Elektrokultivator loplosh

Elektrokultivator loplosh

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kultivátor LopLosh - to je pohodlné a praktické

kultivace půdy - je jedním z hlavních zemědělských činností, která je povinnou součástí ročního způsobu pěstování. Prostřednictvím tohoto procesu, se provádí uvolnění a směšování půdy zničil větší počet plevelů a srovnal pole povrchu.

Tento proces je prováděn pomocí kultivátorů. Také, tam je koncept hlubokého uvolnění, při kterém aniž by se otočil půdy uvolněné do hloubky více než 12 centimetrů. Chcete-li to provést, použijte speciální nářadí - dláta kultivátory.

Kultivace je nutné, protože zlepšuje kvalitu půdy opakovaně, což je vhodnější pro růst různých plodin.

Po kultivaci zlepšit vodní a vzduchové režimy jsou aktivovány užitečných mikroorganismů. Tím se zvyšuje produktivita půdy části zvyšuje počet klíčících semen a zvyšuje kvalitu úrody.

Jako výsledek kultivace ornice se stává živnou - vzniklá vrstva se zpětně mnohem lépe drží vlhkost a zabraňuje jejímu odpařování.

Také, místo stává nejen hladší a pohodlnější, pokud jde o zpracování, ale také obsahuje mnohem menší množství plevelů, které lze jednoduše udusit úrodu po východu slunce - pokud je to ve chvíli, kdy je odstranit, aniž by došlo k poškození užitkové rostliny, je velmi obtížné.

Také zvláště užitečné pro kultivaci půdy v oblastech s suchém podnebí, kde se horní vrstva úrodné půdy, které nejsou schopny držet dostatečné množství vlhkosti potřebné pro normální růst většiny plodin.

Kopání zemi, v tomto případě vede k ještě větším ztrátám a jeho celková nerovnováha - sklizeň může být ještě horší, než když půda nebyla vykopali.

Na velkých plochách pěstování se provádí pomocí speciálního zařízení - traktory, kultivátory, ke kterému jsou připojeny různé vzory, tvary fréz, které dělají na okopávání.

Ale použití této techniky a využití sofistikovaných technologií a způsoby obdělávání půdy, není prospěšné pro malé poloh oblastí.

Proto, abychom mohli dosáhnout dobrých výsledků při sklizni v domácnosti, jsou široce používány v oblastech asi jeden hektar kultivátory a kultivátory s příslušnými přílohami.

Jeho užitečnost kultivátory na zeleninové zahradě, ruce, energie, čímž tvrdil opakovaně, stejně jako ekonomice - v závislosti na tom, jaké oblasti, které mají být zpracovány, a jaké další funkce by měl provádět tuto techniku, můžete si vybrat přesně to, co je nejlepší pro budoucnost majitel motoblok.

Kromě toho, pokud je to nutné, k odnože lze provést řadu přídavných zařízení na vlastní pěst, s použitím pouze skutečnost, že je v současné době „na farmě“ - ze šrotu materiálů získaných produktů, které z jejich funkčnost není horší než výrobků odebraných ve výrobním závodě.

Přesto i odnože, bez ohledu na to, kde a kým jsou vyrobeny, má své nevýhody. Za prvé, to je hlavní součástí každého výrobku - motor. Bez ohledu na to, že je benzín nebo nafta, neboť to bude ještě vyžadovat údržbu a opravy.

V kterémkoli motorového oleje je třeba pravidelně měnit, jsou díly a spotřební materiál v každé z nich, které nosí velmi rychle a také vyžadují pravidelnou výměnu.

Totéž platí i pro přídavná zařízení - jeho variací existuje mnoho, ale nejčastěji používají jen malá část z nich, pouze několik zařízení, která jsou také potřebují opravy, které nelze vždy provést rychle, a to zejména v případě, že workshop není jeho osobní svářečka ,

A udělat něco velmi obtížné a dokonce nemožné bez něj. Proto by bylo snazší pro zahrádkáře, v kultivaci půdy, společnost Muromskaya Promteh nabízí alternativu k objemné zařízení - kultivátor LopLosh.

LopLosh

Firma se zabývá výrobou strojního zařízení specializaci s elektrickými pohony a detaily pro ně.

