IDEAS vdolevke

IDEAS vdolevke

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Nápady pro opravu

Líbí se mi tento projekt, protože to porušuje obvyklé vzory. Obvykle proto, že jak v případě, že interiér je vytvořen pro dívky, všichni čekají na něj něco měkký vzduch, květinovými, pestré.

Vnitřní plochou 66 čtverečních. m LCD "Pearl fregata"

Apartmán pro rodiny ze tří lidí: rodiče a syn pro dospělé.

Módní barvy a trendy v interiéru 2018

Interiér móda není tak kategorický variabilní a jako módní design, ale také citlivý na ducha doby.

Tento mladý a ambiciózní dvojice byli tolik touhy a myšlenky ve vztahu k interiéru jejich budoucího bytu. Chtějí odvážné nápady, ale vyvážená řešení. Naším úkolem bylo vytvořit.

ahoj Chci vám ukázat náš nový byt. Jakékoli domu začíná s předsíní. Nech to být první, a podle mého příběhu. Bylo to skoro dva měsíce po cestách, ale máme před sebou ještě ne.

Moderní dům strom pro kočky

Dřevo pro kočky ne vždy malovat vnitřek, častěji se jedná o povinnou součástí, založená výhradně pro lásku mazlíčky.

V bytě je 67 metrů čtverečních v moderním stylu s LCD „Savelovsky City“

V bytě je 67 metrů čtverečních v moderním stylu s LCD „Savelovsky City“. Projekt byl realizován na konci roku 2017. Moderní styl nemá žádné kanonické hranice, což architekt realizovat co nejvíce.

Naše země „ekoloft“ 9 čtverců

Historie našich bytů začala v roce 2014, kdy se po návratu z dovolené, jsme se rozhodli vzít hypotéku, zcela spontánně. Ne, samozřejmě, stejně jako všechny páry bez svých domovech, jsme.

V rámci tohoto projektu, stejně jako jakýkoli jiný, který se používá otevřený a zářivými barvami dokonce dovolit víc. Nejklidnější v barvě stala ložnice, ale proto, že nedokončil nábytek.

Big židle nemusí být těžkopádný.

 • ← předchozí
 • další →

Pro-hodnocené

 • Z druhé ruky. Oblast 82 m²

  Další balkón. Tento typ domů je rozšířená, je zděný a pevná.

  To je prostě tak zajímavé někdy rozvíjí sled událostí: koupit dům v Moskvě.

  Pozdravy, milí čtenáři! Dnes vám říct o naší nové nářadí.

  Dobrý den, vážení přátelé a hosté resursa.Stranno když volám.

  Otázka a odpověď

  odborná praxe

  Líbí se mi tento projekt, protože to porušuje obvyklé vzory. Obvykle po něm.

  Apartmán pro rodiny ze tří lidí: rodiče a syn pro dospělé. [Obr.

  Tento mladý a ambiciózní dvojici bylo tolik touhy a myšlenky týkající se.

  V bytě je 67 metrů čtverečních v moderním stylu s LCD „Savelovsky City“. byl realizován projekt.

  V rámci tohoto projektu, stejně jako jakýkoli jiný, který se používá otevřené syté barvy a dokonce i.

  Zdravím všechny! V poslední době se na internetu jsem viděl právě takový obraz a.

  Přátelé, dnes vám chceme prezentovat výsledky naší práce na další objekt v.

  Shrnutí Tento projekt design studio Geometrium vyvinut pro.

  Bílé stěny zředit svou světlé, nasycen.

  Líbí se mi tento projekt, protože to porušuje obvyklé vzory. Obvykle po něm.

 • Apartmán pro rodiny ze tří lidí: rodiče a syn pro dospělé. [Obr.

 • Interiér móda není tak kategorický variabilní a jako módní design, ale také citlivé.

 • Tento mladý a ambiciózní dvojici bylo tolik touhy a myšlenky týkající se.

 • ahoj Chci vám ukázat náš nový byt. Jakýkoliv dům začíná.

 • Dřevo pro kočky ne vždy malovat vnitřek, častěji se jedná o povinnou součástí.

 • Rádi bychom rozšířit obvaz, snížením velkou místnost. A dělat.

 • Ahoj všichni, zlomil celá hlava. Pomoci s uspořádáním v koupelně.

 • V bytě je 67 metrů čtverečních v moderním stylu s LCD „Savelovsky City“. byl realizován projekt.

  výstavy

  • Naše chodba21
  • V bytě je 60 metrů čtverečních v moderním stylu, LCD „Clear“9
  • ‚‘ Vzdorovat vlny.52
  • Větrání v odlehlé ložnice bez okna20
  • Důležité detaily v okně plánování ve venkovském domě1
  • Remake kopeck kus treshku10
  • V bytě je 67 metrů čtverečních v moderním stylu s LCD „Savelovsky City“4
  • 87 čtverců na rodiny 6 osob13
  • Dobrý den! Prompt co zástěru a stolní vybrat kuchyň (foto uvnitř)14
  • Svet_laya byt. Vánoční nálada.42

  Nápady pro opravy: z fantazie do reality

  Takže jste přišel na místě konstrukce, opravy, jakož i projektantů a řemeslníků, kteří transformují na čtyři stěny útulného bytu. Koneckonců, je důležité, aby všichni lidé měli nejen střechu nad hlavou, a dům, ve kterém se budete cítit útulné a pohodlné.

