Infrazářiče pro garáže

Infrazářiče pro garáže

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vybrat infrazářič pro garáž

Abychom pochopili, jak vybrat infrazářič pro garáže, musíte mít jasnou představu o tom, k jakému účelu budou použity v této místnosti. V některých situacích je v soukromém vlastnictví, navštívil čas od času, to nepotřebuje neustálé vytápění. Často se však pod garáže realizovat výrobní zařízení čerpacích stanic, které lze ovládat několik lidí. V tomto případě se vyžaduje kvalitní systém vytápění s pravidelným měřením teploty vytvořit opravdu příjemné prostředí.

Zvolíte-li infrazářič pro garáže, pak je prvním krokem je vypočítat požadovanou kapacitu zařízení. To vyžaduje údaje o počtu oken, izolace, podlahové plochy. Teprve po vyhodnocení může být vyřešena řada ohřívačů a moc na výběr. Výpočty jsou obvykle provádějí odborníci, kteří berou v úvahu mnoho dalších faktorů. Je důležité si uvědomit, že neexistuje žádný konkrétní vzorec, který umožní nezkušený člověk, aby se mohli sami rozhodovat o potřebnou sílu.

Pokud se rozhodnete pro koupi a instalaci infrazářič pro garáž, to znamená, že jeho hlavní výhodou je to, že většina modelů je zvláštní strop. Protože toto zařízení ohřívá povrch, je nejlépe nejen u okna, kde se mezní být studený vzduch proudí, ale také přes okraj, kde je teplota všech kovových a nekovových předmětů budou příjemné.

Vzhledem k tomu, že trh nyní představuje obrovské množství zboží domácích výrobců, máte jedinečnou příležitost, jak ušetřit peníze, když si koupíte, protože kvalita a elektronická zařízení vyrobená nich se liší od evropských. Riziko rozbití je snížena díky jednoduchosti zařízení a dostupnosti minimálního počtu komponentů.

Vyhřívané garáž infrazářič může být provedena podle plánu. V tomto případě, programovatelný snímač, který je schopen samostatně vytápění místnosti na předem stanovený režim.

Infrazářič pro garáž je nyní obzvláště populární. Má za sebou řadu výhod:

- Vytápění prostor je značně rozsáhlá;

- účinnost ohřívače je ve výšce;

- topné těleso má vysoký stupeň spolehlivosti;

- Zařízení bude fungovat docela dlouho;

- kdy její provoz je bez izolace produkty spalování typické pro plynové zařízení.

Infrazářič může být instalován přímo na voze. V tomto případě se před každým startem vozidla nemusí zahřát motor. Taková zařízení nevedou k cirkulaci vzduchu, takže nejsou „zhgut9raquo; kyslíku a nevedou k prášení. Pokud se rozhodnete nainstalovat infrazářičů v garáži, recenze z nichž mluví samy za sebe, to je vynikající volbou pro efektivní vytápění, poskytuje pohodlí a úspory.

Vyhřívané garáž s infračerveným ohřívačem

Mnoho lidí instalovat infrazářiče v garáži, které jsou velmi účinné prostředky umožňující přenos tepla, což vytváří lokalizované oblasti. V každém vnitřním ohřevem, že hraje důležitou roli, takže musíte mít nějaké znalosti, výběr konkrétního modelu.

Tok těchto dlouhých vlnových délek záření spektra se podobá normálnímu slunečnímu světlu a je považováno za nejužitečnější a prospěšné znát žádné lidské fyziologii. Způsob zahřívání infračervené paprsky se stala populární, vzhledem k rychlému tepelnému účinku přípravku.

Na dnešním trhu, můžete najít poměrně širokou škálu zařízení, takže ústřední topení není při výběru zařízení nezpůsobí žádné problémy. Následující typy lamp mezi těmito zdroji záření:

 • classic;
 • křemen;
 • atom halogenu;
 • uhlík (objevila asi před 15 lety).

