Elektrický holicí strojek pro muže, jak si vybrat

Elektrický holicí strojek pro muže, jak si vybrat

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Nejlepší holicí strojky pro muže - Hodnocení TOP-10

Kdy je trh holicí strojek je plná, volba jednoho modelu - obtížný úkol. To je důvod, proč jsme sestavili top 10 nejlepší elektrický holicí strojek v roce 2017. Nyní si můžete vybrat z nejlepších a vybrat model výhradně pro váš typ pleti a vlasů.

Některé z možností jsou dobré pro hladké oholení, další možnosti jsou vhodné pro citlivou pokožku. Jaký typ holicího strojku je nejlepší zvolit? To zjistíme brzy!

Nejlepší elektrický holicí strojek 2017

Volba holicího strojku se liší u každého člověka. Nemohu vám doporučit nějaké jeden model, který je stejně dobře hodí pro všechny.

Co bude vyhovovat jedna osoba může poškodit jiného.

Před zakoupením takové důležité zařízení pro muže, určitě byste měli vzít v úvahu několik faktorů. Zde jsou některé z nich: Systém a způsob holení, konstrukčních prvků a pohodlí. Proto je řešení nebude snadné pro nás. Před zakoupením, doporučuji, abyste se seznámili s Průvodce kupujícího.

V níže uvedené tabulce je uvedeno prvních 10 modelů holicí strojky pro muže v roce 2017. Každá varianta byla vybrána podle více kritérií, a naše hodnocení ovlivněno hodnocení zákazníků.

Nyní, bez plýtvání času, pojďme se rychle přesunout na mini-recenze jednotlivých modelů.

Nejlepší pes rotační holicí strojek

Vzhledem k těsnému uložení čepele na kůži, rotační modelu mnohem čistší holení sítě. Ale byla to šance snížit sami, ale pokud máte citlivou pokožku, může způsobit podráždění.

1. Philips PT 727 - nejlepší rotační holící strojek pro muže

Dáváte-li přednost rotační holicí strojek, a rozpočet je omezený, doporučujeme věnovat pozornost Philips PT 727.

PT 727 byl v našem žebříčku nejlepších holicí strojky není náhodné. Tento model s plovoucími hlavami 3, což je dosaženo díky dokonale hladké oholení. Se systémem Flex & Float, holicí jednotka sleduje každý obrys obličeje, čímž se odstraní všechny chloupky, bez výjimky (to je důležité zejména pro holení v krku).

Ořezávání knírky, vousy a kotlety má speciální živé ploty. Je umístěn na zadním panelu a naklání zpět, pokud je to nutné.

Rotační holicí strojek Philips PT 727 je schopen pracovat až 45 minut bez dobíjení. Je-li přístroj je stále nízká, že je třeba dát na dobíjení úctyhodných 8 hodin. Nicméně, jak je uvedeno výrobcem, 3 minuty poplatků bude trvat po celý holení ráno nebo večer.

 • Levná varianta
 • Poplatek pojme až 2 týdny bez dobíjení
 • To pracuje tiše
 • Vhodné pro citlivou pokožku
 • Plné nabití 8 hodin
 • no cover

2. Berdsk 3364 - cenově dostupný model,

Nechcete utrácet spoustu peněz na topmodelek? Pak byste měli věnovat pozornost tomu, Berdsk 3364.

V tomto zařízení není nic zvláštního. Tři Hlavice dokonale oholené vousy, dokonce i v těžko přístupných místech. Plovoucí hlavy sledují obrysy vašeho obličeje, takže stříhání vlasů na krku není nijak složité.

Berdsk 3364 je určen pouze pro suché holení, ale není to divné, vzhledem k nízké náklady na zařízení. Poháněl zařízení v síti, neexistuje žádná vestavěná baterie. Oříznout knír, kotlety a vousy zastřihovač má.

Celkově se jedná o velmi dobrý přístroj, který vám bude sloužit po dlouhou dobu. Kupující říkat dobrý výkon holení a snadnost použití.

 • Čistý a jemný holení
 • Velmi skromné ​​cena
 • To pracuje tiše
 • Není nutné pro nabíjení baterie

3. Philips S9151

Unavený z nekvalitních rotačních strojků, které se neholí všechny vlasy pod netu? Pak byste měli mít zájem o modelu Philips S9151.

Díky technologii Super Lift&Cut akce, čepel odstranit chloupky jakékoliv délky a pevně na kůži. To může výrazně zlepšit kvalitu holení.

V závislosti na vašich preferencích, můžete si vybrat: suché nebo mokré oholení. Díky ochranné těsnění Aquatec, přístroj se nebojí vody a pěny. Nyní můžete zkrátit vousy, dokonce i ve sprše.

Samočisticí systém SmartClean PLUS bude obsahovat jednotky v čistotě po celou dobu. Klikněte na jediné tlačítko, a důvěře systému, a bude mýt čištění holicí strojek.

 • dobré zpracování
 • Nedráždí
 • Automatické nabíjení a úklid
 • Suché i mokré holení

4. Remington R95 - nejvíce lehký a kompaktní

Remington R95 je speciálně navržen pro cestovatele nebo zaneprázdněné lidi. Je to lehký, kompaktní a snadno ovladatelný, takže si můžete vzít s sebou kamkoli.

Přes své kompaktní rozměry, R95 poskytují nejpohodlnější oholení díky dvěma oddělenými plovoucími hlavami. Dvouřadé nožů na každé z hlav zvyšuje účinnost stříhání vlasů.

Baterie vydrží po dobu 30 minut práce. Nabíjení akumulátoru je téměř 8 hodin, což je poměrně dlouhá. Ale tam avtopereklyuchatel napětí 100-240 V. V Obecně platí, že je to skvělá volba pro rychlé oholení, ale některé high-end nabízí Remington R95 nemůže chlubit.

 • pracuje nenápadně
 • čistě holí
 • pro cestování
 • Avtopereklyuchatel napětí
 • Nabíjení 8 hodin
 • No trim

Uzavírá hodnocení nejlepších produktů rotační holicí strojky Philips. Tento model je určen pro mokré a suché holení.

