foto, elektronické cigarety

foto, elektronické cigarety

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Koupit elektronické cigarety. Design, pohledy, cena

Na všech stranách jsme byli obklopeni drakonické zákazy kouření: rozumných, ale častěji - zcela nehumánní. A v této těžké době pro každého, kdo kouří by měl koupit elektronické cigarety.

S ním můžete postupně opustit zvyk - plynule, bez bolesti. Nebo prostě nemají pocit, opovrhovaný, neztrácejte důstojnost, skrývá v rozích, pokud jste byli nuceni kde nemůžete kouřit.

Elektronická cigareta se liší od obvyklých?

Tento přístroj vypadá jen jako cigareta. Ale je zcela odlišný podle principu akce a provedení:

 • Uvnitř je topný prvek, který způsobí, že kapalina se odpaří speciální;
 • Nemusíte vdechovat kouř, páry a teplé;
 • Vonná kapalina;
 • Kapalný přípravek pro elektronické cigarety mohou představovat různé množství nikotinu;

V důsledku toho při používání elektronické cigarety, jiní nemohou stěžovat, vy jim otrávit s kouřem. Kouřové detektory neregistrují páry emitovaných zařízením.

Elektronické cigarety mohou být použity v mnoha veřejných místech. Tam - kde je tradiční kouření zakázáno.

Kapalina v elektronické cigarety

Pro odpaření tato zařízení používá roztok v propylenglykolu. Tato látka je široce používán v potravinářském průmyslu jako přísada, která pomáhá udržet vlhkost v produktu, zlepšuje jejich strukturu.

Také přítomný v roztoku:

Nyní je hodně debata o bezpečnosti elektronické cigarety. Ale vypadají absurdní, když si uvědomíte, že alternativou je tradiční kouření, což jistě prospívá tělu nefunguje.

Druhy a ceny elektronických cigaret

Podle návrhu, tyto simulátory jsou rozděleny na kuřácké:

 1. Jednorázový - nemají dobíjecí buňky. Platí pravidlo, určený pro dlouhodobý provoz - cca 500 pusinky;
 2. Znovu použitelné - mají schopnost nabíjení baterie a instalaci (náplň) kapalného kazety;

V důsledku toho se cena opakovanému použití elektronické cigarety - více než jedno použití. Ale jste schopni měnit chuť, dobít ze zásuvky.

Pokud nemáte v plánu přestat kouřit, ale musíte být v situaci, kdy je kouření zakázáno - to je lepší koupit jednorázové elektronická cigareta. Takže si pojistit se od trápení spojené s porušením svých práv.

Volba takového zařízení závisí na vkusu a chutí dáváte přednost.

Pro ty, kteří chtějí, aby se postupně vzdát zvyk, stejně jako pro ty, kteří se pravidelně zúčastňují kde nemůžete kouřit - vytvořené znovu použitelné zařízení.

Tato elektronická cigareta by měl být zvolen v závislosti na kapacitě akumulátoru, typu plnění kapalin.

Veypery - elektronické kuřáků cigaret (13 photos)

Vypadalo to docela nedávno novou skupinu kuřáků ve společnosti, kteří se nebude přestat kouřit. Jsou přesvědčeni, že jejich vášeň může zachránit životy milionů lidí, kteří kouří každý den. To veypery, nebo e-kuřáků cigaret, a oni argumentují, že páry, které jsou vdechovány spolu s nikotinem, mnohem bezpečnější než chemikálií a pryskyřic slitin v tabákových cigaret. A tato nová subkultura kuřáci již má k dispozici elektronickou technologií cigaret. Někteří veypery ochotni utratit tisíce dolarů na svých navršených „cigarety“.

1. „Nemusíte, aby vaše kouření zkušenost méně zábavnější, - říká jeden z míst o elektronické cigarety. - Získáte více ".

2. „Dostanete příslušenství, barvy, chutě. Ty jsou zdarma k upravit jejich kouření. "

3. Tabák byl zakázán pro veyperov nedávném kongresu. Každý, kdo si najde „analogové cigarety,“ musel dostat krabičku a na něj vstupovat.

4. Ale veypery - to je také technofilové. Na posledním kongresu byste neviděli jedinou veypera normálním elektronické cigarety, koupil kdekoli na čerpací stanici nebo supermarketu.

