Ideální kuchyňské opravy

Ideální kuchyňské opravy

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyrobit dokonalé opravy v kuchyni?

V našich bytech a domech kuchyně je hlavní místnost, kde každý člen rodiny má rád k odpočinku po náročném dni, vypít šálek čaje a ochutnat lahodné pokrmy připravené hostesky. Z tohoto důvodu je důležité, aby zde vytvořit zvláštní teplo a pohodlí. A toho lze dosáhnout tím, že dělá rekonstrukce kuchyně, které by mělo být provedeno v určitém pořadí, a brát v úvahu některé specifické rysy místnosti.

Jaké jsou charakteristiky opravy v kuchyni?

Před přípravným a přímo opravářských prací v kuchyni místnosti je důležité vzít v úvahu jeho specifické vlastnosti:

 • zvýšené teplotě a prudké změny teploty hodnot
 • nadměrnou vlhkost
 • přítomnost silných zdrojů tepla
 • agresivní atmosféře, například v důsledku odpařování tuků
 • Běžně používaných zařízení
 • zvýšené požadavky na hygienu potravin (za teplého vlhkého vzduchu objeví škodlivých mikroorganismů)
 • Často malé rozměry a nízký strop kuchyně
 • v přítomnosti plynových zařízení zvýšila požadavky na větrání uspořádání

S vědomím těchto funkcí, je snadnější výběr vhodných materiálů pro opravy a učinit správnou instalaci nábytku a dalších doplňků.

renovace kuchyně by mělo začít stanovením styl a příprava projektu, designu, který bude určovat budoucí vzhled místnosti a vyhnout se zbytečnému utrácení. Detailní Plánování kuchyňského prostoru umožní:

 • určují barevné schéma a styl místnosti
 • vytvořit právo „pracovní trojúhelník“, který zahrnuje sporák, dřez, lednice
 • správně zařídit veškeré spotřebiče, zařízení, nábytek
 • zvážit možnosti osvětlení

V této fázi se rozhodl, jaký druh opravy je nutná - menší, větší, nebo úplná přestavba areálu bude provedena. Vytvořte návrh projektu mohou být samy o sobě, ale pokud finance dovolí, pak je užitečné pro profesionální designér pomoc.

Zpravidla etapy opravy v kuchyni patří:

 1. Nesoucí demontáž a čištění prostor
 2. Výměna komunikací (elektrické, instalatérské)
 3. Montáž ventilační kapuce
 4. Vyrovnávací plochy (strop, stěny, podlahy)
 5. Výměna oken a dveří
 6. floorboarding
 7. Instalace zařízení a montáž nábytku

Etapy oprav v kuchyni závisí na stavu objektu a přání pronajímatele. Například byty v některých budovách nevyžadují výměnu oken nebo dveří. Ale tam je povinen být požadováno, aby vyrovnání povrchů, dokončovací práce, protože pronajmout ubytování, obvykle v návrhu. Pokud se rozhodnete provést interiérové ​​prvky průmyslové stylu, můžete nechat některé ze stěn v jejich původní podobě.

Demontáž starého povrchu a čisté místnosti

Před opravy muset rozhodnout, zda se má použít starý nábytek a na jeho místo přijde nový. Pokud některý z kusů nábytku budou použity po opravě, je nutné, aby nábytek v ostatních místnostech a chránit ji před prachem a špínou. Poté se provede bourací práce, která spočívá v odstranění všech starých materiálů - tapety, omítky, podlahy, obklady, laky, vápenným mlékem.

Dalším krokem při opravě kuchyně je nahradit instalatérské (vodovodního a kanalizačního potrubí, radiátory). Tento krok je nutný zejména v případě, že ubytování není zdaleka nová. Pokud je životnost trubek je již poměrně velká, odhad pro opravy, a to je důležité, aby leželo na instalaci nových trubek.

Nejběžnějším dnes trubních materiálů jsou:

 • polypropylen, vyznačující se tím, demokratický náklady a odolnost proti korozi
 • repoussage má pevnou strukturu, nízký rozptyl tepla, lepší odolnost proti korozi

Instalovat potrubí by měla být blízko ke zdi, nebo dokonce „kůži“ nimi dovnitř. K dispozici v kuchyni žehlička baterie by měla být nahrazena moderním hliníkovém designu nebo konvektory.

