foto kombinovaná záclony

foto kombinovaná záclony

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Vytvoření kombinovaného žaluzie a rysy vlastního výběru

Kombinovaná žaluzie umožňují vytvořit zvláštní přízvuk, což činí v místnosti originálnější funkční dekorace z okna vám umožní nastavit úroveň osvětlení v areálu a jeho celkový styl je slepá. Kromě obyčejných voleb pracoval dobře kombinovat závěsy. Ví někdo z vás může spočívat hadřík ušít na objednávku nebo koupit v obchodě. Hlavní věc - právo pozorovat harmonie barev.

Dvoubarevné závěsy na každém pokoji

Při správné volbě, dva barevný model zapadá do interiéru dětského pokoje, kanceláře nebo obývacího pokoje. Kromě požadavku na kompatibilitu barev, existuje doporučení ve vztahu k hustotě materiálu a jeho struktuře. Pravidlo zní: čím více času tráví v místnosti, tím snazší to mělo být záclony.

V obývacím pokoji se vyznačuje vážností a snadnou úřednictva. Noční černé a bílé závěsy s jediným obláček vytvoří příjemnou atmosféru. Při použití více barev, tmavší odstín vždy na hlavním závěsem. Chcete-li zdůraznit luxusní, volba se provádí ve směru šedo-modré kombinaci.

Skvělé řešení je kombinace bílé a tmavě zelená

Komfort a ochrana před sluncem poskytne záclony, skládající se ze dvou blízce příbuzných pastelových odstínů:

Dvoubarevné závěsy pro dětský pokoj uzavřeno podle pohlaví a věku dítěte. Zlatá, žlutá a modrá odstín přednost chlapec a dívka - kombinace dvou barev: bílá a růžová.

Kombinované závěsy nápady: ze zbytků

Není nutně pouze pro každou část stejného materiálu. Hlavní věc - je to, že je vizuálně podobné sekundu. V opačném případě bude příliš rozdílné texturované látky poskytnout různé úrovně smrštění po prvním vyprání. Navíc k faktuře, je třeba vzít v úvahu hustotu materiálu.

Pomocí kombinace látek na základě registrovaného textury a barvy.

V klasickém interiéru je nejlepší kombinovat tmavé barvy (černá, hnědá) se světlem (bílá, béžová, zlatá)

Doporučuje se rozhodnout pro průměrné hustoty použitých materiálů. To je bez zatížení po celou strukturu. Dokončuje příprava materiálu pro vytvoření kombinované dvoubarevné clon různých tónů a barev.

Doporučení pro výběr kombinace záclon

 • Volba barvy je založen na dominantní v interiéru stínu.
 • Můžete použít odstíny a odstíny k doplnění základní styl.
 • Kontrastní barvy, jako je čokoláda a pistácie, aby vizuální střed okna v místnosti.
 • Umístění barevné prvky mohou být horizontálně nebo vertikálně.
 • 2. V době připojení tkáňových tmavší barva je vždy dole.

Ložnice závěsy jsou ideální v kombinaci s krémem a hnědých odstínů

Kombinované závěsy a rolety se začínají dělat správné provedení měření římsy a stropu. Optimální délka materiálu, která se rovná 1,5 délky okapu. Například, v případě, že velikost je 3 m, tkáň bude potřebovat asi 5,2 m. Horizontální kombinací vyžaduje dodržování následujícím pořadí výpočtů.

Pro lemování velikosti je zapotřebí deset procent z výšky stropu. Například, s výškou stropu 2,5 m. Nutno vzít 2,67 cm. S přebytkem tkáně. Jinak vstoupit do svislé kombinaci - se přidá další 2 cm.

 • kolíky;
 • Nůžky.
 • Opona pásku.
 • Závit.
 • Jehly.

Záclony nemusí být jednobarevný, některé z jeho částí může obsahovat nějaký vzor

Kompletní seznam nástrojů závisí na konkrétní situaci.

Kontrola pevnost materiálu

Před šitím, materiál se podrobí zkoušce pevnosti. K tomu, řez plátek, což je velikost 10x10 cm.