Moderní Aquatec těsnění neumožňuje voda se dostat dovnitř přístroje, díky tomu můžete použít Philips AT 890 spolu s pěnou nebo i ve sprše. Nic nepopírá.

DualPrecision hlavy poskytují nejpohodlnější oholení díky promyšlené konstrukci. V jednom průchodu zároveň odříznut zarůstání chloupků a dlouhá.

rychlé nabíjení systém nikdy neopustí není oholený. Pro jednu oholení dost pouhé 3 minuty nabíjení. Uživatelé obecně mluvit pozitivně o tomto modelu.

 • Fast Irina Zaryazhko
 • Nejpohodlnější oholení
 • To pracuje tiše
 • Funguje to dobře v obtížných místech
 • obtížně čistí
 • slabé zastřihovač

Nejlepší pes holicí strojek grid

Na rozdíl od rotačního zařízení, holicí čepelka v mřížce oddělena z kůže tenké mřížky s malými otvory. Díky tomu se výrazně snižuje šanci snížit sami, ale tam je prakticky žádné podráždění. Přes zjevné výhody vzorů mřížky existují patrné nedostatky. Vzhledem k designu funkce, holení čistotu nemusí být ideální.

1. Braun 790cc Series 7 - dobyl na trhu od roku 2010

První místo jsme dali břitva populární německé značky Braun. Series 7 je jedním z nejpopulárnějších a 790cc modelu - nejprodávanější model ve své cenové kategorii. Ale náš seznam vzala 1.místo ne kvůli popularitě, ale z důvodu nepřekonatelných technických vlastností.

Razor poskytuje nejhladší oholení, ale toto bylo dosaženo stříhání vlasů co nejblíže ke kůži. Funkce Braun Series 7 790cc 3 je přítomnost holicích hlav. Dva z nich se nazývají fólie «OptiFoil» a nastavte strunová «ActiveLift» mezi nimi.

OptiFoil je navržen tak, aby zachytit velké množství chloupků, při řezání je co nejblíže ke kůži, zatímco ActiveLift výtahy a kusy z neukázněných chlupy na problémové oblasti. Neměli bychom zapomínat, že technologie Sonic provádí 10,000 vibrací za minutu, což vám umožní zachytit maximální počet vlasů.

Natáčecí je velmi flexibilní a může se rychle přizpůsobit konturám obličeje. Razor dodáván s čištěním a nabíjecí dok Clean & Obnovovat ™, který může zabít až 99% bakterií pomocí jediného tlačítka. Kromě toho toto zařízení má tři různé režimy holení: primární, jemné a intenzivní. Můžete si vybrat podle vašeho typu vlasů a pokožky. K dispozici je také speciální výbava pro simulaci vousy, kníry a licousy.

Jedinou nevýhodou je absence tohoto holicího strojku má mokré holení. Tato funkce je k dispozici v rámci jiného provedení, Braun Series 7, známý jako Braun 799cc, nicméně, tento model je mnohem dražší.

Obecně lze říci, Braun Series 7 790cc - nejlepší elektrický holicí strojek pro rok 2017. Vynikající kvalita stavět tři holicí hlavy, tři režimy holení doku - to vše dostanete za poměrně nízkou cenu ve srovnání s jinými možnostmi.

 • Plovoucí holicí hlava
 • tři režimy
 • Výborná kvalita zpracování
 • Automatické čištění a nabíjení

2. Braun 9095cc řady 9 - lepší model, high-end segmentu

Na Dodáváme také produkty firmy Braun druhé místo na našem seznamu. Jedná se o nejnovější řada holicích strojků Braun vydaných a náš oblíbený v této sérii se stal vzorem 9095cc.

Tento holící strojek funguje podobně jako u předchozího provedení, s jedinou výjimkou, že 9095cc má tak jedno přídavné zastřihovač «Direct & Cut ». Pomáhá vyrovnat vlasy, které rostou v různých směrech, a pak stříhání jim co nejblíže ke kůži. Kromě toho ActiveLift strunová nahrazen jemnější HyperLift.

Moderní technologie umožňuje, aby Syncro Sonic 40.000 mikro-vibracemi za minutu. Výsledkem je, že velká plocha pokryta srstí.

Důvodem, proč se 9095cc trvalo jen druhé místo, je fakt, že se skládá výhradně z plastu, zatímco 790cc má kovovou holicí hlavou. Kromě toho budete vysolit spoustu peněz za zbytečné funkce, které potřebujete.

Shrneme-li, je to jeden z nejlepších břitvy ve svém cenovém segmentu. Ale pokud budete potřebovat pravidelný model bez hromadou dalších funkcí, doporučuji podívat se na něco jiného.

 • Volitelná zastřihovač
 • Suché i mokré holení
 • Výborná kvalita zpracování
 • Výkonný vestavěný akumulátor

3. Panasonic ES-LT2N - senzorické technologie holení

má každý jistě slyšel o japonské technologie broušení nožů a meče. Panasonic je půjčil si od nich technologii, a požádal o výrobě vlastních vysoce kvalitních holicích strojků. Základem této technologie je ostření ostří v úhlu 30 °. Vysokorychlostní elektrické ovládání pohybu kotouče, holí tvrdost.

Rovnoměrný pohyb razor poskytuje multipodvizhnaya hlavou. Pohybující se současně ve třech prostorových dimenzích, břitva poskytuje nejpohodlnější a hladké oholení.

Jedinečná technologie stanovení dotykové štětin tuhost může významně snížit zátěž na určité oblasti kůže, a také optimalizovat proces holení. Máte-li tuhé štětiny, výkon motoru zvýšen na měkké štětiny naopak klesá.

Kompaktní design, pohodlné uchopení a příjemné matné barvy vytvářejí příjemný pocit po použití PANASONIC ES-LT2N. Možnost suché i mokré holení umožňuje vybrat si nejpohodlnější možnost pro váš typ pleti a vlasů.

