Elektrický krb v interiéru fotografií v obývacím pokoji

Elektrický krb v interiéru fotografií v obývacím pokoji

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Design obývací pokoj s krbem - skutečný komfort domova

Pro mnoho obyvatel obývací pokoj s krbem je symbolem pohodlí a teplo, často a zůstává snem. Pokud nedávno přítomnost v domě krbu se mohl pochlubit pouze bohatí majitelé venkovských domů, moderní technologie, aby bylo možné instalovat krb, a to i v malém obývacím pokoji malých rozměrů Chruščova.

Naživu, nebo lakované - požární fascinující, zklidňuje a poskytuje pozitivní emoce. Mimo jiné, krb může být ústředním součástí řešení interiéru, shromáždit kolem něj všechny podrobnosti, takže obraz v obývacím pokoji ještě útulné a domácké.

Krb v obývacím pokoji interiéru: vytváří pohodlí domova

S krbem, můžete jednoduše otočit typický obývací pokoj na útulném rohu vašeho domova. Jedinečnost tohoto zařízení je zvláštní povaha, která dává do obývacího pokoje: zvláštní teplo a harmonie.

Aby však bylo možné zaměřit se stal středobodem místnosti, spíše než příležitostný host v zamyšlené konstrukčního hlediska místnosti, vybrat moudře rámování pro něj:

 • Krb nesmí být přímá barva v interiéru obývacího pokoje. Na její výzdobě byste měli použít stejnou barvu jako v designu celé místnosti, protože příliš mnoho pozornosti na krbu jen bolí.
 • Stejně tak je důležité zvolit správný nad objektem ohniště. Obvykle je toto místo obraz nebo zrcadlo ve stylové rámu, a na římsu mohou být umístěny symetricky dekorativní předměty nebo obrázky v rámech.

Místo nad krbem designérů nedoporučují, aby se na televizi, protože to je iracionální z hlediska prostorového zónování, a nedovolí, aby plně vychutnat sledování programů, nebo v těsném požáru. Pro maximální pohodlí, krbem a televizí plocha by měla být provedena na různých stěnách místnosti.

TIP! Milovníci dlouhých rozhovorů u krbu by měl být umístěn v blízkosti krbu skupiny čalouněného nábytku - pár židlí, gauč, měkkém koberci. Tato oblast je oblíbená pro každého člena rodiny.

Stejně tak je důležité vybrat správné místo pro ohniště, i když je elektrický. Krby se nedoporučuje umístit na vnější stěně nebo mezi dvěma okny, ale vnitřní stěny - ideální místo zaměřit. V tomto případě se maximální množství tepla být udržovány v místnosti.

Pátrání po perfektní krbu začíná zjistit možnost instalace tohoto zařízení v místnosti. Skutečný krb může být instalován pouze v soukromém domě, s obývacím prostorem, musí být nejméně 20 metrů čtverečních.

Ale zklamaný majitelé bytů v výškových budov mohou dýchat šťastný, protože dnešní krby na trhu jsou různé typy zařízení, která mají povoleno instalovat a provozovat v podmínkách městského bydlení.

 • Klasické dřevěné krby - je tou nejlepší volbou, která je k dispozici pouze pro majitele soukromých domech. Skutečný oheň, zvláštní chuť živého stromu a, samozřejmě, teplo v obývacím pokoji vytváří zvláštní atmosféru. Některé z těchto obtíží vyplývají z potřeby montovat nejen krb s vhodně vybaveného topeniště, komín a portál, ale uspořádání prostoru v krbu, stejně jako místo pro uložení dřeva. Palivové dřevo je rovněž třeba dbát na to předem.
 • plynové krby považováno za dobrou alternativou ke klasickým na dřevo zařízení. Místo toho zapotřebí dříví plynový krb produkuje teplo ze spalování methanu nebo propan-butan. Takové zařízení udržuje vynikající teplo v domě a šikovnou imitace dřeva a krásu plamene může nahradit rozjímání podle tohoto ohně.

 • Bio krb - je relativně nový vynález, který ještě není znám pro širokou škálu spotřebitelů. Práce na kapalné palivo elektrárny a vyrábět skutečný oheň, tento přístroj je nejlepší náhrada za klasické dřevo krbu. Snadno ovladatelný, bezpečný, má původní tvar, není kouřová a vztekal krb - je to skutečný sen pro fanoušky požáru, se bát nastavit skutečný krb.

