Flower rozhdestvennik foto

Flower rozhdestvennik foto

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Rozhdestvennik - péče, pěstování, prořezávání, výsadba. Rozhdestvennik onemocnění. Foto Rozhdestvennik.

Všechny záznamy věnován závodu „Rozhdestvennik“

Jak pečovat o rozhdestvennikom

Jak vytvořit komfortní podmínky pro Decembrists.

Hanna - Út, 08/13/2013 - 17:20

rozhdestvennika flower jsem si narůst dlouhou dobu. A já jsem se naučil, jak se o něj starat, aby rostlina cítit pohodlně. Pro dobré zdraví, rozhdestvennik muset krmit každé 2 týdny. K tomu, beru speciální hnojivo pro kaktusy. Jsou-li v obchodě ne, koupím květina hnojivo.

Během kvetení rozhdestvennik potřebují hodně vody, pak květy jsou stále větší. Rozhdestvennik často trpí poškozením škůdci. On je napadena svilušky, José měřítku a škodlivý hmyz.

shyranya - pá 11.5.2012 - 10:26

Rozhdestvennik říjen a listopad je v klidu. Během této doby se teplota v místnosti nesmí být vyšší než 20 stupňů, a že je třeba zalévat květiny jen jednou za sedm dní. Od druhé poloviny listopadu rostliny by měly být ošetřeny a zalévány každý druhý den. Když pupeny začnou tvořit, a když rozhdestvennik květy by měly být pravidelně zalévat a hojné a pokojová teplota by měla být 30 stupňů. Příliš suchý vzduch vede k zanechání všech pupenů. Péče o rozhdestvennikom v tomto období musí být obzvláště opatrní. Zalévání květin stačí ohřát vodu. Tato rostlina miluje vodu, ale pokud je příliš hojně zalévat, to může rychle hnít.

 • Blog pěstitel shyranya
 • Přihlášení nebo možnost psaní komentářů se přihlašte

Heřmánek - Út, 02/28/2012 - 13:38

Tento rozhdestvennik je na mé práci. Poměrně velký Bush, takže prostor pro něj v bytě, jsem nenašel. V poslední době kvetla a produkoval jejich krásné květiny. Starám se o něj a snažila se v souladu s podmínkami, ke kterému je náročné. Dejte ji na slunné okna kanceláře, půda v výsadby lze snadno udělat, ale s malou nebo žádnou organickou hmotu - mech, rašelinu, jemné keramzitu. Dvakrát v létě byla krmena kapalné hnojivo pro kaktusy. 1 zalévání jednou za týden. A tady je můj Decembrist spokojeni s jejich kvetení.

 • Daisy Květinářství Blog
 • Přihlášení nebo možnost psaní komentářů se přihlašte

barabolya - St 02.8.2012 - 15:13

Jsem na okenní parapet růst rozhdestvennik jak si toho vážím pro krásu květin. Hrnec s květinou stojí na slunné straně, ale nemám vystavit rostlinu před přímým slunečním světlem. V období od června do října hnojit tekuté hnojivo jednou za měsíc. napojena I sušení půdy v hrnci. Na podzim uspořádat období odpočinku. I napojena jednou týdně a méně. Někdy trávím postřik. Pravidelně mýt pod tekoucí teplou vodou. Výsledkem je, že moje květina ročně mě těší krásu jejích světlých květů.

shyranya - Út, 08/23/2011 - 22:55

Rozhdestvennika pro jarní a letní se dobře hodí pro polostínu a rozptýleného světla. Během kvetení tento závod se nejlépe na jižní okno, ale stále je třeba chránit před jasného slunečního světla, a je vhodné, aby se nehýbala květináč s ohledem na slunci, protože by to mohlo vést k rychlému vylučování z pupenů a samotných květin. Na pozemku, ve které se musí směs stoupající být velmi lehký a drobivý a který se skládá z kusového 0,5-1 cm v průměru, jsou hlavní složky - chudý organické zeminy, rašeliny, rašeliník MOX, keramzit.

 • Blog pěstitel shyranya
 • Přihlášení nebo možnost psaní komentářů se přihlašte

shyranya - Mon, 08/22/2011 - 15:41

Rozhdestvennika pro jarní a letní se dobře hodí pro polostínu a rozptýleného světla. Během kvetení tento závod se nejlépe na jižní okno, ale stále je třeba chránit před jasného slunečního světla, a je vhodné, aby se nehýbala květináč s ohledem na slunci, protože by to mohlo vést k rychlému vylučování z pupenů a samotných květin. Na pozemku, ve které se musí směs stoupající být velmi lehký a drobivý a který se skládá z kusového 0,5-1 cm v průměru, jsou hlavní složky - chudý organické zeminy, rašeliny, rašeliník MOX, keramzit.

