Hliníkové nýty výfukových

Hliníkové nýty výfukových

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Bobby-ii> Blog> Velikost a typy nýtů.

Tady mě potřebovali. A jaké jsou - nevěděl. nyní "ozbrojený a velmi nebezpečný" :-).

existuje 10h36mm

4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 35 mm

Ne všechny průměry libovolné délky

- AL / A2 - hliník / nerezová ocel

- ST / ST - ocel / ocel

- CO / A2 - měď / nerezová ocel.

Existuje nýty pod kladivo.

Jsou vyrobeny z materiálů:

Nerezová ocel: A2, A4

Nýty pod kladivo:

GOST 10302-80 - nýty pan-hlava tyč o průměru 2 až 10 mm, přesnost třídy B a C.

GOST 10299-80 - kulaté hlavy nýtů, obecné aplikace s průměrem tyče od 1 do 36 mm přesnost třídy B a C.

Co je nýt

Nejstarší a nejspolehlivějším způsobem plochého materiálu pomocí nýtů sloučeniny se stále používá v těch kritických oblastech kovové sloučeniny. Správně vybraná nýtu může vydržet zátěž lépe než spojení svařování. Vibrace nebo střídajících se zátěží lepší nýty ještě nebyla vynalezena nic.

Odrůdy nýtů není mnoho, jak by se mohlo zdát na první pohled:

  • Jednoduché nýt obecný účel GOST 10299 80. Jsou snadno vyznačují formě houby, také nazýván systém s blokovací hlavě. Pro tyto nýty se vyznačují vysokou pevností a odolností vůči jakékoliv zatížení;
  • Rivet výfuku slouží k „sshivaniya9raquo; dva plechy, kdy je jen plechy připojitelné k možné z jedné strany. Parametry a popisy jsou definovány GOST 15&739mdash;2005;
  • Největší tech Předpokládá závitových nýtů, Bole jsou snadno použitelné a umožňují vytvořit skládací připojení DIN 7338.

Volba konkrétních možností a odrůd spojovacích prostředků je určena tří hlavních kritérií:

  1. Zajištění požadované pevnosti spoje, se dalších parametrů a požadavků na švu;
  2. Technologické schopnosti zařízení pracovat s konkrétním typem spojení nýtu;
  3. Ekonomická výhodnost užitných nýtované spoje;

Způsob připojení pomocí závitových nýtů dnes být nejuniverzálnější. Základní myšlenkou sloučeniny je geniální myšlenka těleso upevňovací nýt nýtovaný do otvoru. Pro tyto účely Riveter pro závitové nýty. Naprostá závitová konstrukce je dutý pouzdro s vnitřním závitem.

Když se sloučeniny podle tohoto pouzdra je vložena do vyvrtané díry a je vyrovnán tak, že spojovací díly přiléhají navzájem. Poté, otvor se závitem se zašroubuje do nýtu předlisku tyče. Přední stěna pouzdra je opěrná plocha pevné nástroje, brání nýt výstupní otvory. Přinýtovány k objímce, nýt tyč se pohybuje s velkou silou směrem k opěrné ploše. Pouzdro tak rozdrtí a sraženina, čímž se vytvoří pevné spojení pevné.

Nýtovací tyč volně otáčet uvnitř tělesa náboje. nýty jsou nejčastěji hliník, mosaz nebo měď. Používání omezen nejnovější high-hodnota, takže pokud jsou stanoveny v případech, kdy je nutné zajistit dobrý elektrický kontakt mezi spojenými povrchy.

Výhody závitového spojení nýtu patří jeho „malotravmatichnost9raquo;. Když se tyč nakrytá nýtování kov není zažívá těžké náklady nebo deformace. Závitové pouzdro se snadno připojit tenkostěnný profil kovu nebo komplexní konfiguraci. Tyto upevňovací prvky jsou široce používány v sestavě domácích spotřebičů, jednotlivé uzly v nosiči sloučeniny čalounění při výrobě různých typů zvlněných struktur.

Nevýhodou závitových druhů nýty je jejich vysoká cena a poměrně nízká rychlost připojení. Proto v případech, kdy jsou styčné plechy z kovu, je zapotřebí profil propojit s několika stovkami nebo tisíci body, platí sání typ nýtů.

