Eunice samonivelační

Eunice samonivelační

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Samonivelační UNIS Horizon univerzální rychlé nastavení sklonu - recenze

Vyplnit podlahu. Podrobný návod, jak, co a proč))

Příběh začal s tím, že jsme si vyměnili do bytu, a vzhledem k omezeným zdrojům začaly provádět opravy na vlastní od nuly. Není, samozřejmě, je tato otázka další specialisté.

Sklidil stěn a podlah starých nátěrů a rozhodla, že je třeba nalít na podlahu, protože betonové desky na podlaze měla nerovný reliéf, houpačky.

Prodejně stavební materiály, doporučujeme samonivelační značky UNIS Horizon univerzální. Podle poradce, on je nejlepší, a to i pro začátečníky, protože snadno se míchá, se rychle rozšířila, přičemž a vyrovnání vodorovnou plochu podlahy.

Takže jsme naplnili kuchyňským koutem 9 m²

Strávili jsme směs 12 pytlů po 20 kg. Podlaha Výška 1.5 cm (150 mm)

Pre-evakuováno podlahová plocha, pro ni nebyl žádný prach, pak základním nátěrem. Nalil do druhého dne.

Pro zlepšení pevnosti podlahy, na podlaze před nalitím litého kovového pletiva (komerčně dostupných materiálů pro 100R na list), 7 používá takové sítě na celé kuchyně. Také přilepená na podlaze několik majáky na různých místech, pohlaví, výška 1,5 cm, aby se zjistilo, kde tloušťka směsi, která vytvořené. Můžete to udělat, aniž by majáky

Zde jsou naše podlahy jsou základním nátěrem s oky a majáky:

Začínáme nalévání

Ručním vaku 1 směs (20 kg) se musí ředit 3,4-4,4 litrů vody. jsme použili průměrný poměr 4 litry vody za vaku.

Velký kbelík se vlije do 4 litrů vody, aby skládka je UNIS směs tašku.

Míchá všechny tyto vrtačka se speciálním trysky, který koupil speciálně pro míchání sex 250 rublů.

Nalil stabilně: zamíchat lžíce směsi - vylévat na podlahu, zamíchat - nalil.

Nesmíme zapomínat, jakmile každá čerpací vědra na podlaze projít speciální ostnatý válec, as ve směsi bublin může být vidět, že válec odstraní. Teprve poté, co že válec otočí dokonale hladký povrch.

Roller, samozřejmě, musí být na dlouhou hůl, takže se můžete dostat ven do vzdálených míst

Tak zaplnil celé patro:

Celý proces od začátku licí směs míchejte, dokud nám poslední lopata trvalo 50 minut.

Jen pár hodin podlaha se stává mnohem těžší (nemohl jsem odolat a dotkl) a 4 hodiny na to už, můžete chodit!

To je téměř polovina tvrzené

On je velmi hladký, je nyní možné dát dlaždice nebo linoleum, bude jakýkoliv kryt vypadat dobře))

P S V průběhu míchání se směs rozprašovací nádobky na novém povrchu, jak se ukázalo u nás. Znečištěné nové dveře. Nicméně, naštěstí se směs smýt snadno se s ní, že nepřijala žádné úsilí

Tyto směsi samonivelační podlahy UNIS Horizon lze doporučit i pro začátečníky, jsme poprvé lité podlahy a touto směsí vše v pořádku)

Jiné materiály a prostředky pro opravu, jsme použili:

any11 doporučuje, aby samonivelační UNIS Horizon univerzální rychlé vyrovnání nastavení

Rovniteli patro

Lehký cement. Nanesení vrstvy 10-300 mm.

 • High rovnitel podlaha pro vnitřní i venkovní použití. Nanesení vrstvy 10-120 mm.

 • Rovnitel vyztužená podlaha pro vnitřní i venkovní použití. Nanesení vrstvy 10-200 mm.

 • Samonivelační plnivo rovnitel. Nanesení vrstvy 5-60 mm. Pro vnitřní práce.

 • Horizon Universal Rychlé nastavení

  Rapid-náplň rovnitel podlahy. Nanesení vrstvy 2-100 mm. Pro vnitřní práce.

 • Zesílený výplň rovnitel podlahy. Nanesení vrstvy 2-100 mm.

 • Dokončit vyplňování rovnitel podlahu. Nanesení vrstvy 1-30 mm. Pro vnitřní práce.

