Injektážní dlaždice

Injektážní dlaždice

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Spárování obkladů a dlažeb

V současné době na trhu existuje obrovské množství stavebních a nátěrových hmot pro všechny chutě. Ale i přes vznik mnoha nových produktů a nových způsobů čelí spotřebitele všichni také věří, že při zkoušce času. Je Do této kategorie patří i dobře známé nám, ověřených dlažba.

Keramická dlažba, je jedním z nejvíce praktický a odolný obkladových materiálů. Kromě toho je množství barevných variací, která je výrobcem, můžete si vybrat řešení pro každého interiéru. Také takové odvolání dlažba způsobena jednoduché dekorace, a jakýkoli vlastník bude moci učinit bez větších obtíží - dobro, sítě velkým množstvím užitečných a jednoduchých instrukcí. A dnes, vaše pozornost je vyzván, aby tipy Ke spárování dlaždic.

injektáž - finální tyč položení dlažby. Bez ní, bude vaše práce nelze považovat za kompletní. Zálivka má i praktický význam - zabraňuje pronikání vlhkosti pod dlaždice a dlaždice amortizace V případě jejího pohybu a dekorativní - vytvoření stylový obraz na stěnách nebo na podlaze. Proto je tato poslední etapa je jednou z nejdůležitějších.

Na dnešním trhu existují dva hlavní typy malty - epoxidové a cementového mléka.

Cementová malta. Je suchá směs, která ředit Zvláštní latex nebo voda pro ovládání provozního stavu.

V prodeji také již existuje připravený stěrkování směs ale bude stát o něco dražší. Většina cementové zálivky vycházejí z portlandského cementu a liší se pouze přísady.

Existují tři typy dat malty:

 1. Základna - průmyslový portlandský cement.
 2. Základ - suchá vytvrzování.
 3. Základna - směs portlandského cementu s latexem.

Zajímavá je skutečnost! Portlandského cementu dostane jeho jméno kvůli barvě podobá stavební kámen, který se těžil v Portlandu.

epoxidová spárovací hmota. Tento pohled je na bázi epoxidové pryskyřice a tvrdidla, přičemž klouby větší odolnost proti nárazu a chemická odolnost. Tato malta je dražší než na bázi cementu malty na a používá se zejména pro průmyslové nebo obchodní zařízení.

Také jeho charakteristickým rysem je zvýšená viskozita, což komplikuje postup práce, takže pouze zkušený mistr bude schopen úspěšně pracovat s ním. Navíc, epoxidové zálivka může být použit pouze při práci s tloušťkou dlaždice ne menší než 12 mm a šířka spáry 6 mm, protože nemůže proniknout do užší švů.

POZOR! Při výběru injektáže pečlivě přečtěte pokyny výrobce. Pro tyto charakteristiky v něm můžete snadno určit ten, který je nezbytný pro vás.

Mnoho domů dále potažené švy speciální tmel. Jeho použití není povinné, ale doporučuje se, pokud chcete, aby dlaždice vydrží tak dlouho, jak je to možné. to zabraňuje nadměrnému vstřebávání dlaždice vlhkost a zabraňuje nepříjemné skvrny. Když zvolený neglazované dlaždice, musí být pokryta tekutým tmelem úplně, protože jeho uplatnění jen na švech neposkytují potřebnou ochranu. Volba tmelu obecně závisí na typu a Váš malta výrobce, ale obvykle obsahuje silikon, akryl nebo lak.

Potřebné nástroje a pracovní plán

K provedení této operace budete potřebovat nějaké nástroje:

 • gumovou stěrkou;
 • spojování nebo naostřený na jednom konci plastu nebo dřevěnou tyčí;
 • Malířské válečky;
 • bezpečnostní brýle a rukavice;
 • houbička a kbelík;
 • překližka;
 • čistou látkou.

Ten samý práce lze rozdělit do několika fází:

 1. Mísení malty.
 2. Nálevu.
 3. Remixování.
 4. Uplatnění řešení.
 5. Odstranění přebytku.

Před nástupem do společnosti by měly rozhodnout, jaká by měla být šířka švech. Ve většině případů se tak děje na preferencích uživatele, ale je lepší brát v úvahu některé nuance.

Předpokládá se, že velikost prvků 10 až 30, nebo někdy i 60 cm, se vztahují stehy na 3 mm. V případě, že položky mají nepravidelný tvar - ne méně než 12 mm.

