epoxidová podlaha

epoxidová podlaha

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Samonivelační epoxidové podlahy s vlastníma rukama - popis, náklady a technologie zařízení

Epoxidová samonivelační - jedná se o relativně nový způsob uspořádání podlahové plochy v bytech a venkovských sídel.

Dříve tato metoda se používá pouze k vytvoření mimořádně silné povlaky na místech s vysokými nároky na odolnost proti opotřebení a dlouhou životnost. Nyní samonivelační sloučeniny výrazně zpomalily v nákladech, expandoval v rozsahu a stále dostupnější pro obyčejného člověka na ulici.

Stručný popis vlastností a výhod

Charakteristickým rysem takového povlaku navíc k síle, je velmi ozdobné a bohatý výběr barev

Epoxidové podlahy jsou škála polymerních povlaků na pryskyřice, tvrdidla a speciálních stabilizátorů. Jsou použity k vytvoření základny s vysokou pevností, odolnost proti opotřebení a dekorativní vlastnosti.

Epoxidové podlahy je kladen „hromadně“ - to umožňuje míchat volně šířit v letadle, vytvářet zcela plochý a hladký povrch. Pro zlepšení dekorativních vlastností podlahy a zařízení poskytuje pro míchání různých barevných schémat dokování, použití barev a nátěrů rozvodu, přidáním různých lesk atd.

Dále mohou být použity míchání barev různých dekorativních prvků - třísky, ovcí a třpytí. Tyto prvky jsou matné, semi-matný nebo lesklý částice jsou aplikovány na vrchní vrstvě a utěsněny transparentní kompozice.

Oblast použití těchto podlah je rozsáhlý a není omezen na konkrétní úkoly. Tato energie a potravinářský průmysl, chemický průmysl, garáže a parkovací zařízení, zavedení zdravotnických prostředků a spotřebního průmyslu, obchodu a výstaviště.

U zařízení v domácnostech a vesnická stavení tekuté epoxidové podlahy technologie navrhuje použití směsí stejného složení jako pro uspořádání v oblastech s více agresivní postoj k povrchu podlahy.

Standardní kapalný roztok, jako podlaha je dvousložková kompozice, která obsahuje barevný základní epoxidové a tvrdidlo. Roztok byl dodáván a cirkuluje v různých nádobách. Příprava směsi se provádí pouze před nalitím na vyrovnávána a připravený podklad.

Výrazné výhody a nevýhody

Transparentní vzhled je více tradiční, a zahrnuje použití různých dekorativních dodatky

Argumentovala tím, že epoxidové podlahy v provozu vypouštět škodlivé látky a zdraví škodlivé. To je úplně špatně, protože mezi různými pryskyřicemi, epoxidové látky nejvíce neškodný a bezpečný.

Kapalná epoxidová opravdu dráždí sliznice, což způsobuje mírné popálení a dusí činidla, avšak jejich podíl je tak malá, že se vyskytuje v průběhu jejich úplné časové základny odpařování polymerace. Některé typy prostředků pro samonivelační podlahy a neobsahuje těkavé látky a.

To je důvod, proč může kvalifikovaná osoba, budou vyzváni, aby koupit osobní ochranné pomůcky - rukavice, brýle a speciální oděv. Výrobců samy o sobě nemohou skrýt - bezpečnost lze nalézt na obalu výrobku.

Z tohoto důvodu, po úplném vyschnutí tekuté směsi získané naprosto bezpečné a šetrné k životnímu prostředí nátěry zcela vhodné pro pokládku na děti, kuchyně a koupelny.

Kromě zabezpečení samonivelační epoxidové podlahy mají následující výhody:

 • Odolnost vůči stresu - kompletní povlak má vysokou životnost, odolnost proti mechanickým a chemickým vlivům, inertní vůči chemických činidel a kompozic;
 • Těsnicí báze - kapalná směs se nechá provést úplné vyplnění pórů a drsnosti, aby monolitické, bezproblémové a utěsněnou základnu;
 • Snadná údržba - žádné švy a spoje podstatně zjednodušuje proces čištění, aplikaci a odstranění detergentů;
 • Požární odolnost - povlak nepřispívá k šíření otevřeného ohně, to produkuje ne zvláště škodlivé a smrtící látky při spalování;
 • Hygienický - polymerní podlaha není příčinou tvorby a nepřispívá k šíření bakterií, plísní a škodlivých mikroorganismů.