 • High samonivelační podlaha. Vydržet vyšší provozní zatížení.

 • Vyztužená struktura betonu.

  • obecné informace
  • Otázka / Odpověď
  • srovnávací tabulky

  Vyrovnání pohlaví - jeden z procesů nejvíce vysokým podílem lidské práce v průběhu opravy a dokončovací práce. Použití moderních stavebních materiálů může výrazně snížit složitost procesu a zkrátit čas strávený.

  Rovniteli podlaží lze rozdělit na potěry a samonivelační podlahy:

  potěr Používají se zejména pro odstranění velké výkyvy, po jejich uložení vrstvy může být až do 200 mm. Optimální životaschopnost a vyvážená velikost částic složek, které tvoří potěrů Horizon série poskytuje vysokou kvalitu povrchu, na kterém je pak možno vyrábět nejen položení dlaždice, ale i jakékoliv jiné dekorativní krycí (parkety, plovoucí, linoleum, atd.) , Nový rovnitel podlaha - vyztužený potěr Horizon vyztužený umožňuje mezi dosáhnout vysokou povrchovou pevnost - 30 MPa, což odpovídá tlaku 300 kg na čtvereční centimetr.

  procesní instrumentace Lité podlahy, ve srovnání s vazebním členem, je méně náročná na práci a umožňuje hladší povrch, který je zcela vhodný pro pokládání i rovniteley, jako je tenké vrstvě linoleum, koberec.

  Lité podlahy typu lze rozdělit na 2 typy:

  první z nich - univerzální rovniteli, který odstraňuje velké (100 mm) a malé (2 mm) výkyvy. Je-li nutné sladit minimální změny, v tomto případě je nutné použít Speciální dokončovací rovniteli. Jejich možné aplikovat vrstvu 1 mm. Mají vyšší roztíratelnost.

  • Rovnitel patro Horizon univerzální vysokorychlostní jeho spotřeba v tloušťce 10 mm-1 m čtvereční = 12-14 kg? Vím odpověď? Jdi na odpověďRuslan / Novomoskovsk, 08.12.2017
  • Dobrý den. Lze jej použít pro vysoce rané univerzálního horizontu vyrovnávací 5 mm. Musím nalít vodu jako hotový potěr? Jdi na odpověďAlexander / Moskva, 12.7.2017
  • ahoj Můžete kombinovat Eunice univerzální obzory a silná smíchány dohromady? Jdi na odpověďVladimir / Irkutsk, 10/21/2017

  Vyrovnání podlahy - jeden nejdříve a nejkomplexnější a pracný proces opravy. Vyhnout se chybám a usnadnit proces vyrovnání podlahy pomůže rad našich expertů.

  Je velmi důležité zvolit správnou směs, protože to má vliv na konečný výsledek. Vyberete-li třeba vzít v úvahu: typ pokoje (suché, mokré, vyhřívaným nebo ne), uvnitř nebo vně prostor plánují použít směs, způsob nanášení směsi (ruční nebo mechanizované). Plánujete systém „teplé podlahy“. Také si všimněte, že různé směsi použity pro různé podlahové nivelační krocích.

  základní seřízení (Thick zarovnání) - pro vyrovnání povrchu základny (odstranění velkých výkyvů) se používají směsi, které mohou být použity hustě. Mezi ně patří: základní rovnitel Yunis Horizon (. Odstranit gradienty 10 až 50 mm), kapalný rovniteli Yunis univerzální Horizon (2 až 100 mm.) A lehký rovnitel Yunis Horizon Eco Pol (5 až 100 mm.).

  zarovnání dokončovací (na tenké vrstvě samonivelační lité podlahy) - Používá se v případě povrchu existují malé rozdíly, které je třeba řešit před položením krycí nátěr (laminátové podlahy). Pro tyto účely je vstupní rovnitel Yunis Horizon 2, který se aplikuje vrstva od 1 do 10 mm.

  Samonivelační „Eunice Horizon“: výhody a nevýhody, instrukce, instalace

  Samovyrovnávací podlahy kompozice pro uspořádání byly původně vyvinuty pro velké prostory pro průmyslové využití. Dnes jsou tyto materiály se používají v celém textu. Jsou používány a soukromí developeři, a jejich popularita je vzhledem k vysokému aplikaci světelné techniky a zkrácení doby vytvrzování.

