Elektronické oko na dveře

Elektronické oko na dveře

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kukátko - druhy vzorů a instalační techniky

Instalací kukátkem ve dveřích, budete mít možnost kontrolovat situaci u vchodu do domu nebo bytu

Myslíte si, že instalace kukátko těžké? Naše zkušenost mi dovoluje říci, že tato práce je možné i pro nezkušené webmastera. Řeknu vám, jak vybrat vysoce kvalitní vybavení a poskytnout návod s ilustracemi, které budou svou práci, a to i ti, kteří nikdy dát kukátkem ve dveřích.

Video Intercom Systém - nová možnost, která získává na popularitě

Doporučení pro výběr výrobku

Hlavním prvkem konvenčních otvorů - širokoúhlý objektiv „rybí oko“, který poskytuje dobrý přehled o prostoru. V elektronických verzích fotoaparátu je použita.

Za prvé, analyzovat, jaké typy otvorů jsou:

Pro zobrazení obrazu, případně se zády k sobě, mohou být umístěny na straně konstrukce.

Tento systém je poměrně složitá instalace, takže většinu práce provádějí odborníci.

Pokud jste se rozhodli na typu, je třeba se vypořádat s celou řadou kritérií, která se berou v úvahu při výběru:

 1. Pozorovací úhel. Čím vyšší je, tím lepší je volný prostor před vchodem. Za výhodné provedení je úhel 120 °, mají zlepšené - 180 stupňů. Většina úprav jsou kvalitativní kontrola více než 200 °, což umožňuje eliminovat zkreslení obrazu hranic;

Úhel závisí na tvaru a uspořádání čoček

 1. Tloušťka dveřního křídla. Tam může být tři verze produktů:
 • do 60 mm;
 • do 100 mm;
 • 100 mm.

Jakékoli verze očka je nastavitelná 20-30 mm vzhledem k závitu. Některé modely jsou dodávány různé rukáv, takže si můžete vybrat optimální řešení pro dveře;

Připojení závitem umožňuje přizpůsobit tloušťce dveřního křídla

 1. Průměr oka. Tato sazba určuje, jak velký bude vyvrtán otvor. V případě, že nové vzory si můžete vybrat libovolnou možnost, výměna starých prvků nejjednodušší způsob, jak si vybrat produkt stejné velikosti. Ve většině případů, je vnitřní průměr části je 20 mm;
 2. materiál. Optika může být z plastu nebo skla, cena mnohem nižší než v prvním provedení, ale druhá je mnohem silnější a odolnější. Plášť může být vyroben z plastu nebo kovu, druhá možnost je výhodné, i když je dražší.

Řeknu vám o dvou verzích díla: instalace konvenčního kukátkem a kamerového dohledu možnost.

Dívali jsme se na tom, jak jste instalaci pozor na kovové dveře.

Znát tloušťku, můžete si vybrat vhodnou kukátkem, a nikoli k jejímu dosažení náhodně.

 • Šroubovák s vrtačkou pro průměr řezání kovu 5 mm;
 • Dolů o průměru vrtáku 20 mm;
 • Kovové jádro bit o průměru 20 mm;
 • Ruleta konstrukce.

V případě, že průměr oka větší, pak dolů, a jádro vrták se volí v souladu s parametry výrobku.

Je důležité použít vrták s dostatečnou délkou, aby to vyšlo na zadní straně dveří.

Při vrtání dávejte pozor na vodorovné polohy šroubováku. Pokud je otvor dostat zkreslený, pak oko bude nakřivo.

Zvažte, jak jste instalaci kamery:

 • Monitor a ovládací tlačítka;
 • baterie;
 • Paměťová karta;
 • kamera;
 • Montážní plošiny.

Chcete-li pracovat potřebovat pouze šroubovák.

Samozřejmě, že před změnou systému, je třeba odstranit staré oko. Pokud máte nové dveře, všechny funkce otvorů popsaných výše, tato technologie je vhodná pro tuto příležitost.

