Eustoma výsadby a péče na Sibiři

Eustoma výsadby a péče na Sibiři

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Eustoma, výsadba a péče na Sibiři

Delikátní Rose - někdy označované jako květ. Dnes se naučíme, jak pěstovat a starat se o eustoma v drsném prostředí. Rostlina je velmi krásná, jemný, květ - syté barvy.

 • Vlastnosti eustomy roste na Sibiři
 • Eustoma na Sibiři. pěstování
 • Eustoma. Výsadba a péče na Sibiři
 • Rostoucí eustomy na Sibiři. péče
 • Eustoma. Výsadba a péče na Sibiři: Video

Aust nejčastěji se označuje jako „Irish Rose.“ Není známo, kdy se dostala do USA kontitenta, ale lidé už dávno naučili pěstovat Aust doma v květináčích a záhony. Rostlina je vytrvalá, ale mnoho fanoušků kvetoucích rostlin v drsném podnebí se pěstuje jako roční květu Aust.

Vlastnosti eustomy roste na Sibiři

Někteří zahrádkáři se domnívají, že růst krásnou květinu v královské oblasti - nelehký úkol, některé z nich - to je vše velmi jednoduché. Ale to není tak jednoduché, jak bychom chtěli, eustoma ještě náladový, vyžaduje péči a pozornost.

Vytrvalá rostlina - přirozeně vyskytuje v divokých květin různých barev. Někteří fanoušci eustomy tvrzení, že nebyl pěstovaná rostlina je trochu odlišný od eustomy pěstované doma. Květy jsou malé, různé barvy, na jednom stonku mohou rozpustit některé barvy, který vypadá jako zvon. V každodenním životě existuje jiný název této rostliny, „Blue Bell“ nebo „květ Texasu.“ Proč Blue Bell? Vzhledem k tomu, ze tvar květů připomínajících divoké růže, nebo zvonek. Mohou být odlišné barvy z bílé na světle růžové, světlo od fialové do tmavých odstínů oblohy.

Chládek eustomy barvy: fialová, ale nyní můžete najít eustomy s květy různých barev: růžová, bílá, světle fialová, světle žlutá, a dokonce i modré. All - zásluhou chovatelů, který přinesl několik druhů eustomy poddimenzovaný.

Co se týče tvaru květu: je možné argumentovat, protože to připomíná eustoma a růže, a zároveň zvonu. Je-li květ otevřený, to se podobá růži, ale pokud jste neměli čas otevřít, bud vypadá jako zvon.

Listy rostliny trochu neobvyklé barvy - jsou zelené s fialovým nádechem. Textura voskový, zanechává matný odstín déle, i když existují i ​​rostliny s lesklými listy. Eustomy květy jsou velmi příjemné na dotek připomínající saténové látky.

Eustoma na Sibiři. pěstování

Chcete-li v červenci na posteli kvetly eustoma, pak semena muset zasít v pozdním podzimu.

Pořadí eustomy výsadbu sazenic v Sibiře:

