Hodinky s rukama ze šrotu materiálů

Hodinky s rukama ze šrotu materiálů

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

10 způsobů, jak si vyrobit vlastní nástěnné hodiny improvizovanou

Dostáváme se na poště jednou denně jednu Nejčtenější články. Přidejte se k nám na Facebooku a VKontakte.

Najít krásné nástěnné hodiny, a hodí je do interiéru není jednoduché. Zejména pro ty, kteří mají rádi originální příslušenství a nejsou ochotni platit spoustu peněz za modelu konstrukce. V našem výběru - 10 tipů pro neobvyklé hodin nepotřebných věcí.

Velmi elegantní a neobvyklý nástěnné hodiny mohou být vyrobeny z několika set plastové lžičky. Získejte zábavné příslušenství, jako jasná květ.

Dar z nebes pro fanoušky čtení - hodinky z malých objemů knih. Obzvláště účinná bude vypadat kompozice se skládá z několika prvků.

Hodiny na zdi kola bicyklu

Dokonce i ze starého jízdního kola se může dostat módní hodinky. K tomu, odstraňte pneumatikou a ráfkem připojeny k číslům a šípy.

Skvělý doplněk ve stylu ošumělý-chic dostat z dřevěných prken. V případě, že poslední kolo sochory ne, můžete opatrně vystřihněte z hrací plochy tím, malované šablony.

Konvenční vyvrtávací doba může aktualizovat pomocí světlé spojený kryt částečně natažené na přední části.

Hodiny dřevěné kruglyasha perfektně hodí do rustikální interiéru místnosti nebo v eko-stylu. Že je třeba, aby se kus dřeva, řádně ošetřené brusným papírem, vrtačkou, a šipky na drátku. Za originalitu číselníku, můžete napsat jen jedno číslo.

Předem připravený na číselníku, můžete vložit obrázek Měsíce - budete mít velmi zajímavý umělecký objekt.

Dokonce i dřevěné tyčinky pro kávu vhodný jako materiál pro tvorbu originálních hodin. Ale to bude trvat hodně trpělivosti a vytrvalosti, aby pečlivě lepit dohromady.

starý šálek pomáhají vytvářet velmi zajímavý doplněk ve stylu vintage. Hlavní věc - je pevně přilepit na karton nebo překližka základna.

12 oblíbené fotografie v rámci pomoci uspořádat zajímavou moderní interiér. Snímky jen jsou zavěšeny v kruhu, a mechanismus je pevný a šipky ve středu kompozice.

Takhle? Pak nás podporují, PUSH:

Nejjednodušší řemesla doma: jak udělat hodiny vlastníma rukama

Možnosti pro vytvoření takového plavidla - velmi mnoho, a my vám řekne o nejzajímavějších řešení, jak vyrobit hodiny vlastníma rukama doma.

Hodiny lepenky s rukama nad hlavou, fotky

Jeden z nejpopulárnějších mistrovských kurzů hodiny s rukama - řemesla na stěně. Chcete-li mít velký hodiny na zdi, můžete si vzít za základ velké vinylové desky nebo disku. Jak vyrobit hodiny z disku?

Je to jednoduché:

 • Než začnete dělat hodinky z vinylových desek, čisté báze z nepotřebných štítků. V ideálním případě použijte disk s bílou, ne červeným středem. Kromě záznamů, budete muset strojek, který lze zakoupit samostatně nebo vytáhnout ze zbývajících hodin;

Původní hodiny na zdi jsou získávány z kávových zrn. Pro tento účel příliš, je vhodné výzdoba řemesla hodiny s rukama v podobě decoupage.

Master Class hodiny kávy:

 • Připravujeme kulatou základnu a hodinový stroj;

Můžete si také vytvořit zeď dřevo hodiny. Tento hack je jen pár kroků:

 • vzít řezal-off kus požadované velikosti stromu. Můžete udělat překližky hodin, není-li přirozená fragment;

Doplňovat téma kuchyňského stylové hodinky z desek s vlastníma rukama. Vše, co potřebujeme - stanoví mechanismus a šípy, stejně jako zdobí základnu takového hodiny. Jakýkoliv druh nástěnné hodiny můžete ozdobit domácí rám. Například populární hodinky z pneumatiky: stačí opravit kolem ciferníku.

Ideální pro kuchyně dělal jeho vlastní hodinky ze lžičky a vidličky. Jako základ vezmeme krabici z disku - a Pojďme jí kulatý tvar.