  Co byste nezajímá interiéru místnosti, interiér ložnice či koupelny interiéru, najdete mnoho zajímavých a neobvyklých řešení. Budeme rádi, aby vám seznámit s novinkami na trhu, stejně jako originální nápady, které mohou být použity v kuchyni předělávání, koupelnového designu, vybavení dětského pokoje.

  Najdete zde informace o jiný plán: například materiály pro opravy, design, fotografii, kterou naši autoři jsou shromažďovány z různých zdrojů. Stačí si jen prohlížet stránky pro krásné interiéry ložnic, interiérů mateřské nebo nečekané koncepce oprav a koridoru design. Ale aby nedošlo k odtrhnout od reality, zveme i odborníci hovořit o svých zkušenostech v oblasti interiérového designu bytů, dokončovací práce, technických řešení a tak dále. Navíc, nějaký čtenář našich stránek může říct svůj příběh o tom, jak záběrové čalounění, opravy a provedení bytu nebo domu.

  Každý vhodný pro uspořádání svých domovů v různých způsobech. Opravy, přestavby, design ... Pro některé, je prvním krokem k opravě - designérský projekt, měli dlouhou diskusi s odborníky. Mezi uživateli našich internetových stránkách je mnoho takových lidí, kteří se starají o opravy bytů v novostavbách, protože v novém bytě je lepší dělat všechno najednou právo, aby i nadále zbavit extra potíží. Někdy je dům ve výstavbě a design, údržbu a další zlepšení se stává tématem vášnivých debat. Design interiérů bytů, opravy a návrh koupelny, slušné hale nebo v baru v jídelně ... A vlastně, proč ne sen, jak bude budoucí podoba koupelny, kuchyně interiér, obývací pokoj a ložnice, přemýšlet o tom, opravy bytu na konstrukci stropu pro podlahové lišty a kliky dveří ,

  Jiní dávají přednost provádět design a opravovat své vlastní ruce. Ať už se jedná o rekonstrukci pokoj, kuchyň design, oprava a konstrukce koupelna, ložnice, děti, je to vždy velký prostor pro kreativitu, a do budoucna - zdrojem hrdosti majitelé, kteří zabírají design a opravy (ITS) malém bytě a odnesli zářit. V závěru, že rozpočet opravy a design studio umění často vyžaduje více než silniční návrhu projektu na opravu bytu velký prostor.

  Proto, pokud máte co říct k opravě, výprava, výzdobě bytů, přestavby, můžete tak učinit na našich webových stránkách. Zveme vás k diskusi celou řadu otázek, například jak moc se musel při opravě koupelny, její konstrukce, a jak snadno jste zvládli opravné ložnice, design obývací pokoj nebo garsonku, kolik budete stát při navrhování interiéru návrh projektu, opravovat obecně, a to je mnohem pohodlnější - najmout soukromou společnost nebo velitel. Dokončit svůj příběh o designu a opravy fotografií bytů provedené přímo na staveništi, takže ostatní mohou poučit se z vašich zkušeností a vyhnout se chybám.

  Ty jsou zapojeni do navrhování bytů, výstavbu a opravu v Moskvě, Petrohradě a dalších městech, budeme rádi, když se odhalit tajemství profesionální opravy, přestavby, design.

  Doufáme, že naše stránky budou pro vás užitečným informačním zdrojům. A nechat slovo design, opravy, vnitřní zvuk se vám líbí hudba, spíše než jako bolestné nutnost.

  Vítejte na „Myšlenky na opravu!“

  správa webových stránek není odpovědný za prohlášení a akce uživatelů tohoto webu na všech stránkách webu, jakož i správnost údajů uvedených jimi.

  ideas.vdolevke.ru

  V průběhu doby, některé stránky mohou zmizet z katalogu. To je způsobeno tím, že katalog se neustále moderované a aktualizován tak, aby byl relevantní a vysoce kvalitní. Také, pokud vaše stránky na nějakou dobu nebyla k dispozici, může být automaticky vymazán. Na místo zpět do katalogu, je nutné počkat až 7 dnů.

  Je-li místo nevrací do katalogu si můžete zapisovat do nich. Podpora Yandex.

  Nahrávám, čekejte prosím ...

  Hlavní parametry

  Medián TIC, lepší než 60% lokalit Runet.

  vyhledávač Index motoru Yandex, jehož účelem je zjistit důvěryhodnost webu počítáním počtu odkaz na něj prostředky podobných předmětů. Používá k hodnocení relevance (do jaké míry vyhledávacích dotazů) Yandex.Catalog stránky, které umožňuje určit význam projektu.

  vyhledávač Index motoru Yandex, je přímo závislá na počtu částic. V praxi to neodhalilo vliv tohoto parametru na cokoli.

  Umístění stránek Yandex.Catalog nastane po podání žádosti a zvážení jejího moderátora.