 • kvalitní materiály
 • Vhodné pro citlivou pokožku
 • Pohodlně v ruce
 • 3D Multipodvizhnaya head

4. Panasonic ES-GA21 - Trojitý holicí systém

Další síť holicí strojek, který si poradí s mužskou vousy. Tento model je vybaven funkcí mokré / suché, takže jej můžete použít s pěnou nebo suchým holením.

Při výrobě technologie nože Nano-hranu, která sníží řezné hrany do 0,5 mikronu byl použit. Panasonic ES-GA21 řeže vlasy pod síti bez jakéhokoliv odporu.

Vestavěný kompaktním motorem rychlostí až 13000 ot / min. To zajišťuje plynulý provoz holicí hlavy.

Clean Panasonic ES-GA21 je možné pomocí speciální režim Sonic. Stačí použít trochu mýdla na startovním roštu, a pak zase turboochistki režimu po dobu 2 minut.

 • Možnost rychlého nabíjení
 • Trojitý holicí systém
 • Japonská kvalita
 • otočná

5. Braun 720s-4 Series 7

Uzavírá náš top produkt Braun Series 7 holicí strojek v této řadě jsou navrženy pro maximální pohodlí. V závislosti na typu kůže, můžete si vybrat jednu z dostupných 5 režimů.

Vodotěsné pouzdro umožňuje používat zařízení pro mokré holení. Nemůžete se obávají, že uvnitř vody výrobku dostane bezpečně holení ve sprše nebo s použitím pěny. Péče o vousy, kotlety a knír? Pak zastřihovač se nachází na zadní straně obalu by měly být užitečné pro vás.

Výkonná baterie poskytuje 50 minut výdrž baterie. Mimochodem, je baterie nabitá dostatečně rychle, 1 hodinu poplatků dosáhne 100%. Umýt a vyčistit lopatky velmi jednoduché, zvláště pro tuto speciální nasazeného štětce.

 • snadno se čistí
 • Sonic Inteligentní technologie
 • ergonomický design
 • Vhodné pro citlivou pokožku

Průvodce kupujícího - Jak si vybrat elektrický holicí strojek?

Moderní elektrický holicí strojek technicky poměrně složité, což umožňuje přizpůsobit tak široké funkce v malé krabičce. Proto před volbou holicí strojek z našich hostů, nebo kdekoliv jinde, doporučuji si přečíst „Průvodce kupujícího“. To vám pomůže pochopit technologie používané v těchto moderních zařízení, jakož i způsob, jakým fungují.

Rotor nebo grid - což je lepší?

Zkušení lidé již pravděpodobně bude mít definovaný typ holicího strojku, který je nejvhodnější pro jejich typ pleti a vlasů. Ale pokud jste dříve používali žiletky, což je lepší dát přednost - rotační nebo mřížky? Pojďme se dozvědět více o výhodách a nevýhodách jednotlivých typů.

rysy grid holicí strojky tenký ok, která chrání pokožku před řezy pohyblivé nože. Vzhledem k absenci přímého kontaktu čepele s pokožkou, jako břitva je ideální pro muže s citlivou pokožkou.

Moderní modely mřížky mohou být vybaveny dvěma nebo dokonce tři holicí plochu. To vám umožní zachytit více chloupků, a zajišťuje hladký holení v obtížných oblastech.

Nevýhodou je obtížné odstraňování chloupků chybí, zatímco rotační modelu úspěšně vypořádat s rostoucími správně nebo zploštělé chloupky. Další nevýhodou je tenká síťka, která je snadno modřiny nebo přestávky, což způsobuje trvalé snížení kožních.

rotační holicí strojky jsou pohyblivé holicí hlava, která se opakuje každou konturu vašeho obličeje. Výsledkem je, že vlasy jsou účinně odstraní i krku. Modely s dvojitým nožem může být odstraněna a řádně zarostlých chloupků roste.

Vzhledem k designových prvků, které nenechávají řezy na kůži, avšak nejsou vhodné pro osoby s citlivou pokožkou.

Celkem: volba rotor nebo mřížka pro každého člověka je jiný. Poradíme vám zvolit model pro váš rozpočet a požadované funkce. Příjemné nakupování!

Který je nejlepší jako břitva - rotační nebo net? Elektrický holicí strojek pro muže. Elektrický holicí strojek pro citlivou pokožku

Téměř každý člověk má projít postupem holení ráno téměř každý den. Den po holení v mnoha silnějšího pohlaví již objeví stylový strniště na tváři. Ačkoliv časté holení a dává hladký obličej, ale může vést k podráždění pokožky. Obvykle se to stane, když používáte břitvu. Co vyhnout se takovým nežádoucím důsledkům po holení?

Odborníci říkají, že nejlepší volbou je v tomto případě je považována za vysoce kvalitní elektrický holicí strojek. Dnes hovoříme o pánské holicí strojek a pokusit se pochopit, jak se správně rozhodnout, které modely, aby vyjádřily své preference a jak se všichni od sebe liší.

Proč byste se měli vzdát stroj ve prospěch elektrické holicí strojky

 • Navzdory dostupnosti, žiletky jsou nevýhodné kupní. Vzhledem k tomu, že jsou mnohem menší než elektrický holicí strojek, koupit, a proto by měly být častější. Žádné výhody.
 • Pokud nechcete mít určitý podíl obratnosti, pak si dokonale hladkou pokožku po holení konvenční stroj jste, bohužel, nebude fungovat.
 • Věčný podráždění kůže.
 • Periodická ozdobou vaší tváře oděrek a škrty.
 • Tuna pleťové vody a pěny na holení nepomůže, jako ustanovení pravidel. A jak by to štěstí, v rozhodujícím okamžiku se něco blíží ke svému konci, a to buď holicí pěnu nebo samotných strojů.

Co je holicí strojek

Pánské elektrické jednotky jsou napájeny ze sítě nebo bateriemi a vybavena několika řadami lopatek. Trh nabízí širokou škálu mechanismů. Ale všechny z nich mohou být rozděleny do dvou hlavních skupin: rotační a ok holicího strojku. Rozdíl mezi těmito holicí strojky - hlavní problém, který trápí spotřebitele. Muži jsou bolestivé spor mezi tím, co systém funguje nejlépe, který se holí rychlejší a levnější.

