Infračervená sauna s rukama

Infračervená sauna s rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak zajistit, aby infračervenou saunu s rukama - od odborným vedením

Relativně levná a zároveň příznivé pro zdraví infračervených domácí sauny každý den jsou stále oblíbenější. V tomto článku se budeme snažit představit si, jak můžete říci více o tom, jak učinit infračervenou saunu s rukama.

V Rusku jsou tyto lázně jsou stále naléhavější. Ačkoli open tento druh tepelného záření před více než dvěma sty lety v Anglii, vědec, který upozornil na skutečnost, že zvyšuje teplotu slunečního spektra červené světlo. Představa, brzy se začal zajímat v japonštině, který dal jejich zdraví na jednom z prvních míst.

Ještě před půl stoletím, jejich lékaři byl vynalezen způsob hlubokého pronikání tepla během teplého těla v takovém světle. Brzy vynalezl zirkonia radiátory, výrobu vlny 2-5,6 mikronů. Je to jejich délka má na lidský organismus je nejlepší expozici.

V důsledku toho, infračervená sauna pro dům se stal jedním z nejdůležitějších součástí většího počtu stávajících domů v USA a západní Evropě. V Rusku, infračervená sauna pro dům už není luxus, aby mohli vidět nebo navštívit, a to nejen v drahých salonech, ale také nastavit ve svém domě nebo v zemi (čti: „Stavba sauny dát domov“).

Jak na infračervenou saunu s rukama, a co jeho výhody jsou znázorněny ve srovnání s jednoduchým parní místnosti, bližší pohled.

Maximální účinnost při minimálním objemu obsazeno

Infrasauna Přístroj je nyní jednoduchá skříňka o rozměrech 1000 × 1000 × 1950 mm. Ale existuje spousta sauny umístit několik lidí.

Stávající infračervenou saunu vybaven řídicím systémem, který umožňuje nastavení akustika systém zahrnuje ionizátor vzduchu nebo barevný terapeutický přístroj.

Spektrum záření topných prvků je taková, že při vstupu do lidského těla, dochází k hluboké topení. V důsledku toho, zlepšení průtoku krve, lépe cirkuluje tekutina skrze tělo metabolických procesů se sníží, a buňky jsou lépe zásobovány kyslíkem.

Infrasauna způsobuje člověk se potit o nic horší než v jednoduchém lázni. Společně s pak je stáhnul z tělesného tuku a toxinů a postup 2-3 krát účinnější než obyčejný člověk! Tento typ sauny je všeobecně uznáván jako tak užitečné, že se používá pro sportovce v přípravné fáze pro soutěže, jakož i redukční opatření po jejich dokončení.

Klady IR sauny ve srovnání s obvyklým sauny

Předtím, než budete stavět infračervenou saunu s vlastníma rukama, je třeba studovat své hlavní výhody v porovnání s finskou saunou.

V Rusku, infračervená sauna milován pro to, co:

 • Tato sauna má výrazně nižší spotřebu energie, protože není nutné, aby se zahřál všechen vzduch. Topné prvky jsou velmi úsporné.
 • Vyloučena možnost, aby se spálil, protože všechny nebezpečné prvky skryty ve stěně stánku.
 • Minimální počet kontraindikací na rozdíl od finské sauně. To platí zejména pro ty, kteří dříve nemohli koupat a užívat si proces - v infračervené sauně si můžete dopřát sami v teple po dlouhou dobu. Důvodem je, že vlna lépe vytápění vliv na kardiovaskulární systém, na rozdíl od neuvěřitelné vlhkosti a pálení těla a vnitřní orgány vzduchu.

Výstavba infračervené sauny vlastníma rukama

K dispozici jsou samozřejmě připraveny i kabiny tohoto typu, avšak vzhledem k jejich přemrštěné náklady, je lepší, aby se infračervenou saunu doma s vlastníma rukama. Jen se musíme rozhodnout o konání a postupuje do sestavy. Dobrou zprávou je, že je již postaven veškeré potřebné vybavení, a teplota v ní se zahřívá na teplotu 40 ° C po dobu skromné ​​5-10 minut.

Celý systém bude spotřebovávat 1,8-2,2 kW, která je srovnatelná s průměrnou železa, takže se vždycky hodí do požadavků na napájení.

