foto police

foto police

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

skladování vzduchu: shelvess v interiéru (42 photos)

Často v domě existuje mnoho věcí, které jsme ne vždy vědět, kam umístit. Z tohoto důvodu jsme zachráněni zázrak něco jako knihovna.

Police v interiéru

Docela dost lidí, kteří ji použít, a spokojení, protože je funkční, a nezabírá mnoho místa. Ale jak si vybrat ten správný kdoví co ještě? To, co tam dělají? Nyní jsme zjistili, o tom.

Jestliže jednoduchým způsobem - to je nosič, který se skládá z několika horizontálních polic, spojeni mezi sebou. Nemá žádné dveře a zadní stěnu. Zpravidla je vyrobena z kovu nebo dřeva. Historicky police objevila poměrně dlouhou dobu, a to i během renesance časů. Používá poměrně často v domácnosti, přišel do naší doby.

Jedním z polic struktur

Samozřejmě, že v tomto období se vyvíjel trochu z hlediska designu, ale vlastnosti zůstávají stejné.

Pochopili jsme, že taková knihovna, nyní pokusme se zjistit, co jsou a co je rozdíl.

Moderní designové police

Podle typu ubytování jsou tyto možnosti:

Ale který police lépe využívat a kam se hodí?

Podlahové police v interiéru

V zásadě celý název mluví sám za sebe. Je logické, že tento typ police jsou umístěny na podlaze, a oni jsou obvykle stojí. Tam lze složit všechny ty věci, které tak často roztroušeny po celém bytě.

Vypadá to úzká a vysoká, ale v zásadě by to mohlo být rozšířeno. To bude záviset na tom, kolik jste ochotni vyčlenit prostor, stejně jako důležitý faktor, ze kterého je vyroben.

patro knihovna

Rolling police v interiéru

Je ideální, když potřebujete mobilitu a volnost pohybu. Například, může být malá knihovna lázně, které lze upravit v době od jednoho rohu ke druhému. Velmi pohodlné, zvláště pokud máte rádi často mění situaci.

Police na kolečkách

Nástěnné police police v interiéru

Často jsou nainstalovány při místo v pokoji je omezen. Je důležité vzít v úvahu, že bod na stěnu regálu je nejlepší pro uložení věcí, které budete používat po celý den.

nástěnné police

Také se sídlem v případě, je-li málo místa. Tato volba je perfektní, pokud jste si mysleli, že místo a už vůbec ne.

rohové police

Rozlišovat tyto typy:

Plastová verze bude nejvíce nákladově efektivní a praktické. Je to levné a stojí mnoho možností, pokud jde o barvy. Takové police nejsou plesnivé a nevsákne, váží jen málo. Nuance může být faktorem, který ve srovnání s jinými provedeními, je méně pevný a trvanlivý. Ale opět, v závislosti na účelu, pro který byl pořízen.

Plastové regály v interiéru

Kovové Stack dostatečně odolné proti vlhkosti. Seznam nejpopulárnějších volby jsou chromované kovové konstrukce, které jsou stabilní a jsou použity na dlouhou dobu.

Za použití produktu z takového materiálu - je možnost koroze, která je vlastní každému kovu.

Kovové regály v interiéru

Stack ze dřeva - druh klasiky, která je vždy v poptávce. Výrobky ze dřeva bude sloužit po dlouhou dobu, jen pro ně potřebují náležitou péči. Čas od času potřebného na zpracování materiálu hmyzem nebo praskliny. Jako varianta mohou být potaženy lakem, bude méně problematické.

Dřevěné police v interiéru

Kde mám nainstalovat police?

Instalovat police na určitém místě závisí na tom, jak máte v plánu ji používat. Obvykle je vhodné pro skladování novin, časopisů, knih a dalších melochishek. Ale může být použit pro skladování boty, krabic a jen o něco.

V souladu s tím, když máte v plánu ukládat knihy a další předměty tohoto typu, můžete nastavit knihovnu v obývacím pokoji. Pokud se používá k ukládání obuvi - nejvhodnější místo by koridor. Také se používá k ukládání prádlo, ručníky a župany - vana místnost nebo komora.