Výhody použití holicí strojky

 • Mnoho lidí si myslí, že elektrický holicí strojek je drahé. Ale ve skutečnosti se jedná o velmi úsporný nákup. Holicí strojky, jak jsme již uvedli, velmi rychle selžou, že je třeba změnit velmi často. Ale elektrický holicí strojek s náležitou péčí bude trvat mnoho let, aniž by bylo nutné vyměnit, a proto, materiál injekce. Po zaplacení najednou, použijte po celá léta.
 • Nejlepší holicí strojky, vysoce kvalitní a spolehlivé pomoc zapomenout, že toto podráždění po holení, absurdní škrty, krvácení a kousky toaletního papíru na obličeji.
 • Vzhledem k tomu, že elektrický holicí strojek bude probíhat buď ze sítě nebo z akumulátorových baterií, přístroj je velmi pohodlné vzít s sebou na cesty (vlak, letadlo, hotel, ve volném čase, a tak dále. D.).
 • Elektrický holicí strojek lze použít suchou metodou. Opět platí, že výrazné úspory na nákup pěn, pleťových vod, balzámů, holení. Pokud jste zastáncem využívání vody při holení, preferuje mokrý proces, a pak se na vás v obchodech jsou holicí strojky, které mohou uspokojit jakýkoliv požadavek.

Jak jsme již řekli, existují dva typy elektrických holících strojků. Naším úkolem je pochopit, dnes, co je nejlepší holící strojek: rotační nebo pletivo. Začněme s možností rotoru. Zařízení v tomto případě vybavena speciálními jednotkami holení. Tam může být od jednoho do tří let. Vzhledem k těsné fit holicích mechanismů na kůži, vlasy jsou řezány velmi dobře. Holení v tomto případě slibuje hladkou a čistou plochu bez větší námahy.

Takže, pokud budete potřebovat holit každý den, ale ty štětiny roste nerovnoměrně, vlasy jsou vyraženy náhodně, pak se bude nepochybně lépe hodí rotační mechanismus. Porovnání rotačních strojků a vsítil v případě tuhého a nestálého vousů budou vždy ve prospěch první možnosti. Odborníci říkají, že za účelem odstranění velmi krátké štětiny rotačních elektrických jednotek se perfektně hodí.

To, co se skládá z rotační holicí strojek

Takové utsroystva se skládají z:

 • Přímo na tělo.
 • Akumulátory (baterie).
 • Advanced - šňůra operovat.
 • Speciální tryska - strunová, která dobře zvládá holení vousy nebo knírky.
 • Čisticí kartáč a žiletky po použití.

Mesh Electric Pánské holicí strojek

Pokračujeme dále pochopit otázku o tom, co nejlepší břitvou - rotační nebo pletivo. Na pořadu dne v době je elektrický holicí strojek typu mesh. Je to mechanismus zařízení, které hrají významnou roli vibrační kompaktní čepel skryta speciální tenké pletivo.

Tak dlouho, dokud se čepel jemně, ale bez problémů řezat regrown vlasy, mesh chrání pokožku před nechtěným poškozením. To, co se liší od rotační ostnatým drátem? Poslední možnost, kterou nikdy říznout!

 • Bydlení.
 • Steel mesh cap.
 • Elektromotor.
 • Pohyblivá čepel typu plechu.
 • Baterie a napájecí kabel pro nabíjení ze sítě.

Jak si vybrat elektrický holicí strojek

Rotační nebo net?

Chcete-li začít se rozhodnout, který způsob práce, kterou potřebujete. Pokud si narůst vousy, nebo luxus jít, aby se vaše antény, aby modelový účes, pak, samozřejmě, raději rotační verzi.

Pokud se vám líbí super hladké oholení, bez podráždění a škrty, v tomto případě zvolit elektrický holicí strojek s mřížkou. Mesh elektrický holicí strojek pro citlivou pleť se sklonem k podráždění, se dokonale hodí.

Holicí hlavy a jejich počet

Jak asi víte, vysoká kvalita holení bude přímo záviset na počtu holicí hlavy. Který je nejlepší jako břitva - rotační nebo čisté - v tomto případě? Různí výrobci různých typů elektrických holicích strojků můžete najít správné množství holicí hlavy. Odborníci radí, aby se holicí strojek, který má tři hlavy. Samozřejmě, čím více, tím břitva bude dražší. Ale věřte mi, že zaplatí prémii za vysoce kvalitní, snadný a komfortní holení s ideální výsledek stojí za to.

Nyní o mobilitě v holicích hlav. Existují možnosti, s plovoucí holicí systémy a pevné. Samozřejmě, pokud chcete být jako břitva se dostal do těžko přístupných místech na obličeji, je lepší zvolit plovoucí mechanismus. To poskytuje lepší oholení.

Suché i mokré holení

Zpočátku, to bylo zřejmé, že elektrický holicí strojek je určen pro holení výhradně bez použití nářadí a vodu. Například suchá metoda je velmi užitečné, pokud jste na cestách ve vlaku nebo jsou v hotelu, kde se nachází vaše oblíbené nástroje pro holení.

Ale mnoho lidí raději používat holicí pěnu nebo chcete-li holit ve sprše. V tomto případě, výrobci nabízejí modely, které můžete holení v koupelně a v duši, a s přidáním pěny na holení. Nejlepší elektrický holicí strojek (drahé) dokonce vybavena speciálními nádržemi, z nichž v pravou chvíli se objeví po holení.

Velmi často se stává, kupující uvažoval o tom, co nejlepší holící strojek, rotační, nebo sítě, pokud jde o dodávky elektřiny. A ve skutečnosti, v jiném provedení, existuje alternativa: pomocí elektrického kabelu nebo baterií. Rozdíl bude spočívat jen v kolik hodin jsou schopné pracovat ujednání bez příplatku. Čím delší je samostatná práce na holicí strojek, tak to bude odpovídajícím způsobem dražší.

