Elektronické cigarety mají lepší

Elektronické cigarety mají lepší

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak si vybrat elektronickou cigaretu: tipy pro začátečníky

K dnešnímu dni se pozornost spotřebitelů obrovský výběr elektronických cigaret. Začátečník, jako pravidlo, vyberte požadovaný model je velmi obtížné vzhledem k široké škále. Kdo a proč je kupovat těchto zařízení? Někdo se snaží dostat novou paletu chutí a pocity uzení, a někdo se snaží snížit tak měsíční výdaje na nákup tabákových výrobků, které jsou tak dramaticky vzrostl v ceně. ES kupují motivy nejsou tak důležité. Jde o to, že před dokončením nákupu tohoto výrobku by měl být vyzbrojen potřebnými znalostmi a pochopit, jaké elektronické cigarety. To vám dá možnost zvolit si model, který uspokojí všechny potřeby a očekávání uzení.

ES - tzv parní inhalátor, kterou vytváří kouř simulace. Při dotahování s kapalinou v zásobníku je tvořena odpařování páry. Jako součást kapaliny používané pro naplnění kazet, je nikotin. Ale oni jsou, a beznikotinovye. Jak si vybrat elektronickou cigaretu a to, co potřebujete, aby e-cigarety - to je otázkou individuálních potřeb koupajících se.

ES se skládá ze tří hlavních prvků:

 • (baterie), s níž je tok elektrické energie;
 • rozprašovač (výparník), který je určen k výrobě páry;
 • Kazeta náplň kapaliny vstupující do výparníku.

U některých typů zařízení je zásobník zarovnán s rozprašovačem. Forma modelu mohou být identické doutníky, trubky, nebo běžné cigarety. Volba závisí na aktivitě kuřáka Jak vybrat elektronickou cigaretu? Navzdory skutečnosti, že existuje spousta modelů - učinit správná volba není tak těžké. Za prvé, měli byste si odhadnout počet vykouřených cigaret za den, a stanovit rozsah jejich pevnosti.

Kuřáci stupeň aktivity jsou:

 1. kouření proces není pravidelný, zpravidla případ od případu.
 2. Za jeden den kuřák spotřebuje asi patnáct lehké cigarety.
 3. V den, kdy strávil jednu krabičku cigaret průměrů.
 4. Spotřeba cigaret denně, je více než jedno balení střední síly.
 5. V jednom dni, kouřil jednu krabičku cigaret a více silné.

Pokud je míra aktivních kuřáků je podobný prvních dvou možností - bude užitečné ke koupi EC z malé kazety a malé kapacity baterie. Ve třetím případě je racionální je vybrat produkty s bateriemi, které vydrží mnohem déle, jsou držiteli náboj. Poslední dvě možnosti musí být zajištěna tím, že nabití baterie a znovu kazety bude stačit na celý den.

Pro aktivní kuřáky představoval počet modelů, jako jsou: ego, Riva-T. Takové výrobky koupili, kteří chtějí zbavit závislosti, kteří nemohou to udělat nějak jinak. Pro tyto případy je výhodná je kapacita baterie 1000 mAh, ale je to často stačí i méně, pokud nemáte kouřit celý den.

Je třeba poznamenat, že výrobci ES začaly vyrábět model, baterie, které mají velmi velkou kapacitu. Jsou používány v těžkých kuřáků, kteří nechtějí, aby se zbavit závislosti na tabáku, ale naopak v procesu aktivního kouření nyní páry.

V této fázi, a to nejen navržen ES třídič v souladu s mezinárodními normami. To znamená, že provedením volby ve prospěch té či oné model je spotřebitel veden především vnějšími rysy návrhu výrobku. široká škála tvarových faktorů je uveden na trhu ES.

Průměr tohoto modelu je 9 mm a je velmi podobný velikostí všech obvyklých tabákových výrobků. Tato zařízení na jedno použití, a patrony nelze znovu plnit.

Malá elektronická cigareta průměr se pohybuje od 11 do 12 mm. Tyto modely nejsou tak známé na trhu, jak mnozí stále dávají přednost možnosti se standardními rozměry.

Průměr těchto zařízení - od 14 do 16 mm. Všechny modely této velikosti jsou nejoblíbenější, a dodavatele těchto výrobků, které jsou považovány za standardní. Jsou prezentovány obrovský výběr příslušenství, jako jsou baterie, inkoustové kazety, atd

Průměr je 18 mm, je poptávka po těchto modelů může být ve srovnání s mini.

