Imitace interiér fotografie dřevo

Imitace interiér fotografie dřevo

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Vnitřní obložení imitace řezivo. Foto nápady a možnosti pro interiéry

Docela zajímavá a nákladově efektivní možnost je považována za imitací interiéru dřevem. Fotografie uvedené v tomto článku ukázat krásu a bohatost interiérů v ruském stylu, který je velmi populární v naší zemi. Materiál použitý v tomto obložení stěn v interiéru, šetrné k životnímu prostředí a trvanlivé. Pomocí něj můžete vytvořit útulnou, příjemnou atmosféru v oblasti bydlení napodobující skutečnou dřevěný trámový povrch.

Beam imitace v moderním interiéru

Takový materiál je považován za jeden z poddruhu vlečky. jehličnaté nebo listnaté dřeviny použity k jeho výrobě. Má za sebou řadu kvalitativních výhod:

 • To není zmenšit kvůli drážek;
 • obklad proces je snadné a nevyžaduje žádné speciální dovednosti;
 • To nemění barvu při vystavení slunečnímu světlu;
 • nízké náklady;
 • odolnost vůči teplotním extrémům.

Panely s simulovaných stropními trámy

Téměř vhodný pro všechny místnosti interiéru imitace dřeva. Fotografie pokojů, lemované na návrhu projektu toto důležité potvrzení. Nevýhody v tomto materiálu jsou prakticky žádné. Mohou být pouze v rozporu s výrobním procesu ze strany bezohledných výrobců. Špatná kvalita bar poměrně rychle prasknout. Aby se předešlo problémům v budoucnu, je třeba pečlivě zvážit výběr výrobků ze dřeva.

Instalace simulaci paprsku nevyžaduje speciální dovednosti

Vnitřní obložení imitace řezivo. možnosti foto

Imitace paprsku umožňuje konečnou úpravu prostor v krátkém čase. Každá varianta se liší panely podél délka, šířka, materiál výroby.

Dokončovací dřevěný dům uvnitř. Fotografie původních interiérů. Krásné fotografie končí v interiérech. Nuance, nuance a základní pravidla stěn, stropu a podlahy.

Výběr barev na stěny je téměř první místo mezi kritérii pro výběr simulace. Každý druh dřeva má svou jedinečnou strukturu a barevný odstín. Například desky borovice simulace může být pískové barvy, ale jsou zde i některé jemné odstíny růžové s mírnou příměsí žloutnutí. Tyto barvy jsou ideální pro použití v univerzálních pokojů: obývací pokoje, jídelny, chodby.

Rozměry imitace dřevěné panely

Darkest považován imitace cedr. Cedar jeden ze skály, která kromě odstínem a příjemnou texturu má více krásné a antibakteriální vlastnosti. Cedrové panely mají jemnou příjemnou vůni, ale to není nutné, aby jejich použití v ložnicích, může to vést k častým bolestem hlavy. Docela působivé a bohatě vypadá jako variantu vnitřní úprava imitace dřeva. Fotografie interiérů ukázat krásu a vznešenost tohoto dřevin.

Interiér se simulovanou dřeva - krásný a praktický

V chladných místnostech a místnostech s vysokou vlhkostí, která často padá kondenzát, to je nejlepší použít Karelské nebo angorský modřín. Jemný, příjemný odstín od světle béžové až světle žluté pomáhá místnost světlejší a vizuálně. Modřín je odolný proti vlhkosti, ale má jednu malou nevýhodu: zpracování hornin vzhledem k tuhosti je velmi obtížné vyrábět leštění a odstranit jemné otřepy. Vzhledem k vysoké tepelně izolační vlastnosti (přibližně o 25% v porovnání s ostatními druhy), simulace modřínu používá pro konečnou úpravu, sauny nebo vany.

Beam imitace v interiéru vypadá ušlechtilý

Vypadá to dobře dlouhá vlákna jedle imitaci. Ale má také své nevýhody. Jedli jsme poměrně nízkou odolnost vůči rozkladu, takže to není opravdu vhodné pro použití v místnostech, které lze předpokládat, že bude mokrý a vyžaduje časté antimykotické léčby.

