Fotografie z dýně

Fotografie z dýně

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak udělat dýni na Halloween. Dělá krásné lucerny na dovolenou

Halloween - živý a zábavný festival, který k nám přišel z anglosaských zemích a přišel na chuť děti i dospělé.

Každoročně se dne 31. října konalo průvody, karnevaly, focení, školní světla a firemních večírků v Halloween stylu v mnoha evropských městech, v Severní a Jižní Americe, Mexiku, Japonsku a Číně, stejně jako v Rusku.

tradice slaví různé národní barvy, obřady, mše, scenérie, ale i hlavní atribut večera - svítící dýně - zůstává stejná rozpoznatelný charakter, a milost všem účastníkům oslav.

Z historie Halloween je známý pro legendu, která je základem tzv „dýně“ tradice.

Podle ní Ir jménem Jack byl odmítnut vyššími silami a poslal putovat do věčnosti, osvětluje svůj způsob lucerna dýně. Od té doby se vyřezávané dýně bludička symbolizuje a vytváří neobvyklý doprovod magie a mystiky.

Existuje mnoho různých způsobů carvingové dýně, a teď to je umění, které je „neamerické“ Zní to jako dýně umění (umění dýně) a společným názvem - „carvingové“.

Ale nejjednodušší a jednoduchý dýně může snížit i dítě s dospělou učitele. Tento hack krásně ozdobit dovolenou a společná práce přinese spoustu radosti jeho umělci.

Přípravná fáze: je to nezbytné pro výrobu lampy a jak vybrat a zpracovat dýně

K dispozici je široká škála profesionálních nástrojů pro carving.

Ale tak, aby lucernu z dýně na vlastní pěst, jako doma, budete muset zásobit na:

 • obyčejný kuchyňský nůž, a administrativní,
 • svíčku nebo baterku,
 • lžíce,
 • fixem,
 • alkohol,
 • a bavlny nebo houba.

By měly věnovat pozornost výběru dýně: velký komplex bude vypadat dobrý obraz, ale poprvé vhodnější, aby střední velikosti dýně.

dýně barva může být cokoliv: jasný a světle oranžová, žlutá, bílá.

Postup pro výrobu dýně na Halloween:

 1. Před vytvořením „mistrovské dílo“ by měl být dobře promývá ovoce, suché a odmastí alkoholem a bavlny.
 2. Dále pečlivě cut „klobouku“ a lžíce dužina je odstraněn. Čím více budete vyčistit dýni a tenčí bude stěny, tím déle zůstane slavnostní lucerna.
 3. Potom vystřihnout správný vzor. Ale dříve, než lepší dát markery kontury.

Vzor nebo obrázek je nakreslen na tykev, a pak opatrně vystřihnout tenkou kuchyně nebo kanceláře nůž. Máte-li trochu talent malíře - právě malovat, příklady posmotrivaya. V opačném případě - použití šablon.

Je lepší snížit dýni v předstihu, že ona důkladně vysušit 12 hodin bude stačit.

Vzhledem k tomu, podsvícení lze použít malá svíčka nebo kapesní svítilna. Jako volitelné příslušenství - zabalit Vánoce věnec LED sklenice, nebo jednoduše položit věnec na dýně.

Doporučená prorazit kryt na několika místech s šídlem teplu ze svíček nejsou smažit dýni.

Fantasy umělci řezbářství neomezená. Tradiční okupace se stala uměleckou formu. Cut nejobyčejnější dýně není příliš obtížné, ale dovolená na dovolenou a překvapit, radost a inspirovat!

Jednoduché masky - klasické řešení

Nejzákladnější vzor na dýně - maska ​​nebo smajlík, i když i zde existuje mnoho způsobů, jak udržet originalitu.

Po dokončení všech etap přípravy budoucnosti „Jack Lantern“, měli byste zvážit, jak to bude vypadat jako maska. To může být vtipný a zábavný, nebo opravdu udeřit strach a hrůzu do jejich monstrózní úsměvem.

