Elektrotaymer

Elektrotaymer

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Technické vlastnosti mechanického časovače zásuvky

Pokud doma existují zařízení, která vyžadují pravidelné cykly zapnuto-vypnuto, - čerpadla, ohřívače, kompresory, volný od rutinních úkolů být přítomen v průběhu tohoto procesu se mohou Zásuvky časovače.

V souladu s principem práce jsou mechanické a elektronické. Mechanické jednodušší na údržbu a konfiguraci, kromě oni jsou také levnější. Proto je jejich popularita je dostatečně vysoká. Avšak tato zařízení mají vlastnosti, které by měl splňovat ještě před koupí a začnou jejich provoz.

Pojďme pochopit, jak mechanické časovače zásuvku. Způsob spínání elektrických kontaktů v nádobách s časovačem stejné, je to mechanický drátěnými obvodů. Jediný rozdíl ve způsobu ovládání. Elektronický dělat relé obvodů řízen procesorem. Základem je mechanický časovač zařízení zajišťující kontinuální rotační pohyb poskytující uzavření a otevření kontaktů.

Zásuvka zařízení s mechanickým časovačem:

Za starousedlíky, produkoval před 30-40 lety, takové zařízení Bylo mechanismus identické hodinu, která se skládá ze soustavy ozubených kol a ovládací spirálová pružina. Ten je nyní nahrazen pulzním motorem s nízkými otáčkami, což je zařízení méně hlučné, ale závislé na vnějším zdroji elektrické energie.

Princip přepínání ovládání předurčeny hlavní nevýhodu mechanických Zásuvky časovače. Stávající modely Je možné provádět programování po dobu delší než jeden den. V elektronických zařízení to může trvat týdny nebo měsíce.

K tomu dochází proto, že výkonný rychlost otáčení disku s kontaktem závisí na převodovém poměru, čímž se snižuje počet otáček za minutu, na hřídel impulzního motoru.

existují způsoby, aby se výkonný disk dělat úplnou rotaci, například po dobu dvou dnů. Jeden z nich - komplikovat převodovku tím, že zvyšuje počet převodových stupňů v něm.

Druhý - zvýšit průměr ovládací pohon. Ale - to je Rozsáhlá cesta k modernizaci designu, zvýšení jeho objemnost. Proto se nepoužívá.

Další nevýhodou mechanických časovače vývodů je ovládání motoru závislost na externím napájení. Pokud je frekvence střídavého proudu se liší od nominální 50 Hz, nebo oni běží napřed nebo pozadu. Navíc mechanické časovače nefungují vůbec při výpadku napájení. Elektronické zásuvky-časovače nemají, protože jsou vybaveny redundantní napájení - baterie.

Závislost mechanického spínacího zařízení na síťovém napětí a může být plus. V případě výpadku elektrické energie bude nadále plnit svůj program, ale o něco později. a tady elektronický spínač nevšimnete, pokud připojení k síti. Obraťte se zavře, a pracoval jako správce zařízení, nebo ne - je mu jedno.

Chcete-li vědět, co triak? Všechny užitečné informace o zařízení - zde.

Vhodně vybraný odpor - je absence přehřátí v samotném zařízení a okolních obvodových prvků. Jaké funkce hledat při výběru, najdete v tomto článku.

Tyto časovače jsou vyráběny různými výrobci, jsou velmi podobné navzájem konstruktivně.

V první řadě - je samostatně stojící zařízení, která se připojují k stávajícího režimu prostřednictvím napájecího konektoru (zásuvka). Jejich tělo má dva piny podobné těm, které se nacházejí na tzv elektrické zásuvky.

V případě mechanického časovače zásuvky integrované konektoru (obvykle jeden) a pohonu ve tvaru rotačního disku s divizí podél vnějšího okraje, z nichž je řada spínacích tlačítek.

Rozdělení na disku může být odstupňování 15 a 30 minut. Tlačítko přepínání v závislosti na modelu, může ovládat oba spínání a vypínání. Například, tam jsou modely, které zakázat tlačítko by mělo být zvýšeno, v jiných - „utopit“.

Na časovače bydlení má tlačítko, které ji přepne z kontinuálního režimu, aby se zdroj elektrického posilovače řízení. Obvykle je namontován z boku, zařízení může být doplněna o světelné indikace.

Videa je možné prohlížet z výstupního mechanického časovače FERON TM50:

 • REV Ritter 25010. To má 48 na-off intervaly (alespoň 30 minut). Určeny pro provoz v nevytápěné místnosti. Odolává zatížení proud 16 ampérů. Cena od 350 do 450 rublů.