Tyto modely mají velký průměr - 20 mm. Jsou velmi kvalitní a spolehlivé, což vysvětluje jejich oblibu u uživatelů, kteří používají elektronické cigarety po dlouhou dobu.

Charakterizované stejném principu činnosti, ale velmi odlišují v jejich vzhledu. Tyto modely jsou preferovány ty kuřáky, pro něž malé význam estetický strana kouření, rozsah kapacity kazety a baterie.

Rozhodnout se pro jednu nebo jiné formy elektronické cigarety, další faktory, které by měly věnovat pozornost - technické komponenty tohoto výrobku. Důkladně se seznamte s charakteristikami mechanismů elektronické cigarety budou snadno pochopit tuto otázku.

Jak si vybrat elektronickou cigaretu na základě charakteristik baterie? Baterie jsou rozděleny do automatické a mechanické. V rámci automatických bateriemi jsou čipy a řídící jednotky vytvořené tlak. Když je utahování regulátor tlaku aktivován a napájecí napětí baterie se provádí na výparníku. V tomto okamžiku začíná odpařování kapaliny, čímž se vytvoří dvojice.

Mechanické akumulátory mají čipy s tlačítky. Umožňují kuřák nastavit intenzitu napětí na výparníku ručně. Pro tento účel, takže těsnost by se tlačítko držet.

Tak, aby byla baterie pracuje ve správném režimu a udržet dobrý náboj, na začátku používání přístroje je nutné baterii zcela vybít několikrát. Nabíjecí proces by měl trvat asi osm hodin. V budoucím použití přístroje zahrnuje nabíjení baterie není více než tři hodiny. Elektronické cigarety s mechanickými baterie jsou považovány za spolehlivé a praktické.

Uživatel je mnohem jednodušší regulovat proces páry, je snadnější čištění výparníku. Provozování těchto modelů je období mnohem delší, než jsou elektronické cigarety, které mají ve svém složení automatické baterie. Nabíjecí baterie se vyskytují v různých kapacitách od 280 mAh do 1100 mAh a nedostatek, respektive 280 - 1110 pusinky. A to je od 12 do 75 tradičních cigaret.

Atomizer, že je výparník, je hlavní složkou elektronické cigarety. Vyskytuje se odpařování kapaliny a tvorbu kuřáckého pár. Nichrom spirála - klíčovou součástí rozprašovače, který navazuje na kapalinu pomocí knot.

Výparníky se dělí na:

 • bezúdržbový, které jsou uvedeny ve formě mechanismu, na jedno použití. Pokud je spirála rozbité - takový rozprašovač již není vhodný pro další použití;
 • poluobsluzhivaemye, které jsou vybaveny vyjímatelnými hlavami. V případě poruchy během používání - mohou být nahrazeny;
 • údržba, mechanismus, který umožňuje změnit nichrom spirála vlastní.

Veyperam kteří používají ES nedávno, měli byste se rozhodnout pro odpařovače s odnímatelnými hlavami. Jsou levné a jsou prezentovány v poměrně širokém rozmezí.

Pokud tak učiníte dlouhou zpřísnění v průběhu let - to je plná vzhled přehřátí výparníku. Pára by měla být pomalu vdechování. Mezi tazích je třeba přerušit, což umožní rozprašovač vychladnout.

Kazeta je další složkou ES. To je reprezentováno jako plastový náustku, ve kterém je kapalina určené k odpařování a výrobu páry. Výplň může rovněž sloužit jako napouštěcí polyester, který je impregnován kapaliny.

K dispozici jsou zařízení, ve kterém je zásobník do osy s výparníkem. Nazývají se cartomizers. Prostornost kazeta je obecně v průběhu 1 až 2 ml, a to se rovná 25-60 tradiční cigarety.

Uživatel vyplní kapsli. Výjimkou jsou startovací sady. V těchto modelech, existuje několik renovovaných kazet.

Tekutina je nejdůležitější součást elektronické cigarety, s jehož pomocí výroba páry, který je vdechnutí při kouření. Dojem kuřák během utahování bude záviset na jeho kvalitě a jeho součástí.

Kapalina obsahuje tyto hlavní komponenty:

 • propylenglykol - kapalina bez barvy, má sladkou chuť, která se používá v potravinářském průmyslu, farmaceutickém a kosmetickém průmyslu;
 • Glycerin - je viskózní látka, která nemá žádnou barvu, ani zápach, který se používá v potravinářském průmyslu a kosmetiky;
 • kapalina nikotin, je alkaloid, který se nachází v kulturách řádově Solanaceae;
 • potravinářská aromata, které obsahují látky přírodního nebo syntetického původu, a určují chuť a vůně potravin;
 • destilovaná voda.