Jste se naučili, jak nainstalovat kukátkem a budou moci pracovat bez pomoci. Videa v tomto článku vám pomůže lépe pochopit předmět, a je-li něco nejasné - zeptejte se v komentářích.

Videoglazok na dveře - užitečný gadget, který poskytuje zabezpečení

Elektronické oko je poměrně nový a ne zcela běžné devaysom svěřena výlučně s pozitivními bezpečnostními vlastnostmi, které si zasluhují naši pozornost v detailu.

Kukátko: přístroj je vyroben

Vstupní dveře překrytí vychází z prvního činidla provádí ochrannou funkci s ohledem na oddělení vnitřního prostoru bytu z vnější strany, ne vždy benevolentní světě. Předpokládá se, že větší tloušťka dveřního křídla překrývající vstup do obývacího prostoru, tím spolehlivější svou ochrannou funkci. Často se však obyvatelé bytu není větší, než by bylo vědět, co přesně se děje za dveřní křídlo v okamžiku, jestliže například:

 • Za dveřmi je jasně slyšet jiné zvuky;
 • Někdo zazvonil, a to není.

Nejjednodušší způsob, jak kontrolovat situace, která nastala u dveří, je přezkoumat vchod kukátkem namontované ve dveřích. Jednoduché zařízení dveří kukátko stal se rozšířený v provozu až do konce 60-tých let XX století. Vynálezce moderního oka je považován americký vědec, vynálezce a spisovatel Robert Wood, otevřel jeho vlastní provozovnu na počátku dvacátého století. V roce 1906, Robert Wood, zrod prvního příkladu vynálezu a představil světu širokoúhlým objektivem, který je známý všem jako „rybí oko“. Trvalo hodně času, takže takový užitečný vynález byl uznán pro použití v každodenním životě.

K dnešnímu dni, koupit dveře určovací zařízení nepředstavuje žádné obtíže. Kromě toho, maloobchodní stavební trh představuje širokou škálu spotřebitelských recenze zařízení, různé, pokud jde o design, velikost, tvar a funkčnost. Stavba standardní scoping zařízení domácí použití:

Elektronický přístroj s obrazovkou

 • Zaměřené na čočce vnějším objektu (cíl);
 • Externí nosič;
 • Blokovací prvky na stranách čočky;
 • Uvnitř prvku matice;
 • Dovnitř čočky (okulár);
 • Klapka, která nemůže být.

V případě průmyslových výrobků může být umístěno až 15 kusů čoček (alespoň dvě čočky). To vše závisí na délce těla, na kterou byste měli věnovat pozornost při výběru zařízení dozoru. Obecně platí, že neexistuje jeden faktor, který by měl brát v úvahu při výběru pozor na dveře překrytí:

 1. Úhel pohledu zařízení. Čím vyšší je úhel pohledu na strukturu, tím větší je pravděpodobnost prostor před uvažovat o dveře. Takže s cílem zajistit vyšší bezpečnostní faktor, protože je žádoucí vidět nejen tvář návštěvníka, ale i prostor pod dveřmi a po stranách, což je důležité v dnešní společnosti, zločince.
 • Optimální indikátor pozorovací úhel uzavřen v 180 °. Mnoho výrobců vyrábět produkty s pozorovacím úhlem pozorování 200 ° C, aby se odstranily některé z narušení produkovaných obvodové oblasti kontroly hranic. Výsledkem je, že pracovní látka se redukuje na rozsah 180 °, ale lepší kontrole kvality.
 • Mnohé z těchto produktů značky dveří průzkumu jsou obdařeni poměrně širokým pozorovacím úhlem. Konstrukce s podobnými vlastnostmi se provádí pouze s odstraněním přední konstrukce zaostřovací čočky.
  1. Důležitým faktorem, který určuje správný výběr oka, spočívá v šířce dveřního křídla. V závislosti na typickém obrázku je přijatelné zvolit zařízení, ze tří možností:
 • Standardní provedení: tloušťka dveřního křídla 3 cm až 5,5 cm;
 • Podlouhlý zařízení: tloušťka 5,5-10 cm;
 • Dlouhý oční: tloušťka dveřního křídla přesahující 10 cm.

