Encyclopedia of home fotografií a názvů barev

Encyclopedia of home fotografií a názvů barev

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Katalog pokojových rostlin

Přečtěte si více o pokojové rostliny z našeho katalogu. U každé rostliny najdete podrobný popis, fotografie dospělé rostliny, stejně jako četné rady a doporučení týkající se péče.

U některých rostlinných druhů uvedených biolgoicheskie jejich jména. Prosím, zvažte to při pohledu na společné názvy květin.

V některých případech jsou dvě jména: primární a sekundární (v závorkách).

Katalog pokojových rostlin

Na této stránce je uveden seznam populárních závodů, které se úspěšně pěstují v domácnosti. Více informací naleznete pod názvem místnosti Vás zajímá květinu nebo obrázek a klikněte na odkaz do sekce nápovědy na specifika péče o vybrané rostliny.

Chcete-li urychlit vyhledávání požadovaného kategorii, použijte levý panel abecedy.

Zde se můžete seznámit s hlavními skupinami rostlin, vytvořené na základě konkrétního příkladu nebo vlnité vypadají nádherné kvetoucí rostliny s velkými, krásné a panašovanými listy, domácí palem a sukulentů, a vybrat nejvhodnější pro váš interiér.

Poznámka: Symbol označené rostliny, které kromě základních informací o odchodu velkého authoring článek s vysvětlením a poradenství týkající se umístění, podmínkách pěstování, šlechtění, stejně jako osobní zkušenost při řešení tohoto druhu.

Abecední seznam pokojové rostliny

Pěstovat si vlastní květinu osiva mimořádně zajímavé, zejména proto, že to bude co nejvíce přizpůsobit specifickým podmínkám bytu

Marina, ještě jednou děkuji!) V horní části kořenů stále spadl najednou jsem vyklidil řezu na. Next.

A co je nejdůležitější, že to není Fusarium (to může být rozlišován plaku na místě). Vzhledem k tomu. Next.

Pravděpodobně špičku v místě zčernání stále odpadávají ze dna. Prosím, řekněte nám, co můžete. Next.

© RM 2012-2018 | Zpětná vazba (Kontakty) | Při použití materiálů z těchto stránek přímé napojení na místě je povinné

Obeznámenost s hrnkových květin na fotografiích s popisem adresáře

Poprvé růst v květináčích nebo skleníky neobvyklé a kvetoucí rostliny začaly ve věku objevu. Dnes, hrnkové rostliny, katalog s fotografiemi a jmény na papír, který pojme několik skříněk, vášeň pro miliony lidí na celém světě.

Fotografie a jména domácí dekorativních barev

Okrasné rostliny jsou oceňovány pro jejich květy ve všech tvarů a barev, neobvyklé listoví, v různých formách, včetně vzpřímené, prostaty, a závěsné Downing, bylinná a strom. Pokojové rostliny mohou mít místní původ a pocházejí z nejodlehlejších koutů světa. Tyto rostliny se liší nejen vzhledem, ale i zvyky, které vyžadují různé podmínky a péči.

Někdo vášnivý sukulenty, někdo zajímavé pozorovat růst epifity. Ačkoli seznámit se všemi druhy domácích barev svých fotografií a jmen je téměř nemožné, bude krátký katalog být velkým pomocníkem při výběru „zelených pet“ pro duši.

Stálezelený keř, snadno nesl vznik korunu, kvete od pozdního jara do poloviny podzimu. Četné odrůdy a hybridy vnitřní květin Abutilon preferují částečný stín, reagující na péči, což její majitel hodně bílé, žluté, růžové, karmínové, „zvony“, o průměru 10-12 cm.

Chcete-li obnovit elektrárnu požadovanou chladné přezimování na 12-15 stupňů.

Fotografie a jméno domu květiny v květináči se stal známým díky slavnému filmu „Leon“. Dnes je bylinná trvalka oblíbený pro svou pestrou kožovité listy shirokolantsetovidnoy formy a nenáročný s obsahem v okolních podmínkách.

Barva listů různých druhů a odrůd jsou přítomny nejen zelené, bílé a stříbrné barvy, ale jasně růžové a fialové barvy.

Mezi kapradiny pokojových rostlin - nejsou neobvyklé. Travní evergreen kultura přitahuje pozornost vyřezávané vayyami a vytrvalost. Jeden z nejpopulárnějších kapradin - jinan, jehož mladé listy elegantně složit a mají růžovo krémová. Dům květina vyžadují polostín a chlazení obsahu v zimě.

Tyto pokojové rostliny s květy bílé, růžové, fialové barvy se neřídí všechny květinářství. Ale když si vytvořit správné podmínky a trvalou pozornost středních keře, rododendrony, přejděte velkorysý kvetení a dlouhou životnost doma.

Mezi mnoha typů pokojových květin mnoha plodin, které patří do čeledi Araceae. Rodáci z tropů na jižní polokouli důsledně hit nádheru zelení a různé formy.

Události Fotografie domácí dekorační barvy s názvem „Alokaziya“, je snadné vidět, jak tyto rostliny se liší navenek. To není překvapivé, protože několik desítek členů rodu, jako Alocasia cucullata, voňavé, měď červená, to je nenáročná okrasné listnaté kultura, ceněný amatérských pěstitelů.

Na rozdíl od Alokaziya milující vlhkost, všechny druhy aloe - sukulenty schopen zkušenosti sucho použitím nahromaděné ve šťavnaté listy vody. Jako domov květin často rostou aloe vera nebo aloe. Závod až jeden a půl metru vysoké, zdobené dlouhé, sedící na okraji trní listy až 30 cm.

Hodnota rostlin nekapriznom jako uzdravení a šťáva, zvláčňující, protizánětlivé a hydratační účinek.

Anthurium - ještě jeden zástupce obrovské rodině Araceae, který se stal populárním indoor flower. Charakteristické rysy rostliny - podzemní stonek, ukázal, ve tvaru srdce listy jsou husté, udržet na vysoké vzpřímené řapíky a květenství-palice, zdobené barevnými přehozy až 15 centimetrů. Modifikovaný list malované jasně bílá a růžová, červená, zelená, purpurové tónů.

Chřest, chřest související kulinářské speciality, jako pokojová rostlina liší nenáročný dispozice, silný růst a trvanlivý v hrnci. Několik druhů této kultury prostřednictvím listí jehla ampelnye nebo keř-jako forma již dlouho získal respekt a lásku pěstitelů květin. Dekorativní efekt závodu dodává vzácný, ale památné květu. Shromážděné v křoví bílé květy jsou malé, ale voňavé. Po jejich slábnoucí obraz červené kulaté bobule.

Aspidistra původem z jihovýchodní Asie - Dekorační a listnaté rostliny, hlavním lákadlem je -. Největší a dobře kopinaté listy až 80 cm katalogu středa fotografie pokojových rostlin s názvem „aspidistra“ lze nalézt exempláře s panašovanými listy, zdobené bílou nebo nažloutlý pruhy. Květy tohoto druhu, a dokonce i domácké neviditelné. Corollas jsou červeno-hnědé nebo fialové barvy se objeví v zemi.

Domácí květiny v květináčích, na fotografii, je populárně odkazoval se na jako „Vaňka-mokré“ nebo „citlivé“. Impatiens, obzhivshiysya i na okenních parapetech našich babiček, miluje vlhkost, světlo a teplo. Extrémně odrůdy nenáročná rostlina kvůli přítomnosti hmoty, připravené potěšit květinářství kvetoucí jednoduché a dvojité květy různých barev.

Begonia - vzácná rostlina, která jsou dekorativní a listy a květy. Ve světě existuje více než 1000 vysoce kvalitní kulturní a hybridní formy begónie, které se aktivně používají pro terénní úpravy v domě i mimo něj. Domácí barvy se mohou lišit způsob rozmnožování za keř nebo závěsné Downing, barvy sezóny nebo trvale.

Milovníci umění a listnatých plodin ocení jasný, bez ohledu na to, co je na rozdíl od těchto vytrvalé zeleniny, pěstování květin.

Nenáročný, bohaté a dlouhé kvetoucí pelargonie - ideální květina prostor pro začátečníky. Rostlina je snadno přizpůsobit se životu v bytě, přístupný formirovke životopisů a vegetativně množí bez jakýchkoliv problémů v případě potřeby. Moře odrůd ve všech tvarů a květy pomůže vytvořit jedinečnou atmosféru v domě a zdobí interiér.

Roky ibišku, hollyhock a související zahradní lavateram, v ruském kontextu zapustil kořeny jako pokojová rostlina. Velký rozkvět plodina pěstuje jako keř nebo malý strom Stam. Při správné péči a množství potravin se liší záviděníhodný dlouhověkost, roste do výšky 2-2,5 metru a pravidelně příjemný vzhled okázalé červené, růžové, korálové květy.

Baňatý vytrvalá rostlina oblíbená pro snadnou údržbu a neuvěřitelně pestrých květů. To je doprovázeno silným, až 70 cm vysoké stonky s několika jednoduchými nebo květy. Povlak koruna závisí na odrůdě a může být pestrý, bílá, růžová, šarlatový, purpurový nebo hustě. Hippeastrum listy pushno růžice formy, mají hladký povrch a špičatý lineární tvar. Na podzim tohoto typu pokojových rostlin je spící období, které trvá několik měsíců a vyžadují suchém a chladném uskladnění žárovky.

Sametové velké zvony a stejné jemné „měkkých“ oválné listy - Charakteristika domácí květ Gloxinie. Hlíznaté rostliny s zimního spánku lhůty pro kvetení vyžaduje dlouhý denní světlo, výživnou půdu a širokou pot.