Snadnost používání infrazářiče (IR), nikdo nepochybuje. Jsou používány i doma, tím, že umístí na strop nebo na stěnu. V tomto případě je to skvělá příležitost, aby se ušetřilo místo, a full warm-up celá místnost, protože tloušťka zařízení - maximálně 5-6 cm

Zvláštní roli zde hraje vysílačem, který přebírá funkci slunce ohřívá povrch, pokud je umístěna na stropě. Toto uspořádání je velmi účinné. To bude téměř dvojnásobný výnos. Sex se ohřeje, a dát teplo do vzduchu nad ním.

Stropní infrazářič se zahřeje na podlahu, a dát teplo do vzduchu nad ním

Výsledný tepelný polštář nedovolí studený vzduch ke změně teploty podlahy. Pokud IE není vypnutý, bude i nadále teplo v místnosti bude horké. To je za předpokladu, že nemáte žádné praskliny a tak fouká z nich.

Dalším důležitým znakem je skutečnost, že emitor nejlépe odpovídá přirozenému větru, a vysoká účinnost lze vysvětlit tím, že nedochází k žádné ztrátě tepelné energie, která se v další typy topných systémů (voda, plyn, nafta) je vynaložené na vytápění vzdušného prostoru a na teplo trubky.

Při uplatňování EUT je postupné zahřívání okolí sekundární výměník obdržených od vyhřívaného povrchu. Při jejich použití skutečných lidí dosáhnout úspory spotřeby energie o 40%, na rozdíl od jiných zařízení se stejnou kapacitou výkonu.

Účinnost přenosu tepla - charakteristickým rysem IE. Dnes, vytápění, takže nejvhodnější. Je to proto, že z tohoto principu, všechny modely infrazářičů jsou považovány za hospodárné.

Výhody použití:

 1. Pokud je správně vybrána instalace IR lze dosáhnout maximální účinnosti. Konstrukce některých modelů jsou speciální snímače a komplexní elektronický systém, který monitoruje spotřebu energie. Z tohoto důvodu úspory.

Některé infrazářiče jsou vybaveny speciálními senzory a sofistikovaným elektronickým systémem, který monitoruje spotřebu energie

Například, můžete jej použít v garáži a přišel jít do města po dobu jednoho týdne. Během tohoto období, AI bude „sbírat prach“ v shellu. Je vhodné, aby ho vzal do země a zajistit vytápění tam. Bude zabírají málo místa v autě, protože to může být dokonce posílena na víku zavazadlového prostoru.

Pokud se rozhodnete nainstalovat tento typ topného tělesa na stropě, měli byste vědět, že:

 • v případě, že jejich celková kapacita je 800 W, je důležité dodržovat minimální vzdálenost na výšku (z odpovídající zařízení před lidské hlavy), která nesmí být nižší než 0,7 m;
 • V případě, že indikátor napájení nad potřebou zvýšit vzdálenost 1,5 až 2 metry.

Jak vypočítat potřebnou kapacitu ohřívače

Rozhodnout se pro tento typ topení, můžete vypočítat potřebnou energii pro vytápění.

Doporučený výkon infrazářič, v závislosti na oblasti prostor

1m3 prostoru vyžaduje 25-100 wattů. Průměrný se provádí při rychlosti 35 W za metrů krychlových. Takže, pokud máte garáž 5 * 4 m2, pak ve výšce 2,5 m je potřebný nástroj:

5 * 4 * 2,5 * 35 = 1750w minimální.

Lepší je koupit nejnovější modely infračervených zařízení, které jsou mnohonásobně vyšší než u technických vlastností staromódní reflektorové jednotky, ve kterém je spirála je otevřený.

Mnoho lidí může ještě najít staré vzácné ohřívače, které jsou uloženy v garážích, skříně a podkroví.

Je třeba poznamenat, že „lopaty“ zařízení je velmi nebezpečné pro provoz v garáži. Po hořlaviny benzinu a olejových par, které reagují s horkým tepelného prvku, mohou způsobit požár.

V nové generaci tepelných elektráren nelze nevýhody bylo zmíněno výše, protože výrobci promyšlen každý detail:

 1. Speciální křemene nebo karboxylové lampa, která hraje roli radiátoru je chráněn. Je vložena v uzavřené trubici, která je vyrobena z křemenného skla s vysokou pevností. Ve vnitřku trubky, není vzduch, což zvyšuje jeho bezpečnost v případě rozbití nebo výbuchu lampy.

