Ergonomické židle pro práci s počítačem

Ergonomické židle pro práci s počítačem

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

židle Carter

Pro zákazníky v regionech 5% slevou!

Cena: Sofa 2-místná - od 10.000 rublů.

Rozkládací 3-místná - od 12910 rublů.

Cena: Sofa 2-místná - od 10460 rublů.

Rozkládací 3-místná - od 13560 rublů.

Cena: Sofa 2-místná - od 11200 rublů.

Rozkládací 3-místná - od 13800 rublů.

Cena: Sofa 2-místná - od 16300 rublů.

Rozkládací 3-místná - od 19 900 rublů.

Cena: Sofa 2-místná - od 9700 rublů.

Rozkládací 3-místná - od 11400 rublů.

Cena: Sofa 2-místná - od 10850 rublů.

Anatomická židle pro práci s počítačem

Výběrem počítače nábytku je třeba přistupovat s velkou odpovědností, a to zejména po analýze uživatele. Uspořádání pracoviště nekončí na pořízení zařízení, a to je to, co to bude stát.

Jak si vybrat židli pracovat pro PC

Sestava nábytku pro pracovní PC a obsahuje pohodlné sezení. Pro ty, kteří tráví na obrazovce počítače po dobu 2-3 hodin denně, suit a obvyklé kancelářské židle, ale pro ty, kteří pracují u počítače - je to celý život, se neobejde bez speciálních anatomických sedadel s řadou funkcí.

Klíčovým aspektem při výběru nábytku - ergonomické, protože to určuje míru komfortu pro uživatele.

Je třeba dát přednost flexibilní modelu těsně sleduje anatomický tvar těla, duplikování fyziologické křivky zad uživatele.

Designové prvky anatomických sedadel pro provoz osobního počítače

Pro výrobu zadní pomocí speciálního ok kostru vyrobené ze syntetických materiálů. Jeho tah na kovovém substrátu. Tato bezplatná zpět prodyšná, umožňuje tělu dýchat, a člověk se cítí dobře. Prostřednictvím této konstrukce je spin má správnou polohu.

Na co se zaměřit při výběru židle

Důležitými parametry anatomických sedadel pro počítače patří:

 • Ukazatele kvality a bezpečnosti materiálů. Je-li čalounění vyrobené ne z hygroskopickým materiálem se rozumí výrobek špatné kvality. Tento povlak je zodpovědný za schopnost nábytku „dyshat9raquo,, což přispívá k normální lidské termoregulace a pocení, hladký krevního oběhu, se 10 hodin pracovní den v sedě, a to i v horkém ročním období.
 • typem sedadla - o něco silnější směrem ke stranám, aby se zabránilo sklouznutí ze židle při práci.
 • back form - pohodlné opěradlo s lehce zaoblenými hranami směrem dovnitř, což přispívá k adaptaci na dlouhém sezení na kancelářské židli anatomická.
 • Vestavěný pod válečkových hřbety - dále podporuje zpět do oblasti dolního oddílu hřebenu, umožňuje rovnoměrné rozložení napětí.
 • Smontované opěrky hlavy zabraňuje předčasnému úniku svalů krční páteře, zatímco sedí na anatomickou počítače židli.
 • Přítomnost područkami, které by měly být široké a pohodlné, vybavené speciálním mechanismem pro nastavení výšky a uživatele postavu. Ačkoli tam jsou modely, ve kterých chybí loketní opěrky, ale že se nestanou méně pohodlné.
 • Druh pavouka. Židle, které mají plastovou základnu, odkazovat na možnost rozpočtu, ale kovové kříže jsou odolné a trvanlivé.
 • Plynovou pružinou. Používá se v anatomických sedadel pro výškové seřízení. Plynová pružina je rozdělena do 4 skupin, členů, která je dána kvalitou mechanismu. Spolehlivost liší 4th produkty třídy.
 • „Piastra9raquo; - páka, kterou regulovat výšku křesla.
 • Houpací mechanismus, fixované poloze sedadla na krajních bodů, pokud je to nutné pro seřízení sedadla podle hmotnosti uživatele.
 • Další mechanismy pro pozici a tvar sedadla fixace: synchro, mnohočetný.
 • Roller systém, jehož volba závisí na typu podlahy doma. Vhodné pro tvrdé podlahy měkká kolečka na koberec nebo koberec - pevný.
 • Pohodlí na umístění regulačních mechanismů.