Důležité! Člověk by neměl přehánět šíři švu, protože to zvyšuje pravděpodobnost, že jsou prasklé, a to i při použití malty, obsahující písek.

Samozřejmě, že není žádoucí, aby se velmi úzké švy, protože to by zkomplikovalo jejich malty a může mít vliv na těsnění. Proto spoje by měly mít dostatečnou šířku k problémům s injektáží nevzniká.

Typicky, zálivka míchání dochází s vodou nebo speciálním kapaliny latexové přísady. Je třeba ředit v přesně definovaných poměrech, a upraví se na takovém stavu, že je dostatečně plastické a snadno aplikovatelný. Nedostatek nebo nadměrné vlhkosti může mít za následek oslabení pevnosti malty.

Míchání se provádí o sobě přidáním suché malty kapalina. A první tekutinou je jen ľ a pouze po přidání celkové suché buňky, jak je vyžadováno použití zbývající čtvrtinu. Množství kapalného plechovky závisí na teplotě, vlhkost a přítomnost barviva.

Míchání řešení může být jak manuálně a míchadlem. Používáte-li mixer, pak to roste pravděpodobnost pádu do roztoku bublinky kyslíku, které mohou oslabit. Z tohoto důvodu se doporučuje, aby přístroj při rychlosti 300 otáček za minutu, po které brání 8-9 minuty a dostat se do práce.

Po přípravě roztoku, musí být dát na dlaždice a pomocí speciálního hladítka diagonálně plave „masáž“ ji do švech, opakující se 2-3 krát. Hustší roztok se způsobené se posadí spolehlivější, utěsnění všech dutin s cementu a písku.

Rovněž neplatí malty na celou pracovní plochu. V závislosti nastavením rychlosti, bude možné určit, jak často se zastavit pro čištění již ošetřené plochy. Je důležité sledovat, jak rychle se urychlí řešení, jinak bude čistit nesmírně obtížné.

Mnoho tváří v tvář takovým termínu jako „na zálivka pytel“, ale že může být, ne každý ví. Pro názornost malty taška pro sladké a připomíná mu, připojený tip průměr se šířkou švu. Používá se v případech, kdy je otočený povrch přístupný obtížná a vyžaduje ruční injektáží fantastická rána.

Pokud se použije, je špička pevně zatlačí do švu, a je třeba zmáčknout trochu víc, než by se mohlo zdát. Zpravidla jsou nejprve zpracovány všechny horizontální a poté vertikální spoje, nechte asi 30 minut, aby se zajistilo, že malta se chytil a pak jsme odstranil přebytečnou. A pro čištění použijte pouze tuhý kartáč, jako každá jiná není tak efektivní.

Podle použitého nástroje většinou profesionální stavitelé, kteří ve své práci tvář s velkým počtem objednávek, obtížné provést. Někdy může být práce jako šperky, že použití vaku lze uložit obrovské množství času.

Po plovoucí uchopení musí provádět povrchovou úpravu. tam dva způsoby, odstraňování malty - suché i mokré.

 1. mokrý. Použijte vlhkou houbu a vědro vody. Kruhový pohyb přebytek se odstraní, ale měl by sledovat čistotu houbičky a umýt tak často, jak je to možné ve vodě, nebo se změnit houba.
 2. sucho. Přebytek se odstraní speciální polohovací tyčinkou nebo malou jednom zaostřeným koncem. Čištěná šev musí být konvexní a možná jak ve svislé poloze, jak je to možné, ale jsou získány často mírně konkávní spoje, což není vážný problém. Dále švy okrajů jsou zpracovány houbu.

Výsledkem je, že pokud se výše uvedená nuance a pravidel, by mohly vzniknout problémy s touto prací. Máte-li nějaké problémy s výkonem, nebo jste prostě nejsou jisti kvalitou své práce, je moudré viz specialistu který v krátké době budou moci odborně otřít švy vašich tašek.

Kopírování je povoleno materiálu, za předpokladu, že instalace sady aktivní odkaz na našich webových stránkách.

Jak přepsat švy s keramickým obložením

Úspěch v koupelně dlažba obklady s rukama závisí na kvalitě každé etapy úprav, včetně - spárování spár mezi dlaždicemi. V případě, že povrch je dobře ochucený dokonale uvedené mezery mezi dlaždicemi dělat špatně, estetika konečný výsledek dokončovacích prací, a to i z exkluzivní keramiky, by byl zpochybněn.

