Instalace standardní velikosti toalety

Instalace standardní velikosti toalety

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Závěsné WC - rozměry, způsob montáže, typy instalace a další funkce

V článku se budeme snažit pochopit rozmanitost trhu s závěsnými toaletními mísami: jaké jsou, jak jsou namontovány na stěně, jaké materiály jsou vyráběny a jaké jsou velikosti zavěšených toaletních mís, které lze nalézt v ruském maloobchodním prodeji.

Přibližně do 60. let minulého století v evropských zemích byly vztahy mezi výrobcem a spotřebiteli normální. Zdravé. Logické.

Rozměry toaletních mís jsou obvykle blízké rozměrům, které jsou uvedeny na tomto obrázku

Spotřebitel požadoval předmět nebo službu. Výrobce ho uspokojil. Producent, který mohl nabídnout nejlepší produkt za stejnou cenu jako konkurenti, byl úspěšný. "Nejlepší" znamená zpravidla "spolehlivější a trvanlivější".

Moment však přišel, když byly splněny všechny přiměřené potřeby střední třídy. Trh je nasycen. Kdokoliv s přiměřenou aplikací sil by mohl získat vše, co potřebuje - jídlo, přístřeší, oblečení a dokonce i dopravní prostředky. A co bylo provedeno co nejspolehlivější a sloužilo po dlouhou dobu.

Výrobci si poškrábali hlavu a rozhodli se: protože neexistuje poptávka po nových produktech, je třeba je vytvořit! Jak? Musíme nejprve přesvědčit lidi, že zoufale potřebují jíst víc lahodněji, že dobrý domov je dům s pěti místnostmi a ne třemi a že každý, kdo sleduje jinou značku než Rolex, je chudý.

A začal nový příběh. Od člověka bylo požadováno pouze jedno - spotřebovat více. Ideální občan byl ten, kdo strávil celý svůj život při hledání technických inovací. O čem pomůže inzerovat.

Zdá se, že v oblasti sanitární keramiky lze myslet na nové? Lidská anatomie jednoduše neumožňuje používat toaletu za neobvyklý a nepochybně módní způsob. Nicméně v 80. letech minulého století přichází brilantní marketingový odborník s novinkou: toaleta, která není na podlaze, ale plave ve vzduchu.

Musíme přiznat: je to krásné. Ale po novém upevnění se hromadí nové problémy

Samozřejmě se okamžitě objevilo ospravedlnění výhod tohoto nového designu: je jednodušší umýt podlahy, podlaha má nyní správný tvar, můžete jej vyrobit mozaikou bez ruptures pod dnem toalety.

Začala doba nové módy. Nyní se stalo prestižním mít toaletu, která je připojena ke zdi. Klasický výkon se okamžitě stal zastaralým.

Většina podlahové toalety se přesunula do levého sektoru trhu, cena za to byla obsazena novými návrhy - záclonovými toaletními věžemi a instalacemi pro ně.

Objasnění: to neznamená, že výrobci klasických toaletních podlahových toalet opustili drahé tržní odvětví.

Podlahové toalety z žuly nebo mramoru v hodnotě desítek tisíc dolarů se úspěšně prodávají. Stejně jako relativně levné závěsné toalety se zařízeními.

Tato toaleta s náklady na instalaci v ruském maloobchodu méně než osm tisíc rublů. Drahé, ale ne zakázané

My však nebudeme slepě věřit v reklamě a následovat módu. Namísto toho se budeme snažit trpělivě zvážit klady a zápory závěsné toalety.

 • Jak již bylo zmíněno, mokré čištění podlahy nyní nic nebrání. Tmavá, prašná a vlhká pod cisternou zůstává v minulosti.
 • Systém teplé podlahy nebo složité mozaiky na podlaze se nyní nesetká s překážkami ve formě toalety. Všimněte si, že toto je prohlášení producentů, nikoli autor článku.
 • Rozměry závěsné toaletní mísy jsou mnohem menší než rozměry toaletní mísy s nádrží a police pod ní. To je také jeden z hlavních bodů reklamy. Později budeme zpochybňovat jeho pravdu.
 • Konečně, naprosto skutečná a nepopiratelná důstojnost: místnost je vizuálně prostornější a lehčí.

Lidské vidění odhaduje prostor podle oblasti nad a pod, stropu a podlahy. To je důvod, proč, mimochodem, v malých místnostech nedoporučujeme stavět mezipatra.

