Fotografie počítal křížové schématu

Fotografie počítal křížové schématu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Křížkové schéma pro začátečníky

Háčkování - oblíbený koníček mnoha jehel žen, protože s takovým koníčkem je možné vytvořit nádherné fotografie. Do práce vyžaduje minimální znalost šití, schopnost porozumět systémy a potřebné atributy. Vyšívací schéma - tento graf, kreslení obrazu na papír za použití symbolů nebo barvy pro separaci buněk, z nichž každý odpovídá jednomu v kříži. Existuje široká škála témat a formátů malých obrazů, které jsou vhodné pro začátečníky i náročné práce na skutečných mistrů.

Světelné systémy pro steh kříže na buňku

Díky jednoduchému křížových stehů vytvořených různými obrázky. Například světlo zátiší zdobí stěny v kuchyni, květiny, vhodné pro dekoraci obývacího pokoje nebo ložnice, andělé mohou být použity v vyšívání metriky pro děti, vyšívané znamení zvěrokruhu, portréty velkého čirého povlaku dárek pro přátele, blízké. Při výběru vzorů pro steh kříže, je třeba vzít v úvahu hodnotu určitého prvku v obraze, aby si nejen obdivuhodnou práci, ale také talisman.

Výšivky cross Květy jsou často používány v různých formách - to může být krásné kytice v elegantní vázy, jednotlivých rostlin nebo kvetoucích polí. Nejčastěji se tyto systémy používají v příčném stehu:

 • Roses - krásné květiny, které potěší ženy inspiruje umělce a šikovné lidi. Ty symbolizují čistou lásku, věrnost, oddanost, takže vyšité křížkovým stehem obrázek přinese harmonii v rodinných vztazích.

 • Maki. Přes jejich jednoduchost, tyto květiny v stehu kříže vypadají velmi zajímavé, originální. Často takové pole vzor doplňkové barvy, jako je například chrpa nebo hroty. Předpokládá se, že tato výšivka je schopna chránit před poškozením, špatným počasím.

 • Pivoňky. Delikátní a nádherné květiny v příčném stehu vzhled prostě úžasný, symbolizují lásku, radost a prosperitu.

Krásná zvířata často líčen umělci nejen v obraze, ale v pracích, vyšívaných křížkem. Jednoduché možnosti pro vyšívání:

 • Koně - silné a dlouhotrvající, svobodu milující zvířata, které symbolizují prosperitu, radostný život, optimismus, dobročinnost. Tento obrázek je schopný vyzdobit místnosti nebo kanceláře.

 • Kočky s koťaty - tak roztomilé vyšívané zvířat ozdobit dětský pokoj, bude rozjímání této práce se naplní pozitivní, dobrou náladu každý den.

 • Swans - symbol věrnosti, čistoty, vztahy a vzájemné lásky. Vyšívaný obraz s párem ptáků se rozhodl dát na svatby nebo výročí svatby.

 • Motýli - světlé, krásné hmyz, vyšívané křížkovým stehem, vyplnit pozitivní, inspirovat, bude inspirovat někoho v jehož pokoj obývají. Ideální jako výšivky k výzdobě dětského oblečení nebo doplňky, jako jsou záložky.

Malé obrázky s vyšívanými znamení zvěrokruhu bude sloužit jako vynikající doplněk k daru pro každou příležitost. Často jsou monochromatický, barevný, s vtipnými poznámkami, proložené s korálky nebo flitry. Mohou mít různé velikosti od malých až po velké obrazy obrazů. Kromě toho, jako výšivky mohou být použity pro návrh notebooků ruční scrapbooking techniky.