Mezi sekundární parametry anatomických sedadel pro počítač:

 • objekt design nábytku - především vaše preference. Tato volba nemá žádný vliv na výkon produktu.
 • Čalounění barva závisí na volbě kupujícího, ale je důležité, že není vyřazen z obecného kontextu schvalování místnosti.

Jak si vybrat nejlepší anatomické křeslo pro počítače

Společnost Duorest, které představují stovky inovativních nápadů a projektů designu nábytku v čele prodeje kancelářské techniky na trhu. Popular ergonomické a pohodlné křeslo Duorest Alpha.

Nezapomeňte, že určujícím faktorem kvalitního nábytku je vlastnost počítačových ortopedických anatomickými sedadly.

Mezi počtem časem prověřených modelů ortopedické Kulik systému Elegance a Trio Kulik-System - ortopedických míst v Itálii. Tyto modely jsou nejlepší, podle rehabilitačních odborníků podílejících se na vývoji linky, protože to není jen podporují záda ve správné poloze, ale také přispět k nápravě vozíku.

Ortopedické sedačky pro děti

V poslední době se často produkují mnoho modelů počítačových židlí pro děti. Dětské anatomické sedadla přispět k řádnému formování postoje a prevenci skoliózy dítěte.

Pohodlné křeslo nutně pro dítě mít pohodlné sedadlo a hluboké záda. Na trhu existují modely transformátorů, které jsou nastaveny na růst dítěte jak stárnou. My židle pro šířku dospělé sedadla 40 cm je považován za optimální.

Židle, zvedl správně, se všemi funkcemi a designu karoserie uživatele - produkt, který umožní pracovat na počítači po celý den bez zranění.

Ortopedické křeslo - výborná náhrada za objemné kancelářských židlí a křesel je obtížné volat. Měli byste si uvědomit, že je třeba zvolit pouze vysoce kvalitní a přesně to, co vás přitahuje jako kupující zboží.

Počítačové ortopedické židle pro domácnosti

Většina moderních lidí tráví půlku života v sedě. Téměř všechny druhy činností, v nichž lidé vystupují ve velkých městech, spojené s nedostatkem fyzické aktivity. Totiž pohyb pomáhá udržovat zdraví pohybového aparátu. Ale s příchodem počítačů, lidé dělají po práci trávit hodiny v přední části monitoru. Lidské tělo nemůže být dlouho v sedu. V důsledku toho je zatížení na páteři výrazně zvyšuje, což vede k různým patologií. Stále častěji, moderní lidé si stěžují na bolesti hlavy, křeče krčních svalů, ztuhlost v dolní části zad.

Aby se zabránilo vzniku chronických onemocnění pohybového ústrojí v důsledku dlouhé sezení u počítače, je třeba hledat způsoby, jak zajistit správnou polohu páteře a uvolnění napětí ze svalů. Jeden způsob, jak překonat následky sedavé práce je volba ortopedické počítačové židle pro domácnosti. To pomůže rozložit zatížení, předcházet únavě a bolesti zad.

Vzhledem k iracionálním organizace prostoru pro práci a relaxaci osoba nemůže správně relaxovat. Všechny síly opustí k udržení páteř ve správné poloze. Proto se snižuje intenzitu myšlenkových procesů a efektivity odpočinku. Správně vybraná ortopedické křeslo pro domácí počítač člověku umožňuje zcela uvolnit, zabraňuje vzniku svalového napětí. Takový nábytek je navržen s ohledem na specifika fungování páteře. To pomáhá předcházet únavě a šetří zdraví pohybového aparátu.