Druhy tekutin e-sig odlišují nejen jeho hlavních částí a zápach, ale také množství nikotinu v těchto látek. ES síla je tekutina se pohybuje od 0 mg / ml až 24 mg / ml. To je non-nikotin, lehký, střední, silné a velmi silné. Každá z koupajících, výběr kapaliny, musí spoléhat na své vlastní osobní zkušenosti, která se postupně pracuje dost. Pro ty, kteří se rozhodnou koupit tento přístroj poprvé - není potřeba zvolit nejdražší model s velkým objemem dobíjecí baterie a sloužil výparníku.

Nevěda nuance používání takových zařízení, my prostě nemůže najít vhodnou cigaretu pro toho či onoho důvodu. Za prvé, je vhodné zakoupit pravidelný startovací balíček, ke kterému jsou připojeny kazety, pre-kořeněné kapaliny. Pokud se v procesu kouření pocit přinese potěšení - v průběhu času, můžete zvolit dražší model s více objemné baterii.

V tomto videu najdete užitečné tipy týkající se výběru elektronické cigarety pro začátečníky.

Což je lepší koupit elektronickou cigaretu

Elektronické cigarety jsou poměrně nový, první verze byly považovány uživateli, aby hračky a jsou široce používány po zákazu kouření na veřejných místech. Díky elektronické cigarety začínají „stoupat“, a pak kouření jim se snaží zbavit se škodlivých zvyku, v některých ohledech je dokonce stává módní. obavy o tom, jak si vybrat elektronickou cigaretu uživatele veypinge, a to hned nezkušený. Ve skutečnosti, mezi různými modely, je snadné se dostat zmatený.

Vlastnosti devaysa a na rozdíl od tabákových výrobků

Elektronická cigareta - kompaktní zařízení, ve většině případů, napodobovat běžné cigarety. Skládá se z malé baterie, rozprašovače, topnou patronou (nádrže) se směsí z kapalných složek. Externí výkon jednoduchého Weipa podobá běžné cigarety, postupoval představují malou krabičku.

Princip fungování devaysa je velmi jednoduchý: při utahování kapalina se zahřívá a odpařuje, páry ve svých vlastnostech podobá tabákového kouře. Vytvořit iluzi plného kouření - nejen připomínkou tabáku ve výparníku kapalné nikotinu je přítomen, ale dávka se může pohybovat až do č.

Mezi další složky v potravinářském kompozici zahrnují glycerol, propylenglykol, různé příchutě.

Podle výrobce, elektronické nabídky cigaret méně škod, než je obvyklé. Popisuje kompozici různých aromatických složek a princip činnosti zařízení. Párů, na rozdíl od tabákového kouře, neobsahuje škodlivé toxiny a pojem „pasivní kouření / chlapa“ se nevztahuje na výparníku.

Elektronické zařízení nějakým způsobem vhodnější než běžné tabákové výrobky.

 1. Absence různých škodlivých látek obsažených v běžné cigarety.
 2. Bezpečnost pro ostatní a schopnost „plavat“ v místnosti nebo jakékoliv jiné místo, kde kouření cigaret je zakázáno.
 3. Uživatel může být omezeno na 1 - 2 tahů, a pak použít jen v případě potřeby na Weipa. Zapálit cigaretu, je potřeba přírodním odstínu kouření až do konce. Když se člověk rozhodne, aby se zapojily se závislostí, je možné upustit od EC, ve chvílích zoufalé potřebě nikotinu není nutné koupit krabičku cigaret a kouří jeden celek.

Druhy a vlastnosti elektronické cigarety

Existuje mnoho typů ES, ale mohou být identifikovány 4 hlavní kategorie.

