Ikea fasády pro kuchyně

Ikea fasády pro kuchyně

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

80 fotografií IKEA Kuchyně: Vyberte si

Společnost Ikea, jako pravidlo, pokud jde o barvy pro fasády kuchyňského nábytku nabízí skromný a neutrální odstíny, které harmonicky s jakýmkoliv designem a vybavením interiéru.

V kuchyni, tyto barvy vždy přirozený vzhled a atraktivní. Například, kontrast světlých pastelových odstínů s hlubokou tmavou barvu perfektně přiděluje geometrii a dekorativních prvků v interiéru kuchyně. Jinými slovy, vytváří zaměření na konkrétní detaily. Zároveň neutrální paleta ladí s jakýmkoli designem a výzdobou. Tady na tom nezáleží jakoukoli formu topy nebo pohled kuchyňské zástěry.

Klasické verzi bílé kuchyně vždy zůstal populární. Nicméně, jeho výkon se může měnit: matný, moderní, klasické nebo lesklé hladké fasády. Bílé dveře nábytek produkty pomáhají vytvořit krásu a čistotu v kuchyni. Opticky rozšířit prostor sady. Kupující Ikea nábytek často dávají přednost této možnosti, protože v sobě spojuje s jakýmkoliv stylu a designu kuchyně. dekor položky v takovém prostředí bude vypadat ještě atraktivnější.

Hlavní předností bílé fasády Ikea kuchyňské sestavy je vzhledem k možnosti změny nábytku produkty bez zbytečných finančních nákladů. Například majitel může nahradit ocel zpracovává až po tmavě zlato nebo prvků udělujících místnosti elegantní a bohatý vzhled. Pro větší harmonii lze nastavit ve stejném rozsahu různých doplňků pro kuchyň: háčky, kohoutky, držáky na ručníky a tak dále. Bílá kuchyňská linka je perfektně kombinovat s dřevěnými prvky. Tím se obraz kuchyně více elegantní a moderní. Dřevo je třeba provést horní a dolní fasády, desky, kuchyňský ostrůvek nebo bar.

Další originální trend nyní staly zajímavé odstíny modré. Mnoho kupujících zvolit barevný model. Zatímco blue tón může být provedena nebo celý set, nebo jen některé z jeho částí. V této situaci, kdy v kuchyni má průměrnou nebo velký prostor, je lepší věnovat pozornost možnosti, zcela dokončeny v modré barvě. Ale chcete-li zvýšit výšku stropu vizuálně, je lepší, že horní skříňky jsou světle modré. Ve stejné době, malá kuchyňka umožňují použití tmavě modré barvě pouze v jednotlivých složek kuchyňských linek: ostrova, fasády nebo v jídelně.

Nemoderní nezachází jako šedé. Zatímco odstíny mohou samy o sobě být pestrá a nečekané. Neutrální barva je univerzální, to vypadá krásně a ušlechtilé. Je naprosto hodí do jakéhokoli prostoru, bez ohledu na podlahové plochy a styl výzdoby. Přesto se v malé kuchyni se doporučuje použít tyto barvy: barva ranní mlhy nebo kouře. Ve stejné době, velká kuchyň umožňují použití tmavě šedé a syté barvy, jako je antracit nebo hluboké asfaltu.

Kontrastní kombinace také atraktivní vzhled a organicky v kuchyňských frontách. Harmonie světlé a tmavé skříně Deska kuchyni dodá šmrnc a originalitu. Taková kuchyň bude vypadat moderní a ekologické. Kromě toho, že tyto barvy izolován geometrické prvky, některé oblasti v místnosti, pomůže zvýšit výšku vizuální prostor.

Individuální pozornost, opravdu skvělé jídlo. Výbor doporučil, aby instalaci kuchyňské linky tmavých tónů. Obraz takového nábytku dát prostor luxusního a dramatický vzhled. Ale je tu jedna důležitá varování: pro tmavé plochy fasády péče o něco složitější a delší, než světlé nábytek.