Vyšívané roztomilé andělé potěší každou osobu, pro něž jsou určeny. Tyto malby zdobí dětské pokoje, a některé programy vyšívané dívky v naději, že se stane matkou. Zvláště populární postavou „Téměř dokonalý“, který podle přesvědčení zvýhodňuje plození. Jako příklad je uveden níže:

Náboženství - je jedním z pole pro umění. Krásné ikony znázorňují umělci zvládnout šíření kameny (např., Žlutá) a needlewomen vyšít kříž nebo kuličky. Zjistěte, co korálkování pro začátečníky. Existuje celá řada programů pro steh kříže, může být registrována obrázky nebo svatební pár stojí posvátné. Je důležité vědět, náboženský výšivky je jiný: před práce by měla požádat o požehnání na práci, přečtěte si příslušné modlitby, vyšít v dobré náladě. Po promoci musíte posvětit ikony v kostele a visí na háku v určitém místě bytu.

Příroda vždy inspiruje umění, a hotové obrazy ohromit, zdobí prostor. Velký výběr výšivky jehlových ženám poskytuje možnost vybrat si svůj oblíbený možnost a vytvořit si vlastní dílo s obrazem moře krajina v zimě nebo v létě. Dobře, dobře zvolené barvy a odstíny pomoci vytvořit realistický panel s elegantním přírodou.

Pro mnohé, „gzhel“ je spojena s malovaným modrá a modré barvy nádobí. Proto výšivka ornament takové odstíny čistého bílého plátna je také nazýván Gzhel. Tento proces používá několik odstínů modré - alespoň 4, takovou hru barev a vytváří nádherný vzor. Tato práce je ideální pro zdobení kuchyně či jídelny.

Řidičské abecedu a čísla pro děti

Na vzdělávání dětí byl zajímavý, zábavný, rozmanitý, je nutné obrátit se na lekce do hry, zvol zajímavý materiál pro studium. Původní čísla vypadají a písmen, vyšívané kříž, vedle motivů často doprovázené obrazem kreslených postaviček, takže to bude oblíbená dětská. S tímto informativní výšivky dítě bude zajímavé seznámit se s abecedou a počítání.

Monochromatický výšivka na polštáře a ručníky

Pro dekorační ručníky, ubrousky, polštáře často používá monochromatický vyšívání. Ať už je to běží jen proto, aby se s ní vyrovnat, a to i ty, pro něž vyšívací zcela nový koníček. Zvláštností tohoto typu obrazu je, že se použije jeden nebo maximálně dvě barvy, ale to nezastaví vytvořit originální, trojrozměrný obraz, pohledem. V závislosti na provedení, výrobek může nést nějaký smysl, aby se stala skutečnou ozdobou takových jednoduchých věcí, jako jsou polštáře a ručníky.

Stáhněte si kompletní obvod se počty nití volného

Připravené programy k dostání v obchodech řemesla, nalezené na specializovaných fórech vyšívačů, předregistrované tam, nebo si stáhnout zdarma. Krásné, snadno číst obrázků v dobré kvalitě, aby pomohla vytvořit první dílo teď. Každý obrázek má označení závitu, který bude potřebný pro výšivky a obvykle uvedeno, zda jsou požadované množství. Bez výšivky schéma křížem si můžete stáhnout zde (čti musíte nastavit patter Maker programu):

Kde koupit a kolik to stojí za sadu křížového stehu

Koupit křížkové výstroje pro případné řemesel v obchodě nebo si objednat prostřednictvím internetového obchodu, které prodávají zboží pro hobby. Cena je závislá na velikosti, složitosti, poptávky, kreslení popularitu společnosti, která jej vyrábí. Připravte se s již vybranými závity, které jsou právě dost práce, a barvy jsou kombinovány harmonicky.

Moskva obchody, weby, které prodávají výšivka kříž režimy:

 • "Zlaté rouno", Str. Sergej Radoněžský, 31. Odhadované náklady na 200-1000 rublů.
 • „Závitu jehla“, Komsomolu prospekt, 4. Náklady na 100-1200 rublů.
 • „jehly“. Varšava dálnici, 32 Budova 1 Cena 150-2000 rublů.
 • „Dámy vyšívání.“ Str. Rozhdestvenka, 5/7 Building 1 Cena 120-900 rublů.
 • http://www.7petel.ru/. Cena od 200 do 1250 rublů.
 • dom-hobby.com. Cena 130-800 rublů.
 • rukodelie.ru. Náklady v rozmezí od 1500 rublů.