Co radí designérům při výběru regálů?

 • Jistě, každý se chce cítit pohodlně a uvolněně ve svém bytě. Proto každý z objektů, které mají být pohodlné a funkční, a kdoví co ještě, také patří do této kategorie.

Návrháři se doporučuje zvolit ji ve světle, s výhodou pastelových barvách lehkých materiálů. Tak to nebude překážet až do bytu a hodit do očí.

 • Že dům byl více světla a prostoru, to je nejlepší zvolit police bez zadní stěny, která je přes.

  Souhlasím s tím, že je důležité znát všechny nuance subjektu, kterou koupil. Mnoho adresáře knihovna prezentována jako poměrně lehkým dotykem a stylových předmětů pro domácnost. Že se vejde do jakékoliv části domu, včetně koupelny a WC.

  Nevýhodou může být velikost nebo tvar standardního objektu, ale je možné, aby se knihovnu na zakázku.

  Tam jsou některé zajímavé věci, které vám mohou pomoci při výběru té či oné varianty police.

  • Když přijde do kuchyně, která je vyrobena v etnickém stylu a retro - tou nejlepší volbou vhodného dřeva. Není nutné, aby strom byl těžce motivy, můžete ozdobit to trochu dekorace ve formě nití nebo extravagantním tvarem výrobku.
  • Kované možnost, ideální pro zemi nebo provence stylu. To je zvláště zdůrazňují svého vkusu ve výběrovém řízení.
  • Typy rozpočet, jako je MDF nebo dřevotřískové desky vhodnější až po moderní. Pak police harmonicky zapadají do vnitřního prostoru, a nebudou vystupovat z ostatních předmětů.

  V obývacím pokoji můžete připojit knihovnu kdekoliv, dokonce do té míry, že ji použít jako TV stolku. Kolem něj zajistit krásné vázy nebo rostliny, případné rodinné fotografie, atd Výsada tohoto řešení je absence dalších otvorů pro upevnění. Jednoduše řečeno to pod zdí. Můžete také použít regály a regály pro vytvoření domácí knihovnu.

  Knihovna v obývacím pokoji

  V ložnici Knihovna může být vždy použit místo tabulky, který jej drží, noční lampa, knihy a časopisy. Také si můžete dát make-up a další ženské věci.

  Knihovna v ložnici

  V kuchyni Knihovna má speciální konstrukci, která nahradí staromódní skříně a stoly. Na ní můžete dát hrnce, nádobí, dokonce přidělit prostor pro pochutiny, atd To pomůže zorganizovat všechny detaily a trojrozměrné předměty na svém místě.

  Police v kuchyni

  na balkoně to je používáno jako skladiště nepotřebných prázdných plechovek a dalších věcí, které jsou obvykle vystaveny na balkon za zbytečné.

  Police na balkoně

  Můžete také použít žebříky a police v zemi, pro zahradní a bytové dekorace květin.

  Jak můžete vidět, mnoho manuálních možností a každý z nich je jedinečný svým vlastním způsobem. Proto je knihovna je univerzální předmět nepostradatelný v domácnosti.

  Shrneme-li, můžeme rozlišit několik typů regálových jednotek ve své vlastní bydlení (podlahy, rohová, stěny, s kolečky), na základě materiálu, ze kterého je vyroben (dřevo, kov, plast).

  Nainstalovat nich může být v jakékoli místnosti, včetně obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, koupelna a balkon. Hlavní věc je vybrat si pohodlný tvar a velikost, stejně jako materiál výrobku, u kterého je třeba se starat o.

  Police v domácím interiéru - 66 foto

  V těžkých poválečných letech jedním z příznaků prosperity v domě byla hladina regály, kované dohromady z dřevěných trámů a prken.

  Naše babičky a prababičky byla pokryta s policemi ubrousky ve stylu vyřezávání nebo spojená s bílou nití, určitě sveshivaya jednu hranu zakrýt hrubý dřevo a mírně zakrýt vše, co je na polici. Police jsou používány v naší době.

  Jaké materiály jsou vyrobeny kdoví co ještě?

