Elitní konstrukce stropů

Elitní konstrukce stropů

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Stretch stropy v Simferopol, tekuté 3D podlahy na Krymu - divy a více!

Myšlenka na výzdobu stropu hadřík patří do starých Egypťanů. Ačkoli historici argumentovali, že tento luxus pak mohli dovolit jen velmi bohatí lidé.

Francouzi a Američané a věnovat žádnou pozornost historickými fakty a nadále argumentovat o tom, které z nich jako první napadlo natáhnout látku na stropě.

No, ať se dohadují. Nebudeme rušit, ale jen radovat, že stropy v Krymu dlouho se stal předmětem cenově dekor.

Pearlized a průsvitné, matné a lesklé, s účinkem hvězdné oblohy s účinkem „kovové“. Se všemi různými výběru materiálů, barev a textur definovat strop v době, možná snadněji než s firmou, která se dá věřit s jejich teplo a pohodlí.

Neztrácejte čas hledáním! Výhodou společnosti "Elite-design" (Simferopol), jsou zřejmé:

 • Nákup všech materiálů, které vyrábíme přímo od renomovaného výrobce, který garantuje vysokou kvalitu stropních konstrukcí. Francouzské, švýcarské, německy, rusky - vybrat jakýkoliv materiál. Kvalita a vzhled stropu Vás nezklame!
 • Všechny materiály jsou certifikovány. To znamená, že strop u vás doma nebo v kanceláři bude vyrobena z ekologického a bezpečného filmu, jejichž používání je povoleno v obytné zóně. Materiály vyrobeny s použitím exkluzivní technologie.
 • Ušetřit čas. All práce - od zaměření až po montáž - vyrábíme v krátkém čase a ve vhodnou dobu pro vás.
 • Úspora peněz. Přímé nákupy materiály od výrobců nám umožňují nabízet našim zákazníkům příznivé ceny pro nejvyšší kvalitu.
 • Široký výběr materiálů, textury, barvy, design projektů. Dále jen „Elite-Design“ Nic není nemožné!

V případě, že historie podhledů má své kořeny v dávné minulosti, 3D samonivelační - novinka na trhu stavebních materiálů.

Chtěli byste, aby vaše oblíbené křeslo stál na břehu oceánu, v koupelně podlaha vypadala velké akvárium v ​​kanceláři pod nohama byl objemový mapa hemisfér? 3D samonivelační podlahy stále pod napětím! Charakteristickým rysem této technologie plnění je 3D iluze objemových obrazů. Váš interiér je úžasné a jedinečné!

Kromě vizuálních efektů, Dekorační Lité podlahy Mají řadu praktických výhod: jsou odolné proti oděru, odolné, šetrné k životnímu prostředí, nenáročný na čištění.

Firma „Elite-design“ je velmi hrdý na zpětné vazby od zákazníků! Po celou dobu naší práce jako jeden spokojeni s výsledky. máme namontované Dekorační samonivelační podlahy a stropy ve městech. Simferopol, Sevastopol, Jalta, Feodosia, Evpatoria, Kerch, Alushta. Geografie našich objektů se neustále rozšiřuje.

Zahájil opravu? "Elite-Design", který vám pomůže!

Dráha A na obilí 10

+7 978 70 666 25

+7978706 82 18

© Simferopol, "Elite-Design": stropy a podlahy plniva.

Firma "Elite design" - Studio Stretch stropy

Montáž a instalace podhledů, St. Petersburg

Buy stropy / instalace pořadí

Recenze společností „Elite design“

A to právě hospice brzy uzavřeny, s německou dvoumetrovým podložce a la čína, blázni, že čím dál tím méně na strop zůstane na trhu.

„Elite design“ na mapě:

Copyright © «POTOLOChEK.SU9raquo; - pohodlný servis pro podhledy v Petrohradě 2011 - 2018

Stretch stropy v Petrohradu

Plánujete instalovat nový strop?

Strop v bytě ztratila svůj původní tvar, a oprava - příliš vážně? Tento problém tam je rychlý, elegantní a cenově dostupné řešení! Elitní design již řadu let vyrábí a montuje stropy v Petrohradě, zušlechťovací interiéry obou obytných a veřejných budov a kanceláří.

Matt stropy jsou klasický design řešení.

 • Odolné proti vlhkosti
 • všestrannost
 • Instalace plátno trvá minimální dobu

Evropská kvalitní tkaniny:

160 rublů sq.m.

lesklý

Retro-reflexní látka vhodná pro ateliéry, chat, domů a kanceláří.