Produkty této společnosti získaly důvěru a stal se populární mezi vlastníky malých podniků, kvůli jejich pohodlí a praktičnosti.

LopLosh, jehož název je odvozen ze dvou slov - lopatou a koně, jsou velmi populární.

Rysy jejich struktuře, vodorovně uspořádané fréza elektromotor jako pohon a pohodlné konstrukce umožňuje téměř jakýkoliv obdělávat půdu bez jakýchkoli nákladů na čas, úsilí a prostředků.

V této oblasti, které úspěšně konkurovat s jinými zařízeními a mechanismů, jako je například: Mantis kormidla, Cayman, Viking, Texas, Swift, Champion, vyhrávat Patriot je v mnoha ohledech.

Pro ty, kdo rád kultivátor LopLosh, bude cena záviset na který model si zvolí. Vše v sestavě K dispozici jsou tři modely, které se liší kapacitou, a v důsledku toho, typ půdy, které jsou schopny zpracovat.

LopLosh

Ale všechny spojuje speciální konstrukci horizontálních mlýnů. Celkem tři kusy, z nichž dvě jsou energie v chodu s rychlostí 300 otáček za minutu. Jsou určeny pro uvolňování, pletí půdy, a ve skutečnosti, vykonávat základní funkce.

jeden mlýn má vyšší rychlost - to slouží k mulčování, Vývoj panenských půd.

Elektrokultivator LopLosh 1100 je přístroj s nejmenší kapacitou, že zařízení na trhu - to je asi 1,1 kW. Tento výkon je dostatečný, aby zajistil, že tento proces bude v rychlém sledu za sebou dost snadné půdy.

Elektromotor, který je namontován na to - asynchronní jednofázový, pracující v nepřetržitém provozu. Hmotnost celého produktu je přibližně 35 kg, šířka - 30 cm, hloubka zpracování půdy - 18 cm.

Cena tohoto produktu na ruském trhu je asi 16 900 rublů.

Elektrokultivator LopLosh 1500 druhá mocnina kultivátor. Jedná se v podstatě shodný s předchozím modelem s výjimkou některých parametrů, jako je výkon motoru, který je již 1,5 kW a hmotnost rovnající se 37 kilogramů.

Ostatní vlastnosti jsou stejné - jednofázový indukční motor nepřetržitý provoz, šířka zachycení půdy - 30 cm, hloubka jejího zpracování - 18 cm. Cena tohoto produktu je v průměru 18 400 rublů.

Elektrokultivator LopLosh 2000 více výkonný produkt Řada kultivátory LopLosh. Výkon motoru instalovány v tomto modelu je 2 kilowattů. Je schopen pracovat v nepřetržitém režimu a má hmotnost asi 38 kg.

Toto zařízení je tou nejlepší volbou pro majitele stránek s těžkých půdách, protože celé řady pěstitelů, že má dostatek síly, které by uvolnily většinu z nich na jednom průchodu.

Ve skutečnosti, aby se kultivátor loplosh vlastních rukou bude není tak těžké. Prostě něco, co potřebujete robustní rám, ke kterému jsou připojeny všechny komponenty - ovládací páku, nosnou funkci a elektromotor.

Hlavní část motoru, samozřejmě, bude muset vybrat zodpovědně, protože musí být nejen skvělý výkon, alespoň jeden kilowatt, ale i spolehlivost - to bude na volné struktury.

Napájecí kabel by měl být zvolen takovým způsobem, který by byl jeho izolace byla odolná vůči všem možným vlivům, neboť je po většinu času bude na ulici a ležet na zemi.

Také, s cílem zajistit spolehlivost, potřebuje dobrý hardware - všechny spínače a relé musí být navržena pro které budou provozovány v náročných podmínkách a při vysokých vibrací, které mohou nakonec vést je v havarijním stavu, neopravitelný.

Jednou z aktivit nejvíce vysokým podílem lidské práce v zemědělství je sklizeň. S kombajn Polesí rychle a přesně vybrat celou úrodu.

Pro pohyb na zasněženém terénu pomůže skútr. Skútr Ermak - kvalita, rychlost a spolehlivost.

Postřikovač do sadů - důležitý a velmi účinný nástroj na ochranu rostlin, v čase, aby hnojiva a provádět prevenci. Zde se můžete naučit, jak se dělá postřikovač s rukama nad hlavou.