 • Electrofireplaces - preferovanou volbou pro byty. Můžete ji použít v soukromém domě - ti, kteří nechtějí povyk se speciálním zapálení a udržování ohně, by se museli obtěžovat s palivového dřeva a další věci. Schopnost nastavit teplotu, jakož i snadnost obsluhy, aby byly téměř ideální. Elektrický krb je bezpečná a šetrná k životnímu prostředí, i když zbaven zvláštní kouzlo krbu, který hravě praskající oheň.
 • TIP! Elektrický krb může být ostrov (umístěné ve středu místnosti), kout, stěnu nebo vestavěný do zdi (což je zvláště důležité pro malé obytné oblasti).

 • zvýšen ohniště - jedná se o napodobení ohniště portál, který se používá jako dekorativní prvek v místnosti. Na místě krbu je obvykle umístěn svíčky nebo speciální žárovky, které jsou navrženy tak, aby vytvořit pocit hořícího ohně. Zahřejte tato konstrukce neumožňuje, aby falešný krb je pouze schopen simulovat přítomnost v obývacím pokoji domova a otevřeným ohněm.
 • Krb je harmonický součást způsobu života

  Krb může stát harmonickou součástí téměř každého interiéru. Jedinečnost tohoto řešení je jeho relevance v jakémkoliv stylu (s několika málo výjimkami), takže milovníci měkké světlo ohně a zvuky praskajících polen lze najít vhodnou volbu pro sebe.

  • Ideálním výchozím bodem pro umístění požáru - to je klasický styl. V takovém interiéru krbu není zřejmé, jako cizí těleso a bude harmonickým pokračováním celkového stylu. Kamenné nebo cihlové krb se stane ozdobou místnosti, nad ní tradiční malování a římsa zdobí sošky nebo rodinné fotografie.

   TIP! Luxusní krb s mramorovou lišty, a je vhodný pro nejluxusnějších budov v baroka či rokoka, ale pouze v případě, že velikost obývacího pokoje bude více než 25 m²

  • rustikální styl v celé jeho rozmanitosti (z Provence do rustikálním stylu) je ideální pro uložení masivní krb a trochu drsný, která na pozadí omítnutých stěn by měl vypadat brutální a spolehlivé.

   Je to úmyslné hrubost a návrh by měl v ideálním případě se vešly do celkovým stylem místnosti. Dokončit přírodního nebo umělého kamene s naměřenou využitím dřeva činí tento krb snadné, aby se vešly do stylové a moderní styl.

  • Krb v podmínkách Moderní obývací pokoj - přesný a pečlivý design, kde je úkolem není ani tak ve výzdobě místnosti, ale při udržování příjemné teploty. Vzhledem k tomu, všechny moderní trendy směřují k jednoduchosti formy, a krb v moderním obývacím pokoji by měla být stejná: funkční, jednoduchý tvar, ale z neobvyklého materiálu - například, kovu a skla odolného tepla.
  • Obývací pokoj s krbem - dokonalý přehled o rodinných filmů, ve kterém je šťastná rodina jít k ohni, aby diskutovali předchozí den a sdílet plány do budoucna.

   Vybavit koutek v soukromém domě nebo bytě je dost jednoduché: v případě, že instalace krbu není možné, lze ji snadno vyměnit elektrický nebo plynový produkt. Je důležité, aby se oheň v obývacím pokoji nezdálo cizí předmět, a stát se harmonickou součástí rozhodnutí o celkovém stylu.

   Zatím žádné komentáře, ale můžete napsat svůj názor nebo položit otázku.

   Funkční elektrický krb v interiéru obývacího pokoje: 5 druh s fotografiemi

   Elektrický krb vytváří dokonalou atmosféru pohody a tepla obývacího pokoje je velmi oblíbeným místem, kde se celá rodina může shromáždit k odpočinku, dělat to, co se mu líbí, nebo přivítat návštěvníky. V interiéru této místnosti by mělo být elegantní, útulné a pohodlné. Zvláštní teplo a pohodlí obývacího pokoje je schopen dát elektrický ohřívač. Elektrický ohřívač není jen symbolem domácího krbu, ale bude také úžasné dekorace obývacího pokoje. Vedle tohoto předmětu interiéru, můžete se setkat s rodinou a blízkými, aby provedla upřímné rozhovory, ohniště vám pomůže relaxovat, pomáhá vytvořit speciální romantickou náladu.