  Mnoho webmasterů věří, že vydávání výsledků vyhledávače „Yandex“ na určité dotazy patří internetové stránky, které jsou přítomny v DMOZ službu nad zbytkem v jiných obdobných podmínek vzhledem k tomu, že informace ze služby se používá v DMOZ jednotlivé faktory určující pořadí.

  Všechno je v pořádku. Doména není zrcadlem webu třetí strany.

  Detekci míst stejnou informační Yandex robot vybírá jeden z nich jako primární zrcadlo, a všechny ostatní vylučuje z indexování. Chcete-li to podporováno byl vybrán hlavní doménou je třeba říci vyhledávač, což je hlavní zrcadlo. Všimněte si, že aktualizace informací dochází jednou za 2-12 týdnů.

  Chcete-li zjistit, které místo je hlavní, a to, co - zrcátko pro Google pomocí přesměrování 301, pokud jde o Yandex - hostit zvláštní směrnici v souboru robots.txt. Stojí za zmínku, že zároveň využít dvěma způsoby nebude fungovat.

  Hlavním doménové jméno je něco, z nichž jsou indexovány Googlem.

  Chcete-li určit primární zrcadlo stránky, je třeba provést vynucené přesměrování (z www na www, aniž by například). Můžete také určit direktiva hostitele v souboru robots.txt. Ujistěte se, podívejte se na nástroje Google Webmaster správné nastavení.

  Vzhledem k tomu, váš web je v pořádku.

  Aby se zabránilo filtry kladen na kvalitu webových stránek a relevantních informací, což přináší nějaký užitek pro návštěvníky.

  AGS - vyhledávač filtr „Yandex“, zaměřený na detekci míst malého obsahu provedených, obvykle prodávají odkazy. S tímto algoritmem, „Yandex“ web je na černé listině.

  Nyní, místo toho, strany výjimek z těchto míst od jejich hledání se zruší TCI. Tato změna se vztahuje i na všechny webové stránky, které byly nalezeny dříve AGS algoritmus. Odkazy na tyto stránky jsou stále nebere v úvahu v pořadí, jak míst samy o sobě mohou být zařazen nižší.

  Jednotlivé názvy registr domén, indexuje stránky míst v síti „Internet“ a síťové adresy pro identifikaci míst v „Internet“ v síti, která obsahuje informace, které šíří v Ruské federaci je zakázáno

  Podle Roskomnadzor, odvolat se proti rozhodnutí o zařazení webu do registru může být majitel webu poskytovatele hostingu nebo telekomunikačního operátora u soudu do tří měsíců.

  Také v případě odstranění nezákonného informací může být odstraněn z webové stránky registru pro manipulaci vlastník webu, nebo hosting poskytovatele služeb ISP. Takové žádosti musí být zpracovány Roskomnadzor po dobu tří dnů

  Odemknout, je třeba odstranit materiály na místě, protože z toho dostanete zámek. Po tom, napsat dopis na adresu: [email protected]

  Obvykle infekce dochází v důsledku jakéhokoli zranitelnost, která umožnila, aby hacker získat kontrolu nad webu. Dokáže měnit obsah stránek (například přidat spam), nebo vytvořit nové stránky na webu, obvykle se záměrem phishingu (osobních údajů a informací o kreditních kartách podvodným způsobem). Hackeři mohou také vložit škodlivý kód, jako jsou skripty nebo rámů, iframe, který načítá obsah z jiného webu napadnout počítač, ze kterého si prohlížíte tuto stránku.

  Obvykle infekce dochází v důsledku jakéhokoli zranitelnost, která umožnila, aby hacker získat kontrolu nad webu. Dokáže měnit obsah stránek (například přidat spam), nebo vytvořit nové stránky na webu, obvykle se záměrem phishingu (osobních údajů a informací o kreditních kartách podvodným způsobem). Hackeři mohou také vložit škodlivý kód, jako jsou skripty nebo rámů, iframe, který načítá obsah z jiného webu napadnout počítač, ze kterého si prohlížíte tuto stránku.

  Tlačítko pro váš web

  Nabízíme vám umístit náš odkaz na internetových stránkách. Toto tlačítko zobrazí procento optimalizaci zdrojů a umožňuje rychle přejít k analýze webu.

  analytika

  Shromažďovat informace a měnit statistiky vašich webových stránek propojením Google Analytics. Učit dynamiku:

  prezence

  Systém automaticky kontroluje statistiky otevřené pulty dostane základní parametry návštěvnosti. První věc, kterou je systém vyhledá otevřené přepážce Yandeks.Metrika poté, normalizovaný obal;. Když bylo zjištěno nic, systém umožňuje predikci a zobrazuje vzorová data o informace od Alexe. Data z Alexa se značně liší.

  Místo na světě: 59 450 1184

  Místa v zemi Rusko: 3925 84

  Statistické údaje o místě - jedna z důležitých etap povýšení zdroje. Návštěvy místě zpracování dat poskytuje nepřeberné množství informací nezbytných pro podnikání. Jakýkoliv návštěvník by mohl být potenciálním klientem, takže majitelé stránek se snaží dozvědět se o jejich uživatelům co nejvíce informací, jak je to možné. To jim pomáhá statistiky návštěv.