Případně můžete provést infračervenou saunu vlastníma rukama - vždy můžete získat výkresů. Důležité, aby to místo 1-2 osob, a jeho rozměry jsou obvykle je 110 x 213 cm.

Zlepšení infračervená sauna v bytě s rukama musí začít s pokládkou vedení, které se musí nejprve správně vypočítat. Nejdůležitější věc - je to drát, musí být ve dvoulůžkovém copu. Toto pravidlo je popsáno v návodu k instalaci.

Drát by měla vydržet 400 V při proudu o více než 15 A. Je lepší, pokud se jedná o jedno-jádro, a část 1.5 čtverce. Pokud se chystáte položit lanko, Sekce bude stačit 0,75 čtverečních. Délka kabelu je stanovena individuálně v závislosti na velikosti stánku - obvykle 15-30 metrů.

Je důležité vzít v úvahu řádnou ventilaci. V tomto případě, protože máme infračervenou saunu, samostatný ventilační systém stavět volitelná, protože vzduch v místnosti pouhým otevřením dveří.

Je žádoucí, aby stěny dutého materiálu ohřátého vzduchu z infračervených snadno zvýšena, a zpět.

Montážní infračervené zářiče

Zvláštní radiátory pro sauny lze zakoupit samostatně, v jednom z železářství a pak se koně v konvenčním sauně. Tak je možné provádět terapeutická opatření jeden po druhém. Jedinou podmínkou - nelze kombinovat, protože vlhkost je překážkou těchto paprsků. Proto lze jen spekulovat konstrukce domů je sauna, ne vana, protože infračervené vytápění se používá pouze pro uspořádání sauny.

Infrazářiče umístěny vertikálně nejlepší, protože v sauně, zpravidla jsou v sedě. Je-li sauna určená pro jednu osobu, to je dost instalace pěti ohřívačů, co je nejdůležitější, že na konci, oni vydávají jediné příznivé pole. K tomu, umístit je lepší v následujícím pořadí: 2 kusy na zadní stěně, 2 - v přední části rohů a pátý pod lavici, která má být vytápěna z dolních končetin, ale horizontálně.

Mezera mezi topení na zadní stěně by měla být 50-60 cm, a jejich odsazení v zadní části stropu by měla být 7-12 cm. Je třeba mít na paměti, že všechny radiátory kromě nachází u nohou, byly instalovány ve stejné výšce.

Snižte ohřívač by měl být umístěn tak, aby se vrchlík tyčící se nad ním jen stěží méně než 2 cm. Položte chladič by měl být jednoznačně ve středu boční obložení kabiny. S ohledem na radiátorů v čelním panelu, obvykle nastaven na 45 °, což odpovídá střední části stánku.

Určujícím faktorem je správná obustraivaniya infračervená sauna je gramotnost montáž ohřívačů sami.

Dokončovací infračervená uvnitř sauny

Pečlivě provádět tento typ sauny případně izolačních stěn, jako tepelné zářiče se z velké lidské tělo bez ohřevu stěny a tím i vzduch. Z vnější strany a vnitřní strany sauny je tradičně pochvy dřevěné obložení, který je vyhřívaný, uvolní těkavé užitečné, blahodárně působí na tělo, a produkovat antiseptický účinek.

Nejlépe hodí borovice rock, vápno a cedru. Materiál pro police v sauně není tak důležité, že každý si vybere pro sebe individuálně, na základě svých preferencí.

A poslední fázi předtím, než konečně dělat infračervenou saunu, je třeba vytvořit moderní skleněné dveře. Která bude mít velmi pěkné a působivé, ale infračervená sauna se podíváme na všechny 100 procent, bez ohledu na to, kde se nachází, ve vaně, nebo obyčejného bytu.

Infračervená sauna s rukama: výhody, princip fungování, instalace a nezávislé produkce

Souhlasíte s tím, že přítomnost ve vaně osobních sauny poskytuje svým majitelům mnoho výhod - je to zotavení organismu jako celku, a jen pěkný dárek. V tomto článku se budeme mluvit o produktu, který v západních zemích již přicházejí do života člověka a stal se nedílnou součástí. Spolu s tímto webem vannaja.net budeme zabývat výhodami infračervené sauny, jak to funguje a naučit, jak infračervenou saunu sám?