Komponenty rámu a kovové To může být vyrobena z jakéhokoliv kovu, pouze s výjimkou zbraní - musí být izolovány v co největší míře, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem, je-li elektrický proud v žádném případě pádu na těle.

Jediný závažný problém může být jediným výrobcem převodovky pro přenos točivého momentu na nůž hřídele.

Ve skutečnosti, aby se, že by bylo obtížné doma.

Ale v případě, že řada domácích originálního designu nezáleží, tři nože mohou být snadno nahrazeny dvěma nebo dokonce jeden - jak víme, je hlavní věc, není počet, ale schopnost ji používat. Tak jeden nůž může být připojen přímo k motoru bez použití přídavných dílů.

Ti majitelé domácností, které zakoupené LopLosh kultivátor bude návod vysvětlovat hlavní funkce a způsob práce kultivací a mulčování.

Skládá se z několika bodů a bodů, který popisuje účel nástroje: kypření půdy, které brázd, hilling hnoje, zpracování trávníku, sekání plevele, pěstování mezi řadami. Dalším příznakem technického datového modelu, který poskytuje vodítko a dodání, co je v ní zahrnuta.

Další Poznámky k požadavkům na bezpečnost při práci s přístrojem, zrušte tiskovou úlohu ze zařízení na dešti, používat ochranný oděv, při uvádění do provozu a údržby přístroje, je třeba jej odpojit od sítě. Během napájecí kabel půdy musí být umístěny na viditelném místě, musí být vždy na dohled.

Dalším bodem je popis zařízení k zařízení, které jsou uvedeny všechny hlavní části zařízení, pořadí připojení. prakticky na konci tohoto manuálu popisuje procesy, , které mohou být provedeny za použití LopLosh a postup pro přípravu produktu pro jejich provedení:

 • Uvolnění hřídele namontována na levé a pravé lopatky, a na bočních stěnách převodovky.

nože

 • Čepele musí být instalovány takovým způsobem, že jeho řezná část bylo nasměrováno na směru otáčení. Nástěnný takovým způsobem, že hřeby stáli na svých místech, musí být upevněny pomocí šroubů.
 • Hloubku, v níž se uvolní, je třeba postavit instalací bonok, nad, nebo pod nůž.
 • Mulčování je dostatečná k vytvoření zvláštního nůž na vysokorychlostní hřídel a převodovka musí být instalován boční stěny.
 • Aby by pomohlo LopLosh brázdy tvoří potřebovat instalovat několik nožů - Power pro levé a pravé šachty obdělávaných nože a převodovku dosedá ní Hiller nastaven.

Jakmile je jednotka připravena pro jednu z provozu, musí být správně umístěna na ošetřené půdy. Tento proces je popsán v následující části návodu.

Mezi hlavní podmínky - je instalace zařízení ve správném směru, rukojeti ve směru pohybu a umístění napájecího kabelu, přičemž tyto kruhy musí být umístěna na vodítku.

Pohyb během kultivace může být provedena s maximální rychlostí, při které žádné známky velkého zatížení motoru - to Neprodukuje cizí hluk a nedošlo k jeho přehřátí.

V domácnosti, v zahradě, v pořadí, který by usnadnil práci a dosáhnout dobrých výsledků, používejte pouze staré, zastaralé metody nestačí. Při použití pouze jednoho jednoduchého zařízení můžeme zvládnout jen několik set metrů čtverečních lehkou půdou.

Aby však bylo možné zvládnout velké plochy půdy s těžkou půdou, takže je úrodná a přináší dobrou úrodu, je možné pouze s pomocí speciálních přístrojů, speciálně navržených pro tento účel.

Taková je LopLosh - jednoduchý svým designem, Tento přístroj vám umožní udělat spoustu práce za velmi krátkou dobu. Navzdory tomu, že jeho cena je více než náklady na prostou lopatou, ale výsledek je mnohem vyšší než počáteční náklady.

LopLosh

Motocyklů a Elektrokultivatory LopLosh

Tento web - oficiální internetové stránky vývojáři a prodejci exkluzivní kultivátor LopLosh.