  Dnes jsou tyto prostředky jsou široce používány pro tvorbu pohlaví u dětí a zdraví, jakož i zábavních zařízení, obchodů a sportovních center. V prodeji najdete lité podlahy v široké škále, z nichž některé obsahují část cementu, jiní jsou methylakrylát, zatímco jiní - polyuretan.

  Lze zakoupit více a epoxidové směsi, druhý z nich jsou založeny na organických materiálů. Lité podlahy data, když je třeba, aby nátěr odpovídal tuhých mechanických a fyzikálně-chemické vlastnosti. Mimo jiné v oblasti prodeje je samonivelační „Eunice Horizon“, které budou popsány níže.

  Pokud stále nevíte, zda má nebo nemá získat samonivelační nad třídě, je třeba se vypořádat s jeho hlavních výhod, mezi něž patří:

  • bezešvé povrch;
  • univerzálnost;
  • antistatické vlastnosti;
  • odolnost vůči chemikáliím;
  • vytváření optimálního vnitřního klimatu.

  Tento seznam může být doplněn dlouhodobých provozních, vysoce dekorativní prvky a kompatibilitě s podlahovým vytápěním. Samonivelační „Horizon Yunis“ vylučuje možnost hromadění nečistot a nepřispívá k povrchové usazování mikroorganismů. Péče o takové báze, je poměrně jednoduché, protože se nepřenáší vlhkost, a to díky prodloužení doby provozu překrývá.

  Použijte podlahu v místnosti může být k žádnému účelu, který hovoří o jeho všestrannosti. Je poskytovat více a antistatické vlastnosti, které nejsou založeny na prach usadí. Samonivelační lze provozovat pod vlivem chemických látek, které jsou odolné proti UV záření, a oheň.

  V interiéru mohou být použity k vytvoření ideální mikroklima pro člověka, protože podlahy neuvolňují prach, nešíří toxiny a nejsou schopny ovlivnit změnu úrovně vlhkosti. Pokud jde o vůni, můžete bez obav, protože zmizí po 2 hodinách po nalití.

  Samonivelační „Eunice Horizon“ lze zvolit vás, pokud jste obeznámeni nejen s výhodami, ale i hlavních nevýhod. Z nich by měla být špatná volba barev a vzorů. Kromě toho, před zahájením práce bude nutné připravit hrubý povrch povlaku na sladění a monitorovat úroveň vlhkosti.

  Po odlití a vysušení kompozice bude obtížné zvládnout odstraňování vrstvy. Někdy spotřebitelé opustit samonivelační je také kvůli jejich vysoké náklady a složitost opravy. Montáž takových povlaků je také poměrně drahé, je to pravda, ve srovnání s konvenčními řešeními pro podlahu.

  Pokyny k používání sexu „Horizon Eunice“

  Samonivelační „Horizon Yunis“ pro přípravu pevných ploché povrchy, na které se bude další fáze uvedené dekorační podlahové krytiny nebo podlahy lamelární plnivo. Složení univerzální, protože mohou být použity pro vnitřní i venkovní práce. Vhodné kompozice pro mokré a suché prostředí, a může být také použit ve spojení se systémy „vytápěných podlahových“.

  „Yunis Horizon“ univerzální být aplikován na předem připravený povrch. Při práci v kroku sušení kompozice je třeba dodržovat teplotu vzduchu v rozmezí +5 až +30 ° C, měla by vlhkost nesmí přesáhnout 75%.

  Je důležité, aby se ujistil, že základna se suší a je trvanlivý. Před aplikací se odstraní z povrchu brusného prvky, olej a dehtové skvrny, nátěry a jiné znečišťující látky, které by mohly ovlivnit přilnavost materiálu.

  „Yunis Horizon“ univerzální, které mají být aplikovány na ošetřovaný povrch půdy, aby se znečištěná. Trhliny a díry, jejíž hloubka je větší než 10 cm, musí být zapečetěny potěru „Gorizont9raquo, toto by mělo být provedeno tři dny před začátkem hlavních děl. Svislé plochy před montáží na obvodu místnosti, je třeba uložit okrajovou páskou. Její šířka musí být zvolena v závislosti na zamýšlené tloušťce další vrstvy.

  Roztok „Unis Horizon“, je nutné předem připravit. K této suché směsi se umístí do nádoby čisté vody. 1 kg prostředku bude potřebovat asi 0,14 litrů vody. Směs se potom míchá pro získání homogenní hmoty.