Mimo jiné, tyto podlahy se vyznačují životností více než 15 let a nevyžadují každoroční obnovu a větší opravy. V závislosti na druhu podkladu a očekávaného zatížení, použití tenkovrstvých kompozice, které jsou jednodušší depozice technologie a nižší náklady.

Přidání různých flitr čipů a činí povrch pestřejší

Na druhou stranu, použití epoxidových nátěrů, lze rozlišovat jejich malou pevnost místě. To znamená, že když silný náraz nebo pád velmi těžký předmět, vznik trhlin nebo sekání. Aby se předešlo těmto škodám se doporučuje použít kompozice podle účelu a použití.

To znamená, že například dvousložkové epoxidové samonivelační plniva a křemen využít pro pořádání podlahy se speciálními požadavky na pevnost klasické směsi bez přísad písku obytných prostor a s nízkým provozem.

Při delším používání, i když odolnost proti opotřebení, je nutné, aby se objeví drobné vady a škrábance, které by vyžadovaly použití nové vrstvy polymerního laku a kompletní obnovení povlaku. Částečnou delecí, substituce nebo se překrývají staré základny technicky nemožné a není určen technologie.

Výrobci, spotřeba a tipy na výběru

Dvousložková polymerní podlaha Epolast Aqua vodní bázi

Volba konkrétní značky a prostředek pro samonivelační epoxidové zařízení závisí na druhu podkladu, jeho technickém stavu, požadavky a očekávání konečné podlahové krytiny.

Výrobci lité podlahy je mnoho, ale lze rozlišit samostatně tuzemských firem, které nabízejí dobré skladby a související komponenty pro velmi příznivé ceny. Jedná se o společnost, „TeoHim“ - známka „ElakorED“ Společnost „barvy“ - ochranná známka „Epolast“ a „spotřební zboží“ C, pod obchodním názvem „Teping“.

Výrobky firmy splňuje veškeré mezinárodní bezpečnostní a kvalitativní normy, má široký sortiment zboží v rámci jakéhokoli zatížení a síly. Kromě toho výrobci pravidelně pořádá semináře a workshopy, které vysvětlují podrobně o práci této technologie.

epoxidové podlahy technologie zahrnuje použití několika kompozic určených pro výrobu betonového základu, Shpatlevanie vytvoření povrchu podstřešní vložky, vývoj obličeje a vrchním nátěrem.

Například, „barva“ výrobků zahrnuje rozbušné kompozice, adhezní hmoty pro starý betonový základ a konvenční dvousložková samonivelační směs na bázi vody, atd

Podrážky s čepy pohybovat podél kapalinového pohlaví a jehlami pro rozdělování směsi

Jmenovitý průtok kapalných směsí závisí na výrobci a je uvedena na obalu určitého výrobku. To znamená, že rychlost aplikace epoxidové plnicího pohlaví na 1 m2 při tloušťce mm známky 1 „ElakorED“ pro podstřešní vložky 300-400 g, pro dokončovací - 1,7-1,8 kg. Spotřeba "Epolast Aqua" 1,75 kg krycí vrstvy, "Paul Teping 205 C" - 750-900 g na podobné tloušťky.

Kromě toho ukázaly průměrné náklady produktů popsaných výše, a další složky, které lze nalézt v níže uvedené tabulce.

Licí sekvence epoxidové podlahy

Když injektáž trhlin a poškození, speciální výplň pryskyřice

epoxidová zařízení samonivelační může být provedeno s jejich vlastních rukou, za předpokladu, že osoba provádějící práci vyškoleni nebo alespoň seznámeni s výcvikovou základnu technologie, vaření a spárovací hmoty.

Nosná základna musí splňovat řadu požadavků, bez něhož je podlaha uspořádání samonivelační neprovádí. Z technického hlediska starého betonového povrchu nesmí mít silné výškové rozdíly, hluboké poškození, trhlin a dutin.

Maximální přípustná odchylka je uvedena na obalu prostředku, ale průměr není větší než 2,3 mm 2 m základna. Odstranění poškození vyrobeného tmelem a naplněním speciální tmel pokud výrobce podlahy. K odstranění organických rozpouštědel použitých mastných skvrn a oleje. Pokud to není možné provést tyto práce, trénují důvody pro odlévání potěrů na tenké vrstvě.