 • TIME CONTROL IIImechanické (denní) Časovač-zásuvka. Navrženo 96 sloty on-off (alespoň 15 minut). Tam je ochrana dětí. Zátěžový proud 16 ampér. Cena od 250 do 350 rublů.

 • Feron TM50. Přístroj s 15 minut minimální špinavě přepínání intervalu. Zátěžový proud 16 ampér. Je 400 až 550 rublů.
 • Algoritmus redukce mechanický timer socket, obecně stejné pro všechny modely.

  • přepínač režimu časovač je nastaven na nepřetržitý provoz.
  • Výkonný rotační kotouč vystavit aktuální čas - jeho odpovídající riziko proti pevné značce.
  • Zatahovací nebo vyzvednout skupinu kontaktů s vnějším okrajem disku exekutivy, stanovení období, on-off přepínač. Dávejte pozor na své poloze vzhledem k poškrábání na ovládací pohon. To musí odpovídat požadovanému časového spínání.
  • Zasuňte zástrčku do časovače spravovaného konektoru zařízení.
  • Připojení k síti.
  • Přeložit tlačítko režimu časovače z „Continuous“ „řídit“.

  Při provozu zařízení měla tichosti hučení. Namontovaný Režim přepínání se opakuje každý den. Chcete-li změnit tento socket-timer odříznout od sítě.

  Jak otestovat zapalovací cívky a FET multimetru se dozvíte z našich odborných publikací.

  Téměř všechny modely jsou dimenzovány na 16 ampérů. Alespoň, že to, co je napsáno v jejich pasech. Nicméně, obecný nedostatek zásuvek, časovače může být zachránit výrobce. V tomto případě se používá odpojovacího zařízení (elektronické nebo mechanické ovládání relé), vyznačující se tím, že vodiče mají velmi malý průřez a nejsou určené pro vysoce zapínacího proudu.

  Proto je pro regulaci vysokých elektrických spotřebičů (topení nebo motory nad 1,5 kw) Měl by tak učinit přes zprostředkovatele. Například pomocí mechanického magnetickým spínačem.

  V tomto případě je výstup-timer připojené obvody cívky navíjecí. Spínací zařízení je řízena kontaktní skupiny magnetického pohonu.

  Na závěr vám nabízíme video-návod na elektronických a mechanických Zásuvky časovače:

  Přidat komentář zrušení odpovědi

  Ul. Zoe a Alexander Kosmodemyanskiy, 26 +7 (499) 350-26-73

  Správné nastavení časovače zásuvky

  Srdcem časovače je buben uložen svými páky přepínače. Buben je poháněn mikromotoru. Ovládací zařízení je mikrospínač s jediným párem kontaktů. Velmi oblíbená zásuvka s cyklem 24 hodin, se nazývají cirkadiánní hodiny. Obvykle jedna hodina, že rozdělena do čtyř částí, asi patnáct minut.

  Jak je vidět na fotografii, Feron TM50 socket design je poměrně primitivní. Nastavením tohoto časovače je snížena na instalaci přepínačů na bubnu v požadovaném pořadí v určitém odvětví a vedl k dočasnému manuální nastavení aktuálního času procházením bicí ve směru hodinových ručiček, dokud neuvidíte šipku. Na straně sepnutí relé stanovené pro povinné zahrnutí nákladu. Pokusme se přijít na to, ne více příkladů, jak nastavit zásuvku s mechanickým časovačem, model FERON TM50.

  Na této skhemogramme době filtračního čerpadla je distribuován v bazénu za den:

  1. S jednou v noci je dodávána do dvou napájení.
  2. Po dvou nocí je čerpadlo zapnuto po dobu patnácti minut.
  3. Se čtyřmi až pěti let je vypnutý.
  4. 6.00 Za patnáct minut bazén filtr pracuje.
  5. Jakmile se to stane v devíti a dvanácti hodin, patnáct minut zpět.
  6. V 15:00 vrchol koupání čerpadlo po dobu třiceti minut.
  7. V šest hodin a devět večer způsobuje, že čerpadlo běžet po dobu třiceti minut.
  8. A konečný cyklus o půlnoci po dobu 15 minut filtrovat vodu.

  Je možné uložit, je-li správně nastavit zásuvku s časovačem, a tudíž použít dvě tarifní elektroměr.