Spárování - velmi důležitá fáze práce, bez níž jsou stěny a podlahy z keramických dlaždic nemůže být považována za dokončenou

Z tohoto důvodu se domníváme, jak správně provádět injektážní dlaždice v důsledku této operace splňují technické požadavky na sliznici základny, a obecná úroveň estetickou úpravou provedl. Z tohoto seznamu a zvážit faktory, které mají vliv na kvalitu injektáže, stejně jako, jak provést tento jednoduchý, ale důležitá etapa dokončovacích prací na pokládku keramiky s jeho vlastních rukou:

Technologie výplně spár:

 • Na bázi cementu:
 • epoxidová pryskyřice:
 • furanu pryskyřic;
 • Malty-tmely.

Naneste směs tření na obložení vany pouze při čištění spár. Tato operace je nutná za všech okolností a požadavky na hotový povrch.

Spárovací hmota dlaždice spoje je homogenní směs byla vyrobena na bázi polymeru nebo cementu

Dokonce i když v místnosti - bez koupelny a suchý, bez agresivního využití ploch, šicí s vyčnívající kus lepidla není povoleno. Proto po odstranění zajišťovacího mezery kříží spáry mezi dlaždicemi se očistí od dlaždice lepidla úzkou špachtlí nebo šroubováku do hloubky alespoň 5 mm, a pak se štětec pevných spojů hash vyplula jemného prachu.

Na podlaze v koupelně, založený na zvýšených požadavcích na základně těsnost, je vhodné, aby se vysavač a na stěnách, bude tato služba využívat pouze.

V případě, že dlaždice jsou porézní, jako neglazované slínku, pak podél švů by měl být hladký s rukama držet maskování šířku pásky 3-5 cm, který bude chránit keramiku z koupelny s tvrdohlavou povrchové kontaminace. Pokud se tak nestane, pak bude nutné stopy nečistot zakrýt vyzvednout tón dlaždice barvy.

Technologie je naplněna směsí kloubů

Otázkou je, jak přepsat švy na dlaždice nemůže být posuzován odděleně od druhu použité směsi. Správná volba zálivky závisí na úspěchu úpravy, navíc je vybrán nástroj pro spárování s přihlédnutím vlastnosti vybraného lepidla utěsnit švy s vysokou kvalitou a rychlý. Proto považujeme technologii vyplňování mezer mezi keramickými obklady stěn a různých typů zálivek a použité pro tento nástroj.

Injektážní cementových kompozic

Švy mezi dlaždicemi jsou vyplněny směsí připravenou podle návodu s gumovou stěrkou. Lopatky s pružnou částí černé (pryž), je tužší, bílá (guma) - měkká.

Aplikace malta na bázi cementu, písku směsi během plnění prosklené spáry mezi dlaždicemi nežádoucí, protože písek zanechá na lesklý povrch keramického brusného trati.

Kromě toho jsou tyto prostředky se používají k vyplnění mezery jsou širší než 5 mm, a proto nejsou vhodné pro koupelny, kde šířka tyto švy není použitelná pro utěsnění podlahy a obklady stěn.

Cement injektáže se přidá tvrdidlo nebo latexu

Je třeba zvolit správnou barvu zálivek, že šev v závislosti na uměleckém designu koupelnového designu, účinně kontrastuje s kamny, nebo naopak, se mísil s jejím zbarvení.

Použít malty na podlahu a stěny koupelny další části podél švu, a pak kolmo k pohybu šev špachtle v plnění mezery po celé hloubce. Kompletní vyplnění mezery říká, že její konvexní povrch na ní po špachtlí.

Při pravidelně spárování, každých 15-20 minut mokré pěny nebo tkanina přebytek lepidla se odstraní. Po jednom dni, kompletně obloženy keramickým povrchem je otírat vlhkým hadříkem, aby dlaždice zaschnout a pak vyleštěte ji s rukama za sucha flanelové.

Injektážní malta Deska sloučeniny epoxidové

Lžíce se připraví směs s jejich vlastních rukou v souladu s pokyny na obalu, přísně sleduje podíl objemu a léčbu. Připraven v době, číslo musí být vyrobeny rychle, během 5-10 min (přesná doba přežití je uvedeno na obalu). Pokládka směs epoxidu ve švu, je lepší, aby domácí „stříkačky“, který může být snadno provedeno z husté plastového sáčku, odříznout jeden roh ní.