Lidská páteř je ve tvaru písmene S. Podle potřeby tyto přirozené fyziologické křivky pro kompenzaci zatížení při řízení. Ale s dlouhodobým pobytem v jedné poloze je svalová křeč. Oni komprimovat meziobratlové chrupavky, přerušení průtoku krve. Zvláště trpí touto krční páteře.

Když člověk sedí v přední části počítače, sklonil hlavu, krční svaly napínat silně. To může vést ke stlačení cév, které poskytují mozku kyslíkem. Jako výsledek, bolesti hlavy, zmatenost, snížení soustředěnosti. Vzhledem ke konstantní těla naklánět dopředu deformace meziobratlových plotének. To je poloha těla poskytuje obvyklé židle.

Dlouhém sezení u počítače v nepohodlné pozici vede k bolesti zad

Dlouhodobého sezení ve svízelné situaci mohou také narušit tok krve do pánevních orgánů a venózní odtok z dolních končetin. Špatná poloha rukou způsobuje jejich necitlivost, štípání nervových vláken. Pouze dobře organizované pracoviště může pomoci předejít těmto problémům. K tomu je nutné použít ortopedické sedadlo počítač židle. Získat ji domů je vhodné pro každého, kdo tráví na počítači nejméně po dobu 2-3 hodin.

Židle by měla být tak vysoká, že hrana sídla nebude vyvíjet tlak na stehno a dolní část nohy, ne moc nucen ohýbat v kolenou, protože porušuje do krevního řečiště. zpět forma by měla poskytnout fyziologické postavení páteře, kdy bederní a krční odpružené dopředu, a hrudní a sakrální - zpět. Je proto nutné opakovat tyto křivky, podporuje tělo ve správné poloze. Kromě toho by mělo být mírně zakloněnou. Páteře nesmí být zkroucený ani nakloněná na bok.

Kolena by měla být mírně snížena ve vztahu k bokům, bude to pomůže zabránit špatný krevní oběh. Jako výsledek, boky a kolena ohnutá by měly tvořit tupý úhel. Kromě toho budete muset sedět hluboko do pánve odpočíval v křesle. Je také důležité postavení rukou. Ramena by měla být vypuštěna, lokty jsou na paží, předloktí a zápěstí jsou jeden řádek, založený na stole.

Moderní počítačové židle vzít v úvahu všechna doporučení ortopedů pro zachování zdraví pohybového aparátu. Mají pozitivní vliv na svaly zad a zajistit zachování zdraví.

Při správné volbě sedadel má následující vlastnosti:

 • To vám umožní udržovat správnou polohu páteře, které brání rozvoji skoliózy, degenerativním onemocněním plotének a dalších patologií;
 • zabraňuje nepřirozené sklon těla vpřed, který chrání meziobratlové ploténky po deformaci a zajišťuje správnou funkci dýchacích cest;
 • To přispívá k udržení normálního prokrvení mozku a dolních končetin;
 • což vám umožní relaxovat a aby se zabránilo svalové napětí.

Správně zvolená židle pro počítač umožňuje udržovat správnou polohu páteře bez svalového napětí

Každý člověk, který tráví doma v sedě po dobu alespoň 2-3 hodiny, musíte si koupit počítač ortopedické křeslo. To umožní pohodlně sedět a relaxovat po náročném dni. Ale zároveň zachovat jeho provozuschopnosti, chcete-li číst nebo pracovat na počítači. I při dlouhodobém sezení na židli není pozorována únava, není znecitlivění záda, ne bolest v krku.

Na rozdíl od běžných počítačový nábytek židle a stoly určené pro počítač nebo notebook. To bylo v tomto okamžiku, lidské tělo dostane do správné polohy, což vede ke vzniku chronických onemocnění páteře. Ale konstrukční vlastnosti těchto židlí lze vyhnout problémům.