   Design obývací pokoj s elektrickým krbem

   Elektrický ohřívač může být instalován ve velmi různými způsoby. Každá možnost ubytování pomáhá dodávají interiéru zvláštní design. Ale nemůžete prostě zvednout a dát místnost s krbem. To by měla zapadat do celkové koncepce a myšlenka návrhu místnosti. pokoj design by měl zahrnovat umístění krbu v místnosti. Za účelem dosažení harmonie bydlení, to je na výběr krbu přijde s velkou zodpovědnost důležité. Dnes našel spoustu různých provedeních krbů.

   Umístění ohřívače může být jakýkoliv. Hlavní věc - že to zapadá do interiéru místnosti

   Elektrický krb může být upraven s následujícími materiály:

   Elektrický ohřívač v interiéru obývacího pokoje

   Ve většině případů, obývací pokoj s krbem je provedeno v klasickém stylu, pro který si vyberete světlé barvy na výzdobě stěn. V takovém interiéru skvěle hodí štukem a dřevěným nábytkem. Elektrický ohřívač bude také skvělé být kombinovány s jinými styly, například high-tech a zemi.

   Krbu, můžete si dát konferenční stolek a čalouněného nábytku, kde můžete zůstat jako jeden, a společně s hosty

   Sam krb může také ozdobit malou interiéru. Bude to vypadat velký hodiny, fotky, figuríny. Krb v interiéru pomáhá vytvořit zvláštní atmosféru, která pomáhá relaxovat, odpočinout od všedních starostí a nepříjemností. V zimních večerů, dešti, chladné dny před krbem se nachází ve speciálním Nice.

   Prakticky žádná země domu je nemyslitelné bez luxusním krbem se nachází v hale, která slouží jako symbol úspěchu a prosperity. Moderní elektrické krby jsou různé tvary a velikosti, což umožňuje, aby jim v různých místnostech, bez ohledu na jejich metrazhnosti.

   Moderní interiér krby jsou vybrány spoléhat na osobních preferencích a požadavků majitele domů. Důležité jsou také hostitel příležitostí, stejně jako typy a rozměry místnosti.

   Rohový krb je nejpopulárnější varianta ohřívače

   Následující typy krbů:

   1. Postavený. Tato možnost předpokládá, že se oheň střechou ji do zdi, což vám umožní ponechat dostatek prostoru kolem sebe. Venku je jen topeniště a horní police. Tato volba znamená spoustu nákladů na její instalaci.
   2. Pristennye. Velmi krásná verze krbu. Namontovaný ohniště podél zdi, která má strávit extra metrů. Tato varianta je vhodná pouze pro velké obytné místnosti.
   3. Island. Jedná se o novinku na trhu. To zahrnuje instalaci přímo do středu místnosti. Tento krb snadno vybrat ten správný styl interiéru. Tyto typy krbu může být podlaha stojící a závěsné. Je nastaven rozdělit prostor do zón.
   4. Roh. Rohový krb zahrnuje umístění krbu v rohu místnosti. Tato varianta dobře kombinuje s nábytkem, to znamená minimální množství prostoru a nevyžaduje metrů navíc čtverečních užitné plochy. To je dobrá volba pro malý obývací pokoj.
   5. Wall. Dobrou alternativou k volbám krby spalování dřeva a plynu. Cenově instalace a nenáročnost při používání.

   Rohové elektrické krby v obývacím pokoji

   Rohový krb je to správné rozhodnutí v případech, kdy se byt charakterizována omezeným prostorem. S pomocí ohně může maskovat nedostatky v dokončení areálu za účelem, který lze použít různé vzory a prvky, což vytváří zvláštní styl interiéru. Obrovský rozsah umožňuje vybrat krb podle vašich představ. Mohou být různé velikosti, tvaru, estetický vzhled a stupni funkčnosti.