Nad růžicí listů zároveň může předvést několik desítek okázalé květiny všech odstínů od bílé až po Deep Purple.

Guzman zasažen její světlé listy hraničí není tak nápadné a svěží květy. Kvetoucí začíná po 3 letech výsadbu pole, a trvá až do 3 měsíců, znamenají bezprostřední zhroucení mateřské rostliny, které by měly nahradit bazální růžici dceřiné společnosti.

Okrasné listoví rostliny s velkými listy různých barev relativně nenáročné, které vyšlo vysoká tempa růstu a četné přírodní a odrůdových formách. Stejně jako v přírodě, dům na fotografii v květináči s názvem Dieffenbachia by měli dostávat dostatek vlhkosti, teplo, jídlo a hodně světlé, ale rozptýlené světlo.

Zvyklý v přírodě opravdu „Spartan“ podmínky v bytě Dracaena není vrtošivé. Některé z jejích odrůd jsou pěstovány jako domovní barvy, nakonec tvořit „strom“ s holou stonku a víčkem pevně zelené nebo pestré listoví na vrcholu.

Zamioculcas - hlíznaté rostliny z čeledi Araceae často nalezené ve sbírkách zahrádkáři, kteří mají zájem stále zelené dekorativní a listnatých plodin. Nenáročný výška květina místnosti od 50 do 150 cm, generuje několik silných hustotu tkaní stonků, lesklý potažený oválné kuželové listy. Dospělé rostliny s náležitou péčí vytvoří mléčně bílá květenství klas.

Encyklopedie a adresáře pokojové rostliny s obrázky a názvy rostlin často obsahují odkazy na kalanchoe. A rostliny se stejným názvem a jsou často zahrnuty do seznamu okrasných a léčivých rostlin. Řeč je o různé typy příbuzný, zajímavé a nádherné svým vlastním způsobem.

Společné znaky všech odrůd - jednoduchost, rychlý růst, snadno šíření všemi dostupnými prostředky a vegetativních funkcí reagovat na péči.

Okrasné kvetoucí odrůdy jsou nápadné lesk a typ live-nosnou Kalanchoe pomáhají vyrovnat se s kůží a nachlazení.

Clivia - evergreen oddenek rostliny se silným růžicí dlouhé kožovité listy. V kvetoucí rostliny má silný špice ze sestavených na vrcholu deštníku v jasném oranžovo-žlutý koruny. Doma, květy jsou drženy po dobu delší než 3 týdny.

Maranta - nízký, často ampelnoe nebo plíživý vytrvalá s okrasnou zeleň na jedné plechem kombinující světlé a tmavé odstíny zelené, fialové a růžové, bílé a hnědé barvy.

Euphorbia Mile v Rusku je známější jako „trnová koruna“. Tato nenáročná rostlina v přírodě dosahuje výšky 2 metry. V hrnci šťavnaté tvrdé, pokryté dlouhými trny stonku a trsem listů v horní části je mnohem menší. Neobvyklý tvar rostlin je dokončen malé pupeny, listeny lemované jasný, šarlatem, růžové, žluté a bílé barvy.

Sansevieriya nebo „Teschin jazyk“ je již dlouho běžnou u prahů. Nenáročný domácí květina je populární pro tvrdé listy, s barevným vzorem nebo lehké hranice.

Sansevieriya - jeden z nejběžnějších pokojových rostlin, ale jakási válcovité s špičatý vzpřímeně ponechá původní podobu najde pouze přívrženců.

Jeho název domácí dekorační květiny na fotce jsou požadovány masitý, připomínající mince listů. Jade nebo „peníze strom“ vynikající pokojová rostlina, pečovat o kterých moc i začátečník. Pro odolnost a snadnou reprodukci květu srovnávat pouze s Kalanchoe. Dokonce padl list brzo zakoření a dává vzniknout nové rostliny.

Tradescantia - velký ampelnye květina pro pěstování domů. Rostlina se vyznačuje rychlým růstem, vysokou dekorativní, neokázalost a snadnou pěstitelských postupů. Dostupnost kultivarů s pestrým listím různých barev vám umožní používat jednu kulturu vytvářet jedinečné složení. Tradescantia voda-milující, hodí pro formování koruny a kořen snadno ve vodě nebo na zemi.

Phalaenopsis nebo „jako motýl“ květina. Jedná se o nejoblíbenější orchideje jsou epiphytes v přírodě. Doma květináč speciální obsah a podklad, na rozdíl od běžného primeru. Relativně jednoduchá péče o phalaenopsis orchidejí, nováček amatérské zvládnout všechny funkce okrasných rostlin.

Fialky pohled pohled vyhraje hromadu, shromážděné v bujné listoví zásuvky přes kterého čepicí Reign jednoduché, semi-double květiny nebo nejbizarnější tvarů a barev. Moderní odrůdy počtu fialkami v tisících a představují rostliny obry a trpaslíky, jasné a barevné květy, zelené listy a zelený s bílým nebo růžovým potrubí.

Pokojové rostliny katalog s fotografiemi a jmény různých druhů a odrůd fíků můžete vydat knihu. V současné době existuje téměř tisíc druhů rostlin, plodiny pěstují několik desítek, ve tvaru keře, stromy, pokrytí půdy a dokonce ampelnyh kopie. Nejrozšířenější a elastica Ficus benjamina.

Chlorophytum - lídr mezi rostlinami na schopnost čištění vzduchu. Ale to není jediný důvod pro popularitu vnitřní květu. Nekaprizny a snadno se množí v domě tvoří svěží bylinná trvalka rozetu špičatými listy kopinaté, zelené nebo pestré. Kulturní funkce - vyrobeno na dlouhých převislými výhonky květin a rostlin výstupní dceřiných společností.

Mezi domácích vinic Hoya je jedním z prvních míst, krásy a popularity. Evergreen trvalka s dlouhými stonky pokryté hustými „voskových“ Umbrella listů a pupenů voňavých tvaru hvězdy květy, listy nikoho lhostejným. Tak rozšíření na vhodnou povrchovou břečťan nevyžaduje žádnou zvláštní péči a je vynikající pro udržení doma.

Máte-li otázku, můžete požádat ji do komentářů k tomuto článku níže!

Naši odborníci vám odpověď na vaši otázku v blízké budoucnosti (1-2 dnů), přihlaste se k připomínkám včas dostat oznámení o odpověď!

HELP s názvem

Ale Press Photo:

Tato rostlina se nazývá sinadenium, že patří do čeledi Euphorbiaceae, tak to je často odkazoval se na jednoduše jako spurge. Soudě podle vašich fotografií opravdu neměl dostatek světla, protože je „africký“.

Dobrý den. Prosím, pomozte s názvem a co se mu stalo.

Ale Press Photo:

Máte velmi starý závod, který také zabil, dalo by se říci, co přesně tato květina, v okamžiku, kdy je problematické. Pokusme se ho zachránit, i když mladý Bush vyroste, vrátí se k této otázce. Co můžete dělat: květina je velmi stará a má většinu z jeho částí ztraceny. S největší pravděpodobností, že není v pořádku kořeny, a proto ztratil výkon nahoru. Ale květ zůstal naživu mladou elitu (mají větvičky zelené, ještě ne lignified). Nakrájejte, vypnul motor růstu a zakořeněné v malém hrnci. Pokud jde o prevenci možného utržení fitosporin. Poprvé, pokrývat řeznou čepici vytvořit sklenících podmínek, ale nezapomeňte větrat. Když se řízky zakoření, odstraňte víčko. Jako takový, že mladé rostliny ponechat až do jara, a pak transplantovaný do většího květináče.

Díky za radu. Zeptal jsem se předchozí majitel, že rostliny s ním. Řekl, že se to stane každou zimu. Je kompletně shazují listí a na jaře rostou zpět.

Je možné, že květina patří opadavé, ale na fotce nejenže spadané listí, ale také vrcholky uschlé větve. Byl bych omládl zakořeněné zelené desky, ale rozhodnout, samozřejmě, ti.

Dobrý den! Chci, aby dodatky k určení názvu květiny. Květina, jak je patrné, žádný mladík, dalo by se říci, slušný věk. Ale to není v tomto a v péči o ně. Tato květina je nazýván vánoční hvězda. Nyní stačí jen hledat na internetu o radu péče, transplantace tuto květinu. Jsem si jist, že budete určitě zlepší květinu a příští zimu vidět v celé své kráse.

Tato vánoční hvězda bude pravděpodobně porazit spider roztočů.

Jste dost starý sinadenium - milkweed druhů.

Pomohou určit název

Ale Press Photo:

Je to nádherná Philodendron

Jaký druh rostliny je vedle Guzman s načervenalé stonky.

Ale Press Photo:

Velmi podobná jedné z odrůd peperomiya.

Pomoci určit, jaký druh květin, díky předem)

Ale Press Photo:

To Drimiopsis. Na pokoji kultuře dvojího druhu. Kirk a skvrnitý. Mám přesně stejný, stále nevědí, - některé z nich).

Prosím pomoci s názvem

Ale Press Photo:

Tento pokoj juka.

Jaký je název květiny?

Připevněte, prosím, foto.

Prosím, pomozte mi identifikovat květinu

Ale Press Photo:

Vy sukulentní druh peperomiya zvané graveolens. Velmi kompaktní Bush, maximální výška dospělého je 25 cm. Během kvetení, produkuje dlouhé stonky (možná to je jeho součástí a je možné vidět na fotografii), s jemnou klásky nažloutlý. Miluje vlhkost a ukládá ji do masitých listů, tak aby se zabránilo hnití nutné zajistit, aby vlhkost nebude stagnovat v banku.