Za tímto účelem mají možnost nastavit různé parametry:

 • výška a hloubka sedáku, který zajišťuje správnou polohu pánve a udržuje normální prokrvení nohy;
 • výška a úhel opěradla pro podporu vyrovnávání páteř a zatížení;
 • opěrka hlavy k uvolnění svalů na krku;
 • výška a úhel područek, a tím uvolnění napětí v části ramen.

Na židli měl ortopedické vlastnosti, musí být schopen nastavit parametry jednotlivých charakteristik osoby

Bylo prokázáno, že ortopedické židle pro práci s počítačem je nutné nejen v kanceláři, ale i doma. Ale že skutečně plní své funkce, aby se zabránilo onemocnění páteře, je třeba věnovat pozornost několika funkcemi. Hlavní věc - je to pohodlí a funkčnosti ze židle. Ale je také důležité, že má následující parametry:

 • Mělo by být schopen rychle nastavit parametry jednotlivých tělesných sedadla rysy;
 • područky mají také ke změně polohy pro zajištění správné polohy rukou;
 • musí mít možnost měnit výšku sedáku na nohou se vždy ohnuty v úhlu o něco větší než 90 °;
 • Je velmi důležité, aby vybraný produkt má ergonomický opěrák, opakovat ve všech tělesných oblouků a upraví jeho postavení;
 • doma, je žádoucí vybrat židle s opěrkou hlavy, která bude sedět a odpočívat;
 • Houpací mechanismus je nezbytné, aby byla zachována výkonnost a snadná změna polohy těla;
 • vybaven kolečky, aby se židle mobil;
 • Materiál by měl být šetrný k životnímu prostředí, prodyšný.

Kromě toho je také důležité designu vhodné do interiéru bytu, a pro mnoho lidí, důležitým faktorem je rozumná cena. Ale celá řada počítačových modelů židlí umožňuje vybrat příslušnou volbu pro studium a volný čas.

Je velmi důležité při nákupu takového výrobku, aby si to vyzkoušet sami, budete muset vyzkoušet si na ni sednout, nastavit výšku, hloubku sedáku, opěradla. Všechna opatření by měla být jednoduchá a spolehlivá. On správně nastaveny židle člověk sedět pohodlně, může se snadno uvolnit, aniž by ztratil účinnost.

Nejvhodnější pro dům je židle s bederní opěrkou, opěrkou hlavy a houpání mechanismu, protože to vám umožní zcela uvolnit

Velké množství modelů umožňuje každému vybrat správnou sedačku, ale zároveň komplikuje tuto volbu. Proto je důležité pochopit zvláštnosti takového nábytku, vědět, jaké jsou jeho varianty.

 • Nejobvyklejší a levný nábytek pro počítače je ortopedické křeslo. Kromě klasických modelů, který se skládá ze sedadla a zad, které mohou mít speciální konstrukci. Tato kolena židle s podporou dolních končetin, dynamická, nedovolují sedět a model „sezení stojící“.
 • Mnohem pohodlnější a přístupné všem jsou běžné počítačové křeslo s ortopedickými vlastnostmi. Mají speciální zadní konstrukci, opakováním křivky páteře. Má schopnost přizpůsobit se měnícím se polohy těla, která trvá odlehčení zádových svalů.
 • Ergonomické židle mají velké množství úprav, které poskytují úplné pohodlí sedící osoby.
 • Dynamické židle jsou určeny pro lidi, kteří pracují celý den u počítače, a je schopen aktivně pohybovat. Toto křeslo je osoba, která má neustále měnit polohu těla, což pomáhá posilovat svaly a normalizuje krevní oběh.
 • Dětská ortopedická židle se liší od obvyklé velikosti. To nutně musí být zvoleny v souladu s růstem dítěte. Navzdory skutečnosti, že takové modely typicky mít schopnost přizpůsobit výšku a hloubku sklonu sedáku a opěradla je nepřijatelné koupit křeslo „pro růst.“ Všechny jeho parametry musí odpovídat individuálním charakteristikám těla dítěte. Navíc, na rozdíl od dospělých, dětské židle mají loketní opěrky, protože se předpokládá, že mohou vyvolat zhoršení držení těla.