Vzhledem k tomu, kuchyně - na místě, kde se používá značné množství elektrických spotřebičů pro domácnost, je vhodné položit samostatný elektrický, která bude obsahovat optimální počet prodejen. Všechny zóny v kuchyni by měla být rovnoměrně osvětlena, který kromě hlavní světelné reflektory jsou používány. V důsledku takového počtu elektrických spotřebičů a osvětlovacích prvků je vhodné pro montáž, například, v krabici, vypínací zařízení, které se vypne elektřinu při zjištění svodového proudu.

V kuchyni je velmi důležité, aby se na kapuci, které se rychle odstraní zápach vyplývající z vaření jídla. Je důležité vybrat ten správný větrání kapotu, a nejlepší možností je hliníková střecha s filtrem (omyvatelný) a podtlakem ve společném domě. Pro taková zařízení je třeba punč další větrací otvor, a je třeba získat povolení, protože je již součástí přestavby. Provoz v této fázi by mělo být svěřeno mistry svého řemesla, aby se zabránilo vážným chybám.

Pokud je to nutné, vyměnit okna je důležité se rozhodnout, jaké materiály budou - plast nebo dřevo. Výrobky odolné proti změnám teploty a jiných agresivních faktorů plastu, jsou odolné a jsou prakticky bezúdržbová. Kromě toho je zasklívací profil a PVC poskytují vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Dřevěná okna jsou považovány za šetrné k životnímu prostředí díky své přirozenosti, a proto jsou dražší než plast. Je také důležité, aby zvážily možnosti pro větrání místnosti, a to je třeba objednat s pohodlnými okenic.

Aby se dosáhlo dokonale hladký povrch podlahy se nejprve aplikuje pro směs primárního přizpůsobení jiným spojky. Po zaschnutí se aplikuje vrchní nátěr.

Při vyrovnávání strop se měří drsnosti změny. V závislosti na hodnotách získaných při použití povlaku úprava, kombinace startu a cíle plniv, zpevňujících pletivo na sobě.

Při zdobení stěn a stropu, můžete si uvědomit, nejsmělejší představy. Stěny mohou být:

 • barva - pouze jednobarevné varianty nebo kombinace z více barev šťavnatých
 • shtukaturit- vytvořit interiér kuchyně v antickém stylu umožňují texturou omítky
 • tapety pasta - je lepší zvolit tapetu snadno čistí a chrání zdi před prachem a nečistotami (ty jsou netkané textilie, vinyl, laminát)
 • uložit keramických dlaždic - to obkládání stěn v kuchyni fungovat dlouho, a postarat se o to docela jednoduché

Při zdobení strop by měl být vědomi vysoké vlhkosti a zvolit takové materiály, které nevyžadují zvláštní péči. Pro dokončení stropu, můžete použít

Ale trvanlivější, odolné vůči vodě a nenáročná na péči se považuje za podhled. Mělo by však být instalován pouze odborníky.

Následující povlak může být položen na předem vyrovnanou podlahy:

Nejoptimálnější těchto podlahových krytin jsou považovány za linoleum a dlaždice, které jsou odolné, odolný proti vlhkosti a snadno ovladatelný.

Poté, co jste udělal všechny etapy renovace kuchyní, můžete instalovat nábytek, všechny potřebné přístroje a vybavení. Kdyby to bylo plánoval založit novou sadu, pak se tato záležitost by měla být ponechána na odborníky, protože tam jsou některé obtíže. Ale můžete zvládnout sami - hlavní věc, mít na paměti následující body:

 • To začne s instalací spodní části náhlavní soupravy
 • Je-li headset roh, pak stavět se začne natáčet s úhlem
 • To uvádí všechny potřebné kuchyňské spotřebiče
 • montované horní skříňky a kapuce
 • nastavte pultu umyvadlo

To znamená, že finální fáze opravy v kuchyni je zařízený. Správně výběru nábytku a umístěním racionálně, je velmi snadné vytvořit jedinečný styl a speciální komfort i v malé místnosti.