Je těžké hádat - místnost je vizuálně prostornější

 • Jen toaleta sama zůstává v dohledu, veškerá komunikace s nádrží jsou odstraněna z hlediska zorného pole.

Pokud je toaleta namontována na instalaci rámu - pod ozdobnou deskou ze sádrokartonu s dlažbou nebo stěnovými panely. Pokud se používá bloková instalace - je často jednoduše opevněná.

Proto je porušena první pravidla hygienického inženýrství: veškerá komunikace musí být snadno přístupná.

 • Oprava a údržba výztuže nádrže je nyní obtížné. Instalace toaletní mísy s instalací - také.

  Pokud by někdo mohl předem změnit a opravit záchod s minimální sadou nástrojů, je nutné zavolat odborníka.

  Je žádoucí - od původního servisu. Producent tak znovu získává kupujícího.

 • Malá velikost zavěšené toaletní mísy ve srovnání s klasickým analogovým - alasem, mýtem. Výrobce z nějakého důvodu zapomene na instalaci, která má velmi nápadnou tloušťku.
 • Pokud je výměna podlahové toalety kdykoli možná a nenarušuje design místnosti, pak je instalace nahrazena závěsným WC - událostí mnohem závažnějším. Bude muset opět opravit toaletu.

Ne každý bude chtít znovu propadnout peklo opravy

Jak je snadné vidět, kromě vizuálního prostoru místnosti dostáváme hromadu poměrně vážných potenciálních problémů.

Jak již bylo řečeno, pro tento účel se používá tzv. Instalace - upevňovací systém, který současně skrývá nádrž, přívod vody a kanalizační zásuvku.

Jaké jsou instalace?

 • Bloková instalace je připojena pouze k hlavní stěně. Jedná se o plastovou nádrž se sadou armatur, destičky pro upevnění pomocí kotevních šroubů a čepů pro upevnění záchodu.

Závěsné WC s instalací, rozměry v toaletu budou mnohem menší, pokud je instalace zapuštěna do výklenku ve stěně.

Hlavní výhodou návrhu: poměrná levost. Hlavní nevýhoda: jak již bylo zmíněno, instalace je namontována na hlavní stěnu. Lehké oddíly se v zásadě nehodí.

Bloková instalace je zapuštěna do hlavní stěny

 • Instalace rámu. To už není nádrž s párem vlasů pro toaletu, ale plnohodnotný masivní rám - spojovací materiál, ve kterém je nádrž a přívod vody lemována a toaleta je napojena na kanalizaci.

Montáž rámu může být upevněna ve dvou nebo čtyřech bodech na stěnu; může být ve dvou bodech ke zdi a ve dvou - k podlaze.

Konečně může zůstat pouze na podlaze. Kromě toho může být instalace rámu přímá, navržená pro instalaci na rovinné stěně nebo v otevřeném prostoru a úhlově navržená pro montáž na spojnici dvou stěn.

Hlavní výhodou je absolutní nezávislost na stěnách. Instalace rámu může být instalována na libovolném místě v libovolné místnosti, pokud jsou připojeny komunikace. Nevýhoda: pohodlí není levné.

Instalace rámu může být bez zdi

Standardní velikosti záchodové mísy jsou:

Délka je od 500 do 600 milimetrů;

Šířka od 300 do 400 milimetrů;

Výška od 300 do 400 milimetrů. Je to právě výška samotného poháru, a nikoli výška jeho instalace.

Upozorňujeme, že hovoříme o standardních produktech. Například navržené závěsné toaletní mísy navržené renomovanými návrháři mohou mít neočekávané rozměry: pohodlí a kompaktnost jsou často obětovány do nestandardního vzhledu.

Vestavěné odpadní nádrže pro závěsné toaletní mísy jsou vyrobeny z plastu a mají standardní tloušťku 90 milimetrů. Šířka může být odlišná; obecně se vejde do 500 milimetrů.

Instalace závěsné toalety má rozměry podle typu:

 • Pro instalaci rámů hloubka od 150 do 300 milimetrů (častěji blíže 150), výška od 800 (zkrácená verze pro montáž pod oknem nebo na svažující se půdní stěnu) na 1400 milimetrů; šířka od 500 do 600 milimetrů.