Selena - St, 04/20/2011 - 22:22

Chci ukázat všem milovníkům květin vaše rozhdestvennik-survivor. Těžko uvěřit, ale tato rostlina po dobu delší než třicet let! A co je zajímavé. Po mnoho let žil v našem domě, kde všechna okna s výhledem na sever. Jak jsem se za ním, ani nestaral onu téměř nikdy kvetly, v krajním případě „dal“ jednu nebo dvě květiny, které se téměř okamžitě a odumřelé. Ale teď, že je s námi se přestěhoval do bytu s východními okny - květiny prostě nezná! To, jako by druhý dech - květiny, někdy i několikrát během zimy. Totéž platí i pro mnohé z mých dalších květin - kvetou i ty, o kterých jsem neměl ani tušení, že může kvést. Tady, znamená to, že Správné osvětlení pro rostliny!

Maruška - Mon, 12/27/2010 - 17:02

Můj první hrnec s touto květinou jsem zdědil po babushki.s Od té doby uplynulo 8 let a mám sbírku více než 20.

různé barvy, velikosti, tvary.

přitahoval jsem se této květiny, takže nevyžaduje žádnou zvláštní péči o něj, zalévání čas a odstraňte suché listí, větvičky.

Nemám nic jim oplodnit.

a od prosince do února, někdy března mám neskutečnou krásu.

Tento mimořádný obyčejný rozhdestvennik!

Jill - Pá. 01.10.2010 - 15:58

Od dětství patřil stál ve dveřích rozhdestvenniku s lítostí a zmatku. Přesto neatraktivní vzhledu, pokrytý prachem. Ale když zimní zapadá - musíme si klást otázku. Zázrak v podobě malých červených světel spangled s tímto podivným kaktusu. Dětství prošel, a spolu s ním pocit úžasu při pohledu rozhdestvennika. Nyní, několik hrnce pro mě a byli mezi favority!

Od tohoto Zigokaktus (kaktusy les), v vlhkosti potřebuje víc než obyčejné kaktusu. My - všichni vodohleby - zalévání jednou za 4-5 dny, a během kvetení - každé 2 dny. Přestože v souladu s pravidly, které potřebujete méně, ale z nějakého důvodu mé pohodlné právě takový zalévání režimu. Oni také kvetou na - na jaře na Velikonoce a na konci podzimu. Květy velké, jasný - nadšení a jediný!

Ludmila - Mon, 03/15/2010 - 13:41

Rozhdestvennik aka Decembrist, také známý jako Schlumberger - všichni stejný krásná květina. Roste za normálních podmínek místnosti, jen v září potřebovat více chladný vzduch se objeví nové výhonky. Během kvetení není radno dotýkat rostlin: swap, setřete prach z listů. Vynásobte je řízky: Útěk potřebu roztrhat spíše než vykrojené. Pak stonky zasadil ve vlhké půdě a krytou jar. Crown Decembrists potřebují pravidelné prořezávání, protože nové květy se často objevují u mladých nových výhonů.

 • Blog pěstitel Ljudmila
 • Přihlášení nebo možnost psaní komentářů se přihlašte

Přihlásit nebo zaregistrovat

Encyclopedia of pokojové rostliny

Před 6 hodin 12 minut

nedávno

Rozhdestvennik péče a transplantace

Poznámky k péči Rozhdestvennik. Členové sdílejí tajemství a tipy pro rozmnožování a transplantace „Rozhdestvennik“.

Účastníci diskuse o našich komunitních zahrádkáře chorobami a škůdci rostlin / květin.

Obrovské množství fotografií.

© "TipsPlants.ru9quot; - blogy květinář o pokojové rostliny. Moderní komunitní zahradníci.

Rozhdestvennik, starat, pěstování, prořezávání, výsadba. Rozhdestvennik vše o rostlinách. Foto Rozhdestvennik.

Oasis v domě

All vnitřních i zahradních rostlin

Procházet články

Jak pečovat o Rozhdestvennikom doma, fotografie a reprodukce květu

Flower Rozhdestvennik nebo Dekabrist dostal své jméno, protože kvete před Novým rokem v prosinci a má dlouhou dobu kvetení. Jiná jména pokojová rostlina - Zigokaktus a Schlumberger. Květina patří do rodu epifytické kaktusů, které rostou na větvích jiných rostlin. On je docela nenáročný na péči a jsou vhodné i pro ty, kteří teprve začínají, aby se zapojily do květinářství. Nicméně, pokud by pěstování této otázce může nastat v domácnosti, - Proč ne kvést Dekabrist? Odpověď na tuto otázku lze nalézt pečlivě zkoumali Rozhdestvennikom péče a hlavní důvody pro nedostatek barev, které najdete na konci tohoto článku.