Je nutné provést několik testů:

 • Protáhnout několikrát.
 • 3 minuty vtírá do rukou.
 • Steh řezu na doraz na stroji, aby svou práci.

Vznik pritortosti nebo přerušení jednání o potřebě nalézt jiný materiál

Po ověření, můžete zvážit celou řadu nápadů pro budoucí realizace:

Dobrý Vypadá kombinované žaluzie, které jsou vyrobeny z lesklého textilie, protože to dává elegantní pokoje

Rozumět konstrukční možnosti pomoci foto hotových výrobků. Nejčastěji se používají dvě rozvržení. V prvním případě radikálů vytvořena horizontální nebo vertikální pruhy. V druhém případě, kdy chcete barevných experimentů, kusy materiálu různých barev vytvořit mix tvarů: šikmý, svislých a vodorovných úseků.

Prostý závěsy jsou vždy v módě

Living nezahrnuje použití světlé barvy. Dalším omezením je povinný vztah: záclony jsou prováděny v sílu vnitřního stylu: avantgardy, Říše, high-tech, minimalismu, vinobraní, výtvarné, dekor, baroko.

Plain záclony uložit omezení - maximální počet barev v interiéru není vyšší než tři.

V konzervativní interiéru je nutné vhodně kombinovat barvy použité:

 • Červená, modrá, zelená nebo červená by neměly dominovat.
 • Dát inspiraci levandule barvy.
 • White rozšířit prostor.
 • Pastelové barvy jsou vhodné pro dětskou - nebudou rozptylovat dítě ze školy.
 • Podobně vstoupí do ložnice - hodíte pastelové a uklidňující barvy.

Není třeba, aby se závěsy zcela kombinaci, mohou lišit, například, pouze vrchní

Hlavní doporučení návrhu při práci s self-barevné záclony, výběr z nich pod nábytek, ale ne pod tapety. Je tedy žádoucí, aby vybrat záclony, textura, která se shoduje s tapetou. Vyberete-li vizuální důraz je třeba vybrat něco jednu možnost: tapety, nábytek, závěsy.

Správná kombinace barev na záclony

Ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj, pracovna - téměř všude dvoubarevné záclony vešly do vnitřku uvedených objektů, úpravou prostor vizuálně.

Kromě povinných odstínů kompatibility, existují další doporučení:

 • Podporuje tvorbu jediného zeleně (nasycený, olivový, smaragd).
 • Mírný kontrast - tvůrčím hledání nového druhu prostoru, návrháři se doporučuje nepoužívat příliš světlé barvy. Lila a písek, modré a vaječný žloutek, zelená a plameňák - seznam dobře v kombinaci barev.
 • Důraz na jemností palety je v regeneraci místnosti nebo ložnici dítěte.

Chcete-li zvolit správnou barvu, je vhodné se obrátit na návrháře, nebo sledovat speciální tabulku pro kombinaci barev

Požadovaný výsledek definuje použitých prostředků. Ti, kteří si přejí, aby do místnosti více centimetrů, doporučujeme použít dvoubarevnou záclony studené barvy. Vsaďte si na teplých barvách je odůvodněno ve velkých plochách areálu. Dalším nástrojem je dekorativní tón, správná kombinace, která vytváří náladu v místnosti.

 • Oranžové a Marengo.
 • Vápno a indigo.
 • Vápno a plameňáci.
 • Žloutek a modré.

Ve více umírněné verze interiéru bude vhodné dvoubarevné závěsy s fialovým, akvamarín nebo zelena.

Tato neobvyklá směs se perfektně hodí klasické nebo na východ interiér Far

Kuchyně s malými rozměry vhodnými teplých odstínech. Například, oranžové barvy, které neumožňují po dlouhou dobu sedět a přejídat.

Bez ohledu na vaše preferované barevné schéma, návrháři doporučujeme kombinovat odstíny s ohledem na možné důsledky:

 • Přebytek červeného vést k trvalému napětí a vzrušení.
 • Přebytek šedá - katalytické depresivní stavy.
 • Fialová - opticky zmenšuje prostor.