Styl pro Ikea kuchyňské linky

Nyní jsou všechny konstrukční rozhodnutí o fasádách kuchyňských sestav jsou rozděleny do dvou velkých hlavních skupin, z nichž každá má další poddruhy:

1. Moderní styl IKEA kuchyně. Jeho charakteristickými znaky jsou praktičnost, minimalistický design a stručnost. Sluchátka jsou často tato konstrukce představuje hladký lesklý nebo matný povrch. Nicméně, tam je možné kombinovat různé možnosti designu. Například běžný model je soubor nábytku, v němž horní vrstva nemá kování a spodní skříňky jsou kliky s dveřmi. Ale barva a struktura obou úrovních, je tedy identická. Minimalismus je dokonale v kombinaci s moderním stylu kuchyně oblastech: high-tech a dalších módních vzorů. Jednoduché a stručné modely se vyznačují tím, funkčnost a snadné použití. Zvláště často se používá úhlový model vítězný typ celého areálu. Ale dekorativních prvků lepší pozici v jiných oblastech v kuchyni.

2. Klasický styl IKEA kuchyně. Tradiční fasády a vypadat v místnosti stručně a jednoduše. Nyní v módě přísných a skromných možností pro design kuchyňského nábytku. Často, tam jsou modely ve stylu neo-klasické, jiné než vnitřní přizpůsobování se požadavkům moderního člověka. Není nutné schovávat se za fasádami a spotřebičů. Teď to vypadá, ne impozantní. Kromě toho, tradiční kuchyně nastaví provedení může mít skleněné vložky, kombinace dvou nebo více materiálů, lišty a jiné zdobení předmětů.

Vyberte si stylové fasády pro kuchyně v obchodním domě IKEA

To, co se nám líbí nábytkem IKEA? Pro možnost přijít s vzhledu vaší kuchyně a změnit jeho design volně Jednou jsem něco nového chtít. To Ikea nabízí nádherný koncept: shromáždit řadu relevantních a praktické moduly, a pak jednoduše doplnit ji s krásnými fasádami, které budou v souladu s celým interiérem. Takže můžete aktualizovat nábytkové stěně za relativně malé částky, a to i bez časově náročných permutací. Zbývá jen vybrat dveře v pravém stylu.

Vlastnosti interiéru - svůj závazek přírodními barvami a jednoduchými liniemi. Pokud se rozhodnete vytvořit kuchyň v tomto lakonický stylu, vy vhodné fasády Ikea následující série:

 • Brokhult nebo Tingsrid - levná plochý panel z laminované dřevotřískové desky 18 mm. Mají velmi výraznou kresbu dřeva a přirozené tóny vlašských ořechů, černé pevné, světlé břízy. Perfektně kombinovat s náplast pera profilů, které dodávají interiéru stručnou formu hotový, ale nepřitahuje příliš velkou pozornost.
 • Erste - světlé horizontální a vertikální slepé fasády červeno-oranžové barvy s lesklým lesk. Ikea navrhuje, aby jejich použití jako akcenty dát osobnost do vaší kuchyně, provedený v upoutaných barvách. Mimochodem, tyto modely jsou velmi vhodné pro high-tech interiérem, ale je třeba je aplikovat stejným způsobem - je přísně dávkovat.
 • Kallarp - slouží ke stejnému účelu jako Erste, ale už má šedozelenou barvu s lesklým efektem. Varianty různých tvarů a velikostí jsou větší a samotné fasády již ze strany několika různými technologiemi - z dřevotřísky potažené melaminovou pryskyřicí a voděodolným akrylovým lakem. Ale pro lemování používá robustnější plast.

Design kuchyně ve stylu Art Nouveau dnes nejsnazší vytvořit: producenti povrchových materiálů nabízí širokou škálu interiéru napodobuje přirozenou strukturu a Ikea - ideální pro fasády skříně.

U takových jídel tradičně vybrat z masivního dřeva nebo přesné kopie.