  Elektronický monitorovací zařízení

  Nejběžnější zařízení ve standardních velikostech, vhodné pro mnoho blokuje vstup překrytí, včetně současné produkty dveří vytvořených z masivního dřeva a kovových dveří. Nařízení klip oko provedeno pomocí niti, které jsou vybaveny každého jednotlivého návrhu. Pokud se však v budoucnu bude oteplování dveře zepředu nebo zevnitř, normální délka konstrukce nebude stačit pro normální instalaci.

  Při zakoupení prodloužené nebo sverhudlinennoy návrhů na přezkum, je třeba věnovat pozornost jeho základních optických výkonových charakteristik. Vzhledem k jeho vlastnostem by mělo být odlišné od vlastností běžných standardních zařízení. Mnoho podlouhlé vyrábí zboží lze jednoduše vybavené zadní podlouhlý matici beze změny optických vlastností, které musí překročit normy. V opačném případě získala konstrukce dát špatnou viditelnost objektů a snížení úhlu.

  • Kromě toho ukazatel tloušťka dveří, se doporučuje vzít v konstrukci o průměru účet. S větším průměrem oka, čímž se zvyšuje poměr otvor vložený čočky umožňuje vidět předměty jasně a ani přiblížit k látce samotné (vzdálenost pohledu z konstrukce 7 cm), udržovat široký rozsah úhlů za dveřmi.

  Nevýhodou vyráběny s širokým průměrem spočívá v tom, že, pokud je to žádoucí, nahrazením očko s užším průměrem, je nemožné. Vzhledem k tomu, otevření na plátně není zakrýt.

  1. Konstrukční materiál by měl být rozhodujícím faktorem při výběru správného potřebného zařízení. Výroba se používá pro dva základní materiály: plastu a kovu. Kovový výrobek je trvanlivější a odolnější vůči různým vlivům. Plastická deformace mohou být dodávány s časem, nebo dát obvyklý trhliny na zničení materiálu, například z důvodu změn zobrazení teploty.
  2. Materiály pro tvorbu čočky také hrají důležitou roli v hodnocení jednotka, dokonce i v případě, že tvorba cen průmyslových výrobků. výroba čočky je často používán: plast, sklo, nebo jednoduchý brýle.
  • Plastové optika nejsou dostatečně odolné. Kromě toho, s časem tendenci bortit a zakalí, a také přitahuje prach v důsledku statické elektřiny. Typické za pár let kvalitního provozu vede k jasnému ztrátě obrazu prohlížení jasnosti.
  • není pozorován Typické problémy do skla, ale ve srovnání s brýlemi, běžné sklo je poměrně křehký. Jedinou nevýhodou skla je, že je poměrně plastická protějšky cena. Nicméně životnost vysoce kvalitní provoz a dlouhou životnost platí nákladné část.
   1. Ventily pro oko hraje roli nejen estetický, ale také nabízí praktickou funkci. Vzhledem k tomu, světlo zvenčí není schopna proniknout přes to, stejně jako z vnějšku nevidí najít někoho doma. Často role ventilu je uveden zvláštní zrcadlo depozice na objektivu.

  Druhy otvory pro dveře: videotelefon a elektronické

  Obvyklé typy výrobků zpracovatelského průmyslu průzkumu dveří:

  1. Panoramatický design, charakteristickým rysem, který je ukryt v čočce rozdělené do dvou čoček. Vzhledem k typické zařízení, objektiv je schopen přijmout mnohem větší světelný tok, čímž tak panoramatický snímek. Chcete-li vidět tento obraz, nechá stát v malém odstupu od dveří a dokonce ani přesně opačný.
  2. Neprůstřelný design, funkčnost, která je začleněna do samého názvu. Tkanina je schopen poskytnout zvýšenou míru bezpečnosti přezkumu.
  3. Skrytí Scoping zařízení. Obvykle typická látka nemá vydávat za nehty v obložení dveří. Často se tyto systémy jsou vybaveny miniaturními kamerami na vnějších lopatek a přijímání informací o zařízení uvnitř.
  4. Kukátko pro dvojité dveřní křídlo je vybaven dvěma součásti a je schopen umožňuje zobrazit prostor bez otevření vnitřní klapky.
  5. Kukátko-periskop velmi populární mezi rodinami s dětmi, protože struktura umožňuje, aby dítě pozorovat prostor za dveřmi. Tento typ očko je opatřen okulárem a objektivem s různou úrovní umístění. Komponenty jsou umístěny na úrovni pohodlné pro růst dětí a dospělých.
  6. Video Intercom systém je moderní zařízení, je třeba stanovit podrobněji, protože typický model, každoročně získávají na popularitě a přijetí.

  Princip jeho práce je uzavřena v vestavěný fotoaparát, obvykle malé rozměry, vložený na plátně. Přenos obrazu je vyroben na příjem, který se nachází na vnitřní straně monitoru. Systém umožňuje obraz neustále přenášeny v reálném čase nebo na konkrétním požadavku, to vše závisí na nastavení.

  Pro správný výběr obrazu oka, by měl vzít v úvahu některé skutečnosti:

  • Stejně jako u jednoduchých očima, první otázka se řeší kontrolu. Často, video Eyes dát vynikající panoramatický obraz na úplné přezkoumání okolí.
  • Druhým důležitým faktorem při výběru vyrobeného přezkoumání videa dveří je jeho citlivost na světlo ukazatelů. Čím vyšší skóre, přijatelnější je získán na výstupním obrazu. Tento ukazatel je přijatelné charakteristiky nalezené v průvodní dokumentaci k přezkoumání systému, který je zakotven na povrchu listu.
  • O jejich zařízení, výrobky zpracovatelského průmyslu mohou být rozděleny do otevřeného rámu a bydlení. Systémy ustájení jsou prezentovány jako odolnější a spolehlivější. Open-frame zpracovatelského průmyslu jednodušší montáž a mírně levnější.
   1. Elektronické oko je bezdrátové zařízení, a je analogový video signál oko jako obraz obraz se přenáší na obrazovku monitoru.

  Funkce elektronického oka: výhody a nevýhody zařízení

  Rozsah sledovacích systémů

  V elektronické analogové žádná přímá pozorování okulárem. Nicméně, systém je vybaven některými významnými a dost výrazných výhod:

  • Systém se skládá z videokamery a zvonek, namontované na vnějším povrchu listu o umístění místě oka. Na stejné úrovni s vnitřní strany pásu je LCD monitor. Systém se aktivuje stiskem tlačítka volby: zapne monitor, fotka je vyroben a následuje záznam v návštěvník videa. Tkanina je vybaven slotem pro paměťové karty. Nastavení vám umožní měnit systémové parametry pro video a fotky.
  • Všechny služby, zařízení umožňuje, aby názory webu v každém vhodném okamžiku. K tomu, aktivovat LCD monitor může dotknout a vybrat příslušnou položku.
  • Instalace elektronického zařízení ve srovnání s video protějšky, poměrně jednoduché a nevyžaduje zvláštní manipulace pracuje s dveřmi. Instalace se provádí na původní místo konvenční uspořádání oček. Pracovní e-systému závisí na baterii.

  V tomto přehledu elektronické zařízení, které nahradí oko, to je obdařen některé nevýhody:

  • Úhel pohledu je o něco menší, než je konvenční standardní okem;
  • Kvalita obrazu není na vysoké úrovni, poměrně SS analogy videa;
  • tlačítko volání na očku dveře, dostatečně malé, aby cizinec, který viděl typickou oko poprvé, odhadoval na svého lisu.

  Přidat komentář zrušení odpovědi

  1. Eugene odpověď

  Pár zákazníka stanovena taková videa oči. Z bezpečnostních důvodů velmi užitečná věc, na trh právě teď přichází jejich vývoj, takže to má své nevýhody, jako je špatná kvalita obrazu a malým úhlem pohledu. A radím!