Jak kombinovat závěsy v interiéru (video)

Kombinované závěsy přispívají k vytvoření příjemné atmosféře v každé místnosti. Čím více času se rozhodl, ředidlo by mělo být záclony. Jsou vybrány pod nábytkem, ale je nutné, aby odpovídala textury tapety a závěsy. Zákaz dostane červenou, šedé a červené barvy. Má negativní vliv na psychiku. Díky správně zvolené kombinaci záclony můžete stát úspěšnější a šťastnější, že je dobrý vliv na váš život.

Kombinované rolety v interiéru (foto)

Pozor, pouze dnes!

© 2017, Vseobalkone.ru. Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Jak spojit dvě barvy nebo odstíny z různých tkání

Chcete-li dát interiéru jedinečnou kuchyni, můžete si vybrat stylový nábytek, neobvyklý povrch nebo světlé kuchyně. A to je možné experimentovat s textilem, s použitím kombinace dvou odstínů barev nebo kombinace několika druhů tkaniny různých textur - tato metoda nevyžaduje důkladnou renovaci nebo vysoké náklady a je ideální pro začínající designéry. Proto považujeme podrobně základní techniky „textilních kombinatoriky“ a několika win-win nápady na design kuchyně.

Záclonovinu ve dvou barevných provedeních: tajemství úspěšných kombinací ↑

Kuchyň - jedna z mála místností v domě, kde windows textil hraje především dekorativní roli. Samozřejmě, že obyvatelé prvního patra nebo byty s okny s výhledem na slunné straně, a použít jej jako ochrana před nadměrným světlem a před zvědavýma očima, ale stále je hlavním cílem záclony v kuchyni - „Good Housekeeping“ dát komfort Nové dvoubarevné závěsy tak, aby dokonale zapadají do interiéru, je důležité nezapomínat na obecných principech harmonie a způsoby vizuální korekci prostoru.

Dvoubarevné závěsy na kuchyňské okno

4 pravidel pro úspěšnou kombinací:

Mnoho lidí ví, že „severní“ místnosti je lepší zvolit závěsy teplých barvách, zatímco sluncem zalité okna - zima. Je však důležité vzít v úvahu skutečnost, že teplé barvy vizuálně přinést předmět, takže malá kuchyň by měla dát přednost studené barvy, který vizuálně odcizit okno a dát objem místnosti. Nicméně, můžete použít alternativní možnost - neutrální tóny, doplněné jemným vzorem nebo malé akcenty žluté, oranžové, zelené trávy nebo jiné „oteplování“ barvy.

Dvoubarevné oranžové a bílé závěsy

Závěsy mohou být vypracovány v souladu s výzdobou a kuchyňského nábytku nebo se stát jasné touch, poutavý. Chcete-li hledat harmonický interiér, je to stojí za to, aby duplicitní barvy v jiném okně závěsy textil nebo příslušenství.

Záclony v kuchyni

Záclony mohou být kombinovány s použitím několik obrazů jednoho druhu, ale z různých odstínech nebo kombinací materiálů různé textury a mírou transparentnosti. Ale nezapomeňte, o praktičnost, mluvíme o kuchyni s jeho zvláštní mikroklima, které se vyznačuje vysokou vlhkostí, vysokou teplotou, saze a kouř s vůní vaření. Proto materiály by měly být chaotický, a snadno se udržuje, například, druh tkaniny, bavlna, s přídavkem polyesterová síťka, krepový šifon.

S pomocí ornamenty charakteristické pro určitý styl, můžete zdůraznit tematickou oblast designu. Například v zemi, Provence, a dalších interiérových rustikální vhodných přehoz a květinové závěsy, garnýž jednoduchý, které lze kombinovat s self-barevné záclony v pastelových barvách. Historické styly doplňují světelné závory se zlatou výšivkou či tištěný hedvábí. Moderní kuchyně, zdobené v duchu high-tech nebo minimalistické, monochromatické modely vejde očka a látkové rolety s tisk fotografií.

Kombinace dvou barev clony v různých stylech:

Kombinace dvou barev záclon

Vzory mohou být použity ke změně vizuální geometrii místnosti. Například svislé pruhy na dlouhé závěsy „na zem“ vizuálně pripodnimut nízkým stropem, horizontálním vzorem „tlačit“ zdí a zvýšení okenní otvor, velké světlé květiny přinese okno a drobným písmem - odnést.