Řekni mi název rostliny.

Ale Press Photo:

Vaše rostlina je velmi připomínající falešné palmy Pandanus.

Nevím jméno květu

Ale Press Photo:

Vypadá to, že jeden z odrůd pilei.

řekni mi, jak je květina jmenuje?

Ale Press Photo:

Ale Press Photo:

Prosím, řekněte mi, jaký druh květin?

Ale Press Photo:

Vypadá to, že mladý Areka obecná (několik závodů v jednom hrnci).

Prosím pomoci s názvem

Ale Press Photo:

I byl prezentován sadou volných titulů. Pomoct, prosím. Rád bych zasadit se šťavnaté, ale zaváhal. Listy jsou kožovité. K dispozici je malý stonek.

Ale Press Photo:

Nenechte se mýlit - to sukulentní rostlina peperomiya Ferreira. Kompaktní keře rostou ne více než 30 cm na výšku a miluje vlhkou půdu, ale je velmi citlivý ke stagnaci vody v hrnci. Vyhnout sušení půdy, ale nevyplňujte květinu. Nutně je nutné vyprázdnit zásobník po zalévání a zajistit dobrou drenáž.

Prosím, řekněte mi, jaký druh rostlin, a pokud to není nebezpečné?

Ale Press Photo:

Dobrý den! Chci transplantovat květinu a číst v rozlohách na internetu, jak to udělat, je na květ dobrý pocit, ale ne si vzpomenout na jméno (dala jméno mladého muže bylo, a pak hodil v naději, že budou pamatovat), pohledný kvetly dvakrát s malou přestávkou, ale nyní je přímá uzavřete ji do hrnce. Prosím, řekněte mi jméno)

Ale Press Photo:

Je to druh Kalanchoe. Dospělý rostlin a potřebuje omladit nebo násobit dostat mladé keře. Letáky, jako plápolající Kalanchoe.

A přesto tady je to krása, koupil žluté a fialové, žluté zemřel, byl tam jeden kořen v zemi (již neexistuje možnost vzkřísit?), A to žluté, listy žloutnou a odpadávat. Jak mohu uložit ji? Takže bych jim (((

Ale Press Photo:

Za prvé, pojďme zachránit vaši rostlinu. První koupit novou půdu. Rostliny potřebují se dostat ven z hrnce a zkontrolujte kořenový systém. Pečlivě odstraňte všechny nečistoty hroudu. Promyjte kořeny ve slabém roztoku manganistanu draselného. Odstraňte všechny poškozené kořeny a plátky posypeme na aktivním uhlí nebo dřeva popel. Příští závod plant na jiný (ale ne tak velký) pot. Listy uspořádat mlhy 5 kapkami peroxidu v 1 litru vody. Použijte jemný rozprašovač. Kořen rozlití roztoku 1-2 kapky jodu v 1 litru vody. Dívat.

A přesto mám tady je to zázrak, je to velmi příjemné pro mě, byl žlutý (zemřel jeden kořen v zemi zůstala, ale nemám vyhodit, doufám, že ožije) a teď to fialové, ale i záležitostí mluví k smrti, jsem ji zachránit?

Ale Press Photo:

Pomoc s názvy, prosím)

Ale Press Photo:

Podle tvaru a barvy listů, rostlina se podobá jedné z odrůd Krotónu - Champagne.

Ale Press Photo:

Ale Press Photo:

To Dracaena marginata.

ahoj Řekni mi, jaký druh květin

Ale Press Photo:

To cucullata Alocasia.

Dobrý den, prosím, pomozte, dal závod, to razraslos, nemohu pochopit, jaký druh květin, a jak se mohu postarat se o něj. V této podobě, to nevypadá moc.

Ale Press Photo:

Soudě podle dlouhých vzdušné kořeny, je to jedna z odrůd Monstera a je nejvyšší čas na změnu hrnec - květ tam pozorně. Obecně platí, že všechny monstrum odejde s věkem stávají „proděravil“, ale v případě, že rostlina pečlivě, není dost jídla nebo světle lamina zůstává neporušená, beze změny. Soudě podle fotek, to se stalo s vaší květu. Změňte ji na velkém hrnci. Řez tip stimulují tvorbu postranních výhonů.

A přesto, vzdušné kořeny Monstera sloužit jako dodatečný zdroj potravy, takže se doporučuje být poslán k zemi v hrnci. Pokud váš Monstera jsou stále naživu (na fotce vypadat jako vyschlá), pokuste se ji jemně ohýbat a snížit kořeny do půdy. Stále můžete nainstalovat a podpora omotal kolem jejího útěku, a na vzdušné kořeny „připojit“ mech a pravidelně sprej.

Tento mladý Monstera, že není dostatek světla a gorschok malý, takže to nemusí pitval listy. Změna hrnec na prostornější, manipulovat, a ne otočit. Je to velmi bolestivé tolerovat poškození kořenů.

Prosím, řekněte mi jméno?

Ale Press Photo:

Jsem stále zahradník !! To šlo do závodu ze starých mistrů. Pomoz mi najít název a, pokud je to možné, řekni mi, jak se ho resuscitovat. Podzim listí při zalévání, voda je okamžitě v pánvi. Velký hrnec. Pokud fotografie nejsou jasné, listy vypadají jako nana bobkovým listem.

Ale Press Photo:

To fíkus, a zdá se, že to není příliš vhodná půda. Voda bezprostředně po zavlažování odtéká do jímky, je-li půda je příliš volné. Ukazuje se, že květina pořád není dostatek vlhkosti v hrnci, protože není zpožděn a substrát nemá čas, aby si za mokra. Odstraňte pouzdro a transplantovány do nového substrátu, dobře navlhčit jej. Pokud používáte nákupní zalévání půdy, přidat nějaké zahradní zeminy a písku. Ve stejné době, zkontrolujte kořeny Ficus, snad defoliace v důsledku problémů v této oblasti.

ahoj Prosím, pomozte s názvem závodu.

Ale Press Photo:

Vypěstovat celou řadu Dracaena.

Pomoc s názvem květiny

Ale Press Photo:

To je velmi podobné na obou rajčat a Radermacher. Pokud jste si jisti, že rajče semena nemohla být v hrnci, pak to může se stát, že tento druh rostlin z čeledi Bignoniaceae. Radermacher - krásný strom s bujnou zeleň kružbami, se pěstuje v interiéru pro dekorativní účely. V přirozených podmínkách, kvete bílými zvony, kvetoucí pouze v noci, ale jako zalévání kulturu kravaty květenství velmi vzácné.

Radermacher potřebují dobré světlo, ale přímé sluneční záření způsobit popáleniny na jemnou listu. Dejte ji na východním okně - pak opustí pouzdro bude ještě intenzivnější. S cílem vytvořit velkolepý korunu, nezapomeňte pravidelně otáčet bank na slunci, jinak Radermacher růst nevyvážený. Navíc špička stopky prischipnite způsobit větvení.

Květina má dostatek zavlažování a postřiku při vysoké vlhkosti vzduchu a mohou přežít vysoké teploty vzduchu v místnosti. V zimním období je lepší uspořádat bank v chladné místnosti (16 ° C) a napojena trochu méně.

to nesomnenno- Radermacher

Vypadá to, že rajče

Ale Press Photo:

Na první pohled to vypadá jako květ svého pokoje jasmínu. Říci něco konkrétnější těžké, protože na fotce je špatně vidět. Bylo by hezké vidět další závod v „plné délky“.

PLYUMBAGO SYNONYM plumbago.

Ale Press Photo:

Je brambořík, nebo jak se nazývá, alpine fialová. Velmi zajímavé a krásné travní trvalka. Má rád živiny, ale ne příliš kyselou půdu, takže rašelina v zalévání půdy je lepší nepřidávat. Nejvhodnějším místem pro banku - východ nebo západ okna, kde se rozptýlené světlo. Při zalévání je třeba dbát na to, aby se voda nedostala na sebe a klíčcích hlíz, jinak budou hnít.

Brambořík nesnášejí suchý vzduch, ale v průběhu kvetení, který se vyskytuje u většiny druhů v zimě, teplota by neměla být vyšší než 15 stupňů Celsia.

Kdy by se rostoucí brambořík mít na paměti, že doba odpočinku, které představují letní čas. Po odkvětu rostlinu klesne listy a hlízy je Bare. Pak pár měsíců, je nutné mít na chladném místě, například ve sklepě, a snížit zálivku na minimum.

Prosím, řekněte mi, jak ušetřit brambořík, když se zkušenost není transplantované jeho rozkvět a začal mizet ?? Můžu něco změnit a uložit ji?

Pokusit se uříznout květní stonky, takže rostlina netrávil na jejich sílu a rychle zotavit. A to může být poškození kořenového systému pro transplantaci - není nic, co nepomůže. Pokud lehce zahnutý - odchýlit, jinak pravděpodobně nebude schopen zachránit.

Prosím pomoci s názvem rostliny)))

Ale Press Photo:

Máte krásný peperomiya, soudě podle jejich vzhledu, tupolistnaya (druh květin). Bylinná trvalka s pevným barevným listu preferuje částečný stín a teplé uzavřené prostory, takže balkon a zahradu, kde je vysoká pravděpodobnost průvanu, není vhodný. Má rád vlhkost, ale bez fanatismu, dost dobrý, aby vrhnout půdu jednou týdně. Na podzim av zimě zálivku je třeba snížit frekvenci. Lepší místo toho, aby sprej listy, takže byly šťavnaté a světlé.

