Elektrokoptilnya vlastních rukou

Elektrokoptilnya vlastních rukou

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyrobit elektrickou udírna s rukama

Všichni víme, že uzené výrobky nejsou dietní výrobky, zejména ty, které se prodávají v obchodech, protože mají mnoho škodlivých konzervačních látek a aditiv. Tady to je, když existuje rozumná otázka, a jak snížit potenciální škody z oblíbených jídel při zachování jejich chuť a vůni? Existuje řešení - domácí uzené. Delicious, a co je nejdůležitější, je to naprosto bezpečné pro zdraví produkty lze získat i doma. A to pomůže elektrokoptilnya shromaždovat vlastníma rukama.

V současné době existuje mnoho léků, které mohou nahradit přírodní dřevo kouř syntetické tekutiny. V tomto případě se elektrická udírna, vyrobený vlastníma rukama, poskytuje výbornou, voňavou uzenou produkt vyrobený z přírodního oparu. Jaké druhy dřeva pro kouření, aby dala přednost, je to otázka osobního charakteru.

Zkušení odborníci říkají, že nejúspěšnější maso se získává pomocí pro své kouřový, osika, zatímco ryba je lepší kouřit na větve ovocných stromů: třešeň, jablka, hrušky, broskve, atd jehličnatých nevhodné na přelomu kouřit, protože obsahují pryskyřice, které kazí chuťovou kvalitu hotového výrobku.

Tvorba elektrického udírna vlastníma rukama, je lepší dát přednost metodě studené uzení, a tady je důvod, proč. Horký způsob se vyznačuje tím, tepelné zpracování v rozmezí od 60-120 ° C, přičemž tento proces trvá příliš dlouho (2-3 hodin). Samozřejmě, je to velmi pohodlné, a chutnost výrobku jsou vynikající. V elektrickém udírny uzeného lze získat produkt s dlouhou trvanlivostí, protože vzhledem k teplotě udržované 20-25 ° C, je lépe chráněn produkt.

Zvažme podrobněji, jak vytvořit své vlastní ruce knot lampy uzené.

Chcete-li domácí udírny uzené vlastních rukou, musíme kovový sud, no, pokud je vyrobena z žáruvzdorné oceli. Typicky jsou tyto bubny jsou uloženy chemicky zdraví škodlivé látky a kapaliny. Pokud je vaše domácnost není žádný takový objekt, pak to může být snadno zakoupit z rukou, nebo procházení inzerátů v místních novinách nebo na internetových stránkách. Hlavní podmínkou - hlaveň má být spolu s krytem, ​​který funkčnost budete trochu učit později.

Kromě bubnů bude potřebovat následující položky:

 • elektrický vařič, čímž je vzduch uvnitř se ohřeje olejová lampa - i sgoditsya nejprimitivnější „burzhuyka9raquo; nebo TEN

 • 4 malé kola, s nimiž bude možné přesunout elektrický udírna uzený z místa na místo - mohou být zakoupeny na bleší trh, a v každém železářství;
 • termostat, kterým bude možné regulovat teplotu v zařízení - je lepší dát přednost oblasti nastavovacího zařízení 20&09deg;C;
 • elektrický kabel

 • teploměr;
 • schopnost shromažďovat olej, který bude vyčnívat z produktů v průběhu kouření - to může být jakýkoliv kus desky kruhový nebo obdélníkový tvar;
 • Vrtáky do kovu - Ø10 mm;
 • Zásobník hořlavých materiálů;
 • ok hadřík, strouhání háky nebo systém, na kterém se výrobek na sobě.

Sbírat vlastních rukou knot lampy uzených ryb nebo masa není složité, to je jen důležité dodržovat podrobný návod:

 1. V případě, že hlaveň byla dříve použita pro skladování pohonných hmot a maziv a jiných chemikálií, je třeba důkladně opláchnout. Ve většině případů se používá pro tento účel sody s drátěným kartáčem a poté se promyje s detergentem a důkladně opláchnout. Vzhledem k takové manipulace je možné, aby se zabránilo možnému pronikání škodlivých látek v kuřáckých výrobků.
 2. Na dně sudu nastavit elektrický sporák, takže to není přemoci nějakou jednu stranu. Chcete-li to provést, můžete opravit pomocí pomocí kovových desek.