Pokud jde o kombinaci různých typů obrazů, není nutné použít pouze jeden druh vzoru na pár blindů. Naopak, odvážně kombinující podélné a vodorovných pruhů proložené světlými barvami nebo hrachu, můžete dosáhnout stylové a moderní luka.A je tradiční květinovým potiskem, který se používá pouze v jednom prvku, vhodnější pro klidnou klasických stylů.

Zajímavá kombinace barev a pruhů

Spektakulární Combo Kit: English opona v kleci a závěs s závěs

! Poznámka: Je důležité, aby nejen závěsy byly spojeny se zbytkem interiéru místnosti, ale i všechny ostatní - barvou, ornamentem, textury, nebo příslušenství.

Zajímavá kombinace barev a textur ↑

Nejjednodušší možností k vytvoření jedinečného textilního designu kuchyňského okna - použít kombinaci dvou typů záclon. Nejlepší duo může být kuchyňský Roman nebo kulatou konstrukci, doplněnou vzduchové clony, záclony nebo krátký lambrekenom.Ne méně působivý vzhled nevidomé ze stejného materiálu různých barev.

Světlé květinové závěsy a slunečné žluté „Rimko“ - dobrá volba pro kombinované zemi a Provence

Nápady pro vytváření barevných koktejlů ↑

Uvažujme podrobně, jak kombinovat odstíny ze dvou barev, s přihlédnutím ke specifikům kuchyně a stylistické designu místnosti.

Oblíbený způsob klasického arzenálu - používá se jako základní neutrálním odstínu (bílá, šedá, mléko, béžová), a jakékoli accentual barvy. Nejčastěji ve světlých barvách zataženými závěsy nebo žaluzie a garnýž nebo tlusté závěsy provádět kontrast nebo doplnit - to vše závisí na intenzitě zvolené barvy.

Dvoubarevné červené a bílé soubor vypadá světlý a elegantní

Plain materiály jsou ideální pro kuchyně zdobené v moderním stylu - minimalistický, high-tech, moderní. Ale pokud chcete nestandardní řešení, může být použit jako „základna“ tkaniny vzorované nebo multi-barevný tisk, společně s hlavními barvami používanými ve výzdobě a vybavení místnosti. „Rozředit“ jsou dvoubarevné látky mohou být jasné buňka, pruhy, květinové nebo geometrický vzor - tyto vzory vypadají velmi ekologické v kuchyňském prostředí, a to zejména v případě, že zbytek textilu je vyzdoben ve stejném duchu.

Kombinované tyrkysově-béžové záclony do kuchyně v moderním stylu

Dvoubarevná závěsy překročili velkolepé Brush zvedl

Tip! Můžete si koupit stejný oponu několika jasnými barvami a změnit je podle ročního období nebo na neutrálním základě nastroeniyu- snadno kombinovat s libovolnou barvu.

Tato možnost by mohla být dar z nebes pro kontroverzní design interiéru, v němž se používají světlé barvy. Kontrastní závěsy mohou harmonicky doplňovat syté barvy již přítomné v úpravu textilií nebo jiná, takže v kuchyni elegantní vzhled. Nejoblíbenější řešení - světlé záclony barevného opak spektra (červená, zelená, žlutá, modrá, černá a bílá), ze které si můžete vytvořit opravdu neobvyklou konstrukci, propojují látku společně. Ale i ploché pruhy kontrastních barev, elegantní vzhled a originální - vyhodnotit různé možnosti pro dvě opony fabric barev, fotky z nich jsou uvedeny níže:

Dva-tón černé a bílé bavlněné záclony

Složitá vazba ze dvou barev - zelená a oranžová

Nestandardní okolí - šťavnaté bobule a intenzivní světle zelený odstín

Vzduchové clony s kontrastním dvoubarevným ornamentem

Nejtěžší věc - vybrat si ty správné „konfliktní“ barvy, takže okno nezdálo cizí prvky na pozadí obrazu. Jako náznak, můžete si vzít nějaké dvě barvy již přítomné v interiéru, a zvýšit jejich intenzitu na vlastní pěst. Aby to bylo jednodušší zvednout kontrast a nastavení jasu pomocí malého vizuální vodítko.

výběr kontrastních odstínů zásadě

Tip! Kombinace dvou barev ze světlé závěsy mohou rychle nudit, se doporučuje kombinovat s třetím neutrálním odstínu nebo „výčepních“ jasem svého uvážení zmenšením plochy některý z barev k základnímu tónu dostal více než 70%.

