Elektrické sušičky prádla

Elektrické sušičky prádla

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Elektrická sušárna: přehled modelů, recenze

Moderní elektrické vlasů je téměř úplně vytlačena z domovů standardní sušičky a provazy, které byly použity před několika desítkami let. Časy, kdy se prádlo po praní se suší na ulici, již mají za sebou, ale ne všichni v domě bude místem pro zavěšení za jeden provaz. Proto jsou naše životy se postupně začaly zakořenit elektrickou sušičku na prádlo. Na balkoně, na lodžie, v kuchyni nebo kdekoli jinde, že jsou v dobré pozici, ale v důsledku různých montážních možností, nebudou rušit a zabírají příliš mnoho místa.

Inovativní sušičky jsou struktury, které jsou velmi podobné známých zařízení vytvořené z dutých kovových trubek. Jediný zjevný rozdíl od standardních sušiček - Skryté topné prvky, které se provádí proces sušení sám.

Nejdůležitější výhody je přičítána:

 • Rychlost. Proces sušení v tomto zařízení probíhají mnohem rychleji než při pokojové teplotě.
 • Kompaktnost. Většina modelů snadno umístit kdekoliv podle potřeby, a pokud jsou topné funkce není nutná, mohou být rychle sepjal ruce a dal se do rohu.
 • Bezpečnost. Ani Elektrická sušárna není vyhřívaný na teplotu poškodit domácí zvířata, děti a dospělé (zejména pro venkovní druhů).
 • Mezi další funkce. Výrobci jsou stále uváděny na trh modely s dalšími funkcemi (UV lampa, ionizátor, a tak dále), který umožňuje sušení najít široké uplatnění.
 • Nízká spotřeba energie. Dehydrátory spotřebuje v průměru 1 kW za hodinu, jak je tomu, například, vysavače.

Pořiďte si sušičku tohoto typu, je možné zapomenout na dlouhé suché oblečení. To ocení zejména početné rodině, kde žije několik dětí. Konec konců, děti těžko sledovat a držet jim čisté oblečení vždy chtějí.

Kromě výhod Dehydrátory mají některé nevýhody:

 • Vysoké náklady. Ve srovnání s tradičním jedním, s otopnými tělesy modelu bude stát několikanásobně dražší.
 • Potřeba napájení. Zařízení, jakož i všechna zařízení, nebude schopen pracovat bez elektřiny.

Zařízení tohoto typu mají některé rozdíly mezi nimi. Za prvé je třeba vzít v úvahu strukturální rysy. Sušení typu dělí na:

 • Analogy tradičních modelů. Mají přesně stejný vzhled jako konvenční sušičce, ale liší přítomností topných těles. Taková zařízení jsou nejjednodušší použít.
 • Drum. Elektrické sušička buben má pozitivní zpětnou vazbu, jak ve vzhledu se podobá běžné pračce, a proto, že je výhodnější použít. Lidé, kteří znají princip provozu pračky, mohou snadno vyrovnat se s tímto přístrojem.

 • Vylosovaný up konstrukce s ramínky. Oděvy zavěšené na ramínkách a je položil na speciálním krytem, ​​uvnitř kterého je aplikován a udržel potřebný čas teplý vzduch.

Různé způsoby instalace

Kromě strukturální rozdíly, Dehydrátory být rozlišeny podle typu montáže:

 • Strop. Sušička stropní ideální pro balkon nebo lodžie. Délka trubek v těchto modelech je měněn během jednoho až dvou metrů, a mohou odolávat hmotnosti asi 35 kg.
 • Wall. Tyto modely jsou určeny pro malé prostory, protože kapacita je omezena na 15 kilogramů, a jejich velikost nepřesahuje jeden metr. Elektrická sušárna, které se umísťují na stěnu, bude sloužit svým majitelům po dlouhou dobu a spolehlivě. Navzdory minimální kapacitě, jako dílo tohoto typu by neměly být pochyboval zařízení.

