Flowers kanzashi stuhy

Flowers kanzashi stuhy

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kanzashi květy saténové stuhy: jednoduché metody pro výrobu kanzashi růže. Satin míč do hrnce - kanzashi kroky (foto)

Zařízení Flowers z hedvábný pásek přišla až z dalekého Japonska.

Ženy šťastné ozdobit své vlasy s girlandami mnoha svátků.

V civilu byly skromné.

Postup je jednoduchý vazba.

Jiný detail a jas barev používaných. Květiny vyrobené pouze z textilií.

Jednoduchá technika výroby kanzashi barev saténové stuhy

Příklad žil růže květ. Je možné použít saténové tkaniny, například, růžové, na rozdíl od je znázorněno na obrázku. Doporučuje se koupit obchod oboustranný saténová stuha s třpytkami 125 mm široký.

Nástroje a materiály po ruce: hadřík z různých barev, jehlou a nití, aby odpovídaly.

V rukou pásky je přijata. Horní roh jsou složeny a sešity na dvojitého stehu.

Páska se hrnul do role 6 otáček. Okraje by měly být vyhrnuté přesně stejným způsobem.

Nyní se pás ohnut v úhlu 45 °, a potom se zabalí jednou kolem stávající válec. K úspěšnému zajištění tkaniny a udržení požadovaného tvaru - páska je šitý.

V podobném postupu při teplotě 45 ° budoucí dále zvýšil zhroutí. Každý obrat tkáň zamčené steh.

Kdy bude růže získat požadovaný tvar a objem, satén pásky lze řezat a všité do bud špičce.

Na vrcholu v celkovém obrazu tkáně složit kanzashi zbytek květy saténové stuhy. Každá květina je šitý gumičku. Poté, co tato dekorace je možné nosit na hlavě. Několik květina bude krásný celek na okraji hlavy.

Růže květ v oboru saténové stuhy kanzashi

Druhý experiment s tvorbou vlastních rukou se zvedl ještě zajímavější. Nyní budoucnost růže bude vysílat a jemné. Její květy jsou smyslné vzrušení z větru nebo sebemenší pohyb hostesek dekorace.

Nástroje a materiály na dosah ruky: Satin tkanina příjemná odstín červené, satén tkaniny zelené kus zelené plsti, vlásenky, papír, pravítka, tužky, nůžky, nití, jehly, svíčky, zápalky, pinzety, lepidlo, drát a bílé fólie.

Vyrobený papír vzor (nebo vzor) růžových lístků. Na obrázku je lemována papír na centimetr čtverce. Tužkou kreslené skici a vystřihnout nůžkami.

Vzor snížit saténové okvětní lístky ve výši 6 kusů.

Podle vzoru s přídavkem 0,5 cm, jsou řezány i stoupání v množství 6 kusů. Jsou v tomto pořadí, jsou větší než ty předchozí.

šablona papír nůžky připnout kolem okraje 0,5 cm. Z toho snížit i velmi malé lístky ve výši 6 kusů.

Každý dostal budoucí okvětní lístky jsou zpracovány podle krajů, aby se zabránilo odlupování tkáňových řezech. Za tímto účelem je zapálil plamen svíčky. Pro to se doplní každý lístek a okraj malého roztaví. V době roztavení tkaniny je důležité protáhnout. To poskytne požadované vlnitosti laloky. Takže všude kolem.

Požární lístků připojen k konkávní tvar. Za tímto účelem, každá z nich se užívá spolu s pinzetou a držet zlomek vteřiny na plamen svíčky. Tkanina je sám o sobě trochu omezeny.

Montáž lístků v zárodku. K dispozici jsou dva montážní postupy: když se plátky všité v kruhu, a pokud je zařízení připojeno střídavým způsobem. Zvolit jakýkoli způsob svůj vlastní. S jehlou a nití každý lístek je šitá na spodní hraně jeden poupě kanzashi ze saténové stuhy s jejich rukou.

Dráty a fólie vyrobené květiny tyčinek. Fólie na drát nutně zajištěny lepidlem. Pak dokončení Tyčinky jsou vloženy do středu bud a šila několik stehů. Někteří mistři dělat tyčinek vatové tyčinky. V tomto případě jsou hroty z bavlny se doporučuje malovat v požadované barvě, a poté, co nátěr zaschne naneste vrstvu lepidla na takovou jasnou krása není smýt, pokud dekorace spadají do deště.

Doshivayutsya minulosti jsou spokojeni s okvětními lístky.