  Opravdu chci nastavit si elektronické oko, ale mají zájem v následujícím - od jídla je jeho práci? Bude pracovat na plný výpadku elektrické energie v bytě?

  O firma EYE lze říci, že jejich zařízení pracují hlavně na baterie, 3 ks AA baterie. O dost pro 1000 obrazovky inkluze.

  dveře

  Přední dveře - prostředky k oddělující soukromý prostor uvnitř domu od vnějšího světa. Čím silnější a silnější než u dveří - čím více zabezpečit jeho ochranu. Často se však obyvatelé domu, stačí vědět, co se děje za dveřmi, například pokud ji někdo zavolá nebo slyšet žádné jiné zvuky. Nejjednodušší způsob, jak kontrolovat situaci je nainstalovat dveřní kukátko. V tomto článku se budeme zabývat typů dveřních zámků a jak je nainstalovat.

  Moderní skulina se rozšířila až v roce 1960. Jeho otec je považován za zakladatele Americký vědec, spisovatel a vynálezce Robert Wood, který v roce 1906 vynalezl širokoúhlý objektiv „rybí oko“.

  Ale trvalo dlouho, než se jeho vynález obdržel zaslouženou pověst, šíření a uplatnění v každodenním životě.

  Dnes si můžete koupit celou řadu dveří očí, a to nejen tvarem a rozměrem, ale i funkčnosti ..

  Standardní konstrukce dveří oko se skládá z:

  • Objektiv je zaměřen na vnější předmět (y);
  • vnější ozubení;
  • západky na stranách čočky;
  • očko tělo;
  • vnitřní matice;
  • čočky dovnitř (oční);
  • klapka.

  V závislosti na délce očka tělesa v něm může být v rozmezí od 2 do 15 čoček.

  Existuje několik klíčových faktorů, aby zvážila při výběru dveřní kukátko.

  Prvním a nejdůležitějším faktorem je úhel. Čím vyšší je index, tím vyšší je úroveň zabezpečení, protože to bude vidět nejen obličej osoby u dveří, ale také pod a po stranách prostor v moderní, bohužel, příliš kriminálního světa, je to velmi užitečné.

  • Optimální pozorovací úhel je 180 °, ačkoli často výrobci svírat úhel o něco více než 200 °, aby se odstranily narušení hranic průzkumu pracovní rozsah výsledku zůstane nejvíce o 180 °.
  • Dalším trikem, výrobci používají ke zvýšení úhlu pohledu, je uložení předního ohniska čočky. Tato konstrukce poskytuje lepší přehled o prostoru.

  Dalším faktorem, který určuje výběr oka, je šířka dveří. V závislosti na tom, vyberte jednu z následujících jamek:

  • Standardní (v případě, že tloušťka dveře 30 do 55 mm);
  • podlouhlé (v případě, že tloušťka dveří 55 - 100 mm);
  • dlouhá (v případě, že dveře jsou o tloušťce větší než 100 mm).

  Nejběžnější jsou standardní velikosti očí, jsou vhodné pro každého moderního kovových nebo dřevěných dveří. Šířka úprava se provádí pomocí závitu, který je v každém očí. Nicméně, v případě, že dveře se zahřeje vně nebo uvnitř, běžná délka očko může být nedostatečná.

  Tip: když si koupíte, nebo super-dlouhé protáhlé oko je důležité věnovat pozornost svým optickým vlastnostem, které by měly být odlišné od standardního provedení. Bohužel, mnoho výrobců ke snížení nákladů na konečný výrobek, a sadu standardní délky oka zadní matice bez změny optické vlastnosti. Tyto akce jsou plná snížením úhlu pohledu, stejně jako špatné viditelnosti objektů.

