Hvězdné nebe strop

Hvězdné nebe strop

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak zajistit, aby strop „hvězdné oblohy“ v místnosti s rukama

V současné době odborníci nabízejí obrovský výběr různých vzorů pro zdobení stropu. Avšak nejneobvyklejší z nich je strop hvězdnou oblohu. Nyní budeme hovořit o tom, jak a jakým způsobem si můžete udělat sami.

Pokud jde o výběrem projektu, pak to s rukama nad hlavou, není tak snadné. Samozřejmě, můžete přejít na standardním způsobem, ale můžete udělat exkluzivní, které nelze najít nikde jinde.

Ocenit krásu hvězdné stropu, můžete ve videu:

 • Nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak - je koupit fosforečné hvězdy. Tyto nálepky budou ve tmě. Jejich cena je obvykle nízká, v rozsahu od 100 rublů. Viz také náš článek o zeď dekor nálepky motýlů.
 • Optické vlákno může také použít optické vlákno. Tato možnost funguje na principu známého lampy. Pro stropní světla projektoru, a připojí se na svazku optických vláken. Špičky jsou distribuovány po celém různých částech povrchového napětí nebo ke stropu, a vytvořit krásný iluze hvězd a galaxií.
 • Pro ty, kteří nechtějí, aby nepořádek kolem s obtížném procesu instalace, existují ready-panel, která již byla provedena a výkres integrované žárovku. Jejich instalaci není složité, můžete pověsit lustr.
 • Další možností - LED diody. Tento prvek elektrického obvodu. Existuje spousta možností pro připojení. Vše záleží na vynalézavosti pána. Nejjednodušší možností - na sádrokartonových také otvory v nich jsou vloženy diody, a kterým již byly dodány od zdroje energie.

Oni zářit mnohem jasněji než vlákna, a může být dokonce použit jako lehký-music, protože to prodal naprogramovaných regulátorů s dálkovým ovládáním. Máte-li v této oblasti žádné zkušenosti, je lepší použít profesionální.

 • Dalším způsobem, jak - to je projekcí hvězdné oblohy s barvou. K tomu, použití dvou typů fluorescenčních barviv, a konvenční akrylové. Musíte mít dokonale hladký povrch, takže budete muset sladit stropu.
 • Dokončení stropu pod hvězdným nebem

  Montážní proces je závislá na zvolené metodě. Fosforečné samolepky obtíže, nebudete mít, a malování - obecně tvůrčí proces, který není všechno síla.

  Nejčastěji, barva je zavěšený strop v celé oblasti nebo malý kousek sádrokartonové desky, například ve středu plochy stropu jednoho listu, obarvený, zapínání úhledně uzavřený body připojení. V tomto případě, aby strukturu multi-level. V případě, že hvězdná obloha - střed a lemování, nižší úroveň bílá s reflektory. Mezi LED vrstev může přilepit pásku.

  Dávejte pozor! Stars jsou pouze dekorativní prvky. Nemohou být použity jako hlavní zdroj světla.

  Montážní postup je stejný princip jako v předchozím příkladu provedení, ale existují některé zvláštnosti.

  1. Napnutí pásu by měla být ve vzdálenosti větší než 5 cm od betonového základu.
  2. Optické vláknové prameny jsou upevněny na podkladu, který se používá jako list z překližky nebo z plastu. Jsou závitem podle výkresu, a jsou připojeny k betonovému stropu takovým způsobem, aby nedošlo k poškození nebo úplnému zničení nit.
  3. Po připojení optické vlákno k projektoru, je nutné opravit na plátně obvyklým způsobem na rohových profilů (viz. Článek o instalace dvoustupňové podhledů).
  4. Pak můžete jít několik způsobů - udělat díru a vytáhněte nit ven na světlo bylo jasnější, nebo jej ponechat, jak je.
  5. Pro vytvoření otvoru v úseku stropu pomocí pájení, na jehož konci je horký tenký drát. Hořící dírou a vytáhla zářící vlákno. Přebytečná délka odříznout, a špička se zpracuje s lepidlem.