  Yandex Metrics a Google Analytics - to populární zdarma datové služby. Poskytují všechny potřebné zprávy o návštěvách webových stránek a propagovat rychlé indexování stránek ve vyhledávačích.

  zpětné

  Mějte přehled o zpětných odkazů v rozšířeném analýze. kapacita:

  • dozvědět se o nových vazeb přidány;
  • kontrolovat kvalitu spojení;
  • naučit všechny kotvy;
  • exportuje až 1000 odkazů.

  tyto LinkPad

  sociální sítě

  Celková sociální aktivita je 392 +1 bod.

  Nárůst v oblasti sociální. činnost prostřednictvím publikací v sociálních sítích.

  Odkazy ze sociálních sítí, není rozhodujícím faktorem v žebříčku v problematice a nepřenášejí hmotnost místě, ale přesto nepřímo ovlivňovat jeho průběh. Sociální sítě a blogosféře - miliony lidí, kteří mají své vlastní chování, reakce odrážejí včetně jejich přístupu do míst.

  Pro vyhledávače sociální faktory - jedná se především o lidských signály, které mohou být také použity ke zlepšení pozice webu v dodávce. Pokud vaše společnost nemá své stránky / skupiny na sociální síti, nemusíte řídit firemní blog nebo Twitter, to dává smysl, aby alespoň dát na knoflíky sociální síti řídit větší provoz.

  Systém neurčuje skupinu nebo profily s goolge +. Je důležité poskytnout odkaz na obchodní stránku v sociální síti. Na stránce v sociální. Síť by měla být odkaz na vaše stránky.

  Odkazy na Facebooku indexovány pomocí vyhledávačů. A přinášejí největší přínos sociální stránek tažených husky společnosti. Jsou to právě tyto odkazy jsou vzaty v úvahu pomocí vyhledávačů. Čím více likes na Facebooku stránku povýší do místa, tím více odkazů na různých stránkách uživatelů sociálních sítí, být podporovány na webu.

  Největší hodnota a hmotnost jsou husky a autoritativní popisy známých stránek. Má také pozitivní vliv na provoz na webu. Přilákat rád na podporu webu, můžete vytvořit zajímavý obsah, který bude provádět celou řadu soutěží a anket.

  Počet Podělte se o své odkaz na Facebooku je podobný zpětných odkazů, tak to může být ještě cennější než Huskies.

  Systém neurčuje skupinu nebo profily s Facebookem. Je důležité poskytnout odkaz na obchodní stránku v sociální síti. Na stránce v sociální. Síť by měla být odkaz na vaše stránky.

  VKontakte všechny odkazy jsou prostřednictvím přesměrování. Vydávání Yandex najdete profily VKontakte a Blog Search - stavy a poznámky, které mohou být také umístěny a odkazy. To může poskytnout další provoz.

  Yandex také upozorňuje na počtu lidí ve skupině podporoval stránky a umožňuje tyto údaje zařadit místo.

  Problematika Google preferuje míst přidali do kruhů na Google+. Při vyhledávání místních výsledků Googlu často staví místní výsledky Google+ jsou lepší než ostatní.

  Pozitivně k podpoře nejen vliv na jednu z autoritativních uživatelů (Google Autor Rang), ale také staré Gmail e-mailové uživatele. Testováno na informacích o autorství ve službě Google+ je klíčem k důvěře ve vyhledávači, tj vydávat informace z důvěryhodného účtu bude mít větší význam než informací bez těchto kontrol.

  Není nutné ukončit umělou jeden, to je plná sankcí ze strany vyhledávače, protože takové manipulace určit Google není velký problém.

  Tweets - 4 654 čte - 576, Čtečky - 1 190 2

  Vyhledávače jsou snadno indexovány tweety. Máme dokonce samostatný Yandex search tweety. Odkazy v tweets jsou indexovány, včetně nepřímé (např., Prostřednictvím služeb goo.gl et al.). V tomto případě se index Twitter bystroroboty. Chcete-li propojit s Twitter měla dopad na podporu webu v Google a Yandex, musí být indexovány pomocí vyhledávačů.

  Twitter pomáhá podporovat webové stránky a urychluje jeho indexování.

  obsah

  Titulní strana slouží název značky, což je klíčový pozemek v SEO strukturou. Titul, který je registrován v názvu značky, a vydává se ve výsledcích vyhledávače.

  Text, který je název stránky, musí nést plnou informativnost, srozumitelnost, být jedinečný a liší ve velikosti od 10 do 70 znaků.

  Popis stránka se zobrazí v meta popis značky. Každá stránka by měla být váš popis. Význam popisu stránky, které vyhledávače lze použít k vytvoření fragmentů. Popis má vliv na pořadí ve výsledcích vyhledávače.

  popis pro každou stránku na délku napsat od 70 do 160 znaků (včetně mezer). Použijte klíčová slova, která nejlépe vystihují podstatu textu. Aby váš text byl jedinečný. Nejdůležitější klíčová slova jsou umístěny v úvodní části popisu.