Produkce květin listí kanzashi saténových stuh. Použijte pásku zelené 10 cm dlouhé. Její okraje jsou zpracovány známým způsobem na plamen svíčky. Rohy budoucí plechu ohnutého do poloviny a spodní straně šitého podlévání steh, který bude přitahovat tkaniny pro vytvoření zvlnění. Vystupující z dolní strany pásu tkaniny se šitý šev úkrytu.

Z připraveného kusu z cítil snížit kruh či ovál. Na své první hole růže listy, a pak. Tento proces se provádí uložení „horké lepidlo“.

Pro cítil šité vlásenka. To je vše, jemné chvění zvýšil na hlavě ozdoby připraven!

Mísa květů saténové stuhy kanzashi

Populárně mít doma kávovník nebo kávu podobného složení. Co když je někdo alergický na kávu? Nebo prostě nemají rádi vůni? Udělat květin balónek techniku ​​kanzashi saténových stuh. Jedná se o velmi pěkný a doplňuje interiér japonského tradičního twist.

Přístrojové vybavení a dostupné materiály: pěna, pro lepenkové trubky, lepidla, saténová stuha, plsti (nebo juta), nitě, jehly, nůžky, vlnité čáry (nebo přepážkami) tužku.

Vyrobeno kruhová základna pro květinu. Jak to udělat, nakreslit kruh na plsti (nebo vyhození).

Kruh by měly mít kónický tvar. Za tímto účelem, nakreslí trojúhelník, jak je znázorněno na obrázku. Kruh se vyřízne. Nůžky řez trojúhelníkový díl a skrytý šev šitý kruhovou hranu. Výsledkem byl kužel. Trojúhelník je vyroben širší, vyšší a ostřejší kužel, a čím menší je balónu úspěšné.

Kužel překrývá saténovou stuhou, které jsou všité do okraje textilního materiálu.

Saténová stuha je ohnuta v úhlu 45 stupňů. Složit uzamčené steh.

Zbytek pásky vytvořené kolem kruhu. Úhly lze měnit.

Když je tkanina pokryl celý kužel, je odříznut a skryté pod květem. Vyroben kanzashi další květy saténové stuhy podobným způsobem.

Polystyrén je vyřezán mísu. Karton trubice zhroutí. Pozice je upevněn lepidlem. Trubka je zdobena dekorativní prvky: tenkou stuhou, barevný papír. Polystyren koule je dutá pro trubku, která má být vložena, PŘEDMAZANÝ lepidlem.

Pokud nemůžete použít pěnu, je nahrazen na zmačkaný papír, zabalené s páskou.

Dostat míč v hůl kanzashi květy saténové stuhy. Koule zdobené perlami.

Zdobení kanzashi doporučuje umístit do malého hrnce s ozdobnou výplně.

© 2012-2018 „Dámské názor.“ Při kopírování materiálů - odkaz na zdroj je povinná!

Šéfredaktor portálu Ekaterina Danilova

E-mail: [email protected]

Kontaktujte nás na adrese: +7 (965) 405 64 18

15 způsobů, jak květiny od stuhy

Anastasia Skoreeva Dárkové balení 29/09/2015

Zdravím všechny přítomné na svém blogu tento slunečný (nebo nemusí) denně. Chcete-li se dozvědět, jak to udělat chladné barvy pásků, důrazně se doporučuje, aby si tento článek až do konce.

Květy saténu (a nejen) pásky lze použít pro registraci dárkové balení, a jak sám dárek.

Zvlášť pokud si zvýšit takové květiny v elegantním buketem.

Nejúžasnější věc je, že někdy nejkrásnější z těchto rostlin, aby jejich vlastních rukou, je tak jednoduché, že to trvá 10-15 minut, dokonce i začátek (Věřím, že mé zkušenosti).

I v poslední době poměrně často, aby se různé barvy a teď budu s vámi podělit o různé mistrovské kurzy pro jejich výrobu

Květy saténové stuhy s rukama

Ukážu vám na 15 nejchladnější (a jednoduché) způsoby, jak vytvořit nádherné barvy. Každá z fotografie dílen můžete „unesti9raquo; s kopírováním na obrazovce.

Začněme s nejromantičtějších a nejpopulárnějších dívek v rostlinách - růže.

Stačí koupit drahý krádeže v obchodech růže! Poučme se to udělat sami a ušetřit lví podíl na rozpočtu.