 • Floor. Tento elektrický fén je dobře, že v každém okamžiku může být přesunuta do libovolného bodu, na rozdíl od předchozích dvou možností.
 • Alcona SBA-S4-H. Stropní jednotka je řízena pomocí dálkového ovládání, a je charakterizována především přítomností několika úrovní ochrany. Ventilátor sušení postaven na čtyřech 40 W lampy a kvalitativní zahříváním na 450 wattů každý.
 • SHARNDY ETW39AL-1H. Podlaha sušička s elektronickou řídicí jednotkou a hliníkových materiálů perfektně umístěné na balkoně. Jeho délka je 50 barů (nejmenší) a 82 cm (nejdelší). Maximální zatížení, které vydrží přístroj, to je dost pro průměrného rodiny - 15 kg.
 • Dryin Comfort RR-60-25. Italský model, podlaha je jiná atraktivní vzhled. Je vyrobena z hliníkových dílů a je oblečena do průsvitného krytu, na zip. Žehlící plocha se zahřívá na 85 stupňů (maximální teplota), a ona vlasů délku 63 centimetrů, která umožňuje pohodlné a bezpečné jej umístit kdekoli.

 • Bosch WTB 86200E. Sušička elektrické (bicí) má úžasnou kvalitu, pěkný design a zaručenou bezpečnost. Je to skvělá náhrada těžkopádný sušení prádla, a jeho hlavní výhoda - funkce žehlení. Přístroj může nejen sušit prádlo, ale také jej v páře a dát vlastníkům dokonale žehlit tkaniny.

Sušička elektrická zpětná vazba je dobrá vzhledem k dálkovým ovládáním a nosností 30 kg, což pro typů stropů je poměrně vysoká. Také si všimněte, kupující tichý motorek, takže zařízení může pracovat i v noci nikoho rušit. Plastové a hliníkové díly ukazují, že sušička budou sloužit svým majitelům po dlouhou dobu bez jakýchkoli potíží. Ve skutečnosti, někteří lidé používat jej pro více než dva nebo tři roky a nikdy si stěžoval na provoz zařízení.

SHARNDY ETW39AL-1H: hodnocení zákazníků

Přístroj překvapí spotřebitele sušení rychlost, protože se odehrává během několika hodin, a to navzdory nízké kapacitě. S tímto přístrojem, můžete ušetřit čas a prostor v pokoji. Kromě toho, kupující na vědomí přítomnost křídel s nastavitelnou výškou. Díky tomu je možné sušit věci z různých délek a tvarů.

Neméně nápadné lidé a skvělá kombinace ceny a kvality. Samozřejmě, že v různých městech jeho náklady mohou být zásadně odlišné, a někdo to může zdát příliš drahé, ale v každém případě v takové nádherné asistent může poskytnout jakékoliv množství peněz.

Co lidé říkají o Dryin Comfort RR-60-25

Elektrické sušičky miloval mnoho lidí na první pohled. Především pozornost kupujících přitahuje objevením a teprve potom pracovních momentů. Rozepínací najdete 25 bary, které snesou podle názoru spotřebitelů, cca 15 kg prádla, přestože instrukce říkají o maximální nosností 10 kg. Lidé byli také překvapilo přijatelné náklady na zařízení, jeho kompaktní rozměry a snadnou obsluhou. To znamená, že tento model umožňuje uložit rodinný rozpočet, a pro malé množství koupit odolné zařízení na sušení prádla, nezabírají příliš mnoho místa v bytě a spotřebovává minimální výkon.

Sušička elektrická Bosch již dlouho volal zázrak zařízení v kruzích mladých matek. Jeho schopnosti jsou v ekonomice velmi užitečné těm, kteří nemají čas sledovat vše, co se děje, což je hlavní výhoda, která je sušení důsledně dostává pozitivní recenze.