  Nadpisy na stránce (tagů h1-h6) se používají pro svědectví o významu textu, který je umístěn po každém titulu. S ním si můžete strukturovat své textové položky, které dávají bylo doplněno dobře udržované a spořádaný vzhled při prosazování vašich stránek.

  Nejdůležitější je tag h1, že je nejdůležitějším titulem, který by měl být umístěn v horní části stránky. Nepřidávejte více než jeden tag h1, protože crawler lze jednoznačně identifikovat značku a odstraňte cenné informace.

  Titulky h2-h6 využití co nejvíce své vlastní. Správné používání hlavičkových tagů přispěje ke stimulaci růstu provozu. Jsou umístěny v záhlaví tagů je kompletně celý text, protože vyhledávač může určit pouze několik prvních slov textu a zbytek zahodí.

  Délka textu na stránce by neměl být příliš krátký - jinak by to být dostatečný počet klíčových slov, ale ne příliš dlouho - v tomto případě bude článek bude „rozmazané“ v očích vyhledávačů a klíčových slov, ztratit se v dlouhém průchodu.

  Optimální délka textu - někde 1000-2000 slov za dva nebo tři propagovaných klíčová slova / fráze. Samozřejmě, že pro toho či onoho důvodu, že není vždy možné, aby v rámci těchto limitů. Mimochodem, délka textu je dobré nejen pro vyhledávače, ale i pro návštěvníky. Lidé nemají rádi čtou příliš dlouhé texty, stejně jako text, rozdělených do několika tisíc stran.

  Nevolnost je jedním z indikátorů kvality textu a zahrnuje četnost opakování v textovém dokumentu, stejné slovo. „Akademický kurz“ rovná podílu opakování slov do celého objemu textu.

  s vysokou úrovní nevolnost textů (nad 8%) mají nízké kvality jsou považovány zaspamlennye vykazovaly špatnou čitelnost, která bude potírání skutečných návštěvníků. A vyhledávače, pokud jsou zjištěny, snížit důvěru v místě a mohou jej dokonce zakázat. Nízká nevolnost stejné úrovni nepomůže při propagaci webu.

  Dohánějí na psaní textu, nezvyšují toshnotno více než 8-9%. Také nemají tendenci k nule. Normální hladina toshnotno - 4-6%. Téměř všechny klasické literatury má takovou úroveň toshnotno.

  Velikost stránky by neměla přesáhnout 300 KB, je třeba snížit na rozumném rozsahu, odstranění ne informační obsah. Nejlepší je velikost dokumentu na 100 KB.

  Rychlost stahování přímo ovlivňuje uživatelské faktory. Snížená doba potřebná ke spuštění přímo snižuje míru opuštění. Snížení doby načítání jednu sekundu zvyšuje konverzi dvě procenta (ale ne lineární funkce). Zvýšení doba nakládky do 7 sekund zvyšuje poruchovost 30%. Vše, co je vložen 7 sekund nebo více, což způsobuje zvýšení odskočit rychlost.

  Robot Yandex zřídka účastní pomalé stránky. To má vliv na účinnost propagace, což je vzácná stránka je indexována. Bylo také zjištěno, že přímý dopad na žebříčku dotazů poskytuje dobu odezvy serveru.

  Praxe ukazuje, že je lepší, aby se zabránilo překročení 100 interní odkazy.

  S pomocí vnitřních vazeb může mít vliv na hmotnost přerozdělení mezi jednotlivé stránky zdrojů, s odkazem na více důležitých sekcí nebo článků. Toto přerozdělování hmotnosti se nazývá Opětovné připojení a zkušenými optimalizaci je široce používán jako součást vnitřní optimalizace webových stránek.

  Externí odkaz znamená, že se vztahují k externímu zdroji. Snažte se spoléhat na chudé zdroje, to znamená, že ti, kteří mají nesprávné informace, a může poškodit uživatele. Mnoho odchozí odkazy na vašem webu - není moc dobrá. Link pouze renomovaných zdrojů.

  Nepokládejte žádné odchozí odkazy na hlavní stránce. Prodávání odkazů kazí propagace.

  W3C validátor - služba, která vám umožní zkontrolovat své webové stránky pro více norem současně, aby zjistil, zda vaše webové stránky je formát HTML (XHTML).

  Zkontrolujte, zda vám pomůže, aby se zabránilo malé chyby (chybějící závorky, uvozovky, nesprávně vnořené štítky a podobně); W3C validátor podpora moderních prohlížečů, který má vliv na přesnost zobrazení stránek v prohlížeči; validní kód je snazší interpretovat a zpracovat; Pokud je kód platný, bude zajistit kompatibilitu se stávajícími a budoucími verzemi prohlížečů.

  79 100 - Hodnocení

  87 ze 100 - bezpečné pro děti

  Míra důvěry v servisním Web of Trust (WOT) ukazuje vizuální posouzení místa ze strany uživatele zdroje, který již zavedeného rozšíření do svého prohlížeče. Princip fungování: někteří uživatelé představovat web odhad, a jiní, založený na posuzování rozhodnou jít na tomto místě, nebo ne. WOT je zcela zdarma.