Epoxidová spárovací hmota skládá ze dvou složek - epoxidová a tužidlo

Vařené část injektážní posun v obalu, zkosený roh se vloží do spáry a zatlačením „stříkačky“, vede ho podél spoje, zajištění úplné vyplnění drážky.

Po vypuštění přebytečného lepidla balíček pro rychlé dokončení zhruba odstraní špachtlí a pak se s tkaninou s rozpouštědlem k vyčištění dlaždice jsou odstraněny zbytkové kontaminace.

Furan spárovací hmota vzhledem k jeho hlavní složky - furanové pryskyřice mají černou barvu, takže se používají hlavně pro vyplnění spár mezi dlaždicemi v průmyslových objektech. Avšak technické vlastnosti této kompozice jsou vysoké, a jeho černá barva je docela harmonicky zapadají do podlahy nebo obložení stěn koupelny dlaždice třešeň nebo tmavě zelené.

Furanové pryskyřice propůjčují rezistenci stěrky hmotnost chemicky agresivní i

Technologie spárování spárování furanu vlastních rukou je podobná práci s epoxidovými sloučeninami.

Takové formulace jsou navrženy tak, aby zaplnila mezery mezi keramickým obložením a umyvadlem a spár rozhraní s laminátovou podlahou.

Krycí spárovací tmel pomáhá předcházet spárovací barvení, a chrání ji před poškozením vodou

Některé druhy těchto tmelů, například, silikonový tmel „pro akvária,“ ve většině případů, s vhodnou výběru barev zcela vyrovnat s problémem estetický, utěsněné a trvanlivé společných plniva, ale použití tohoto drahého materiálu pro jiné účely není oprávněna přítomnosti malty formulací komerčně Množina vysoký výkon za přijatelnou cenu.

Ve většině případů, pro řemeslníky, s obklady s rukama dovednosti, otřete podšívka šev je snadné. Výjimkou je možná tím, že použití epoxidových pryskyřic, přičemž předpokladem úspěchu je schopnost rychle použít směsi na kloubů, což způsobuje potíže pro začátečníky.

Znalost těchto technologií nejen pomoci začátečníkům dělat vlastní dekoraci, ale také umožnit vlastníci nemovitostí nejsou v pokušení dokončovací práce, kontrolovat kvalitu dokončování provádí najatých pracovníků.

Kopírování materiálů je povoleno pouze pod podmínkou, že aktivní a indexovaných odkazů na našich webových stránkách.

Montáž podlahových krytin v Moskvě a Moskevské oblasti

 • Jak opravit podlahu
 • podlahové krytiny
 • dlaždice
 • Jak rychle a přesně otřít klouby na keramických obkladů a dlažeb

Jak rychle a přesně otřít klouby na keramických obkladů a dlažeb

Po dokončení dlažby lze bezpečně přistoupit k řešení problému: jak přepsat švy na dlaždici. Kvality práce maskuje vady a stohování naopak, špatně provedeny práce na injektáž může dramaticky změnit vzhled dokonalé instalace.

Charakteristika cementu a epoxidové malty

Injektážní dlaždice může být provedena za použití dvou směsí:

Po nanesení cementové kompozici na povrchu dlaždice musí schnout 20-30 minut, po které se objevují bílé skvrny. S pomocí mokré pěny plave třeba vyčistit povrchu dlaždic a zbavit zbytků malty. Struhadlo práce by mělo být provedeno na diagonále, ne odplavení se samotnou maltou. Na konci 3-4 hodin budete muset jít vlhkým hadrem na zdi.

Pro zlepšení provozních vlastností na horké desce pokryté vrstvou gidrobifizatora švu s kartáčem. Často se používá k povrchové úpravě v sprchy, koupelny, a pracovat s fasádních povrchů.

Výhodou epoxidové injektážní směsi je, že nemají žádné účinky kyseliny a zásady. Stejně jako jsou snadno „spřátelit“ s blátem a vodou. Často se stává, že jsou řešena tam, kde je působení agresivních kyselin a chemického původu vyžadují vysokou čtení o hygieně.

Vizuálně vylepšit optický efekt v epoxidové zálivky přidat speciální přísady. Například svařovat záře ve tmě a t.d..V celé injektáže jsou vybrány pro určité oblasti. Nejdůležitější věc - to je jeho účel.