Ženy, které již experimentoval s několika odrůd elektrických sušičů, tvrdí, že lepší tento model nelze nalézt. Je kompaktní, se dokonale hodí do rohu vedle pračky. Kromě toho, že jednotka má mnoho dalších způsobů, které mohou být sušené všecko, prádlo a tak dále. S touto sušičkou můžete bez obav zapomenout utrácet peníze za chemické čištění, protože nemohla zvládnout horší.

Jak se neztratit v paletě sortimentu a zvolit ideální pro sušení prádla

Sušení je považována za nepostradatelnou věcí v ekonomice. To platí zejména v případech, kdy byt je buď balkon nebo lodžie.

Samozřejmě, že je možné i v koupelně viset umyté oblečení, ale obvykle taková místnost není rozdílné impozantní rozměry. Chcete-li vyřešit tento problém, můžete jednoduše zakoupit speciální sušení.

V závislosti na umístění sušení prádla mohou být:

Samozřejmě, že tyto odrůdy mají své vlastní výhody a nevýhody. Modely se liší ve velikosti, materiálu, schopnost suché různé množství prádla.

není nutná žádná montážní práce. Jednoduše řečeno sušení ve vybraném umístění. To může být koupelna, balkón, ložnice. Udržujte produkt může být ještě ve skříni.

Pracovní povrch modelu je speciální kovová trubka s skloviny potažené oceli nebo z hliníku „řetězce“. Externě, design se podobá obyčejné žehlící prkno.

Tyto modely mohou být použity, když je místnost opravdu malý prostor. Některé ženy v domácnosti vybrat přesně to posuvné stěny sušení prádla, protože se nekazí vzhled místnosti.

Nejjednodušší takový vzor - jarní buben pro navíjení lana. vysoušeči komory je namontován přímo na zeď. Když budete potřebovat zavěsit oblečení, stačí vytáhnout lano z bubnu a svázat je s háky pro použití kolejnic.

Existuje několik poddruhů stěn sušičky:

 • Skládací. Skládají se ze 2 částí: jedna je připojena ke stěně, a druhý pouze po dobu, připojené pomocí speciálních háčků. Takový design - nejlepší způsob, jak ušetřit místo. Samozřejmě, že takový model může vydržet minimální zatížení.
 • Skládací. Toto sušení je ideální pro malé koupelny.
 • Harmonika. To je nejvíce vytrvalé druhy stěna sušičky. Díky kovovému tělu přístroje lze snadno vydržet hodně na váze. Nejčastěji vlnovce instalován v koupelně, protože mohou vyschnout a ukládat ručníky.
 • Sušení vleky. Jedná se o univerzální řešení. Je schopen odolávat značné zatížení. Taková struktura může být instalován na balkon nebo lodžie.
 • Elektrická sušárna do koupelny. Tato zařízení jsou považovány za multifunkční, protože plnili úkoly nejen sušení, ale také topení, vyhřívaný věšák na ručníky.

Všechny kovové povrchy jsou potaženy protikorozních ochranných látek. U některých modelů, namísto trubek zastoupeny lano. Stropní sušení prádla jsou namontovány přímo na stropě nebo v horní části stěny.

Tato možnost je určena pro malé koupelny. Externě, tyto struktury se podobají akordeon, pouze připojené k jedné stěně. Druhý sušení strana je rozšířen.

S takovými vlastnostmi délky zařízení může dosáhnout 0,6-1,2 m. Podobné modely vydržely asi 10 kg.

Tam je další klasifikace, kde je hlavním faktorem je způsob montáže. Sušení jsou:

Posuvné sušení poměrně kompaktní ve složeném stavu. Návrhy těchto modelů se podobají centimetr metr, který může být vytažen ven a zasunuto. Tato sušička je namontován na obou stranách lodžií nebo balkonem, pak je vaší povinností stanovit provaz.

Skládací sušení jsou dva speciální popruhy, které jsou upevněny pomocí držáků. Taková zařízení mohou být sklizeny nahoru a dolů. Poté, co je prádlo suché, struktura je složena do harmoniky a odstraněny pro skladování.