Video: cross vyšívání školení pro začátečníky

Aby bylo možné pokračovat s výšivkou, je třeba připravit všechny nástroje a materiály:

 • Speciální tkaniny pro vyšívání, založení - plátna, lnu, gabardén nebo jiný. Barva a velikost vazby závisí na preferencích švadlena.
 • Závit - to může být šití Kirovskie, DMC, barvy jsou vybrány v souladu s diagramu.
 • Jehla s velkým okem a nepříliš ostrou špičkou.
 • Hoop nebo strojní vyšívání
 • Sada s vybraným vzorem.
 • Marker - pro velké práce na speciální značky jsou použity pro označení plátna, který je snadno smýt čistou vodou.

Připravte si všechny materiály začít pracovat. Všechny stehy by měly být ve stejném směru, že není žádoucí, aby se velké trny, aby se krásná naruby a další nuance, které pomáhají vytvořit nádherné vyšívané dílo. Podívejte se na video s popisem základních pravidel výšivky:

Populární výšivky cross schémata

200 x 139 kříže, 41 odstínů

200 x 175 křížů, 82 odstínů,

200 x 150 kříže, 31 odstínů

200 x 135 kříže, 89 odstínů

105 x 200 kříže, 16 odstínů

200 x 195 kříže, 87 odstínů

200 x 150 kříže, 43 odstínů

150 x 150 kříže, 10 odstínů

164 x 200 kříže, 27 odstínů

167 x 200 kříže, 2 odstíny

90 x 90 kříže, 19 odstínů

200 x 150 kříže, 84 odstínů

200 x 150 kříže, 12 odstínů

200 x 191 kříže, 2 odstíny

200 x 199 kříže, 8 barev,

200 x 199 kříže, 8 barev,

60 x 60 kříže, 7 barev,

200 x 150 kříže, 15 odstínů

vytvoření grafu

Z libovolného obrázku v několika krocích uděláte výšivky cross okruh.

Neváhejte! Přidejte fotku svého mistrovského vedle místa.

Staňte se autor článku na našem webu.

Určit, kolik budete potřebovat plátno na vyšívání.

To počítá počet nití na vyšívání.

Určuje, kolik křížů bude mít výšivky.

Další informace o našich systémech

Všechny programy výšivky kříž, prezentované na těchto stránkách jsou vyrobeny.

Jak vytvořit křížový steh grafu obrazu

Cross Stitch - velmi vzrušující a zajímavé dělat.

Naučte se, jak překonat steh: grafy, obrázky

Při absenci zkušeností je nejlepší začít s jednoduchými obvody, v nichž jsou geometrické tvary zobrazenými nebo jednoduché prvkem mnoha moderních kreativní holka a to nejen dát své preference pro různé druhy řemesel. Jedním z nejběžnějších koníčků je výšivka. Existují různé druhy výšivky. To zahrnuje vyšívací steh, steh a půl kříž (tzv gobelenovskim šití), stuhy, žinylkové, hedvábí, zlato (tj zlato vyšívání použité nitě, kuličky), Richelieu výšivky (Tento prolamované výšivky), výšivky seznamu Orlovsky volání, Izon. Zvláště populární cross-steh. Je to také velký počet druhů v závislosti na použitém materiálu v procesu vytváření obrazů.

Vyšívání cross - druh řemesel, který je obrazem speciálního vzoru na tkaninu nesoucí název „rám“, s jehlou a nití. Jehla může být konvenční a specializované, příze - určitý druh šicí nitě je obvyklé, a mohou být také použity různé vlněné vlákno - záleží na rozdělení velikosti na plátně. Výšivka má své kořeny v dávné minulosti. Historie mnoha kulturách zachytili zmínku o vyšívané vzory na oblečení, potřeb pro domácnost o posmrtných přehozy, atd Výšivka také používán jako talisman.

Standardní sada bude obsahovat:

 • výšivky instrukce;
 • plátno;
 • Schéma výšivky;
 • nit;
 • Vybrané specialisté v harmonii mezi sebou navzájem odstíny různých barev;
 • Některé sady mají také vestavěný speciální jehly na vyšívání.