  Design napětí stropní poklop

  návod k instalaci video:

  Buďte opatrní při instalaci vlákno! V případě mechanického poškození je, bude světlo stmívat.

  To je všechny základní způsoby, jak si hvězdnou oblohu na stropě. Každý vybere variantu, která splní přání a možnosti materiálu. Samozřejmě, pokud máte v opravě žádné zkušenosti, je lepší zvolit možnosti se snadnou instalací: nálepky, ready-made panely. Pokud jste malíř, budete mít možnost čerpat hvězdy na stropě bez problémů.

  single-level mount Technologie strop ze sádrokartonu. Jak vytvořit rozvržení, opravit listy na stropě nebo uzavíracích švů. Pokyny od A do Z s fotkami a videem.

  Jak vyrobit sádrokarton protisvětlem vlastních rukou. Montáž krabic ve stropním sádrokartonu pro připojení LED podsvícení. Montáž LED páska série a paralelní zapojení.

  Příklady krásným designem v malé koupelně. Foto nápady opravy tipy.

  RemBoo »Montáž, oprava a výzdoba stropu,“ Jak strop ‚hvězdné oblohy‘ v místnosti s rukama

  Podhled „hvězdné nebe“: návod k instalaci

  • Krém na Ekzomin houby nohou
  • Kapsle z Vetoksik parazitů
  • Komplex Sustalayf obnovit klouby

  Správně organizovaný osvětlení v místnosti, mohou mít různé funkce. Jasné bodové světlo je považován za vhodný pro pracovní prostředí. Měkké a tlumeně obvykle používá k vytvoření romantické nálady. Některé typy osvětlení jsou hlavní místnosti, zatímco jiní - čistě dekorativní. Druhé provedení se týká „hvězdné nebe“.

  Způsoby nebe namontován na napínací strop

  Toto osvětlení vypadá velmi působivé ve tmě. Používá se pro další ložnice nebo obývací pokoj dekor.

  • optická vlákna. Osvětlovací zařízení - je drahé, ale rozhodně to není vyhřívaný a pouze světlo vlákno se provádí (bez proudu). životnost výrobku je asi 10 let. V tomto optickém vláknu je odlišná Nízká spotřeba energie. Obecně platí, že jiné nedostatky kromě vysokých nákladů, nebyl nalezen v optických vláknech.

  Existují i ​​jiné způsoby: fosforu samolepky, tisk, dekorativní malby, krystaly Swarovski, nicméně uvažujeme nejčastější.

  Hvězdnou oblohu na stropě napětí optického vlákna s rukama

  Konstrukce je světlo generátor s dálkovým IR přijímač režimu dálkového ovládání a vlečných vláken různých průměrů. Projektor lze vybrat jednu barvu, vytvářet bílé světlo a barvu. Ty mohou být použity k vytvoření různých efektů.

  1. Navrhujeme rozložení hvězd. Z toho bude záviset na délce každého závitu. V jednom kabelu umístěny téměř 700 vláken o průměru 0,75 mm. Optimální hustota je 80-150 příze na 1 m 2. V tomto případě, jedna hvězda může dokonce sestávat z 15 vláken, aby blikání. Můžete si také vytvořit hvězdu z různých průměrů.

  Použití fluorescenční barvivo hvězdné oblohy na napínací strop

  Tato metoda je vhodná pro monochromatické pláten, jakož i pro vícebarevný, protože den je neviditelný barva. Navíc, jeho použití bude mnohem levnější než uspořádání na hvězdnou oblohu s odlišnou technologií.

  • Kresba na plakátu papíru nebo lepenky tvarů objektů, které budou v hvězdnou oblohu.
  • Přečtěte si přehled o komplexních prostředků hemoroidů Proktonol
  • Jak zhubnout 20 kg - skutečné hodnocení z Guarchibao

  Jak zajistit, aby napínací strop hvězdnou oblohu z LED diod

  Výběrová LED pro hvězdné oblohy do podhledu

  hvězdy blikání režim je vytvořen pomocí speciálního ovladače. To by nemělo vytvářet ostré a mírné blikání. Optimální použití modelu s hladkým přechodem.