Na konci tohoto materiálu, nabízíme vám několik ready-made šablony pro návrh na dýně, které lze otevřít v nové záložce prohlížeče a stahování. Dokončil kreslení je třeba vytisknout, aby škrty na okrajích po vzoru dobře lehl na nerovném povrchu a zajistěte jej s „lepící pásky“ na dýně.

Pokud se říznete do detailů šablony, výrobu šablony, správnou cestu, můžete jednoduše snížit kolem značky. Případně můžete nechat stažený obraz, jak je, a prorazit obrysy ostrým šídlo nebo jiný nástroj.

Ale mnohem zajímavější propojit jejich tvůrčí myšlení a vytvořit jedinečný a nenapodobitelný „tvář“. Zkuste pocherkat na papíře nebo nabídnout pokreativit své dítě.

Často, takže masky, použijte geometrické vzory.

Nosu a očí tváře mohou mít trojúhelníkový tvar, a úsměv - formu cik-cak. Složitost tohoto vzoru je řezací rohy.

Aby nedošlo k zkazit práci, by měl být pečlivě propíchnuta tenkou kůrou s nožem a pak se malé řezy.

Není třeba se obrátit na nůž, snížit úhel, lepší odstranit nástroj z dýně a propíchnutí kůže nového směru jízdy.

Chcete-li více dobra a roztomilý dýně masku prostě zbavit ostrých hran, přidáním hladké linie. Grin snadno stát úsměv, pokud úhledný náměstí „zuby“ budou sníženy místo trojúhelníkových „zuby“.

Oči mohou být kulaté, za použití jako nástroj pro hladký průchod čar trochu nůž nebo nůž (lze nalézt v zásobování umění obchodech).

Kromě děsivé masky humanoid vzhled velmi zajímavé vyřezávané tváře zvířat a fantasy stvoření, jako mystické kočka Behemoth nebo Pokemon.

Pokemon, aniž by jejich ostré uši bude k nepoznání, takže si můžete vyzkoušet a vystřihnout další dvě velká dýně „ucho“. To „lokátory“ jsou dobře udržovány a nebyly spadl během rušných festivalů a sobot all „zlo“ dělat ve štěrbině dýně a upevnit pomocí párátka „uši“.

Ne vždy dýně je prostě „Jack Lantern“. Barevné vzhled a vyřezávané masky bez světla, v případě, že dílo je dokonáno nenápadně a rafinovaně.

Samozřejmě, může to dobře zdobí dýně festival ve dne i v noci mnohem více efektní vypadají všechny stejně „ohnivé hlavu“ zatěžkávací reflexní lesklý povrch.

Volba jasně oranžové dýně, můžete udělat velký masku. Podívejte se velkolepé postavy na dýně, dýně odlišný od hlavního barvě karoserie, a dokonce i ve stínu. Například, s cílem získat více bílé zuby, je třeba vyčistit vrchní vrstvu kůže a pak se štěrbinami každý zub zvlášť. Velmi dobrá vykonávat podobnou práci jemné a pikantní thajské nože.

Nevyžaduje podsvícení práci vykonanou v následujícím způsobem řezbářské práce. V tomto případě je tělo dýně nelze načíst. Dost kvalita obrazu pracovat pomocí ostrého nástroje, řezání pouze horní vrstvy kůry.

Požadovaný efekt se dosahuje tím, že mění přítlačnou sílu a hloubku řezů.

Vzhledem k tomu, víčko není odříznut, ocas dýně může napodobit nos ošklivé staré čarodějnici.

Samozřejmě, že stojí sám v dýně hlavě bude vypadat nudné, i když je provedena s velkým talentem. Mnohem zajímavější podívat se světla složení.

Velké a malé dýně, stanovené v různých výškách, zdobené větve a listí na podzim, dekorovat jakýkoli vnitřní nebo fotografickou zónu na den Všech svatých. Zajímavý nápad dát dýni na vysokých regálech na květiny nebo ovoce.