  Po instalaci rozšíření, která je k dispozici pro mnoho populárních prohlížečů ve výsledcích vyhledávání vedle areálu bude určitý indikátor. Zelený kruh znamená, že na místě je bezpečná. Žlutá - musíte být opatrní při používání tohoto zdroje. Červený kruh říká, že na místě je škodlivý obsah a to je nebezpečné pokračovat.

  Schema.org je jediný uznávaný standard, který rozpozná nejpopulárnější vyhledávačů, jako je Google, Yandex, Yahoo a Bing.

  Mikrorazmetka - sémantické značkovací stránek na webu s cílem strukturování dat, na základě zavedení zvláštních vlastností v kódu HTML dokumentu.

  1. Logická struktura informací na straně pomáhá vyhledávače získat a zpracovat data.
  2. Tvorba strukturovaných úryvků na stránce s výsledky vyhledávacího dotazu zlepšuje proklikávat.

  Značení probíhá přímo na stránkách v HTML kódu se specifickými vlastnostmi a nevyžaduje zřízení oddělených exportních souborů.

  Standardní Otevřené Graf je určen sociální síť Facebook. To se nejčastěji používá k propojení publikovaných lokalit byly pokročilé, krásné a jasné.

  Vyhledávače mohou být použity k vytvoření záhlaví značkovací fragment. Yandex také používá údaje o rozložení v servisním Yandeks.Video.

  Přenášet informační služby potřebné v HTML kódu (v hlavě elementu), přidejte následující povinné metatagy:

  1. og: Typ - typ objektu, například video.movie (film) nebo webové stránky. Pokud máte více objektů na stránce, vyberte si jeden z nich (hlavní). V závislosti na druhu, můžete určit další vlastnosti.
  2. og: image - v tomto tagu předepsán adresu obrázku, který chceme vidět v oznámení. Můžete zadat libovolný obrázek.
  3. og: title - to určuje záhlaví stránky nebo oznámení.
  4. og: description - v tuto značku a registrů, textu oznámení nebo popisem místa. Facebook čte přibližně 300 znaků, takže psát více nedává smysl.
  • Otevřené Graf: co to je a proč se musí všichni přizpůsobit
  • Zaškrtněte políčko Open Graph libovolnou stránku
  • Otevřené Graph v ruštině
  • Yandex a Open Graph

  Vyhledávače brát v úvahu země, v níž je umístěn server. V ideálním případě, že server musí být umístěny v zemi, kde se vaše cílová skupina.

  Propagovat obchodní orientaci citlivé informace vyměňované mezi serverem a návštěvníky. Tím se zvyšuje loajalitu potenciálních zákazníků ke zdroji a zvyšuje úroveň důvěry. To má vliv na přeměnu zdrojů a růst pozic se jedná v téměř všech požadavků.

  Pokud www.ideas.vdolevke.ru a ideas.vdolevke.ru místa pracovat samostatně bez přesměrování. Dvě kopie mohou „lepidlo“ vyhledávačů, což má negativní vliv na optimalizaci pro vyhledávače.

  Vzhledem k problematické znakových sad na webové stránce může být problém se zobrazením některé speciality. symboly a texty.

  Doporučujeme vždy používat kódování UTF-8.

  Soubor robots.txt - seznam omezení, která pro vyhledávače roboty (roboty), kteří navštíví stránky a skenovat informace o něm. Než budete procházet a indexovat vaše stránky, jsou všechny roboty se obracejí k souboru robots.txt a hledání pravidel.

  Soubor robots.txt - je jednoduchý textový soubor, který je umístěn v kořenovém adresáři vašeho webu. A měl by být k dispozici na adrese: ideas.vdolevke.ru/robots.txt

  Existuje několik důvodů pro použití souboru robots.txt na webu:

  1. odstranit duplicitní obsah;
  2. skrýt nechtěných informací;
  3. indexování rychlostní limit.

  Vše o souboru robots.txt pro začátečníky

  Sitemap file - soubor s informacemi o stránkách, které mají být indexovány. Umístěte tento soubor na vašem webu, můžete:

  • sdělit vyhledávačům, které by měly být indexovány stránky na svých stránkách;
  • jak často informace jsou aktualizovány na stránkách;
  • co indexovaných stránek nejdůležitější.

  Mapa (Mapa stránek) soubor od A do Z

  hlavní

  Chcete-li vybrat svůj web, použijte favicon - picture speciální formát, který se zobrazí vedle adresy vašeho webu ve vyhledávači v adresním řádku.

  Prohlížeč zobrazí ikony na své stránky, vložte jej do kořenové složce webu. Můžete přiřadit různé ikony na jednotlivé stránky.

  Services vytvořit favicon:

  Když požádáte o stránku, která neexistuje, server by měl vrátit chybu 404, což znamená „Page not found“. Tento kód odezvy říká servery a prohlížeče, které tato stránka neexistuje.

  Pokud je server nastaven správně, a vrátí chybu 200 - stránka existuje. V tomto ohledu, že vyhledávače mohou index všechny stránky vašeho webu s chybami.