 1. výparníky subkompaktní - Vynikající exteriér imitace běžné cigarety. V této skupině můžete zapnout a modelovat super-mini. V malé jednorázové devayse umístěn malý akumulátor a kazetu. Zdroj mini cigareta trvá 150-200 bafnutí, a poté zlikvidován. Použití nevyžaduje žádnou manipulaci, výparník pracuje s každým obláček.
 2. Penstayl - malá cigareta vypadá jako obyčejný pera: délka 15 cm, tloušťka 1 cm zvukový zdroj doplňování paliva srovnatelnou s jedním balíčkem cigaret .. Je pozoruhodné, že standardní design, bez ohledu na výrobce, všechny díly jsou zaměnitelné.
 3. Klasické elektronická zařízení - eGo nebo „egoshki“. Jsou více než mini, proto instalována kazeta je větší objem a prostorný baterie. Tento typ zařízení je nejrozšířenější, k opakovanému použití elektronické cigarety můžete natankovat, změnit je výparníky a závěsy.
 4. Módy (boksmod, mehmod) - zařízení, které povrchně nese malou podobnost k obvyklé cigarety. Jedná se o přístroj s tlačítky a dalšími funkcemi. Tato kategorie může zahrnovat doutníky a dýmky - všechny typy elektronické cigarety s komplexním zařízením.

Na základě informací poskytnutých prodejců a výrobců různých typů ES, mezi typy bázi je významný rozdíl. Pokud jsou možnosti třídě „mini“ nevyžaduje žádnou údržbu a jsou vybírány na základě „Co se chuti a barvě karoserie bude líbit“, pak složitější modely vyžadují zvláštní pozornost. Mělo by být bližší pohled na jednotlivé typy navrhovaných uživatelům vyhodnotit jejich vlastnosti a rozhodují, co by měl koupit elektronické cigarety.

Jak již bylo zmíněno, mini a super-mini - nejjednodušší a nejlevnější modely, které nevyžadují začlenění, tankování a žádnou údržbu. Jiný název pro tento druh - Jednorázový Elektronická cigareta. Jednoduchý design je základní použití. Pokud si chcete vyzkoušet, jaké výparník - je tou nejlepší volbou.

Elektronická cigareta 105 Fresh Nano

Devaysa nevýhody jsou zřejmé: baterie je malá (v průměru - 200 mAh), kapalina však velmi rychle, malý rozprašovač vytváří velmi málo páry.

Penstayl výparníky jsou zastaralé, je to hybrid mezi mini a ego. Pro běžné použití z nich příliš malá baterie, příliš hmatatelný náklady a s vysokým výtěžkem pro jeden vzorek.

Druhy třídy eGo stalo samozřejmostí, že jsou vybaveny více objemné baterie (600 - 1000 mAh) a velkého zásobníku pro kapalinu, ve srovnání s „mini“, v tomto pořadí, je velikost se zvětšily. V závislosti na modelu, jsou používány neprůhledné nádrže cartomizer kombinací kazety a výparník v jedné kapsli nebo clearomizers, průhledné nádobky pro kapalinu spojena s odpařovací kapsle.

eGo formátu - to je dobrá alternativa k tradičním cigaret, výparník je vhodný pro každodenní použití, ale hlavní předností byla schopnost naplnit ji, změnit výparníku a nabít baterii. Některé modely mají regulaci výkonu.

Elektronická cigareta eGo-T CE4

Pro malé velikosti cigarety vytváří stejné množství páry jako cigaretový kouř vyrábí tabáku, jinými slovy, má „cigarety nafouknout.“

Takové druhy-Weipa devaysa jako „boksmod“ a „mehmod“, které se považují za jeden z nejprogresivnějších nebo, jako ventilátory vyjádřeno Weipa - Elektronická cigareta pokročilá úroveň. Výběr událostí nebude snadné, zejména proto, že první Weipa. Volba rozmanitost a layout je skvělé. Níže jsou uvedeny hlavní charakteristiky jsou specifické pro daný druh.

 1. Power. V režimech to může být velmi odlišné, ale hlavní věc - že to bylo upraveno, takže uživatel může nastavit Weipa pod ním. Zpravidla nejsilnější modely jsou vybaveny dvěma bateriemi.
 2. kapacita akumulátoru To určuje dobu nepřetržité použití, v tomto pořadí, tím větší je, tím déle bude fungovat zařízení. Všechny modely střední velikosti bude fungovat jedno - půl dne.
 3. typ potravin Je také důležité. K dispozici jsou verze s vestavěnou baterií, dobíjecí ze sítě nebo přes USB, nebo s vyměnitelnou baterii.
 4. layout: kombinovaný model (Box + rozprašovač) nebo možnost pro pokročilé - pro jednotlivé uživatele vybere avtomayzer boxu na základě vlastního uvážení.

existují také Zařízení pro klaudcheysinga - druh soutěže, kde účastníci vyrábět kluby nebo kroužky páry ze zařízení Weipa. Vyznačují se silnými stěnami pouzdra a dobrou tepelnou ochranou. Měl bych mít model nováček? Možná, pokud existuje velká touha soutěžit.