Speciální provedení s dvojitou opěradlem zajišťuje správnou polohu páteře

Vlastnosti křesla s dvojitým zádech

Nyní nejpohodlnější ortopedické křeslo pro počítače jsou považovány za modely vytvořené pomocí technologie DuoBack. Byl vyvinut v pozdní 20. století v Německu. Tyto židle mají dvojí sídlo, který poskytuje páteřní takovou podporu, která je podobná působení ortopedického korzetu. Její funkce je, že obě poloviny jsou spojeny pohyblivým pryže hory. To umožňuje opěradlo naklonit a pohybovat podél tří os, přizpůsobit se pro změnu polohy těla.

Takové židle s dvojitou zadní výrazně snížit zátěž na vaše zádové svaly. To umožňuje, aby se zabránilo nejen výskyt onemocnění páteře, ale také ke korekci stávající posturální poruchy. Když sedí na takovém sedadle se snižuje únavu, zvýšenou účinnost, testovány bolesti zad. Kromě speciální konstrukce těchto modelů jsou vybaveny zadní houpačce mechanismus, který umožňuje, aby člověk sedět a odpočívat, relaxovat.

To je obzvláště důležité vybrat ten správný počítač pro studenta ortopedické křeslo. Opravdu, v tomto věku svalového korzetu je stále slabá, takže je to velké riziko posturální poruchy s prodlouženou zachování pevné poloze těla. A dnešní děti jsou nuceni trávit většinu dne za stolem. Proto bude jen správné uspořádání pracoviště zajistit zachování zdraví páteře a prevenci únavy.

Správně vybraná ortopedické křeslo bude podporovat páteř dítěte ve správné poloze, rovnoměrně rozložit zatížení na svaly zad, aby byl zajištěn normální krevní oběh. Musí to být multifunkční, ale bezpečná. Předpokládá se, že to je nejlepší poskytnout správnou tvorbu modelu páteři s podporou na kolena nebo typu „sedět stojící“. Účinně posilovat svalový korzet a přispívají k tvorbě správné držení těla.

Je velmi důležité zvolit správnou sedačku pro dítě, takže to nebude zasahovat do přirozeného vývoje držení těla

Nyní mnoho nábytek továrny vyrábět ortopedické počítače křeslo. Nechcete-li, aby nesprávnou volbou, budete muset dávat pozor na důvěryhodných výrobců se zaměřením na pozitivní hodnocení zákazníků. Tam jsou některé z nejoblíbenějších modelů jsou velmi žádané.

 • Dětská autosedačka Trio Kulik-System italské výroby má anatomické záda, přes který usnadňuje správnou tvorbu držení těla.
 • Duorest Alpha Model se vyrábí v Jižní Koreji. Navrhl tuto židli s ohledem doporučení ortopedů. To má dvojí sídlo, který dokonale podporuje páteř.
 • Pro prevenci bolesti zad je možné zakoupit křeslo Elegance Kulik systém. Je vyráběn v Itálii. Zvláštností tohoto modelu je anatomicky tvarovaná opěrka s dodatečnou podporu dolní části zad, přítomnost houpacího mechanismu a mnoho úprav.
 • Od low-cost modely lze uvést křeslo „Fred.“ To má několik úprav, ale dostatečně pohodlná.

Sedět u počítače v domácnosti neměl způsobovat únavu a umožní vám k relaxaci a odpočinku po náročném pracovním dni, to je nejlepší koupit ortopedické křeslo. To pomůže zabránit problémy se zády a bolesti zad.

POZOR! Veškeré informace na těchto stránkách, je pouze odkaz nebo populární. Diagnóza a předepisování léčiv vyžadují znalost anamnézy a vyšetření lékařem. Z tohoto důvodu doporučujeme pro léčbu a diagnostiku k lékaři a se sami léčit.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 1