   Krb může dát pokoj osobnost a její interiér, čímž vyjadřuje vkus majitele areálu, což je speciální chic

   Při použití roh krbu, je důležité vzít v úvahu konstrukční prostor a jeho prostorové geometrie. Pořízení ohřívače s efektem plamene na městském bytě je optimální pro toto. Takový krb poskytuje dostatečné množství tepla, ne dávat nejrealističtější estetické vlastnosti. Rohový krb je schopen, aby se vešly do každého interiéru. Při nákupu za roh ohřívač nebude mít komplikace spojené s umístěním nábytku v místnosti.

   Elektrické krby se liší v mnoha výhod. Majitelé nemají instalovat komín. Je nenáročný. Všechny požadavky jsou, že řada byla socket, což může zahrnovat i krb. Ale aby se estetický efekt přesahuje všechna očekávání.

   Jistě, existují topení a nevýhody. Má minimální počet stinné stránky, ale také by měl vědět předem, ještě před získáním takové věci

   Nejen, že je bezpečné a krásné, bude to nikdy nestane hrozbou pro děti a zvířata.

   Nebude zdrojem kontaminace místnosti a nábytku. Nemá přehřát a není „jíst“ kyslík v obývacím pokoji. Obrovské množství výhod umožňuje zastavit při výběru ohřívač pro obývacím pokoji.

   Je také důležité, aby zahrnoval výhody elektrické krby a hodnotu x. Takový krb stačí pouze zakoupit a nainstalovat jej na místě vyhrazeném pro něj. Ve většině případů je tento oheň jen je třeba se dostat ven z obalu, položit na místo a připojte jej. No prodloužená erekce a úplná přeměna části nebo celé místnosti jako při vytváření současné krb.

   Výběrem elektrický ohřívač pro obývací pokoj (video)

   Hlavním a téměř jedinou nevýhodou je množství spotřeby energie. Každodenní používání ohně může proměnit v poměrně velkém množství pro měsíční spotřeby elektřiny. Mnoho majitelů elektrické krby mají velmi nepříjemný hluk ventilátoru, vestavěný krb. Ačkoli mnoho dražší modely mají nižší hladinu hluku. A nakonec, po tom všem je umělý ohniště, které nebudou moci nahradit 100 procent účinku plamene.

   Krb v interiéru bytu či domu: myšlenka na výzdobu a design

   Krby v interiéru jsou často vnímána výhradně jako luxusní věc. Ale nezapomeňte, že je to také skvělý způsob, jak dům v teple a pohodlí. Krb nevyhnutelně přitahuje pozornost a je ústředním prvkem v interiéru. Existuje několik typů krbů, a tato klasifikace je obvykle založena na jejich designu a materiálů, ze kterých jsou krby vyrobené.

   Zastřihovat krb s kamenem, a nechte ho spěchá ke stropu, aby se zdůraznil (nebo opticky zvětší) výšku místnosti. Udělejte si kamenný krb vnitřní střed, chcete-li zdůraznit atraktivitu svého pokoje. Ten kámen lze také použít k vytvoření kontrastu, dokonale spojuje se stromem, a dodává Prostorově větší harmonii.

   Krb nemusí být vyrobeny výhradně z kamene.

   Vzhledem k tomu, že kámen - přírodní materiál, to vypadá skvěle ve srovnání s ostatními prvky interiéru přírodních hnědých odstínů.

   Krb může přidat dotek rustikálním stylu v moderním interiéru.

   Nábytek v této místnosti byla zvolena s očekáváním, že to je nejvíce v souladu s kameny, které jsou zdobené s krbem.

   Nic než oheň není schopen provést místnost útulný, zvláště když je venku zima.

   Kamenné krby mohou vypadat skvěle v moderním interiéru.

   Kombinace kamenným krbem a dřevěným stropem vypadá tady v pohodě.

   Velikost a tvar dána uspořádáním krbem a designu místnosti.

   Barevná paleta použitá v tomto prostoru, v harmonii s krbem.

   Kombinace dřeva a kamene je vždy skvělý, a to zejména ve venkovském stylu.

   Osvětlení v tomto případě je z jednoho kusu, který umožňuje, aby krb vyniknout.

   Dřevo-vypalování krby mají určité kouzlo, které nestačí k jejich moderní protějšky.

   Krb může sloužit jako hlavní spojovací prvek interiéru obývacího pokoje, bez ohledu na jeho designu nebo stylu.