Růže budeme mít nějaký teď. První z nich - růže, se získá skládání trojúhelníků, jak pohybovat. K tomu je, připravit kus šířky pásu nejméně 2 cm a o délce minimálně 50 cm.

Tvoří centrum, naklánění špičku jednoho jako na fotce. Twist a bezpečné.

Dále ohnout okraj pásku na stávající trojúhelník, složit zpět. Šít podél okraje švu Basting, jako na fotografii a vytáhnout.

Vzdáleně procesu vytváření podobá předchozí (alespoň na počátku). Po vytvoření centrálního pásku střídavě otáčet, otáčením a nanesení vrstvy po vrstvě. Na konci opravy.

Zvláštností tohoto růže je, že všechny lístky ona řešeny samostatně.

Konečně růže, který se získá prokládání dvou vlnitých tesomochek. Po tkaní svou potřebu zametat přes okraj tak, aby nebyly rozděleny. A pak už jen sbalit.

Obecně platí, že kanzashi - to bylo původně „vlasy ornament“ v japonštině. To je pryč od té doby gejši, které byly odlišeny mimo jiné schopnost obratně vyšívání.

V kanzashi má dva laloky tvarů - kulaté a ostré. Zbytek je poddruh. Tak, aby všechny květiny do jisté míry lze připsat na vrub tohoto druhu umění.

Exotické hosty, pro které budete potřebovat širokou stuhou (asi 5 cm široký), základnu a tyčinkami.

Chcete-li tip prvek, šít centrum. Přeložte napůl a další okvětní lístek lem uvnitř. Zagotovte 5 kusy, pak navlečené na niti. Zdobit půli cesty.

K přípravě lístky zvonku dle fotografií. Pro jejich role, složit lístků vysoké přímé hrany dohromady a šít na okraj (verhushechku trochu lepidla). Vytáhněte řetězec shromáždit dostat dílů, zdobené korálky nebo tyčinkami.

Podle něj je třeba připravit 7-9 plátky klasické metody používané v kanzashi. Pak všechny lístky jdou na provázku, přilepené k sobě po stranách v případě potřeby.

Jen sen, ne květina z hlediska jednoduchosti provedení. Chcete-li aster vzít kazetu a spustit linku od Basting stehů cik-cak po celé šířce. Táhnout, roll. vše

Pro pivoňky trvat tři stuhy: dvě pro okvětní lístky, jeden pro zelený list.

Upozorňujeme, že pion se skládá ze dvou částí - uzavřené pupenu a okvětních lístků kapky.

Mistrovské kurzy od barvy ve video formátu

Ne každý má rád studovat obrázky, takže jsem si pro vás připravil několik květů delatelnyh výukové programy ve formátu videa.

Chcete-li vytvořit sedmikrásku potřebné spousty pečených plátků (plátky 0,6 cm široké a 3,5 cm délka pásu), stejně jako základ - kruh lepenky.

Jedním z nejjednodušších rostlin v tomto článku. Jednodušší, snad jen aster.

V souladu se zásadou tvorby je velmi podobný sedmikrásky, ale tady na plátky muset poupravit o trochu víc.

Smart květ se skládá z 5 prvků a uprostřed.

Výjimečnou krásu jejích květů, z širokého pásu. Bylo těžké ji přiřadit k některým druhům, tak ať nazvaný tak

Výrazný účinek se dosahuje, když se připojit několik několik typů stužky ze stejné série. To lze snadno provést pomocí moderních souprav s až několika desítek pásky, které jsou určeny v jednom stylu. Například, tady je - to je obzvláště měkkost tón, který barvy nemůže být užitečné.

S tím jsem se rozloučit s vámi. Uvidíme se brzy! Ujistěte se, že nám říct, jestli víte, nic víc, jak vytvořit barvy.

Ach jo, málem bych zapomněl. Chcete, aby váš dar být zvláštní a originální? Potom se brzy naučí, aby se karty s rukama v této nádherné samozřejmě!

Ach ano, radím přečíst více článek o dar luky - existuje mnoho

PS: Zaregistrujte se a naučit dávat skvělé dárky

S pozdravem, Anastasia Skoreeva

Také by vás mohlo zajímat:

Stránky nyaskory.ru shromáždit metadata uživatele (cookie, údaje o IP adres a míst), pro normální fungování areálu, možnost zobrazení reklamy zajímavé pro uživatele, a zveřejnění skutečného materiálu.

Pokud nechcete, aby tyto údaje byly zpracovány, pak byste měli opustit místo.