  To lze provést pomocí mechanizovaných prostředky pomocí profesionální mixážní pult, namontované na malé obratů. Ruční míchání je přípustné, je-li hmotnost směsi nepřesahuje 1 kg. Roztok se nechá po dobu 5 minut, pak se znovu promíchá. Připraven část musí být použita během 120 minut.

  Míchání roztoku by mělo být prováděno na konkrétní technologii, vylučuje přidání dalších složek do suché směsi, kromě vody. Přidaná voda může již být hotová řešení, to může způsobit změny materiálových vlastností. Pro tento postup se doporučuje k čištění nástrojů a kontejnery.

  Doba schnutí a některé technické vlastnosti

  Doba vytvrzení - to je možnost, že největší zájem spotřebitelů. Je-li tloušťka vrstvy 10 mm, tato doba může trvat od 2 do 5 dnů. Chůze na povrchu při stejné tloušťce vrstvy budou v průběhu 6 hodin.

  Tloušťka vrstvy se může měnit v rozmezí od 10 do 50 mm. 1 m 2, s výše uvedenými parametry, bude trvat přibližně 20 kg suché směsi. Mrazuvzdornost 35 cyklů je ukončena, přičemž je pevnost v tlaku 200 kg / cm.

  Jakmile je roztok připraven, může se začínají šířit na povrchu, šíří rovnoměrně po celé spodní části pravidla. Položit keramické dlaždice po dokončení prací je možný pouze poté, co povrch zasychá. V případě, že podlaha má rozdíly větší než 50 mm, rovnitel být podlaha v několika vrstvách. Před zahájením položení další vrstvy, je nutné počkat na úplném zaschnutí předchozí, která trvá 28 dní. Před tím, že povrch se zpracuje s půdou a zbavuje prachu.

  Pokyny k instalaci „Horizon 2“ podlaha

  „Horizon 2“ je směs, která je určena pro tenkovrstvou povrchovou úpravu s následným pokládání parket, linolea, keramické obklady a laminátu. Pokud je podlaha kapky nepřekročí 5 mm, není nutná instalace majáků. Připravená část musí být vyplněny, a pak se válcuje za ostnatým válcem. Další část roztoku nalít ne později než 20 minut od okamžiku, kdy je vůle závěrky směsi. Každá nová šarže je potřeba nalít, vzdálit se od té předchozí, aby směs mohla samovolně šíří.

  „Horizon 2“ může být vyplněn s přestávkami. To platí, je-li plocha je větší než 100 m 2. Tak mezi světlometů částmi jsou ponechány 2 cm švy, které jsou naplněné špachtlí za 6 hodin po poslední části roztoku.

  Samonivelační složení zájmu některých odborníků. Pokud jste mezi nimi, je třeba vědět, jaké složky jsou obsaženy mezi:

  • počáteční pevnosti cementu;
  • polymerní přísady;
  • mletý vápenec.

  Porovnáme-li cementové směsi z „Gorizont9raquo, chemické složení, že se nebude lišit od portlandského cementu, ale při jeho výrobě slínku se rozemele silnější, takže velikost částic je menší než 2 krát. To umožňuje cement získat sílu na 60% během pouhých 5 hodin. Nicméně poté, co tento proces zpomaluje a pokračuje normálně. Proto lze předpokládat, že složení samonivelační podlahy definuje některé vlastnosti popsané směsi.

  Obecně platí, že když se vypočítává cena materiálu se nepovažuje za náklady kompozice pro spackling a ucpání trhlin a směsí spláchnutí kontejner a nástroj. Náklady na samonivelační podlahy za metr čtvereční je 400 rublů. To neznamená, cena základního nátěru, který musí být použit před zahájením práce.

  Náklady na samonivelační podlahy za metr čtvereční - to je jeden z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují konečný výběr spotřebitele. Pokud jste si již zakoupili prostředek pro vyrovnání podlahy, měli bychom si uvědomit, že by měl být použit po instalaci majáků. Jsou umístěny ve vzdálenosti 2 m od sebe po celé šířce povrchu.

  Pro tento účel se v zamýšleném místě instalace je třeba použít roztok majáků „Gorizont9raquo;, ve kterém jsou stisknuté prvky. Kovová roh nebo trubice mohou působit jako je. Správnost instalace chcete zkontrolovat pomocí vodováhy. Další studie by měly být prováděny po 5 hodinách po montáži majáku.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 67 = 72