Ideální opravy v kuchyni s rukama: 7 užitečných tipů

Perfektní na renovaci kuchyňské lze provést vlastníma rukama Kuchyně v moderní domácnosti - polyfunkčního prostoru. Velká kuchyně často slouží jako obývací pokoj, a to zejména pokud se jedná o jednopokojový byt. Rukama může transformovat do kuchyně a v kanceláři a v dílenském švadlena a do spíže. Samozřejmě, že ne zcela změnit účel kuchyni, ale pouze přidávat do svých funkcí. Kromě toho celkový dojem nezhorší, budete mít víc hrdý na svou kuchyni jen.

Tip 1: ke spuštění opravy na svých rukou v kuchyni

Kreslení nebo kreslení - nebuďte líní si představit fázi plánování na takový užitečný systém. Bude koordinovat své akce nebude na scestí, designu značka.

S dobře vyvinutou fantazii a základních uměleckých dovedností k tomu náčrt je bezcenný. Naštěstí internet může inspirovat ani na náčrtku. Můžete se nacházejí tam, a již dokončené projekty, které vyhovují vaší kuchyně. Chcete-li opravdu dokonalou opravu, musí být podrobně skica, s výhodou vyrábějí v několika způsoby.

Opravovat své vlastní ruce v kuchyni by se mělo začít s předem plánované skici

Tip 2: Pokud opravy v kuchyni a v domě

Paralelní oprava - je nebezpečná věc. Na druhé straně, protože větší šance, že budete mít stejný design v domě a všechny pokoje jsou ve vzájemném souladu.

A v případě, že je otázkou, zda začít s kuchyní, můžete bezpečně spustit odtud. Je to otázka pohodlí a pořadí uspořádání místností.

Začít s perfektní kuchyní renovaci, mohou být z následujících důvodů:

 • Místnost je malá, velmi unavený nemají čas, a zbytek čajový dýchánek v procesu opravy domu příjemné mít renovované kuchyně;
 • V kuchyni, v souladu s mnoha majitelům a opravy muset dělat častěji, z pochopitelných důvodů,

Máte-li na rekonstrukci celého domu - začne správně opravit z kuchyně.

Čistě z psychologického hlediska osoby, snadnější na opravu domu, protože si uvědomil, že nejpoužívanější místnosti v domě je připraven.

Zahájit opravy v domácnosti je nejlepší v kuchyni

Tip 3: Možnosti pro kuchyňské dekorace, stropní dekorace

Bad strop v domě je vždy zřejmé, a to i v případě, že zbytek ideálního pořadí. Rukama aktualizovat nebo transformovat strop v kuchyni několika způsoby.

Existuje mnoho způsobů, jak transformovat strop v kuchyni s rukama

 • Pozastavena sádrokartonové podhledy. Výhody takového provedení hmotnost: levný materiál neškodné, což vede k povrchu, který může být jakýkoliv.
 • plastové panely. A to je jeden z nejpraktičtějších možností a lze jej snadno sestavit ručně. Prefixy upevňovací konzoly kovový rám, po které se přístroj může držet dráty pro osvětlení. Péče o plastovou jednoduchý: panely čas od času je dost utírat prach vlhkým hadříkem.
 • Stretch strop. Patro, samozřejmě, praktické a elegantní, ale ne každý může nainstalovat ručně. Pro instalaci těchto tkanin vyžadují speciální vybavení, které není všechno, co je na skladě.
 • malba. Babiččin metoda se používá méně a méně, jako oprava v moderní kuchyni nevypadá tak přesvědčivě. Ale pro opravy v ekonomické třídě s jinými důvěryhodnost interiéru je v pořádku.
 • Vkládání tapety. Mnoho majitelů rychle a nepříliš drahé tapety vložit přes stropy bytů pro malování, pak jednoduše aktualizujte pokrytí právě z tohoto obrazu.

Levná oprava nepopírá, že design kuchyně je originál. Moderní, samolepicí fólie a krásné šablony zjednodušit tento úkol.

Tip 4: kuchyňská linka předělávání design, zeď

Pokud jde o kuchyňské stěny, pak zde jsou náročné a dokonce vybíraví. V podstatě proto, že stěny a určují design kuchyně v domě. Jak udělat opravy v kuchyni, aby se vešly do napjatém rozpočtu, zároveň vydává zdánlivě dobrý výsledek? A je žádoucí, aby se vše s jejich vlastních rukou?

Odpověď je jednoduchá: důkladně promyslet konstrukci stěn.