 • Budbin - obrovské rodinné obložené dveře o tloušťce 19 mm dřevotřísky. Zde najdete kompletní sadu: slepý fasád, rámec s prosklením a dokonce i přední panel zakrývající vložené myčku. Leaf pokryta několika vrstvami akrylové a polyesterových barev, které jim poskytují ochranu proti vlhkosti a snadno se čistí. IKEA pro tyto produkty poskytuje záruku 25 let.
 • Dalarna - dveře současné břízy pole - z dobré a trvanlivé. Zdůrazňují krásu sofistikovaných panelů a hlubokým tónem tmavých skvrn. Clear polyuretanový lak také skrývá původní kresbu stromu. Nicméně, některé modely jsou malované v jasných barvách, ale je to spíše jemné fasády pro interiér ve stylu Provence.
 • Filipstad - real dub šik. Na rámu ukotveného z trvanlivého array sololit listy jsou lemovány přirozenou dubovou dýhou. Noble tmavě hnědá barva povrchové úpravy dává pigmentovou skvrnu, takže struktura dřeva je snadno viditelný. Je to docela drahé modely, ale ve vnitrozemí klasické kuchyně, vypadají velmi pěkně a zdravě.
 • Edserum - pokud chcete dosáhnout podobného efektu, ale zároveň se trochu ušetřit, hodí dveře dřevotřísky. Jsou zdobeny lzhefilenkami a laminovací fólie, která napodobuje strukturu dřeva. Volby pro vytvoření stejné jako u Filipstad - slepé, double úhel a rám se skleněnými fasádami. Ale cena pro rodinu Edserum zhruba třikrát nižší.

Interiér klasické kuchyně vyžaduje drahé a vysoce kvalitní nábytek z přírodních materiálů. Ale to není nutné používat z masivního dřeva - elegantní dřevěné dýhy na fasádách bude víc než dost.

Rustikální styl dnes v módě, takže Ikea má postaráno o vhodných fasád:

 • Torhemn - krásné dveře z MDF, pokryté přírodní dýhou popela, v interiéru kuchyně vypadalo docela neobvyklé. Tady na každé fasády jedinečný vzor a povrch dřeva proti vodě a nečistotám chrání průhledný lak. Ventily jsou k dispozici v pevném nebo mesh zesílené zasklení. Dimenzování je také poměrně velký - 15 možností od 20h80 do 60h140 vidět.
 • Hitarp - velmi typické fasád v teple bílé barvě s reliéfem imitujících svislé latě. Ve skutečnosti jsou tyto dveře jsou vyrobeny z dřevovláknité desky, barevného akrylové a dále chráněna proti vodě lesklým polyesterovým lakem.

Ve venkovském stylu se může zdát jednoduché, a dokonce i trochu naivní, ale kuchyň bude vždy vypadat dobře.

Nejlepší volba pro kuchyně malém prostoru. Oba tyto styly nelíbí dekor hojnosti zbytečných detailů a doplňků. Ale oni jsou velmi citlivé na účinky světlých lesklých povrchů:

 • White Wedding fasády nebo tmavě šedá Ringult zcela plochá a bez zbytečných dekorací - to, co chcete, aby vaše tech kuchyni. Jsou vyrobeny z MDF, chráněné vrstvou akrylové a polyesterové nátěry. Ale nejdůležitější věc - v této sérii již má úzký vertikální šířku dveří pouhých 19,7 cm - jen pro malé moduly, které mají být často instalovány v malé kuchyni.
 • Vokstorp - stejný sněhobílé sadu plochých fasádách, ale s matným efektem a skrytými úchyty. Nicméně, tam je světle béžová varianta lesk. Dveře jsou vyrobeny pouze ve formě panelů z dřevotřísky neslyšící tloušťce 21 cm. Nahoře jsou pokryty odolného plastu ABS.
 • Grevsta - absolutní hit v high-tech high-tech. Tyto fronty vyrobeny ze stejného dřevotřískové desky s ochrannou plastovou vrstvou, ale i mimo lemované plech z nerezavějící oceli. Nicméně, zatímco Grevsta rodina je zastoupena pouze dva typy dveří: slepých záhyby na podstavci a předním panelu myčky.
 • Yutis - moderní fasáda vyrobena z tvrzeného skla v hliníkovém rámu. Sedm různých velikostí od 30x60 cm, aby 40h100 zvolit křídla jakéhokoli kuchyňského modulu. Sklo přichází s matným bílou nebo černou kouřovou účinek, takže dveře jsou samy o sobě schopny stát interiérové ​​dekorace.

Ti, kteří chtějí vytvořit v kuchyni je něco naprosto jedinečného, ​​Ikea nabízí novou sérii fasády Calvia. Poškození laminování filmu abstraktním potiskem s elegantním akvarelových efektů umožňuje vytvořit neobvyklé „mashup“ přímo v sestavě headsetu. Dveře jsou poskytovány symetrické montážní otvory jsou umístěny tak, že je snadno zavěsit na konstrukci fasády nejen na pravé / levé straně, ale obráceně, pokud dáváte přednost. Celková vydáno až 6 odběrů možností, které lze kombinovat podle vašich představ.