  Je známo, že svět se vyvíjí ve spirále, a teď znovu to bylo epocha renesance pro regály. Moderní police nejsou stejné, které bylo dříve. Hrdě na odiv své dřevěných částí, s důrazem na přírodní původ a jsou zdobeny stylizovaným interiérem.

  Některé police jsou poměrně skromné ​​a zároveň elegantní, i když krásné gejši, pocházející z obrazů japonských umělců. Takový tenký kovový regál s sebou do nitra Východního duchu minimalismu. Jsou lehké a nezaberou mnoho místa.

  Plastové police vyrobené v jakýchkoli vhodných své barvy doplní interiér, a nebude propuštěn z něj, vyplnění prostoru.

  V jaké části bytu polic bude vhodnější?

  Vzhledem k absenci širokých průběžných svislých ploch se podíval zásobníku snadno. Naplní vzduchem, nemají stín prostor a může sloužit jako police pro cokoliv.

  V regálech obývacího pokoje To může být umístěn podél zdi a dát je na televizi, dekorativní vázy, velké krásné mušle, fotky. Uvádění na polici elektrického zařízení nevyžaduje žádné dodatečné otvory v nábytku pro dráty. Žijící zelená stěna, bude-li nastaven na knihovničky hrnkové rostliny. tolerance Shade zdobí prostor v zadní části obývacího pokoje, light-milující a nebude uražen umístěny v blízkosti okna kdoví co ještě.

  Pozoruhodně se podíváme na kolekci police orchidejí či fialek. Vzhledem k majetku světlosti polic může být v jakékoliv části místnosti, aniž by byly nepříjemné obyvatele domu. A to díky schopnosti chybět hodně světla, tato módní detail interiéru nebude moc zatemnit místnost, takže jedna z jeho hlavních výhod je zónování prostor, schopnost alokovat samotě malé rohy, která je v malé místnosti a jedno-ložnicových apartmánů velmi důležité.

  Ložnice knihovna help zefektivnit zásadní pro každou ženu, kosmetiky a parfémů, se stane asistentem vedle postele a držel „křehké ramena“ noční světlo nebo lampu, knihy ke čtení před spaním, sponky do vlasů, brýle a různé jiné věci.

  V kuchyňských polic, také může provádět mnoho funkcí: díky ní bude snadné najít rychle džbán s polotovarů, seřazených na policích, vypadají nastaven na televizoru regálu, přečíst noviny nebo knihu s šálkem kávy, umístit krásné sklenice sypkých produktů, zefektivnit ukládání různých věcí v zavěšení její kapsy.

  Na balkoně police pomoci organizovat ukládání dočasně zbytečné věci, včetně prázdných plechovek.

  A na chodbě se stává nepostradatelným, skromný, zabírají málo místa asistenta botník.

  Jak můžete vidět, že použití polic při mši, bude užitečné v jakékoliv části bytu. Je pouze nutné zvolit barvu, velikost a materiál, ze kterého je vyroben, že je hezký, stylový doplněk vašeho domova.

  Jak vytvořit knihovnu s vlastníma rukama?

  Police s rukama - to není jen jednoduché, ale i ekonomicky. Pokud jste nikdy hrát si něco s rukama, police - první krok pro mistra nováčka.

  A tam je regál? Toto provedení nábytku, který je integrován police v celkové struktuře. Knihovna může být použit pro květiny, boty, produktů osobní péče, nebo nářadí.

  Existuje při používání jiných než hmotnost police bez omezení. Není nutné načíst knihovna příliš velkou váhu, to není stojan.

  Knihovna, jak víme, tato skříň bez zdí.

  Dávno pryč jsou doby, kdy knihovna byla „hřebík“ obývací pokoj a hostitelka sekulární salony soupeřil perk - jehož strmější.

  Výhody vytváření vlastních rukou

  Víte, jaké jsou výhody z některého „hand-made“?