Design kuchyňských stěn je třeba pečlivě zvážit, protože je určena konstrukcí stěny kuchyně v domě

 • tekuté tapety. Suchá směs se zředí vodou před vařením, až složení nezhoustne. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, tekuté tapety vyrobené z přírodních surovin a je ideální volbou - nátěr, bezpečný pro lidské zdraví. Tato směs se může přidat, například, mramor čipy nebo barevných vloček, které nejlépe vliv na konstrukci původních stěn.
 • omyvatelná tapeta. Vinyl nebo vložka vhodná k opravě v každé kuchyni. Vypadají velmi atraktivní a nenáročný péči. Tam je běžné negativní - Tapeta není tak odolný, a kuchyně bude muset být opraveny za pět nebo více let.
 • keramická dlažba. Uložit tuto verzi prostě nebude fungovat, dlaždice - dost drahé. Ale účinek je téměř dokonalý, tento zrekonstruovaný kuchyň vypadá jako nová delší dobu a životnost obklady působivé.

Malovat stěny, samozřejmě, není relevantní. Ale s použitím stejného dekorativní omítky, můžete si vlastní ruce k dosažení vynikajících výsledků. A co je nejdůležitější, právo zkoumat technologie omítka povlak a vyzvednout dobrou základní barvu. Mnoho bytů staly krásnější, než je tomu u tohoto povlaku.

Malování kuchyňské stěn v jasných barvách - vynikající volbou pro individuální design kuchyně

Začněte tím, že vyrovnání povrchu betonového potěru, což je určitě zahřeje ruce. Pro tento účel vhodného materiálu, jako je expandovaný jíl nebo pěnového polystyrenu. Nechá se ztvrdnout potěru, a teprve potom přistoupit k ozdobným pásem.

V zájmu dokončení opravy kuchyňského tvaru je nutné, aby se dobře podlahu. Dobrý sex - je povlak, který nepodléhá rychlému opotřebení, které lze mýt často, jako tuk a Spray nebál.

Jako podlahové krytiny pro mono kuchyňské použití:

 • Laminát. Kompromis: rozpočet, a pěkně a moderně. Laminátové nebojí vody, ale mnozí si nemyslím. Proto lze prát, můžete nejen záplavy. Na betonové podlaze, které mají být instalovány v izolaci pod laminátu.
 • keramická dlažba. Opět platí, že možnosti pro dokonalé opravy. Pro snadnou péči dlažba a podlaha je chráněna před všemi druhy vlivů. I své stinné stránky, samozřejmě: povrch dlažby je velmi pevná (a to je problém pro klesla nádobí). Kromě toho, keramika - studený materiál, proto by se dal podle ní systém „teplé podlahy“.
 • Linoleum. Nepodceňujte linoleum, zařadit ho do seznamu materiálů nekvalitní, levné a dobře, rustikální. Moderní linoleum má originální design, má zdokonalenou strukturu, ale zřejmě to není možné odlišit od stejného laminátu.
 • parkety. Je teplý, přírodní, ekologický patře v domě. Zrekonstruován s parketové podlahy v kuchyni, samozřejmě, to stojí hodně peněz, ale mnozí prostě klasika tohoto žánru je považován za ideální podlaha.

Zaplatit, samozřejmě, se zaměřují na kombinaci stěn a podlah. Kontrasty, a to zejména v malém kuchyně může hrát krutý vtip.

Tip 6: nejoblíbenější chyby

Ano, tam je druh top-seznam nejčastějších chyb při opravě v kuchyni.

Chyby narušující perfektní opravu:

 • Velmi dlouhá pracovní plocha. To byste se divila, ale toto řešení se omezuje pouze na proces vaření, musí běžet po celé kuchyni. A docela prostorných apartmánech není přesně možné.
 • Headsety nebo podlahy z přírodního mramoru. Jak jsi mohl pomoct, ale obdivovat takovou konstrukci, postarat se o tento materiál - zmatek. Preferují mu umělý kámen nebo žula: v domě je používat pohodlněji.
 • masivní vzduchový kanál. To je opravdu hloupý nápad, a dokonce i příliš hloupí pro malé byty. Chcete-elegantní design - obzavedites postavený kapuci s uhlím.
 • dřevěné podlahy. To není tak levné, jak se zdá, a reprezentativní podlaha „ve starém“ velmi rychle ztratil. U moderních bytů je zastaralá volba.
 • lesklá čelní. Tato chyba, samozřejmě, velmi běžná. Chyba lesklý fasáda bude pro ty, kteří nechtějí každý den vymazat otisky prstů na nábytek, a dělat to často.
 • Další police, méně boxy. Nic! Na polici jasných očí, bez manipulace, nebudete schopni najít přesně to, co budete potřebovat. Box okamžitě otevře a veškerý obsah se objeví před vámi. Ideální skladovací řešení.
 • Dřez neobvyklý tvar. Myslím, stokrát, pokud děláte správnou věc výběrem dřezu. Nejzajímavější design může rychle nudit, a zrekonstruovaný kuchyňský headsetu k instalaci nové umyvadlo - těžkopádné procedury.