Důležitým doplňkem je strunová. Pokud se říct, že raději nosí elegantní vousy nebo knír, pak bez takovýchto zařízení prostě nemůže obejít. Nebojte se dát peníze na pohodlné a stylové výsledek.

Zatahovací Strunová holicí systém umožňuje regulovat délku štětin a kvalitu holení. Budete moci oholit délku strniště potřebné pro vás během několika minut. Po zaplacení dobrého elektrického holicího strojku, již nebudou muset utrácet peníze na kadeřnických a mistrů oříznutí knír.

Mnoho holicí strojky, které nabízejí moderní výrobce muži, který je vybaven dalšími funkcemi. Máte-li hodnota pohodlí, pak se opět opakuji, nebojte se věnovat trochu víc.

Další funkce zahrnují:

 • Indikátory, které ukazují, kolik energie zbývá v baterii po určitou dobu by měly být provedeny zdarma. To může být displej z tekutých krystalů (v dražších modelů) nebo obvyklé blikající tlačítko (Y levnější možnosti).
 • nabíječka program, který zabraňuje přebíjení.
 • Velmi užitečná funkce - samočištění na holicí strojek. Mnoho mužů nezískávají elektrický holicí systém, protože pro ně je třeba se starat o (vyčistit). Pokud si koupíte model vybavený samočisticí funkci automatické, je možné ušetřit čas.

Níže je srovnávací tabulka rotačních holicí strojky a vyrovnaná sjednání.

Velkou oholení

Ne vždy dobrý holení kolem nosu, brady, důlky, a tak dále. D.

Výborná proniknout do těch nejnepřístupnějších míst

Příliš mnoho modely jsou vybaveny samočištění a chlazení pokožky při holení

Holicí chloupky rostou nerovnoměrně

Ne vždy schopni vyrobit kvalitní holení toho nejkratšího strniště

To nedává dobré výsledky modelování knírem nebo vousy

Poradí si s komplikovanými účesy a vousy z barbels

Jako v každém segmentu trhu, včetně výrobci elektrických holicích strojků lze identifikovat předních společností. Rozlišujeme tři společnosti, které jsou již dlouho zavedené sami sebe jako výrobci kvalitní a spolehlivé elektrické holicí strojky Braun, „Panasonic“ a Philips. První dvě společnosti vyrábějí oba typy mechanismů, druhý se specializuje na výrobu pouze rotačních holicích strojků.

Výrobky společnosti jsou „Brown“ je již dlouho znám pro svou příznivou cenu a vysokou kvalitu. Razor mesh, „Brown“ - vůdce evropských a ruských trzích. Perfektně tichý provoz, schopnost udržet nabití dlouhou životnost baterie. Mnohé modely jsou vybaveny světly, které se podobají, kdy je třeba nabít baterie. Některé strojky jsou prodávány se speciálním krytem, ​​vhodný pro přepravu.

Firma „Philips“ se také může pochlubit pohodlné transportní taška strojky, tichý práce hnutí, řadu dalších funkcí, přítomnost sekačky pro vousy a kníry. Holení holicí strojek nezpůsobuje podráždění pokožky, bude řezy a další drobné problémy. Nicméně, cena výrobku je poměrně vysoká.

„Panasonic“ také nabízí zákazníkům širokou škálu svých výrobků. K dispozici jsou také funkce samočisticí a zastřihovač pro účes a vousy korekce, a tři plovoucí hlavy, poskytuje vysoce kvalitní holení.

Jaký typ modelu a firmy si vybrat - to je jen na vás. Ale vyzkoušet před zakoupením, aby se seznámili s doporučeními a názory, podívat se na alternativy od jiných výrobců se nebojí připlatit za kvalitu.

Shaver - vyberte rotor nebo mřížky?

V životě každého mladého muže, jakmile přijde vzrušující čas, že nikdy nezapomene - první oholení. Nenechte si mladého muže, aby si tento proces a konečný výsledek do značné míry určuje, jaký nástroj v rukou. Před 20 lety nebylo pochyb - jediný stroj. Všichni věděli, že elektrický holicí strojek je strašná podráždění kůže. Tento stereotyp stále žije, i když v mezidobí světových elektrických pomocníků uskutečnit skutečnou revoluci.

To, co je třeba zvážit, aby se vybrat ten správný elektrický holicí strojek? To vám řekne později.

Klady a zápory elektrického holicího strojku

Hlavním úkolem břitva - pro dosažení hladké kůže na obličeji a krku. Ačkoli patent vytvářet elektrické automobily již více než 100 let je statistika říká, že pouze každý čtvrtý muž holení používá elektrický holicí strojek. Drtivá většina není připraven pro reformu, a nevzdává elektrického nářadí. Argumenty bývalý:

 • Suché holení často dráždí pokožku, zvláště citlivé trpí.
 • Holicí strojek trvá déle, protože musíte projít několikrát v jednom a tom samém místě.
 • Je to těžší, a proto, že je horší manévrování. Je těžké se holit nebo tenký kostnatý obličej, krk.

Ti, kteří se rozhodli holicí strojek, zařízení odpovědět na fanoušky, jak v reklamě, „Prostě nevím, jak vařit.“ Ocení pohodlí, to stojí za to vyzkoušet nákladné premium model. Kožené 1-2 týdny zvykat na nové holení. Po tomto faktu, že se chce vrátit do své milované stroje. Zvlášť, když se holit každý den.

Video: Jak vybrat elektrický holicí strojek

Podle statistik v průměru lidé tráví na holení 145 dní života.

I bez přemýšlení označil nesporné klady:

 • významné úspory na pěny, holící gely;
 • mobility - můžete použít kdekoliv;
 • možnost snadno vžít do pořádku, když tam není žádná voda.

Čepele stavy holení štětiny na kořeny, odstranění horní vrstvy pokožky. Současné modely holicích strojků nemají lepit, a vytáhl vlasy a odříznut od většiny pokožky bez poškození. Proto je elektrický holicí pohodlnější a bezpečnější.