Vypadá to, že udírnou na „sreze9raquo;

 1. Pak je třeba, aby se větrání, které musí být vyvrtaný ve spodní části přístroje 5-8 otvory Ø10 mm. Nyní je potřeba zabezpečit oblast, ve které budou umístěny produkty - to může být tak strouhání a hák systém.
 2. Poté, co všechny výše uvedené procesy budou provedeny, brát hromadu tyčinky nebo dřeva, dát je do sudu a vznítit. Tím se odstraní zbývající olej a bude přispívat k další kalcinaci přístroje stěn.
 3. Jakmile se proces uzené pokus provádí, odstranit karbonové usazeniny ze stěn válce. Můžete použít drátěný kartáč. Potom důkladně opláchněte udírna uzený, vyrobený vlastníma rukama, za použití pracího prostředku. A nezapomeňte se zbavit detergentu.
 4. Nastavte stroj na kola, šroubování je na dně kuřáka je téměř u konce.

VIDEO: Jak si udírna od půl barelů

 1. Obracíme se k elektrické desce, z něhož, a velký, je třeba jen na deset. A to iv případě, že jste nikdy se setkal s takovými přístroji, můžete snadno vyrovnat se s tímto úkolem. Tak, přičemž z elektrického ohřívače, je nutné odstranit jen zahřívací jednotku a odpojte dráty teplonagrevatelnogo element. A můžete si to ještě jednodušší, ne „potroshit9raquo; elektrické peci a koupit topný článek na trh nebo ve specializované prodejně.
 2. Pomocí šroubů upevněte teplonagrevatelny prvek v prostřední instalaci a kouřit vedle mají termostat s sériové připojení. Je žádoucí použít měděný drát, nejméně 2,5. Nyní vložte jej do umístění snímačů, kde byste chtěli dávat pozor na něj.
 3. V další fázi montáže je vybavit elektrokoptilni vrchol. Nad, ve stěně malým otvorem provrtá které Teploměr musí být zajištěna tak, že je umístěn uvnitř přístroje. A ve víku by měl vytvořit díru O5 cm, který bude působit jako komín.
 4. Ve středu olejové lampy nastavte misku pro sběr tuku. To může být starý plech nebo jiný výkon, nejvhodnější velikost pro tento design. A právě nad místem, mřížka, na kterém budou instalovány výrobky.

Pokud máte v úmyslu použít hák místo příhradové systému, to může také být provedeno ručně. Užívání tyčí Ø3-5 mm, otáčet je a hák háček na kovové tyče, který předtím byl vytvořen odpovídající průměr otvoru. Tato konstrukce je přišroubována ke stěnám válce pomocí šroubů.

Otvor ve víku pro uzavření ventilu jednotka a proces brzy kouření by měly být uzavřeny. V opačném případě je účinnost jednotka pracuje bude velmi nízká.

Jako pánvi hořlavých materiálů, můžete použít mřížku nebo pravidelný pánev. Typicky, pět litrů hrnce dostatek paliva pro nastavení pracoval po dobu 8-10 hodin při teplotě 20 ° C nebo tři hodiny při vysoké rychlosti.

Proces zahřívání se s výhodou provádí v průběhu třetího hodiny, aby se „razogret9raquo; nastavení, po kterém můžeme bezpečně ležela produkty pro kouření zařízení.

Zde, ve skutečnosti, a všecko shromáždění jemností kuřáckém zařízení. Samozřejmě, můžete si koupit knot lampy uzené a v obchodě, ale za to bude muset zaplatit spoustu peněz. A samotný fakt, že takové zařízení budete dělat sami, bude hotový výrobek ještě chutnější.

VIDEO: udírna s rukama na studenou a teplou kouření

Phoenix Sirius výbuch. V režimu I potstil zrychlil až 4 litry za hodinu. SS byla pevnost.

 • 01.17.2018 »Moonshine Phoenix - Lidé, Dream, Elegantní, mechanici a další

  Jezdím podruhé u Phoenix-elegantní. Nechápu, proč tak vysoké teploty destilace? Požáru.