Pro byty s kuchyňským koutem, je lepší dostat vestavěný kapuce s uhlíkovým filtrem

Ideální dokončení opravy, a jak bude vypadat v kuchyni nějaký čas po opravě?

Tip 7: kuchyň renovované

V tomto okamžiku můžete čelit nějaké sankce subquality. Pro malé byty není neobvyklé, že v malé místnosti jakákoliv porucha rychle upoutá pozornost.

Chcete-li opravit oblíbenou kuchyni pro vás nebude stát zklamání, následovat alespoň některá doporučení.

Tak dlouho, jak udržet v kuchyni po rekonstrukci:

 • Dokonalý vzhled vyžaduje každodenní úklid. Je to jednoduché, pokud to v určitém čase. Například přísně dokud vařené kaše ráno budete třít fasády a zamést podlahu.
 • Používejte pouze vysoce kvalitní zařízení péče, s dobrou pověstí a bezpečné konstrukce.

Použitím kvalitních saponáty při čištění v kuchyni na delší dobu udrží svůj atraktivní povrch.

Oprava velké kuchyně pro vás - možnost přiřadit místnosti ještě jeden problém, zvažte, co jiného může být umístěn v kuchyni. A další role zavazuje se vám obzvláště pozor na kuchyňskou linku.

Do kuchyně zrekonstruovaném co nejdéle udržet jeho odvolání musí být čištěny denně s kvalitními detergenty

Oprava bytů - skutečný stres, zvláště pokud máte v plánu jen v mé hlavě, ne na papíře. All psát, kreslit, kreslit, počty jsou naplánovány termíny a nesnažte se je protáhnout. A pak všechny konflikty tohoto procesu nebudou mít vliv na vás osobně.

ideální opravy

Kuchyňská linka s francouzským charakteru. Ideální opravy. Vydání 06/15/2013

Hostující Marat Basharova. Oprava lásky. Ideální opravy. Vydání 03/11/2017

Hostující Gita Leontenkov. Paměť Alexei Batalov. Ideální opravy. Vydání 09/16/2017

Hostující Michael Shufutinski. Opravy v „chanson“ stylu. Ideální opravy. Vydání 09/02/2017

Hostující Jefim Šifrin. Kolem opravy. Ideální opravy. Vydání 08/26/2017

Hostující Lyudmila Chursina. Minimální údaje. Ideální opravy. Vydání 09/03/2016

Hostující Snatkina Annu a Victor Vasiliev. To je film! Ideální opravy. Vydání 06/25/2017

Hostující Svetlana Nemolyaeva. Garden of Eden pro Svetlana Nemolyaeva. Ideální opravy. Vydání 06/11/2017

Chata příběhy „Perfektní opravy.“ Ideální opravy. Vydání 05/14/2017

Narozeninám Vladimíra Etush. Ideální opravy. Vydání 06/05/2017

Hostující Irina Allegrova. Opravy s restartem. Ideální opravy. Vydání 03/11/2017

Hostující Mikhail Zhigalov. Oprava speciálního určení. Ideální opravy. Vydání 02/11/2017

Hostující Galina Konshina. Opravy královna parodií. Ideální opravy. Vydání 21/01/2017

doporučuje

Mé odběry:

Úplné nebo částečné kopírování zakázané látky.

Při použití referenci obsahu na webu zdrojů.

Vložit do blogů a dalších zdrojů vyslaných na našich webových stránkách, mohou být použity bez souhlasu.

Vysílat ester je možné pouze při použití vysílacího systému přehrávač a Channel řádku.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

34 + = 36