  Návod k instalaci z hvězdné oblohy z LED diod na napětí stropu

  Pokud se rozhodnete nainstalovat podhledu s účinkem hvězdné oblohy, pak postupujte podle následujících pokynů:

  1. Vaření tažení umístění okruhu o jednotlivých stropních svítidel.

  Vytvoření blikání LED osvětlení, mohou být použity k vytvoření jednotlivých prvků Měsíce a jiných nebeských těles.

  Vybavit podhledu „hvězdné nebe“ vlastníma rukama - je jednoduchý, ale docela drahé. Náklady na optických vláken s téměř 10 krát vyšší, než je průměrná cena tkaniny. Tento účinek však pomůže vytvořit romantickou atmosféru a překvapí hosty. Podle pokynů, všechny instalační práce můžete rychle a efektivně provádět.

  Jak zajistit, aby strop „hvězdné nebe“ vlastníma rukama: jednoduché a složité způsoby

  Touha po letní dovolenou a teplou hlubokou nebe poseté hvězdami, nás nutí přemýšlet o ztělesnění nebe nad hlavou v městské džungli. Ve skutečnosti tak horlivě ve večerních hodinách nebo v noci ponořit do propasti zářící hvězdy, planety, galaxie a plynových mračen, uklidnit a naplněných síly a energie na úspěchy zítřka. Tento příběh může být pokusit se přivést k životu, vytvářet hvězdné oblohy strop s rukama. Mimochodem, jako strop lze provést nejen v ložnici, ale také v jakékoliv jiné místnosti bytu nebo domu: obývací pokoj, koupelna a dokonce i kuchyně. Způsoby uspořádání hvězdné stropy, existuje několik z nich, a řekneme.

  Jednoduché způsoby, jak vytvořit hvězdnou oblohu ↑

  Nejlevnější varianta - samolepky ↑

  Je to opravdu jednoduché. V prodeji jsou různé možnosti pro samolepky, záře ve tmě, která jednoduše namontován na stropu a stěn perfektně na jakémkoliv povrchu. To jsou hvězdy, planety, souhvězdí a komety. Svítí v důsledku působení akumulace - akumulují světlo, a pak dát to zářit. Na samolepky zářil po dobu několika hodin, je třeba jen na pár minut, zapnout světlo v místnosti. Prvky připojené k oboustrannou pásku, který je dodáván v soupravě, takže to hvězdnou oblohu s rukama může mít i dítě ve svém pokoji. Je důležité čistit před použitím stropu prachem a špínou.

  Není to tak dávno, šel na prodej tapet a světelnými efekty. Jsou to: fluorescenční, stříbrná, fosfor.

  Produkoval se vzorem v trojrozměrném formátu. Tyto tapety jsou vyrobeny z polyesteru a světlu v důsledku zvláštních svítidel, které neumožňují viditelné světlo, které vyzařují UV rozsah dlouhých vln. Údaje o tapety vypadají velmi realisticky a živý. Lepené tapety standardním způsobem.

  O nich víme tolik, protože tapety byly vymyšleny nedávno. Ale můžeme s jistotou říci, že tady v roli osvětlovacího prvku se používá stříbro a že ovládání záře může být provedeno na dálku. To je poměrně drahé.

  Kresba na tapetách fosforu se aplikuje s akrylovou barvou se směšováním fosforu. Ve většině případů jsou však přilepeny ke stropu v mateřské škole, protože kresby na takových tapetách jsou nenáročné a živé.

  Strop s vlastními rukama z oracle ↑

  Tato metoda je možná nejjednodušší a nejlevnější. Její jedinou nevýhodou je, že je třeba vyrovnat plochu stropu téměř dokonale pomocí omítek a tmelů. A když bude jeho povrch suchý, můžete pořídit snímky hvězdné oblohy.