Zde máme jen zkrácenou verzi

 • Pro instalaci bloků šířka obvykle leží ve stejných mezích, výška - až 1000 milimetrů, hloubka - od 100 do 150.

Konečně je možné oddělit skryté cisterně bez instalace a WC, zavěšené přímo na stěnu. Toto není úplná instalace toalety; Je však možné, aby to nebylo z hlediska spolehlivosti špatné pro instalaci rámů nejlepších výrobců.

Jak zavěsit WC bez instalace?

A věnujme si samostatnou část článku k tomuto problému.

Jak nainstalovat závěsnou toaletu bez instalace

 • Dva šrouby se závitem po celé délce. Průměr je 20 mm, délka je 60-80 centimetrů.
 • Čtyři matice a podložky o vhodném průměru.
 • Přibližně čtyři až pět kbelíků z betonu.
 • Bednění pro nalévání.
 1. Označte otvory. Výška toaletní sedačky nad podlahou by měla být asi 40-45 centimetrů.
 2. Vyvrtejte stěnu skrz a dovnitř.
 3. Chodítky procházejí stěnou. Z opačné strany toalety sedáku jsou upevněny maticemi a podložkami.

Na druhé straně stěny bude výsledek

Přibližně to bude vypadat jako hotový kanalizační systém

 1. Sbíráme bednění a vyplňujeme je betonem. Nezapomeňte na drážku pro nádrž. Kalení malty v bednění by mělo trvat nejméně týden.

Výsledkem bude něco takového

 1. Pak je vše v souladu se standardním scénářem: namazáme propojení toaletní zásuvky se stěrkovým těsněním, namontujeme na místo a připojíme nádrž.

WC je instalováno, toaleta je připravena k dekorativní úpravě

Pokud nechcete nechat matice na opačné straně stěny a konce šroubů - můžete vrtat stěnu, vyvrtejte ji z opačné strany s velkým průměrem vrtačky o dva až tři centimetry. Ořechy s podložkami budou tlumeny do těchto otvorů, které pak mohou být snadno pokryté tmelem.

Nakonec je několik užitečných faktů a tipů, které vám pomohou při výběru, ovládání a instalaci závěsné toaletní mísy.

 • WC mísa Rozměry vzdáleností mezi montážními otvory jsou 18 nebo 23 centimetrů.
 • Je-li použit mechanický spouštěcí pohon - stěna mezi tlačítkem a nádrží by měla být tenká, ne více než 5-6 centimetrů.
 • Pokud je stěna, do níž je skrytá instalace, dlažba - stojí za to umístění tlačítka buď ve středu dlaždice nebo přímo na švu.

A je lepší spustit dlaždici z tlačítka. Asymetrie tlačítka ve vztahu k švu nebo středu dlaždice vypadá ošklivě.

 • Pokud máte co do činění s již nainstalován WC a instalace - pamatujte, že pro tlačítko flush skrývá poklop údržby, která umožní přístup k ventilu nádrže. Pokud jej chcete použít, je však poměrně nepohodlné.
 • Mnoho z tanků a tlačítek jsou vybaveny funkcí na úsporu vody. Navenek to vypadá, že dva nebo odčerpat tlačítkem (jeden používá celý objem nádrže, a druhá - polovina), nebo jako tlačítko s funkcí push / Stop.

  Dalším stisknutím tlačítka pro zastavení flush před vylít celý obsah nádrže. Funkce je určitě užitečná.

 • Dual flush tlačítka šetří vodu

  • Ve většině instalací používá kanalizační potrubí průměr 90 milimetrů. To umožňuje ohýbat s minimálním poloměrem. Instalace však může být připojen ke společnému čištění odpadních vod a průměru trubky 110 mm bez přídavných adaptérů.
  • Stejně jako na podlahu, zavěšené toalety jsou často vyráběny ze sanitární keramiky a porcelánu. Porcelán je vhodnější: je třeba čistit méně často, že sbírá menší znečištění.

  Další alternativou k exotickým kameniny - nerezová ocel. Záchodové mísy z něj jsou velmi trvanlivé, ale jsou výrazně dražší.

  WC z nerezové oceli. To takhle: návrh na ventilátoru

  Pokud nejste strach by hororové příběhy o obtížím opravy a údržbu závěsných toalet - to je, vítejte na prodejně. Hodně štěstí ve vaší volby!