Epoxidová malta mají nevyslovený názvem „epoxy dvousložkový“, což je zřetelně odlišuje od cementu analogy. Tento injektážní dlaždice získá smícháním těchto materiálů: hybridní tvrdidlo a epoxidové pryskyřice s křemíkem plniva. „Epoxidové“ výrazně zvýšila sazby o faktor nastavení než jeho protějšky na bázi cementu, které je třeba vzít v úvahu při obsazování rozkrok švy.

Křemenný písek, který je nedílnou součástí řešení, již pomalované, který okamžitě nastaví složení charakteristické barvy. Může také nezávisle vybrat odstín, který bude nejvhodnější pro potahování textury.

Chcete-li odstranit malty epoxidové pryskyřice a tužidla by měl vždy mít na paměti, že by nemělo jít více než jeden den po jeho aplikaci, nebo si prostě nemají smýt. Proto je nutné použít speciální čisticí prostředky, které mohou být snadno zakoupit v každém železářství.

Cementovou maltou preferují spíše pro kancelářské a bytové prostory. Epoxidová spárovací hmota je obvykle určen pro průmyslová zařízení, jako je povrch rostlin, garáží, čerpacích stanic.

Spárování obkladů s rukama bude nějakou dobu trvat, ale výsledek rozhodně stojí za to. Takže nejprve je třeba provádět úklidové práce švy suti a zbytečného nečistot. Také se ujistěte, aby se odstranily všechny „tik“, zbývající po procesu obkladů.

Mnoho výrobců dělící kříže jedním hlasem prohlásit, že jejich produkt může být bezpečně vlevo ve švu, a na nich k pokrytí vrstvou malty, ale to jsou jen slova, jako při použití tloušťky malty z ní na kříži, je mnohem menší, což bude mít vliv na konečné výsledkem po vytvrzení - barvu celého povrchu. V místech, separátory, že to bude jiný, lehčí.

Čisté a vakuové podlahu

Při práci s glazované a neglazované dlaždice, existují rozdíly. Na prosklené mohou být přímo aplikovány na malty, který není pravdivý neglazované. Zpočátku je potřeba zvlhčovat horní a boční části svého povrchu, se provádí na ochranu proti velkému odsávání vlhkosti z malty. Ale i to by nemělo přehánět, tak proto, protože přebytečnou vlhkost může jednoduše rozšířit malty.

Pro více informací o čištění spár mezi dlaždicemi

Pokud jste se ještě nerozhodly, jak se čistí spáry mezi dlaždicemi a připravit tyto nástroje:

 1. malý kartáč nebo houbu
 2. čisticí prostředky
 3. jemný smirkový papír
 4. fixem

S výslovným vizuální znečištění šedivění nebo kloubů, platí pro ně veškeré dostupné po ruce čisticím prostředkem (např. CIF, Silit nebo podobně), pomocí malého kartáčku. Po asi 10 minutách opláchněte vodou roviny dlaždice a vytřete do sucha hadříkem.

V případě, že kontaminace nezmizely, to je určitě houba a je velmi obtížné odstoupit běžné čisticí prostředky.

Pokud je přítomnost plísně jste právě našli něco k čisté švy mezi dlaždicemi mohou být chlór obsahující látky, jako je Domestos, bílá a tak dále. D. Jsou použity po dobu pěti minut za použití malé kartáčkem nebo houbičkou. Zničil všechny bakterie, houby a svezhepoyavivshiysya švy opět stane čistý.

Jen někdy houba má malé části kloubů, zde budete moci bez problémů zamaskovat své barevné značky na základě odolný proti vodě. To znamená, že poměrně rychle, ale dlouhodobé účinky neočekáváme.

Proces spárování keramických obkladů a dlažeb s rukama

Nyní se vypracovat na vyřešení problému, jak zakrýt švů na dlaždici s vlastníma rukama. Prvním krokem je důkladně vyčistit povrch částeček lepidla na dlaždice, například vysušením zbytků malty bude svítit světlého odstínu, což je velmi dobře patrné.

Při přípravě zálivek je třeba brát v úvahu jeho hustotu, která, obrazně, by měla být větší než tloušťka krému, ale nižší, než je hustota tvarohu. Velké množství zálivky a nepotřebují, tak to horizontu sušení po dobu asi 20 minut.

Mimochodem tvrzené řešení v žádném případě nemůže zasahovat do čerstvě připraveného vody, a to i se nesmí ředit.

Příprava zálivek

roztoku na povrchu lopatky Pour. Pro jeho rozložení v rovině vhodnější stěrkou stěrkou nebo gumovou stěrkou.