  1. Zarovnejte strop. Povrch by měl být dokonale vyrovnaný a hladce mletý.
  2. Připravte film. Jako základ můžete vzít absolutně jakýkoli obrázek, který se vám líbí. A nejen prostorové téma, ale to může být obraz zapadajícího slunce, ve kterém hvězdy mohou být viděny přes mraky. Likvidovaný nákres je umístěn na samolepicí fólii Oracal, která se používá v reklamě. Bude to stát velmi levně. Hlavním úkolem je koordinovat s tiskárnami paletu barev a jas, aby zůstaly spokojeny s výsledkem. Takový film se obvykle vyrábí v délce 2 m, takže při lepení stropu by měl být vzor rozdělen na úlomky.
  3. Když je film hotový, je jemně přilepený ke stropu. Chcete-li to provést, budete potřebovat dva asistenty k udržení plátna. Při odstraňování ochranného filmu z lepicí vrstvy naneste fólii na strop a opatrně ji vyrovnejte tak, aby nezůstaly žádné vzduchové bubliny.
  4. Po dokončení všech prací na povrchu vloženého stropu můžete použít hvězdné body. Chcete-li to udělat, můžete použít fluorescenční barvu a můžete použít běžný lak na nehty, který září ve tmě. Umístění bodů hvězd může být v chaotickém pořadí nebo podle předem připraveného výkresu.

  Nákladné a časově náročné způsoby ↑

  Zářivka na stropním stropu ↑

  Použití fluorescenční barvy je jedním z nejjednodušších a nejvíce náročnějších metod pro provádění hvězdného stropu. Technologie zahrnuje instalaci stropního stropu, na jehož povrchu se aplikuje vzorek umístění hvězd a jiných objektů pomocí nátěru.

  Stropní strop lze objednat od specializovaných firem. V tomto případě může být dokonale bílý nebo může být vytvořen snímek s fotografickým potiskem. Obraz může být absolutně cokoliv, například modrá obloha nebo přímořská krajina.

  Pro instalaci takového stropu budete muset vytvořit rám pro stropní stropy:

  • Za prvé, pomocí úrovně, najdeme spodní roh místnosti a ustoupíme z ní o 2 cm. Na celém obvodu místnosti jsme na stěnách položili značku nulové úrovně.

  Důležité! K profilům kostrové dózy v rohu přesně měříte rohy místnosti pomocí úhloměru.

  • Pomocí šroubů a hmoždinek fixujeme profil na stěnu na vyznačené úrovni.
  • Profilové lišty jsou rozřezány na velikost místnosti pod úhlem rovným polovině rohu místnosti a přesně se spojují.
  • Pomocí vyhřívací pistole zahřejte místnost na 40 ° C.
  • Teprve poté, co se pokoj zahřeje, začneme film uvolňovat.
  • V době fixace musí být fólie zahřátá na 60 ° C. Pokud jsme koupili film z PVC, začneme jej opravovat z rohů. Protažte protilehlé úhly na diagonále a zajistěte je. Pak zbývající dva rohy. Pak postupně upevněte boky plátna, začínající od rohů a pohybující se uprostřed. Pokud je tkanina vyrobena z tkaniny, pak je technologie upevnění poněkud odlišná: nejprve jsou strany připevněny, až potom rohy.
  • Poté, co se stropní tkanina natáhne na rám, můžete na její plochu aplikovat obrázek hvězdného nebe. Chcete-li tak učinit, můžete v chaotickém pořadí položit tečky a kousky fluorescenční barvy. A můžete připravit vzorek obrazu, který bude zobrazovat hvězdy, planety, souhvězdí a galaxie, připojí jej ke stropu a použije barvu na šablonu.

  Během dne není luminiscenční barva viditelná, a proto strop bude mít tu postavu, která je zobrazena na stropním stropu. A pouze s nástupem soumraku a tmy strop stane hvězdami.

  Tato metoda je nyní velmi populární. Pro jeho realizaci budete potřebovat úsek stropu, generátor světla a vlákno-optické vlákno.

  Generátor světla je krabice, ve které je instalován zdroj světla - halogenová nebo LED žárovka. Uvnitř mohou být instalovány různé světelné filtry, které vám umožňují měnit barvu budoucích hvězd, intenzitu jejich záře a vytvářet i účinky pohybu nebo letu. Krabice generátoru světla je poměrně kompaktní, takže může být instalována v skříňce nebo skrytá v zavěšené konstrukci.