Jak na infračervenou saunu v bytě

Infračervená sauna s rukama: výhody jejího použití

Před tím, než se na možnost nezávislého výrobě infra sauna začít pochopí nutnost zařízení. Dohodnout na rozmaru utrácet peníze a drahocenný čas, hold módě, bude přinejmenším nerozumné. Je to z toho důvodu, že jsme nejprve prostudovat výhody a nevýhody infrasauny. Následující body lze připsat z výhod tohoto vynálezu je člověk.

 • Nejdůležitější výhodou infračervené sauny je jeho nízká teplota, která není vyšší než 50 ° C. Tato skutečnost eliminuje kontraindikace k přijímání tepelné úpravy pro seniory a srdce pacientů. Infračervené zářiče použité v tomto zařízení jsou směrově člověk lehce oteplování všech svých buněk. Je odsud a sledovat všechny ostatní ctnosti.
 • Průnik hluboko do lidského těla, infračervené vlny mají příznivý vliv na urychlení metabolických procesů tělesné tkáně rychleji a lépe obohacený kyslíkem, což vede ke zvýšení průtoku krve, že nejlepším způsobem působí na lidský kardiovaskulární systém. Infračervená sauna je téměř úplně schopen nahradit člověka vede sedavý způsob života, posilovna.
 • Podle odborníků, v rámci jedné relace v infračervené sauně lidí spálit až 2500 kcal. Kromě toho, v důsledku pocení tělesné hmotnosti je odvozen toxiny.
 • Použití infračerveného sauny spočívá v preventivní vlastnosti - s pomocí tvrdnutí tělesa se vyrábí a je produkován jeho rezistence proti virovým a infekčních onemocnění. Obecně platí, že infračervené záření je velká stimulátor imunitní systém člověka.

Použití infračerveného sauny

Nyní rozhodnout, zda má nebo nemá mít infračervenou saunu ve vaší koupelně. Pokud ano, pak čtěte dál a seznámit se s otázkou, jak se dělá infračervenou saunu?

Výhody infračervené sauny a jejího zařízení, můžete se naučit tím, že sleduje videa.

Nezávislá výroba infrasauny: pár tipů na začátek

Předtím, než začnete dělat infrasauny, zavést některé úpravy, které pomohou vyhnout se nějaké problémy v procesu práce.

 • Není nutné přistoupit k věci, nevyvíjejí detailní schéma nebo výkres budoucích sauny. Máte-li začít pracovat na základě ruského puzzle, pak tam je vždy riziko vzniku chyb a oprav. Kromě toho je podrobné schéma udávající velikost sauny a její jednotlivé složky se do značné míry určuje potřebné materiály, a co je nejdůležitější, s jejich počtu.
 • Všechny samotné elektronické infračervené zářiče namontované v kabině úplně dokončena až poté, co se důkladně očistí od prachu.
 • Infračervená sauna nevyžaduje izolaci - vše, co potřebujete pro to je, že venkovní vzduch neproniká dovnitř, a vice versa.

Takže se, že vše je jasné, a myslím, že můžeme jít dál.

Infrasauna se svou fotografii hands

Infračervená sauna v bytě: výroba boxu

Boxu nebo sama kabina infračervená sauna je velmi složitá struktura, kterou bude muset provést své vlastní ruce. Budete potřebovat spoustu dřevěnými trámy a krásné, plochými regály (palandy), které, mimochodem, bude také muset zvolit. Ne každý druh dřeva vhodné pro výrobu infračervenou saunu - považuje za optimální provedení osika, olše a lípy. Druhý typ dřeva - to je to nejlepší, co může přijít s pro infračervené sauny.

Spusťte instalaci z kabiny potřebujeme rámec, ale spíše na jeho základně - to je v této fázi určuje velikost budoucího výrobku. Typicky je infračervená sauna je určen pro jednu, maximálně dvě osoby - od této doby jeho velikost, která se může lišit v šířce od 1,2 do 2,1, o hloubce přibližně 1,1 m a výšce 1,8 až 2 m. základní tvar, obvykle je obdélník. Na spodní straně nosného rámu kabiny, což na oplátku zvyšuje můstky a jejich horní uvolnitelný přesně stejný obdélník jako samotný základ. V této fázi je třeba mít na paměti, vytvořit dveře. Mimochodem, v infračervené sauně, můžete použít běžné interiérové ​​dveře - mohou být instalovány bezprostředně po kostru.