Fotografie, popis a typy Rozhdestvennika

Dekabrist nevypadá jako normální kaktusu, protože nemá žádné trny a je větvení Bush s kloubovými, ploché výhonky (segmenty) s výřezy na okrajích. Červená, fialová, růžová, fialová, oranžová nebo bílé květy jsou vytvořeny na koncích visí stonky. Zdlouhavě mohou dostat čtyři až osm centimetrů.

Doma, nejčastěji pěstují tři druhy Decembrists:

 1. Buckley - je nejznámější a obyčejná forma Rozhdestvennika. Střílí a visící stonky se zaoblenými výstupky. Bush může dosáhnout výšky 50 cm. Jeho květy jsou růžově fialové lístků se skládají ze žluté a dlouhých trubek. Na základě tohoto druhu bylo vytvořeno mnoho druhů Decembrists, které se liší v různých barvách pupeny.
 2. russeliana - Vánoční kaktus s dlouhými, spojované, ploché, lesklé stonky a květy, které se skládají z velkého počtu bílých okvětních lístků, fialové, červené, růžové.
 3. Zigokaktus zkrácen - typ Bushe liší až padesát centimetrů. Má Plošně tvarované světle zelené segmenty asi pět centimetrů. Podél okrajů svých ostrých zubů. Na každém focení je vytvořen na jednom kvítků asi pět centimetrů na délku. Jejich barva se může lišit od bílé a růžové až lila a fialové.

Jak pečovat o Rozhdestvennikom doma?

Vánoční kaktus osvětlení miluje, ale nesnáší přímé sluneční světlo. Z tohoto důvodu je lepší růst na západní a severovýchodní parapety. Jsou-li vaše okna se nachází na jižní straně, bude květina mít pritenit. V letních měsících je možné závod vyřazen na lodžii, balkon nebo na zahradě, jeho umístění pod korunou keřů či stromů. Na začátku září s nástupem chladného nocí květu jsou zapsány do domu.

Zalévání rostlin by měly být pravidelně, ale tak, aby jímka voda nebude stagnovat, protože půda nebyla rozbředlého sněhu. Horní vrstva půdy před zaléváním by dobře oschnout. Voda se stávala po dobu několika dnů. zavlažování režim zejména Decembrists. Proto, pokud máte nějakou otázku, proč ne Rozhdestvennik květy, všimněte si přibližnou režim kalendáře květ pěstování:

 1. Od března do září - období růstu. Po odkvětu, rostlina je obsažen v teplých podmínkách, napojena rovnoměrně a měkká voda jednou za dva týdny, aby krmivo hnojivo pro kaktusy.
 2. V říjnu a listopadu, před květem, Na začátku Decembrists doba odpočinku, během níž musí získat sílu. Proto je umístěna na chladném místě a napojena asi jednou týdně.
 3. V druhé polovině listopadu a prosince - během pučící. V této době je nejlepší teplota pro Rozhdestvennika - asi 30 stupňů. To by mělo být pravidelně a hojně zalévat, stříká listí a nezapomeňte nakrmit. Zalévání se provádí až po horní vrstvě sušení půdy.
 4. Od prosince do února během kvetení Péče je stejná jako v době pučení.

Chcete-li získat krásný tvar keře, to je možné vytvořit. Rozlehlá Dekabrist nemusí vypadat velmi pěkné. K nápravě této situace, dost ruce „vyšroubovat“ segmentů, čímž se zkrátí stonek na požadovanou délku. Staré výhonky lze řezat zcela a použít je pro chov Rozhdestvennika.

Kdy a jak k transplantaci Rozhdestvennik? To by mělo být provedeno v polovině března, kdy vánoční kaktus bud. Transplantovat ho v hrnci pro dva centimetry více než předchozí. V Decembrist malý kořenový systém, takže přesazování rostlin by měly být řešeny s ne více než jednou za 4-5 let. Mladé keře se přesazují každé 2-3 roky.

Transplant, speciální půda pro kaktusy nebo vařená vlastní směs těchto složek, které budete potřebovat, aby se rovným dílem:

V dolní části nového hrnci je naplněna odvodnění. Měl by mít třetinu kapacity. Po tom, nalije malé množství půdy. Transplantaci lepší způsob, jak dělat manipulaci, takže květiny ze staré hrnce jde ruku v ruce s hroudu hlíny a umístí do nového kontejneru. Kolem horní části a kořeny pokryté půdy, která je mírně zhutněný a napojena.