  Podle nastavení v grafu je zřejmé, že spotřebitel je vypnutý špičkách celních hodinách, kdy je cena za kilowatt energie spotřebované je polovina normální cena. Od osmi ráno do jedenácti spotřebič se vypne. Stejně tak ve večerních hodinách vrcholu z osmi až deseti v noci. Všechno ostatní zásuvky s časovačem umožňuje zákazníkům.

  Více se dozvíte v detailu o tom, jak nastavit výstupní mechanický časovač, můžete ve videu níže:

  Další oblíbený model od firmy FERON - TM32. Vlastnosti nastavení tato zásuvka je také považován v rámci revize jsou:

  TM24 na příkladu modelu se bude zabývat tím, jak nastavit elektronický výstup s časovačem.

  Při prvním zapnutí, nechte přístroj na 12-14 hodin za výstupem pro vestavěné dobíjecí baterie.

  Tento programátor má schopnost přizpůsobit dvacet povolit nebo zakázat programy.

  Jak lze vidět ze schématu - odstavce 1, je možné nainstalovat program od pondělí do neděle. To znamená, že současně zapínat a vypínat. Nastavení jednotlivých programů podle dne v týdnu od 2. do 8. odstavci. Kombinace pracovní dny od pondělí do pátku programu str. 9, nebo jen o víkendech (sobota a neděle) nároku 10. Šest dní v týdnu, odstavec 11. O den později, v pondělí, středa, pátek na str. 12. úterý, čtvrtek, sobota s. 13. třech po sobě jdoucích dnech 14. a 15..

  Chcete-li začít používat zvedák, musíte nejprve nastavit aktuální čas. Do 5 sekund, je nutné držet tlačítko SET, až do dne v týdnu bliká. Použijte doprava nebo doleva nastavte požadovaný den. Užití SET stiskněte a držte nám dává na čas. Pomocí vlevo nebo vpravo nastavit správný čas. Stejný postup se opakuje pro nastavení minut.

  Nyní můžete nastavit program. To lze provést následujícím způsobem:

  • Stiskněte a podržte v pořádku, „1_ON“, dokud je to první časovač.
  • Poté stiskněte a podržte tlačítko SET, až dokud se nezačne pracovní dny tlačítek doprava nebo doleva zvolte požadovaný den nebo kombinaci dnů.
  • Dále pomocí SET vyberte hodiny a doprava nebo doleva, až na požadovanou hodnotu, a tak dále s minut.
  • Potom opakujte postup s retenčním v pořádku, až na hodnotu „OFF_1“.
  • Opakujte nastavení se shoduje s předchozím odstavci, nastavit den, hodinu a minutu.
  • K opuštění programovacího režimu stiskněte tlačítko CLK.

  Stiskněte tlačítko MANUAL resetovat nastavení programu definovat nové parametry. je funkce «MANUAL», který má tři režimy vynutit povolit nebo zakázat časovač: «MANUÁL-OFF», «manual-ON», «MANUAL-AUTO». V režimu OFF, časovač nespustí programy a je schopen vypnout. Přístroj je režim ON v nucené pozici na a v režimu AUTO je spuštěn program.

  Simulovat lidskou přítomnost ve výstupu má tlačítko zajímavou RND. Tato funkce plovoucí záloha časovač, který libovolně pohybuje od dvou minut až hodinu. Testování časový interval se vyskytuje s načasováním. Zahrnutí spotřebičů není vázán pevně k určitému minutu, které mohou dát zloděje ve zmatku, se snaží najít lidi doma, nebo ne.

  Pokyny pro nastavení parametrů elektronického výstupu stanoveného v níže uvedeném videu:

  Nastavení zbývající výstupy s časovačem se neliší od instalace algoritmu, jsme popsali v tomto příkladu a neměly by způsobit potíže. Nezapomeňte přeložit hodiny na letní čas pro správné fungování zařízení.

  Doufáme, že náš průvodce byl pochopitelný pro vás a užitečné. Nyní, když víte, jak nastavit zásuvku s časovačem mechanického a elektronického typu!

  Digitální časovač zásuvka - způsob, jak utěšit

  Lidé, v podstatě je velmi zvláštní a jsou vždy snaží vytvořit pro sebe nejpohodlnější podmínky. Vzhledem k této a tam jsou různé technologické objevy a vylepšení. Není to tak dávno, co člověk vynalezl počítač, bez kterého je nyní těžké si představit náš každodenní život. Držet krok s pokrokem a elektrických spotřebičů, které jsou neustále zdokonalovány a rafinované potřebám spotřebitele.