Infračervené topné těleso jako vysílač, speciální křemenné lampy nebo karboxylovými

Jistě, síla, aby analogového IO. Vezměme si některé jednoduché příklady ukazují, tuto práci.

Za prvé, pojďme mluvit o opravu staré sovětské infračerveného reflektoru. V případě, že celá deska bude, a které dosud nebyly použity (například televizní anténa) - zkontrolujte, zda je celek je napájecí kabel a zástrčka, připojovací svorky pro připojení ohřívače.

Pokud se použije - pak spirála na reflektoru není, a to dělat znovu. To bude vyžadovat koupit nichrom drát. Délka vinutí závisí na napětí na koncích navíjecího průměru a drátu kalibru. Tabulka 220 voltů je uveden níže (viz potřeba dvou sloupců):

 1. K výrobě spirály vinutí být zaniklý délka šroubovice vzhledem keramický kužel reflektor. To se provádí pomocí jakéhokoli kabelu nebo lana.
 2. Poté nichrom vlákno třeba navit (otočit otočit) ocelové tyče 2-4 mm, udržování dat v tabulce. To znamená, že tloušťka drátu za 0,3 až 2 mm, navinuté délky spirály tyč (není drát) je 43 cm.

Chcete-li získat po celé délce drátu je třeba znásobit velikost tyče, navíjecí délky a množit se toto číslo od PI (3.14):

 1. Jakmile vinutí je ukončena, je nutné odstranit nichromu a volně ji na žáruvzdorném dielektrikum. Zde můžete využít jakéhokoliv glazované keramické desky.
 2. Na koncích spirálového elektrického proudu je aplikována.
 3. Když tam bude dobrý warm-up, spirála bude muset vypnout a nastavit v drážce keramické kužele reflektoru, a připojit ke svorkám.

Důvodem je, že při prvním připojení expanze spirály dochází. Pokud vítr ji jednou, a pak se připojit, bude cívka klesnout a můžete zavřít nebo tak něco, způsobit požár nebo jakýkoli předmět.

Tam je další možnost výroby. kovová krabička z pod krému na boty nebo krému, která je naplněna směsí křemičitého písku a grafitu prachu ve stejné části tam potřeba.

Kovová krabice se naplní směsí křemičitého písku a grafitu prachu ve stejných částech

 1. Box musí být zcela čistý, takže se svítilo.
 2. Je třeba, aby dva otvory 1,2 mm na boční stěně.
 3. Pak budete muset snížit dva rondely na vnitřním průměru, s použitím bílého plechu. Tyto pájecí drát průřez přibližně 1,2 mm.
 4. Primární vrstva je naplněna do poloviny hloubky baňky se umístí zde první plast, a drát se odešlou do primárního otvoru.
 5. Druhá vrstva zaplní téměř na vrchol, takže malý prostor, a druhou desku stack výstupní vodič ve druhém otvoru.
 6. Nalil zbytek sklíčko a pokrýt těsně šaty. Je důležité nezapomenout vyvíjet tlak na hotovém výrobku.

Zařízení parametrů kapacita se zvyšuje se zvyšujícím se tlakem. Práce provádí jak v zásuvce 220 a na nižší napětí.

Volba moderního infrazářič - to je to správné rozhodnutí vytvořit topení v garáži. Zvláštní pozornost je však třeba věnovat vyšší cenové rozpětí, které ne každý může dovolit. Úspěšný nákup a efektivní provoz zařízení!

Používání infrazářič v garáži - klady a zápory

Instalace topného systému v garáži je nutností. Vezmeme-li v úvahu náklady spojené s údržbou vozu, který stál v nevytápěném boxu (při nákupu anti-freeze, rychlé opotřebení motoru a podvozku, zvýšenou spotřebou paliva potřebného k ohřevu vnitřního prostoru vozidla a motoru), - je zřejmé, že jednorázová investice do vytvoření topného systému, plně splacen , Chcete-li vyřešit problém vytápění, infrazářič může být instalován v garáži.

Můžeme infrazářič na teplo do garáže

Vyhřívané garáže infračervené strop, zeď nebo mobilní topení - to je nejen proveditelná, ale i nákladově efektivní řešení.