Decembrists vypěstované ve dvou směrech:

 1. Řízky - přístupné všem, a jednoduchý způsob reprodukce.
 2. Očkování - ideální pro ty, kteří chtějí, aby se zapojily do experimentů v zahradnictví.

Tímto způsobem Zigokaktus přenášené řízky, které se musí skládat z několika segmentů. Oddělil se od úniku tří až pěti segmentů, které potřebují trochu držet ve vzduchu, tak oni prostě podvyali. Poté, připraveného kontejneru, který je naplněn zeminou. Půda se zvlhčí a stonky jsou vypuštěny do ní. Horní stonek se vztahuje průhledný kryt v podobě plastového sáčku, sklenice nebo řez plastové láhvi. Péče o ně je kontrolovat vlhkost půdy a každodenní ventilace přistání. Po vytvoření kořenů stonku transplantované do malého hrnce, která by měla být o něco větší, než je objem svých kořenů. Velké nádoby nejsou vhodné pro malé růžičky.

Škůdci a nemoci Rozhdestvennika

Škůdců Decembrists může napadnout spider roztočů a Mealy chybu:

 1. V případě, že segmenty jsou žluté, a tam byl pavouk na ně, pak se usadil na květ pavoučí roztoče. Zbavit, můžete použít lék nebo Fitoverm aktellik.
 2. Bílé hrudky ve tvaru vlny - A moučný bug, který lze nalézt na natáčeních. Smiř se s tím by měly být s pomocí léku Akhtar nebo jiným vhodným insekticidem.

Kontaminovaná půda, rostoucí v návrhu, zamokření půdy - to vše může způsobit zničení rostlin houbových a bakteriálních onemocnění:

 1. Ovlivnění kořen Phytophthora krk a fitium jsou léčeni Topaz VitaRos.
 2. Bakteriálních onemocnění se může projevit tmavá skvrna na spodní části dříku, který se šíří v průběhu času. Po nějaké době, stopka zčervená nebo zabarvené.

Postižené část by měla být okamžitě odstraněna. A v případě, že celá rostlina je nemocný, je nutné oddělit zdravé řízky, a všechno ostatní je vyhodit. Řízky profylakticky léčených fungicidy a jsou používány pro chov.

Možné problémy při pěstování

Špatné vybrané místo pro pěstování květin a chyby v péči může vést k nedostatku kvetení, a mnoho dalších problémů.

Proč Rozhdestvennik není květu?

Pokud Decembrist nebude kvést, je třeba nejprve pochopit, co je příčinou. Nedostatek kvetení může být v těchto případech:

 1. Nestačí úrodnou půdu. Po období vegetačního klidu rostliny je nutno krmit speciální hnojivo.
 2. nevhodné osvětlení. Nedostatečné osvětlení na severním parapetu a přímým slunečním zářením v blízkosti jižního okna může způsobit nedostatek kvetení. Květina musí být přesunuty do okna v západní a východní.
 3. Nedostatečná doba odpočinku. Pokud Dekabrist vše se koná v teplém prostředí pro tvorbu pupenů prostě nemusí mít dostatek síly. Květina potřebuje spící období, které jsme napsali výše.
 4. Bush byl přemístěn na jiné místo. Poupat nebo květů by mohl spadnout, pokud rostliny během kvetení přeskupit nebo otočit. Za to, že nový rozkvět se dočkat.

Co když květina je napojena pravidelně, ale stále chřadnou? V tomto případě je třeba dávat pozor na následující body:

 1. V případě, že Bush na dlouhou dobu, ne transplantované může potřebovat nový živin půdy.
 2. Výhonky mohou chřadnout vzhledem k tomu, že květina stojí za to o pracovní radiátory. Tropické květiny potřebují vysokou vlhkost, a výdrž baterie je založena na suché a horké. V tomto případě se Bush by měl být pravidelně stříkané.

V případě, že květina padající listí, nejpravděpodobnějším důvodem je špatný způsob zavlažování. Kaktusy nemají rádi bohaté a časté vlhkost půdy, což je mezi zalévání nemá čas vyschnout. Začnou hnít kořeny, což opadá listí a pobegi.Chto dělat v tomto případě?

-Li kořen rot moc, uložit rostlina nemá naději na úspěch. V tomto případě je nutné oddělit a zakořeněné řízky se dostat jednu novou zdravou rostlinu.