  Nastavit své webové stránky tak, aby při žádosti o neexistující stránku se objeví kód odezvy 404, to znamená, že stránka nebyla nalezena, nebo kód odpovědi 410, tj stránka je odstraněn.

  Když požádáte o stránku, která neexistuje, server zobrazí standardní chybovou stránku 404. Pro větší pohodlí, je doporučeno, aby si jedinečný 404 stránku. A přidat na stránku, kterou odkaz zpět na tuto stránku.

  Uživatelé podle ukládání do mezipaměti, znovu vaše stránky, strávit méně času načítání stránek. Caching hlavičky by se měla vztahovat na všechny uložitelné do mezipaměti statických zdrojů.

  Obraťte se na vašeho serveru prohlížeče cache. Doba trvání ukládání statických zdrojů v paměti cache, musí být nejméně týden. Externí zdroje (reklamy, widgety, atd) by měly být skladovány po dobu minimálně 1 den.

  Doba odezvy serveru určuje, kolik je potřeba k načtení HTML kód pro zobrazení stránky.

  Zkrácení doby odezvy serveru, takže to není více než 200 ms. Výborná doba odezvy může být spojeno s desítkami faktorů: aplikační logiky, pomalé databázové operace, směrování, softwarové platformy, knihovnách, nedostatek výpočetního výkonu nebo paměti. Všechny tyto faktory je třeba zvážit při optimalizaci.

  Mnohé webové servery mohou komprimovat soubory před odesláním ve formátu gzip, s využitím vlastních postupů nebo moduly třetích stran. To urychluje načítání zdrojů potřebných k zobrazení webu.

  Kompresi zdroje s gzip a vyfouknout funkce snižuje množství dat přenášených přes síť.

  Pokuste se zmenšit velikost obrázků na minimum: bude urychlit načítání zdrojů. Správný formát a komprese obrazu zmenšuje svůj objem. Díky tomu mohou uživatelé ušetřit čas i peníze.

  Mělo by být jednoduché a rozsáhlou optimalizaci všech snímků. V rámci optimalizace základu odříznout zbytečné pole, snížené barevné hloubky (až na minimální přípustná hodnota), odstraní komentáře a obrázek je uložen ve vhodném formátu. Základní optimalizace lze provádět pomocí libovolného programu pro úpravu obrázků.

  Velikost zdroj může být snížena tím, že odstraní zbytečné bytů, takové nadbytečné mezery, konce řádků a odsazení. Snižování HTML, CSS a JavaScript, můžete zrychlit stahování, analýzu a zobrazí se stránka.

  V případě, že množství dat potřebných v horní části stránky je příliš velký, bude prohlížeč uživatele odesílat další požadavky na server. V prostředí s vysokou latencí (například v mobilních sítích), se může významně zpomalit načítání stránky.

  Page načíst rychleji, omezit množství údajů, které mají být zobrazeny v horní části (HTML kód, obrázky, CSS, JavaScript).

  V horní části stránky zjištěno blokující CSS: 11.

  V horní části stránky nalezené blokování JS: 16.

  Před zobrazením stránky prohlížeč musí vykonávat svou rozebrat. Pokud zároveň zjistí externí skript, měl by si jej stáhnout. Tato extra cyklus operací, což zpomaluje zobrazení stránky. Rovněž požaduje, aby prohlížeč externích CSS souborů předtím, než se zobrazí obsah na obrazovce. To vede ke zpoždění a zpomalit zpracování stránky.

  JavaScript kód potřebný pro zobrazení v horní části stránky by měla být postavena, a kód, který je zodpovědný za dalších funkcí, které mají být provedeny po načtení horních prvků.

  V případě, že externí CSS zdroje jsou malé v objemu a může být vložen přímo do HTML dokumentu. Taková inkorporace prohlížeč povoluje pokračovat v načítání webové stránky. Je-li soubor CSS je příliš velký, je třeba najít CSS kód, který je odpovědný za obsah v horní části stránky a vložit ji do HTML, zpozdit načtení zbývající styly.

  Při předávání žádosti je uveden odkaz na server, což vede k dalším zpožděním, takže je třeba minimalizovat počet přesměrování. Čím méně přesměruje načtení stránky rychleji. Doporučujeme, abyste si pečlivě zkoumat design webu a provádět optimalizaci pro rychlejší stahování.

  Přizpůsobivost pro mobilní zařízení

  Uživatelé PC a mobilní zařízení používají k provádění vertikální, a nikoli horizontální rolování stránky. Při prohlížení veškerý obsah, co potřebujete k procházení stránek vodorovně nebo oddálit, způsobuje nepohodlí.

  Při vývoji mobilní stránky s meta tag výřezu, můžete náhodně umístit obsah, takže se nevejde do zadaného výřezu. Například, pokud širším zorném poli obrazu, budete muset vodorovně posouvat. Aby se tomu zabránilo, je třeba změnit obsah tak, aby se zcela zapadá.

  Design webové stránky pro mobilní telefony provádí tři úkoly: poskytuje uživatelům nejpohodlnější prohlížení webu z libovolného zařízení, podporuje tvorbu pozitivního obrazu firmy a mají pozitivní vliv na žebříčku vyhledávače na internetových stránkách.