Za nové betonové vrstvy by měla vyčkat jeho kompletní polymerace a stárnutí na síle třídy. Zbytková vlhkost betonové vrstvy by neměla být kmen 4%. Betonové podlahy podlažích nutně uspořádání nebo povrch válce hydroizolace.

Stěrka pro rozdělování směsi a špachtle uspořádání podkladovou

Při nanášení složení a rozložení se doporučuje používat pouze školené nástroje namočené v xylenu. To pomůže odstranit zbytky tovární mastnoty a dezinfikovat starý nástroj ze zbytků bývalé výzdoby. Pro aplikaci válečky platí stavební střední (NAP 12-14 mm) špachtlí hrany plochého kovového (500-600 mm) a stěrkou.

Odstranění vzduchu ze směsi se provádí s ostnatým válcem. Všechny pohyby kapalné směsi se provádí v podrážkách jehly. Pro přípravu samonivelační mixéru používají stavební kapacitu alespoň 1,2-1,5 kW. frekvence otáčení je zvolen na základě teploty zásobníku směsi a nářadí, ale obvykle není více než 500 až 600 ot / min.

Bezpečnostní pracovníci by měli mít respirátory, ochranné brýle a rukavice zavírání. Doporučuje se používat vyměnitelné čisté boty a kombinézy. Příprava roztoku se provádí v přesně určeném místě a se provádí přímo před nalitím na povrchu.

Hlavní fáze přípravy a nalití směsi epoxidu

Epoxidové lité podlahy s rukama dle následující technologie:

 1. Provádí se důkladné čištění a poprášení povrchu podkladu pomocí konstrukci vysavače;
 2. Provádí dimenzování dilatační spáry na obvodu. Pro tento účel je tlumič pásu požadované tloušťky. Upevňovací pásky se provádí pomocí svorek nebo lepicí směsi;
 3. Vyrábí se připravuje jedno- nebo dvousložkové základová kompozice. V prvním případě se roztok míchá s míchadlem, v druhé - jsou složky smíchány do větší nádoby kompozice. Primer smíšené podle instrukcí a nanáší se na povrch betonu;

Použití purifikovaného křemičitého písku se nechá posílit první vrstvu plniva

Míchání finální nátěr dochází bezprostředně před plněním

Tato technologie funguje, je platný pro samonivelační „Elakor-ED“ s křemenným kamenivem. Doba schnutí nátěru, přípravu směsi vzduchu a výstupu z polymerace v roztoku je popsán v přiložených instrukcí.

Když je zařízení jiný epoxidová podlaha s rukama technikou se mohou mírně lišit. Některé druhy nezahrnují použití plniv a křemenných plniv.

Epoxidové podlahy: na kvalitu století

Populární a dnes v poptávce jsou epoxidové podlahy, které se vyznačují vysokou využitelnost Poměrně často, výstavba rodinných domů zahrnuje kompletní přepracování podlahy. Epoxidové pryskyřice se zlepší, transformovány a zlepšení technologie pro uspořádání. Epoxidové pryskyřice nebo samonivelační je docela možné, aby se vaše vlastní rukou, ale ujistěte se, že v souladu s pokyny a všech fázích práce, že web není rozmazlený a není popraskaný ihned po usušení.

Výhody a nevýhody samonivelační epoxidové podlahy

Nejzajímavější - je samonivelační podlahy jsou vyrobeny na bázi epoxidu. Kombinace epoxidových pryskyřic a tvrdidel, po vysušení, tvoří zcela monolitickou základní člen, ve kterém je velké množství výhod oproti jiné povlaky - vynikající odolnost proti opotřebení, vysoká pevnost, přítomnost možných přenosových náhlým změnám teploty, dobré adhezní vlastnosti pro jakéhokoliv důvodu, při úplné absenci kloubů.

Samonivelační - tento povlak, který výrobní technologie je jednoduchý, ale vyžaduje přesnost a pečlivý přístup.

Paul nevyžaduje těžkou nebo složitý typ péče, tam je odolnost vůči agresivním chemických složek, dlouhá životnost, schopnost vytvořit řadu konstrukčních řešení.