Panel s imitací tyče vyrobené z cenných druhů dřeva

Modřín skály simulovat používají mnohem méně často. Pro tento účel, dub, lípa nebo olše. Vysoce kvalitní a trvanlivé dubového dřeva, i když je dražší, ale vydrží po mnoho let svého pána. Pro koupel může trvat falešné napodobování a pro konečnou úpravu dětského pokoje by se měl pokusit toto plemeno jako olše. Má měkký načervenalý odstín, a zvládnout ji poměrně snadno. Navzdory své měkkosti, toto plemeno je velmi odolný vůči vnějším vlivům, oděru nebo popraskání.

Stropy a stěny ložnice jsou zdobeny pomocí simulačního nosníku

Jak vypočítat materiál

Pro usnadnění výpočtu množství materiálu, je třeba nejprve připravit detailní rozvržení každé simulace paprsku. Vnitřní úprava je fotografie, která ukazuje dolní horizontálně vyráběny, takže pro přesný výpočet požadované k měření šířky místnosti a znát jednu šířku panelu. Délka jedné desky by měla být přibližně stejná jako šířka místnosti, tak, že když se dokončovací zůstalo méně odpadu.

Imitace paprsku na chodbě

Simulace paprsek panely mohou být různé a na šířku. Tento údaj může dosáhnout 100 cm., Ale i velmi úzké desky vizuálně odlišné od obvyklých obložení, vytváří jedinečný účinek roubená zdiva. Po zvolení počáteční materiál pro vnitřní výzdobu imitace dřeva. Fotografie některých fázích jsou uvedeny níže.

Imitace paprsky na stěny a strop vytváří jedinečný komfort dřevěného domu

Užitečný tip! Často se stává, když velká šířka stěny vertikální linii kloubů. Aby se tomu zabránilo, musí být panel umístěn v šachovnicovém vzoru.

Pokud máte v plánu simulovat instalaci v interiéru, pak položil vrstva izolace není nutná. Izolace musí být venku. Dokončit s rukama nad hlavou budete potřebovat:

 • kovové profily nebo tyče o velikosti 25x25 mm;
 • šrouby nebo jiné spojovací prvky;
 • pára bariérový film;
 • bruska s jemnou tryskou;
 • Jakékoliv prostředky pro povrchové úpravy.

Strop s dřevěnou imitací nosníky

Užitečný tip! Před zahájením výstelkový materiál musí stát alespoň 2 dny při pokojové teplotě. Je nutné, aby imitace není zkroucený a popraskané po instalaci.

Před ukončením stěny by měly být čištěny od prachu, špíny a písku. Je-li instalace v dřevěném domě, měli by léčeným speciální antiseptické, aby se zabránilo vzhled hmyzu a škodlivým houbám a plísním. Po impregnaci musí projít 24 hodin a můžete začít instalaci simulaci paprsku.

Kuchyňská zástěra zdobené imitací dřeva

Za prvé, parotěsná zábrana je připevněna ke stěně, je to provedeno pomocí speciálního sponek zbraň. Film udržuje hladkou stranou ke zdi. V tomto tepla zůstává uvnitř místnosti, a cirkulace vzduchu je tímto není omezen. K betonové nebo cihlové zdi izolační fólie připojené s latěmi.

Imitace dřeva v ložnici

V horizontálních lamelových desek, musí být zajištěna svisle, počínaje od dna s roztečí 60-70 cm. Velikost kroku se mohou lišit při použití různých druhů dřeva. Pro lehké borové druhu může být zvýšena na 80 cm, a to pro těžké musí být podstatně menší. Je-li nástavec provedeno na dřevěnou stěnu, je třeba použít šrouby, pokud na betonové nebo cihlové, pak fit hmoždinky. Ke stěně po dojezdu byl hladký, vazba se provádí na úrovni.

Imitace dřeva v koupelně

V těch místech, kde plánoval umístit nábytek nebo zařízení musí být poskytované v rámci ostění tyče pro snadnou montáž na stěnu. Hotový bedna je instalace simulace. Ty by měly začít od podlahy, stoupá ke stropu. První panel je kladen na takové úrovni a zajistit speciální upevňovací prvky, tzv klyaymerami. Pokud tomu tak není, namontujte šrouby, ale zasverlivat jim lépe v úhlu 45º.

