Ikea dětský nábytek adresář

Ikea dětský nábytek adresář

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Dětský nábytek Ikea: krása, pohodlí a bezpečnost

Mnozí rodiče dávají přednost vybavit dětský pokoj nábytkem IKEA, protože se jedná o funkční, praktické a bezpečné Ikea - známá značka, která vyrábí nábytek a další zboží pro domácnost. Více než 60 let se těší zákazníkům vysoce kvalitní produkty, které jsou dostupné pro širokou škálu lidí. Nejpozoruhodnější jsou názvy produktů, které jsou relevantní pouze ve skandinávských zemích. Například IKEA Dětské nábytek a další produkty pro děti mají jména ptáků a savců v švédském jazyce. Mezi nimi jsou i švédská adjektiva.

Funkční dětský nábytek Ikea: Katalog a výhody

Nábytek pro dětské pokoje navrženy s pomocí týmu odborníků, který se snaží dívat se na svět očima dětí. Testují postele, stoly, skříně, židle, se snaží, aby se jim tak pohodlné a bezpečné.

Podívejte se na sortiment dětského nábytku z Ikea může být na internetu, nebo do speciálního adresáře

Mezi hlavní výhody dětského nábytku z Ikea:

 1. čistotu životního prostředí. Absolutně všechny interiérové ​​prvky jsou vyrobeny z materiálů, které nezpůsobují alergické reakce.
 2. Nízká hmotnost. Dítě může snadno zvednout nábytek a přesunout ji. A v případě pádu objektu obdrží zranění.
 3. Dobrá odolnost. Stoly, skříně, židle a jsou navrženy tak, aby byly těžké převrátit nehodu.
 4. Vysoká požární bezpečnost. Veškerý nábytek je považován nehořlavé impregnace.

Rozsah dětského nábytku patří:

 • Lůžka pro děti od 0 do 12 let;
 • Přebalovací pulty;
 • Dekorace do dětských pokojů (hodiny, zrcadla, výška metr);
 • Stoly a židle;
 • Úložný nábytek (zásuvky, stojany, skříně);
 • Pohovka a gauč.

V podstatě nábytek vyrábí velké sbírky provedené ve stejném stylu. Z tohoto důvodu, který kombinuje různé kusy nábytku, je možné znovu vytvořit jedinečné interiéry, které jsou podobné a dítě a rodiče.

Ikea kolekce nábytku Stuva: jednoduchost a všestrannost

V sérii nábytku Stuva zahrnuje především skříně, police a zásuvky pro uložení věcí. Z nich můžete sbírat různé kombinace, a můžete si koupit položky samostatně. Veškerý nábytek je lakován buď bílé nebo světlé barvy, perfektně kombinovat mezi sebou.

Ikea nábytek Stuva je velmi populární, protože to je univerzální a snadno ovladatelný

můžete vybrat nejoriginálnější návrhy:

 1. Patrová. Tento kus nábytku je zastavěné výstavba stoly, postele, skříně a police nebo zásuvky pro skladování. Dítě může poučit tady, spánek, přehrávání a obchod školní potřeby a oblečení.
 2. Přebalovací pult. To představuje režijní skříňku s měnícím desce. Když dítě vyroste, přebalovací pult může být převedena do plného stolu.

Díky klasickému designu a uni barvy, nábytek Stuva snadno vejde dovnitř jakéhokoliv dětského pokoje.

Dětský pokoj: Ikea interiéry pro všechny věkové skupiny

Tvorba interiéru by měly brát v úvahu všechny potřeby a přání dítěte. Děti stále vhodný nafukovací křeslo pod celkovým stylem místnosti, nebo ne. Hlavní věc je, že dítě bude na něm pohodlně a pohodlně sedět. Zařízený Ikea nemají takové problémy, protože předměty z různých sbírek lze perfektně kombinovat mezi sebou. Například případy sérii LEKSVIK, zdobené v odstínech hnědé, dokonale v kombinaci s bílými hrudníky Brimnes.

Používání nábytkem IKEA, můžete zařídit prostor pro dítě jakéhokoliv věku

Bez ohledu na styl designu, dětský pokoj by měl být rozdělen do následujících oblastí:

 • Play oblasti;
 • Místo na spaní a odpočinku;
 • Rohový tvořivosti.

Na místo na spaní by měla být pohodlná postel. To může být kolébka má vysokou plot pro nejmenší; Len lůžko pro rostoucí dítě; Kompaktní loft postel pro dospívající.

V rohu kreativity je pohodlný stůl a židle, aby se dítě mohlo vyřezávat spolu s rodiči, lepidla, design, šití, malování. Například Ikea nábytku v sérii Mammoet je ideální pro tento účel. Portálem bebiblog matka mluvila o Ikea tabulek pouze pozitivní, protože se snadno čistí, odolný proti poškrábání a zachovat prezentaci po několika letech provozu.

Na území her a hraček jsou umístěny skříně nebo zásuvek pro skladování. Když se dítě otočí 11 - 12 let, tato oblast může být odstraněn a dát na jeho místo malou pohovku nebo křesla pro kamarády dítěte.