  Máme v plánu v předstihu: velikost instalace na záchodě

  Zavěšené toalety se staly velmi populární. Velkou roli v tomto, je třeba poznamenat, hrál reklamou, která rozsáhle popisuje výhody tohoto typu zařízení. Ale kromě výhod takové zařizovací předměty spojen s určitými obtížemi. Zejména je nutné zvolit zařízení, které se vejde v konkrétním případě, a připojíte ho ke zdi všechna pravidla. A to není tak jednoduché. V tomto článku vám ukážeme, jak vybrat velikost instalace na záchod. Na to závisí úspěch vašich akcí.

  Proto je důležité stanovit předem s rozměry

  Při plánování instalace závěsné WC je obtížné, aby okamžitě zjistit, jak to bude zapadat do určitého prostoru. Hodně záleží na době instalace. Pokud víte, že její velikost, můžete zjistit, zda máte podmínky pro takové dohody.

  Navíc s vědomím, velikost instalace na záchodě a předem určit místo, které bude schopen držet všechny potřebné komunikace.

  Jaké jsou rozměry zařízení pro zavěšené záchodové mísy (Obecné informace)

  Rozměry pro instalaci WC zahrnovat takové ukazatele:

  • výška. Za normálních okolností je tento ukazatel nastavitelná. To může být v důsledku pohybu nohy a šroubové svorky. V případě, že instalace je standardní, je nastavena v určité vzdálenosti od 1100 mm do 1300mm od podlahy. Ale jsou tu i modely, které jsou umístěny ne více než 850 mm.
  • široký. Limity tohoto parametru - od 300 do 500 mm. Rozměry mohou být různé, ale pouze v tomto intervalu. Někdy instalace pro závěsné toalety mají posuvná křídla. S jejich pomocí držet sestavu mezi dvěma stěnami. V tomto případě je šířka celého výrobku, samozřejmě, tam bude více.
  • hloubka. Tento parametr je obvykle v rozmezí od 145 mm do 235mm. Ale můžete najít méně možností. Opravdu, v tomto případě nemusí brát v přesně stěně velkého výklenku. Malé rozměry a bude plus, pokud se rozhodnete zařídit sádrokartonu.

  Kromě toho výrobci často určit velikost instalace dodatečného WC. Ale většinou jsou tyto parametry nejsou nijak zvlášť ovlivnit proces instalace, takže mohou být nijak zvlášť nevadí.

  Typicky, velikost standardní instalace na záchod to. Ale pokud vaše koupelna je příliš malý nebo naopak rozsáhlé, takže moc, měli byste se podívat na původní model s několika parametry.

  Rozměry specifické pro obrazového systému

  Takový systém vypadá jako rám s otvory, do kterých jsou vloženy upevňovací prvky pro držení zavěšeného misku. Toto zařízení je velmi zkušený, je možné připevnit náklad 500 kilogramů. Tato instalace je zajištěna na obou hlavních stěn a sádrokartonové desky. Základní struktura takto zapuštěné v betonové podlaze.

  Systém rám může být velmi objemná, ale estetický vzhled koupelny není ovlivněna, protože všechna zařízení budou skryty ve stěně. Vzhledem k tomu a pro úsporu místa v místnosti.

  instalační rám je zhruba velikost:

  • Cisterny, vestavěné do zdi. Její tloušťka je téměř stejná pro všechny výrobce a je 500 mm široký a 90 mm do hloubky.
  • rámová konstrukce. To je obvykle vyrobené v 1020-1400 milimetrů na výšku. 200 mm této délky by být zapuštěny do podlahy a zabetonovány.
  • Šířka systému rámu - 500 mm.
  • Od podlahy by měla být vzdálenost od středu kanalizace záchodové mísy. Bude to 220 milimetrů.
  • Otvory pro upevnění kolíky mít objem 320 mm.
  • Vzdálenost mezi středy otvorů pro upevnění 180 a 230 milimetrů v podstatě ve všech modelů.

  Znalost těchto parametrů, budete moci plánovat instalaci zavěšené WC před zahájením prací.

  Je třeba poznamenat, že rámový systém je prakticky univerzální. To může být jako postavit zeď, takže se držet na povrch. Někdy se používá také jako základ pro oddíl.