Imitace paprsky na stropě v ložnici

Pro dokončení stropu se doporučuje vybavit bednu s menším hřišti. To by mělo být asi 40-60 cm. Profilová lišta nebo délka okna. Kterým se simulace také nejlépe provádí od vnější stěny, takže švy méně nápadné. Pro dokončení stropu je nejlepší použít tenké desky a světlo, aby opticky zvýšit výšku stropů.

Harmonický a vhodné imitace dřevo vypadá v podkroví

Po dokončení obkladu, je třeba pokrýt ochranné sloučeniny určené pro použití v interiéru. Dále leštění vyčistit imitaci zbytečné drsnosti a otřepy. Poté, broušené a pokryté nátěrových prostředcích. Pro dosažení nejlepších výsledků, po vysušení laku aplikuje na druhou vrstvu.

Užitečný tip! Existují imitující dřevěné panely malované zálohu. Cena těchto produktů je o něco vyšší, ale nemají pachtit s barvou nebo lakem.

Dokončovací dřevěný dům uvnitř. Foto původních interiérů

Dokončovací lodžie: zajímavé nápady, fotografie a tipy na vytvoření návrhu

Dětský pokoj pro dvě děti, možnosti plánovat a fotografických světlé interiéry

Zdobení předsíň s dekorativním kamenem a tapety. Fotografie dokončené stavby

Zajímavé nápady trim balkony, fotografie a výběr materiálu

Interiér dřevěný dům z baru uvnitř: fotografie a popis stylistické řešení

oooo, senks vynikající fotografie imitace dřeva! Nemáme zkrátit dlouho pochybovali o dům imitace dřeva chemto či onak, ale teď se podíval na materiály a přečtěte si informace, jak to je rozumné dělat, a mají pevně rozhodli, že to za to stojí.

Tento problém jsme se setkali: před rokem, se rozhodl dokončit dům imitace dřevo a teď tam byly malé černání v kloubech. Jakoby hnít začíná. Manžel udělal sám, ale jen pozorovat všechny pokyny a jak správně upevnit simulační paprsek. Co teď a jak zacházet v imitaci dřeva? Malé děti doma.

zda v souladu s pokyny k instalaci simulaci paprsku

Před zahájením svého koně se doporučuje zacházet s ní speciální

impregnací úplně. To je, aby se zabránilo podgnivanie v případě, že místnost

vlhko. Mnoho výrobců imitace dřeva

k výzdobě interiéru udělat sami ještě před prodejem, ale vy

zřejmě bez úspěchu.

Někdo může říct z vlastní zkušenosti, jak se posílila

imitace nosníky uvnitř domu? Jaký lepší využití pro montáž

cihlový dům? Mohou mít nějaký zvláštní kombinace těchto dvou

Pro montáž uvnitř dřeva imitace cihlového domu, je lepší použít šroubů a hmoždinek. Tak to dopadá nejspolehlivější. Před několika lety, tak jsem udělal vnitřek lázně. Rozměry imitace dřeva jako při standardních 150 mm nepamatuji přesně. Ale hora získal vynikající. Jak opravit imitace dřevo, kdyby nevěděla, že jsem radí, aby se dívat na video. Vše je vždy velký detail obrázku. A ponadelat řemeslníci. Hodně štěstí!

Instalace simulaci paprsku uvnitř domu, samozřejmě, vyžaduje obrovské množství času a úsilí od nezkušené stavitele. Ale můžu říct, že pro mě je to stojí za to. Stačí se podívat na fotografie úprava umělého paprsků uvnitř domu! Krásu, protože nepopsatelný. A vůně dřeva v místnosti s nic se nevyrovná.

Zdobení imitace dřeva dům: fotografické nápady

Jedním z ekonomických, ale zároveň krásné a ušlechtilé povrchové úpravy uvnitř domu je imitací dřeva. Tento materiál je odolný a šetrné k životnímu prostředí, které přispějí k vaší zcela zrušit a pohodlí v bytě.

Na obrázku je velmi pestrá a atraktivní vzhled srubové domy v tradičním ruském stylu, tak milovaný lidmi naší země. Ale pokud budete používat a udržovat v dobrém stavu, přírodní dřevo není levná, bylo by to napodobenina dovolit každý, bez uznání zároveň nebo pro své estetické kvality, nebo praktičnosti.