Fasády do myček nádobí

Skvělý způsob, jak zamaskovat myčku v obecném rozmezí skříní - čelní panel z Ikea, které napodobují konvenční dveře nebo víka zásuvek celé číslo od 2 do 4. Pro většinu běhů v obchodě lze snadno najít vhodnou nabídku fasády:

 • Vokstorp - světle béžová lesk;
 • Sevedal - DSP-bílý štít s jednoduchými panely v duchu této zemi;
 • Torhem - stejný rustikálním stylu, ale panely jsou již z přírodního dřevěného popela, potažené průhledného laku;
 • Filipstad - chic filenchaty fasáda MDF dřevěný rám, dýhované dub;
 • Heggebi - bílé a téměř neviditelné „krabice“ na panelu se perfektně hodí v minimalistickém interiéru, kde jsou všechny moduly vybavené bezúchytkového frontách.
 • Ekestad - lakonický dýhované desky vypadají prostě perfektní důsledku přirozeného stínu dubového dřeva.

Volbě fasády pro kuchyně v katalogu IKEA, aby okamžitě určit typ a konstrukci hardwaru. To zahrnuje nejen madla, ze které budou záviset na vzhled vašeho interiéru, ale také skryté panty. Například, můžete tak učinit, aniž by a příslušenství zásilku při všech fasádách vybavených zavírače integrovaným push-otevírací mechanismus.

IKEA kuchyň. Část 2. Variace na fasádách

V IKEA docela dobrou volbou fasád. Věříme, že se správným přístupem, každý z nás, a to i ty nejnáročnější zákazník může vyzvednout kuchyňského nábytku. Zde se zaměříme na řadu čelních panelů a dveří, stejně jako řada samostatných kuchyní a pokusit se poskytnout odpovídající a objektivní popis z nich.

Abstrakt - elegance v jednoduchosti

Abstrakt je odolný a snadno se čistí nádobí. Řada se skládá z čelních panelů a dveří pro podlahy, nebo výklopnými rohové skříňky. Tato kuchyně může být právem nazýván „brilantní“ v doslovném i přeneseném slova smyslu. ABSTRAKT lesklé kryty poskytují zvláštní atmosféru, díky níž není jako každá jiná série. Dveře skříní jsou vyrobeny z dřevovláknité desky. Zvláštní pozornost je věnována doporučit červené fasády jsou pokryty akrylovým plastu, zatímco ostatní barvy mají potažení filmem. Výrobce rovněž nabízí tuto sérii v lesklém krému, šedé, černé a klasické bílé. Další výhodou kuchyně Abstrakt je možnost kombinovat své prvky druhé série IKEA kuchyních, například dveře okruhu. Lesklý stejné provedení z nich dělá nejen pevné a odolné, ale také velmi atraktivní, nemůže posunout ve prospěch výběru produktů ze série Abstrakt.

Lidingö - lídr v oblasti evropské pohodlí

Snil o rohovou komfortu, který vám připomene staré dobré Evropě se svými rodinnými hodnotami? Doporučujeme věnovat pozornost řadě Lidingö IKEA. Soudě podle názorů, kupující dojmy Lidingö poněkud rozporuplné. Někteří z nich věří, že kuchyň Lidingö řada nedostatečně praktický vzhledem k sněhově bílá barva jeho fasády. A jeho cena je o něco vyšší, než je běžná cena za IKEA kuchyni, ale estetický vzhled a zdrženlivost Lidingö nemůže nechat lhostejnými spotřebitele, a to více než kompenzovat náklady tohoto krásného a kvalitního nábytku do kuchyně. Kompaktnost je další výhoda Lidingö a fasád překvapující odolnost proti znečištění. Tajemství je, že jsou pokryty melaminem vysokým tlakem, který se nebojí jakékoliv nečistoty nebo mastnoty. Katalog IKEA představuje různé možnosti pro kuchyňské dekorace ve stylu Lidingö: hluché Dřevo (včetně myčky nádobí) a skleněné dveře, přední a dokončovací panely.