  Tyto rozměry jsou typické pro blokový systém

  Tento instalační systém je připojen k hlavním stěnám. Zjednodušila konstrukce a sestává pouze z desky a nádrže. Za normálních okolností, to vše je téměř kompletně skryt ve speciálně dosaženo výklenku, takže tenké příčky v tomto případě nejsou vhodné.

  Rozměry zařízení tohoto typu pro zavěšené záchodové míse následující:

  • výška od 800 do 1000 mm;
  • hloubka - cca 100 - 150 mm.

  Montáž tohoto typu má také otvory pro zašroubování kotevních šroubů. Ale oni jsou téměř nikdy umístěna ve středu. Obvykle jsou konstrukčními rohy.

  Rozměry pozastavena záchodová mísa

  Vizuálně se zdá, že se suspenze typu zařízení mají velmi skromné ​​rozměry. Ano, vypadají jako miniaturní vzhledem k „plovoucí“ design. Ale ve skutečnosti, velikost produktu není tak malý. To je třeba zvážit před instalací.

  • Délka. Pokud budeme mluvit o standardních modelů, to je 500-600 mm. To je nejčastější volbou. Ale tam je "mini" model a "maxi". Ta může dosáhnout délky 700 milimetrů.
  • Šířka. To je zhruba stejná u všech modelů a je 300-400 mm.
  • Výška šálku - od 300 do 400 milimetrů.

  Jak vybrat instalace pro suspendované záchodové míse, aby jeho velikost dosáhla za dané místnosti

  Jak již bylo uvedeno výše, přítomnost v koupelně hlavní stěny je lepší použít blokové systém. Ale pokud to není možné, tam zůstává konstrukce rámu. To je více znatelné, ale zároveň i spolehlivé.

  Pokud je místnost velmi malý prostor, zvažte instalaci roh rámečku. Díky ní budete moci dát na záchod v rohu, kde on dělal nebude zasahovat.

  Kromě toho je třeba vzít v úvahu některé další požadavky na velikost:

  • Vzdálenost od okraje mísy ke stěně, která se nachází před ní, musí být alespoň 60 cm.
  • Od středu zařízení v každém směru, musí být alespoň 60 cm.

  Co bych měl hledat při nákupu instalace

  Při koupi výrobku, zkontrolujte zařízení. Nejlepší ze všeho je, že je kompletní, včetně tlačítka splachování. V tomto případě jsou všechny položky budou ideálně hodí k sobě, nemají být přizpůsoben. Nicméně, náklady na takovou stavbu bude stejně vysoká jako 15 tisíc rublů. Cena záchodové mísy zde není zahrnuta.

  Chcete-li ušetřit peníze, můžete si koupit instalaci, v nichž chybí některé prvky. Oni pak přikoupit zvlášť. Takže pokud chceme získat levnější, ale bude přidána hádka. Bude důležité, aby dokuplennye částečný přístup k akviziční struktury.

  Levnější koupit všechny položky samostatně nainstalované. Takže ušetříte hodně. Ale bude muset přizpůsobit všechno. Jeden chybný krok - a upevňovací prvky správně nastaveny, nebude schopen držet těžkou toaletu. Konstrukční proces může být časově náročné. Je pravda, že konečná cena výrobku bude 7-8 tisíc rublů, takže tam je výhoda. Ať už chcete dělat, a riskovat, že se rozhodnete.

  Viz také užitečné video, vybraný námi. To vám pomůže uspořádat informace získané z výrobku.

  Rozměry zařízení WC: Instalace funkce

  Když přijde na vnitřních místech, jako jsou koupelny či WC, okamžitě nastoluje otázku, jak ušetřit místo. Zároveň se často potýkají se stejným problémem v době, kdy instalaci zařizovacích předmětů. Vzhledem k tomu, že výška zařízení pro WC je velmi důležité, protože to vyžaduje nejvíce místa v místnosti.

  Amateur foto koupelna, kde je nainstalován taková struktura

  Různé zařízení a jejich vlastnosti

  Pro začátek je třeba říci, že právě tato koncepce lze popsat jako zavedení produktu v interiéru objektu. V této instalaci rozměry WC vlastně představují oblast, v níž je instalován přístroj. Mělo by však být poznamenáno, najednou, že obvyklý instalace tohoto pojmu neodkazuje, v tom smyslu, pouze vestavěné spotřebiče.