Boksmody mehmody a silnější než ego, ale hůře ovladatelná. Za prvé, mohou být upraveny podle vašeho vkusu, různé způsoby vinutí spirály poskytují nejlepší chuť a generování páry. Pokročilí uživatelé si raději koupit tank a výparníku odděleně.

Boksmody vybaven elektronickou kartou, může mít displej. Jsou funkční, navíc k různým úpravám v nich existuje taková možnost, jak termostatu. Tato funkce sleduje práci ES, vyjma „suché obláčku“, když uživatel kouří cigaretu s prázdnou nádrží kapaliny.

Je třeba poznamenat, že toto zařízení je velmi užitečné v případě, že cigareta je nevyplňuje, spirála začne hořet, a Koptové, a „suché listového“ zanechává velmi špatnou chuť.

Když už mluvíme o mods, je třeba poznamenat, že toto není tou nejlepší volbou pro začátečníky, tak i pro ty, kteří nechtějí komunikovat s jejich služeb. V každém případě je nutné pochopit, jak odpor ovlivňuje chuť a množství páry správně navinout cívky, které vyzvednout spotřební materiál.

Rozprašovač, Clear rozprašovač, cartomizer

Koncept spojuje rozprašovač všechny změny, jinými slovy rozprašovač je součástí elektronické cigarety - výparník. To je důležitým prvkem každé utírat-devaysa, ale zájem o ně stojí za to kupovat jen tehdy, pokud pokročilých modelů, protože jsou na jedno použití vestavěného a nelze měnit.

rozprašovač - klasická výparník, to je keramický baňka se spirálově vinuté dovnitř. Výparník v reakci na utahování ohřívá kapaliny, což je pára. Rozprašovač pro častou změnu kapalin s různými chutěmi, je lehce oblečený a sloužil. Nedostatek výparníku vyžaduje pravidelné čištění, kromě toho, uzavřená nádrž neumožňuje vizuální kontrolu zbytku tekutiny.

clearomizers - je to stejný rozprašovač, ale v kombinaci s kazety. Tento typ výparníku je jiný transparentní nádrž kapaliny, což je velmi výhodné. Clearomizers více objemu, snadno se udržuje, je odolný. Nevýhody - může zachovat vůni z předchozího tankování.

Co je dobré vědět! Při výběru clearomizers by měly věnovat pozornost na svou základnu. K dispozici jsou 3 typy: servisované, odnímatelné nebo kombinované (servis a odpojitelný).

cartomizer Je držitelem vyměnitelnou jednorázovou rozprašovače. Ohřívač hluboko ponořen do kapaliny, což přispívá k větší husté páry, ve srovnání s klasickými ES.

nováčci Doporučuje se začít s jednorázové elektronické cigarety. Tato zařízení jsou snadná manipulace a jsou levné. Po několika tazích lze konstatovat, že přístroj je vhodný pro vás, nebo ne.

Kdo chce opustit závislost Můžete zvolit jednorázový cigaretu, ale v případě, závislost na nikotinu je příliš silný, bude muset koupit nový příliš často, protože to bude mít za následek značné náklady. Dobrou náhradou za tabák bude znovu použitelné eGo-version. Výparník obvykle malé velikosti a válcovitý tvar vytváří malé obláčky páry, podobně jako cigarety.

K dnešnímu dni veyping ačkoli pochybný, ale zábavná. Placení hold módě a fascinován veypingom, můžete si vybrat nějaké pokročilé režimy. Pro ty, kteří si nepřejí, aby se ponořit do charakteristické impedance a navíjecí spirály, je lepší si koupit kombinovanou verzi boksmoda (i když to bude ještě sloužit potřebu).

Boksmody mít větší chuť než „egoshki“.

Lidé projevili velký zájem na zařízení, ocení boksmody kde nádrž rozprašovač a prodává se samostatně. Stojí za přítomnosti displeje, který zobrazuje instalovanou kapacitu, tepelnou kontrolu, široký rozsah výkonu a atraktivní vzhled. Akrobatické veypinga - konfigurují samy fur módy. Tento proces vyžaduje znalosti a dovednosti, ale jakmile uživatelé projevují zájem, výrobci poskytují produkt.