Druhy Ohřívače infračervené garáže

Garáž lze dodat Ohřívače infračervené běží na elektřinu nebo plyn pro domácnosti a průmyslu druhu, který se používá jako celkové nebo lokální vytápění.

Hlavním účelem stanovení prostorové vytápění s výškou stropu 3 až 8 m. Optimálně se hodí pro vytápění garáží, čerpacích stanic, mycí linky, body pneumatik a soukromých garážích. Ty běží na elektrické energie, nafty a plynu.

 • Světlé ohřívače - pojmenovaný tak vzhledem k tomu, že baňka je zodpovědný za infračerveného záření, v procesu rozžhavené topení. Teplota spalin 800-1000 ° C.

Nejpopulárnější je zahřívání garáž s pomocí infračerveného typu topení v domácnostech. Instalace používá pro lokální vytápění. Často vysílač namontované přímo na kapotu auta. Dokonce se silným poklesem teploty, bude motor před mrazem, a tak nastartovat auto bude mnohem jednodušší.

Jakou značku infrazářič je lepší dát v garáži

Při výběru ohřívače by měly věnovat pozornost výrobcem tepelných zařízení. Kvalitní radiátory produkoval oba evropských a domácích firem. Čínští výrobci často nabízejí nízké náklady, ale ne příliš spolehlivé možnosti.

Zahřát garáž v zimě za použití ohřívače těchto značek je poměrně jednoduché. Jednoduchá konstrukce umožňuje provádět instalaci vlastních rukou. Zařízení za předpokladu, montážní držáky na zeď nebo strop místnosti. Zařízení pro domácnost mají nízký výkon 2 kW.

Jak nainstalovat infračerveného vytápění v garáži

Nejprve musíme zjistit, k jakému účelu budou použity radiátory.

 • Pro lokální vytápění - vytvářet a udržovat teplotu + 5 ° C, v garáži 20 metrech čtverečních postačuje ke stanovení emitor s výkonem 1 kW. Nejlepší by bylo, aby jej umístit přímo na kapotu auta. výpočet výkonu se provádí podle vzorce W = 1 50 m².

Výhody a nevýhody infračerveného ohřívače garáže

Zařízení garáže IR topení, specifikace a provozní vlastnosti mají určité výhody a nevýhody:

 • Výhody - žádné velké materiálové náklady nezbytné k zařízení připojit. Základní sada obsahuje vše potřebné pro instalaci. Nejjednodušší způsob, jak připojit elektrický radiátor. Pro instalaci plynových zařízení může být nutné vydat potřebné povolení. Možné lokální vytápění jen část místnosti, a to nejen v garáži.

Hlavním stávající nevýhodou je vysoká cena zařízení, stejně jako velké množství čínských padělků, které nasycený trh zařízení HVAC.

Infračervený topný systém autoservisu nemá obdoby. Ve srovnání s tradičními radiátorové vytápění, poskytují rychlý ohřev i nevytápěných budov. Vysoká účinnost a téměř žádné nedostatky a vysvětluje vysokou popularitu infračervenými zářiči.

Výpočet síly a teploty teplé vody podlahou

Kalkulátor kotel výběr moc

Kalkulačka pro výpočet sekce částka chladiče

Kalkulačka pro výpočet teplé vody potrubí záběry podlahu

Výpočet tepelných ztrát a výkon kotle

Výpočet nákladů na vytápění, v závislosti na druhu paliva

Kalkulátor pro výpočet objemu expanzní nádoby

Kalkulačka pro vytápění a elektrické kotle freh

Náklady na vytápění kotlů a tepelných čerpadel

Kalyakulyator výpočet volba Teplopushki

Volba napájení kondicionér

Používání trouby Buleryan garáž - jaké funkce a nuance

Mohu dát infrazářičů pro skleníky

Mohu použít infrazářič na chatách a soukromých domech

Který kotel zvolit garáž s dřevem

Wall elektrokotol garáž - výpočet, výběr

Co je křemen ohřívače - klady a zápory

Na stránkách „Independent Heat“ shromáždí nejvíce aktuální informace o moderních topných systémů. Problémy při výběru topných kotlů, pecí, krbů, montáž podlahového topení, topných těles panelových a montáž radiata.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

61 − = 53