Jak zajistit, aby infračervenou saunu s jeho fotografii ruce

No, závěrečná fáze výroby infračervené saunové kabině je rám pokovování. Jak bylo uvedeno výše, pro jeho vnitřní výzdoba je lepší používat přírodní dřevo, ale je vhodný pro venkovní i OSB a dřevotřísky. Nejdůležitějším bodem je vnitřní obložení sauny, nýbrž spíše ke vzniku technologických výklenků instalovat infrazářiče, osvětlení a ventilační zařízení. Mimochodem, infračervená sauna nevyžaduje nucenou ventilaci - zajistit dostatek otvor pro odvádění odpadního vzduchu a zavřete dřevěná mříž.

Rush opláštění rámu prostě nestojí za to na obou stranách. Za prvé je třeba provést vnitřní práci, a pak položit všechny kabely, a teprve potom zasunout do pochvy vnější rám.

Jak zajistit, aby infračervenou saunu rukama: Instalace zařízení

Začněme s tím, že požadavky na studium na infrasauny elektroinstalace - dráty používané by měly mít dvojitou izolaci a vydržet napětí 400V a proud nejméně 15A. S ohledem na jeho napojení na domácí elektroinstalace, není tam žádné zvláštní požadavky - je možno provádět buď pevné připojení pomocí samostatného jistič nebo dělat běžnou zásuvku, což výrazně zjednodušuje záležitosti.

Zvláštní pozornost při instalaci infračervenou saunu zařízení by měla být věnována výběru a umístění infračervených zářičů. Zejména je třeba najít jejich velikost, dávat pozor na přítomnost keramickým povlakem topného tělesa, délka vyzařovaných vln, kvalita mříží a schopnost instalovat v různých polohách. Mimochodem, uspořádání zářičů by měla být věnována zvláštní pozornost - musí vytvořit jednotný plán, jehož cílem je jednotným dopadem na celé lidské tělo.

Instalace infračervenou saunu s jeho fotografii ruce

Optimální uspořádání zářičů se považuje následujícím způsobem: dva vzadu, se na jedno použití záda, dvě přední (namontován v rozích, na které seděl v sauně je zapnuta obličeje) a jednou nohou. Zjednodušeně řečeno, pokud uvedete sedadlo pro osoby ve středu kabiny, můžete zastavit na rohovém umístění všech zářičů. V každém případě je velmi důležitým bodem je udržet výšku instalace nad podlahou - zpravidla je to 10 až 12 cm.

V konečné fázi montáže a instalace infračervené sauny řídicí jednotky instalace je provedena. Typicky, část těla stojí na předním povrchu kabiny pro něj. Právě před ním, uvnitř snímače sauna, vlhkosti a teploty jsou uspořádány.

No, v zásadě, a všechny. Jak můžete vidět, infračervená sauna je vyrobena vlastníma rukama je velmi jednoduchá - jak se říká, bylo by to touha, a všechno ostatní bude následovat. Ano, zapomněl jsem říci, že saunu lze nastavit nejen v koupelně. Zkrátka a dobře, to může dokonce namontovat v kuchyni, pokud máte pocit, jako to. Hlavní věc - dodržovat tři základní požadavky: Podlaha musí být hladké, suché a pokud je sauna nastavit ve výklenku, musí být jeho rozměry překročí velikost sauny na 10-15cm.

Home Infrared Sauna: instalace a návštěvního řádu

 • Krém na Ekzomin houby nohou
 • Kapsle z Vetoksik parazitů
 • Komplex Sustalayf obnovit klouby

Montáž infrasauny v bytě nebo v soukromém domě v poslední době stále populárnější. Princip fungování zařízení spočívá v zachování poměrně nízkou teplotu v páře (ne více než 50 °), přičemž infračervené záření rovnoměrně ohřívá lidské tělo.