   Při vývoji konstrukce krbové římse brát v úvahu potřebu jejich soulad s nábytkem na životní prostředí, tedy vysledovat bezproblémové komunikace mezi všemi prvky interiéru.

   V některých případech, krb může sloužit jako určitý druh rozdělení, i když to není nejlepší příklad.

   Poměrně zajímavým příkladem designu krbů.

   Pokud je váš dům má krb, to nevyhnutelně stane vnitřní cent.

   Tradiční obývací pokoj s krbem, design, který se opakuje design se nachází vedle vchodu.

   Pokoj s kamenným krbem, zpravidla má několik rustikální vzhled, který dělá to útulnější. Přírodní materiál umožňuje krb vyniknout, což je atraktivní. Typicky, kamenné krby nejsou v souladu s moderním interiérem - jsou vhodnější pro „stylové“ venkovských domů. Nicméně, můžete tak učinit a umělý kámen krb, který v tuto chvíli je mnohem univerzálnější.

   Moderní krby vám umožní jejich použití jako zaostřovacího pole. Dnes můžete najít celou řadu krbů, neobvyklých a zajímavých tvarů a vzorů, a mohou být snadno integrovány do téměř každého interiéru. To z nich dělá skutečně univerzální, ale také to znamená, že se musíte snažit najít ten správný krb pro vás design.

   Koupelna s krbem ... Samozřejmě, že takový luxus může pyšnit jen několik domů.

   Moderní krby nejsou tak velké a velký jako tradiční, a proto jsou již jakýmsi středu místnosti.

   Nehledě na skutečnost, že moderní krby jsou menší, ale jsou také více praktické a snadno se udržuje.

   Všestrannost moderních krbů umožňuje „vstoupit“ je do jakéhokoliv interiéru.

   Velmi jednoduché krb s minimalistickým moderním designem.

   Velmi snadno začlenit moderní krb v interiéru vašeho bytu.

   Moderní krbová kamna, jehož konstrukce se podobá tradiční.

   Vzhledem k tomu, Moderní krby zabírají dost malý prostor, budete mít více prostoru pro další dekorativní prvky.

   Rohové krby jsou velmi populární v moderních domácnostech.

   Velmi populární v posledních letech byl nápad umístit televizor nad krbem.

   Moderní obývací pokoj s moderním krbem.

   Chcete-li dát tento krb kouzlo tkvící v tradičním „bratři“, zeď kolem a nad krbem byla zkrácena kámen.

   Většina moderních krbů, z praktických důvodů, se nachází vysoko nad podlahou.

   Tento krásný krb vystupuje proti bílé stěny.

   Je-li krb je pouze dekorativní prvek na zeď, to se stává středem pozornosti.

   Fotografie na zdi, kde se nachází ohniště, existují různé materiály různých textur, ale jsou dokonale vzájemně kombinovat.

   Krb je perfektním doplňkem do interiéru jídelny, čímž se atmosféra v místnosti pohodlnější.

   Celkový teplá paleta barev této místnosti dokonale s krbem.

   Ohniště přidá tento moderní ložnice rustikální kouzlo.

   Existuje mnoho způsobů, jak integrovat krb v moderním stylu interiéru.

   Některé moderní krby jsou neobvyklý design a tvar, který jim umožní vyniknout.

   Moderní krby mají jen málo společného s tradiční, ale také přidat teplé místnosti (i když někdy symbolicky). Zatím v moderních domů krby - to je něco víc než jen vrcholem dekoru nebo architektonického prvku. Mohou být také použity v některé z méně tradičních oblastech, jako jsou koupelny, například.

   Vyberte si visící krb, chcete-li větší flexibilitu. Na rozdíl od tradičních odrůd těchto krbů méně masivní, což z nich dělá vynikající volbu pro malé prostory. Ohniště visící ze stropu, může zcela změnit prostor, ale to může jít bez povšimnutí.

   Organizovat a zdobí prostor je mnohem jednodušší, když si můžete dát krb, kam chcete.

   Zavěšené krby jsou obvykle jednoduché konstrukce, ale mohou vypadat skvěle v každém interiéru.

   Pozastavena ohniště krásně doplňuje rustikální styl.

   Hlavní výhodou zavěšení krbu je skutečnost, že nejsou závislé na stěnách k jeho instalaci.