Vysvětlíme, jak utěsnit švy na dlaždice, pomocí gumové stěrky. To znamená, že řešení by měl být aplikován v platnost, je třeba, aby dent maltu mezi dlaždicemi, a neměli byste mít strach z toho. Čím silnější a hustší příčinu, budou uvolněny lepší těsnění. A nebojte se špinavým spár čisté jako dlaždice sám, docela síla.

Stírání podlahy a způsobí, že se směs

Technologie injektážní dlaždice spáry v zásadě standardní pro všechny druhy povrchů. To znamená, že zbytky ve směsi by měly být odstraněny s gumovou stěrkou a ihned použít pro zbývající lokality.

Dent řešení švy gumovou stěrkou

Samotný proces by měl trvat déle než 10 až 20 minut, dokud vařené, dokud se směs dokončena. Prostředek by měl být aplikován na dlaždice šikmo držení struhadlo 30 stupňů. Hustá vzniká jeho odsazení odpor, který je vynikající indikátorem plnosti švu.

Odborníci doporučují, aby po tomto procesu, přejít na kusy pěna hadřík, ale to je často nutné mít jistotu, opláchnout a vymáčknout velmi silně. To vše je nezbytné, aby vedlo k vymývání z čerstvě připraveného roztoku švu.

Velmi Směr pohybu pomocí pěny tkaniny by měla být nutně podél švu, protože její konečný tvar je vytvořen v této fázi. Také tento postup může být provedeno s kouskem kabelu nebo prstem.

Vytvořit formulář švy

Podle technologie, šev by měla být pod úrovní dlaždic letadla. Na konci tohoto časově náročného procesu, dělat švy je třeba otřít suchým hadříkem. To by neměl být vyšší než 2 hodiny po použití malty na dlaždice.

Zbytky na povrchu roztoku se odstraní leštění, ale tentokrát je složení, které je v švech se tuhne. Samotný proces je velmi prašná a vyžaduje povinné používání respirátoru.

Chcete-li zkontrolovat nastavení malty je nejlepší, aby ji na malé ploše, což je například 1 metr čtvereční, protože kdyby se rychle pochopila, budete muset přestat pracovat a dát čas pro čištění.

Zlepšování kvality injekčního procesu

Injektážní dlaždice vyžaduje zručnost, aby se šířka se pohybuje v rozmezí od 3 do 10 mm. Záleží na druhu tkaniny a osobní preference. Dlaždice čtvercového tvaru o různé velikosti počínaje 10 a konče-D 60 cm, bude vypadat velmi reprezentativně se švy 3 mm. No, a nepravidelné tvary keramiky bude méně nápadný stehy až 15 mm. Skutečnost, že silnější šev mezi dlaždicemi, tím větší procento výskytu trhlin na jeho povrchu.

Je zde možnost pro zvýšení jeho pevnosti přidáním písku roztok s velkou velikostí částic, ale opět - nikdo dává záruku. To je stejně by se dělat nemělo a šev je velmi malá, protože malta k vyplnění, že to bude velmi obtížné. A tam je také pravděpodobnost úniku vlhkosti do ostění.

Dříve zálivky řešení a stohování keramika byla stejná. To se postupně, v průběhu času, pro použití konvenčního tónovaná cement. K dnešnímu dni, mnoho výrobců nabízí již tónovaná malty.

Čištění povrchu dlaždic po práci

Co se týče toho, co drhnout malty s dlaždice, je třeba poznamenat, prostředky: čpavek, ocet, hořčice, zředěný citrónovou šťávu, jemná sůl, a také obvyklé zubní pasty. Všechny tyto metody je vynikající alternativní způsob chemického složení.

Chcete-li to, vzít čistou utěrku a navlhčete ho. Zkoušel dobře pracím roztoku.

čištění podlah po spárování

Poté, co je základní vrstva odstraněna z podlahu má konvenční mopu.

mytí povrch podlahy

Dáváme suchý, a po chvíli to bude možné chodit na to.

Ready třel patro

V rámci boje proti znečištění je doporučeno pro vstup a parní čistič, což je další osvědčená metoda. On vyčistí povrch kvůli tryskající horkou párou. Na konci budete muset smýt špínu čistou vodou a vysušte utěrkou.

Líbilo se mi to velmi dobře, alespoň, že se dozvěděl,

Leave a Comment

Your email address will not be published.

85 − 83 =