 • Svetotrazhenie
 • zónování prostor
 • Odolnost proti klimatickým změnám

Nízká cena - vysoká kvalita:

160 rublů metr čtvereční

Vyrábíme vysoce kvalitní tisk na PVC fólie pro stretch stropu.

Výhody tisku v elitní design

 • Tisk na Roland (1440 dpi)
 • bezpečná barva
 • Profesionální návrháři

Jasné řešení konstrukce, výrazně zvyšující místnost.

 • Venkovní osvětlení (světlo do otvorů nebo suspendovány);
 • Se skrytým osvětlení (lampy v spec. Výklenkem).

Strop s „na klíč“ Svítí:

od 10.500 rublů

Požádat o volání nebo volání na webu master dávkovači, máte jistotu, že dostanete slevu na libovolnou webovou 10%

Snadné a výnosné! Požádat o volání nebo volání na webu master dávkovači, máte jistotu, že dostanete slevu na jakýchkoli webových 10% + svítidel v dárek. Mistr přijde ke dni podání žádosti a odborné poradenství ve složitosti výběru materiálu, který váš strop potěšilo dlouho bez ztráty kvality.

Jediným způsobem, jak zjistit přesné náklady na instalaci - je použít kontaktní formulář na našich webových stránkách.

Mistr k vám přijde ve vhodnou dobu a držet volné a kvalifikované poradenství. Technologies nejen generovat měření, ale také odpovídat na otázky.

Elite Design Company je největší výrobce vysoce kvalitních tkanin pro stropy v severo-západ.

Všechny výrobky jsou certifikovány, který je vybaven potřebných povolení. Vlastní výroba - záruka nízké ceny pro konečného spotřebitele.

Čistá instalace zaručena! Více než 10 profesionálních týmů s dlouholetými zkušenostmi v oblasti instalace závěsných konstrukcí.

Zaznamenat více než 15 let nám umožňuje realizovat i ty nejsložitější nápady čistě, rychle a efektivně! Naši klienti doporučují nás svým přátelům a známým.

Elite Design - zkušený výrobce

Vzhledem k tomu, že výroba, montáž a projekce se provádí v jedné firmě, Elite design odborníci jsou dobře seznámeni se všemi funkcemi a vlastnostmi podhledů. To šetří čas na dokončení práce, aby bylo dosaženo co úspěšný výsledek a musí vyhovět všem požadavkům zákazníka.

Stretch strop do Leningradské oblasti

Instalace nových stropů - především problém v Petrohradu a Leningradské oblasti, stejně jako v mnoha bytech a domech stropy stáří ztratil atraktivní vzhled, oni tvořili skvrny, praskliny a různé nesrovnalosti. S příchodem Ruska podhledy v 90. letech minulého století se tento problém vyřešil stalo možné v co nejkratším čase a při nízkých nákladech.

V Kolpino Gatchina Pushkin et al.

Na trhu St. Petersburg a Leningradstkoy oblastí (v Puškina, Gatchina, Kolpino, atd.) Naše společnost je zastoupena více než patnáct let. Nabízíme kompletní spektrum usleg vytvářet krásné a moderní stropy. Naši specialisté přijdou na vás, jestli chcete objednat stropů v Gatchina, Puškin a Kolpino.

Alexandr Vasiljev 22/05/2015

Velmi spokojen s nákupem! Potřeboval jsem strop ve výši 23 náměstí. Žádám o webové stránky a za minutu na telefonu stanoví datum měření. Dostáváme zdarma všechna měření a konzultace. číst dál >

Vasil Petrov 07.13.2015

V zemi byl dům je zapotřebí stropy (127 m²). Vyberte si z desítek firem, jsem se rozhodl zůstat v ElitDizayne - a nelituji! číst dál >

Taťjana Lazareva 09/27/2015

Objednat lesklý strop s průsvitnou fólií ve společnosti „Elite design“. Zvláštní poděkování odborníka Nikita, který přišel k měření a pomůže s výběrem modelu. číst dál >

Irina A. 14/11/2015

Velice vám děkuji - všechno je super! Strop hvězdné oblohy vypadá nádherně - všechny její přátelé a přátelé líbí. číst dál >

Strop na klíč za 380 rublů / m2

* Platí pro objednávky od 15 m2

Zbývající čas na nákup:

192289, St. Petersburg,

ElitDizayn Ltd., DIČ 7816490433

Str. Sofia D.72

Jsme v sociálních sítích:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

28 − 19 =