  Zkontrolujte, zda je váš web se objevil i na mobilních zařízeních a bylo snadné použití.

  Popis výřezu. To znamená, že mobilní zařízení se bude snažit, aby jejich zobrazení jako na PC, což snižuje rozsah poměru k velikosti obrazovky. Určete výřezu značku tak, aby se vaše stránky správně na všech zařízeních.

  Výřez definuje, jak je webová stránka zobrazí v mobilním zařízení. Pokud není uvedeno, šířka stránky je považován za stejný jako standardní hodnotu PC, a je snížena, aby se vešly na obrazovku. Vzhledem k průhledové ploše, můžete ovládat šířku stránky a její měřítko na různých zařízeních.

  Získat prst do malých nebo těsně seskupené odkazy (tlačítka) je mnohem složitější, než myši. Takže uživatel může jednoduše vybrat požadovanou aktivní prvek, by měly být dostatečně velké a měly by být umístěny v určité vzdálenosti od sebe. Tím se minimalizuje počet falešných kliknutí. Průměrná šířka polštářky dospělého lidského prstu je 10 mm, takže doporučení pro aplikace Android rozhraní se doporučuje nastavit velikost aktivních prvků alespoň 7 mm, nebo 48 CSS pixelů na místě se správně nakonfigurovaným výřezu pro mobilní zařízení.

  Jedním z nejčastějších problémů, čtení stránek na mobilních zařízeních - to je příliš malé písmo. Musím neustále měřítko stránky přečíst malý text, a to je velmi nepříjemné pro uživatele. Dokonce i v případě, že stránka má mobilní verzi, nebo adaptivní design, problém špatné čitelnosti kvůli malým písmem nejsou neobvyklé.

  Použijte čitelných velikostí písma, aby vaše stránky mnohem pohodlnější.

  Pluginy pomáhají zpracovat v prohlížeči zvláštní obsah, jako jsou Flash, Silverlight nebo Java. Většina mobilních zařízení nepodporují zásuvné moduly, což vede k mnoha chybám a narušení bezpečnosti v prohlížečích, které poskytují tuto podporu. V tomto ohledu mnoho prohlížečů omezit plugins práci.

  Mnoho stránek jsou umístěny pop-up okna nebo překrytí s reklamní účely, předplatné formy, a tak dále. D. Při prohlížení webových stránek na mobilních zařízeních jsou takové reklamy v částečně nebo úplně pokrýt obsah, ale to není dost, aby si. V některých případech, pop-up jsou vytvořeny takovým způsobem, že uživatel je obtížné je ukončit. Vzhledem k tomu, obrazovek mobilních zařízení jsou většinou malé, mohou pop-up reklamy poskytují významnou nevýhodu.

  Kde na internetu najdete nápady na opravu bytu?

  Prompt stránky s fotografiemi skutečného opravy bytů, vyrobený vlastníma rukama. Možná některé skupiny v sociálních sítích. Hlavní bylo opravit nefeshenebelnym blízko k realitě :).

  mají webové stránky "Nápady pro opravu" (ideas.vdolevke.ru). Je tu spousta podrobných a užitečných informací je uvedeno. Jeho předností je nejenom v tom - v tento prostředek obsahuje část "osobní zkušenost"Kde obyčejní lidé sdílet své úspěchy v oblasti rodinných domů znovuusídlovacím s jejich vlastních rukou. V každé fázi přezkumu ze strany jeviště všechny stanovené s fotografiemi a podpisy, a to i začátečník bude vše jasné. Osobně jsem našel to hodně zajímavých nápadů pro koupelnu a lodžii.

  náš příklad - lodžie 6 metrů, zcela nevyužité místo. Rozebráno balkon jednotka (udržování betonový základ sám o sobě není třeba upravit s BTI, což je dřevěný stůl nahoře). Lodžie sám rozdělen na dvě části - jedna bylo pokračování v místnosti, a druhá sada velký sušák na prádlo, a z malé zbývající "appendiksa9quot; vyrobena komora sáně, plechovky, nástroje a jiné odpadky. Nastavit okna s trojskly, obrovský vrstva izolace by měla být, pak - panel na podlaze - dlaždice podlaha přinutil teplé s pohodlným ovládáním. Barevnost - béžová, a tmavém dřevě. Tato technika umožnila rozšířit prostor a dát více prostoru pro dětské komody a žehlicího prkna. Zejména proto, že se okno na druhé straně balkonů pro sušení prádla může být nyní bez otevření, jako oblast dělená dveří.

  Většina myšlenek registraci je převzat z výše uvedeného webu.

  Pokud vezmeme v úvahu sociální sítě, ale opravdu se mi líbí skupinu VC Školní opravy

  Je tu spousta nefeshenebelnogo až velmi dobrá.

  Fotografie je reálná z účastníků. Ale nebyli dost 1,562,045 předplatitelů. Zjistil jsem pro sebe existuje spousta zajímavých věcí.

  Druhá skupina také školní opravy 594 710 odběratelé

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 8 = 9