Teď už víte, proč Rozhdestvennik nemusí kvést, a způsobuje další problémy, když roste. Pečlivě přečíst a dodržovat všechna pravidla péče o Rozhdestvennikom doma. V tomto případě je váš domov na Nový rok Dekabrist zdobí krásné, neobvyklé barvy.

Flower Decembrist: péče doma, problematika pěstování Schlumberger a rozmnožování listu, jak se dělá dobře rostou a pravidelně, stupně a fotografické rozhdestvennika kvetou

Během chladných zimních dnů a večerů je radost v srdcích jejich vlastníků přináší neobvyklou květinovou Decembrist. Má spoustu velmi různými jmény, včetně:

Malý keř, nepřesahující 30-40 cm na výšku, původem z tropických pralesů v Brazílii na kořeny a výhonky stromů. Dekabrist považován za les kaktus, ale je to jen obvyklé pro jejich hřbety, ačkoli tomu tak není. Bush visí stonky tvořen z mírně zaoblenými listy, jejichž délka může dosáhnout až 6 cm.

Kvetoucí Decembrist je připomínán po dlouhou dobu, protože jeho květy mají nezapomenutelný dlinnotrubchatuyu stupňovitý tvar. Nosník je poměrně dlouhé tyčinky visící z poloviny symetrické květu dává nádherný a originální vzhled. V divoké rostliny opylení provádí kolibříků. Schlumberger kvete v polovině léta, která začíná v Jižní Americe ve stejné době, kdy zima začíná na severní polokouli. Že to byl důvod, že rostlina je známá jako Decembrists. Červené a bílé květy se objevují na špičkách stonků. V průběhu doby, různé druhy byli chováni rostliny, které mohou být i růžové, žluté a bílé, fialové nebo karmínové.

Poměrně neobvyklý kořenový systém se přirozeně používá k přizpůsobení se náročným brazilských lesů. Skutečnost, že v tropech požadovaná vrstva půdy je prakticky neexistuje, takže kořeny slabin Decembrists, které mohou být velmi rychle ztratily. Ale v tomto okamžiku pomoci rostlina přijít k tzv hledání kořenů, které jsou schopny se vyvinout v plnohodnotné kořeny v nejkratším možném čase. Kromě toho, mohou být transformovány do vzdušné kořeny (jako jsou určité odrůd Ficus Benjamína) Potřebné k oxygenaci pouzdro a dostatečné množství vlhkosti.

Varvarin barva je odlišná od ostatních kaktusy v tom, že roste velmi rychle. Je to proto, že v přirozeném prostředí jednou v prostředí, které je nejvhodnější pro něj závod chce, aby co nejvíce prostoru jak je to možné, což mu umožní vyhnout se setkání se všemi konkurenty. Také tato květina dává hojné kvetoucí nezapomenutelné, snadno reprodukuje a mohou usadit tak rychle, jak je to možné, což mu starat se pro sebe jiné rostliny.

Zvláštností Decembrist

Nejdůležitější výhodou, stejně jako charakteristický rys Decembrists z jiných rostlin je, že kvete v době, kdy ostatní rostliny dávají přednost spánku. Ale jiné než to, že existují i ​​jiné rozdíly, z nichž stojí za zmínku,:

 • Rozhdestvennik necítí dobře na okenních parapetech, která se nachází na jižní straně budovy. Silně spalující sluneční paprsky, a bohaté osvětlení může vést ke smrti na konci květu kmenových segmentů.
 • S nástupem léta rostliny potřebují vzduch, takže by to mělo být umístěno na stinném místě, což může být balkon, terasa nebo lodžie.
 • Také v létě keře by měly být pravidelně stříkané s vodou důkladně.
 • V případě, že Decembrists, dobře postaráno, pak mi prosím každou zimu, bude po dobu 15-20 let. Ale je třeba vzít v úvahu, že v průběhu času výhonky jsou méně dekorativní a může lignificated.
 • V době narození poupata jsou velmi jemná a dává přednost být sám v tomto období. Proto, jakmile jsme zjistili, že se začaly objevovat první pupeny nemění svou pozici nebo může být přesunuta z jednoho místa na druhé.
 • To umožnilo pěstování jako konvenčních elektráren, a závěsné sestřelení.

Jaké typy Schlumberger setkávají, fotky odrůdy

V těchto dnech můžete najít několik druhů těchto rostlin.

Velký keř, obdařený hustými masité listy, jejichž délka může být až 7 cm. Víceúrovňové květy již dlouho, mírně upozornil lístky různých barev.