V jakém věku mohou zakoupit a používat Weipa

Různé modely Weipa obsahovat různé podíly nikotin podobné pevnosti cigaretového tabáku. Mezi kapaliny pro elektronické cigarety mají i Bez nikotinu, nebo „prázdné“ verze, protože mnozí se ptají, kolik let je povoleno kouřit Weipa. K dnešnímu dni, Weipa - je relativně nový přístroj jako takový upraveno zákonem ještě není k dispozici.

V praxi je nepravděpodobné, že prodávat nezletilým osobám, a to i „prázdný“ Weipa - zákon o prodeji tabákových výrobků je velmi přísná a přísně kontrolována. Kreslení analogii s běžným cigarety, kouření Weipa na děti do 18 let není doporučeno. Za prvé, elektronická cigareta simuluje vizuálně i psychologicky návyk tlačí na použití běžných cigaret. Rozdíl mezi „prázdné“ a nikotinu cigarety příliš transparentní a Weipa s obsahem nikotinu se příliš neliší od kouření světla nebo velmi lehkých cigaret. Tam je dobrá šance zapojit uživatele řad nikotinozavisimyh.

Kuřáci se zkušenostmi, která se stala na EŠ nedoporučuje jim vyzkoušet nekuřák. Pro takové hodnocení je třeba brát vážně - závislost na nikotinu je velmi silná.

Weipa pro začátečníky: přehled populárních modelů

Koupit elektronické cigarety mohou být on-line obchod nebo specializovaná oddělení v režimu offline. Obvykle výrobci nabízejí nejen zařízení, ale také odlišné Spotřební materiál do nich. Zde můžete vidět, jak zařízení vypadá toho či onoho druhu, přečíst recenze o zajímavých modelů. Není-li potíže při výběru výparníku, vyměnitelnou baterii nebo závěs - konzultovat s prodejcem, jinak hrozí malé riziko koupit nesprávnou položku.

Viper nováček vyberte zařízení obtížné: neexistuje žádná zkušenost a představu o tom případu výparníku. Chcete-li získat si představit, co to znamená zvolit blíže dostatečně popsat nejpopulárnější modely z roku 2016 - 2017 let.

 1. Co je důležité pro začátečníka? Snadná údržba a používání. Weipa je tou nejlepší volbou s jednoduchým uspořádáním - modelová My Von Erl. Zařízení se skládá z malého baterie a vyměnitelné kazety výparníku zásobníku kapaliny. Elektronická cigareta se nabíjí přes USB kabel, kapacita baterie 350 mAh. Na Weipa žádné ovládací prvky nebo provádět úpravy či výparníku se aktivuje každý obláček. Sloužit cigaretu nemusí, pokud nádržka je prázdná - to byl změněn na nový.

 • model Eleaf iCare cigareta listového shromáždil spoustu pozitivní zpětné vazby. Externě, přístroj vypadá jako malé krabičky. Zde instalována opakovaně použitelných spotřebního materiálu, jak můžete použít k provozu zařízení: náplň kapaliny změnit výparníku. Weipa výhoda přijatelnou cenu, kompaktní rozměry a snadné ovládání.

 • Joyetech eGo-CC Inteligentní - Robustní a kompaktní „egoshka“ s cartomizer a regulace průtoku.

 • iLike Stick V2 - ta nejlepší volba pro začátečníky, kteří chtějí zvolit kompaktní zařízení s velkým množstvím husté páry. Stejně jako ostatní „egoshki“, má tento model k opakovanému použití nádrž 2,5 ml, odnímatelný výparník a vestavěné baterie 1300 mAh, který byl předložen v různých barvách. Součástí speciálního tlačítka.

 • Weipa Dovpo Ember Kit - Advanced boksmod pro začátečníky s atraktivními vlastnostmi. Přístroj je dražší než předchozí verze, nastavení má kapacitu výparníku, malý displej a tři ovládací tlačítka. Poháněl zařízení s niklu, titanu a nerezové oceli, vestavěný akumulátor 1500 mAh nabíjí přes USB kabel.

 • Nakonec jsme na vědomí, že elektronická cigareta se stává odbytištěm pro nikotinozavisyaschih lidi, protože to může být uzené (nebo spíše - „float“), v kanceláři, ve vlaku a na dalších veřejných místech. Názor, že výparníky bezpečnější než běžné cigarety, tlačí Weipa používá jako metoda boje proti kouření, ale to je psychologický trik.

  Aktivní šíření výparníky se stal jakousi pochybnou trend, protože mnoho nekuřáci cítit zájem o ně. Kupovat kvůli zvědavosti, s odkazem na stejný názor, že jsou bezpečnější. Výsledkem této zkušenosti je jiný, často se stává zvykem.