Kuchyně ve stylu „Provence“ v poslední době stala velmi rozšířená a populární. Netřeba dodávat, že takové potraviny není na rozdíl od jiných stylu „Provence“ zaujme svou elegancí a romantismu. V neposlední řadě role ve stylu „Provence“ hraje barvu nábytku. To je ovládáno jasných barev a odstínů: bílá, mléko, béžové. Vizuální lehkost a vzdušnost kuchyňské doplňky pomůže doplnění kolekce IKEA, stejně jako květiny a rostliny. V přítomnosti řady Ctot IKEA má na předním panelu dveří a pro výklopné rohové skříňky, dveře se skleněnými fasádami a dokonce i pro horizontální umístění. CTOT je doplněna řadou skříňky Faktum rámů.

APLOD - stylový, moderní, moderní

Demokratická volba kuchyni prostředí je řada fasád APLOD. Někteří ji dokonce nazývají futuristický. Futuristický styl - odmítnutí něco známe, a ponoření do nebeské síly. Na druhou stranu, APLOD do jisté míry mohla chytit a vlastníci, kteří mají rádi klasickou hudbu. Kromě toho, kombinace červené a bílé milovníky kontrastu. Pokud chcete strávit hodně času v kuchyni, pak APLOD vytvořila pro vás. Tato série fasád můžete také vyzvednout spotřebiče, hrál v přísném a minimalistickém stylu. fasády řady APLOD kombinované řady zboží rubriky a Faktum.

GNOSHO - působivý interiér kuchyně

Řada GNOSHO je čelní panel, panel dveří i nad hlavou, vyplněny černě, pod stromem. Předpokládá se, že tmavé barvy a odstíny jsou relevantní pouze tehdy, když velká kuchyň. Vzhledem k tomu, tmavá barva zužuje prostor a snižuje i vizuálně. Ale GNOSHO - to je hraniční verze, která zjistila IKEA návrhářů. Vizuálně, prostor není nijak snížena. Stejně tak kvalita - vlhkost - je dosaženo kombinací GNOSHO dřevotřísky melaminem a polypropylenu. Z tohoto materiálu jsou vyrobeny dveře a přední série panelu. Ve skutečnosti, pravděpodobně proto GNOSHO záruka 25 let. Obecně platí, že tato série lze nazvat úžasný, a ve vážném designu.

NEXUS - série, ve skutečnosti je to velmi dobře známo v širších kruzích. Jedná se o poměrně levná série, která se hodí pro odnímatelnou bydlení, nebo pro ty, kteří jsou většinu času mimo domov a použít v kuchyni, když je potřeba, ale jen zřídka. Dovolte mi vysvětlit, proč: fasády jsou vyrobeny z dřevotřísky, březové dýhy a pokryt bezbarvým lakem s nádechem. Při intenzivním používání, a neustálé přítomnosti vlhkosti, rychle přijít do rozpadu poté, co ztratil svůj původní vzhled. Série je zastoupena dveře a čelní panely v jedné barvě, zdá se nám, že je jiný, byť malé, ale nevýhodou série. Takže NEXUS - dobrá cena a kvalita řady, ale s určitými výhradami v provozu.

NORE - „lahodí oku“ a přirozeně

První věc, která přijde na mysl, když vidíte sérii Nore -. „Komfort“ slovo Opravdu pěkný výhled, estetické, vizuálně klid série. To je podporováno variace v povrchové struktuře fasády. A řada vypadá v bohatých, vážně, vzhledem k tomu, že je vyrobena z masivního dubu a dýhy potažené akrylovým lakem. Oak je již dlouho považována za nejspolehlivější materiálu, takže případné nevýhody ji použít v kuchyni nebojte. Potěšen a přítomnost fasády se sklem, ale vždy dát do kuchyně ještě zajímavější chuť a vzhled. IKEA návrháři mají také přijít s „dar“ pro ženy v domácnosti: nastavitelné police, které lze snadno čistit a opravit v nutných případech umístění větších nádobí nebo kuchyňské náčiní.

Soudě podle názvu série, by mělo být alespoň složitý, ale IKEA návrháři rozhodli překvapit zákazníky tím, že rozvíjí celou řadu velmi jednoduché průčelí v bílé a černé a hnědé. Přes zjevnou spolehlivost fasád, zneužít, by měli být pečlivě, aby se zabránilo dlouhý pobyt vlhkost. Ramsjö as NEXUS je vyrobena z břízy. Jediným rozdílem je použití dýh není jako v NEXUS a březového masivu. Ve srovnání s dubem je určitě mnohem zranitelnější materiál. Doplněna řadou čelních panelů Ramsjö široce používány rámce Faktum sérii. Také v katalogu, existuje několik možností pro venkovní panely montovanými a samostatně stojící skříně PERFECT Ramsjö.