 • 01/15/2018 „Jak izolovat zdi uvnitř bytu

  PIR-desky, má smysl, pokud budete potřebovat vlastní dům rychle čalounění izolace. Bez zápachu, no.

 • 01/14/2018 „Best měsíční svit - jak si vybrat a co

  ahoj Každý rok zlepšené zařízení, dětské boláky jsou vyloučeny, je vhodné.

 • 01/14/2018 „Best měsíční svit - jak si vybrat a co

  Užitečné článku. Máte-li znát můj názor, to bude sdílet. Také jsem se zabýval pálení ,.

 • Elektrokoptilnya pro vaření vonný uzené

  Uzeniny jsou živé a nezapomenutelné chuti. Téměř každý dům existuje nějaký druh uzeného masa. No, pokud se vaří vlastníma rukama, protože ne každý je ochoten svěřit své zdravotnické výrobky nabízené v obchodech. Každý ví, že uzené výrobky nejsou dietní výrobek, v němž je prodávána prostřednictvím velkého počtu obchodů obsahují škodlivé konzervační látky a přísady. Naskýtá se otázka: jak snížit potenciální škody z oblíbených jídel při zachování jejich chuť a vůni? Cesta ven - domácí uzené. Elektrické udírny dokonale vyrovnat se s úkolem. Ale jak to udělat sám?

  Video o tom, jak kouřit produkty v elektrické udírně:

  Elektrické udírny pro většinu chutných jídel

  Tvorba elektrického udírna s rukama nad hlavou, budete moci vařit pokrmy, jako jsou horké a studené uzené, vlastní rukou, taky.

  Samotný kouří manipulační horké piliny kouř z doutnajících různých stromů produkt. Vzhledem ke zvláštnosti přípravy (dojde k dehydrataci produkt) Vaše jídlo bude mít delší životnost a kouř z pilin dá zvláštní chuť.

  Co je odlišné od horkého kouření zimou?

  Hot kouření se liší od nízké teploty a doby zpracování produktu. V prvním případě je teplota + 45-120 stupňů, a postup trvá jen několik hodin, ve druhé - 20-25 stupňů a několik dní. Nejčastěji se používá horký kouření, t. K. Výsledkem je dosaženo mnohem rychleji, ale za studena uzené výrobky jsou skladovány delší dobu, nikoliv pokrytý slizem, jako v obchodě. Ale to může být skladován po dlouhou dobu tak lahodný? Ne, ona nechce jíst co nejdříve!

  Udělat elektrický udírna vlastníma rukama není tak těžké, hlavní věc - touhu. Podíváte-li se, je třeba nádobu s těsným víčkem. Pouzdro je žádoucí, aby se kov. V horní části je pevný rošt, na kterém jsou produkty stanoveny pro kouření. Je důležité, aby byly v jedné vrstvě, aniž by se navzájem překrývají. V rámci sítě, musíte nainstalovat zásobník, který bude vytékat tuk. V dolní části mřížky naplněné piliny nebo štěpky. Při zahřátí, čipy začnou doutnat, uvolňovat kouř a které jsou zpracované produkty, ležící na mřížce. To je základní princip kouření. A jak si udělat takový elektrický udírna?

  Elektrické udírna vlastních rukou s pomocí chladničky

  Video univerzálního elektrokoptilne:

  Tam je docela jednoduchý způsob, jak dosáhnout požadovaného cíle, a to i bez speciálních znalostí a dovedností z elektriky. Chcete-li to budete potřebovat starou lednici, nejlépe malé velikosti, a konvenční kamna. V prvé řadě je nutné odstranit chladicího zařízení a izolační prvky, a za druhé malé množství otvorů, jimiž se bude pára jít. Tuk záchytná miska může být vyrobena z kovového plechu. Můžete také použít obyčejný žáruvzdorné pečení, obzvláště vhodné pro naopak dosažení kompletní staré plynové sporáky. Zásobník s pilinami by měla být umístěna na plotýnce, přičemž méně vzduchu bude proudit na piliny, tím menší je pravděpodobnost zapálení. V tomto případě se nevyžaduje konstantní povinnost u kuřáka, a to zabere málo místa.

  Po montáži jeho je zapotřebí kuřácké zařízení, aby provedla sérii testů. Postupem času budete dosáhnout perfektních výsledků, vyrovnávání výšky mříží s produkty a procesu vaření.