Výhody a škody při návštěvě infračervenou saunu

Na konkrétním účinku infračerveného záření na lidský organismus mluvit a argumentovat hodně. Tím, prospěšné vlastnosti takových postupů pořadí:

Chcete-li získat od infračervená sauna výhody pro maximum, musíte nejprve poradit se svým lékařem, jak je to vhodné, tyto postupy nejsou všechno. Hlavní kontraindikace:

Výhody a nevýhody instalace infračervenou saunu doma

Toto know-how není marná tak populární, protože má řadu výhod, mezi něž patří:

 1. hustota. Kabina může být instalován v libovolném vhodném místě. Jednotný model výroba má délku 1 m, šířka 1 m a 1,85 m na výšku. Typické rozměry dvoulůžkových kajut :. délka - 1,3 m, šířka - 1,2 m, výška - 1,9 m Rozměry infračervená sauna pro tři hodnocení obvykle pohybuje v rozmezí 1,5 x 1,5 metrů.

infračervená sauna montáž technologie

Volba infračervených domácí sauny

Můžete si koupit ready-made výrobní budky nebo si objednat výrobu. V tomto případě budou podniknuty všechny vaše požadavky a přání v úvahu. V první řadě jsou náklady na modelu závisí na typu ohřívače. Jeho účinnost je dána dvě kritéria:

 • Emisní faktor (CE), - podíl záření, které generuje ohřívač.

Typicky, infrasauny pro bytu používají tyto typy topných těles:

 1. keramický. Reprezentován jako trubky s hliníkovým reflektorem a Burns mřížky. Jsou připevněny ke stěnám. Indikátor FE - 90%, UI - 4.75.

Kromě toho je model ceny ovlivňuje kvalitu a typ materiálu použitého k výzdobě interiérů infračervené sauny. Nejčastěji se tento účel používat takové materiály, jako jsou:

 • vápno. Má vynikající výkon (nepraská nebo osnova), anti-alergické, homogenní, má sedativní účinek, má příjemnou chuť, zlepšuje mikroklima schopnost snižovat hladinu vlhkosti vzduchu.

Získávají infrasauny pro bytu stačí mít doložený a certifikovaných dodavatelů nekupovat falešný nebo nekvalitní zařízení.

Pokyny k instalaci infračervenou saunu doma

V první řadě je důležité zvolit správné místo pro rozvržení designu, který je třeba zvážit tyto nuance:

 1. Stánek by měl být alespoň dvakrát menší než celé místnosti.

Provozovat toto zařízení jej jednoduše zapojit a nastavit dle instrukcí požadovaných teplot výrobce.

 • Přečtěte si přehled o komplexních prostředků hemoroidů Proktonol
 • Jak zhubnout 20 kg - skutečné hodnocení z Guarchibao

Home infračervená sauna s rukama

Chcete-li ušetřit peníze, můžete vytvořit infračervenou saunu s jejich rukou. To bude vyžadovat vysokou kapacitou topné fólie a dřevěným obložením tvrdého dřeva.

 • Připravte Lockers schéma ukazující velikosti a umístění vybraného účtu. Poznámka: výška by neměla překročit 2,1 metru. Nezapomeňte pro výpočet velikosti dveří.

V případě potřeby můžete také použít infrazářiče, které musí být stanoveny přímo na latě. Optimální umístění je následující:

 • Dva rohy před pluku v úhlu 45 stupňů ve výšce 10-12 cm;

Instalace těchto ohřívačů může být nutné vybavit elektroinstalaci poskytnout potřebnou výkonovou rezervou.

Bezpečnostní předpisy navštívit infračervené domácí sauny

Použijte kabiny s infračerveným musí být přísně v souladu s pravidly, to přinese maximální užitek z postupů a aby se zabránilo poškození z infračervenou saunu:

 1. Teplota by měla být v rozmezí od 45 do 55 stupňů.

Jak nainstalovat infračervenou saunu doma - dívat se na video:

Pokud se rozhodnete nainstalovat infračervenou saunu doma, nezapomeňte vzít v úvahu všechny požadavky na instalaci a výběru místa. Dále si prosím přečtěte pravidla rozhodovací postupy a poradit se s lékařem, aby se zabránilo nežádoucím účinkům. Pokud jde o otázku, jak časté infračervené sauně je optimální režim je považován za ne více než dvakrát týdně na prvním místě. Hubnutí sezení může být prováděno každé dva dny. Nicméně, v tomto případě je rovněž vhodné konzultovat s odborníkem.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

44 − 38 =