 • Připravte si nádoby pro pěstování - tato práce by měla být provedena v předstihu, takže později v pořadí prasnic květinových osiv. Pro rostoucí potřebu nákupu speciální směs bohatou na živiny. Dusík v něm musí mít minimální kyselost - neutrální. V případě pochybností, jaké kombinace pro výsev semen nákupu, zastavit svou volbu na připravené půdy pro pěstování fialek.
 • Před výsevem semen, půda je nutné navlhčit.
 • Jak správně zasadil semena: šíří na povrchu, lisování trochu dolů na zem, doslova 2-3 mm.
 • Ihned po výsadbě květináče se semeny je třeba pokrýt fólií k vytvoření skleníkového efektu. Provzdušňování se provádí 1 krát týdně.
 • K urychlení klíčení semen, přičemž se kontejner montážní materiál umístěn v dobře osvětlené teplé místo. Může se jednat o okenní parapet nebo speciálně vybavená tabulky. Teplota v místnosti musí být od 20 do 25 stupňů.
 • Jakmile se první sazenice (jsou-li splněny všechny podmínky, by měly být sazenice očekávat za 2 týdny), rostliny se schopností je nutné, aby na dobře osvětlené místo. V případě, že světlo není dost, a tak se ho, protože v období od začátku prosince do konce února, přírodní světlo je vždy minimálně, takže je nutné, aby předložil doplňující osvětlení.
 • Jakmile druhý plné listí, sazenice potřebují být transplantovány (raspikirovka) v malých jednotlivých nádobách. Vhodné malých květináčích o průměru 5 cm. V každém tomto květináče může být od 3 sazenic.
 • Sazenice prohlubuje, první list 2 se může vztahovat na zem.
 • Bezprostředně po transplantaci, a dokud není zvyklý rostlina, je třeba zajistit plnou zálivku, a poté - postřik. Pro zajištění příznivých podmínek pro růst eustomy, může být kapacita pokryta fólií (vytvoření sklenících podmínky).
 • Poté, co světlo začne zvyšovat na začátku sazenic března, které mají být transplantovány do větších květináčů (průměr 7-8 cm). Samozřejmě, že ve spodní části je třeba položit drenáž.
 • Poslední transplantace - nejdůležitějším úkolem, protože transplantované Aust musí být velmi opatrní, protože kořenový systém rostlin je velmi jemná a citlivá.
 • Pokud máte strach, že transplantace nebude provádět opatrně, můžete lehce přejít od menšího hrnce rostliny, spolu s vozovkou ve velké nádobě.
 • Vytváření optimálních podmínek pro pěstování eustomy, mohou rostliny cítit skvěle a to až do doby, kdy je potřeba, aby se zasadil v záhony Aust.
 • K tomu, aby závod vyvíjet dobře, že je nutné zajistit optimální teplotu a osvětlení. Zalévání - mírné, když horní vrstva vysušuje.

  Eustoma. Výsadba a péče na Sibiři

  Když sazenice získat silnější, můžete začít výsadbu eustomy. Na Sibiři, v drsném podnebí, je velmi obtížné pěstovat vysoce kvalitní závod. Eustoma reaguje jak na snížení teploty (a obecně nemůže tolerovat nízké teploty) a silné slunce. Nesnáší Eustoma podmáčené půdy, ale v případě, že voda není dost, může zemřít rostlina.

  Je tedy třeba vzít v úvahu všechny tyto nuance eustomy přistání na Sibiři, dodržení následujících pravidel:

  • výběru místa pod sazenice výsadbě, posazení chráněn před průvanem, s rozptýlené osvětlení, mírné vlhkosti půdy,
  • Termíny výsadbu bude záviset na regionu a povětrnostním podmínkám. Nikdy zasadil Aust, pokud existuje pravděpodobnost návratu mrazu. Proto je nejlepší doba pro výsadbu rostlin, od poloviny května + 2 týdny (každý má své vlastní podmínky regionu)
  • že rostliny se uchytily, sazenice zasadil pevně stanovena, je žádoucí, při zatažené obloze nebo když slunce začalo nastavit,
  • kořenový eustomy systém je velmi citlivý, proto se pro manipulaci sazenice z hrnce přímo do připravené půdy (vytvořit otvor, nalít hojně)
  • vzdálenost mezi rostlinami - musí být ukončena do 15 cm, je-li malé místnosti, minimum je 10 cm Eustoma roste Bush roste dobře, takže rostliny mohou vzájemně ovlivňovat a vyvíjet se normálně.
  • v prvních 3 týdnů po výsadbě, požadované rostliny, aby zakrýval fólii. Mohou být upraveny a plastové lahve, pak pro každý sazenic je nutné vyčlenit velké plastovou láhev. Skleník, rostlina se cítí v bezpečí, přežívá a postupně se rozvíjející dobře.

  Rostoucí eustomy na Sibiři. péče

  Podle hodnocení rostoucí eustomy na Sibiři, můžeme konstatovat, že pokud poskytují náležitou péči a zálivku, problémy mají tendenci nastat.