  Musíme si uvědomit, že spousta kouře kouření nestane, a když trochu - přiložit třísky.

  Hands - Jak vytěžit maximum

  Jak udělat něco sám, vlastníma rukama - DIY stránek

  Elektrokoptilnya ruce - kresby, fotografie pokynů výrobce.

  Jak vyrobit domácí elektrokoptilnyu s generátor kouře - výkresy, a jak se dělá fotka

  Myšlenka je jednoduchá, ale efektivní: princip působení tohoto domácí elektrokoptilni je, že zuhelnatění elektrické TAN (také ručně vyráběné) ze dřeva kouř je generován.

  Můj starý přítel, Alexander se narodil a vyrostl v obci. Po předcích přeneseny na něj nezkrotný touhu po obsahu na nádvoří různých domácích mazlíčků. Navzdory času hlavního zaměstnání, držel farma kůň s hříbětem, dvě krávy s telaty, prasata, selata, tucet slepice, některé husy a krůty, králíky králíků až 50 kusů brojlerů a někoho jiného. Na malém pozemku všichni živí tvorové doslova umístěna ve dvou patrech.

  Ale to neskončilo jeho starosti. Bylo nutné nejen růst zvířat, ale také pro zpracování přijatých ve svých mini-zemědělských produktů a realizovat svůj přebytek. Zvlášť výnosným obchodem v letech perestrojky byl a dodnes zůstává prodej masa uzené. kuřácké výrobky na trhu jen roztrhané rukama. Dokonce i přes kamaráda se střídají na jeden měsíc předem na platu.

  Za prvé, Alexander používají tradiční metodu za studena uzené. Založil kouření dřevo skříň, uloženo v zemi dlouhou komín a postavili ohniště jámu. On ji visel ve skříni dobře slané mezery v ohni ranním taveniny, ležel nagorevshie surové uhlí chrukami a půjde do práce. V poledne hodit špalíky ve večerních hodinách - přidáme více během noci bude sledovat průběh procesu. Ale jakmile v suchém větrném počasí jsem měl udírna na oheň a spálil část loděnice lázních! Tato ztráta a riziko vzniku otevřeného ohně vyzváni majitel k myšlence, jak se zbavit ohně během kouření.

  A on se narodil myšlenku, abyste ověřili, že je zapojen do série dva vzduchu elektrickým ohřívačem - topným tělesem a dát je do žlabu z pozinkovaného plechu a instalovány toto zařízení na cihly pod udírny šatníku.

  Potom v horní části ohřívače dát syrové jablko churochek a dodávaného kabelu do sítě.

  Experiment byl úspěšný. Opaluje zahřeje, kousky dřeva kouře, udírna vydělal.

  A zjistil jsem, o tomto pohodlný způsob kouření a po chvíli se rozhodl pro podobnou Yard domácí udírna.

  Vezmeme-li představu o tom, Sasha to, že prodával své vlastní ruce v jejich vlastním způsobem.

  Pro kuřácký kabinet jsem šel perfektní zásuvku ze starých elektrických rozměry panelů 1200x600x250 mm.

  Tam jsou dveře v něm, a otvory ve spodní a horní kryt (foto 1).

  Zpřesnění bylo vyjádřena pouze v západkovém zařízení podle visacím zámkem, montáž opěrných nohou a dvěma páry otvorů porušení armatur s háčky pro zavěšení masové moučky (Obrázek 2).

  Ready kabinet založil trvalé místo v rohu směrem od budovy. Topné prvky jsou vyrobeny ve speciálním kufříku ve tvaru žlabu s nohama. Opaluje spojené s délkou síťového kabelu.

  Takový ohřívač (obr. 1), který je mezi rozhodčím a skladovány v suchém uzené na polici v garáži.

  Aby se jejich vlastní rukou s elektrickým generátorem kouře je velmi jednoduchá.

  Obdélníkového polotovaru z plechu tloušťky 1 mm, je ohnutá žlab. Jeho délka by měla odpovídat velikosti topných těles. Ze stejného kovu líce řezaného dvou nohách a elektrotvarovky svary do žlabu. Líce vyvrtat dva otvory v průměru ohřívačů a protíná vertikální drážky, které jsou uloženy v těchto topných těles.