  K generátoru světla jsou připojeny světelně vodivé závity - optické vlákno, které mají pružnou strukturu a jiný průměr.

  Chcete-li nainstalovat strop, "Starry Sky" bude nejprve potřebovat místo pro instalaci generátoru světla (stropní výklenky, závěsné nebo zavěšené stropní konstrukce, mezipatro nebo jiné).

  Před zahájením montáže podvěsného stropu na úroveň nad ním musíte vytáhnout rybářskou síť nebo jinou kostru z listového materiálu. Síť bude zapotřebí k tomu, aby se na ni táhly vláknové optické vlákno - takže nebudou tlačit na jejich hmotnost na stropní ploše.

  Po roztažení sítě z generátoru světla natáhneme světelně vodivé závity pod strop a rozdělíme je podél povrchu podle budoucího nasycení postavy hvězdami.

  Potom provedeme instalaci stropního stropu pomocí stejné technologie, jak je popsáno výše.

  Ohříváme plátno a děláme díry v takovém množství a s takovou intenzitou, jak bylo plánováno. V průměru by měly činit asi 80 kusů na 1 m 2. Průměr může být jiný. Velké (2 mm) - jeden nebo dva, střední (1 mm) - asi 10 a všechny ostatní malé (0,75 mm).

  Otvory procházejí optickými vlákny o vhodném průměru a upevňují je lepidlem. Poté přebytek zespodu odřízněte řezače drátu tak, aby se na povrchu stropu nic nezobrazovalo. V odpoledních hodinách nesmějí být lepené nitky příliš esteticky příjemné, takže byste se měli postarat o neutrální nebo složitý vzor na stropní látce, aby nebyly viditelné.

  Také nemůžete vytáhnout optické vlákno ven přes plátno. Tato metoda je poněkud komplikovanější, jelikož budou muset být připevněny k povrchu plátna, což je velmi nepohodlné. Na konci závitu jsou připojeny LED diody, které se opírají o stropní strop a procházejí skrz tmavé a "vzdálené" světlo.

  Další možností je použít krystaly Swarovski. Metoda je drahá, ale velmi účinná. Na koncích nevláknových vláken jsou natažené krystaly, které rozptylují světlo a vytvářejí atmosféru, která se více podobá skutečné hvězdné obloze. Odpoledne jsou krystaly viditelné na povrchu stropu, ale vypadají velmi krásně a hrají se sluncem.

  Strop je ovládán dálkovým ovládáním nebo spínačem.

  Stropní konstrukce s LED diodami ↑

  Tato metoda je podobná předchozí, ale dražší. Bude to mít falešný strop ze sádrokartonu, LED lampy různých výkonů, regulátoru a vodičů.

  Tímto způsobem na obloze nedostanete mnoho malých hvězd. V podstatě se používá k vytvoření měsíce a několika velkých jasně zářících hvězd, stejně jako pro lehkou hudbu.

  Ještě před instalací zavěšeného stropu do sádrokartonových desek je nutné dělat otvory a upevnit LED svítidla připojená k drátu v nich. Poté, co byly provedeny všechny otvory, výsledná konstrukce s zavěšovacími vodiči a vloženými LED je připevněna k profilovému rámu. Vodiče jsou připojeny k řídící jednotce a napájecímu zdroji, který je skrytý v konstrukci stropu.

  Tato metoda má jednu významnou nevýhodu - bez rozptylovačů LED oslepí oči. Proto je u stropů v ložnicích výhodnější použití vláken z optických vláken.

  Video: jak vytvořit strop z optického vlákna ↑

  Při vytváření stropu "Hvězdné nebe" vlastními rukama není žádná moudrost. Metoda musí být vybrána z výpočtu rozpočtu a osobních preferencí a za úpravu, aby se pozvali pár přátel, protože práce s prádlo na strop je vždy velkým problémem, vyžadujícím spoustu volných rukou.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 5 = 4