  Nyní se pojďme podívat na radu odborníků:

 • Že rostliny cítit dobře, středně zalévání je důležitá pravidelnost - není o nic méně důležité. Jakmile je vidět, že horní vrstva půdy začala schnout, Aust čas na vodě. Dostatek vlhkosti půdy doslova 2-3 cm.
 • Přidávání směsi živin - je nutné. To může být divizny nebo ptačí trus, který se ředí s vodou v poměru 1 až 10. První obvaz 30 dní po výsadbě sazenic, pak - každý měsíc. Listové hnojení - je povoleno pouze v nižších koncentracích.
 • Aby byla zajištěna účinná větvení, je nutné zastavit růst eustomy. K tomu, špetka špičky po závodě obdrží prvních 8 listy.
 • Kvetoucí muset počkat na konci července nebo v srpnu. kvetoucí načasování bude záviset nejen na načasování výsadbě, ale i z tohoto regionu.
 • Kvetoucí dlouho, jen až do pozdního podzimu. Pupeny kvetou v pořadí, a na svém místě sušených květin téměř okamžitě, nové pupeny. V případě, že počasí je příznivé, pak květ může být dlouhá a zastaví až po chladu (-10 °).
 • Pokud eustoma rozkvetla dříve, kvetoucí v pozdním létě může být dokončena. Chcete-li získat tuto schopnost, musí být suchý stonky řez, takže každá 1 až 3 vsunuté reklamy. V případě, že počasí je příznivá, pak po 4-6 týdnech, prosím eustoma opět krásné kvetení.
 • Později eustomy květ - není důvod být naštvaný, protože můžete vykopat květinu před chladným počasím. Zařízení by mělo být transplantovány do hrnce vhodné velikosti, nechá se na (prosklené) balkon.
 • Když květiny vyschnout, řezané rostliny (stonky jediný), dal hrnec na chladném místě, zalévání - je minimalizován. Povolena pouze postřik, živé řezy ani urychlit vyhodit, mohou být uloženy až do příštího jara, kdy zajistí optimální teplotu (až 10 stupňů).

  Výběrové řízení a svěžím eustoma - šperky předměstské oblasti

  Eustoma - jeden z nejkrásnějších okrasných a kvetoucích rostlin pěstovaných nejen v zahradách, ale i v domácnosti. Tento nádherný rodinný Gentianaceae květ má mnoho jmen - Lisianthus, Irish Rose, Texas zvonek nebo japonský růže.

  Charming photo flower eustoma a popis najdete v tomto článku, nemůže dobýt svůj půvab, něhu a okouzlující krásu. Kromě péče o poměrně jednoduché a cenově dostupné.

  Ve volné přírodě, tato květina, jako růže, lze nalézt v jižních oblastech Ameriky, Mexika a Karibské oblasti. Tato rostlina je velmi populární mezi zahradníky, kteří ji pěstují na řezu. Po rozřezání květiny stát ve vodě po dlouhou dobu při zachování jeho dekorativní efekt po dobu několika týdnů.

  Tato rostlina s masivním stonky velmi podobné stonků karafiátů. střílí větvení začne od poloviny délky. Proto se v průběhu období květu, každá větev vypadá jako celá parta. Na jedné natáčení může rozpustit asi 30-35 květiny. A oni jsou odhaleni jeden po druhém. Každá květina má nálevku, která je dostatečně velký a hluboký pohár.

  Květina listy kopinaté nebo oválné, šedavě namodralá barva. Široká škála stupňů, barva květů je nejvíce různorodá - od čistě bílé až po tmavě vínové barvy. Mezi nimi jsou dva barevné druhy s dvojitými nebo jednoduchými květy.

  Eustoma - tento Roční nebo víceletá? Přírodní prostředí je dvouletá rostlina. V chatě nebo květinové zahradě pěstuje jako letničky. Doma, tato rostlina se používá jako trvalka.

  V závislosti na cílech růstu eustoma rozdělena do dvou tříd - vysocí druhy rostoucí na cut a low-pěstování rostlin pro pěstování v domácnosti.

  Do první skupiny patří:

  Aurora - froté vysoký vzhled, dosáhne 1-1,2 m na výšku. Květy Terry Aurora modré, bílé, modré nebo růžové květy. Ceněný pro dlouhou, bohatou a dřívější kvetení, která začíná několik týdnů dříve, než u jiných druhů.

 • Echo - srednerosloe zahradnické plodiny, na výšku a 70 cm s velkým šíření větví a květin. To je jeden z prvních kvetoucích hybridy. Třída Echo má mnoho odrůd, mezi nimiž jsou černobílé a dvoubarevné typy.
 • Heidi - Tall květ dosahuje 1 m výšky. Květy hojně jednoduché květiny. Kultivovaná forma obsahuje více než 15 druhů.

