hodiny loft

hodiny loft

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Hodiny v podkroví

Maximální využitelný prostor, zjednodušení a nedostatek jemných detailů v organizaci vzhledu objektů. To může být popsán jako nejdražší a neobvyklý styl podkroví. Dnes, moderní návrháři používají jednotlivé prvky nebo objekty, jako jsou tabulky, stropní obložení nebo sledovat podkrovní apartmány se dodávají interiéru určitý směr nebo doma.

Co je odlišuje od jiných stylů podkroví

V překladu slovo „loft9raquo; Je interpretován jako horní pracovní prostor, dílna v podkroví. Minimalistické nábytek a interiérové ​​úpravy takové hrubé studia, lofty, podsobok, téměř hraničící s pracovním prostředím je přenášen prostřednictvím zjednodušených a hrubě tvarovaných předmětů. Rysy osobitý styl je použití:

  1. Jednoduché materiály, dřevo a kov, bez známek použití drahých materiálů a dekorace;
  2. Zjednodušená forma objektů. Stropní, nábytek a předměty pro domácnost jsou zpracovány především pomocí obdélníkové, trojúhelníkové nebo kruhové tvary.

Nejzajímavější konstrukční řešení hodiny ve stylu podkroví

Konstrukčních hodin, simulující průmyslovou styl minulého století, to je běžně používané jeden z klasických půdních koncepty nebo nápady:

  • Více či méně přesné reprodukce vnějšího vzhledu předmětů používaných v každodenním životě a díle umělců, řemeslníků a řemeslníků kreativní lidé;
  • Přeneste design objektů myšlenkami na funkčnost a jednoduchost, jak by mohly být realizovány v minulém století.

Navzdory rustikální, a dokonce v některých primitivních vzhledu, podkroví hodiny vytvořil profesionální designér, mají často velmi komplikované uspořádání a zůstávají plně funkční mechanismus. Tato funkce je hlavní rozdíl mezi tímto stylovým vysoce kvalitní výrobky z levných napodobenin.

Mechanistické varianty návrhu půdní hodin

V tomto případě, materiály a výrobní metody na vedlejší koleji. Hlavní myšlenka spočívá v rozsahu těchto výrobků je, že hodiny jsou dokonce zdobené v podkroví stylu, stále zůstávají předmětem života, a měly by být v první řadě jsou snadno čitelné vzhled.

Hlavním prvkem těchto modelů - vytáčení a vnější korpus.S pomocí hlavního hodiny prvků návrhářům podařilo upozornit na vnějším designu mysli.

Většina z konstrukce a dekorace nápady podkroví hodiny postavené na Vintage a rozporů. Například, standardní verze domácích hodin převezme správný tvar a proporce, hladké číslo hladké volby jsou čitelné a kontrast mezi barvou rukou a tělem. Nejjednodušší způsob, jak dát tělu půdní styl - aby to jako štít nebo imitace vypil desky kolejnice, ale umělé povrchové vady nemají vliv na jeho funkci.

Nejvýraznější směr stylu loft je provedení imitace hodinky za staré, a to i v některých vzácných mechanismů. To může být tělo ve stylu XIX století a jen voliči.

Nejúspěšnější varianty konstrukčních hodin podkrovní je použití prvků, znaky, obrázky ve formátu tradičně používá pro jednoduché užitkové věci. Například, podívejte se na výše uvedeném obrázku hodiny Zdá se, že říká, že oni mohli pověsit na stěnu hospody.

Ale zároveň projektant využívá moderní verzi střelec, nesnaží se omyl a dát model originálu.

„akrobacie“ v designu a interpretaci pojmu podkroví je použití vysoce kvalitních novodelov- zkopírovali a umělém stárnutí renomovaných hodinky. Na rozdíl od retro, to není využit nebo obnovena kopie drahých a dobře známých značek, nejčastěji se jedná o nejběžnější konstrukce. Tyto hodiny by mohly viset v Bookmaker nebo v šicí dílně minulého století.

Posílit dojem z použitých roztoků, často hodinky jsou vyrobeny v záměrně hrubého tvaru, udržování společné rysy kopírovaného originálu.

Nové řešení pro hodiny ve stylu podkroví

Kromě kopírovat a používat obrázky z modelů letech minulého století, pro dekoraci moderní hodinky používají velmi silný a výrazný způsob použití základních materiálů éry strom a neželezných kovů. Například úspěšný dost, můžete volat konstrukčního řešení, je znázorněno na obrázku.

Model vypadá velmi jednoduše, ale není tam žádný dojem primitivní nebo neúplnosti. Tónovaný kovu a dřeva může být také považována za cihlové zdi v chodbě a v místnosti nebo v obývacím pokoji.

S bližším seznámení stylu podkroví je mimořádně zajímavý a mnohostranný. Hodinky jako žádný jiný kus domova, poskytují příležitost předvést většina myšlenek a konceptů stylu. Hodně z toho, co je zahrnuto v obecném pojetí podkroví designu, je k dispozici pro výrobu vlastních rukou, a to silně přitahuje kreativní lidi.

Str. Most Dorogomilovskaya 10

Dmitrov Shosse. 163 a budování 1, patro -1

hodiny loft

  • hlavní
  • /
  • Původní hodiny na zdi
  • /
  • Nástěnné hodiny Continental Loft Antiques

© 2015-2017 Shop Online stylový sanita

a interiér Don-Decor. Dodání v Rusku.

Hodiny v podkroví

Vaše vyhledávání bylo nalezeno 323 zaměstnání

Přihlaste se o volný přístup ke všem funkcím

Reálné Masters a livemaster jsou registrované ochranné známky.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + = 10