  Typické rozměry těchto struktur, které jsou stanoveny samotnými výrobci

  Tento typ instalace vyžaduje zavedení určitých prvků ve stěně, které budou sloužit pro upevnění nádrže a misku. Obvykle se tato instalace pro výšku WC 820 nebo více, kde vodní nádrž připojenou ke stěně na zvláštním držáku, a dolní část může být nezávislá, ale také na tuhou suspenzi.

  Rack možnost uchycení není určen pro použití jako nosné podlahy

  Stojí za zmínku, že realizace takového projektu je nutné se vypořádat s nosnou konstrukcí, protože to může vydržet takové zatížení. V tomto případě je instalace hloubka WC nedovolí instalatérské promluvit.

  Ve skutečnosti, dostaneme dva pevné plochy, z nichž jeden je určen pro nádrž a druhý má formu čepů, aby se vešly do mísy.

  Tyto návrhy jsou ideální pro připevnění přímo na stěnu, nebo v malých výklenků s stoupacích trubek

  S ohledem na tyto charakteristiky, šířka instalace WC je vybrána na základě výhradně rozměry stanovené nástroje. Nicméně, většina z výstupu mistrů na dno kanálu je potřeba pouze pro instalaci potrubí pro odvod kondenzátu a držák na nápoje.

  Vyberte konkrétní typ konstrukce, je nutné zaměřit se na konkrétních technických podmínkách prostor a klempířských modelu.

  Pouze v případě, že oprava se provádí přestavby, může být nastavena na požadovanou vnitřní vybavení pro instalaci záchod.

  Vzhled hotového výrobku se vyznačuje svou originalitou a ušetří spoustu prostoru

  • Pro takovou práci je k instalační výšce záchodu od podlahy velmi důležité. Skutečnost, že toto zařízení je zaveden do stěny plné rámu, který nejen pevně na okrajích, ale stojí na základně.

  Pokud taková metoda obsahuje několik zařizovacích předmětů, je třeba vzít v úvahu vzdálenost mezi nimi, nebo zakoupit plnou část

  • S ohledem na existenci těchto dalších struktur, minimální rozměry pro instalaci WC vybral to na něm založené. Stojí za zmínku, že většina výrobců činí jejich instalatérské všechny potřebné instalační komponenty, včetně rámu sám, který bezprostředně řeší mnoho problémů s velikostí.
  • Je důležité si uvědomit, že velikost instalace pod záchodové mísy takového plánu může zahrnovat určité vyboulení celého systému od stěny. To je velmi užitečné, když fixace není na nosné stěny, který také umožňuje tento typ instalace.

  Rozměry produktu ve formě rámů, která zahrnuje instalaci podpory na podlaze

  • Je také třeba říci, že takový systém je mnohem jednodušší montáž vlastních rukou, protože je velmi silný rámec pomáhá při samotné umístění a upevnění potrubí.

  Někdy se vyčnívající část instalace je mnohem snadnější šít pomocí sádrokartonu nebo jiného podobného materiálu, který se velmi prohloubil do zdi.

  Pokud plná flush stěna stojanu metoda Rooms' může být aplikován, rámová konstrukce může být nutné vyrobit originální krabice, pokud je hloubka výklenku neumožňuje umístit v něm

  • Je třeba poznamenat, že instrukce shromáždění důrazně doporučuje velmi silně opravit co prkna a rámem. Pokud se tak nestane, nebo zabránit vzniku i malého výtahu v procesu provozu může způsobit vážné problémy řešit, což je povinna provádět demontáž.

  Takové způsoby instalace správný přístup k designu interiéru umožňují vytvářet nejvíce ohromující výhled na konstrukci, která může být skutečný umělecké dílo

  • Podobné návrhy jsou velmi dobře postaráno a může ušetřit místo. Nicméně, oni vyžadují konkrétní práci, jejíž cena je často poměrně vysoká.

  Technická řešení tohoto typu jsou velmi dobře hodí pro instalaci do malé koupelny nebo toalety, a oni jsou prostě nenahraditelné při sanaci jak umožnit využití nestandardních technických řešeních

  Po podrobném studiu videa v tomto článku získat více informací o těchto struktur a jejich instalace. Rovněž vychází z textu výše, je třeba konstatovat, že zjištěná typ instalace musí být vedena technickými specifikacemi a sanitární prostory modelu.

  Máte další dotazy? Zeptejte se jich v naší skupině VKontakte

  Co je koupelna ve svém domě?

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 8 = 10