 • Flamenco - velká výška rostlina 1-1.3 m se silnými stonky a velké květy jednoduché. Tato odrůda je hodnocen pro svou snadnou údržbu a různých variant tónování.

 • Typy skupina poddimenzovaný pokojů jsou následující:

  • Mořská - kompaktní miniaturní pohled, maximální výška je 15 cm Kvetoucí jednoduché květy bílé, modrá, světle růžové nebo lila .. Mermaid - hustě větvení rostlinu, takže proces kultivace nepotřebuje polevou.
  • Trochu Bell. Stejně jako v předchozím hybridu, je 15 cm na výšku. Tento hybridní květy jednoduché, malé květy ve tvaru trychtýře. Ceněn pro své bohaté kvetení a různých barevných palet.
  • Fidelity - bílá odrůda s četnými malými květy, které se nacházejí na spirálový květ šipkou. Výška květu není větší než 20 cm.
  • Florida Pink - pokoj eustoma, kvete bohatě, světle růžové květy a vytváří nádherně vyvážené kytici.

  Nejvíce populární mezi zahradníky nyní grandiflorum Eustoma. Tato velkolepá rostlina s krásnými velkými květy v podobě sukní, uspořádané na dlouhých kolejnic-stopkách. Tato odrůda vypadá skvěle na posteli a v životě váze.

  Grandiflora odrůdy eustomy spoustu - it stupně s fialové, fialová, bílá, světle žluté, fialové, modré a fialové a červené květy. V závislosti na druhu květin jsou dvoulůžkové nebo nemahrovye. Listy šedozelené, pokryté lehkou voskovým květu. V závislosti na odrůdě výšky barev se pohybuje od 15 cm do 1,6 m.

  Při rostlin sazenice Aust

  Je to úžasně krásné rostlina se pěstuje pomocí semen. Výsadba osivo sazenice provádí na konci prosince - začátkem ledna. Výsadba v této době umožňuje získat kvetoucí rostliny již v polovině léta.

  Semena k pěstování na jedno použití objemu plastové kelímky 50 ml. Jsou naplněny půdou mixu v květináčích fialek. Semena jsou stanoveny na povrchu půdy, lehce lisování. Na jedné nádobě konzumovat 3-4 semeno. Chcete-li úspěšně klíčící sazenice, které jsou pokryty filmem, čímž se vytváří, skleníkových podmínkách.

  Dále péče o výsadby až klíčení je pravidelné větrání, který uspokojil alespoň 1 krát za 10 dní. Při teplotě 23-25 ​​stupňů sazenic klíčit za dva týdny.

  První dva měsíce klíčků potřebovat přídavné osvětlení s použitím zářivek. Na konci zimy, mladé sazenice se přenesou do slunné místo.

  Pro ochranu mladých osob před chorobami a škůdci, postřik se provádí s roztokem fundazol (½ lžičky látka se rozpustí v 0,5 litru vody). Ke stimulaci růstu se semenáčky postříkají přípravkem nebo Zircon Appin.

  První sazenice šerm vyráběny ve fázi vzniku páru listů. Rostliny byly přesazeny do větší nádoby o velikosti několika málo kusů dohromady. V procesu vybírání spodní listy rostliny musí být zcela ponořené v půdě. Po uložení, sazenice napojena a zakryjte fólií.

  O týden později, výhonky se dotkla v růstu a dvojnásobné zvýšení velikosti. Března nejprve produkován druhý sazenice šerm v květináčích o průměru 8-10 cm. Přesazení se provádí manipulace s hliněné koma. V dolní části nádoby sedadla s drenážními otvory položen dobrý drenážní vrstvu keramzitu.

  Po přesazení se rostliny potřebují bohatou zálivku a dobré světlo bez přímého slunečního světla. Sazenice vedle po transplantaci pěstované ze semen se provádí v otevřeném terénu v zemi nebo na zahradě.