Přednosti samonivelační epoxidové podlahy je, že je praktické, odolné a neuvěřitelně krásná

Vzhledem k množství hmotné výhody, může být tento proces provádí lití v různých oblastech, jako je například:

V poslední době, jako je polymerní povlak z oceli položen v soukromých domech a dokonce i bytů. I když existuje mnoho výhod, existují nevýhody této nádherné tkaniny. Předtím, než se zaplní, je třeba pečlivě připravit základnu, která může vyžadovat velké náklady síly času a peněz. Náklady na materiál není malý, ale proto, že nemůže být nazýván přístupné všem. Pokud je instalace provedena správně, sušením povlaku může být svazek. Pokud je to nutné, opravit podlahovou krytinu, je prakticky nemožné, aby se udržela tak, aby se levý známky a nalézt látku, která je vhodná pro barvu není snadné, a někdy dokonce nemožné. Chcete-li odstranit poškozené nebo zastaralé epoxidovou podlahu, budete potřebovat hodně času a vysokým nákladům.

Chcete-li slovo založené na epoxidové pryskyřice, aby prozkoumala technologii dost, a to je docela možné realizovat své vlastní ruce. Chcete-li to provést, je třeba pečlivě provádět každý krok. Připravte základnu provádět lití základního povlaku. Vyžaduje dekorativní obložení vrstva je aplikována úprava.

Tak co bude kvalita samonivelační podlahy, záleží na tom, kolik bude každý krok provedena správně.

Aby bylo možné efektivně a rychle provést Epoxidové lité podlahy, je nutné vyhledat odbornou pomoc

Poté, co je kompozice vytvrdí, je možné korigovat vady. Pro správnou stavbu, je třeba si připravit potřebnou sadu nástrojů pro posouzení pevnosti základny a úroveň vlhkosti, stejně jako vyzvednout co nejjasněji jehož složení bude nalil.

Vše pro epoxidové samonivelační podlahy, je třeba připravit konkrétní nástroje:

 1. Válec, ve kterém je jehla by měla být, větrání, stejně jako potah polyesterových vláken.
 2. Lžíce s různými šířkami a délkami.
 3. Směšovač pro směšování plnicí kompozice.
 4. Mixer organosoluble materiál, ve kterém je funkce zpětného a schopnost měnit rychlost.
 5. Kraskostupy.
 6. Stěrka.
 7. Prostředky pro osobní ochranu.
 8. Vysavače.

Před prací je třeba držet všechny prvky máčet po dobu několika hodin v rozpouštědle, takže po instalaci je lze snadno čistit z materiálu. Další vzdělávání probíhá základnu. Ideální volba pro základní samonivelační potěr beton se však za to, nechá se naplnit a další sloučeniny, jako jsou například dlaždice z keramiky, ale bude to vyžadovat více času a úsilí.

Jak je použito epoxidové pryskyřice pro podlahy

Jak lak pokrývat podlahu? Jak prodloužit jeho životnost? Epoxidová pryskyřice je nejvíce vhodný pro dokončení podlahy, to je nejen na něj působí, a to je integrální.

Vynikající volbou pro podlahy je epoxidová pryskyřice, která se vyznačuje tím, tuhost a odolnost

To má mnoho výhod, a to je:

 • Vynikající odolnost proti otěru;
 • Vynikající odolnost;
 • Vysoká pevnost;
 • Elegantní provozní charakteristiky;
 • Dlouhá životnost;
 • Minimální smrštění po vytvrzení.

Polymer (polyuretan), epoxidové - je průhledný prostředek, který se přidává do samonivelační podlahy, čímž se stávají více robustní a trvanlivé. Proč jsou tak v poptávce Tyto moderní kryt? Ty vám umožní vytvořit nejneobvyklejší textilie, nejen monotónní, ale také celou řadu nápadů. Nejjednodušší způsob, jak dekorací - dekorace ozdobné čipy.

Vzhledem ke konstrukci vstupní epoxidové podlahy, můžete vytvořit i ty neuvěřitelné účinky.

Po usušení povlaku, povrch je často maloval po ruce, takže v místnosti stále elegantní, krásné a moderní. Pro tento účel hodí nejběžnější akrylové barvy. Často v bannerové reklamy tisk objednávek, které mohou být potaženy obrazy libovolné složitosti. Levnější verze dekoru - to je použití grafického obrazu vinyl samolepky dělat šablony.