Závěsné sušení jsou vyrobeny z kovu a je obvykle připojen ke stěnám nebo stropu. Raději jsem druhou možnost, protože v tomto případě je prostor není přeplněná, a to bude sušit mnohem rychleji.

„Liana“ - to zvláštní druh stropní vlasů. Takové suspenze struktura vybavena silné paprsky z plastu nebo kovu a pohyblivými válci.

Díky poslední příčku v žebříčku se může pohybovat nahoru a dolů. Je to dost táhnout provaz. Zařízení odolat hmotnosti asi 15 kg, a délka může dosáhnout prutů 2-2,5 m.

V současné době stále více a více prádlo vysuší pomocí elektřiny. Speciální nástroje jako jsou elektrické sušení prádla pro Bosch, může významně zkrátit dobu sušení prádla.

V tomto případě není vyžadováno připojení k přívodu vody nebo vytápění. Postačí, když mají pracovní zásuvku s ochranou proti kapky vody.

Toto sušení spotřebuje málo energie. Jejich kapacita je srovnatelná s běžných žárovek. Vzhledem k tomu, pracovní tekutina se obvykle používá minerální olej, i když existují i ​​jiné chladicí kapaliny. Někdy, v případě, že je topný kabel. V každém případě je povrch ohřívá poměrně rychle.

V elektrických sušičů má mnoho výhod:

 • mobility;
 • Bezpečnost (maximální povrchová teplota dosáhla 60 ° C);
 • schopnost použít v každém okamžiku;
 • snižování vlhkosti v místnosti;
 • teplovzdušné vytápění.

Chcete-li nainstalovat Dehydrátory nemusí nutně způsobit mistry. To je dost, aby si pečlivě přečtěte tento návod a dodržovat všechna doporučení. Také byste měli dodržovat bezpečnostní opatření. Ale pokud existuje pochybnost o instalaci, je lepší pozvat odborníka.

Mnoho žen v domácnosti přemýšlet o tom, jaký druh designu na výběr, ale v obchodě. Samozřejmě, je třeba předem vybrat ten správný model.

Nebýt mylný pro začátek je třeba se rozhodnout, kde se sušička bude stát. Pokud je místnost úzké průchody, stojí za to věnovat pozornost posuvným nebo skládací zařízení.

Nejčastěji kupující preferují venkovní sušení prádla, protože to je nejjednodušší volba. Je vhodný i pro instalaci do sprchy.

Struktura může být složen a dát pryč pro skladování v suchém stavu oblečení. Kromě toho takové zařízení umožňuje sušit jako dětské zboží a skvělé listy. V případě, že místnost není dostatek místa, můžete si vybrat vertikální sušení možnost.

Volba podlahové konstrukce, dávat pozor na nohy. V ideálním případě by měla existovat kola, které ochrání podlahu před poškrábáním. Rovněž bude usnadňovat pohyb konstrukce.

Stropní a nástěnné modely jsou obvykle instalovány v koupelně nebo na balkoně. Když si koupíte třeba věnovat pozornost síle všech příloh.

Také během provozu by neměla viset příliš mnoho oblečení. Je nutné vzít v úvahu hmotnost, které byly určeny. Pokud nechcete dávat pozor na to, sušení deformované nebo poškozené.

Dalším důležitým bodem - to je materiál, ze kterého je výrobek. Mezi nejběžnější možnosti jsou:

Sušení hliník jsou nejlevnější. Bohužel, jejich pevnost a životnost je špatná. Navíc nakonec hliník začne oxidovat a očerňovat. V důsledku těchto procesů, prádlo může tvořit tmavé skvrny.

Sušení nerezové oceli trochu těžší hliníkové konstrukce, ale nemají oxidují a jsou trvanlivé. Toto sušení je obvykle velmi drahé.

Když si koupíte třeba věnovat pozornost materiálu. Musí mít charakteristický kovový lesk. Pokud tomu tak není, to znamená přítomnost hliníku řetězců, protože to, co je výsledkem oxidace může poškodit oblečení.