Chcete-li tento článek publikoval: 16 komentářů

01.10.2015 | 21:53

Děkuji za mistrovských kurzů. Květy mnoha kapel, které mohou přijít vhod.

01.10.2015 | 21:59

 • 01.10.2015 | 23:05

  Moc se mi líbí pokroucené růže z jakéhokoli materiálu. Pouze do lepší získat pletl, ale pásek - ve skutečnosti

  02.10.2015 | 07:53

  Byl jsem i trochu žárlí na tebe, Olga pásků je mnohem snazší dělat květiny, než se jim plést)) Je hlavním principem je pochopitelné - Také jsem neprojeví okamžitě.

  02.10.2015 | 09:25

  Snad každý svoe.Vyazat právě udělal nic složitého pro mě, a saténová stuha není zkroucený tak krásně ukázalo, možná něco špatného.

  02.10.2015 | 09:34

  Byl jsem s cetky špatně - vyzkoušené zkoušel, opuštěný. O několik let později jsem se pletl všech modelů z tréninkového knihy. A ničí pomoc není nutná

  Jak se říká, znalost je nezbytná vyluhovat

 • 03.10.2015 | 05:53

  Nastya, moc děkuji. Byl jsem chci začít dělat květinové čelenky, a vy jste tolik nápadů pro výrobu květin, a dokonce i video, jen třída !!

  03.10.2015 | 10:07

  Vůbec ne, Alain rád, užitečné materiály!

 • 31. května 2016 | 16:21

  květy v létě pásky jsou zvláště důležité. Děkuji za takovou zajímavou sbírkou. Krásné květiny.

  01.06.2016 | 09:28

  To je přesně) Vůbec)

 • 11.06.2016 | 12:04

  Děkuju mnohokrát. Výborná MK. Long hledali dobrým výběrem barev a najít.

  11.06.2016 | 15:25

  Nemám zmínit to, Elena! Jsem rád, že se vám to líbilo

 • 08.08.2016 | 14:38

  Děkuji moc hezké

  10.08.2016 | 09:32

  Jsem rád, že jste to líbí)

 • 25.března 2017 | 16:46

  Moje dcera se vdává. Podíval jsem se nahoru cenu dekorací pro strojovny a tak. D., a dokonce i rekreační se udělalo špatně. a tady máte obrovské pole pro řešení našich myšlenek. Jste chytrý. Jen tak dál.

  26.března 2017 | 19:14

  Děkuji, Natalii! Zakoupené ozdoby vždycky skoro více domácí

  Kanzashi rukama (pro začátečníky)

  Produkty v japonské technice kanzashi lze vidět všude, a naše webové stránky má mistrovské kurzy na to, aby krásné řemesla. lekci Pro začátečníky kanzashi vlastních rukou, Svetlana Sorokina.

  Kanzashi rukama (pro začátečníky)

  Krásné květiny z stuhy v technologie kanzashi, může tvořit základ exkluzivních doplňků. Nejčastěji se tento klip na vlasy (pružných, kolíky, čelenky, pásky na ruce, klipy, hřebeny, atd.) Kromě toho, na základě údajů z tkaniny, můžete vytvořit nejrůznější suvenýry a dekorativní prvky pro pásy, šperky, tašky, krabice, kosmetické tašky, peněženky, klobouky, boty a tak dále.

  craftswoman kanzashi Oni vědí, jak se vypořádat s páskou, a to dát kousky určitou velikost a tvar, aby plátky různých tvarů. Okvětní lístky mohou být modelovány z stuhy různých barev, jejich shromáždění v netradičním způsobem v nádherné výrobky. Tradiční příslušenství pro kanzashi - saténové stuhy, mohou být různých velikostí, barev, hladké nebo zdobené s hráškem, květiny a jiné ozdoby. Na druhém místě popularity jsou organza, rep stuhou, hedvábí, Lurexem textilie, tkaničky. Jako saténová stuha - je k dispozici a je levný, je vyrobeno hlavní příslušenství pro výrobu produktů, vše ostatní jsou obvykle používány jako doplněk.

  Tento výukový program ukazuje, základní nástroje, bez kterých se neobejde, pokud jde o vytváření produktů kanzashi, výstavy atd.Pro více položek, tyče a dekorace, které dělají ozdobený a hotové, popsané Sestava postupně obvod Hlavní typy lístků, jsou příklady hotových barev.