  Pěstovat květ může být od žárovky. sazenice nákup může být v každém odvětví, které se zabývá pěstováním této květiny.

  pěstování Eustomy v otevřeném poli

  Ideální doba pro výsadbu eustomy v otevřeném poli - to je začátek června. Právě v této době hrozba prošla poslední mráz. Výsadba Tato exotická provádí v otevřené metodě pole sazenice.

  Mnoho pěstitelů raději nakupují sazenice, protože sazenice roste jejich vlastní - proces, který vyžaduje čas a není vždy odůvodněno.

  Měsíc po přistání, a to do konce července, závod úspěšně zakořenit v nových podmínkách růstu. Krátce poté eustomy začíná kvetení období, které trvá až do velmi chladného počasí.

  Navzdory skutečnosti, že tento photophilous rostlina je kontraindikováno na přímém slunečním světle, což může rychle spálit své křehké květiny a zeleň. Proto se sazenice výsadba stínování se provádí na místě ve vzdálenosti 20 cm od sebe.

  K dosažení re-květ v pozdním létě eustomy větví prořezané, takže malé pahýly s jedním párem listů. První týden v říjnu, můžete očekávat opětovný rozkvět této kultury.

  Navzdory skutečnosti, že toto je jednoletá rostlina, někteří zahrádkáři podaří, aby ji udrželi až do příštího jara. Keře kopat, transplantaci do květináčů a přenese se do teplé místo na zimu. S cílem usnadnit toto, někteří pěstitelé zpočátku byly vysázeny v květináčích Aust spadl v létě na zahradě a na podzim přijato do místnosti.

  Eustoma celoroční výsadby a péče

  Podléhat všem pravidlům zemědělské techniky pěstování hrnec eustomy jako trvalka má pozitivní úspěch v domácím květinářství. Tato metoda je zejména vhodná pro kultivaci květ středním pásmu oblastí - Urals a Sibiře.

  Vzhledem k tomu, Eustoma - tepelně milující rostliny, a téměř netoleruje studený. Ideální místo pro obsah této exotické domu - dobře osvětlené parapetu s ochranou před spalujícím sluncem.

  Pravidla pro pěstování indoor instance neliší od pravidel pěstování zahradnických druhů.

  K výsadbě tato květina v bytových podmínkách vyžadují speciální půdní směs rašeliny a písku ve stejných poměrech. Semena se vysévají v každém květináči nebo nádoby s živným substrátem.

  Semeno šíří na povrchu půdy, jemným zatlačením. Potom se semenáčky napojena a hydratují s rozprašovačem. Pro rychlé a úspěšné vyklíčení plodin s průhledné polyethylen.

  První výhonky se objeví za dva týdny. Pro větší pohodlí, mnozí pěstitelé zasadil semena v rašelina tablety eustomy. Péče o plodiny je pravidelně postřik. Po vzejití, vlhkost půdy se vyrábí pouze v dopoledních hodinách, aby se zabránilo vzniku onemocnění, „černáním“.

  Jakmile sazenice uvolní jeden pár listů, její ponor v oddělených nádobách. První kvetoucí na pokoji eustomy lze očekávat na konci ledna - začátek února.

  Pěstování exotických doma - tvrdá práce, ale stojí to za to. Pěstovat v interiéru, tropické květiny potřebuje náležitou péči - časté větrání, dobré osvětlení a výkyvy teplot - v rámci 18-22 stupňů.

  Zalévání pokoj Aust doporučují bránil teplou vodu, a teprve poté, co vrchní vrstvu vysušení půdy. Tato květina nevyžaduje postřik. Nadměrné zamokření nadzemní část může vyvolat chorobám a škůdcům.

  Stejně jako většina pokojových rostlin, eustoma dobře reaguje na hnojení. Jak nakrmit květiny doma? Hnojení k této kultuře je zaveden v období aktivního růstu a tvorby poupat. Za tímto účelem, kapalné komplexní hnojiva v nízkých koncentracích. 10 ml kompozice se rozpustí v kbelíku s vodou.

  Kromě základní péče eustoma domu patří pravidelné odstraňování odumřelých pupeny, listy zažloutlé a scvrklé. Dodržováním těchto jednoduchých podmínek, o tři měsíce později eustoma opakujte, svěží a barevné květy.