Pro začátečníky je nejlepší používat vinylové plátno, jako jeho tvrdé hrany a rohy neporušují

Kromě toho v současné době dotyčná osoba obrázky a diagramy výšivky na nich lze nalézt na internetu zdarma, ale tady, pokud budete potřebovat dobré znalosti o systémech a musí být schopen zvednout organicky podle vybraných obrázků závitem pro vyšívání.

Speciální nit, v závislosti na výrobci má svůj specifický čísla nebo jména, která představují zvláštní odstín jakékoli barvy.

Například, takové označení může zdát jako 06,337, nebo slova, jako je námořnictvo. Také, nit a dělí výrobních podniků, například, kupole, Gamma, atd. Také je potřeba vědět, že velmi výšivky může nastat jak v barvě a v řadách. Pokud se člověk vyšívá barvou, znamená to, že se nit stejné barvy na plátno a vyšívá podle schématu všech místech, které jsou uvedeny v souladu s barvou. Ve větší míře v tomto způsobu jsou již zkušení vyšívaček. Průjezd řadami výšivkou - způsob, jak žádoucí pro začátečníky. Díky tomuto způsobu provozu je šitý celý vybraný sortiment plně používat všechny barvy nití, které jsou zahrnuty v této sérii, i když některé barva je použita pouze kvůli kříži.

křížové obrázky stehové: programy pro začátečníky

Každý, kdo se chce učit tohoto řemesla, jako je cross-steh, bude nutné někde začít. Existují speciální programy pro začátečníky. Jen málo lidí se odváží začít s prvními kroky na obraz s velkým množstvím použitých barev a jejich odstínů. Poprvé se můžete dostat pryč a ztratit se v systému, je možné míchat barvy a pak to vše rozpustit a začít pracovat od začátku. A někdo může pochopit proces vyšívání, cross-steh, který - není nic pro něj. To je důvod, proč je nejlepší začít trénovat s obrázkem diagramy pro začátečníky.

Obecně platí, že tyto malé výkresy s diagramy:

 1. Tyto systémy jsou jednoduché a malé velikosti;
 2. Snímky se obvykle kombinují 4 až 6 barev;
 3. Všechny obvody jsou rozděleny do čtverce se stranou 10 křížů.

Doporučuje se začít vyšívat na straně, kde většina z křížů stejné barvy

Začínající tvůrci se rovněž vyzývají ke snížení a plátno, které budou provedeny samotným lakováním. Ve stejné době, v obchodech, se specializovat v pracích, včetně výšivek, můžete najít speciální obrys režimu obrazu tištěného na něm. V tomto případě bude výšivka projít přímo v rámci tohoto režimu. Takový plátno s barevností je druh šablony.

V případě, že systém je oddělený, to je nejlepší se rozhodnout pro zvládnutí umění vyšívání systému konstruovaného v podobě barevných čtverečků, kde každá barva čtverec koresponduje s barvou určitých nití, která je v případě, že rozložení symbolů je uvedeno v červeném poli, pak mezi sady nití je červená hank / vaz, a tak dále, v tomto pořadí.

Také nezapomeňte se dívat na video, můžete sledovat jako zruční řemeslníci podělit se o své zkušenosti a znalosti s začínajícího vytkávané. Tyto lekce bude dobrým pomocníkem naučit umění vyšívání kříže.

vyšívání schéma pro začátečníky do určité míry překrývají s systémů pro dětskou tvořivost.

Původní kříž-steh: dětské obrázky

Vzhledem k tomu, že více dětí se dívají na své oblíbené maminky, babičky, sestry, lehké výšivkou a příčným prošitím, zejména tím, že požaduje, aby učili vyšívat taky. Samozřejmě, že je obtížné přesvědčit dítě sedět vyšívání některé z velkého obrazu, různé starobylé ruiny ikon nebo se zapojit do vyšívání. No, ve skutečnosti děti potřebují zcela jiný přístup a nastavit Child obrázky. To znamená, že by měl zvolit ty výkresy, které jako malé dítě.