  Vznik nových technologií je hlavní hnací silou vzniku všech druhů elektronických a digitálních zařízení. Z tohoto důvodu, není to tak dávno muž přivedl k životu myšlenku „inteligentní domácnost“, tedy přizpůsobení pro mnoho různých nástrojů a po provedení jejich nezávislé interakce.

  V současné době, jedna ze složek takového systému jsou chytré zásuvky, které byly navrženy a propuštěn před několika lety z firmy specializující se na inovativní technologie.

  Hlavní složkou je inteligentní domácnost časovače, které nezávisle provádějí akce v daném čase. Takové zařízení vybaveno elektrické zásuvce a tzv - časovač zásuvky. Jsou pověřeni hlavním úkolem, který výrazně zjednoduší život člověka a přidává do svého života více pohodlí.

  Zásuvek Časovač může provádět velké množství druhů akcí: patří topidla a ohřívače pro příchodem počítačů, které vytvářejí optimální teplotu vzduchu a vody, k ovládání ohřívače, například udržovat určitou teplotu v akváriu nebo teráriu. Také tyto konektory mohou pomoci s dlouhodobými odletů, vytváření klimatu lidské přítomnosti v domě, atd.

  Elektronický časovač socket od masterclear a aplikace

  Na funkce a účelu obvyklých prodejnách zná každého, to zajišťuje napájení zařízení. Scope zásuvka s časovačem výrazně rozšiřuje.

  V tomto okamžiku jsou izolované přístroje svého druhu, která může řídit počítač a elektronická zařízení, stejně jako úspory energie významně. Zásuvky s časovačem určené pro automatické zapnutí a vypnutí různých elektrických přístrojů v pravidelných intervalech. Jejich rozsah je velmi rozsáhlý a v ideálním případě mohou připojit téměř jakékoliv elektronické zařízení.

  Zde je malý příklad z praxe. Moji přátelé si stanovili zásuvku do země pro zalévání zahrady v létě. Dacha jsou po dobu desítek kilometrů od města, a jak si dokážete představit, ve všední dny nemají čas jít tam každý den.

  Jsou tam o víkendech. Ale tento způsob zavlažování nevyhovuje flóru, které tam rostou, týden na zahradě všechny vyschla, a to zejména v létě, kdy sucho a bez deště. V tomto ohledu bylo nutno hledat alternativy a přijít s nějakým druhem automatizace procesů.

  Za tímto účelem požádal jsem je, aby se pokusili tento zázrak technologie. Zalévání se provádí čerpadlem, která se nacházela v jamce. V tomto případě, s týdenním časovačem zásuvkou ovládaného čerpadla pro zavlažování a byl nakonfigurován tak, aby čerpadlo se zapne každý den půl hodiny práce. To vše se opakuje po celou dobu pracovního týdne, od pondělí do pátku. A když hostitelé přišli do země o víkendu jsme zaznamenali výrazný nárůst jejich sazenice a ogorodiny.

  Přátelé byli spokojeni a poděkoval mi čerstvé a chutné ovoschami.Vot takže tady je běžná zásuvka s časovačem může poskytnout nějaké dobré sklizni letního rezidenta.

  Zadávací dokumentaci masterclear vývod

  Při použití inteligentních zásuvek je třeba znát obecná pravidla pro jejich využívání. Tyto, stejně jako většina elektrických zařízení, který je určen pro určitou zátěž - 16 A, přebytek, který může vést k poškození jednotlivých zařízení, a to i stane nepoužitelnou.

  Například při zapnutí topení s kapacitou nejméně 5 kW je proud bude 25 A, které je škodlivé pro zásuvky, to je prostě spálí. Také při připojování zástrčky, je nutno věnovat pozornost tomu, že byl pevně připojen. Vyčistěte výstupní by měl být suchý měkkým hadříkem před připojením k síti, a v žádném případě ne na to mokré a neponořujte jej do vody.

  Týdenní zásuvka má masterclear tyto vlastnosti:

  • - mezní zatížení: 3600 W, 16 A;
  • - síťové napětí: 230-240;
  • - Frekvence: 50 Hz;
  • - minimální časový interval: 1 min;.
  • - Typ časovače: týden;
  • - a správa zařízení: elektronická;
  • - Rozsah provozních teplot: -10 ° C. + 40 ° C;
  • - počet nainstalovaných programů: 8 kusů;
  • - Chyba: -1. 1 minuta za měsíc;
  • - Použité baterie: 1,2 V, což je více než 100 hodin (v nepřítomnosti napájení v síti).