Steel - meziprodukt volba mezi nerezové oceli a hliníku. Tyto klece jsou odolnější, a náklady na celé konstrukce je přijatelné.

Vzhledem k tomu, ocel je nekorozívní, musí mít speciální povrchovou úpravou. Polymerní prášek složení - není nejlepší řešení, protože pod vlivem vlhkosti a teplotním extrémům povlaku začíná praskat a pokropí.

To kazí vnější vzhled sušení. V případě, že šaty náhodou chytit trhlin se může zdát, dotahování nebo otvory.

Plasty mohou působit hlavní i další materiál. Kompletně z plastu kompaktní stěny sušení, které nejsou určeny pro velké množství prádla.

Dobrou volbou mezi „strun“ nebo lan uložených vzdálenost alespoň 6 cm. To je dost na mokré věci se nedotýkají. V opačném případě se mohou barvit navzájem.

V ideálním případě by měla být vzdálenost cca 9 cm, to bylo vhodné pověsit prádlo, udržet vzduch v oběhu.

Výběrem sušení, měli byste se vždy věnovat pozornost tomu, jak velkou váhu byly navrženy.

Je-li hostitelka vymaže téměř každý den v malých množstvích, je poměrně jednoduchý model podlahy. Je určen pro malé množství prádla. Ve stejné oblečení na sušení velmi rychle schne. V případě praní je obvykle ve velkém měřítku, je nutné najít pevnější strukturu.

Pokud kupujete vzít v úvahu všechny výše uvedené faktory, bude vybrán vysoušení trvat velmi dlouhou dobu. To nebude kazit interiér a pomáhají sušit všechno prádlo v nejkratším možném čase.

Kopírování a rozmnožování materilov zakázáno.

Elektrické sušičky na prádlo: 7 příklady real

Elektrické sušičky na prádlo částečně vytlačena z našich domovů konvenční sušička a prádelní šňůru. Proč se to stalo a nadále se stane? Dále budu odpovědět na tuto otázku, jakož i seznámit se s nejdůležitějšími modelů a nuance, ke kterému je třeba věnovat pozornost při pořízení.

Foto elektrické sušičky prádla

Elektrická sušička ve většině případů, jsou struktury, které mají podobný vzhled tradičních zařízeních dutých kovových trubek. Ale na rozdíl od nich skryté opatřeny topnými prvky, které ve skutečnosti, proces sušení se provádí. To znamená, že nemusíte spoléhat na odstranění vlhkosti z mokrých věcí přirozeným větráním prostoru obklopujícího je s nimi.

Zásadní rozdíl od konvenční elektrické sušičce - přítomnost ohřívacích prvků uvnitř konstrukce

Tento design vlastnost dává Elektrické fény jejich silné a slabé stránky. Díky první se staly součástí asistentů, kteří si cení svůj čas ženy v domácnosti, a ten je stále nucen pečlivě vážit všechno před tím, než s pokladem nákupu. Ale pojďme se pustit do podnikání a hned pochopíte všechno sami.

 • Vysoká rychlost odstraňování vlhkosti z mokré věci. To platí i pro proces sušení prádla bude probíhat mnohem rychleji, pokud je teplo, než jen doufat, že teploty v místnosti a větrání;

Mokré prádlo rychle schne a přesně

 • hustota. Většina modelů nabízených výrobci nejsou snadno umístěny v obývacím pokoji, ale také i na balkoně nebo v koupelně. A když nejsou nutné, ale nejsou o nic méně jednoduše přidávat své vlastní ruce a mohou být skryté v žádném rohových bytech;

Skládané Elektrické sušičky prakticky neprobíhá

 • bezpečnost. Venkovní elektrická sušička není zahřátí nad padesát pět stupňů Celsia, který není nebezpečný pro domácí mazlíčky, žádné děti;

Získat ozhog při teplotě problematickým

 • Možnost mít další funkce,. Například, můžete si koupit zařízení s ultrafialovou lampou nebo ionizátor vzduchu. V tomto případě je elektrický fén získávají mnohem širší význam;

Stropní Elektrické sušičky s ultrafialovou lampou - vyhlášení války bakterií

Pokud máte oblečení na skladě měkkých tkání, která netoleruje přehřívání, je vhodné koupit elektrickou sušičku s regulátorem výkonu. To vám umožní ovládat teplotu, nedovolit, aby měla negativní dopad na úroveň sušení věcí.