Tady je to, co dělat dál:

 • ve středu vrtu;

Tam je ještě spousta nápadů, které vytvářejí silný a neobvyklý hodinky na zdi, a jsou vhodné nejen pro potraviny, ale i pro ostatní místnosti. Proto se podívat na fotky z nástěnné hodiny s rukama, aby se jim více originální.

Jak vyrobit hodiny na podlaze a na stole

Vytvoření specifičnost hodiny spojené s nutností používat podporu pro spolehlivou volbu. Zbytek procesu je poměrně jednoduchý, a můžete použít mnoho možností materiálů pro takové řemeslo.

Je to těžší, aby se pendlovky pro domácí výzdobu. Je lepší, pokud budete používat výkresy pro řezání dřeva box. Získat odpovídající strojek a zvolte, ať už se jedná o hodiny s kukačkou nebo obvyklý model.

Takové hodiny volbou je vyrobena z měděného plechu. Šipky pro vytáčení lze provést na základě mosazi, stejně jako závaží ve střední části těla.

Stupňovitě postup pro vytvoření pendlovky:

 • Děláme podstavec. Nohy jsou nalepeny na spodním rámu, a teprve poté, co se chystá navrhnout bydlení. zásuvka posílit kolíky a rohy. Zkontrolujte, že hodiny jsou stabilní;

Po úplném vařené, nastavte hodinový stroj, stejně jako závaží a kyvadlo. Pro harmonický design, který odpovídá stylu interiéru, můžete překreslit hodiny nebo pokrytí povrchu laku.

Náramkové hodinky pro děti i dospělé

Velmi rychle se to stane hackerů hodin lepenky pro děti na rozvržení. Po přezkoumání různých schémat, můžete si kartónové hodiny jakéhokoliv tvaru a velikosti. Nejjednodušší modely hodinek z kartonu pomůže vašemu dítěti naučit se rychle zjistit čas.

Tak, to je to, jak jsme se dívat vlastníma rukama:

 • zvolit rozložení hodiny s rukama - a nakrájíme na barevném kartonu. Nejvhodnější pro dítě bude kulatý spojením;

 • Teď už husté šípy - a pevně na hodiny poté, co dělal středový otvor. Ukotvení závitem nebo drátu;

  Můžete implementovat další nápady hodiny s rukama na papír a kartony bázi. Například hodiny otočit svazek papíru, pokud provést je v origami techniky. Tyto hodinky jsou vyrobeny z papíru pro děti se sklopí jen pár minut.

  Zde jsou některé jednoduché a cenově dostupné způsoby, jak Lizunov doma z improvizovaných materiálů v různých receptů.

  Master class pro vytvoření tvarovanými srdce kávy vlastníma rukama, přečtěte si tento článek.

  Jak na přesýpací hodiny s rukama? Pro vytvoření těchto neobvyklé hodiny, se dvojici shodných plastových lahví. Ideální kapacita hruškovitého tvaru.

  Výrobní proces hodiny s pískem:

  • Čistíme lahve ze všech přebytek a otřete alkoholem;

  Další zajímavou možností řemesla - sluneční hodiny pro školky nebo vila, která potěší žádné dítě. Podívejte se na slunci přijít v několika odrůdách, jeden z nejjednodušších modelů - horizontální.

  Zde je návod, jak vytvořit sluneční hodiny v zemi pro děti:

  • na bázi plastu nebo ze dřeva dělat šipka trojúhelníkový tvar (trpasličí) s bází v pravém úhlu. Druhý úhel šipky by měla být šířka obce, kde bude nainstalován hodiny;

  Jak udělat sluneční hodiny vlastníma rukama - podívejte se na video:

  Chtějí vědět, jiný způsob, jak vytvořit originální hodinky s rukama? S láhve jsou vyrobeny, a hodiny vody. Za tímto účelem, je láhev je rozdělena do dvou polovin, víko je otvor. Tato část uzávěrem je odmítán - a vloží se do druhé poloviny nádrže.

  Dále, měření počtu kapiček, které procházejí skrz otvor za minutu. Chcete-li, můžete si hodiny, které budou měřit i jiné intervaly. Když je správný čas projde, značku na plastiku hladiny vody.

  Nyní zůstat v blízkosti plastovou konstrukci, stejně jako zdobí hodiny na vaší chuti. Starší dítě může připojit k procesu vytváření takových artefaktů.

  Přečtěte si, jak můžete udělat osmanská s rukama z plastových lahví: pro kroky dokončit proces pro výrobu jednoduché, ale pohodlné pouf interiéru.