  Nástroje pro výrobu šperků v kanzashi technice

  Pokud máte v úmyslu zapojit se do takového zajímavých řemesel pro zábavu, nebo aby se produkty k prodeji, je nutné, aby zásobili těchto nástrojů (foto 1):

  • pravítko a nůžky - páska je třeba měřit a řezat;
  • pevná nit s jehlou - některé plátky jsou shromažďovány v květu závitem;
  • zapalovač - snížit na jakoukoli tkáň (zejména Atlas), vždy bylo vidět trčí kůži, mohou být rychle a klidně odstranění plamene;
  • pistole a lepidlo k němu - aby se šperky, přilepíme k základně, stejně jako s pomocí lepidla připojit spony ani kolíky;
  • pinzety - je nezbytná pro pohodlí práce tento nástroj, a to zejména v případě, že otázka se týká zpochybnění lístků;
  • kauterizace na stromě (nebo páječkou) - Hot kovovou také umožňuje snížit satén, jako nůžky, jen aby se řezat čistý, a v některých případech dokonce svařované dvakrát.

  Základem vlasové doplňky kanzashi

  Květiny, květiny, listy, hmyz (motýli a vážky), vyrobené z pásků mohou být namontovány na různých základnách: čelenka Hair obruče (plast nebo pre-pletené pásky) rezinochki, svorky, krab, hřebeny, kolíky, a tak dále (foto 2).

  Mezi další ozdobné prvky

  Seredinok pro tvorbu květů nebo pro výzdobu okvětní lístky a listy se používají knoflíky všeho druhu a polubusinki v polovině. Měly by zvolit v závislosti na cílovém klipu, barvu a velikost (foto 3).

  Také populární kreslený jádra s legračními náhubky, hmyzu, hub (foto 4).

  Jsou vhodné pouze pro dětské výrobky. Obloha květina businkoobnimateley pomocí různých tvarů (foto 5).

  Elegantní uprostřed umožňují rychle povýšit vzhled výrobků zamaskovat nedostatky. Dále saténová stuha, na výrobu plátků někdy používají brokátu stuha, který vypadá slavnostní a dělá zdobení živější a ozdobné (6 fotografie).

  Jak svírají ostrý okvětní lístek kanzashi

  K dnešnímu dni, švadlena nafantazirovali velké množství všech druhů výrobků, které jsou založeny na saténové plátky různých tvarů. Nicméně, tradiční levice ostrý plátek. Může to být jednoduché, dvoulůžkové, třílůžkové. Vybavení jeho realizace je velmi jednoduchá.

  Zpočátku prázdné pro akutní laloku kanzashi je čtverec (obrázek 7).

  Řez hrana by měla být vždy singe požár. Další náměstí ohnout na diagonále (8 fotografií), a výsledná trojúhelníku ohnuta ještě jednou na výšku (foto 9).

  Konečný malý trojúhelník (počáteční čtverec složený ve 4 vrstvách) je předlisek pro akutní plátku. Budou pouze dva ostré rohy zavřít a lepidla nebo oplavit plamen a zmáčknout (foto 10).

  Výsledná podlouhlých lístků a je základem mnoha vlásenky a brože. Spodní část kartě je obvykle řez, aby bylo přesnější a ploché.

  Dvoulůžkové a třílůžkové s ostrými lístky kanzashi Pracují stejným způsobem, s použitím pouze 2 nebo 3 čtverečních saténové stuhy různých barev, nebo se zahrnutím brokáty (foto 11).

  Pro simulaci trojitý lalok excidován 3 čtverečky saténové stuhy v různých odstínech. Jedním z nich by mohlo být třpytivé, brokát (foto 12).

  Všechny čtverce jsou přehnuty do výše popsaným způsobem (až čtyři malé trojúhelníky) (foto 13).

  Všechny trojúhelníky překrývají ve formě sendviče, konce jsou uzavřeny, a celá obrobek je řez nůžkami na základně (foto 14).

  Jak vyrobit objem zaoblené lalok pásky

  základ Zaoblené saténové okvětní lístky kanzashi, ze které simulují sedmikrásky a čtverec (foto 15).

  Na náměstí ohnout diagonálně (foto 16).

  Dále je zapotřebí rozšířit výsledný trojúhelník dolů pravoúhlý, dva ostrý roh symetricky sehnout a ukotvit středový úhel (foto 17).

  Lepení konců trojúhelníkového prázdný, ujistěte se, že tvoří zaoblený plátek ve tvaru kapky (foto 18).