Zajímavé nápady z Ikea: dětský pokoj pro chlapce

V podstatě ve sbírkách veškerý nábytek Ikea za předpokladu univerzálních barvách: bílá, béžová, mléko. Ale chlapci mohou vytočit vnitřek modulů modré, zelené, hnědé nebo pistácií. Pokud žádný z navrhovaných barevného gamutu nejsou spokojeni s dítětem, můžete si koupit bílý nábytek a vložit přes její samolepící fólie libovolné barvy nebo vzor.

Dětský pokoj pro chlapce musí obsahovat pohodlnou postel, stůl a funkční tabulky Ikea

Na různých barvách, můžete si vybrat skříně nebo zásuvek s barevných polí. Zkušený designér může snadno pomoci zvednout potřebnou kombinaci.

Prostor pro chlapce, aby tento nábytek:

 • Postel (pro studenta může používat univerzální loft lůžko);
 • Stůl rohový počítač;
 • Skříň;
 • Police na knihy a hračky.

Toto je minimální soubor nábytku pro chlapce, který se vejde i do malé místnosti. Ve větších prostorách, můžete nastavit tabulku pro kreativitu, boxy pro uložení sportovního vybavení, pohovku nebo křeslo. S věkem, potřeba předělat místnost, a pak další bytové objekty budou postupně dostat ven

Bílá a béžová nábytku používají v místnostech, kde se děti různého pohlaví.

Speciální nabídky z Ikea: interiérový design pro dívky

Pro dívky ve sbírkách Ikea najdete nábytkem, zařízené v jasně růžové, červené, zelené, žluté barvy, nebo používat tradiční bílou barvu.

Kuchyňský nábytek z Ikea budou především využívat dívky, protože je to neuvěřitelně krásná a je vyrobena v jemných tónech

Velmi zajímavé nabídky k dispozici v Duktig řadě nábytku, který se chystá hraček kuchyní. Spodní část kus nábytku hraje roli hrudník pro ukládání věcí nebo hraček, a vrchol je zastoupena sporákem a dřezem. Seshora můžete zavěsit kuchyňské náčiní nebo vystavit další příslušenství.

Hlavními výhodami nábytku pro dívky:

 • Jasné syté barvy;
 • Žádné ostré úhly;
 • Originální konstrukce;
 • Schopnost kombinovat nábytek z různých sbírek.

Akrylový povlak s nábytkem snadno vymazat stopy jakéhokoli znečištění, takže dívka mohla dokonce zapojit do vaření v jejich kuchyni s hračkami.

Přehled dětského nábytku Ikea (video)

Hlavní výhodou tohoto nábytku IKEA je jeho skutečná cena, která nezahrnuje další poplatky za sestavu, protože většina nábytku kupujícího se děje doma sami podle následujících jednoduchých pokynů. Provádění oprav v dětském pokoji, měli byste dávat pozor na nábytek z IKEA, který upoutal pozornost svou jednoduchostí a univerzálností využití. A příklady hotových interiérů pomoci určit volby. Otevírací doba obchodů v různých městech se mohou lišit, ale pro většinu kupujících, jsou pohodlné.

Ikea dětský nábytek adresář

Váš košík

Vyberte si město

Máte další dotazy? Budeme rádi zodpovíme

© 2008-2018, "Dostavkin (Krasnodar)"

Dostavkin (Krasnodar) není rozdělení nebo dceřinou společností IKEA. Dostavkin (Krasnodar) - je nezávislý poskytování služeb zboží z IKEA. Dostavkin kupuje a organizuje dodávky zboží z IKEA jménem a jménem klienta na základě smlouvy o obchodním zastoupení.

Ikea dětský nábytek

Že společnost může nabídnout IKEA zařizování dětského pokoje? Tato otázka je v zájmu všech rodičů, kteří chtějí vidět radost a potěšení na tváři svého dítěte, pokud je nový nábytek bude ve svém pokoji.

V katalogu IKEA nabízí širokou škálu možností modulárního nábytku pro dětské pokoje, budou náklady, které překvapí každého, bez výjimky zákazníky. Modulový nábytek je v současné době nejvíce výhodnou možností pro dětské pokoje, protože všechny děti vyrůstají, a spolu s ním, změnit své preference, včetně nábytku. Modulový nábytek se vyznačuje tím, že rodiče budou moci maximálně efektivní využití prostoru místnosti dítěte, vybavit jej podle vašich potřeb a samozřejmě na přání dítěte.

Katalog IKEA - je široký sortiment dětského nábytku, který je vyroben z materiálů, které jsou absolutně neškodná těla dítě a dospívající. Nákup dětského nábytku v Ikea, rodiče se domnívají, že jejich dítě bude cítit pohodlně v místnosti. Všechny dětského nábytku jsou funkční, to znamená, skříně, komody, police, stoly a počítačové stoly lze vyhovět všem dětské oblečení, a to nejen oblečení a hračky, ale také psací potřeby, knihy, CD a další.

Všichni rodiče vědí, že děti milují házet svoje věci v místnosti, ale nelíbí se dát věci do pořádku. V případě, že dětský pokoj je zařízen ve stylu Ikea, dítě, jistě rychle zvykli na zakázku, bude uveden v jejich skříňky všechny věci, které před časem on potřeboval hrát nebo pěšky.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 2 =