  Přečtěte si o vytváření obrazů toaletního papíru a PVA lepidlo zde - všechna tajemství a jemnosti původní výrobu panelů a obrazů.

  Master-class na to, aby koberec s bambulkami s rukama přečíst na adrese: http://creahands.ru/kovrik-iz-pomponov.html

  Možnosti domácí ozdoby hodinky

  Okamžitě zjistit, jak vytočit hodiny, protože toto rozhodnutí bude záviset na možnosti dalšího dekorace. Například v tkáni může být vyšívané tsiferki pásku nebo přeskočit, ale dřevo a kartony - vložit notace.

  Moderní hodinky podkrovní vše můžete ozdobit neobvyklé povlaky (například simulovat cihelného zdiva), nebo provádět v neobvyklé podobě materiálů, které lze snadno upravit.

  Pokud se jedná o model, který postavit na polici nebo na stůl, bude další výzdoba stát celé hodiny. V závislosti na stylu, dokonce i staré pozlacené sochy nebo barvy pro luxusní efekt můžete využít k jeho designu.

  Dalším prvkem dekor hodiny s rukama - šipkami vytočit. Jak vyrobit ruce hodiny s rukama? Například, drát, lepenka, dřevo, a dokonce i pera a tužky. A konstrukce nástěnné hodiny mohou být doplněny zrcadlo, skleněné rámy nebo zdobit jiné stylové materiály.

  Dekor hodiny s rukama, fotky

  Možnosti pro nábytek a dekoraci řemesla moc. Můžete uvést jej do podřízeného procesu, který vás bude tlačit na kreativní řešení. Mimochodem, dnes prodal dokonce i celé sady pro kreativitu a krásné hodinky s rukama, můžete si od nuly.

  Použití fotografických a video - a jste si jisti, najít chytré nápady, které apelovat na vás srdce.

  Viz workshop na dětském hand-made článek ve škole - ve vás lekce ukazuje, jak vytvořit dekorativní hodiny z barevného papíru:

  15 tipů na fantastické nástěnné hodiny, které lze provést vlastníma rukama

  Vytvořit dílo je jednoduchý: můžete získat hák a kravatu hodiny ozdobit kus dřeva a akvarel priladit Mechanický nebo vložit příbor na pánvi s víkem.

  AdMe.ru Shromáždil 15 ty na první pohled jednoduchá, ale opravdu úžasné nápady, jak vytvořit nástěnné hodiny, které nebyly koupit v obchodě.

  Hoop, knoflíky, strojek a - voila - Hodiny na zdi všechny závist. Jak na to?

  Hodinky s neobvyklými šipkami-stop Johna Cleese v „ministerstvo hloupých procházek“ hodí do jakéhokoli interiéru. Jak se dělá?

  Z tohoto něhy je třeba, aby se trochu úsilí. Pokyny.

  Pro tuto možnost, je třeba trvat několik prken a kameny, láskyplně shromážděných na pláži. Barva je připojen k drátku a udeřil představivost návštěvníků.

  Přidat světlé barvy na stěnách! Jak - se učíme zde.

  Mohlo by se zdát, že šipky na více tablet, a to je krása! To vyžaduje strojek, 9-10 malé prkna z úložiště na vnější, 2-3 - pro upevnění záda, hodinu nebo dvě času a velkou touhu vyzdobit stěny exkluzivní.

  Kryty potřebujeme nejen chytré telefony! A jak to je připojen, lze nalézt zde.

  Nejen, že můžete dělat věci, ale také zcela tie hodiny. Je pouze nutné zvolit příze, kreslení, se háčku a hodiny na rozměrech, z nichž se bude řídit.

  Takže tyto atmosférické hodiny vyžadují zručnost. Musíme dřevěnou podložku, strojek, 80 patentky, barevné nitě a vytrvalost.

  Dolů se stereotypy! Kuchyň - místo nejen pro kulinářské speciality. Handy víka hrnců, splnily svůj příbor. Jak na to?

  Pozorovat od jízdního kola? Snadné! Pokyny zde.

  Pro tuto krásu potřebuje podnos a šálky kávy.

  Já nechci vyhodit novin a časopisů? Zdobí zdi. Pokyny zde.

  Kdo říká, že domino - jen deskové hry? Bereme jako základ dřevěné desce, 12 domino, lepidlo, strojek a pracoval liché hodiny na závist kamarádů.

  A tam jsou, samozřejmě, tvrdá práce. Jak vytvořit zázrak, čteme tu.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  99 − = 95