  Používající měděné propojky sbírat ohřívače konzistentní na kabelových vedení. Pozitivní výsledek takové sloučeniny je to, že teplota zahřívání je optimální pro pomalé doutnajícího dřeva ve žlabu.

  Dále, ohřívače není žebrování umožňuje husté fluidní lože churochki (Obrázek 3), čímž se dosáhne vynikající proudění horkého vzduchu, potřebné k jejich rozpadu. Výkon topných těles musí být přizpůsobena velikosti udírny a shody umožnil domácí elektrickou zátěž. V mém případě se ukázalo, že je optimální výstup z těchto dvou ohřívačů 1,5 kW.

  K ochraně proti náhodnému kontaktu s elektrickými kontakty zavřít všechna připojení ochranných obalů, které jsou připojeny pomocí šroubů a matic na tvářích krytu ohřívače.

  Za třetí, je velmi důležité, část konstrukce - odkapávacího prstence, který zabraňuje pronikání roztaveného tuku a horké churochki ohřívače. ze dřeva se mohou vznítit nasáklé tukem.

  Produkují okapat tři obdélníkové polotovary z plechu o stejné velikosti. Podnosy by měly mít délku o něco větší, než je šířka skříně. Kapání do jeden bod propojovacích zásobníků trojúhelníkové rohové hrany tak, aby horní hrana spodního zásobníku je blokován a žebra jsou nakloněny směrem k vypouštěcí tuku. Nakloněná žebro prošel snadno míchá i kouř a jeho průtok.

  Abychom pochopili jednoduché konstrukce udírny pomoc, kterou doprovází kresby (viz. Obr. 1-3).

  Domácí elektrokoptilnya - výkresy

  Kresba 1: Přístroje domácí udírna a uzenin diagram.

  1. Skříň 2.Dver. 3. Kryt 4. Zácpa montáž. 5. spoje. 6. Nohy 7. nosné desky 8 na montážní barech uzené maso a ryby rukojeť 9. Dveřní 10. Háček pro uzení masa a ryb

  Výkres 2: Elektrická udírna.

  3. výkresu okapní udírna.

  V každém případě po dobu montáže výrobku testu. Zavěsil pár kousky slaniny solené speciálních výkonných háky, dal jsem do žlabu několik Cheremuhovo churochek a zapnul topení v síti. Po asi 30 minutách ze všech trhlin kouření kouř skříňku. Tento proces se ukázal být snadno ovladatelné.

  Málo kouře - zasadil churochek dřevo a mnoho kouř uzený neexistuje! Zde je léto, bohaté na všechny ryby - chytit několik kbelíky, solení a udit.

  Autor tipů, jak vytvořit domácí elektrická udírna A. Matveichuk. Kresby a fotografie autora.

  Pod ostatní položky na téma „Jak vytvořit svůj vlastní ruce - na rodiny!“

  Otázkou je téměř stejně velký jako dějiny polotovarů produktů pro budoucí použití. Ale ne být hrubý, označují některé silné stránky, a pak se ještě musí platit pro objemy (!) Literatury.

  Nadýmání mohou být téměř vše kromě jehličnanů a břízy.

  V každém případě se produkt získává charakteristický zvláštní chuť. Classic - veškeré sušené ovoce. A nuance chuti, můžete hrát s tím, na čipové větve s sušených listů na slunci. Berry nebo dva jalovec marináda dá chuť masa, rozdrtí a smísí se s čipy - druhá.

  V případě, že marináda na kuře přidáte půl lžičky sušeného pelyňku obyčejný, z regálu to bude zase ochutnat v tetřeva!

  Cejn, která byla založena v udírně bude vděčný, pokud proces před vámi poplatek děloze dobrý svazek kopru.

  Golfových velké experimenty. Jděte do toho!

  Jsme v zemi po mnoho let zabývá kouřením. Kouřit ryby, kuřecí maso, hlavně v olše čipy. Nedávno jsem se pokusil kouřit na třešně - to líbí! A co jiného, ​​a jak se připravit Uzené v podmínkách zemí v malé udírny?

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 20 = 29