  Což je lepší koupit elektronickou cigaretu

  Mnoho ruských kuřáci přecházejí na elektronické cigarety, protože jsou levnější a nezpůsobují tolik škod jako klasické. Ale ne každý ví, jak vybrat ten správný elektronické cigarety, takže to přináší radost a pracoval tak dlouho, jak je to možné. V tomto článku se podíváme na to, jak vybrat ten správný elektronku, co jsou a jak se liší od sebe navzájem.

  Co jsou elektronické cigarety

  Elektronku se poprvé objevil v Hongkongu před téměř 10 lety. Již jen dva roky později se prodávají po celém světě a její struktura neustále zlepšuje.

  Nyní existuje mnoho modelů na trhu. Mohou být rozděleny podle tvaru:

  1. Supermini (singl štíhlý cigareta).
  2. Mini (malé zařízení o velikosti o něco více než skutečné cigarety).
  3. Penstayl (nejběžnější formát v Rusku, i když na Západě to vymačkané model box).
  4. Doutník (velká jednotka).
  5. Mod (pro profesionální veypinga zařízení).

  PenStyle zařízení - nejoblíbenější. Jsou válec a tloušťku asi 10 mm až 150 mm dlouhé. Uvnitř je akumulátor nebo síla 250-280 mA / h, se zásobníkem na objemu kapaliny na 1 ml (10 nahrazuje konvenční kouření cigaret). V Penstaylah rozprašovačem, který je často odkazoval se na jednoduše jako výparník je v těle, tak to nepraskne, a to může být v případě potřeby snadno vyměnit. Hlavní výhodou zařízení tohoto formátu - téměř úplné zaměnitelnosti. Můžete si vzít vnitřek těla, nebo od jiného výrobce, rozsvítit, nebo k dispozici atd. Pokud uděláte výběr elektronické cigarety pro začátečníka, je to. - Optimální volbou.

  nebudou považovány za disponibilní supermini, protože nemáme vlastně prodat, protože jejich impracticality (které jsou ve skutečnosti jednorázových). Mini jsou poměrně časté, i když to nemá takové publikum, jako PenStyle. Jsou tloušťka válce asi 0,6 cm a délce do 11 cm, s kapacitou baterie 140 mA / h a 0,5 ml kazety. V některých zařízeních, rozprašovač se nachází přímo na těle, takže je snadno ulomit během provozu. Zaměnitelnost v těchto zařízeních není - musíte hledat „nativní“ části.

  Jedná se o poměrně velké zařízení, které je velikost velkého doutníku. Jeho tloušťka může být až 25 mm, délka - 20 cm nebo více, kapacitu zásobníku - 4 mg, kapacita baterie až do 1000 mA / h. Takové zařízení je zcela autonomně - si můžete vzít s sebou na služební cestě po dobu několika dní bez dobíjení, nahradí pořadí 3-4 balení klasických cigaret. Mnoho moderních doutníků vybavena indikátorem nabíjení, který umožňuje výpočet používat a nabíjet ji v čase, je-li to nutné.

  Samostatně je třeba zastavit za nejlepší elektronické cigarety podle názoru mnoha odborníků, které jsou v současné době komerčně dostupné - je e-trubku. Týkají se také doutníky, ale jsou vyrobeny ze dřeva v přírodním trubice. Poskytují vysoce kvalitní a chuťově kouře, přičemž nádrž má kapacitu 2,5 ml, zatímco kapacita baterie 900 mA / h.

  Fashion - jsou zařízení, která jsou malé-velké balení kartonů cigaret, z něhož vyčnívá náústek. Jedná se o módní jsou dnes nejběžnější v evropských zemích. Jejich hlavní výhoda - velká baterie, velká kapacita a pohodlné velikosti (dlouhé cigarety, není příliš pohodlné nosit v kapse, na rozdíl od běžného balíčku cigaret). Taková zařízení jsou plně autonomní - může být použit až týden bez dobíjení, které vytvářejí kvalitní kouř a to sluší. Také mohou být upraveny tak, aby zlepšit nebo upravit nastavení.