  • Kromě šířky dveří, je důležité vzít v úvahu šířku průměru oka. Čím vyšší je, tím vyšší je poměr otvor objektivu namontované na to. Vysoká propustnost umožňuje jasněji vidět předměty, aniž by nutně těsně blížit kukátkem, bude vnější plocha byla jasně viditelná ze vzdálenosti 5-7 cm od oka, při zachování široký zorný úhel.
  • lze nazvat pouze dodatečné komentáře k širokému průměru, že v budoucnu bude možné vyměnit na užší, protože respektive otevření širší než standard pro to.

  Materiál, ze kterého je vyroben kukátko, Je to pravděpodobně určujícím faktorem pro konečné ceně výrobku. Existují dva základní materiál pro otvory v případě: kov a plast. Kovové více trvanlivé a odolné proti vnějším vlivům, plast může dojít k deformaci nebo zlomení, čímž se získá, například v důsledku teplotních změn.

  Také, různé materiály pro čočky - plast, sklo nebo konvenční brýlí.

  • Hlavní nevýhodou plastových optiky je jeho křehkost. To nakonec vede k zahuštění a deformovat. Kromě toho, plasty statickou elektřinu a přitahují prach. Všechny tyto faktory vedou k pohotovost, na druhém a třetím roce provozu, snížení jasnosti obrazu.
  • žádné sklo v takových problémů, ale to je ve srovnání s brýlemi křehčí. Jedinou nevýhodou z optického skla je jeho vyšší ve srovnání s cenou plastu. Přestože pevnost a trvanlivost, aby kompenzovaly náklady se zájmem.

  Valve se stala nedílnou součástí dveřního kukátka, vystupuje jako pasivní bezpečnostní prvek - na vnější nemohl zjistit, zda je někdo v domě, nebo ne, stejně jako estetická funkce - světlo zvenčí neproniká dovnitř.

  • ale také umožňuje divákovi svobodně přijít ke dveřím, a vyberte, zda chcete otevřít své umístěna vně lidí. Vždycky je tu někdo, kdo otevřel dveře prostě nechce, a to bez jakýchkoliv objektivních faktorů bezpečnosti nebo dobrými mravy.
  • Někdy úloha ventilu provádí zrcadlení rozprašování objektiv. Je to poměrně populární, protože to nevyžaduje žádné další prvky vnitřní oko, ale může být nazýván minus snížený image jasem.

  Instalace je jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální dovednosti. V případě, že dveře jsou žádné speciální otvory pro oči, je třeba vrtat.

  • Chcete-li to provést, vyberte místo na dveře, kde se bude nacházet, je přilepená maskovací pásky a značení provádí.
  • Potom se dvě strany otvoru dveří vrtané požadovaného průměru.
  • Z vnější strany dveří vložena do špičky čočky a vnitřní stranou pevně přišroubován hledáčku.

  • Panoramatické kukátko. Jeho charakteristickým rysem je čočka rozdělena dvěma čočkami. Vzhledem k této konstrukci objektivu dostane vyšší světelný tok a poskytuje panoramatický snímek se zobrazí se nemusí nutně stát přímo před a v blízkosti očí.
  • Neprůstřelný oko. Funkčnost začleněna v názvu, zajišťuje zvýšenou bezpečnost.
  • Secret kukátko. To je obvykle maskované jako hřebíky v obložení dveří. Obvykle je tato konstrukce mikrovideokamery na vnější straně dveří a přijímací zařízení uvnitř.
  • Kukátko pro dvoukřídlé dveře, si můžete prohlédnout prostor, aniž by museli otevřít vnitřní dveře. Má dvě části.
  • Kukátko-periskopu. V tomto typu oční čočky a okuláru jsou na různých úrovních. Tento typ je velmi populární v rodinách s dětmi, protože to umožňuje uspořádat prvky tak, že okuláry jsou na úrovni příležitostí pro dospělého člověka, a na vrcholu růstu dítěte.

  V této formě očních stojí hledá podrobněji, protože tento model se rok od roku se stává stále více populární, což není překvapující, v éře technologického pokroku.