Takový materiál, jako imitace dřeva, je ve skutečnosti jednou z podtypů obložení. Pro výrobu takového dokončovací materiál používá některá plemena jehličnatých a listnatých stromů, který zajišťuje nejen složku životního prostředí, ale i estetický vzhled.

Takové panely, simulující bar, platí dnes pro montáž na stěnu uvnitř dřeva, cihel a jiných domů. A ostění se provádí ve vodorovném směru, a tento proces není jednoduchý. Za prvé, je materiál potřeba aklimatizace, a druhý povrch stěn je třeba pečlivě připravit na práci. V této přípravné fáze bude zahrnovat nejen vyrovnání stěn a pokládání latě, ale i vysoce kvalitní izolaci proti vlhkosti.

Nicméně, obtíže spojené s hotového imitace stěny nosníku být vyrovnáno vynikajícími výsledky. Fotografie úprava podobná verze vypadá neuvěřitelně atraktivní a vytváří čisté a pohodlné místo.

Mezi výhody vysoce kvalitní vnitřní výzdoba imitace dřevěného domu mohou být identifikovány:

 • slušný vzhled interiéru, který poskytuje intimní prostředí pohodlné venkovské sídlo;
 • vzhledem k jemné broušení a povinné speciální zpracování tento druh úprav je velmi trvanlivý a odolný vůči různým nepříznivým faktorům;
 • na rozdíl od přírodního dřeva, imitace je mnohem levnější;
 • Navíc nosníky imitace téměř žádný dodatečný náklad na základech domu, a také chrání zeď;
 • dřevo není příliš suchý nebo tlumit, mezi krytu dveří a stěnou bude přítomna přírodní mikrocirkulace vzduchu;
 • Použití umělého dřeva uvnitř obytného domu v době zvýší své tepelně izolační vlastnosti;
 • vzhledem k tomu, že k výrobě tkaniny použitého dřeva různých barev, můžete vždy najít zajímavé a originální řešení, jak vytvořit jedinečný interiér.

Jak lze vidět, simulace nosník má mnoho výhod, což je ideální pro ty, kteří chtějí žít v příjemném prostředí. Foto interiéry, ve kterých je tento materiál našel své uplatnění opět dokazuje jeho estetiku a odvolání ve všech ohledech.

Chcete-li provést úpravy v domě pomocí simulačního paprsku, je třeba zaměřit pozornost na některé nuance. Za prvé, od začátku do konce na samém konci stavby se doporučuje pouze tehdy, když byl dům postaven na technologii rámu. V ostatních případech je pole by měl být poskytnut čas, aby návrhy.

S ohledem na dokončovací práce, vždy projít následující kroky:

 • je nejprve proveden důkladný tréninkový základ;
 • Měření povrchové být vzat být oblitsevat;
 • Nyní máte na výběr dřeva simulovat dřevo, stejně jako velikost panelů;
 • Instalace vodní kámen;
 • To je namontovaný přímo materiál simulaci paprsku;
 • speciální povrchová úprava kompozice.

Dávejte pozor na typu použitého dřeva, protože tady vše by mělo záviset na cílové destinaci je vyroben z areálu:

 • vybavit venkovský dům, který neposkytuje topení, dřevo může být použit jakýkoliv, hlavní věc je dobré antiseptické a s ním zacházet s lněným olejem;
 • volbě simulace pro bytové domy tepla, by se měla řídit především na struktuře stolu, které bude nutné zadat do vybraného návrhu interiéru;
 • ale pokud máte v plánu do pochvy imitace dřevo koupel, pak je to nejvhodnější lípa, ale není žádoucí používat jehličnany.

Takže dokončit zdi uvnitř domu imitace dřeva - myšlenku ve všech ohledech zajímavé, a to navzdory skutečnosti, že chuť nemůže přijít vůbec. Ale pokud máte rádi útulné rustikální interiéry s jejich nepopsatelné chuti, takové řešení by bylo pro vás vynikající volbou.

Interiér imitace dekorace bar: úpravy fotografií a pravidla

Dostat se blíže k přírodě, dovolit uniknout z města může být pouze v útulném domě. Zvláštní komfort pokojů dá dýhy dřeva. Zavře šedé, studené stěny a dům bude transformována. V něm bude hezky a teplo. Vůně dřeva v domě okamžitě zmírnit únavu a nálada bude slunečno. Obložení může být vyrobena z simulace nosníku.