   Velmi komfortní obývací pokoj s krbem uprostřed.

   Hlavním lákadlem obývacího pokoje ve venkovském domě je krb, zavěšené ze stropu.

   Ačkoli krby jsou zabudovány do zdi, jsou nejčastější a populární, to není jen jejich druh. Velmi zajímavá a „plovoucí“ ohniště. To je vynikající volbou pro místnosti s vysokými stropy a dvěma řadami oken pro stavby. Výhodou tohoto požáru je, že můžete umístit kamkoliv, dokonce i uprostřed místnosti.

   Integrovat do místnosti kovového krbu je poměrně obtížné, pokud žádné jiné interiérové ​​kovové akcenty. Na druhou stranu, kovové ohniště - to je přesně to, co potřebujete pro interiér v průmyslové stylu prostoru prohlédnout.

   Mědi ohniště s zajímavou nádechem patinou různých barev.

   Velký obsah mědi ohniště, které budou určitě vyčnívat do místnosti, ale nenahrazuje ho ovládnout.

   Vzhledem k tomu obě strany ohniště jsou umístěny krabice, integruje i do interiéru.

   Vzhledem k přirozené patiny na kov, tento krb dokonale doplňuje rustikální styl místnosti.

   Zajímavý mix materiálů a textur v moderním obývacím pokoji.

   Žijící v průmyslovém stylu. Harmonické kombinace kovového krbu a nábytku.

   Kovové krby nelze nazvat rozšířené nebo populární. Nemají stejné teplo (doslova i obrazně), například kamenné krby, ale mají jiné výhody. Například kovový krb je dobře integrováno do interiéru, zdobené ve stylu průmyslové a komerční. Na správně zvedl strukturu kovu, ale také může vypadat dobře v interiéru venkovského domu.

   Kryté ohniště dřevo je poněkud ironické. V případě moderních krbů, které již používají dřevo jako palivo, to je pokus o návrat do tepla tradičních vzorů. Je také možné kombinovat kontrastních materiálů, jako je dřevo a cihly.

   ohniště, obložené dřevem interiér moderní obývací pokoj dává na pokoji nádech rustikálního stylu.

   Přestože krbová rozdíl od zbytku místnosti, obecně interiéru vypadá harmonické.

   Dřevem obložené krby jsou dobrou volbou pro tradiční interiéry.

   Ohniště zabudovány do přepážky ze dřeva.

   Tento krb vyniká textury starého stromu, když je dokončena.

   Krby, dřevem obložené, jsou zajímavé, protože jsou potaženy materiálem, který se používá pro svůj provoz. Samozřejmě, že v případě současných krbů, které nejsou poháněnými dřevem, to není tak, ale přesto je to zajímavý koncept. „Dřevěné“ krby mají elegantní vzhled a oni se vejde do každého interiéru stylů designu v závislosti na barvě, tvaru, jeho přítomnost na jejich letové doby a další podrobnosti.

   Ohniště zabudované do oddílu bezprostředně spojuje dva prvky ve stejné struktuře. takovou možnost dává přednost, pokud máte otevřený půdorys a chcete trochu soukromí v obývacím pokoji, nebo pokud si myslíte, že krb bude vypadat úžasně jak v obývacím pokoji a jídelnou.

   Dělící stěny s vestavěným krbem - poměrně běžné metody návrhu.

   Tato varianta je vhodná zejména pro moderní krby.

   Obvykle přepážka odděluje jídelnu z kuchyně nebo obývacího pokoje.

   Hlavní výhodou těchto konstrukcí je, že požár je vidět z obou stran.

   Dělící stěna s vestavěným krbem může být pokryta kamenem.

   Nečekané kombinace materiálů v moderním domě, zařízené v minimalistickém stylu.

   Partition - to je vynikající volbou pro velké místnosti.

   Ohniště vám umožní přidat teplo do vašeho domova a efektivně využívat všechny stěny.

   Tento krb je většinou vhodná do moderních interiérů.

   Double krb exotické druhy.

   Krb může být dokonale integrován do přepážky, která odděluje prostor do dvou částí. Tato volba Vám umožní pouze s jedním krbem, dostat se na krb v každé z výsledných prostorů. Typicky, tato konstrukce se používá k oddělení kuchyně a obývací pokoj.