Je pozoruhodné, že tato rostlina má tu vlastnost, že čistý vzduch od toxinů, a obohatit ji s kyslíkem.

Řekni mi, jaký druh rostliny

Bohužel, fotografie žádný nemůže udělat.

Řekni mi, jaký druh rostliny a pak se prezentovaly zapomněl jméno.

Ale Press Photo:

Tak nějak juka. Plant rád světlo (ale ne přímé paprsky) a velkým množstvím zavlažování po zaschnutí vrchní vrstvy. Nelze tolerovat průvanu a teplota vzduchu nižší než 10 stupňů Celsia. Ale v zimě je žádoucí najít květina chladnější místnosti a další dosvechivat, protože denní hodiny by neměla být nižší než 16 hodin.

Dobrý den! Help uveďte název rostliny. Přinesl proces-vysazeny. Kmen je štíhlý, dlouhá větev, ne-li znovu zlomil. Nevěda, jméno, nechápu, jak se postarat. Zatím pouze napájení, kypré a snažil se podepřít větve rozbít.) Děkuji!

Ale Press Photo:

Vy kalliziya roste, druhá z jejího názvu - spironema. Lidé z květu se nazývá zlatý knír. Léčivá rostlina, široce používán v lidovém léčitelství. Pokud chcete, můžete nainstalovat podporu pro to pramení bude plížit. Můžete jednoduše zavěsit na hrnec a kalliziya bude svěšení na zem.

Zlatý knír miluje teplé, relativně vlhký a čerstvý vzduch. V létě hrnce lze vzít ven na ulici nebo vysadit keř na zahradě. To přezimuje v domě, nejlépe v chladu, ale ne nižší než 12 stupňů Celsia. K květina není roztažen, potřebuje světlo. Zálivka by měla být s mírou, nejlépe ráno, můžete sprej listy.

Řekni mi, jaký druh rostliny, a jak ji léčit? Zažloutlé listy a stonky.

Ale Press Photo:

To Zamioculcas a byl vážně nemocný. S největší pravděpodobností, že problém spočívá v kořenech. Je nutné, aby se odstranily zbytky květin z hrnce a zkontrolujte kořen. Je-li alespoň hlízy naživu, zacházet s ní fitosporin. Všechny shnilé části a žluté větve by měly být sníženy - to ještě není pryč, a bude trvat jen od uzlin moci, je třeba obnovit. Květina rostlin v čerstvé půdě. Také nebrání stimulátor růstu přístřešek nebo v něm máčet hlízy po fungicidním ošetření.

Děkuji Olga! Sedím studovat informace. A to může Campello Zanoni? Zdá se mi víc líbí. Co si o tom myslíš?

V tomto případě je centrální dřík lze jasně vidět ze kterého boční větve rostou. léčitelé říkají jim sustavchikov a používá se k léčbě mnoha nemocí. Udržovat špičku získat novou kopii. Tento zlatý knír

Řekněte mi, prosím, jméno květiny!

Ale Press Photo:

Jste pyshnenky polipodium kapradí rodinného mnogonozhkovyh. Rozhodně není náročná na osvětlení rostlin, ale má rád teplé a mírnou zálivku. Za chladných parapety mohou začít hnít kořeny. Roste rychle, ale pouze v případě, že pot, protože kořenový systém má schopnost růst do šířky.

Zde je kapradina Pteris.

Vyzve, co s tím dělat? On vyschne ...

Ale Press Photo:

V suchém kapradí listí na špičkách, jsou-li horké nebo suché. Nyní topná sezóna a domov vzduchu je v suchu a teple. Přesunout pot od radiátoru, a umístit jej na podnos s vodou.

Nebo možná jste zalévání vzácnou květinu? Z nedostatku vlhkosti také nechává vyschnout. A ještě jedna věc - pečlivě zkontrolujte elektrárna, kterou pro všechny stupnice hmyzu. Vypadá jako malé výrůstky, hrbolky, které mohou být jak na listy a řapíky. Sání šťávu z nich, zbavuje škodlivých organismů kapradí sílu a zmenšovat.

Je to kapradina Pteris (jeden druh)

Pomoc s názvem květiny.

Ale Press Photo:

Váš květ připomíná mladého peperomiya Lillian. Miluje částečný stín, a je tam jen listy otočit bohaté tmavě zelenou barvu. Potřebuje teplo a dobrou zálivku, ale nedostatek vláhy je lépe snášena než přebytek. Velmi citlivý na průvan.

Řekni mi, jak se jmenuje? Jako násobí a co péče? Děkuju.

Ale Press Photo:

Máte starou větev jednoho z druhů ibišku nebo růže místnosti. Je to dobrý nápad, vypěstované řízkováním, ale toto vlákno je příliš velký, aby se zasadil, kromě toho, že byla nemocná (zvadlých). Se snaží snížit její mladé (zelená, ale lignified ne) vrcholy. Příliš dlouhé řízky nemusíte, stačí, když budou 4-5 listy. Zakořeněné v jejich vodě nebo živnou půdou pod kapotou nebo v tašce, možná se něco stalo.

Obecně starat čínská růže není nijak složité. Hlavní věc - nalít ji na čas, poskytovat dobré osvětlení a světelnou signalizaci půdu. Dozvědět se více o péči Můžete zde http://www.glav-dacha.ru/kakoy-ukhod-nuzhen-gibiskusu-doma/. Doporučení pro chov místnosti růže řízky jsou podrobně popsány v tomto http://www.glav-dacha.ru/cherenkovanie-komnatnogo-gibiskusa/ materiálu.

Řekni mi, jak se jmenuje?

Ale Press Photo:

HIBISCUS (Takový velký větev nejsou zvyklí).

Prosím, řekněte mi název tohoto nádherného závodu

Ale Press Photo:

Máte velmi pěkný řadu Celosia. Tato každoroční plevel na zahradě, která se úspěšně pěstuje v interiéru jako trvalka. Rád bludným světlo a teplo, ale když teplota stoupne v místnosti na 25 stupňů začne vysychat, takže musíte být vysílán častěji. V létě můžeme vzít hrnec v zahradě.

Také je náročná na zálivku, ale nemůže vystát pot v bažině, ale pro pravidelné postřik (pouze pro tabule) poděkoval krásný lesk a bohaté barvy.

Prosím, pomozte s názvem a jak pečovat o cizinec vytáhl náhodně

Ale Press Photo:

Máte velmi krásné fialové odrůdy Xanthosoma - bylinné trvalky čeledi Araceae. Miluje úrodnou půdu, nepřímé osvětlení a sprej na listu. Je pozoruhodné, že staré listy umírají po objevení nových, a jejich celkový počet na květu nepřesahuje 8 jednotek. Vypěstované děti nebo dělící oddenky.

Děkuji! Prosím, pomozte mi s tímto květinu, nevím jméno, a jak se starat? Nepokládejte ji do hrnce trochu?

Ale Press Photo:

Máte velmi krásný druh pestrá ibišku (růže pokoj). Je třeba dobré světlo, v opačném případě to může ztratit svou původní barvu. To vyžaduje pravidelnou zálivku a pravidelné prořezávání tvoří svěží keř. Je příliš pozdě, a na jaře snížit horní začít růst bočních větví. Zároveň bude možné transplantovat květina v hrnci velké, ale ne příliš velký.

Prosím, řekněte mi název této rostliny?

Ale Press Photo:

Prompt pozhaluysta.U mé Clivia listy žloutnou, co mám dělat?

Řekni mi, jaký druh rostlin a jak se o ně starat? Děkuji předem!

Ale Press Photo:

Dobrý den, jaký je název této květiny

Bohužel, není fotka je nemožné.

Prosím, řekněte mi jméno více a jak se starat o květiny. Nepokládejte ji do hrnce trochu?

Ale Press Photo:

Máte velmi krásný druh pestrá ibišku (růže pokoj). Je třeba dobré světlo, v opačném případě to může ztratit svou původní barvu. To vyžaduje pravidelnou zálivku a pravidelné prořezávání tvoří svěží keř. Je příliš pozdě, a na jaře snížit horní začít růst bočních větví. Zároveň bude možné transplantovat květina v hrnci velké, ale ne příliš velký.

Pomozte mi s názvem květiny. A jak se o ně starat.

Ale Press Photo:

Soudě zadní straně růžové barvy listů a jejich čerpání, je Calathea, a že nemá ráda. Byl bych vytáhl pouzdro a rozhlédl se po kořenového systému, listy vypadají trochu příliš bolestivé, a zmenšit to samé. Možná, že to hnije? Zároveň, můžete ji přesadit do nové země a banku široká, ale ne hluboký kapacita (povrchová květinové kořeny ve velké hluboké hrnce nepotřebují).

Calathea nelíbí stojaté vody, takže je potřeba odvodnění v hrnci, a půda by měla být lehká a prodyšná. Zimě napojena ne více než jednou týdně, a v létě 2-3 krát, ale pravidelný postřik s nezbytnou pomoc s cílem zajistit, že vlhkost rostlin. Kromě toho, že by bylo hezké dát hrnec na podnos mokré oblázky.

A přesto, vaše květina skládaný list lopatky - říká, že je příliš mnoho světla. Přesunout pot v polostínu, bude to pohodlnější Bush.

Calathea nebo ctenanthe.

Pomozte mi s názvem květiny. A jak se o ně starat.