Kombinace ve kterém jeden z použitých tkáně nebo v blízkosti barevného gamutu, ale různou intenzitou. Například, kávová zbarvené závěsy mohou být kombinovány s čokoládovým závěsem, modré tylu závěsy -c smaragdový odstín, broskvové tóny - červená, žlutá - s oranžové, atd

Kombinovaná záclony společník z průsvitného materiálu

Dvoubarevná závěsy textilie z jednoho druhu

Jako jednotící motiv lze použít nejen barvu, ale i vzor, ​​který se opakuje na okenní textilií. Když tento vzor barev a tkanin mohou být různé.

Kombinované závěsy, v kombinaci vzor

Tip! V případě, že vícevrstvá struktura několika závěsů se vám nelíbí, můžete šít dvojí závěs tkaniny různých barev a vytvořit zajímavé kombinace s použitím uchopení, zastrčil klapky nebo tvoří kontrastní záhybů. Takové řešení má další výhodu -Schopnost pravidelně měnit přední stranu se spodní, vytváří iluzi rekonstrukce interiéru.

Bilaterální záclony v neutrální oblasti

Dvoubarevné závěsy pro světlé kuchyni

Jak kombinovat různé tkaniny záclony ↑

Dvoubarevné clony s různých textur - zajímavé recepci, kde můžete shromáždit spoustu nápadů pro originální design kuchyně.

Několik tipů pro úspěšné kombinace:

 • Použít textury různým stupněm průhlednosti nebo zkroucené konstrukci. Překryvné žaluzie jedné barvy do druhé vytvoří iluzi přítomnosti třetí jednotící odstínu.

Uložení tkání dvou různých barvách s hladkým přechodem

 • Pro kombinované závěsy z různých tkání nevypadal odděleně, při vytváření konstrukce pomocí společný prvek. To může být opletení nebo vyzvednutí ze stejné textilie, stejný vzor, ​​ozdoby, příď.

Fringe, aby odpovídal kombinaci záclony barevné spojuje červenou a bílou design v jeden celek

Kombinuje prvky kombinovaného závěsy - podvazkový pás, vkládací a dvoubarevné volánkem

 • Velmi originální vzhled výrobků z několika řezů nezáleží. A když šití není nutné respektovat symetrie - u některých stylů „patchwork“ záclony, zdobené v tvůrčí nepořádek, dát prostor zvláštní kouzlo a domov uyut.Chtoby harmonicky zkombinovat závěsy se zbytkem situace, můžete použít nejen ze dvou základních barev, ale také různé kousky, opustil po ušití druhé kuchyně textil - ubrusy, potahy sedadel a čalounění.

Nápadné květinové vložka pro prostého záclon

To je originální způsob, jak můžete kombinovat zbytky textilií

 • Pro umírněné interiéru, ve kterém pastelových odstínů a přírodní barvy, odstíny vhodné kombinace dvou druhů různých tkáních, ale v jedné barvě. Tato technika dodá objem místnosti a doplnění atmosféry low-key, ale zajímavý prvek.

Hustá římské rolety a clony s závěs v jedné barvě

Master class na šití záclon dichroický ↑

Pokud jste se rozhodli na nejdůležitější - typu konstrukce, druhu tkaniny a barvy budoucích záclon - vlevo na nákup materiálu a spolupracovat s vztahuje na každou společnost. Ale v případě, že dům má šicí stroj, mnohem levnější šít záclony tkaniny ve dvou barevných provedeních s vlastníma rukama. A tak můžete zhodnotit své schopnosti a dovednosti, doporučujeme seznámit se s příkladnou algoritmu nadcházejících děl.