Můžete vytvořit kompozici několika dýní na typu „one to one“. V těchto pracích, nejprve vystřihnout velkou dýni „darebáka hlavu,“ a pak dát trochu smajlíky v „darebáka“ štěrbina čelisti. Zapojení část prostředku pomocí párátka nebo tyčí na pohovku.

Halloween - noc před svátek Všech svatých, tentokrát stírá hranice mezi pozemským světem a světem vyšších sil. V souladu s tím, vánoční atmosféra se odráží v dílech mistrů řezbářských dýně.

Tu a roztomilý duchové, nebo osamělý, jako Carlson nebo ve veselé společnosti.

A ošklivé, zděšení a děsivé, netopýři, sovy, pavouci a další zvířata s mystické síly.

A kde se uniknout tento svátek bez čarodějnicemi, jejich kouzelných lektvarů, černé kočky a ohnivého draka?

Pozoruhodně vypadat složení ve tvaru dýně čarodějnice domů. Kapesní nůž řez okna, dveře, používat prvky hotelu řez dokončen podkroví, verandy dveří. Světlo v oknech jakoby připomíná všechny fanoušky Halloween, že nespí mnoho tajemných tvorů v noci.

Je třeba zdůraznit, že se v důsledku dovednost lze řezat na dýně pro Halloween sofistikované magic scéně s kouzelnými motivy, bohaté detaily. Některé z nich budou uvedeny níže.

Bezhlavý jezdec ... Scary! Strašné! Ale vypadá hezky Tímto způsobem je řez v hlavním symbolem Halloween!

Jeden z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších filmů o kouzelníky, mágy, čaroději a školy průvodců -. „Harry Potter“ Proč nevyužít myšlenky z tohoto filmu pro zdobení dýní?

Tradičně často používají motivy nebo postavy z komiksu či knihy. Fabulous a tajemná postava je Spider-Man. Také, na snímku pod určitou vstup Gehenna. Možná to fatální jeskyně Mordoru od oblíbené knihy JRR Tolkiena.

Fanoušci jabloní gadgets může Halloween lucerna dýně se znakem vašeho oblíbeného iPhone.

A motivy smrti a podsvětí slyšet v gotické dílo, které najde své obdivovatele.

No, samozřejmě připomínkou Halloween se slaví na lucerny Jacka ve tvaru dýně obrazy, nápisy a jiné slavnostní a symbolismu.

Často při vytváření originálních děl dýně s využitím barvení technologie.

Jednotlivé prvky prostředku může být nastavena z použití obvyklých barviva nebo inkousty velikonočních vajec.

A můžete čerpat společné vzory nebo kvaš část obrázku.

Varování! Lehkomyslné mrtvice mohou být snadno odstraněna s alkoholem a bavlny.

Dýně z papíru - jednoduché a originální!

Pokud řezbářství technologie se zdá být příliš složitý a náročný, a ozdobit na dovolenou opravdu chtít, ideální možností by bylo vytvořit papírový dýni vyrobena z papírová hmota.

Aby byla papíru dýně s rukama nad hlavou je třeba:

 • Papír (s výhodou barva)
 • balónek
 • Lepidlo kancelářské,
 • závit
 • fixem,
 • Papírnictví nůž,
 • LED svítilna.

Musíte si vybrat papír na malé kousky, potom nafouknout bublinu a vložit jej do několika vrstev papíru. Nejsvrchnější vrstva se nevyplatí příliš rozmazání lepidla.

Připravte se na papírové koule visely nitě a nechá zaschnout po dobu 10-12 hodin. Jakmile je papír suchý dýně, můžete prorazit míč dovnitř, aby se malý řez a opatrně ji odstraňte.

Pokud máte čas, můžete vytvarovat z hlíny základu pro složitější tvar. Pak máte šanci, aby se nejen baterku, skutečné umělecké dílo.