5. Tyto cigarety nemají dobíjecí baterie, a oni nemají obal se speciální kapalinou, takzvaný „Juice“, které lze naplnit několikrát. Poslední šílenství mezi veyperov - osobní kouření dýmky, jediná svého druhu.

6. Jakmile jsou desítky firem, které nabízejí širokou škálu příslušenství pro elektronické cigarety, se kterými si můžete vytvořit svůj vlastní unikátní sluchátko.

7. „Pokud jste právě veyper - je to v pohodě, ale pokud chcete, aby byl považován za skutečný nadšenec, budou muset získat unikátní trubku,“ - říkají odborníci v této věci.

8. Elektronická cigareta má pět hlavních částí: těleso, jehož špička „kouří“ uživatel, baterie, kterými pracuje dávkovač na cigarety, který ohřívá kapalinu a vypařuje jej a kontejner pro „šťávy“ a rozprašovače.

9. Tato šťáva je obvykle směs ze dvou hlavních složek - propylenglykolu a zeleniny glycerinu. Propylenglykol je přítomen ve všech netoxických nemrznoucí, a v USA se má za to konzervační bezpečné potraviny. Glycerin se používá jako sladidlo a konzervační látky v potravinách. Také v elektronické cigarety obvykle používá nikotinu a potravinářských látek určených k aromatizaci, aby měli chuť páru.

10. Na nedávném kongresu veyperov na Long Islandu v New Yorku titíž cigarety byly spíš automatických hraček sexu.

11. Většina z nich - je to dlouhé a štíhlé kovové válce, ale tam jsou jedinečné kopie. barevná paleta je zarážející - vybrat podle vašeho vkusu. Podle zákona, podle toho, jak se američtí výrobci elektronických cigaret je zakázáno mluvit v reklamě, které pomáhají lidem přestat kouřit. Food and Drug Administration stále rozděluje čichání bez zápachu, i když kouření.

12. Ale veypery tvrdí, že kombinace „užitečné“ v elektronické chemickém šťávy mnohem bezpečnější než chemické látky v moderních tabákových cigaret. Mnozí také tvrdí, že elektronické cigarety jim pomohou přestat kouřit ty běžné.

Odrůdy elektronické cigarety

Elektronická cigareta neúnavně vyřezává svou cestu do oblíbených mezi kuřáckých pomůcek. Relativní bezpečnost použití (ve srovnání se svými běžnými cigaretami), atraktivní design, aby tento přístroj více populární mezi moderními lidmi.

Ještě před několika lety, elektronická cigareta má velký objemné velikosti a byl velmi daleko k dokonalosti. Ale teď se situace radikálně změnila. V veyplavkah návštěvníky těší obrovský výběr různých ES. Jaké druhy elektronické cigarety nabízejí fanoušky rostoucí moderní výrobců?

Je k dispozici kuřácký gadget

Elektronická cigareta - druh elektrického inhalátoru. Proces kouření se provádí zahříváním odpařeného kapalného stavu, který se nachází v zásobníku.

Tekutina v elektronické cigarety se převede na jemný aerosol-pára. Navenek takové páry je podobný běžným nikotinu kouře.

Podle funkční účely ES byl vytvořen jako alternativa k normálním kouření. Simulovaný kouř vytváří efekt a design doplňuje iluzi gadget (ve formě cigaret). Strukturálně je kuřácké zařízení obsahuje následující prvky:

 1. Baterie (napájení).
 2. Elektrické výparník (nebo rozprašovač).
 3. Kazeta pro kapaliny (nebo skladovací kapacity).
 4. Mezi další prvky pro automatickou kontrolu krmných aromazhidkosti (není k dispozici u všech modelů).

Princip fungování je velmi jednoduchý ES: aromazhidkost dostane do zahřáté cívky a je převeden do aerosolové páry. Pára se odvádí speciálního kanálu směrem ven - a inhaluje (vznášející) uživatele.

Elektronická cigareta, vlastnosti, které jsou velmi podobné klasické cigarety, nelze jednoznačně připsat neškodnou způsoby kouření. Ale podle studie rostoucí mnohem méně škodlivé než obvyklé spotřeby nikotinu.

Všechny typy elektronických cigaret kapaliny zamýšlel vytvořit simulaci obvyklým uzením. Gadget také pomáhá snížit závislost na nikotinu, a nakonec všichni závislost. Pestrá a bohatá na trh kuřáckých zařízení umožňuje zvolit libovolnou ES o finančních možnostech.