Otázkou vkusu: rotor nebo mřížka

Když vidíte okno obchodu s holicí strojek, ihned patrné je jejich hlavním rozdílem je, že typ holicí hlavy. V zásadě se dělí na dva typy:

 • Rotary. Chloupky se dostanou do otvorů v pevné části kulatou hlavou. V nich u kořene holení otáčení kruhové nože. Takové holicí strojek strniště zvládnout jakékoliv, i ty tuhé. Dobrý model holení segmenty alespoň 3 v prémiové modely, je počet přijde až 5. V ideálním pohybem hlavy, plovoucí. Potom břitva přesně kontury obličeje, nechybí v jednom místě. Zkrácení doby kontaktu s pokožkou, holení je velmi pohodlné. Stojí za to věnovat pozornost hmotných lopatek. Nejčastěji používaným je z nerezové oceli. Je lepší vybrat si nůž s keramickým nebo titanovým povrchem. Tyto listy nezpůsobují alergie, je důležité v péči o citlivou pokožku. K podráždění bylo méně, je lepší zvolit model s dvěma noži. První Zvedli chloupky, a teprve potom odříznout. Mesh a rotační holicí strojky
 • Grid. Štětiny se dostat do hlavního otvoru pevné sítě. Navíc otvory nejsou stejné, ale jiný tvar pro lepší uchopení chlupů. Uvnitř jsou řezané vibrační ostří. Dříve se zařízení mělo pouze jednu holicí jednotku, v moderních modelů prémie dát 5. Výrobci se naučili, aby byly dynamické, mobilní pro maximální opakování obličejové kontury. Čím více jsou vlasy je řez jedním pohybem, rychlejší holení. Široký povrch oka vyhne řezy a podráždění, a tak zvolit takovou holicí strojek pro citlivou pokožku. Navíc, tento druh pomáhá udržovat tvar vousy, který zahrnuje oholený oblastí. Z nevýhody spotřebitele uvést křehkost mřížek. Když hrubé zacházení, které zraní a rip strniště. Ve srovnání s rotační poznamenat, že čistota holení menší potřebu používat častěji.

Pro efektivní holení citlivé pokožky se doporučuje používat pouze režim suché holení.

Dříve nebo později budete muset změnit čepel jednotky. Zeptejte se před nákupem, kolik skutečně koupit spotřebního materiálu pro vybraný model.

Bez ohledu na to, jak často holit mužům, tento proces je poměrně zdlouhavý. Proto se rychleji a pohodlněji to jde, tím lépe. Při výběru holicí strojky účtuje několik okamžiků.

Tradičně holicí strojek předpokládal pouze suché holení. Tato varianta je vhodná pro ty, pro něž je důležité, aby se rychle postavil, aby kdekoli, například při cestování nebo při práci. Ale pro pohodlné holení kůži by měly být dostatečně silné, s žádným sklonem k podráždění. Tento holicí strojek tlačí fanoušci stroje a pěnu. Proto se výrobci snaží získat jejich umístění vytvořte varianty pro mokré holení. Vyrábějí se i rotor a mřížky. Uplatňovat svůj oblíbený změkčovadlo a může dokonce holit ve sprše bez obav, že zařízení selže. Dříve to bylo možné pouze se strojem. Zvýšit skluz strojku, zvyšuje efektivitu a rychlost holení, pokožka není podrážděný. Skvělé pro ty, kteří ocení komfort a vybírá každodenní péči štětin.

Mokrý holení lze použít ve sprše

Nejlepší výrobce mokré holení zařízení uznaných Panasonic.

Důležitou výhodou těchto modelů - pohodlí a jednoduchost péče. Existují varianty univerzálních holicích strojků pro použití s ​​nebo bez pěny. Nicméně, dermatologů rozpoznat mistr hygienický suché holení.

Pokud je vzdálenost od výstupního koruny používá holící strojek s klíčem jako v budíku. Nyní mobility vytvořila holicí strojek s akumulátorem. Toto je možnost pro lidi s těsným rytmu života. Bezchybný vzhled je k dispozici během několika minut bez ohledu na to, kde se nacházíte: doma, v kanceláři nebo v autě na cestě do práce.

Akumulátorové modely jsou zpoplatněny 8-16 hodin a pracovat bez make-upu po dobu 20-30 minut. Razor pojistné nebude asi 60 minut může vydržet nepřetržitý provoz po dobu 40-100 minut, což z nich dělá nepostradatelný pro cestování. Dále v těchto holicích strojků jsou k dispozici pro rychlý 5 minut nabíjení pro jedno použití. Skvělá vlastnost, pokud je přístroj zastaven před koncem procesu. Aby se tomu zabránilo, je žádoucí, aby indikátor nabíjení zařízení.

V žebříčku nejlepších pouze nabíjecí holicí strojek

Otvírací hodiny bez nabíjení akumulátoru určuje typ. Většina vytrvalý (až do 100 minut), ionty lithia bez paměti. To znamená, že můžete nabíjet holicí strojek na baterie sedí. Ale cena modelů s kompletní sadou nejvyšší. Slabá NiCd baterie: 30 minut nepřetržitého provozu po hodin připojení.

Na rozdíl od baterie, holicí strojek lze ovládat ze zásuvky baterií a dokonce z cigaretového zapalovače v autě. Přednost se dává modely, které kombinují sílu a typy napájecích baterií. Například, holící strojek Braun Series 5. Dobíjení ze sítě se provádí pomocí drátu nebo přes kolébku, který je nainstalován jako břitva. Pokud se v režimu offline přístup na dosah ruky není bude výstup. To je další plus lze užívat, protože v některých zemích nemusí mít správnou zásuvku.