  1. Úspory v jeho čisté formě. Často se při koupi ready-made věci, musíme připlatit za značku (značky) pro vadný materiál, zakoupené ve velkém a průvodci.
  2. Splnění všech požadavků. Děláte kdoví co ještě podle určité specifikace: šířka, výška, počet polic, materiály, barvy. Samozřejmě, že obchody nabízejí širokou škálu možností pro jakýkoli nábytek. Police nebyly výjimkou. Ale většina z produktů vyráběných zařízení se měří pomocí celků. Můžete si vytvořit kus nábytku, který je ideální do velikosti a stylu.

  Můžete volat i další výhody, aby knihovnu s rukama, ale hlavní označen.

  Je - výška police od podlahy, někdy s koly nebo stojanu při relativně nízké provozní zatížení, není připevněn k podlaze nebo ke stěnám a stropu.

  Nyní většina z regálových jednotek v domácnosti používaných pro umístění pokojové rostliny.

  Určíme návrhu a konstrukce

  Designové police zcela závisí na vašich přání a možností. Když přijde do regálů, jako dekorativní prvek, je možné si vybrat zajímavý materiál: ratan, nebo skla, kované kov nebo buk.

  Multifunkční kus nábytku, který může účinně pásmový prostor a být esteticky smysl v interiéru.

  Zde pochoutka stack běží na funkčnost: závod s pomocí police může být umístěna minimálně na podlahovou plochu, takže nemají odstín mezi sebou a majitel byl vhodný, aby se o ně postarat.

  Je přirozené, že vlastníma rukama, aby tak učinily v rámci platnosti pouze skutečný mistr, který je schopen pracovat s konkrétním materiálem, a mají k dispozici potřebné nástroje.

  Make knihovna může být jakékoliv více či méně trvalé a zpracování materiálu, ale pro výrobce nábytku začátečníky, aby se zapojili do jejich rozmanitost není nutné.

  Se stejným účelem jsou postaveny speciální police pro květiny, ale mají tendenci být v klidu, které jsou připojeny k nějakému základu, a kdo ví co ještě resetovatelnou.

  Když už mluvíme o aplikovaném tom smyslu, aby knihovnu s rukama tak akorát. Konstrukce se skládá ze dvou svislých a vodorovných základního plechu mezi nimi. Možnosti upevnění neuvěřitelnou sadu a jsou závislé na výrobě materiálu.

  1. Nejjednodušší způsob, jak - k upevnění police na vnější straně základny. Tento způsob montáže je relevantní pro police ze dřeva. Pokud si myslíte, že to nebude pěkné, můžeme vás ujistit, že jsou konektory pro šrouby různých barev.
  2. Každá police má otvory v rozích, v těchto otvorech jsou vloženy tyče oddělují mezi an pluky. Nejčastěji se taková konstrukce nabízí pro plastové regály pro vanou nebo boty. Ale skleněné poličky mohou být uspořádány podobným způsobem. Separační kolony lze chromovaný. Ačkoli kov může být sestaven do knihovny podobným způsobem.
  3. Rozmanitost příslušenství umožňuje zvolit upevňovací prvky, které jsou skryté v těle produktu.

  Skladování a shromažďovány na latentní mortise truhlářských spojů, vlastnoručně vyrobených vzácných a drahých prodejů.

  Police v našich dnech se může stát klíčovým prvkem interiéru.

  To jsou hlavní příklady etazherok designu. Můžete improvizovat a využít dekor. Takže, kované prvky může dát velmi jednoduché a levné výrobky ze dřeva nejen kouzlo, ale také luxus.

  Nejodolnější je dřevo knihovna shromážděny vnakladku.

  Dobře vyrobený rustikální nábytek vypadá skvěle a hodí se téměř v každém interiéru až do podkroví.

  Jak vytvořit knihovnu s rukama jasně. Je nutné určit potřebného materiálu v tomto případě.