Kreslit tvář na dýňové papír lze také použít pero nebo značku, pak střih tenký kancelářský nůž nebo malé nůžky na nehty výsledný obraz.

Umístěním uvnitř LED svítilna, můžete dosáhnout velké podobnosti s tímto papírem rekvizity Jack lucernu.

V žádném případě nemůže být uveden do takové svíčky lampy, papír je vysoce hořlavý a může se stát neplánované «ohňová show». Jak bylo popsáno výše, je lepší použít LED string.

Papírové dýně pozoruhodné alternativní Crafts z tohoto plodu.

Je téměř bez tíže, snadno připevnit ke stropu. Potěší stran hostům bonbóny nebo malé překvapení, umístěné do dýně z papírová hmota.

Navzdory tomu, že Halloween k nám přišel z USA, to je široce slaven v naší zemi. To poskytuje jedinečnou příležitost ukázat, představivost, rozpoutat tvořivost a jen mít skvělý čas s blízkými přáteli.

Pokud si nevyberete vhodný obrázek pro strany, doporučujeme vám podívat se na našich materiálů. Řekneme vám, jak vytvořit obraz kočka pohádkových čarodějnic.

Můžete se podívat na video, jak dát make-up krásný upír, nebo se dozvědět, jak si vybrat oblek pro elegantní upíra.

Otevřít v nové talenty a nevěřím, že pověra!

Dýně (EN: dýně) Zelenina na plochu, obrázky, ke stažení 288 tapety. Krásné jídlo zdarma fotky

3750 x 2500 | 5157,4 Kb

3088 x 2056 | 3089,1 Kb | 1 | 30 | 31

5986 x 3760 | 19902,4 Kb | 0 | 10 | 97

2914 x 1819 | 2334,6 Kb

2399 x 1800 | 3030,4 Kb

4000 x 2650 | 4624,2 Kb

2700 x 1592 | 2024,4 Kb

5616 x 3748 | 13982,2 Kb

2702 x 1630 | 2119,7 Kb | 3 4 | 101

6142 x 4099 | 10795,2 Kb

3000 x 2025 | 3217,5 Kb

2868 x 1937 | 2669,6 Kb | 0 3 | 142

3360 x 2400 | 8313,6 Kb

6085 x 4000 | 12022,7 Kb | 1 | 3 | 244

2583 x 1823 | 2763,3 Kb

3072 x 1767 | 2690 Kb | 1 | 1 | 145

5400 x 3450 | 11914,9 Kb

4801 x 3201 | 5576,2 Kb

5184 x 3456 | 8889,6 Kb | 1 | 2 | 235

2400 x 1800 | 3882,4 Kb

7000 x 2322 | 13006,5 Kb

2664 x 2020 | 2838,5 Kb

3500 x 2470 | 5459,3 Kb

3768 x 2592 | 1184,5 Kb

4928 x 3264 | 5440,6 Kb

4200 x 2800 | 8702,4 Kb | 0 4 | 219

6000 x 5200 | 8955,8 Kb

5637 x 3758 | 3356,2 Kb

5184 x 3456 | 9010,2 Kb | 0 4 | 272

3000 x 2008 | 4147,3 Kb

Slovo „dýně“ v ruštině se běžně rozumí forma Cucurbita pepo (Cucurbita pepo), rozšířený a pěstovány tak, jak potravin a pícnin. 09/23/2017

Viz. Strana Wikipedia Pro více informací.

Dýně na Halloween (19 fotky)

Pokud tento rok vydáte vyřezat neobvyklou dýně vyzdobit váš domov na Halloween, doporučujeme vám podívat se na tuto zajímavou sbírkou. Je možné, že některé předložené inspirovat k vytvoření skutečného mistrovského díla, zejména proto, že většina z nich jsou vyřezané dýně nejsou profesionálové:

Líbí se vám? Sdílejte novinky se svými přáteli! 🙂

Komentáře (1)

Návštěvníci, kteří jsou ve skupině hosté, nemůže opustit připomínky k této publikaci.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

14 − = 10