ROKKHAMMAR - kuchyň v „univerzální“ stylu

Kuchyň ROKKHAMMAR správně uznána jako univerzální řešení pro kuchyňské vybavení všech velikostí. Tato řada nábytku se úspěšně používá v chatách a v městských bytů a domů v zemi. Objekty ROKKHAMMAR řadu nábytku z nejlepších materiálů a kašírování desky se zabránilo jejich mechanickému poškození. Praktické šuplíky pomoci hostitelé uspořádat množinu uložení potřebných v každodenním životě detailech. Pro milovníky ostrovní kuchyně ROKKHAMMAR návrháři vyvinuli kuchyňský „ostrov“. Kuchyně série ROKKHAMMAR - pro ty, kteří dávají přednost stylu a elegantní vzhled a slušnost. Je plně schopen sloužit svému majiteli mnoho let, a to i s přihlédnutím k aktivní činnosti. Velký seznam skříněk různých konfiguracích - podlahy, roh, zeď, vysoká - umožňují vytvářet v kuchyni svých snů. Přítomnost polic, kovových koších a zásuvky - velká pomoc při provádění požadovaného výsledku.

Okruh - opravdu smělé série IKEA kuchyňských frontách. Obsahuje dveře skříní a myčkou nádobí, stejně jako úpravy a stropní panel. K dispozici je v kategorii a řada skleněné dveře. Tato kolekce, podle našeho názoru, vypadá velmi moderně, světlé a odvážné, a to zejména tím, že poskytuje výrobce barev. Zde můžete vidět zelený lesk a modré a červené, a dokonce i barvu - jasně tyrkysovou. Také na vnější straně fasády mohou být vyrobeny z nerezové oceli, která je ideální pro kuchyně v moderním stylu, stylu „high-tech“. To ušetří majitelé z poskytnutí dalších vyhledávání a kuchyňské spotřebiče, aby odpovídaly fasádu, protože je tolik v „nerezové oceli“ barva, která je určitě s cílem zjednodušit a urychlit navrhování nové kuchyně.

Absolutně ‚plochá a klid,„série frontách - SOFILUND. Skládá se ze všech možných variant dveří a panelů v různých velikostech. Přední barva docela dobře - ořech, světle šedá. Žádné kudrlinky, příjemné číst, i když to může být v názoru na některé, a rustikální v kolekci vzhledu. Dávejte pozor na to, že kolekce obsahuje prvky, jako báze a dekorativní římsou, který může být významným faktorem při výběru. Doplněna řadou fasád SOFILUND klasicky - pomocí Faktum skříněk.

FAGERLAND - série frontách, „s twist“

Ignorován a my jsme tak zajímavého ve všech ohledech sérii fasád FAGERLAND. Jaká je jeho funkce? Za prvé, listoval katalogem, upoutá pozornost v přítomnosti kolekci výrobků FAGERLAND prvek jako je skříň vína. Je skvělé, že pomáhají utvářet kuchyně netriviální formu a zředěný několika frontách. Nyní zpět k tématu fasád: volba je dostačující, jsou režijní skříně a přední panely (jako truhlář, znovu vybízí Faktum), prosklené dveře, sklep, dveře stěna skříně, včetně k domu mikrovlnnou troubu. Dalším faktorem, který přitahuje kupce, je barva fasád FAGERLAND: borovice pokryté skvrnou v antickém stylu.

Série frontách s melodickým názvem je opravdu docela „pohledná“ kolekce. Přesné výkon v březové dýhy, barevného a čirého potažené akrylovým lakem, zajišťuje fasádní materiál na životní prostředí. Dveřní zárubně jsou vyrobeny z břízy. Dveřní panely mohou být instalovány na pravé nebo na levé straně. Celá série se provádí v jedné barvě - klasické hnědé. Na skladě mají všechny potřebné fasády pro design kuchyně, zejména skříně FAKTUM série. Potěšen a záruka, kde se uvádí IKEA v Edel - 25 let!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 6