 • nízká spotřeba energie, , které se liší, obvykle v rozmezí 1 kW za hodinu, což je srovnatelné s vysavačem.

Poté, co si koupil farmu v elektrických sušičů, dostanete skvělý pomocník, rychle vyrovnat s sušičkou i velká rodina. Zejména bude taková pomoc ocení maminky s malými dětmi, které umýt někdy nabývá univerzální měřítko.

 • Čím vyšší cena ve srovnání s tradičními vzory. Přítomnost topných těles, ovšem zvyšuje pořizovací cenu zařízení;
 • Potřeba pro napájení. Bez elektřiny pro provoz zařízení v otázce nebude, jak obecně, a zbytek spotřebičů;
 • Zvýšená spotřeba energie. Nuceni sušení rychleji než přirozené, ale také dražší. Pro všechny další výhody, bohužel, musí platit.

Máte-li přehánět uvedené nevýhody, můžeme říci, že jsou přímo spojeny s topnými tělesy, což dělá sušení a je elektrický.

Elektrické sušičky pro věci od sebe liší podle jejich strukturálních charakteristik a způsobů instalace.

 • První zmínky vzory, které se vyskytují nejčastěji. Jedná se o nich jsem psal výše, je analogy tradičních sušiček, ale instalovány uvnitř topných těles. Návod k obsluze takových zařízení je nejjednodušší;

Nejběžnějším typem elektrické sušičky prádla

 • Můžete také setkat podlouhlé až struktura s háčky. Vytáhli zvláštní případ, a pak teplý vzduch je přiváděn dovnitř po zavěšení oblečení;

Elektrické sušičky pro pokrytí v klidu a za provozu

 • bubnová sušička podobný ve vzhledu více na pračku. V její oblečení je nejen stříkající teplý vzduch, ale také stiskl. Velmi účinný, ale je to obtížné a drahé vybavení.

Příklad buben Elektrické sušicí

Zde se zaměříme na většinu běžných zařízení, která používají topná tělesa v trubkách na sušení.

Zbývající dva typy mohou být výhradně podlahy.

 • strop. Perfektně stanovena na balkonu nebo lodžie strop může být instalován v koupelně. Délka trubek, se obvykle pohybuje v oblasti jedné až dvou metrů. Taková zařízení vydrží zatížení až třicet pět kilogramů;

Strop Elektrické fény možnost se všemi druhy složitých přístrojů

Doporučuji hned při instalaci tohoto zařízení, aby zvážila způsob, jakým je napájecí kabel. To je nejlepší, aby to opravit podél stropu a pak na zeď pomocí speciálních příchytek. Necháte-li to jen pověsit, pak dříve nebo později, můžete si být zahnutý strhne veškerou výbavu. Následky mohou být velmi smutný.

 • stěna. Tyto modely přicházejí na pomoc, když má volná plocha velmi velmi malé rozměry. Jejich šířka je obvykle menší než jeden metr, a zatížení je omezena na patnáct kilogramů;

Nástěnný elektrický fén má nejmenší rozměry

 • podlaha. Pokud se tyto dvě možnosti výše popsané zde jsou připojeny k pobytu s hmoždinkami a šrouby tento typ Elektrické sušičky lze zaměnit na správném místě pro vás kdykoliv. Ale zároveň si uvědomit, že je potřeba volný prostor na zemi, což může způsobit určité potíže občas. schopnosti na velikost a zvedací v takové široké škále vzorků.