Větve této rostliny mírně klesat a může dosáhnout úrovně 80 cm. Tmavě zelený ploché segmenty Podobně se liší ve svých listech zubaté okraje a dobře definované pruhy. Květy jsou poměrně velké, mají trubkovitý tvar s plátky jsou uspořádány v řadách. Od poloviny květu visí malý spoustu dlouhých pestíky.

Výška tohoto druhu dosahuje 50 cm. To se liší od jiných druhů jejich tmavě zelenými lesklých segmentů s ostrými hranami.

Délka trubkových květů vícepodlažních, vyznačující se mírně ostrými lístků, může být vyšší než 7 cm.

K dispozici jsou bílé, žluté a fialové odstíny barev, které se liší v závislosti na odrůdě. Kvetoucí začíná v listopadu a vydrží až do března.

Velmi vysoká rostlina s velkými světle zelené výhonky, na jehož konci se narodili květiny. Může být buď červené, fialové, bílé a žluté nebo jiné barvy. Jakmile se kvetoucí končí na místě, kde kdysi rostly květiny, tam jsou malé červené plody.

Vzhledem k tomu, že rostlina kvete po dlouhou dobu a je rozpuštěn v době, kdy zbytek květiny byly klidové místnosti, rozhdestvennik stala velmi populární mezi milovníky květin zdobí své domy a byty.

Rostoucí Zigokaktus Schlumberger Video Hodnocení:

Správná péče o Decembrists v domácnosti

Varvarin barva upřednostňuje růst v místech, kde převládá dobré osvětlení, ale to není moc slunko. Kolísání teploty jsou škodlivé pro květinu, protože ve své vlasti, v tropech, vlhkém a teplém podnebí. Pokud můžete vytvořit pro životní podmínky vašeho domácího mazlíčka jako nejpodobnější přirozené, pak, po dlouhou dobu, Decembrist vás potěší svou krásnou a zdravý vzhled.

S nástupem teplých dnech by měly být umístěny v polostínu Schlumberger. Nejvhodnější pro něj být východní a severní parapety. Pokud Rostlina kvete, budou květy pomoci prodloužit jeho jižní straně. Ale pamatujte si, o slunci, které jsou škodlivé pro Decembrists proto pokrýt volné okno záclonu. Když mentee bude dlouhá doba, aby stát na jednom místě, pak to může ztratit svůj dekorativní efekt, protože se stane asymetrický. Aby se tomu zabránilo, je nutné pravidelně otáčet Bush, který bude poskytovat stejné pokrytí veškerých svých stranách. Ale nezapomeňte, že přesunutí závodu je povoleno pouze v okamžiku, kdy vzestup jeho výhonky. Pokud budete trávit tento postup v době, kdy Decembrist propuštěn, nebo pupeny začaly kvést, to může ztratit.

Na Varvarin barva mohla vyrůst zdravé a zároveň musí být předloženy krásné květiny pěstované v interiéru, teplota bude pohybovat v rozmezí od 18 do 25 stupňů. Během vegetačního období maximální teploty nad nulu by neměl skákat do 20 stupňů. Před květem Decembrist nutné akumulovat dostatečné množství síly, a pro tento optimální teplota v místnosti by měla být alespoň 12 stupňů, ale ne více než 16.

Závěr: V místnosti by mělo být dost cool.

Jak správně zavlažovat a hnojit rozhdestvennik doma

Musíte se postarat o něj, stejně jako pro celou řadu hrnkových listnaté rostliny. Včasné napájení a provést nezbytné hnojiva.

Zálivka je umístěn pouze teplotu okolního vody. Suchý vzduch, který může převládat v bytě je třeba kompenzovat pomocí postřikování, rostlin nebo přidání mokré hrnec pánev kanalizace, nebo rašelina.

Jakmile přijde jaro květina nutně potřebují nakrmit, pomocí komplexních hnojiv. Ale dávkování přídavného krmiva by měly snížit o polovinu, než je uvedeno v jeho návodu. V letním období je postup provádí několikrát za měsíc. S nástupem podzimu oplodnit květina se nedoporučuje.

Pokud se rozhodnete pro transplantaci rostlin je to stojí za to dělat až poté, co přestane kvést. Dospělí potřebují přesadit květiny jednou za 5 let, zatímco mladé rostliny vyžadují roční transplantaci. Vzhledem k tomu, kořeny povrchu Decembrists výběrem kontejner, ve kterém se bude měnit, je nutné, aby zůstali na nízkém širokém hrnci. Třetí část hrnce je vyplněn s odvodněním. Rostlin mohou být zasazeny do nákupu mírně kyselé půdy určené pro kaktusy.