Chcete-li zjistit, kolik textilie, které budete potřebovat pro přizpůsobení modelu vybrali, se bere v úvahu tři hlavní parametry: délka okapů, šířka tkaniny válců a bohatství řasení. V případě, že první dvě hodnoty mohou být získány jednoduchými měřeními s páskou opatření, pak se rezerva na záhyby nebo volány tazích je třeba přemýšlet o tom, a možná dokonce i „experimentální“ model z tabulí nebo povlečení.

Tip pro platby:

 • pro husté záclony okapu musí být délka násobí koeficientem 1,2-1,5 sestavy;
 • Záclonové Očka na tváření úžasné záhyby, délka musí být zvýšena o 1,5-2 krát;
 • pro lehké tylu záclony organza, šifon nebo roušky potřebovat rozpětí 2,5-3 násobek délky římsou.

Výpočet koeficientu sestavy podle druhu upevňovacích závěsů

Důležité! Pro stanovení tkáň může proudit s následujícím vzorcem: (délka x římsa montáž faktor) / šířce pásu ve svitku. Výška je přijato na základě plánované délky produktu (až na okenním parapetu ke středu okna na podlahu) plus marže pro soustružení v 5-10 cm.

Vaření nástroje a materiály k práci ↑

Chcete-li vytvořit jednoduchý model pro kombinované dvoubarevných záclony do kuchyně - clon různých barev - Nezbytnost: lehké tkaniny pro pre-made měření, záclona pásek tvoří velkolepou záhyby, intarzií, jehly, nůžky, špendlíky a šicí stroj.

Důležité! Pro kombinace záclony by měly nezávisle dělat a drapáky, zvláště pokud máte v plánu používat je jako jednotící prvek, protože najít ready-made možnost, která dokonale odpovídá barvě záclony, a nelze získat.

Protože většina z tkaniny o velikosti svitku se neshoduje s požadovanou šířku záclon, budou muset vystřihnout textilie na proužky. Chcete-li mít čistý řez může být aplikován na rozvržení s pravítkem a křídy, nebo lehce zatáhnout za jednu ze svislých nití.

Tip! Můžete sshitdve opona materiálu různých barev, nebo vytvořit kombinovanou formu provedení, která spojuje každý barevné délky tkaniny opony pásů.

Kombinovaný závěs textilie ve dvou barevných provedeních:

Kombinovaný závěs textilie ve dvou barevných provedeních

Každá barva opona

Po rozřezání délky tkaniny jsou sešity s příspěvek švem 1 cm (pro pevnosti švu doporučené pro léčbu overlokem). Po obvodu každého opona čisté horní hraně je třeba, aby ohyb v 0,5-1 cm a sešívané závazné.

Lemování - malý, ale důležitý detail pro velkolepé opony

Tip! Beyka nebo úzké pásky mohou být také použity pro harmonické barevné kombinace. Pokusit se vyzvednout na záclony lemování v barvě druhé a naopak, nebo pomocí nejjasnější ze dvoubarevným povrchem pro oba závěsy.

Nyní zůstává našitou na horním okraji opony pásky, takže lem na tkanině šířky pásky, se shromažďují každý závěs pomocí utahovacího šňůry a háček západky na římsy háčky. Fix hotové záclony mohou být svěží luky, pickup, nebo magnetický pásek - podle svého uvážení.

Pevná smyčka pro háčky by neměla být všité do tkaniny

Tip! Hotová závěsy mohou být kombinovány s dalšími dekorativními prvky, například závěs, lemované svěží volány nebo tkaniny smyčky, řetězců.

Fringe s korálky

Video tutorial: jak kombinovat různé odstíny barev a textur ↑

Použijte dvoubarevných záclony v kuchyni - příjem po dlouhou dobu není nová. Ale pokud si vyzvednout originálních kombinacích barev a tkanin se zajímavou texturou, můžete vytvořit jedinečný interiér, který bude hlavním vrcholem textilního designu. A ne nutně dokončit šití tříd získat model záclony ve svém nápadu - dost přesunout nápad na papíře a poskytnout nástin zkušený švadlena.