Instalační vlastních rukou epoxidová samonivelační podlahové

Teoreticky, odlévání epoxidové podlahy lze provést i u paty stromu, ale operace období povlak bude značně snížena, protože se v průběhu času, se dřevo postupně zhoršovat.

Sestavte plnicí epoxidové podlahy může být také svůj vlastní, pokud jste dříve přečíst návod a rady odborníků

Existuje celá řada požadavků na zem pod epoxidové podlahy, a to je:

 • Plochý, nebude uvolnit povrch;
 • Kompletní suchost;
 • Absence horizontální vychýlení.

Přijatelný přítomnost horizontálního vychýlení, ale pouze o 2 mm na každé 2 m 2. Často pro uskutečnění vyrovnání podlahy, použití speciální směsi požadované. Podlahové obsah vlhkosti může být menší než 4%. Tento požadavek nesmí být přehlížena, neboť v opačném případě, po dokončení instalace začne list svazek. Jeho deformace praskne. Za zničení potahu nevyžaduje mnoho času, a to povede ke komplexnímu přepracování.

Zpravidla nalévání čerstvé betonové mazaniny zcela ztuhne na monolitického státu a vysoce síly až po 4 týdnech.

Až do tohoto okamžiku je přísně zakázáno provozovat na podlahu. Je velmi obtížné pracovat se starými vazbami, protože nejprve je třeba odstranit starý nátěr, odstraňte barviva, mastnotu a nečistoty, a teprve potom můžete začít žádnou práci na upgrade. Před položením nové dlažby je nutné odstranit čipy, škrábance a jiné nedokonalosti. Pokud se úprava provádí v obývacím pokoji, stěny jsou umístěny podél okrajů hydroizolační vrstva, by mělo být provedeno v několika hodin před instalací podlahy. Povrch podkladu před odléváním se musí čistit konvenční vysavače.

Jak Epoxidové podlahy (video)

Řádná příprava bude příslušný instalaci, čímž se dekorativní a elegantní podlaha nastavit, s vynikajícím výkonem.

Samonivelační epoxidové podlahy: přehled problematiky instalace technologie + ekologie

Epoxidová samonivelační - to je silná jednotná struktura, to je naprosto zdravotně nezávadný a snadno se čistí. Ano, to je přesně to, co krásný kabát, který se stále nacházejí v restauracích, na letištích a luxusních bytů. Kromě toho, vzhledem k jejich ekologii, jako pokrytí je poměrně populární v dětských institucích a nemocnicích. Pevné profesionálové! Sníte vyplnit podlahu ve svém bytě? Nyní vám ukážeme, jak na to.

Samonivelační epoxidové podlahy jsou považovány za jedny z nejvíce odolné proti vlhkosti a korozivním chemikáliím: kyselin, louhů a rozpouštědel. Tyto podlahy mohou být promyje horkou vodou a prakticky jakéhokoliv čisticího prostředku, proč se dává přednost uspořádat v různých laboratořích, vlhkých a v domácnostech.

Epoxidové lité podlahy jsou také cenné pro svou jedinečnou udržovatelnost: v případě hluboké škrábance nebo praskliny dost sám rozmazání štětcem, zatímco polyuretanem muset poupravit.

Zmiňme alespoň významné výhody epoxidových samonivelační podlahy:

 • Snadná obsluha. Epoxidová podlaha - dokonale hladký základ pro kterou se má starat o nic složitější než u podlahy, lakované.
 • Odolnost vůči teplotním změnám. Budete bez obav může mít podlahu v lázni: žádné teplo, žádná pára nebo ne v zimních měsících tento povlak nebolí vyhřívaný.
 • Absence spojů. Další nečistoty nebudou odebrány.
 • Odolnost proti opotřebení. Trvanlivost povlaku vás překvapí.
 • Rozmanitost barev a exkluzivní zpracovatelské kapacity konstrukce.

Ale největší výhodou epoxidové samonivelační podlahy je, že nemá potřebu dalšího utěsnění - to je ten druh izolace!

Ale mějte na paměti, že odstranění podlahy není prakticky možné - mnohem snazší dělat to přímo na druhou vrstvu druhého.