Co je to imitace?

To je plánováno na obou stranách dřevěná deska. Její tloušťka se mění v závislosti na účelu, pro který je určeno povrchovou úpravu. Pro fasády z jejího domu je silnější, zatímco vnitřní obložení objektu, můžete vidět fotografii, aby se tenčí desku.

Horní a spodní strany nosníku jsou Fez. Na bocích drážek jsou k dispozici. Jsou určeny pro montáž na ventilačním seříznutím a pro odstranění přebytečné vlhkosti.

Z obložení napodobování je velký. Tloušťka desky 15-45 mm. Šířka - 90-190 mm. Délka 2-6 m dělá standardu.

Co dělalo imitace?

Jako materiál pro simulaci nejčastěji používá borovice a olše. Wood průměrná tvrdost má elasticitu, je snadno ovladatelná. Uzly poboček zůstává na nízké úrovni.

Materiál smrk bude mít hodně uzlů. Pro výrobu dřevěného obložení v imitaci dřevěných domů (viz níže fotografie), smrk používá jen zřídka.

Dub a ořech jsou příliš tvrdé dřevo. Imitace stává poměrně těžká, a vrchní nátěr vodorovné a svislé plochy doma obtížné.

modřín - ideální materiál pro výrobu imitací uvnitř domu. Povrchová úprava materiálu se provádí na základě příkazu kupujícího. V místnosti, vyrobena imitace dřeva, čerpá své kouzlo.

 • Univerzálnost. Dřevěný materiál se používá pro vnější i vnitřní výzdobě domu. Je vhodný pro ostění jakémkoli povrchu: cihel, dřeva nebo bloků z plastu. Foto opláštění vždy přitahoval designéry.
 • Snadná instalace. Imitace obsahuje přílohu blokovací „pero a drážka“. On pevně drží čalounění na povrchu. Pro práci potřebujeme standardních nástrojů.
 • Trvanlivost. Zdobení imitace paprsky uvnitř domu bude sloužit tolik jako opláštění a masivního dřeva.
 • Snadná oprava výzdobu interiérů. Poškozená část vnitřního napodobování je snadno vyměnit. Je nutné odpojit nástavec, odstraňte poškozené paprsek, nainstalujte novou.
 • Simulace má nízkou tepelnou vodivost.
 • Ve tvaru dřeva je dražší než napodobování.
 • Náklady na simulace závisí na kvalitě jeho výroby. Nejdražší materiál třídy „Extra“ a „A“ třídy. Imitace má hladký a rovný povrch bez jakéhokoliv poškození. Ne více než 3 uzly na 1 čtvereční. m.
 • Třída materiál „AB“ může zahrnovat pryskyřičnou kapsy na baru. Na to může být drobné trhlinky, které nemají vliv na kvalitu cíle.
 • Imitace třídy „B“ se vyznačuje drsným povrchem. To může být štěpky, rozvrstvení a trhlin.
 • Třída „C“ má nízkou kvalitu, použitý materiál pro konečnou úpravu povrchu s následným barvením. Na nosníku viditelné trhliny. Byl to drsný, hrubý zásmolky. Toto obložení se musí zacházet s omítkou a pak malovat.
 • Materiál klassnosti „Sun“ umožňuje spadané větve malý. Posilují impregnace, ale jak dlouho to deska nebude sloužit. Po krátké době se suky mohou vypadnout z buněk.

Než začnete obklady, musíte pečlivě připravený podklad až do konce, aby se dostatečné množství dřeva, postarat se o nářadí a materiálu pro upevnění imitaci.

Jaký materiál se nakupuje pro instalaci?

Interiérové ​​simulace paprsku se provádí na rovném povrchu stěn a stropu domu, nebo na předem stanovené bedně. Práce začíná přípravou báze pod ostění.

Je třeba změřit oblasti, kde se předpokládá instalace. To se provádí za účelem výpočtu množství materiálu. Nákup by měl být tyče jedné strany, takže se nelišily ve stínu a kvalitou zpracování.