  Spodní část lalok, musí být rovněž vyjmout a spálit přesnosti a předávání vhodný tvar (foto 19).

  Zde je zaokrouhlený objem lalok má být (foto 20).

  Jak vyrobit okvětní lístky růží pásky

  Simulovat využití nádherných růží plátky zvláštním formuláři (Deriváty kosočtverec). Čtvercovou základnou je složen úhlopříčně (foto 21).

  Pak spojeny dvě identické ostrý úhel se rovné čáry, jak je uvedeno v předchozím případě (foto 22).

  Ale spodní část diamantu jen snížit (zhruba čtvrtinu) a připálit plátek.

  Jak se tvoří komplex s kartě záhybu

  Za účelem vytvoření prodloužený plátek s rozkládacím ve středu, Připravte čtverec požadované velikosti (obvykle boční čtverce je rovna 5 cm) (foto 23).

  Make složit na diagonále (foto 24) a složit rohy získat druhou mocninu poloviční velikosti, odřízněte spodní polovinu na diagonální jasně (foto 25).

  Další zmenšování boční části a lepidlo, čímž se získá komplexní podlouhlého kartu s přehybem (foto 26).

  Jak vyrobit kulaté ploché plátek

  Nejjednodušší verze okvětních lístků, které se používají především pro modelování nádherné kytice-dyushesok - to zaoblené desky. Čtverců požadovaná barva řez kulatých kapiček (foto 27). Zároveň je nutné snížit opál.

  Možnosti vytvořit listy pro kanzashi květin

  Ostré zelené lístky prováděny na základě segmentů zelenou páskou (ale i jiné barvy). Například vhodné obdélníky měřící 2,5 cm x 10 cm. Proužky jsou složeny do poloviny, a pak se výsledná pájení dvojitý trojúhelník je šikmo. Výsledkem jsou dva kusy: obdélníkové a podobné kulechek. Květiny pro dekoraci, vhodné pro obě části. Sepals jsou vhodné i pro připojování těsné pupeny (foto 28).

  Zaoblené lístků s vlnitými hranami je krásný a elegantní, a jsou provedeny z pravoúhlých polotovarů, stříhaných ve tvaru kopule na jedné straně. Chcete-li vytvořit krásné vlny používané lehčí. Po opalování okraje horkých atlasu plamene by měl natáhnout prsty k deformaci tkaniny. Spodní (plochý) straně listů je žádoucí shromáždit záhybů, za účelem získání údaje množství (foto 29).

  Jedná se o základ sprch. Vezmeme-li v úvahu jejich výrobní technologie, spojující jednotlivé detaily a barvy, můžete experimentovat a vytvářet nové a nové varianty (foto 30, 31).

  Lze modelovat s některými dovednosti saténové analogy květů různých odrůd: astry, chryzantémy, růže, slunečnice a další.

  Laloků zobrazených sestavením je na lepidlo niti nebo sklon květy jsou získány. Zbývá přijít s možností zdobení: tyčinek, knoflíky, nebo uprostřed, stejně jako postarat se o šperků na základě například Clip-klipu (foto 32).

  Sbírat květiny z okvětních lístků, přilepit se zelenými listy (foto 33).

  Opravit díly v kytici a připojit ke svorce (foto 34).

  Ready floral fantasy modelovaných představil vaší pozornosti kanzashi lístků (foto 35).

  Nesmíme zapomenout na adresu stránky a sdílet se svými přáteli, přidejte se do sociální sítě.

  Každý má jistě dost času, aby Barevná vajíčka na Velikonoce nebo ozdobte je, jak zde radí Ludmila. A autor.

  Jak vyrobit prsten-hat jsme sem tady ukázal, květinový věnec kroužek. Nyní master class No.

  V průběhu mistrovských kurzů Elena Khorolsky o pletení jednoduché barvy I nabídnout jinou hlavní stopku.

  Další soutěžní práce Natalia Kudinova: Master Class „Květiny nylonu“ - dar na den m.

  Master class, jak udělat kytici 8. března s jeho vlastních rukou a připravit pro naše Ile soutěže.

  Velmi brzy roztaje sníh a první květy se objevují v polích. A uvidíte v květnu a červnu.

  Tato květina saténové stuhy dává velmi měkký díky použití odstínů růžové stuhy v.

  Květy z papíru Pokud se chcete naučit, jak květy z papíru s rukama, jste na uvedenou adresu.

  Téma stránky a technickou podporu od horní GoodwinPress

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  80 − 75 =