Ale Press Photo:

Řekněte mi, prosím, název květiny.

Ale Press Photo:

Jste krásná kolumneya - epiphyte rodiny Gesneriaceae. Její visící výhonky se bude cítit dobře v zavěšení hrnce nebo vysoké vázy. Náročné na světlo, jinak to nebude kvést. Má rád teplo, ale obsahují květ lepší zimu při teplotě 15 až 17 stupňů Celsia - podporuje kartu květenství. Zalévání mírné, neumožňuje úplné vysušení půdy, ale ne nalitím (kolumneya nemá rád). Ale sprej pomůže vytvořit potřebnou vlhkost, což vyžadovalo tropickými rostlinami.

Pomáhají učit se, že s květinou. Nedávno jsem si koupil.

Ale Press Photo:

S největší pravděpodobností se vánoční hvězda trpí houbovým chorobám, který je již v plném proudu. Změnit mu pozemky, zároveň přerušil všechny dotčené části, a zkoumá kořeny. Pokud zjistíte, poškozené, střih. Léčit protiplísňový prostředek před nástupem do letadla.

Děkuji za to, že reagoval. Dát odpověď prosím, a tyto květiny.

Pověz mi, prosím, jméno květiny?

Vítejte! Prosím, řekněte mi, jaký druh květin, a proč to může být něco špatného? Sedící v nezměněném stavu po dobu jednoho roku, který byl nedávno propuštěn tři malý únik, ale oni jsou zakrnělé a listy nemají vyvíjet.

Ale Press Photo:

Tak nějak úzký-listnatých krotonový, je velmi podobná Piktum místě. Zcela obzvláště rostlin nemohou tolerovat nízké teploty, průvanu a přebytečné vlhkosti v půdě. Snad kvůli poslední faktor, a to je problém. Je nutné ji odstranit z hrnce a prozkoumat kořeny. Jsou-li již shnilé, střih poškozen. Zacházet s fungicidem a změnit půdu. V budoucnu pokusit se naplnit květinu - půda by měla vyschnout mezi waterings.

Pomoz mi najít název květiny.

Ale Press Photo:

Dobrý den. Pomoc s názvem. Jak pečovat? A pokud to bude dát snítku kořene? Pro mě je kamarád dal větvičku, ale nepodařilo se určit, jak a co s tím dělat.

Ale Press Photo:

Tato větev Pedilanthus titimaloidnogo - rozvětvený keř z čeledi Euphorbiaceae. Má rád světlo a teplo, ale potřebuje chladné zimě (ne vyšší než 16 stupňů Celsia) pro kterou pupeny. Není dobře reagují na průvan a suchého vzduchu (v období vegetačního klidu), můžete obnovit, protože to opustí, ale nepotřebuje stálý postřik. Poměrně pravidelně zalévat květiny bránil vody (v zimním období - jen zřídka, a to zejména v chladném zimním období), a může být stříká v létě, aby spláchl prach. Pro vytvoření kompaktní nůžky na keře ji.

S větví, aby si nový závod je to možné, ale je to příliš velká. Odříznout špičku velmi mladí lidé není delší než 15 cm. Nechte zaschnout a zakořenit ve vodě nebo přímo v písku. Kdy budou kořeny, mohou být transplantovány do hrnce. Kapacita je lepší, aby se malé kořenový systém Pedilanthus mírný, ale půdy je vhodný substrát pro časopis sukulenty.

Pomoz mi najít název

Ale Press Photo:

Prosím, řekněte mi název květiny?

Ale Press Photo:

Velmi podobný druh Fitton - bylinné trvalky čeledi akantů. Je to náročné na pokojovou teplotu, a to i na nižší než 18 stupňů Celsia resetuje listy. Negativně reaguje na vzduch suchý list role (jako vaše květu). Aby se udržela požadovaná úroveň vlhkosti nastříká její kolo, a dal hrnec na podnose. Napojena jako sušení ornice.

Soudě podle holých větviček, Fitton na fotografii, nebo již není mladý, nebo je velmi horká a suchá. Přesunout pot dále od baterií, a na jaře omlazení keř, odřízněte vršek. Mohou vštípit.

Hm ... Možná Fitton?

Prosím, řekněte mi název květiny? Hledal v knihách, na internetu, nemohu najít. To roste, ale ne v plném květu. Za rok poroste o 30 centimetrů.

Ale Press Photo:

Vypadá to jako nějaká Columna. Že ona rozkvetla doporučujeme během jednoho měsíce snížit obsah noční teploty na 14-16 stupňů Celsia (v období od prosince do ledna).

Řekněte mi název květiny

Ale Press Photo:

Formulář lamina podobá Syngonium auriculate - místnost s možností lézt na vinnou révu s výhonky. Rád volné zeminy, rozptýleného světla a vysoká vlhkost, vyžadují pravidelné postřiky. Roste v teple, ale teplota klesne na 18 stupňů, taky přežije.

Prosím, pomozte s názvem rostliny

Ale Press Photo:

Je to druh Krasulya. Miluje dobré světlo a teplo, ale bojí zamokření. Suchý vzduch se pohybuje normálně, ale občas můžete sprej pro osvěžení listy. V hlubokém hrnci je lepší zasadit, jinak kořeny začnou hledat hlouběji a rostlina sama - natáhnout.

Prosím, řekněte mi. Představovaný květinu v květináči, ale o týden později začala „vadnout.“ Název Nevím, pomáhají určit název a k tomu, že neměl „zmizel“. Děkuji boloe zálohu.

Ale Press Photo:

To Chrysanthemum v hrnci. To jste někdy vadnou nebo shnít. Podívejte se na kořeny. Je-li něco naživu, můžete se pokusit o transplantaci, pak řez celou nadzemní část a dělat zimu v chladném, suchém místě až do jara

To Hrizantema- závod na ulici, tj zahrádka.

Prosím, řekněte mi, jako květina s názvem?

Ale Press Photo:

Velmi podobný druh Fitton - bylinné trvalky čeledi akantů. Je to náročné na pokojovou teplotu, a to i na nižší než 18 stupňů Celsia resetuje listy. Negativně reaguje na vzduch suchý list role (jako vaše květu). Aby se udržela požadovaná úroveň vlhkosti nastříká její kolo, a dal hrnec na podnose. Napojena jako sušení ornice.

Pomoc s názvem květiny

Ale Press Photo:

Tento pryšec belozhilny nebo belozhilkovy. Obecně lze říci, že je nenáročný, ale nemůže tolerovat podmáčené, takže se zavlažováním muset dávat pozor, a to zejména v zimě. To vyžaduje dobré osvětlení a teplé místnosti. Aby Bush stal se dokonce, hrnec by měly být pravidelně otáčet, aby na druhé straně Slunce.

Navíc, mladé rostliny mohou silně zatáhněte za barel-noha (Zdá se, že vaše rostliny budou brzy být problém). Jemně nohy začátku až do zahuštění, ale ne vyrůst, je nutné prohloubit půdu.

Prosím, řekněte mi název květiny

Ale Press Photo:

Teď to není příliš jasné. Pohled do závodu, když je plný list ...

Zdá se mi, že tento Dieffenbachia.

Co je tento závod? Možná, kdo ví?

Ale Press Photo:

A jaké jsou kořeny? I když je těžké říci, počkejme, když raší.

Řekni mi, jak se starat o to, že jsem transplantovány, ale to suché listí

Ale Press Photo:

Máte krásný háj hrnkové Areka obecná. Nejčastěji se jedná o rostliny v interiéru trpí nedostatkem vláhy v půdě a ve vzduchu. Špičky listů vyschne z příliš suchý vzduch v bytě, a tak se snaží sprej častěji nebo dát květinu vedle nádoby s vodou. Také k takovému poškození může dojít v důsledku expozice návrhu. Co se týče osvětlení, to je nejlepší, aby dlaně cítí, když je bohatá, ale je to také nebude bolet lehký stín.

Suché konce mohou být úhledně upraven s nůžkami bez vlivu na živou část plátku.

Prosím, řekněte mi název květiny

Ale Press Photo:

Tvar listů rostliny se podobá Ipomoea batata. Nejčastěji se pěstuje v otevřeném terénu v květinových záhonů, nebo visící bedny balkonové, ale některé druhy jsou schopné růst a květ v místnosti. Nicméně, v tomto případě, povijnice klade vysoké nároky na osvětlení a teplo.

Řekněte mi název květiny

Ale Press Photo:

Pokud to není vada světla a listy rostliny jsou ve skutečnosti růžové na okrajích, je velmi podobná jedné z odrůd kordiliny. Rodina agáve. Má ráda lehce kyselou půdu a teplo, ale nepřenášejí průvan a náhlé kolísání teplot. Potřebuje dobrou, ale rozptýlené světlo, jinak listy nebudou moci zobrazit všechny její nádherné bohaté barvy.

Prosím, řekněte mi název této květiny. Děkuji předem.

Ale Press Photo:

Tvar květu vypadá jako mladý Rhipsalis salicornioides - epifytické kaktusy z původní stavby. Miluje dobré osvětlení, teplo a dostatek vlhkosti v půdě a vzduchu, na rozdíl od většiny svých sousedů. Bush by měl být ošetřeny často a ujistěte se, že půda není vyschl, nebo „přilepí“ ztratit svou pružnost. V zimním období, pokles teploty může být obsah 15-10 stupňů Celsia - v tomto okamžiku mají obvykle hatiora doba odpočinku po odkvětu.

S názvem květ pomoc prosím.