Pro začátečníky, je nutné, aby se zabránilo dlouhé trny na špatné straně

Mezi obrázky a grafy pro vyšívání, které jsou určeny pro dětskou tvorbu, populární motivy jsou:

 1. Stylizované fantazie zástupné znaky nebo domácí zvířata, ať už Medvídek Pú, Tigger, Kocour v botách, atd
 2. Jakékoliv vtipné obrázky jednoduché, povznášející dítě.
 3. Znaky kreslený: Disney Princezny, Smeshariki, Fixiki, víly, Machinarium, atd.
 4. Starší děti a zkušenější mohou nabídnout malé porce některý z krajiny, zvířat, už ne stylizovaný, krásné víly jsou trochu složitější: ke zvýšení velikosti a skládá se z více odstínů barev. Kromě toho děti mohou mít, aby se pokusili vytvořit malou výšivku na šály, zdobení jejich oblečení.
 5. V dospívání, již můžeme nabídnout výšivka znázorňující lidské emoce: radost muž a úsměv, smutný obraz i slzu, atd

Malá výšivka na dětského oblečení elegantní vzhled, jedí víc, když se dítě sám bude dělat ozdobu na košili či halenku, okamžitě poznamenal, že prvky staré nudné šatníku zrovna zajímavé. Jsou zábavné pro dítě.

Počáteční fáze počítalo kříže: obrázky schemat

Schémata mohou být barevné, je vhodné pro děti a začátečníky tvůrci krásy, ale také může být černá a bílá. Je-li obraz s režimem jsou vyráběny v černé a bílé, které jsou nutné rozebrat barvu je pro vyšívání velmi obtížné. Proto je pro tyto monofonní režimy jsme vyvinuli řadu symbolů.

Je třeba být praktikována v systémech, kde se používá řetězec jedné barvy

Všechny tyto symboly jsou uvedeny v rámečku. Každý takový čtverec křížkem v diagramu vykazuje určitou barvu nebo kombinaci barev.

Černé a bílé systémy jsou nejvhodnější pro lidi, kteří mají zkušenosti s výšivkou, z toho prostého důvodu, že nezletilá legenda je snadné se dostat zmatený a vyšívání výrobků se špatnou barvu, která se.

Kromě toho všechno, obraz na vyšívání může být nejen barevné, ale také jednobarevný. To znamená, že bude celý obraz se provádí v jedné barvě. K tomu může být téměř cokoliv, od populární v té době, kdy žena profil s dekorativními vzory ve stylu středověku: heraldické lilie, lvi, korunky.

Malé obrázky do křížkovým stehem

Obrázky a diagramy pro vyšívání lze nalézt nejen velké a složité, který může být použit jako obrázek, který lze zavěsit na stěnu a obdivovat, to může být malé-velké obrazy, které budou také najde své uplatnění ve výzdobě interiéru, a pro výzdobu vybavení domácnosti.

Vyšívat musí být v dobrém světle - v ideálním případě byste měli používat stolní lampa

Malé obrázky pro vyšívání jsou velmi vhodné pro ty, kteří se teprve začíná svou cestu v oboru vyšívání, a pro ty, kteří se rozhodnou na výzdobu svého domova nebo oblečení, aby se to více exkluzivní. Koneckonců, s ručně vyšívané oblečení nebude jen jediný způsob, ale také bude přitahovat pozornost ostatních.

Použití příčného stehu v designu oděvu

Namísto nákupu oblečení od návrháře, je možné šít a vyšívat na něm žádný vzor nebo obraz, například motýl, květ, loď nebo něco jiného, ​​čímž se zdobení. To je velmi populární mezi módy halenky, které mají vyšívané pouta či obojky.

Jak začít vyšívat režim (video)

V minulosti našich babiček a prababiček samy přijít se všemi modely, například pro dekoraci ráfky výrobků pro slavnostní límcem na krku, pouta. Nyní, moderní švadlena může vybrat svou oblíbenou sadu výšivky ve specializovaných prodejnách a začít vytvářet.

Schémata pro steh kříže (foto)

© 2017, homeli.ru. Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 3 =