LopLosh byl navržen a vyroben tak u nás v roce 1988 jako elektrokultivator. V budoucnu, jak se objevují na ruském trhu vysoce kvalitních spalovacích motorů byl proveden požadovaný výkon na něm založené a kormidla.

LopLosh vhodné pro zpracování zahrady a 20-akrů. Elektrické: 1,1, 1,5 a 2 kW, asynchronní motory běloruské výroby ..

Motocykly s 4-taktní spalovací motor "Mega MG-600", 5l.s.

Jsme také vyrábět a prodávat elektrickou snowthrower LopLosh (bývalá „Blizzard“). Produkce začíná sekání vysoké trávy LopLosh.

Dodáváme LopLosh dopravní společnosti v Rusku a dalších zemích v rámci euroasijského hospodářského společenství. Náklady na dopravu od 500 rublů. Cena závisí na vzdálenosti mezi městem dodávky, a město Vladimir, stejně jako tarify dopravních společností.

Hlavní vlastnosti a výhody:

Hlavní rozdíl od ostatních LopLosha moto a elektroultivatorov, toto vertikální uspořádání nožů. Elektrokultivator LopLosh jen v tom smyslu, mezi zařízení pro malé zemědělství. více.

LopLosh je navržen tak, že když operátor posune dozadu. Na první pohled to skutečnost vnímána jako nevýhoda. Daleko od ní. více.

Velkou předností elektrického LopLosha je, že nevyžaduje žádnou údržbu. Po celou dobu trvání zahradníka nepotřebují. více.

LopLosh Vkotakte

Joomla! je svobodný software šířen pod licencí GNU General Public License.

Kultivátory LopLosh - bezpečné, odolné a spolehlivé technologie

Kultivátor LopLosh je produkt, který umožňuje společnost „Rossich“. Společnost sídlí ve městě Murom, Vladimir regionu a LopLosh horizontu - to není nic jako zkratka „lopata-kůň.“

Elektrické frézování kultivátor LopLosh domácí výrobce má široký rozsah aplikací:

 • Kultivace půdy hlubokého uvolnění. Tato metoda je podobný orbě kvalitní profesionální techniku.
 • Hilling zahradní rostliny tím, že vytvoří hladký a jasný brázdu.
 • Míchání organických hnojiv na zpracování půdy.
 • Pletí klíčící plodin a ničení různých plevelů a trav.
 • Kultivace panenské půdy.

Kultivátor má řadu významných výhod:

 • Systém regulace Specifičnost kultivátor, který zajišťuje bezpečnost obsluhy při provozu: zařízení je poháněn lidskou silou a zastaví se na své v nepřítomnosti těchto látek.
 • Když se stroj pohybuje dozadu, stejně jako v klasickém lopatou. Tato nuance zajišťuje volnost pohybu a umožňuje operátorovi není pošlapá půdu, která již byla zpracována.
 • Kompaktní rozměry a nízká hmotnost jsou zodpovědné za vynikající manévrovací jednotky.
 • Technika je schopen odstranit kořeny plevelů, a tím zvýšit produktivitu.

K dispozici jsou tyto malé kultivátory a nevýhody:

 • Kultivace panenské půdy se nejlépe provádí ve dvou směrech. Tak to bude moci dosáhnout lepšího výsledku.
 • Zařízení není skládací proto, aby skladování a přeprava vyžaduje mnoho prostoru.

Technologie nabízí následující konstrukční prvky:

 • Nože pro kultivaci půdy jsou instalovány ve svislé poloze. Díky tomu je možné neprovádět následný hrábě obdělávání půdy.
 • Frézy namontované na LopLosh, jsou různých velikostí, zatímco otáčení v různých směrech, což zajišťuje kvalitní uvolnění.
 • Chcete-li ušetřit čas a případně jednotka se může otáčet, a tak není potřeba topit.

Technické vlastnosti základního modelu elektrokultivatorov LopLosh:

Video elektrokultivator LopLosh in:

Tento typ kultivátory má následující konstrukční prvky:

 • Naplnit nádrž je vyrobena, když je motor vypnutý.
 • Pro optimální výkon, hladina paliva by neměla přesáhnout 2/3 objemu palivové nádrže.
 • Agregát motoru je namontován na převodovce, tato konstrukce poskytuje vysokou účinnost.

Specifikace benzínové kultivátory LopLosh:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 28 = 32