  Vybledlé pokojová rostlina zdobené, takže část natáčení s jedním párem štěrbin. Oříznuté položky převedené v chladné místnosti při teplotě v rozmezí 12-15 stupňů. Během této doby se rostliny začíná období odpočinku, takže již nejsou krmena a napájena méně často. S příchodem jara, kdy květiny začnou vegetačního období, jsou transplantovány do nové půdy a obnovit všechny kosmetické procedury.

  Reprodukce této květiny, stejně jako kultivace se provádí prostřednictvím semen. Eustomy vegetativní rozmnožování, tj, řízky, se nepodařilo, takže metoda semeno je rozpoznán jako nejúčinnější.

  • Tato rostlina je velmi často ovlivněny škůdci a chorobami. Nejvíce notorický nepřátelé eustomy je molice skleníková, mšice a slimáci. Boj proti škodlivému hmyzu se provádí pomocí chemikálií - konfidor, aktellik, Akhtar nebo Fitoverm.
  • Chránit tuto dekorativní a kvetoucí rostliny v otevřeném terénu, květinářství provádět pravidelné preventivní ošetření nebo lék fundazol Ridomil zlato. Chrání květiny z Fusarium vadnutí, padlí a botrytidy - nejnebezpečnější onemocnění eustomy.

  Podléhat všem pravidlům pěstování, péče, v optimálních podmínkách zadržení, je možné pěstovat některé z výše popsaného stupně eustomy které potěší svými svěžími a barevnými květy nejen na zahradě, ale i ve vnitřním prostředí.

  Místo kolem chaty Marina Makarova. Transformovat chata v ráji

  Togo, kteří budou krást obsah, trpí neúroda, napadení škůdci vetřelce a plné přerostlé zahradě plevel.

  Eustoma - výsadba a péče na Sibiři

  Eustoma lisianthus nebo často nazýván „Irish Rose“ a „Texas bell“ - dvouletá rostlina, které jsou rozloženy po celém světě z amerického kontinentu. Jemný a romantická květina se silným, ale ladné stonky botaniky patří do rodiny hořcovité. Je to velmi ocenil zahradníky z celého světa jsou různé odstíny modré, bílé, žluté nebo červené květy, sešli v přirozených kytic, nejen dekorativní vzhled k posteli, ale i dokonale konzervovaných ve formě řezu. Na konci minulého století eustoma to stalo se populární jako pokojová rostlina. V hrnci kultuře možné dlouhodobé kultivace Lisianthus, ale v otevřeném poli se pěstuje jako jednoletá rostlina.

  S cílem získat kvetoucí záhon v červenci, setí semen pro semenáčky by měly být řešeny na konci listopadu. Tento proces se skládá z několika fází.

  • Připravený kapacitní na 2/3 objemu vyplněna speciální substrát s nízkým obsahem dusíku a neutrální kyselosti. Dobře se hodí do půdy připravené fialky, která by měla být dobře zvlhčují před setím.
  • Připravený kontejner stanoveno semena a lehce stiskněte je do povrchu půdy.
  • Kapacita pozemní těsně uzavřené fólie k vytvoření sklenících podmínky pro klíčení. Později výsadby je třeba větrat alespoň jednou týdně.
  • Pro klíčení plodiny jsou umístěny v místě, kde je teplota udržována v rozmezí od 20 ° C do 25 ° C. Intenzity světla v tomto bodě je irelevantní.
  • Po objevení sazenic (asi dva týdny) kontejnery se přenesou do osvětlené místo, poskytuje více a dodatečné osvětlení v průběhu prosince - únor.
  • Po vytvoření druhého pravého listu by raspikirovat sazenice v malých květináčích o průměru asi 5 cm až 3 drážkami, v jedné nádobě. V tomto případě, sazenice třeba zakopat, krycí půdy spodní dvojice listů.
  • Rostliny po transplantaci hojně zalévat, pak byla rozprášena v pravidelných intervalech. Pro větší pohodlí, osobní teplichku kryt vyroben z plastového sáčku.
  • S nárůstem ohledem na den, kolem začátku března, by měly být sazenice transplantovány sekundární větších květináčů o průměru 2-3 cm a více. Nezapomeňte umístit na dně drenážní vrstvy. V této fázi již není potřebné osobní pařeniště.
  • Poslední transplantace se provádí velmi opatrně, aby nedošlo k poškození citlivého kořenový systém rostlin. To je nejlepší používat metody manipulace.
  • Za takových podmínek, budou sazenice rostou až do přistání na záhonu, takže aktivní vegetační období je nutno umístit na světlé a teplé parapetu. Rostliny vyžadují přiměřené množství vody, takže zalévání musí být prováděny pouze tehdy, když vysoušení horní vrstvy půdy v květináčích.