  Z bezpečnostních důvodů je zásuvka vybavena speciálními ventily, které zabraňují přímému kontaktu různých objektů s jeho elektrickými kontakty.

  Nastavení časovače týdenní zásuvek a příprava pro práci

  Zásuvka s časovačem týden Využívá napětí baterie 1,2 V, které je nutné uchovávat různá nastavení pro chod vnitřních hodin. Je určen pro více než 100 hodin nepřetržitého provozu.

  To je důležité a užitečné funkce, protože při absenci napětí v nastavení sítě nebudou vymazány z paměti. To je zvláště důležité pro spotřebitele, které jsou často nedostatek elektrické energie.

  Před prvním připojením, výstup musí být nejprve obviněn ze sítě, ne méně než 14 hodin. Po tom, tenký objekt stiskněte tlačítko CLEAR na MASTER, přimět to, aby obnovit všechna předchozí nastavení a bude připraven k použití. Hodiny se vynulují a rozsvítí všechny jeho prvky po dobu několika sekund. V budoucnu MASTER tlačítko CLEAR lze použít k obnovení všech předchozích nastavení.

  Za správné a řádné správě inteligentní patice je nutné znát funkčních tlačítek na panelu a potom, jaké funkce vykonávají.

  PS: Pravdou je, když jsem ho viděl poprvé pomyslel jsem si s časovačem červené hrnky MASTERCLEAR podle tohoto Provozní kontrolka zařízení, a nemohl pochopit, jak je toto zařízení zapnuté. Ale ne, je tento prvek je také klíčem.

  1. 1) - Master CLEAR, jak je uvedeno výše, vymaže vnitřní paměť a vyřadí všechny předchozí instalace;
  2. 2) - CLOCK - multifunkční tlačítko, které je odpovědné za:
  3. - nastaví aktuální čas pomocí tlačítek HOUR, MIN, týden;
  4. - zobrazuje čas v různých formátech, 12 a 24 hodin, spolu s tlačítko časovače;
  5. - Potřebuje hodin denního světla a zadní spolu s tlačítko ON / AUTO / OFF;
  6. 3) - TIMER - nastavení různé programy tlačítka WEEK, HOUR, MIN a stiskem z převodu Hodiny Hodiny;
  7. 4) - TÝDEN - nastavení dne v týdnu;
  8. 5) - HOUR - nastavení hodin;
  9. 7) - MIN - nastavení minut;
  10. 8) - ON / AUTO / OFF - výběr režimu se provádí;
  11. 9) - náhodné - funkce, která ovládá náhodné on-off;
  12. 10) - RST / RCL - zruší a obnoví program.

  Jak nastavit čas, den v týdnu a čas roku

  Stiskněte a podržte hodiny, nastavit čas a jak je zobrazeno (tlačítko HOUR slouží k nastavení hodin a tlačítko MINUTE na minutu). Zpočátku se čas v 24hodinovém formátu, pokud jste zvyklí na 12hodinovém formátu, a pak jej změnit, můžete kliknout na tlačítko TIMER (AM - až do poledne, PM - odpoledne v modelu výstupním písmem AM není zobrazen).

  Chcete-li nastavit aktuální den v týdnu dvě tlačítka musí být stisknuta v následujícím pořadí, které bylo původně upnuté celý den, a tlačítka WEEK přepne na požadovaný den (stanovení priorit dní v angličtině následující: Po, Út, St, Čt, Pá, So, Ne, od pondělí a končí v neděli).

  Letní čas Tlačítko spínač ON / AUTO / OFF, zatímco držíte tlačítko Hodiny. U letního času jedno slovo - letní, zimní nápis v tomto modelu není k dispozici.

  Zásuvka s časovačem sovoyu vykonává práci ve čtyřech různých režimech.

  1. Neustále se vypne, přestože předvoleb. K tomu, pomocí tlačítka ON / AUTO / OFF je nutné nastavit pozici - ruční vypnutí.

  2. Neustále je v sepnutém stavu. To lze provést přepnutím do polohy Manuál na výrobu, pomocí / AUTO tlačítko ON / OFF.

  3. Automatický režim. K tomu, pomocí tlačítka ON / AUTO / OFF je třeba zvolit režim AUTO. V tomto stavu jsou všechny nezbytné kroky byly prováděny v souladu s programem dané dříve.