Mýty a pravdy o životním prostředí epoxidové podlahy do

Ukazuje se, že mezi obyvateli tohoto strachu opravdu je, což je důvod, proč mnozí odmítají dělat doma takovou krásnou podlahu. Ale ve skutečnosti, mezi všemi reaktoplastichnyh hřištích, který dýcháme každý den (stačí jen dostat ven z domu), epoxidové pryskyřice - nejvíce neškodné. V pevném stavu, ve kterém jsou naprosto neškodné. Samozřejmě, že pro ohřev je rovněž nežádoucí, protože pro přírodního dřeva, přičemž tyto podmínky přiděluje pryskyřice.

Dobře, pojďme seznam, co přesně je to možné odpařování dnes děsí některé a dát vzniknout mnoha mýtů:

 • Epichlorhydrinu. Dráždí kůži a sliznice, což způsobuje zánět průdušek, špatný vliv na cévní systém.
 • Anhydridy. Může způsobit těžké astma.
 • Toluen. Pokud jej dýchat delší dobu, proces krvetvorby je přerušeno.
 • Geksametildiamin. Pokud dostane do očí - je k nekróze.
 • Polietilpoliamin. Dostane na kůži - bude velmi nepříjemné.

Ale všechny tyto těkavých látek ve výši 3-5% jsou rozlišeny pouze s použitím vrstev podlahy! V průběhu polymerace se nacházejí zcela mimo a jen týden nemají žádnou stopu po místnosti. To je, když je epoxidová podlaha považována za 100% čisté a bezpečné i pro děti. A před tím, musíte chránit vaše oči, plíce a kůži.

Ano, polymerní podlahy nejsou vyrobeny z přírodních materiálů, ale jeho hygienické vlastnosti velmi blízko k nim. To můžete vždycky kvalitu certifikátů. I když je třeba poznamenat, že mezi epoxidovou patře jsou značky, které může zcela zaručit bezpečnost i během samotných děl.

Jak nalít podlahu sami? Podstatou procesu je velmi jednoduchý: nejprve připraví báze, která se musí uchopit pevně na základní vrstvu, a to je již vyplněna epoxidovou pryskyřicí. A to schne dostatečně rychle. A nepáchne.

Chips, hejno a třpytky: jak vytvořit mistrovské dílo?

Jestliže však krásné, ale monotónní sex nezapadá do své myšlenky do interiéru, pak můžete snadno udělat ve fázi odlévání dekorační. Takže nejjednodušší způsob - používat různé směsi: hejno, třpytky a akrylové „čipy“. S jejich pomocí můžete dát plnicího podlahu jakékoliv textury, dokonce i mramor.

Hrnou na tomto patře jsou monochromatické a dvoubarevná, v podobě slámy nebo vloček nebo vůbec jako flitry. Nejčastěji se pro obytné epoxidové podlahy jsou naplněny s hejnem „mix“ v pastelových barvách.

Třpytí dnes používá holografickou, hliník, polyester a duhovky. Nejzajímavější z nich - Polyester: zlatá, stříbrná, modrá, červená a zelená lesklé částice speciální šestiúhelníkového tvaru. Ale iris se třpytí - třpytivé duhové částice různých barvách. Kromě toho takový lesk může být ve tvaru srdce, hvězdy a měsíčky. To vše na vaší chuti!

Vezměte prosím na vědomí, že existuje rozdíl a že čipy jsou stále roztroušeny na základní polymerní vrstvu a lesk může být také aplikován na vrchní lak.

Pojďme se blíže podívat na tuto technologii patro zařízení:

 • Krok 1: Příprava báze. Nejvhodnější betonu na úrovni podlahy, dodatečně ošetří mletí nebo tryskací stroje.
 • Krok 2. Nyní dáme vysoce penetrační nátěr, který by zlepšila přilnavost k základnímu podlaze.
 • Krok 3. Potom se přidá podlahu v předem připravené směsi epoxidové pryskyřice a křemenného písku.
 • Krok 4. rozložíme náplň, nebo dokonce obrázek, pokud návrh, který předpokládá.
 • Krok 5. Naplňte transparentní epoxidový lak.