Baterie se nabíjí pomocí speciálního stojanu

Rychlost a holicí schopnost vyvolat podráždění přímo závislá na počtu otáček motoru za minutu. - 5-TYS nejméně 14 tisíc pohybů. - menší podráždění, ale je vybrán model při nízké rychlosti pro citlivou pokožku. Pro tuhé štětiny nízká rychlost nestačí volit nejsilnější pravítko. Možná to byla špatná volba vhodného rychlost je vzhledem ke kategorické tvrzení jako „Můj elektrický holicí strojek strniště nebere“ Mnoho strojů milenci.

S cílem usnadnit výrobcům pohodlí dodávají další užitný vzor.

 • Trimmer do úhledného knír, vousy nebo obložení obvodů účesu. Otočné modely je umístěn odděleně od holicích hlav a někdy i skládací nebo zasouvací. Mřížka se nechá dva strojku sekačku, z nichž jeden je umístěn ve středu holicí části, mezi mřížkami. On tonsured dlouhých vousů pro lepší kontakt s fólií.
 • Tryska pro řezání vousy.
 • Vlastní diagnostika. Na displeji LCD nebo LED displej odráží nejen úroveň nabití. Razor ji řekne, kdy je čas vyčistit nebo tuk.
 • Systém Cool - Tech pro zvláštní pohodlí. Během provozu se kůže se ochladí, není nepohodlí.
 • Vacuum System vlasy sbírat užitečné pro ty, kteří mají k nápravě dokonalý výhled na práci.

Zastřihovač snadno zkrátit knírky a whisky

Věčné lídři - přehled hlavních výrobců

I přes obrovský výběr, favority zůstávají příslušenství Panasonic pánské ve světě, Braun a Philips. Mají chladné břitva značka je nejen prestižní. S chladnou modelu v rukou self-péče dodává neuvěřitelný komfort, holení se stane druhou přirozeností. V opačném případě to nemůže být, v případě, že výrobce je stále znepokojen tím, že spotřebitel byl tak dobrý, jak je to možné.

Japonská společnost učinila velký důraz na kvalitu nožů a vzal maximum z legendární umění výroby mečů. Kromě toho používá při výrobě nejlepší z nerezové oceli Yasuki Hagane. Vnitřní ostří nabroušené na vlastní technologii pro rozsáhlé ostrého úhlu 30 stupňů. Tím je dosaženo minimální tření při řezání a hobliny neuvěřitelné pečlivost. Aby co nejlépe formu pro vnější lopatky, zkušení řemeslníci pracující manuálně. Jen si představte, úroveň přesnosti: tolerance je menší než jeden mikron.

Zvláštní chloubou vývojářů - lineární motor s přímým pohonem. Blades přesunout rychlost rekordních 14 tisíc. Za minutu, čímž se dosáhne fantastické holení. Aplikovat nové technologie senzorů a kontrola: 233 krát za sekundu analyzuje strukturu vlasů. Tyto přístroje jsou schopny přizpůsobit se štětiny tak, aby rychlost holení na různých místech se nezměnilo. Mimochodem, firma vyrábí pouze ok břitvu.

Panasonic - bezkonkurenční japonská kvalita

Prvotřídní otevřené produkty LT série v kovovém pouzdře. Multipodvizhnaya hlava se třemi noži pohybující se ve třech rozměrech: nahoru-dolů, dopředu, dozadu, vlevo-vpravo. Cena v závislosti na modelu se pohybuje mezi 9500 až 14 500 rublů.

Nejdražší holicího strojku, i, jsou uzavřeny v kovovém pouzdře a vyznačuje se řadou LV. Multipodvizhnaya hlava má již 5 klenuté stolek mřížky, lineární motor vytváří záznam o 14 000 otáček za minutu pro plynulé a hladké oholení. Dobíjecí baterie pracuje autonomně téměř dva týdny bez ztráty výkonu. Cena inovace 19 700 - 25 000 rublů.

Sazba je také na širokou síť. Společnost věří: přímočarého pohybu při holení efektivnější a pohodlnější oběžník.

V roce 2016 Braun představil model Series 9. Pre-test aplikace „Nejúčinnější holicí strojek na světě“ nezávislý institut ve Stuttgartu udělal test. Smiřuje s modely konkurentů péče, rychlost, čas na holení. Produkty Braun vedl ve všech ohledech.

V holicích strojků Series 7 a Series 9 použita pouze na rozvoj společnosti - inteligentní Sonic technologie. Hustota štětin analyzováno 160 krát za minutu, aby se automaticky naladí na základě svého břitva. Přístroj sám určí, kdy se přidat sílu, aby nedošlo ke snížení účinnosti holení. Cena Model Series 7 spadá do oddílu 15 700 - 28 500 rublů. V modelech Serios 9 je lineární motor 10 tisíc. Microvibration a 40 tisíc. Řezání úderů za minutu. To ovlivnilo cenu: Razor Series 9 je 25 000 - 33 000 rublů.

Plovoucích sítí Contour

Všechny modely Braun odolat ponoření do vody v hloubce 5 metrů a opláchnout pod tekoucí vodou. Většina této podpory je suché a mokré holení. Pohyblivá hlava s plovoucími sítí reagovat i na malé změny obrysů a pohybovat ve čtyřech směrech, aby se snížilo množství pohybu. Lopatky jsou naostřené holicí hlavu v úhlu 60 stupňů. Takový sklon řezné hrany nezpůsobuje podráždění pokožky, avšak Braun holicí strojky jsou vhodné pro citlivou pokožku.

Nepřekonatelný vůdce točivých zařízení. K rychlému holení společnost vyvinula řadu S5000. MultiPrecision čepel systém, nejprve zvednout, je třeba je ostříhat. Holicí hlavy 5 pohybují ve směru nezávisle na sobě. Každý kout obličeje oholený dokonale, včetně krku a brady. Zařízení lze použít pro suché i mokré pokožky, dokonce i ve sprše. Cena zboží 6000 - 13 000 rublů.

Philips uznán v roce 2016 globální značku №1 maloobchodní tržby holicí strojek (Euromonitor 2016 rating).