Záclony závoj ve dvou barvách, fotka, která může být viděn v interiéru a lesku na stránkách o interiérový design, je jedním z nejvíce sofistikovaných technik.

Záclony závoj ve dvou barvách: dvoubarevné žaluzie a garnýže v interiéru kuchyně

Co se týká jakéhokoliv materiálu, který se používá k dekoraci oken pro římské rolety potřebují péči. Před vymazáním římské odstíny, přečtěte si informace.

Jak prát římské rolety: malé triky pro perfektní výsledek

Drží krok s módou a stejně jako všechny nejmodernější? Pak římské rolety pro kuchyni - je to vaše volba. Koneckonců, teď v módě pohodlí a jednoduchost, minimalismus.

Příklady kombinovaných závěsy

Důležitou součástí, která doplňuje interiér vašeho domova jsou závěsy. S ohledem na design místnosti, je třeba vybrat vhodné závěsy Všechno to vypadalo hezky.

Zajímavou možností pro zdobení vaše okna - je v kombinaci závěsy, které se skládají z různých textur a barev tkanin. Tyto závěsy mohou být vybrány v ložnici a obývacím pokoji, každé místnosti. Máte správně kombinovat barvy a vybrat ty, které jsou vhodné pro vnitřní místnosti, například, jak je znázorněno na fotografii.

Elegantní kombinace v kombinaci v interiéru záclonami

Látkové závěsy v kombinaci se volí nejčastěji mírou transparentnosti. Za prvé, pověsit lehké tkaniny, jako je tylu a organzy a top s tlustými závěsy, které chrání prostor před sluncem. Závěsy mohou být kombinovány následovně: s různými vzory a různých textur; se stejným vzorem, ale jednu část transparentní závěsy a drugaya- net.Takzhe spojený žaluzie stejné hustoty, které mohou být z různých barev a textur, kontrastní nebo jeden pás se vzorem, různé - jedné barvy, jeden nebo matné, s různým leskem.

Velmi populární v moderním designu je kombinací dvou barev záclon. Barvy jsou kombinovány harmonicky (důraz je kladen na základní odstíny, které kombinují s jinými) nebo rozdíl (kořen doplněné o světlé prvky, naproti hlavnímu stínu, například kontrast černé a bílé). Při výběru barvy pro záclony, zvážit návrh na pokoji, čalounění nábytku. Provedení kombinovat závěsy mohou být následující: kombinace monochromatického tkaniny a způsob v harmonické a kontrastními barvami. Pro lidi s klidným způsobem života, můžete použít kombinaci černé a bílé. Pro aktivní lidi fit světlé vložky, které jsou v kombinaci s lehkými tóny. Změna jeden ze závěsů na druhé straně, můžete změnit interiér místnosti, aby byl efektivní a zajímavé.

Červené a vínové

Než si koupíte červené závěsy, pečlivě zvážit, zda se podíváme na celkový design, nikoli to, zda to bude příliš „agresivní“. Červené závěsy se nejlépe hodí do ložnic a obývacích pokojů. Maroon závěsy dodá eleganci prostor, eleganci, vážnost a podporují dobrý spánek. Vínové závěsy jsou také vhodné pro ložnici, zala.Krasny a vínové dobře kombinovat s šedým (šedá metalíza) a bílého odstínu.

Luxusní závěsy k ložnici v odstínech vínové se vzorem

Kombinované závěsy hnědé a béžové odstíny vytvářejí atmosféru klidu a pohody. Vhodné pro školky, obývací pokoj, ložnice, kuchyň. Hnědá v kombinaci se všemi svými odstíny, stejně jako téměř všechny ostatní, béžová - se zelenou, zlatou nebo světle modrá. V níže uvedené fotce můžete vidět dobrou kombinaci hnědé s ostatními.

Elegantní design pro záclony haly

Velmi rafinované a aristokratičtí tóny. Fialové závěsy, v kombinaci s zelené nebo červené nebo žluté, jsou ideální pro ložnice. Úspěšná kombinace světlých fialové a bílé odstíny jsou používány pro záclony v kuchyni. Fialová vypadá dobře s světlých odstínech a může mít jasný a krásný obývací pokoj.