Příklad práce na video slideshow:

Budete překvapeni, učit se, že stejně transparentní epoxidová podlaha stojí několikanásobně levnější než stejné bílé. Mimochodem, mezi těmi, kteří již dána svou fantazii volně běhat s průhlednou bezbarvé epoxidové podlahy, nejvíce pozitivní zpětnou vazbu o značce „Dyurafill“. Pod touto vrstvou epoxidová nátěrová hmota může být uveden nejen fotografovat nebo mušle, ale stříbrnou nebo bronzovou prach - to je nyní není problém se dostat.

Ale barvy na olejové bázi malovat pod takovou vrstvou, nemůže být - pak epoxidové nelepí. Proto je pro ty, kteří chtěli být kreativní, je lepší prostě vzít o několik různých barev vstupního podlahy a vytvořit čistý vzorek. Ale akrylová barva epoxidová povlak může být: k tomu, použití šablon a módní vinylové samolepky dělat.

To vše obsah hraje důležitou roli při navrhování podlah: Za prvé, s pomocí těchto „čipů“ může být snadno vybojovat zónu interiéru, výkresové stylu nebo vzory a výrazně snížit schopnost reflexních samonivelační podlahy, což ne každý chuti. Za druhé, „čipy“ Lité podlahy dodat další protiskluzovou účinek. Polymerní povlak nevypadá jim tak hladce - to vše z důvodu nerovné plniva vyčnívající hrany. Plus tak pohodlné opticky zakrýt nerovnosti podlahy.

Zlaté mince z 3D patře - vypadá skvěle!

Pokud se rozhodnete, aby se hlavní prvek dekorace 3D krycích těchto drobných předmětů, jako jsou mince, mušlí a sklo, pak se ujistěte se, že k předběžnému náčrt toho, co chcete se dostat do konce roku. Sami jako jedinci by bylo lepší nalít na stejném tisku, například pláště - jako kdyby na dně řeky, mince - na Zlaté písky. Velmi pěkný také, když „Roll“ stará náramkových nebo rodinné fotografie.

Zejména proto, že v naší době, a to i krabička zápalek nebudou kupovat v kiosku u jediného maličkost. A mnoho obyčejných lidí již nahromadila na třílitrového sklenice s tímto v „bohatství“. Podívejte se na tyto obrázky, které jste čekali jen takové chvíli?

A vypadá to tak úžasné 3D kompozici, zejména v případě, mince předem jasné. A v případě, že jsou nejen domácí, ale i ze všech možných zemí. Takže, tady je to, co má dělat:

 • Krok 1. Vyčistěte povrch a změřit budoucí oblast pokrytí. Dát prostor 10x10 cm mince, spočítat, kolik strávil na to a budete vědět, kolik budete potřebovat po celý zbytek místnosti. Vzorec je jednoduchý: počet mincí x 100 x počet metrů čtverečních místnosti.
 • Krok 2. Proveďte podlaha dokonale plochý: powertrowel brousit a všechny hrboly, praskliny a naplní cementem.
 • Krok 3. Použití detergentu a odmastit dobře mytí podlahy. Suché.
 • Krok 4. Řez samolepící laminát do jednotlivých čtverců o stejné velikosti - tolik, kolik je potřeba pro místnosti.
 • Krok 5: Uspořádat mince snížit čtverce - to je poměrně snadné a rychlé.
 • Krok 6: Start vyložit sklo s mincemi, začíná v zadní části místnosti, a postupně se pohybuje směrem ke dveřím. Pevně ​​zatlačte dlaždice na podlahu.
 • Krok 7: Příprava lepicí malty na vodu a naplňte ji napůl s mincemi - to pomůže vyplnit všechny mezery mezi nimi. Nechte stát na takovou podlahu nejméně 72 hodin.
 • Krok 8. Smíchejte epoxidové lepidlo, tmel ultrafialovým blokátor, a vyplní celý povlak. A je to!

Mint patro bez stínu pochybností lze nazvat skutečný 3D v plném smyslu toho slova - ve skutečnosti tam opravdu dekor prezentovány ve třech rozměrech. Foto Mint sex vždycky dopadne ne příliš působivé, ale ve skutečnosti se tímto krytem jít - potěšení. Bazén není Uncle Scrooge?

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

a získat odpovědi

Kopírování a využívání materiálů je zakázáno!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

88 − = 86