Chcete-li vytvořit svůj vlastní důvod, že tomu je třeba:

 1. 2 díly rašeliny.
 2. 1 díl úrodné půdy.
 3. 1 díl hrubý písek.
 4. Aby se předešlo jakékoliv infekce v půdě, přidejte do něj malé množství práškového uhlí.
 5. Pro vytvoření dobrého vlhkosti půdy průchod, je třeba přidat trochu cihla fragmenty nebo vermikulit.

Důležitou roli při pěstování rostlin hraje jeho správné a včasné prořezávání, což umožňuje, aby se stal Bush krásné v budoucích kvetoucích rostlin. Zákrok se provádí v červnu. V tomto okamžiku je třeba všechny stonky, které rostou na špatné straně, a porušovat společná okrasné keře, odstranit. By neměl být použit pro tento účel nůžky nebo jiné ostré předměty, jako jsou segmenty snadno odšroubovat rukou. Tento postup umožňuje, aby nezávisle na vytvoření požadovaného tvar Decembrists.

Zigokaktus z listu

Reprodukce Decembrist provést dvěma způsoby, pomocí řízků a vegetativně.

Jak pěstovat Decembrist z listu? Několik krajní segmenty, odšroubovat, načež se nechá schnout po dobu dvou dnů.

Vedle měli zasadit do vlhké půdy a vytvořit skleníkový efekt je nezbytné k pokrytí listy sklenice nebo plastové láhvi. Dal hrnec ve stínu, nezapomeňte odstranit banka neustále provzdušnit takový neobvyklý skleníku.

Pro řízky zakoření, budou blížit teplotu 15 až 20 stupňů.

Obvykle se tento postup provádí okamžitě po řezání rostliny, protože v době vytvoření potřebného formuláře budete mít řízky pro výsadbu.

Jaké jsou problémy, které může dojít při pěstování Decembrist

Pokud se budete řídit všechna pravidla, pak Zigokaktus bude vypadat nejen zdravá rostlina, ale potěší vás s jeho bohaté kvetení. Ale tam jsou škůdci a nemoci, které mohou zaútočit na rostliny. Chcete-li zabránit jeho smrti by měl vědět, co může bolet Decembrists.

 • Pokud si všimnete bílé hrudky mezi stonky, pak je to známka, že Bush napadl mealybug. Uložte tento škůdce z rostlin není jednoduché, a pro které je třeba co nejrychleji zpracovat rostlinné drogy, můžete si koupit, že v každé specializované prodejně.
 • Svilušky může také způsobit onemocnění vašich rostlin. Identifikovat výskyt škůdce může být rezavý patinu a prakticky neviditelné pavučina na listech. Červené, žluté nebo hnědé hmyz prakticky neviditelné, takže to bude těžké všimnout si jich. Příčinou je nedostatek vlhkosti v místnosti. Vypořádat se s těmito roztoči vám pomohou výtažky z česneku a cibule, stejně jako mytí listy tar mýdlo. V případě, že tradiční prostředky nepomohou, pak budete potřebovat léky, jako je Nero či Fitoverm aktellik.
 • Plísňová onemocnění, které mohou ovlivnit tato rostlina fitoftorm, fitumom a fuziriozm. Strike kořenový krček, který vede k tomu, že rostlina ztrácí jas a sytost, listí zešedne, květ slábne, i když pravidelné zalévání, a splnění všech nezbytných podmínek. Pro ošetření fungicidy Topaz, Maxim a VitaRos. Je také nutné zajistit, aby půda nebyla stojatá voda.

Jak pečovat o Decembrist že rozkvetl

V listopadu, rostlina je nutné vrátit se do teplého dobře osvětleném místě. Nezapomeňte ke zvýšení zavlažování dovolit Decembrists probudit z dlouhé dovolené. S cílem zajistit rovnoměrné osvětlení závodu by měla být pravidelně otáčet. Pokud si všimnete, že pupeny na Bush se rodí jen jednou rukou, to znamená, že druhý není dostatek světla. V tomto okamžiku není nutné uspořádat a otáčet Decembrist jak provést takový postup v době kvetení a pučení v každém případě nemožné. Faktem je, že to může vést k zanechání pupenů. Závod sám ví, kolik hodin by měl rozpustit květiny. Jediné, co musíte udělat v tomto období, je včasné zavlažování a péči.

Chcete-li prodloužit kvetení Varvarino barvu, zkuste kolem kmene dát trochu sněhu nebo ledu z ledničky, aby rostlina kvést o něco déle.

Proč ne Decembrist květy, které dělají

Nejčastějším důvodem, proč odmítá, aby pupeny, je nesprávné péče.