V elektronické cigarety, existuje šest základních velikostech. Klasifikovat typy elektronické cigarety, které se liší ve velikosti, používat anglickou abecedu s dodatečnými dekódování. Pojďme se podívat na základní typy ES.

Varianta supermini velikost se pohybuje od 82 do 105 mm. Objem zásobníku je k dispozici pro uložení kapaliny na objem 400 ml. Takové malé rozměry může být umístěn, a malá baterie (maximální kapacita 85 mAh). Ale to dítě co nejblíže k podobnosti s konvenční cigarety. Má i nevýhody:

 • malá kapacita kazety;
 • příliš rychlé vybíjení.

Doporučujeme drobná zařízení takové lidi 6 kuřácké cigaret denně kuřácké nebo čas od času. Na fotografii je jedním z těchto modelů:

Toto provedení má rozměry 90-120 mm. Další v objemu gadget skladování (asi 500 ul), a kapacita nabíječky (asi 350 mAh). Malá elektronická cigareta jsou známé pro zvýšení produktivity ve srovnání s párem svým malým mini-sourozence. Jsou častější a jsou doporučeny pro typické (v průměru) kuřáků spotřebovávají 15-16 cigaret denně.

Sem penstayl spíš jako obyčejnou tužkou či perem. Tyto druhy elektronické cigarety jsou nejoblíbenější a široce distribuované. Jejich vlastnosti jsou:

 • délka 125-175 mm;
 • Objem 0,9 ml skladování;
 • Kapacita baterie 290 mAh.

penstayl typ cigarety jsou známé pro svou vysokou odpařování a snadno splňují požadavky na osoby, držet v rámci 20-23 cigaret denně. Pro hlavní nevýhodou tohoto typu patří devaysa příliš zjevnou odlišnost s klasickou cigaretou. Ale takový je příjemné pro lidi, kteří chtějí přilákat zvýšený zájem.

Modely tohoto typu jsou již v jeho názvu navrhnout jeho podobnost s tabákovým aroma a působivé doutníků. Jejich délka je 125 až 175 mm, ale jsou podstatně silnější průměr penstayla. V důsledku zvětšené rozměry jako přístroj umožňuje vložit výkonnějšího akumulátoru (700 mAh) a obklopují zásobník (1,2 ml).

Tato třída kuřáckých zařízení má málo co do činění s designem klasických cigaret. Někdy módní může být tak velký, že koupající se musí neustále udržovat je v jejich rukou. kapacita napájení je velmi silný a může být vyšší než 2 200 mAh. Výparník také těší hustotu vlastníka a nasycené páry.

Mod třídy díky své poměrně velké velikosti vám umožní instalovat skříň devaysa vnitřního systému kontroly kvality plovoucího procesu. Můžete ručně upravit dávkování nikotinu a teploty odpařování.

Speciálně pro fanoušky historických trubek a takové modifikace elektronické cigarety byla vytvořena. Konstrukce kouření devaysa zcela napodobuje vzhled trubice. Tato elektronická cigareta má silnou baterii (1000 mAh) a je k dispozici na prodej zřídka.

Klasifikace kuřáckých zařízení ve velikosti - velmi důležité promoci. Koneckonců, velikost a rozměry nového fangled gadget má přímý vliv na jeho výkon a efektivitu.

Při výběru ES by měla brát v úvahu nejen vzhled, ale i jeho specifikace, včetně velikosti.

Kompaktní a malý přístroj není schopen fungovat plně v důsledku příliš malých rozměrů. Proto se hledají po sobě vhodnou pomůcku, bude řídit vlastními potřebami jako kuřáka. Zvážit, jak moc kouříš cigarety denně, a na základě této vyzvednout svého zástupce.