Ale Press Photo:

Připomíná ampelnye druh peperomiya - stálezelené trvalky. Plain listy snáší lehký částečný stín, ale i pro bohatost barev je nejlepší zvolit si místo s dobrým, ale rozptýlené světlo. Flower nemá rád zimu, především kořenový systém není vhodný pro venkovní podmínky. Suchý vzduch se nebojí, ale dobře reaguje a je nejlépe vyvinuta na postřik.

Řekni mi, co se dá dělat s těmito Kalámi? Oni vyschnout. Děkuju.

A tito příliš suchý kala ... Jak můžeme rehabilitovat? Děkuju.

Ale Press Photo:

Řezaných květin stonky. Odstranit rostlinu z květináče a zkontrolujte kořenový systém. Odstranit poškozené kořeny, plátky léčit jasanového dřeva. Zkontrolujte, plech na přítomnost škůdců. Strávit řízení léčby fungicid. Přistane na novou továrnu v zemi.

Poskazhite prosím, jak se jmenuje, jak vypadají a jak se množí? Děkuju.

Ale Press Photo:

Tato vánoční hvězda, nebo jak se tomu říká, vánoční hvězda - původní rostlina z čeledi Euphorbiaceae. To nemůže tolerovat průvanu a chladu, takže je lepší, aby se lukrativního místa s dobrým osvětlením, a to zejména v průběhu kvetení. Pro letní hrnce mohou být přijata na balkon, a pravidelně napojena a stříkal. V zimě, snížit zálivku, protože po odkvětu vánoční hvězda samotářský, často klesá listí. Pro hnojení, můžete používat komplexní hnojiva pro kvetoucí rostliny, což je od jara do podzimu. Doma vánoční hvězda se nejčastěji množí řízkováním. Zjistěte více informací o pěstování vánočních mohou zde a zde http://www.glav-dacha.ru/ukhod-za-rasteniem http://www.glav-dacha.ru/obrezka-i-razmnozhenie-puansettii-dom/ -puansettii-doma /.

Pomoc s názvem prosím

Ale Press Photo:

Jste mladý belozhilchaty Euphorbia - sukulentní rostlina z jedné rodiny. Listy rostou velké a hlavně není roztažen, hrnec je lepší dát na světlém okenním parapetu, když světlo částečný stín květina doba může vydržet. V létě může být rostlina vzít ven do zahrady, kde bude růst čím dál silnější a silnější. Jednou z výhod jeho rozmanitosti je jednoduchý vkus před vlhkostí, takže se zalévání by měli být opatrní - kořeny rychle hnít v bažině.

Řekněte mi název květiny. tag v případě náhodného úniku.

Ale Press Photo:

Jste okouzlující dipladeniya - kompaktní vinné révy, která je blízký příbuzný oleandr (může dojít stále pod jménem Mandeville). Stejně jako venkovní rostliny jsou pěstovány v jižních oblastech, jako špatně snášejí nižší noční teplotu. Při pokojových podmínkách nejčastěji pěstují hybridních odrůd květin. Má rád světlo, teplo, kyselou půdu, svěží a vlhký vzduch. V zimě, zalévání dipladenii dost a 15 stupňů Celsia.

Potřebuje svislou podporu. Zalévání je bohatá, až 3x týdně, ale v období odpočinku - velmi špatné. Na konci kvetení (v říjnu), staré větve jsou řezané a rovný - zdobené do 2/3 jejich délky. Vypěstované květiny řízky.

Řekněte mi název květiny, prosím.

Ale Press Photo:

I když je těžké říci, pojďme počkat, dokud se rostlina roste o trochu víc.

Prosím, řekněte mi jméno.

Ale Press Photo:

Tak nějak pěkně pyshnenkaya peperomiya, ale stále poněkud plešatí větve jsou k dispozici kromě listí a nestejně zbarvené. Zdá se, že není dostatek světla. Pokusit se uspořádat pot. A přesto, rostlina je velmi bojí chladu, a to zejména v „stop“, a možná i proto, že z téhle díry listů. V případě, že parapet je zima, můžete si dát kus pěny pod hrnce.

Prosím, řekněte mi, jak se jmenuje

Ale Press Photo:

Je to druh Kalanchoe. Na jaře nezapomeňte snížit keře, aby byly kompaktní nádherné formu a zavazadlový prostor se již začíná být holé. to by nemělo být provedeno teď, protože rostlina bude kvést.

Vítejte! Můžete mi prosím říct, jaký druh květin?

Ale Press Photo:

To Dracaena kompaktní, a že nemá ráda. Navzdory tomu, že se špička zelené a krásné, spodní listy vyschnou. Možná květina není dostatek vlhkosti nebo vzduch je příliš suchý? Dokonce i suché listí před průvanem.

Vítejte! Co je tento závod? jedovaté pro kočky?

Ale Press Photo:

Jedná se o velmi krásný druh begónie z původního zbarvení listů. Není to nebezpečné pro domácí zvířata.

Řekněte mi název květiny

Ale Press Photo:

Je to docela kalanchoe, stříkání chloubu proto, že je miluje. Ale tady je to mladé listy něco příliš bledá. Byl bych zjistil, že více světla místo, jinak začnou natahovat.

ahoj Řekněte mi, prosím, a to je kdo.

Ale Press Photo:

Tento rozchodník (rozchodník) Morgan, známý jako „osel“ za zajímavý tvar nebo „ocas opice“. nejsou potřebné šťavnaté rostliny s krátkým kořenem, takže ve velkých květináčích. Rozchodník náročný na světlo, a to zejména v zimě, v létě také cítí dobře pod širým nebem, na ulici. Zima v chladné, teplé výhonky začínají protahovat. Zalévání mírné vlhkosti neklade zvláštní požadavky. Pokud by vás zajímalo, jak používat zařízení v zahradě, můžete se přihlásit zde http://www.glav-dacha.ru/posadka-i-vyrashhivanie-ochitka/.

Můžete mi prosím název rostliny. Díky předem)))

Ale Press Photo:

Rostete paleta aloe, je to velmi podobné nedospělé. Květina není náročná na světlo, dobré zimě v chladné místnosti s teplotou 10 stupňů Celsia. Se zavlažováním, že je lepší, aby to přehánět, protože kořeny rot rychle ze stojatých vod.

Můžete mi prosím říct, jaký druh květin?

Ale Press Photo:

Jste krásná mladá Anthurium. Jediná věc, která může zlepšit trochu - je změnit vodu na postřik na listy. Z toho zůstávají rozvod, možná je voda slaná a houževnaté. Špatný vliv na pokojové rostliny postřikem s peroxidem vodíku (2-3 kapky na litr vody).

Řekněte mi, prosím, názvu květiny, díky předem

Ale Press Photo:

Tento mladý Dieffenbachia a jeden list z ní samozřejmě špatně. Nevyplňujte rostlinu, takže to není hnilobě.

S největší pravděpodobností to Aglaonema.

Koupil Croton, ale listy z nějakého důvodu ne strakatý, co se děje?

Ale Press Photo:

Obecně Croton nezanechává pestreyut pokud není dostatek světla, ale neřekl bych, že květiny jsi něco chybí. Velmi zdravá a krásná rostlina, pravděpodobně právě dostal odrůda s listy jednobarevné zbarvení.

Pomoci identifikovat rostliny a tipy péče

Help uveďte název květiny

Ale Press Photo:

Tak nějak kompaktní sansevieriya - evergreen rostlina z čeledi agáve. Flower nenáročná péče, preferuje světlé parapety (s nedostatkem světla panašovanými listy zbledla). Klidně se zvyšuje v chladných místnostech s působením vzduchu o teplotě 14-16 stupňů Celsia, může přežít i krátké ochlazení na 5 stupňů. Zalévání mírné, zabraňuje vniknutí vody do středu zásuvky, jinak květ začne hnít. Smýt prach, listy mohou být někdy stříká, když suchém vzduchu, rostlina není překážkou.

Na jaře nezapomeňte přesadit jejich svěží květ, jinak to může rozbít bank. Přečtěte si, jak se starat o sansevieriya zde http://www.glav-dacha.ru/sansevieriya-ne-trebuet-osobogo-ukhoda/.

prosím řekněte mi jméno

Ale Press Photo:

Pokud máte na mysli horní květ s dlouhými výhonky Tento pokoj hroznů nebo tsissus. Já bych to na jaře snížila trochu povzbudit větvení a dát svěží Bush formuláře.

manžel koupil „Baby“ nelze najít název ... ..podskazhite prosím.

Ale Press Photo:

Tvar listů květu je velmi podobný druhu fatskhedery - dekorační stálezelené rostliny z čeledi Araliaceae. Roste v podobě stromů, které v domácím prostředí může být až 2 metry na výšku nebo ve formě vinné révy. Rozhodně není náročná na světlo, že si zachovává svou bohatou zelenou barvu, a to jak na jižních oknech, a ve stínu, jen to, že v takovém případě se pomalu vyvíjí. Komfortní teplota fatskhedery je od 18 do 23 stupňů, ale může spánku a na 10 stupňů. Má rád čerstvý vzduch (v létě může být přijata ven na ulici) a pravidelné postřik listu, a to zejména během topné sezóny. Velký listnatý deska musí být čištěny vlhkou houbou, abyste odstranili prach.

Je pravděpodobné, FATSKHEDERA.