  Přesazení v otevřeném terénu

  Eustoma - termofilní a rozmarná rostlin, bolestivě reagovat za příliš nízké teploty a přímé sluneční záření. Nemůže stát nadměrnou vlhkost, ale nedostatek vody ovlivní negativně keře. Vezmeme-li v úvahu všechny tyto funkce a vybrat vhodné místo ve vaší zahradě po ní.

  • Pro záhonů by měl být vybrán pozemek rozptýleného světla, chráněné před studeným průvanem a podmáčené půdy.
  • odcházejí doba závisí na konkrétních podmínkách regionu. Hlavním kritériem - úplná absence hrozby mrazy návratu. Ve většině oblastí, tentokrát obvykle začíná v polovině května, ale v jednotlivých letech od data výsadby může být posunut o jeden až dva týdny.
  • Rostliny byly testovány mohou být méně stresu, rozhodnout se pro jejich přistání nebo při zatažené obloze při západu slunce.
  • Aby nedošlo k poškození citlivého kořenového systému rostliny, sazenice obnovena z hrnce do připraveného hojně vylil studny, spolu s hrouda.
  • Interval mezi jednotlivými rostlinami by měla být udržována asi 15 cm. Takže rozvětvené keře nebudou vzájemně rušit při poroste.
  • Za prvních pár týdnů výsadbě se doporučuje na pokrytí nákladů na film nebo osobní plastové lahve. Takže sazenice budou cítit lépe a rychleji zakořenit. Během tohoto období, zalévání rostlin nevyžadují.

  Pokud tomu tak není obtížné si vybrat vhodné místo záhony, péče o výsadby eustomy.

  • Pro dobré zdraví barvách vyžaduje pravidelné, avšak mírné zalévání, které by mělo být provedeno pouze tehdy, když se sušení horní vrstvě půdy do hloubky asi pár centimetrů.
  • Jako hnojení se doporučuje používat infúzi divizny, nebo ptačí trus. To se ředí v poměru 1:10 a poprvé ustlat do jednoho měsíce po výsadbě, kdy rostliny jsou již velmi dobře zakořenit. V budoucnu, proveďte postup na měsíční bázi. Příznivý vliv na plodiny a požírající listy, ale koncentrace by měla být ještě nižší.
  • Pro více aktivní větev doporučuje prischipnut vrchol po vzniku 8-listů.
  • Eustomy kvetení se vyskytuje v červenci a srpnu. Jeho načasování je přímo závislá na době výsadby semen, jakož i povětrnostní podmínky určitého období.
  • Po začátku kvetení záhonek vás potěší jasnými barvami až do pozdního podzimu, protože květiny kvetou postupně, a místo toho se suší květ stále více a více nových pupenů. Přestat nádherný změť barev může jen vážné ochlazení se sněhem a mrazem do -10 ° C
  • Příliš brzy zatsvetshaya eustoma může skončit v srpnu potěší vás bujný kytice. V tomto případě se snaží zkrátit stonky suché tak, aby se jim odejít od 1 do 3 vsunuté. Pak, když je dobré počasí za měsíc a půl se můžete opět těšit na světlé záhon.
  • V případě pozdního kvetení, můžete prodloužit životnost zahradní eustomy pečlivě kopali po nástupem chladného počasí a být zasazeny v květináči. Na prosklené balkon nebo parapetu chladu bude i nadále kvést. Po zaschnutí barvy mohou přeměnit zahradu s bydlištěm v domácím provedení, odříznout stonky a posílá zimu v chladném místě a omezit zálivku.

  Eustomy Navíc v oblasti, kterou lze pěstovat růže a další květiny. V tomto článku si můžete přečíst o tom, jak pěstovat růže a správně pečovat o ně.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  4 + 4 =