   Roh pojme různé typy krbů, včetně těch tradičních. Některé krby jsou snadno přizpůsobit tohoto prostoru, zatímco jiní vyžadují instalaci více pečlivé plánování a úsilí.

   Rohové krby jsou zajímavý způsob, jak efektivní využití prostoru.

   Rohový krb zabírá méně místa, než je obvyklé, protože rohy místnosti, zpravidla se nepoužívá.

   Umístěním krb v rohu, můžete dát prostor více zajímavý tvar.

   Rohové krby může být dobrou volbou pro malé prostory.

   Rohové krby jsou velmi populární v tradičních interiérech, ale oni mohou být bezpečně nazývá univerzální.

   Počínaje s rohovým krbem, můžete převést celou místnost.

   Zde rohový krb dokonale zapadá mezi okny.

   Dalo by se dát své rohový krb vyřezával vzhled impozantní design.

   Vzhledem k tomu, že do rohu místnosti je obvykle prázdné, jsou vhodné umístění krbu. Tak, můžete použít tuto oblast neobsazeného nic na něco praktického a krásné. Kromě toho, místnost bere na zajímavý tvar a stává se méně monotónní.

   Navzdory tomu, že skandinávské krby může být široká škála designů a tvarů, které lze snadno odlišit od ostatních typů krbů. Jejich hlavním rysem - jednoduchost. Takový komín, bez ohledu na design, dává interiéru zvláštní typ.

   White - velmi populární barva pro skandinávské krby.

   Konstrukce a tvar těchto krbů činí nejvhodnější pro umístění v rozích místností.

   Konstrukční možnosti a materiály, které tvoří krb, mohou být různé.

   Ačkoliv skandinávský design krbů může být různé, ale jsou podobné ve své jednoduchosti.

   Jedná se o moderní verze typické skandinávské krbu.

   Tradiční krby jsou obvykle bohatě zdobené, ale jsou jednoduché.

   Příklad roh přísných požárních linek typický skandinávský styl.

   Skandinávské krby jsou velmi odlišné od všech svých „bratrů“. Mají velmi neobvyklý design, který jim umožní vyniknout v interiéru. Jedním z nejběžnějších konstrukcí jsou válcové, kuželové i když také populární. Skandinávské krby ideální pro umístění do rohu místnosti.

   Aby se hlavní atrakcí krbové dvoře. Vybudovat kolem pohodlným posezením, takže si každý může vidět krbu a vychutnat si jeho teplo. Výsledek vašeho snažení bude ideálním místem pro večerní posezení.

   Venkovní krb postaven vedle domu.

   Máte-li krb, že by bylo hezké mít i místo pro uložení palivového dřeva.

   K dispozici je také moderní konstrukce navržený pro venkovní umístění, a často jsou velmi působivé.

   Je organizován kolem krbu v rustikálním stylu nádvoří. Hostitelé a hosté, posezení u ohně, nyní mimořádné panorama, otevřel oči.

   Malá veranda a vedle něj obrovský kamenný krb je hlavním architektonickým prvkem.

   Zpravidla venkovního krbu obklopen pohodlné sezení.

   Do venkovního krbu v souladu s domem, můžete malovat stejnou barvu.

   Na tradičním nádvoří se nachází kamenný krb, posezení u kterých si můžete vychutnat výhled do zahrady.

   I když velikost tohoto požáru není působivý, stále vyčnívá z okolního prostředí.

   Velmi zajímavá veranda s krbem zabudované do zdi domu.

   Luxury Mediterranean veranda s jednoduchým tradiční ohniště.

   Komín požár umístěné nad verandy střechou, takže ti, kteří odpočívají u ohně, ani zápach kouře.

   „Pod omítku“ venkovní posezení s krásným kamenným krbem.

   Ohniště impozantní velikosti a působivý design.

   Moderní venkovní krb design, stylizované tradiční.

   Krb je srdcem tohoto kosmického designu.

   Venkovní krby jsou velmi odlišné od těch, určené pro interiér. Za prvé, mohou být mnohem víc, protože prostor je prakticky neomezená. Kromě toho konstrukční venkovní krby mají určité vlastnosti. Abychom to pochopili, že je lepší prostě analyzovat některé z výše uvedených příkladů.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 81 = 86