  4. Random periodické zapínání a vypínání. Z tohoto režimu stiskněte tlačítko náhodné a nastavit pozici - R. Program je vložen do zdířky se automaticky přepne na zařízení připojené k němu, jako lampy nebo lampu, na nějaký čas, v době od 18 do 6 hodin ráno.

  Tento režim je nutné v případech, kdy jste pryč na dlouhou dobu z bytu a odradit zloděje, že je žádoucí vytvořit simulaci lidské přítomnosti v bytě.

  Nastavení časovače základní funkce

  Upraví do zásuvky, ujistěte se, že tyto programy nepřekrývají. V opačném případě, pokud zadáte dvě vzájemně se vylučující nastavení, bude prioritou setup s volbou OFF na zapnutá.

  Zvažte například následující případ, v jednom nastavení blokových zadaný výstup začleňování z 12-00 na 21-00, a druhá - s 15-30 až 19-00. Tak to bude v období od 12-00 do 19-00, a pak se vypne, a to navzdory skutečnosti, že v druhém bloku by měla fungovat delší.

  Vstup a výstup z programovacího režimu.

  Chcete-li začít programovat nastavení stiskněte tlačítko TIMER. Chcete-li vybrat instalovaným jednotky také potřebovat tlačítka TIMER. Po dokončení a uložení nastavení stiskněte tlačítko Slock.

  1. Při jediné stisknutí tlačítka časovače zobrazuje podepíše ON 1. To odpovídá první sady.

  2. Stiskněte tlačítko WEEK je dán určitý den v týdnu (nebo skupinu dnů). Hodiny a minuty se nastaví, respektive tlačítek HOUR a MIN.

  3. Po nastavení zapnout, stiskněte tlačítko TIMER a OFF na displeji se zobrazí 1. Nyní provést stejné kroky s nastavením hodin vypnout napájení.

  4. Chcete-li nastavit druhý blok je nutné provést stejné akce zapnuto-vypnuto. Chcete-li rychle procházet seznam uložených nastavení bloků je třeba držet tlačítko časovače.

  Po provedení všech nastavení stiskněte tlačítko CLOCK pro opuštění programovacího menu. Elektronický časovač socket připraven k práci.

  Jak se říká těžko na výuku bojovat snadné. Veškeré informace je obtížné pochopit, od první chvíle, jak je popsáno výše, takže se podívejme jako programovatelný týdenní zásuvky časovače in vivo např.

  Předpokládejme, že chcete nastavit časovač tak, že se zapne každý den po dobu dvou hodin od 18-00 až 20-00. Jak na to?

  První věc, kterou jdou do programu nastavení. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko TIMER. Na displeji se zobrazí „ON 1“.

  Nyní je potřeba vybrat jeden den v týdnu, protože máme za úkol spuštění časovače každý den, stiskněte tlačítko „týden“ tak dlouho, dokud displej není budou zobrazeny všechny dny v týdnu. Pak je potřeba nastavit čas zapnutí, tlačítko „HOUR“ nastavte 18-00 (tlačítko momentální se nedotkl, protože nejsou k dispozici).

  Nyní je třeba uložit nastavení na-time, které jsme založili pro tento účel stiskněte tlačítko TIMER. Po stisknutí tlačítka nastavení se uloží a okamžitě se objeví obrazovka „OFF 1“ - se započtením času. V souladu s podmínkami našeho příkladu, musí být časovač vypnut každý den 20-00. Provádíme veškeré stejnou sám, stejně jako pro začlenění. Stisknutím tlačítka „WEEK“ zvolit všechny dny v týdnu a také stisknutím „HOUR“ nastavte 20-00.

  Po nastavení se zobrazí, stiskněte tlačítko „Clock“, aby se programovací režim ukončil.

  V současné době máme časovač, který bude zase každý den v týdnu v 18:00 a vystoupit na 20-00. Možnosti použít takové zařízení, myslím, že si můžete najít nespočet.

  Varování: toto je jen jeden program, který jsme zapojeni v tomto případě celkem 8, tj Subs Nepoužívá se 7 více programů, které mohou být také použity.

  Komentáře

  Díky za odpověď. 🙂

  Pokud budeme překládat z polohy OFF do polohy AUTO - Časovač čeká na svůj čas.

  A pokud jste překládat z ON na AUTO - pokračuje v práci, ale musí být vypnut ..

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  71 − = 66