Modrá je doporučen pro interiér v hale. Modré závěsy vytvoří pocit formálnosti, konzistence. Modré závěsy, v kombinaci s modrou, můžete si vybrat pro ložnici. Také modré a modré dopadne dobře s bílou.

Harmonické kombinace modré a bílé záclony v ložnici

Radostné, teplé a zářivé barvy, které jsou „osvěžit“ každý interiér. Oranžové záclony viset v obývacím pokoji nebo kuchyni, žlutý v dětském pokoji a v kuchyni. Oranžové a žluté záclony v kombinaci s červenou, modrou, zelenou nebo bílou.

Zelené záclony vypadají skvěle v kuchyni, v ložnici nebo v obývacím pokoji. S kombinovaný zelená žlutá, modrá, bílá. Atmosféra bohatství a přepychu vytvoří zlatý závěs v kombinaci s žlutá, bílá nebo zelená. Tyto závěsy jsou nejvhodnější pro obývací pokoj.

Původní zelené a bílé záclony na chodbě

Kombinace černé a bílé bude vaše luxusní kombinovat závěsy. Tato volba může být zavěšeny v hale, takže v místnosti bude elegantní, rafinovaná.

Aby odpovídaly dvoubarevných záclony, musíte mít základní dovednosti šití na stroji. Dostupný produkt pro poshiva- tradičních záclon, který se skládá z většího počtu pravoúhlých polotovarů.

Než začnete šití záclon, je třeba věnovat pozornost vlastnostem materiálu. Při výběru textilie pro záclony, musí brát v úvahu jeho trvanlivost. Doporučujeme vybrat si silné a husté tkaniny, která zůstane dlouho krásný vzhled vid.Zatem potřeba změřit délku římsy. Tato měření umožňují vypočítat požadované množství materiálu. Těžká a hustá tkanina s výpočetními měří délku římsy, který je násoben 1,5.Vysotu závěsy definovat jednoduchý: výška stropu musí být přidán k délce tkaniny z horní a dolní části (nutné pro bezpečné). Například, je-li výška 2,5 m, je třeba připravit 2,7 m budoucí závěsy. Když je kombinace dvou látek vertikálně přidat další 2 cm na každé straně, ve výšce horizontální kombinace -k izdeliya.Chtoby správně šít závěsy vlastníma rukama, budete potřebovat nůžky, špendlíky, jehly, nitě, speciální páskou.

Vezměte látku, která se skládá ze dvou identických škrty, snížit ji na polovinu. Webové barevných kousků, jen aby šít: Musíte přidat ke každému jiný obličej, vytáhnout zpět od okraje 1 cm a šít na šicím stroji. Železo úhledně vyžehlené shov.Bokovye závěsů musí být zabalen na 2 mm na každé straně, a také žehlí. Make linka v místě sgiba.Nizhny okraji šít tak zhe.Zatem potřebují zastrčit závěs na šířku dostupného pásku a žehlit tuto část této záležitosti. Aplikovat pásku na klopě tak, že smyčky jsou na vrcholu a připevněte dva kusy s kolíky. Udělat jeden řádek na horních a dolních okrajích pásky. Stejně tak provádět šití s ​​rukama, a druhá věc záclony.

Než začnete, je nutné také zkontrolovat kvalitu tratí v tahu stroje a šicí nitě, ne kazit závěsy. Tak můžete snadno provádět práci s vlastníma rukama. Chcete-li to, budete potřebovat trpělivost a vaše nápady transformovat místnosti.

Můžete také šít nové záclony s rukama látkových zbytků, které jsou ideální pro to, ale nebyli dost pro šířku okna. Šít záclony zbytky, je třeba centimetr, nůžky, stuha. Po vymezení tvar a velikost, můžete začít šít. Zesítěné zbytky dvojitý šev. Skrýt švy, můžete použít pásku.

Velmi oblíbená představa šití kombinovaných kartounů záclony zbytků. Jeden základní barvy, a dno je z jiný odstín pruhy. Například, hlavní béžový odstín vzorek s jemnou dim a spodním hnědé a růžovým pruhem.

Kombinované závěsy zbytky s rukama

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 3