Pomoc s názvem, prosím)

Ale Press Photo:

Máte krásný jemný hybridní blossfeldiana, což je druh kvetoucí kalanchoe. Nenáročné zařízení, vyznačující se tím, rychlý růst a bohaté kvetení. Miluje dobré osvětlení, ale jen ráno, po obědě žádoucí pritenyat květu. Snáší teploty 5 až 20 °, ale v případě, že v místnosti příliš horká (nad 25 stupňů), může vyschnout. To vám pomůže, aby se zabránilo časté zalévání a postřik. Chcete-li se dozvědět více o pěstování kalanchoe blossfeldiana silách kliknutím na odkaz http://www.glav-dacha.ru/kalanchoe-blossfelda/.

Řekněte mi název této květiny

Ale Press Photo:

To je skvělý Tillandsia - zástupce bromeliads. Potřeby rozptýlené světlo v průběhu celého roku, nemůže vystát teplo, ale teplota klesne pod 18 stupňů Celsia, je fatální pro něj. Vysoké požadavky na vlhkost, a to zejména v průběhu léta (zalévání pól postřik), zimní stejný napojena pouze tehdy, když dobře, je suchá ornice. Po odkvětu, matka růžice umírá, ale zanechává děti. Když budou tvořit své vlastní kořeny, děti jsou uloženy v samostatných květináčích.

Dobrý den, prosím, řekněte mi, jaký druh květin

Ale Press Photo:

Máte jednu z forem begónie Bauer, nazývané také tygr. Dává přednost široká hrnce, protože plíživé oddenky roste hlouběji, a on sám Bush roste v šířce. Miluje rozptýlené světlo (přímé světlo pro to jsou plná s popáleninami) a teplo. K Begonia květu, je nutné, aby se teplota udržovala při 20 ° C. Potřebuje vysokou vlhkost, ale ne přes postřik - je lepší dát na podnos s vlhkým mechem. Na jaře-letním období potřebuje pravidelnou zálivku, procesy růstu na zimní zmrazení a omezit zálivku. Dokonce se dozvědět o péči o tygří begónie zde http://www.glav-dacha.ru/tigrovaya-begoniya-bauera/.

Prosím, řekněte mi název květiny?

Bohužel, fotografie žádný nemůže udělat.

Prosím, řekněte mi jméno, a jak ji uložit

Ale Press Photo:

Je velmi těžké vidět, ale je to spíš rodině malé leaved pileyu kropivnyh. Květ love rozptýlené světlo a stín, netoleruje perezaliva. V zimní údržby v teplé místnosti vyžaduje vysokou vlhkost, ale to je nemožné, aby sprej úl - lepší instalovat zvlhčovače nebo vodní jímku.

Možná, že jste vyplnili ve svém závodě, nebo je už starý. Pokuste se najít živou vrcholový kořen a kořen IT - pilei plemeno také řízky, a to iv zimě. Můžete se pokusit zachránit dospělého keř, pokud má zdravé kořeny. Přesadit květinu v novém půdě ošetřené fungicidem, a snížit nadzemní část stagnující.

Před několika lety jsem byl na oslavě narozenin kolegy prezentovaných květinu. Potěšilo mě s ním. Radovan 5 let. Když oheň zemřel. Opravdu chci, aby znovu koupit to. Ale nemyslím si vzpomenout na jméno. Kdyby někdo zjistil? Řekni mi jméno.

Ale Press Photo:

Vaše rostlina je velmi podobný jednomu z druhů stromů osudu nebo Clerodendrum, jmenovitě Wallich stupně (druhý název Prospero). Lidé s názvem květinové slzy Kleopatru, nevěsty závoj nebo závoj nevěstu. Patří do čeledi Verbenaceae. Je potřeba dlouhý fotoperiody a vysoká vlhkost. V zimě obsah teplota by neměla přesáhnout 15 stupňů Celsia: Bush v této době odpočinku a nabrat síly pro další kvetení. Pružina je možné a nutné snížit pouzdro, což je kompaktní tvar a stimulovat větvení.

Prosím, řekněte mi, jaký druh květin, hledal na internetu, jako je podobný setkriaziyu ale ponechává hladké pro mě, který nepouští vlákna

Natali, děkuji moc, teď už vím, co hledat.

Ví někdo název tohoto zázraku? Nikdo nemůže určit ...

Ale Press Photo:

Prosím pomoci s názvem! Nikde nemůžu najít něco podobného na fotografii. Zachránil závod před vysycháním, bývalí majitelé ho hodil, který stál u okna v prázdné kanceláři a téměř uschl. Přerušila jsem před ním, takže výšku 10 cm, dva roky a stal se květina protáhl pohledný)) Opravdu chci vědět, kdo jsem zachráněn))) díky jeho jméno v předstihu!

Ale Press Photo:

Vypadá to jako druh palmového místnosti. Takže rostlina nemůže být zrušeno, ale potřebuje pravidelné prořezávání, a to zejména s přibývajícím věkem spodní listy spadnou, trup obnažena a ztrácí svou přitažlivost. V hrnci příliš mnoho keřů, nebrání jim sednout, jinak brzy oni prostě nemají dostatek prostoru. Počkat o něco déle, a na jaře rostliny a sazenice rozdělit do samostatných květináčích. Dokonce si můžete vyzkoušet tuto možnost: otsadit mladí keři a vzrostlými palmami dlouhý řez.

Irina, vy Dracaena Sander (bambus štěstí). O to tady napsáno http://www.glav-dacha.ru/dracena-sandera-i-eyo-svoystva/

ahoj Řekni mi, jaký druh květin? Je rychle roste a je sám o sobě vysoká (vidět na klinice).

Ale Press Photo:

Jste mladý sinadenium z čeledi Euphorbiaceae. Soudě podle červeným vzorem na starších listech, je velmi podobný druhu rostliny zvané sinadenium rubra. Jak jste správně poukázal na to, květina pokoj je jiný silný růst. Brzy Rastishka není proměnil vytáhlý dřeva, je nutné pravidelně štípnout a střih, čímž se vytvoří svěží Bush.

S ohledem na péči, rostlina miluje teplo a světlo. Se špatným osvětlením protáhl její výhonky ven, a dokonce oříznutí nepomůže vrátit Bush původní podobě. Zalévání by měla být mírná, bažiny v hrnci, on by nepřežil a rychle hnít. Ale přeskočit pravidelné hydratační nemůže být - listy vadnou.

Dobrý den, řekni mi, co zasadit? Jak se starat a jak mají být transplantovány do hrnce trochu víc? Roste rychle a nedrží, padá vlastní vahou

Ale Press Photo:

To spatřen Dieffenbachia - bylinná trvalka z čeledi Araceae. Miluje světlo, ale z přímého záření na páskách objeví nevzhledné spálit skvrny. Nevhodné Dieffenbachia a polostínu - tam může blednout vzor na listech, takže v případě, že hrnec stojí daleko okno, budete potřebovat přídavné osvětlení. Zalévání je bohatá, ale půda by měla mít čas vyschnout trochu v zimě - mírný. Letáky dobře reagují na léčbu a sprchou rubdown. Plant tepelně milující, strach z průvanu, ale v zimě je lepší dát mu víc než na chladném místě (18 stupňů Celsia). Transplantovány mladý keř každoročně uprostřed zimy, a že to není natažené - řez.

Vaše rostlina ztratí všechny spodní listy, a kromě toho silně zkroucený. Srovnejte ji a vytvořit nové listy nepovede. Byl bych omládl ho odřízněte vršek pod nejnižším listem, a bude ji zasadit. Mimochodem, holé kufr může být nakrájíme na kousky (až do bodu, kdy se ohýbá) a růst z těchto mladých rostlin. Přečtěte si, jak se starat o diffebahiey zde http://www.glav-dacha.ru/ukhod-doma-za-diffenbakhiey/. Jak transplantovat květiny s dlouhým stonkem, který je zde popsán http://www.glav-dacha.ru/peresadka-i-omolozhenie-diffenbakhii/.

Pomozte nám určit název.

Ale Press Photo:

To taky, Dieffenbachia. Postarat - viz výše odpovědi.

Vypadá to, že Dieffenbachia Green Magic. Já bych na jaře transplantovány do tohoto pouzdra hrnci už příliš malý pro příští sezónu.

Prosím, řekněte mi název květiny, a jak se o ně starat. Otgnili kořeny, stejně jako cibule zdravé. Díky předem.

Ale Press Photo:

Ale Press Photo:

Letáky, jako je „jelení jazyk“ nebo haemanthus rodiny Amaryllidaceae. Možná jste naplnil ji tu a shnilé kořeny, protože květina v zimě potřebuje období odpočinku s minimální zálivku. Na pohled pažitkou zdravé, a proto budou kořeny stále moci vybudovat. Ošetřit fungicidem pro prevenci a závod v hrnci konci. V půdě, přidejte písek, hrnce dát na teplé a světlé parapetu. Buďte opatrní s zalévání, ne často, takže žárovka není prohnilý, nechte zemní dobře vysušte.

Ale Press Photo:

Haemanthus belotsvetkovy. To nemůže naplnit. Je-li základní deska není poškozen, postav se jako kaktus na téměř suché půdy, opravit, ne „chvění“. Třeba budete mít štěstí - je zvyklý.

Řekni mi jméno, prosím

Ale Press Photo:

Krásný Bush, velmi podobný falešnému dlaně, ze všeho nejvíc - na kordiliny compact. A co ty listy? Mohou vyschnou jestliže květina je horká.

Prosím, řekněte mi název této květiny

Ale Press Photo:

To Pedilanthus titimaloidny z čeledi Euphorbiaceae. Panašovanými listy potřebují dobré osvětlení. Miluje hojnou zálivku v létě a mírné - v zimě. Dobře množí řízkováním. Přečtěte si více o závodu zde http://www.glav-dacha.ru/samye-populyarnye-vidy-pedilantusa/.