  Nyní se podívejme na důvod, proč lidé rozhodnou pro elektroniku. Moderní kvalitní elektronická cigareta jako „pracovní“ tekutina je směs glycerin, propylenglykol, nikotinu a příchutí. V této směsi je mnohem méně škodlivé látky než v konvenčním kouře, takže kouřící bezpečnější cigarety. Ale obecně, ve výběru je třeba vycházet z účelu, ke kterému je tato jednotka přijata. Chcete-li ukončit, můžete tak učinit mini-cigaretu, pokud jste se rozhodli jít na elektroniku, je nejlepší zvolit penstayl nebo doutník, pokud chcete bavit a vysoce kvalitní pára, pak se zastaví na režimech.

  Osobně doporučujeme celou třídu penstayl zařízení - jsou nejúčinnější a praktické. Jednorázový cigareta obvykle koupit pro cestování v letadle - kouřový hlásič nereaguje na páru, pokud je to nutné, může být snadno zneškodněny klade prakticky žádný.

  Nyní, když víte, jaké jsou elektronické cigarety a jak jsou klasifikovány, takže budete mít možnost vybrat si pro sebe nejvhodnější variantu.

  Podle jednoho provedení všechny elektronku řízení lze rozdělit do dvou typů - tlačítkový nebo senzor tlaku. Nejlevnější a nejpraktičtější tlačítkové zařízení. Pracují takto: - Před utažením osoba stiskne tlačítko a tahat vzduch. Spirála stlačením ohřátá tekutina proudí ven z nádoby a vypařuje, mění v páru. Po dotažení tlačítka se uvolní a cívka ochlazuje. Takový systém není příliš pohodlné s zvyku, ale budete rychle naučit zvládat takovou cigaretu. Druhé provedení - Cigarety s tlakovým čidlem. Funguje automaticky - je nutné vytáhnout vzduch, stejně jako spirála začne zahřívat. Takové zařízení je zcela podobná klasické cigarety, ale životnost je to obvykle není příliš velký.

  Co si vybrat? To vše závisí na vašich preferencích. Zkuste první i druhou možnost, přemýšlet o tom, co je ještě důležitější - pohodlí nebo kvality.

  Nyní se podívejme na to, jak si vybrat dobrou elektronickou cigaretu. Pokud ještě nejste přesvědčeni, že veyping se vám to líbí, pak koupit normální mini-cigaretu. To je dost pro 100-150 pusinky, což je dost, aby se rozhodnout. Můžete si dokonce koupit jednorázovou, ale pak nebudete moci změnit vkus a chutě kouře. A přesto - pokusit se zjistit obsah nikotinu. Pokud jste kouřil světlo, pak koupit směs s nízkým obsahem, pokud médium a těžký - používat přesně stejné směsi. V budoucnu budete moci jít na lehčí, ale v té době se vzorky nemusí odchýlit se od normy, nevzdávat se předem. Pokud se rozhodnete jít dál, pak se PenStayl - to je nejvhodnější pro začátečníky cigaretu.

  Druhou důležitou otázkou - je typ kazety nebo kontejneru, který je naplněn roztokem. Mohou být z několika typů:

  1. Sinteponovye. Uvnitř kazety je kus čalounění polyesteru. Nechává kapaliny rovnoměrně přenáší jej do spirály. Vhodný pro začátečníky, ale k vyplnění takového zařízení je nutno každé 2-3 kouření postup.
  2. Cartomizer. To je docela moderní pohled na kazetu, která v sobě spojuje jak kapacitu a výparník. Kaše z jemné keramické trubice proudí k cívce, a pak se odpařuje a změní se v páru.
  3. Clearomizers. Zásobník, který je rozšířenou verzi předchozí. Liší se pouze v tom, že má průhledné okno, které vám umožní sledovat hladinu kapaliny.
  4. Tank. To je nejpokročilejší kazetu, která umožňuje kaše přivádí do výparníku v automatickém režimu. Z toho vyplývá, pod tahové síly přes malý otvor a zpětný ventil z gumy. Obvykle je to dost na pár měsíců, po kterém guma mění doslova po dobu 3-4 minut.

  Teď už víte, co elektronická cigareta je lepší koupit a na co se zaměřit při výběru. Při nákupu zkontrolujte zařízení v obchodě, vyzvednout vhodnou kapalinu s vůní. Pokud se jedná o první elektronku, pak nebudou kupovat příliš drahé možnosti, radši zkusit kouřit něco levnější, a pak vybrat tu nejvhodnější možnost pro vás.

  Vyberte jej a klikněte na tlačítko myši:

  Všechny materiály jsou k dispozici a připraveny pro vzdělávací a nekomerční použití návštěvníků zobrazených informací podléhá povinné konzultace lékaře

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  68 + = 72