Mobilní a snadno ovladatelný voleb

Zde jsou nejdůležitější následující parametry:

 • kapacita. Vynásobte svoji váhu vloženého do pračky v řadě věcí se rozběhne, a dostanete požadovanou hodnotu. To znamená, že pokud máte například pět kilogram „stiralka“ a ty jsou vedeny ve dvou nebo třech oddělených nájezdy, můžete získat i slabé modelu stěny;

Počet stažení v pračce věcí vám řeknou, co je potřeba koupit Elektrické sušičky

 • Způsob upevnění. Stropní a nástěnné vzory pomáhat efektivně využívat těsném prostoru koupelny a balkony. Pokud máte volný kout v obývacím pokoji, bude efektivnější provoz venkovní sušička.

Aktuální nabídky od výrobců

A teď vám řeknu něco o elektrických sušičů pro prádlo, které lze nyní nalézt ve specializovaných obchodech:

 • 8 až 820 mm na hlavní povrch;
 • 6 až 500 mm na každé straně „křídlo“
 • svařování;
 • Plastové držáky;
 • pouzdra

Vzorek Model «SHARNDY ETW39AL-1H»

 • svařování;
 • Plastové držáky;

Vzorek «Dryin Comfort RR 60 25" modelu

 • svařování;
 • pouzdra;
 • Dálkové ovládání;
 • Několik úrovní ochrany;
 • automatické vypnutí efekt vyplývající z kolize s jakékoli překážky;
 • Schopnost stabilní fungování v rozmezí teplot -25 ° C až + 40 stupňů Celsia;
 • UV lampa pro dezinfekci;
 • Integrovaný systém nuceného větrání

Vzorek Model Alcona SBA-A4-FX

 • svařování;
 • Plastové držáky;

Vzorek Model «Air O Dry»

 • svařování;
 • Plastové držáky;
 • pouzdra

«Magmatica Vega» Model vzorek

 • Integrovaný systém nuceného větrání;
 • LED světla;
 • Časovač automatické vypnutí svítidel a větrání;
 • Ocelová zdvihací lana tloušťka dvou milimetrů;
 • dálkové ovládání

«Senspa Marmi» vzorek modelu

«SHARNDY ESW2AL» Model vzorek

Z obývacího pokoje a koupelna je situace jednodušší, ale pokud chcete nainstalovat zakoupené Elektrické sušičky na balkon nebo lodžie, pak prosím na vědomí, že tyto odstíny:

 • Windows by měly být prosklené. Pouze z jednoho modelu výše uvedeného, ​​který je poměrně drahé, že je schopen pracovat i v zimě. Všichni ostatní jsou ve středním pásmu, za takových okolností jednoduše zlomit;

Jsou-li prosklená okna, pak tam může být umístěna elektrická

 • Pokud se na balkoně Další žádný výstup, nastavte ono. Bude to mnohem pohodlnější, než protáhl otevřenými dveřmi prodlužovacího kabelu. Kromě toho, že by bylo lepší nechat voděvzdorný model, protože se bude zabývat s mokré oblečení;

Zásuvka na lodžii není nepřiměřená

 • V případě pořízení podlahového zařízení zkontrolujte genderové předsudky vodováha. Pokud ano, pak budete muset nalít vyrovnávací potěr nebo zarovnat pomocí promenádě;

Vyrovnání balkonu podlahy pomocí prkna

 • Pokud jste naopak vyjádřili přednost pro zeď nebo strop modelu a poté jej provést v sestavě, která Materiál stěny nebo strop vydrží zatížení zařízení, zcela naplněna mokrého prádla. Nevykonávají v žádném případě přístroj připevnění k ozdobným pásem, nainstalovat první hypotéky.

Montáž musí být provedena buď na základně nebo zastavené mezi nimi a čelí hypotéku

Z článku jste se naučili, co Elektrické sušičky jsou, a co byste měli dávat pozor při nákupu. Videa v tomto článku obsahuje o něm více informací. Zatím otázky byly vzneseny v této věci mohou ptát v komentářích.

Domácí život s elektrickým vlasů se stává o něco jednodušší

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 1 =