Pomoci identifikovat květinu

Ale Press Photo:

Obtížné vidět listy a výhonky, obraz na fotce je plovoucí. Pokud malé listy, větvičky a šťavnaté, jako jsou vodnaté, něčím blízký rodině pileyu listnatých kopřivy.

Vítejte! Prosím, pomozte mi s názvem. Nevíme, jak se dívat, je to špatné.

Ale Press Photo:

kk jste dlaň, zdá se, Cycas (měl by mít Caudex, zahuštěný trupu). Nepříliš dobře viditelná, ale je pravděpodobnější, že pacient je stonky, na snímku všechno černé. Pokud Caudex nebyl shnilo zevnitř, můžete se pokusit zachránit květ. Řez všechny suché a černé fragmenty, včetně kmene, a ponořit do fungicidu. Pak odstranit z roztoku a pokropí s aktivním uhlím všechny sekce. Opustí po dobu dvou hodin, aby všichni dobře uschnout. Dal ošetřených rostlin v čerstvé půdě, předem namočený v růstovém stimulátoru.

Pomozte nám určit název rostliny.

Ale Press Photo:

Tento nádherný amazonských lilie nebo euharis rodiny Amaryllidaceae. Velmi brzy bude mít radost s vonnými bílými květy. Miluje teplo a světlo, bohatou zálivku v průběhu kvetení a opřít - v období odpočinku, což je rostlina připadá na jaře av létě. To netoleruje přesazení může být nemocný po něm, tedy změnu půdu a hrnec by neměl být více než jednou za tři roky. Transplantace je kombinován s oddělením dceřiných cibulek do květu starého nebylo přeplněné.

Řekni mi jméno mé květu?

Ale Press Photo:

Pokud je to možné, ukázat květinu na doraz. Střílí ho ampelnye nebo postavit?

Tato rostlina je pravděpodobně episcie. Jednou z mnoha odrůd.

Dobrý den, prosím, řekněte mi, jaký druh květin, a jak mu pomoci, ztmavení, svarachivayutsya a listy klesá. pokud miluje světlo, nebo naopak. Děkuju.

Ale Press Photo:

Tak nějak Scheffler z rodiny Araliaceae, je spíš Scheffler vosmilistnuyu. Tato rostlina nemá rád teplo, zimní komfort pro jeho hodnoty jsou 14 až 16 stupňů Celsia. Možná, že v místnosti je příliš horká. A co osvětlení? Přímé paprsky Scheffler kontraindikovány, že se cítí lépe v rozptýleném světle. Další květiny miluje vodu, listy lze obnovit s nedostatečnou zálivku, ale zároveň není možné naplnit.

Ale Press Photo:

Řekni mi, co je to květina?

Ale Press Photo:

Možná se mýlím, ale tyto listy jsou pilovité na cesmína vroubkovaná - stálezelený keř. Dívá báječný jako zajištění na místě se hodí k tvorbě. Rostliny jsou jako mladí zakořeněných řízků trvalka. To je často propagován tímto způsobem, a v otevřeném poli pěstují keře transplantované na začátku podzimu.

S největší pravděpodobností jste Euonymus. Druhy ztráty pojmenovat. Pokud si koupíte v obchodě, to je téměř 100% Euonymus. Jedná se o dům rostlina.

Řekni mi jméno květu)

Ale Press Photo:

Jste jedním z odrůd dizigoteki rodiny Araliaceae. To je docela vrtošivé rostlina pro vnitřní květinu, ale pokud zjistíte, že její přístup, prosím, svěží, kompaktní, stálezelený keř. Květina klade vysoké požadavky na vlhkost, protože mají pravidelně stříkat. Zavlažování - alespoň horní sušení hliněné koma zimu - vzácnější. Pro zavlažování použití pouze vody při pokojové teplotě. Ani vyplnit ani přesušení zeminy nemožné. Preparáty komplexní, které použivají pro okrasné rostliny v květináčích (jen dvakrát za měsíc) vhodné pro hnojení. Flower nemá rád teplo hodnot letní pohodu v místnosti nesmí být vyšší než 20 stupňů Celsia, v zimě je to ještě potřebovat v pohodě (16-18 stupňů, ale ne níže). Bush by měl být transplantovány do většího květináče každý rok, ale na vědomí, že všechny části rostliny jsou jedovaté, proto byste měli používat rukavice k práci.

Prosím, řekněte mi název této květiny?

Ale Press Photo:

Ale Press Photo:

To Reo strakatý, ona Tradescantia Pokryvalchataya, bylinná trvalka z rodiny křížatkovité. Zcela nenáročná rostlina, která může žít v téměř jakýchkoliv podmínek, odpouštění chyb v péči. Jediná věc, kterou je třeba zvážit při výběru místa pro květinu - s nepravidelným a sporé světlo začne rozpadat.

Dcerou do popelnice vyzvedli dva čínské vzrostl ve starých zničených hrnce jsou obrovské stromy s kmeny mě odtáhl, mám dům a spousta míst, opustí kroužil očividně ztuhl a nyní stojí holé kmeny, ale oni jsou prostě skvělé, řekni mi, jak oživit, že je škoda, že žijí totéž

Pokud Rose neměl čas zmrazit, zajistíme jim dobrý střih. Zkrátit větve jsou příliš dlouhé, zcela odstranit výhonky, kde jsou příliš silné. Chinese Rose dobře reaguje na stříhání: stimuluje nejen aktivní růst mladých větví, ale i květu. A pokud se na jaře začne také krmit rostlinu (první - dusík obsahující léky, které byly aktivní procesy růstu, pak můžete přidat minerální komplexy), potom omladit nich není nijak složité.

Prompt zesilovačů, jako je například nemohou najít takový popis

Ale Press Photo:

Tento druh místnosti dlaně. Já bych odříznout tuto vysokou hůl na jaře (na úrovni spodních větví), je stále pod listy nepěstuje, ale nové výhonky pomůže dát květinu dekorativní vzhled.

Viz výše - podobně jako váš závod. Yaroslav odpověděl: (citace)“... ty Dracaena Sander (bambus štěstí). O to tady napsáno http://www.glav-dacha.ru/dracena-sandera-i-eyo-svoystva/ «

ahoj A neříkej mi, jaký druh květin, tolik katalogů hodnocené on-line, a nikde k nalezení.

Na fotografii má melenky, ale roste do několika metrů přesně, širokými listy, někde až 7 cm. A k nim na obvodu drážky. Fotografie nelze vidět, ale jsou.

Ale Press Photo:

Je-li na okraji listu má otřep, že pandanus (Wikipedia = Pandan, nebo Pandanus - .. Druh stromu rostliny pandánovité rodinné asi 750 druhů, a to zejména v tropických oblastech na východní polokouli na Madagaskaru, existuje asi 90 druhů.) Nebo doma „šroub palm "

Pokud žádný zářez, řekl bych, že tento Chlorophytum. Ale ozubený ostnatý marže na dlouhých úzkých listů případ Pandanus - Evergreen rodinného pandánovité, velmi podobná palmě. On potřebuje dobré osvětlení, s nedostatkem světla listy ztrácejí svoji elasticitu. doba odpočinku nebyla teplota klesne pod 15 stupňů Celsia po dobu květu nepřijatelné. Má rád vlhkost, ale suchý vzduch se pohybuje dobře, sprej listy je třeba smýt prach z nich.

Prosím, řekněte mi jméno

Ale Press Photo:

Máte velmi pěkný dekorativní rostlinu Plectranthus nebo plektrantus rodiny Labiatae. Jedná se o stálezelený keř, v tomto případě druh popínavých výhonků, které se často používají jako zavěšení sestřelení. Vyznačují rychlým růstem, ale to může být snadno tvarován prořezávání výhonky na jaře a další polevou. Pokud jste zvědaví dozvědět se více jak pečovat o plektrantusom, podívejte se sem http://www.glav-dacha.ru/sekrety-vyrashhivaniya-plektrantusa-doma/.

Co to je? Více než tři listy nikdy nebyl.

Ale Press Photo:

S největší pravděpodobností jste Amarilis (aka Hippeastrum)

Tato baňatý rostlina z čeledi Amaryllidaceae. Pokud pažitka kolo, kvetení se vyskytuje na jaře, stonky uvnitř prázdná, a kvetou až 6 pupeny - to gippeastrum. Je-li žárovka ve tvaru hrušky, na podzim vytváří husté masité stonky s velkým počtem (6 až 12), květy s příjemnou vůní - Amaryllis. V každém případě, a to jak ty kvetoucí krásy nádherná.

A tato květina se nazývá? Díky předem

Ale Press Photo:

Soudě podle listů, rostlina je velmi podobný druh starček (aka Senec), který je známý jako delayriya voňavé. Ceněn pro své krásné dekorační vzhled, ale někdy v interiéru i květy žluté květy. Rád rozptýlené světlo, nesnáší perezaliva.

Prosím, řekněte mi název této květiny? Květy modré zvonky.

Ale Press Photo:

Bylo by hezké vidět květiny. A tak, na první pohled, stejně jako druh Gloxinie.

Bylo by hezké vidět, květ, zvonky jsou v mnoha rostlinách. Kdo přesně je těžké říci, listy podobné Gloxinie, ale to je něco, co musí být velmi vysoká, a stopka moschnovaty ...

Leave a Comment

Your email address will not be published.

49 + = 50