  1. Plast knihovna, koupil v obchodě, sestavit jednoduchý, shromáždit dostatek „designer“ v souladu s pokyny a používat jej s radostí.
  2. Při práci se stromem vedle základního hmotné nouzi z upevňovacích prvků (šrouby, hřebíky, rohy). Všimněte si, že strom - materiál náchylný k mechanickému poškození: rassyhaetsya dřevo, dřevo hnije, to žere hmyz. Chcete-li chránit své umělecké dílo, by měla být pokryta lakem nebo voskem. Chcete-li přidat barvy, můžete použít barvy nebo řekl Kohler.
  3. Pokud jde o kov, je třeba podrobněji prozkoumat. Ploché železo police mohou být použity velmi často. V kuchyni - nerez, v koupelně - nerezová ocel, na chodbě - nerezová ocel. Black metal je vhodné s výjimkou nástroje.
  4. Skleněná může být materiál na police, a to jak jednotlivě, tak celkový design.

  To může být čtyři nebo více nohy, mezi které polici. Zpravidla, zadní a boční stěny se tak nestane.

  Před chtějí naučit, jak dělat věci mají rustikální především dvě věci: stárnutí dřeva při současném zvýšení jeho ozdobné kvality a pevnosti povrchu, jakož i s ohledem na přesně rack regály, montáž spojovacích Spili větve pro sloupy.

  Práce se všemi z těchto materiálů vyžaduje určité znalosti a nástroje. Co potom říci o složitějších materiálů.

  Pohyb lamel etazherok vnakladku - komerční bezrámové (s bočními stěnami každého audio desku) Stack žebřík.

  Použít dekorativní kování, lan nebo kožené vložky

  Jaké jsou nástroje, budete muset sestavit police vlastníma rukama, říkat dost těžké, to je přímo úměrná materiálu.

  Při práci s plasty:

  V případě, že materiál - dřevo:

  V případě ocelových polic:

  • řezák na sklo;
  • smirkový papír;
  • bolgarka (pro řezání Spojka spojek).

  Přiléhající k síle svých žebřík police police by měla být box ve tvaru bez odstranění.

  Některé poznatky o opatřeních přijatých s cílem zajistit, že bude užitečný nejen pro konstrukci nábytku.

  Není to, že všechny nástroje užitečné pro vás, ale ne začít pracovat, aniž by bylo po ruce základní technické vybavení.

  Nejvyšší poměr pevnosti k množství potřebného pro výrobu materiálů mají police stojanu strukturu.

  Stejný pochoutka umožněno vyjádřit v předmětu a získat unikátní věc s minimem materiálu.

  Výrobní proces: krok instrukce

  Jak udělat poličku, to je docela těžké říct, jestli nevíte, jaký druh materiálu a stavební variantu zvolíte.

  Postup je následující:

  1. volba materiálu;
  2. návrhové volby;
  3. měření výšky a šířky výrobku;
  4. Výroba horizontálních polic (velikost musí brát v úvahu svislé sloupky
  5. Výroba svislá podpora);
  6. montáž;
  7. výzdobě.

  Plánovat společné dost, ale stack design - není standardní umu, ale jen první krok.

  Regálové police shromážděné na lepidlo a kolíky procházejícími přírubou a vstupují do hlubokých vrtů (hnízdo) podle osy vzpěr.

  Make knihovna může být jakékoliv více či méně trvalé a zpracování materiálu, ale pro výrobce nábytku začátečníky, aby se zapojili do jejich rozmanitost není nutné.

  Konečná fáze - dekorace

  Máte-li zájem o otázku, jak udělat knihovnu rukama, než odpovíte. Ale jak se zdobí ready-made knihovnu? Nejjednodušší způsob, jak - k barvě. Vybrat správnou barvu a malovat mou poličku na přední části dřeva nebo kovu. Použít dekorativní kování, lan nebo kožené vložky. Dřevo v kombinaci s kovy, textil, rostliny.

  Funkčně - regálové police policové jednotky mohou mít jakoukoli požadovanou výšku a s odstraněním téměř celé šířce.

  Kované nebo lité police může být umělecké dílo, funkčně velmi spolehlivé a odolné.

  Regálové police jednotky mají poměrně závažný z hlediska amatérské vadou na pultech ukázalo krásné a originální, otočil jsou zapotřebí dřevěné části.

  Police s rukama: 50 foto designové nápady

  Veškeré příslušenství pro domácnosti a kanceláře

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  2 + 2 =