Výparník zajišťuje výkon a výrobu páry v kuřáckém zařízení. V souladu se specifikacemi stanovenými jinou klasifikací ES. Atomyzery (a tedy i samotné gadgets) jsou rozděleny do následujících typů:

 1. RDA. Výparník obsahuje bavlněný knot. Jsou nasáklé aromazhidkost. Jeden čas, jeho objem je malý, takže budete muset pravidelně přidat tekuté kapky.
 2. RDTA. Zařízení je vybaveno podobně jako předchozí, ale zařízení kazeta více komplikovaná technicky a má velký objem.
 3. Cartomizer. Zařízení obsahuje cigaretu integrálně výparníku a pouzdrem.
 4. Sinteponovye cartomizer. Kuřácký hnací zařízení přístroj používán, z syntepon. Jemu a impregnované aromazhidkostyu.
 5. Tankomayzer. Rozprašovač tohoto typu ES liší samostatné nádobě, která je naplněna suspenze.
 6. Clearomizers. Jedním z nejčastějších možností. Tento gadget je zahrnut tekutý skladování, což je v souladu s paropreobrazuyuschey kamerou.
 7. Bakomayzer. Atomizér ES tohoto typu se skládá ze zásobníku kapaliny, parosozdayuschey komorou a topnou spirálou.
 8. Genesis. Jedním z nejobtížnějších typů zařízení, která se používají jen v high-end gadgets kouření. Výparník je zde provedena ve formě síťoviny.

Kouří Soup lze klasifikovat a používal je aromazhidkosti. Naopak, v závislosti na složení nikotinu. Vyvinuty následující typy tekutin (a y), které se liší koncentrace nikotinu:

Také tekuté kazety mohou mít různé chuťové nuance. Hlavními příchutě elektronické cigarety obsahují:

Vybrat nejvhodnější chuť pro sebe (zejména v případě elektronické cigarety již nepoužívá), je obtížné. Z tohoto důvodu, a to zejména pro začátečníky byl vyvinut další gradace kuřácké pomůcky.

Přepnutí na používání elektronických cigaret, je lepší nejprve upřednostňovat jedno zařízení. To pomůže určit volbu testovacích zkouškách.

Oni jsou také nazýváni „test.“ Tito lidé koupit cigarety s cílem vyhodnotit novou chuť. Náklady na jedno použití s ​​kouřením zařízení je nízká, mnohem méně kompletní sadu opakovaně použitelných gadget. Ale technické vlastnosti jednorázové ES nejsou horší opakovanému použití.

Jedna náplň na jedno použití e cigareta trvá 350-550 potáhnutí. Toto zařízení pracuje na „jeden zátah“ aniž by bylo nutné další baterii.

Tyto typy vyspělejších zařízení. Ale také dražší z finančního hlediska. Baterie mají k opakovanému použití cigarety mohou být změněna, kromě dobíjení, natankovat. Tyto kuřácké koupající přednost miniaplikace, které jste provedli konečné rozhodnutí, a zcela přešel na vznášet.

Někteří řemeslníci obnovit opakovaně použitelných obalů kuřáckého zařízení. Mění to „pro sebe“ přidáním či odebráním některých detailů.

Variety ES o kontrole průměru

Kouří hypermoderní polévka také klasifikován a gadget typ správy. Jsou rozděleny do dvou typů:

Gadget stroj zahajuje výrobu páry poté, co majitel udělal jednu obláček. Vdechování, koupající se automaticky aktivuje senzor trakce. Od něho vyvolalo mikroprocesor, včetně LED, který simuluje běžné uzení a zároveň Spouští úlohu rozprašovače. Začíná plnohodnotnou proces vaření v páře.

Automatické kouření gadgets jsou považovány za nejpohodlnější v provozu. Jsou snadnější použití při jízdě, při používání počítače.

Takové nakládání se rozumí kouřitelný devaysa vložené stiskem klávesy tlačítek. Když je zapnutá a napětí baterie prochází parní generátor začne rozprašovače. Elektronické cigarety mají manuální ovládání a vlastní výhodu nad výhodnějších automatických protějšky.

Mají vyšší výstup páry a může zvýšit / snížit generace, nasycení páry. Ale tento druh potřebují zvyknout zařízení (podle zkušených koupajících).

Svět elektronické cigarety je bohatá a pestrá. Ale je to ještě nějaký vztah, ještě než psychologického plánu. Je lepší, aby se zapojili rostoucí gadget s krásným designem, a v případě, že ji použít pouze za účelem zbavit ničivého návyku na nikotin. Přeji vám zdraví!

Vyberte jej a klikněte na tlačítko myši:

Všechny materiály jsou k dispozici a připraveny pro vzdělávací a nekomerční použití návštěvníků zobrazených informací podléhá povinné konzultace lékaře

Leave a Comment

Your email address will not be published.

7 + 3 =