Ty mohou být ocel, mosaz hardware, hliníkové nýty, slitiny hliníku a křemíku. Na rozdíl od závitové ve schématu výfukových rukávu deformace se provádí pomocí tyčí se zesílením na svém konci lisované do upevňovacího tělesa objímky. Stejně jako v předchozím případě, aby se vysrážel těla nýtu a její konec dosedá na dosedací ploše nýtu, po zarovnání centrální tyč je tažen silou několika milimetrů. V důsledku toho je stěna pouzdra jsou deformovány pro vytvoření dostatečně pevné trvalé připojení. Stopka tyč často ulomí nebo odříznout na úrovni řezu pouzdra.

Klasické nýty designu

Základní hardware pro nýtování plechů ve strojírenství jsou považovány ocelové nýty, standardizovaných požadavků i Sovětský GOST 10299 80. často kombinují vysoce namáhaných ocelových konstrukcí používaných ve stavebnictví. Například, v referenčních rámců a sestav. Výhodou je možnost klasické formy připojení dvou plochy listu o tloušťce větší než 30 mm.

V některých případech umožňuje připojení GOST 10299 sestava 80 až 35 mm. Na rozdíl od předchozích typů nýty, nýt klasickou sadu jen za přítomnosti opěrné plochy se zadní straně spojovací roviny. To je nezbytné k vyrovnání zatížení nárazu na dříku nýtu.

nýtování technologie v následujícím pořadí:

  1. Čára, která instalace nýt spojení, značka body pod porty otvory ve spojovací kovu budou prováděny.
  2. plechy jsou upevněny mechanickými šroubovací zařízení nebo bodovým svařováním. Provozovat vrtání instalace zip extrémní body v tom, že vložka kovových hmoždinek. Průměr otvorů je zvolena v souladu s doporučeními GOST 10299 80 přibližně o 10% větší průměr dříku těla.
  3. Vyvrtané díry se vloží metiz tak, že hlava je spojen se zadní stranou povrchu. Délka upevňovacího prostředku je také vybrána v souladu s GOST 10299 80. To zajišťuje tvorbu druhé části dříku normální velikosti po nýtování kladivem nebo elektrického kladiva.

Při výběru jemnější průměr tyče, jeho síla nemusí stačit pro tuhé spojení. V tomto případě, snížit síla v radiálním směru, je schopen přerušit jeden po druhém většiny sloučenin. Po nýtování kovové spojovací prvky musí zcela zaplnit díru s malým rušením.

By neměl být opomíjen doporučení GOST 10299 80 při výběru montážní délku stopky. Příliš dlouhá stopka zabránit správné deformaci a pěchování kovu. Příliš krátký nezajišťují tvorbu druhé hlavy požadované velikosti a síly.

Pro zvýšení tažnosti nýtů některých druhů oceli, může být zahřátá před instalací na vysokou teplotu kování a kalení upevňovací hlavy. Nýty hliník, měď, mosaz může uplynout před instalací speciálních léčebných tekutin, brání vzniku elektrochemické koroze.

Přes složitost velkých zařízení a některých archaických nýtů zipy, nýtované spoje jsou stále široce používán v leteckých konstrukcí, lodí, železničních mostů. Proto se v příštích 20-30 letech, povaha a způsob použití nýtového spoje, není pravděpodobné, že se změní.

Str. Most Dorogomilovskaya 10

Dmitrov Shosse. 163 a budování 1, patro -1

nýty

Extrakce (trakční) nýty - nákladově efektivní a účinný prostředek k vytvoření trvalé, spolehlivé a vibrací, trvalé spojení. Výfukový nýt instalován v jakékoli fázi výroby, a nepoškrábe přední povrch. Chcete-li nainstalovat tažné nýty potřebují přístup pouze k jedné straně materiálu jsou spojeny, a instalační proces trvá jen velmi málo času a nevyžaduje žádné speciální dovednosti.

zvolte kategorii

Moskva, Očakiv dálnice, d 28, strana 2, business park „Dorohoff9raquo ..;

nýty

Děkuji! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Děkujeme, že jste se obrátili na naši společnost.

Náš systém zaslala potdverzhdenie na adresu, kterou jste uvedli jako kontakt. Pokud je písmeno - žádné potvrzení je přijata do 10 minut, opakujte požadavek, nebo nás kontaktujte jiným způsobem.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

67 + = 68