Šířka desky pro vnitřní výzdobu doma by mělo být v rozmezí 100-150 mm. Je-li index je větší, bude úprava snižovat prostor. Šířka 100 mm, aby desky jako standardní kóje. Tloušťka desky čelí dovnitř - ne více než 21 mm. Materiály mohou být porovnávány na fotografii.

Získané materiál musí být v místnosti, ve které budou rekonstrukcí. S ní vyndal balíček a nechal po dobu 2 týdnů pro aklimatizaci. Strom by měl zvyknout na mikroklima domu: jeho teploty a vlhkosti.

Před instalací vnitřní obložení dělá celý dům elektrické rozvody. Vodiče se umístí do zvlněná. Pod pozlátkem komunikace nebude viditelný. V foto stěně skrytý obložení není viditelné dráty.

Příprava podkladu pro dokončení imitace dřeva

Výhodou montáže podšívky na rovný povrch bez lemu je to, že nebude menší. Na jeho povrchu by měly být odstraněny velké nepravidelnosti. Pravděpodobně je třeba provést cementový potěr. Rozdíly v 1-2 mm uzavře vnitřní obložení. Stačí, abyste vyčistili základnu, ošetřili ji antiseptickým roztokem, základem hlubokého pronikání a naneste vrstvu omítky. Na stěně domu můžete položit hydroizolační materiál.

Obložení bude vyžadovat několik centimetrů užitečné oblasti. Místnost domu bude menší. Jako materiál potřebujete tyč 25 * 30 mm. Je-li dům postavený z cihel, kamene nebo bloků, pak se položí na základnu film pro parotěsnou bariéru a ohřívač. V dřevěných domech se film nepoužívá. Je schopen hromadit vlhkost, která může poškodit stavební materiál.

Krok by měla být menší než velikost desek z tepelně izolačních materiálů. Je nutné ponechat mezery mezi stěnou a dokončovacím materiálem o velikosti 10 mm. To je nezbytné pro cirkulaci vzduchu. Podšívka je upevněna svisle. Pokud je zeď rám, pak je lepší nechat si hřebíky pro upevnění. V betonových, cihlových nebo blokových stěnách namontujte hmoždinky. Tyče vozíku jsou upevněny šrouby.

Všechny dřevěné prvky pro lakování a dokončování jsou nezbytné kryt s ochrannými impregnacemi: antiseptické látky, retardéry hoření, které zabraňují vznícení materiálu a chrání materiál před účinky otevřeného ohně.

 • Imitace kulatiny je položena vodorovně, počínaje od podlahové drážky.
 • První deska by měla být instalována označením. Mělo by být v přísně horizontální poloze. Na tom závisí úroveň všech desek v cíli.
 • Druhá a následující deska jsou položena s mezerou 2 mm. To je mezera deformace.
 • Zpevněte konec imitace paprsku na latě pomocí šroubů, hřebíků nebo svorek. Samořezné šrouby mohou zanechat praskliny na materiálu. Pokud se kladivem v hřebících kladivach značka z kladiva bude znatelná. Stavitelé upřednostňují svorky.
 • Deska je připevněna k drážce a hřebenu. Použijte vrták, vytvořte v něm otvor, vložte hmoždinku s lepidlem PVA a otočte šroubem. V tomto případě nebudou na nosníku žádné praskliny.
 • K vytvoření rohového kloubu se na koncích tyče vytvoří sítko o 45 stupních. Úhlové švy by měly být rozloženy. V závěru budou neviditelné, ale pro větší převládání můžete instalovat platiny.
 • Je-li délka povrchu velká a desky nestačí, jsou spojeny stejně jako švy, přičemž konec nosníku je pod úhlem.
 • Po dokončení úpravy domu jsou desky natřeny a potaženy ochrannou vrstvou: barvou nebo lakem. Fotografie lze brát v úvahu podrobněji. Povlak chrání povrch před vlhkostí a bude trvat déle. Kromě toho je snadnější pečovat o ně.

V domě, jehož interiér je z dřeva, je vždy krásné být. Stěny ozdobené paprskem, ačkoli imitace, vždy potěší a překvapí svou krásou. Dokončení může být provedeno v místnostech domu, v podkroví, v ostatních místnostech sauny. Je-li celkový design domu vyzdoben ve stylu "země", "provence" nebo v prvotřídním ruském stylu, bude imitace baru v interiéru nepostradatelná.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 2 =