  Princip fungování dveří kukátko kamery

  At je nastaven jeden konec videokamery, většinou malé nebo microsizes začleněna do dveří. Přenáší obraz na přijímací monitoru. Obraz může být vysílán buď trvale, v reálném čase a na požádání.

  Co je důležité zvážit při výběru videoglazki?

  • Stejně jako je tomu u konvenčního okem, priorita je zorný úhel. Díky technickým řešením a teleobjektiv konvertorů, problém ve většině případů zcela vyřešen a videoglazki poskytnout kompletní přehled o krásném prostoru před dveřmi.
  • Neméně důležitým faktorem je citlivost oka na světlo. Čím vyšší je, tím lepší oko „vidit9raquo; se špatným osvětlením. Objasnit tento bod může být v specifikace fotoaparátu, vložené do povrchu dveří.
  • Videoglazki na zařízení jsou rozděleny do bydlení a bez obalu. První spolehlivost a životnost, zatímco druhý je levnější a jednodušší instalaci.
  • Kontrolní mohou být uspořádány na jedné ze dvou následujících schémat:
   1. Signál je vysílán na rozhlasovou stanici v pásmu UHF, s použitím vysílač pro příjem televizního signálu na svém televizoru.
   2. obraz je přenášen pomocí kabelu přímo k nízkému výkonu monitoru nebo televizoru.

  • Instalace videoglazki nejlepší ponechat na profesionály, protože to bude trvat nějaké znalosti a dovednosti pro konfiguraci signálu. Také může být nutné práce na položení kabelu v bytě.
  • Dojde-li k touha nebo potřeba, aby bylo možné kromě sledování videa prostřednictvím standardního oka, je třeba zvážit možnost nainstalovat skryté kamery s objektivem. Z klady je třeba poznamenat, nahrávání oblast hodin před dveřmi a možnost v případě potřeby zobrazit materiálu.

  Elektronický bezdrátový kukátko

  Elektronická videoglazki kukátko je variace v tom smyslu, že obraz je také přenášen na monitor a neexistuje žádná přímá pozorování okulárem.

  Nicméně, tam jsou rozdíly a velmi důležité:

  • Elektronické oko je tvořen zvonek a videokamer, které jsou namontovány na vnější straně dveří, stejně jako LCD displeje dovnitř. Po stisknutí tlačítka hovoru zařízení aktivuje LCD displej usnadňuje fotografií a spustí nahrávání. Přístroj je vybaven slotem pro paměťové karty v nastavení můžete změnit na foto a video fixaci.
  • Elektronické oko může kdykoliv zjistit, co se děje venku, je nutné aktivovat LCD displej dotykem a vyberte příslušnou položku menu. To může vést videofiksatsiyu a se špatnou nebo žádnou pokrytí pro toto, vyberte nastavení pro použití infračerveného osvětlení.
  • Na rozdíl od videoglazki instalaci elektronického oka právě elementární, protože otvory používány na místo, kde byl standardní kukátko dříve nainstalované, takže nejsou potřeba žádné další práce na vrtání. Nepotřebují dráty nebo jiné spojení. Poháněl zařízení z baterie. A jeho hodnota je poměrně malý.

  Jako úplná. Nejdůležitější věc v místnosti - jeho pohodlí a bezpečnost, pokročilé dveře oči jsou schopny uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky, ale bez ohledu na to, jak dobrý může být, a bez ohledu na to, jak silný nebo dveře, na kterém se nachází, je hlavním faktorem zůstává zdravý rozum a opatrnost obyvatel.

  kde si můžete

  Také jsem se rozhodla o nové dveře okamžitě videoglazok. U sousedů sititek i3 a tak vzal sám. Ve skutečnosti, velmi zajímavá věc, nemají ani vstát vidět přijít a promluvit si s ním.

  © Building portál StrPort 2011-2016. Články o opravách, stavebnictví a stavebních materiálů.

  Kopírování informací ze stránek je možné pouze se souhlasem vydavatele nebo přímým odkazem na zdroj. právní zdůvodnění

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 7