Řada S7000 je určen pro citlivou pokožku. Na holicí hlavu větší pohodlí Rings Kroužky se speciální povrchovou úpravou pro snížení tření. Otvory na hlavách přesně zachytit chloupky jako čepel jemně nakrájejte, aniž by došlo k poškození kůže. Stejný 5-way pohyb hlavou, jako je tomu v sérii S5000 poskytují pohodlné oholení. Cenové rozpětí 11 600 až 13 000 rublů.

Řada S9000 společnost věří své nejlepší holicí strojek. Lze jej použít s nebo bez pěny to. Revoluční moment - hlava DynamicFlex. Mají stejně jako 8 směry pohybu tak, aby dokonale kopírují obrysy a chytit napoprvé dokonce vzpurné vlasy. Existují tři holicí režim, včetně jemný pro citlivou pokožku. Cena 14 500 - 30 000 rublů, v závislosti na konfiguraci.

Chcete-li toto zařízení fungovalo bezvadně, je nutno vyčistit po každém použití. Jednoduché žiletka jednotka odstraní, nahromaděné nečistoty se odstraní okolo rotoru nebo mesh za použití speciálních kartáčů, probíhající v soupravě. Občas kapat olej mazivo na ostří jednotek. Vodotěsné holicí strojek potom opláchnuty pod tekoucí vodovodní vodou a potom se vysuší.

Postačí oplachování pod tekoucí vodou

Hlavní výrobci šli ještě dále a vynalezl nejpohodlnější způsob, jak pro spotřebitele - systém samočištění a dobíjení. Inovace je používán v high-end modely holicích strojků. Nicméně, dermatologové si všimli, že není nutné, aby přeplatí podobnou funkcí. Jejich názor - jako břitva nemůže dobře sama vyčistit od zbytků srsti a kůže, a to zejména ve stísněných prostorech a pod lopatkami. Vlhké prostředí - ideální živnou půdou pro bakterie. Aby se nedostala podrážděná poté, lépe se čistí sami pomocí kartáče a antiseptický roztok.

Nejpokročilejší verze - dok. Například Braun stanice Clean&Nabíjení je 4-fáze jednotky. Ve zvláštní nádobě naplněné antiseptikum pro praní. Jedno kliknutí - a systém automaticky zvolí mycí program bude mazat řezných prvků a nabíjení holicího strojku. Maximální účinnost zařízení je podporováno, je vždy připraven k práci. Výrobce uvádí: 99,99% bakterií je zabit v čisticím roztoku, což je 10-krát účinnější než jednoduché opláchnutí pod tekoucí vodou. Vše hygienicky uchovávat a čistit. Minus - vyměnitelná náplň bude muset být pravidelně měnit, což je dost drahé. Například, 2 vyměnitelné kazety Philips je asi 1 400 rublů.

Inteligentní zařízení pro automatické čištění

Panasonic ES-RF41S520 ... spokojeni s 4-setochnik - téměř optimální volbou ... holení nasucho v pořádku, kvalita je velmi blízko ke stroji (používá Gillette Fusion); mokré holení gel / pěna, bych říci, že kvalita není horší než Gillette, v nepřítomnosti řezů a podráždění; 3-denní strniště správně zvládnout bez mezer, doba holení ve srovnání s téměř každý den nezvýší; nabité rychle, budu mít dost času na holení takhle 6 až 7 minut; 10000. Speed, holí o něco pomalejší než horní 14 tis., Ale žádné ječení a prakticky neohřívá mřížku. Silent určitě nebude jmenovat, ale zvuk je přijatelná, rodina není vzhůru; 🙂 - čištěny / snadno a rychle foukané; spotřebního materiálu, v zásadě platí, že cena není tak strašné,

$ 30 pro mřížku a asi 50 $ za sadu nožů. pro budoucnost nestojí za to vzít.

Nechayev Georgy

Braun Series 7 799cc-7 ... To razor - ztělesnění stylu a kvalitě! Skvělý vzhled! Přísný, samec, žádné kudrlinky. Současně Němci postaráno po technické stránce. Plovoucí hlavou - to je bomba, nikde neviděl, neuvěřitelně pohodlné. Holení čistě, rychle a bez podráždění. Kdysi jsem vítr v obchodě - a proto je velmi důležité, aby baterie byla silná pro mě. V tomto holicí baterie - perfektní! Velmi dlouho drží! Vezměte s pohodlné. Tvrdý, lehký dotyk pouzdro snadno vejde do každé rohu sáčku. Samočisticí systém - lesk. Dát, jsem stiskl tlačítko, vytáhl čistý holicí strojek), Cool! Výborně, že si myslel, že nabíjení holicí strojek pracovat v můj starý to nebylo, a musel bolestně dlouho čekat, až nabitá. Stručně řečeno, tento holící strojek - sen jakéhokoli chlapa!

Philips S9041 / 12. Používal stroj, ale to je velmi dlouhý, budete muset často měnit nůž, a dráždí pokožku. Rozhodl jsem se koupit elektrický holicí strojek na všechno z hlediska poměru cena / kvalita jsem se rozhodl vybrat Philips. Velmi užitečné jako břitva. To se hodí dobře do ruky, dobře holí, snadno se čistí. Ideální pro suché holení, se mi líbí. Doporučuji !!

Philips RQ1175 / 16 Series 7. Výborný holící strojek! Při denním používání, což stačí na týden nebo déle. I nabíjet a vzít s sebou na dovolenou a služební cesty, a to bez nabíjecí kabel. My pod tekoucí vodou z kohoutku, vždy funguje a voda dovnitř nedostane. Velmi pohodlné do ruky. Pár krát holení gel, příjemné a tak hladce, ale raději suchý, protože rychleji ...

Vznikne-li dilema, co koupit holicí strojek, vzít v úvahu typ pleti a sílu štětin. Pro hustou vegetací stále vybrán rotačního provedení. Soupeřil pouze modelu mřížka přepychu, jsou s ním, že ne každý si může dovolit kvůli vysokým cenám. nevyplatí šetřit při nákupu zařízení pro každodenní holení. Ale na sadu doplňkových funkcí žádoucí přístup je rozumné, aby nedošlo k přeplatit.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

60 − 50 =