Takže, kvetoucí nemůže být s ohledem na tyto faktory:

 • Nedostatek vlhkosti v půdě.
 • Chudé osvětlení.
 • Pot, který roste Decembrist stal malý a nutně potřebují být transplantovány.
 • V půdě živiny chybí nebo příliš málo.

Pro bohaté květy Zigokaktus vyžaduje důkladnou přípravu. Na podzim vydají mu odpočinout, umístěním zařízení v chladné místnosti. Během volného času, byste neměli hnojit rostlinu a snížit zálivku na minimum.

Aby bylo možné využít květy na konci listopadu by měla být převedena do závodu v dobře osvětlené parapetu, a pravidelně

je napojena. To umožní zařízení probudit ze zbytku a začnou tvořit pupeny.

Pokud byste chtěli zasadit dlouho a bohatě kvetoucí, mělo by to být dobré ho sledovat, dodržení všech nezbytných pravidel:

 1. V zimě Světlo rostlina s pomocí umělého osvětlení.
 2. V době, kdy Decembrist začal ji kvést není nutné kroutit v opačných směrech a uspořádat na jiném místě.
 3. Také v této době zakázáno plodiny.
 4. V žádném případě nevystavujte Zigokaktus pokles teploty.
 5. Je-li teplota v místnosti v chladu, bude závod vás potěší jejich květy déle.
 6. V případě, že kontejner je úzký tvar, bude Decembrist vám svěží kvetení.
 7. Také, aby se zlepšila květ měla udržet pouzdra v místnosti s teplotou nepřevyšující 16 stupňů.
 8. Jakmile doba odpočinku konec by měl být pečlivě podávat hnojivo a mírně zvýšit zalévání rostlin. Ale nepřehánějte to, jak to bude resetovat všechny pupeny.

V takovém případě, pokud jste dostali, nebo jste si koupili rostlinu s květinami již, nebojte se, je-li všechny květiny odpadávat, když jej nastavit na požadované místo. Skutečnost, že Schlumberger bude potřebovat čas, aby se přizpůsobily nové umístění.

Jak již bylo uvedeno, je příčinou květin vadnutí může sloužit onemocnění, jako plísni a fitiumom.

To také ponechává laxnost může způsobit onemocnění kořenového systému.

V případě, kdy se stal neovladatelný pomalý, s největší pravděpodobností důvod spočívá v kořenech podchlazení, které se mohou vyskytovat v důsledku použití studené vody pro zavlažování nebo příliš nízké teplotě místnosti.

Spalujícím sluneční paprsky mohou také způsobit letargii stonek rostliny.

Kromě toho, pokud se řádně osvětlené hnojivo nebo použit příliš koncentrovaný další píce, to může také způsobit smrt kořenů. Ve snaze ušetřit keř, jak rychle jste schopni ji přesadit do jiné půdy, čímž by se zabránilo dalším ztrátám z Decembrists.

Proč rostlina kapky listí

Důvody, které mohou způsobit, že listy spadnout, jako pravidlo, obhajované některými nepříznivými faktory:

 • V tomto případě, je-li rostlina byla zasažena žádnými škůdci, to může shodit listí. Ve snaze ušetřit květinu ošetřete vhodným léky.
 • Pokud jste nezjistily po prozkoumání Decembrists nějaké nemoci, které mohou způsobit, že listy, jak se zbavit je nedostatek živin. Chcete-li ušetřit barvu Varvarin je třeba ji hnojit, používat přikrmování pro epifytické kaktusy.
 • Pokud začaly rostliny odpadávat listy umístěné na koncích stonků, důvody mohou být číhající v průvanu, náhlé změny teploty, taky odstřelil vzduchem nebo chování pozdní přesazování rostlin.

Na květ Decembrist nebo rozhdestvennik prosím vás v zimě bohaté a dlouhé kvetoucí dodržovat několik jednoduchých pravidel pro péči a chovu. A on bude okamžitě reagovat na vaše úsilí prosperující zobrazení četných květenství.

Zimní zázrak - kvetoucí Decembrist video:

Camellia květiny: Jak fotit doma, chovu a prořezávání, přesazování a pěstování

Indoor bambus štěstí, a jak se dívat na růst v domácnosti, výsadbu a pěstování, ve výzdobě fotografiích

Elegantní květiny Hoya vosk břečťan, jestli můžete zůstat doma a starat doma, fotky druhů

Oleandr květ péči a pěstování doma, typy fotografií, oříznutí a šlechtění

Monstera květin, proč je nemožné, aby hlídaly doma, fotografie filodendron péče doma, znamení a pověry

Leave a Comment

Your email address will not be published.

64 + = 67