Interiér bytu v neoklasicistním stylu

Interiér bytu v neoklasicistním stylu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Neoklasicismus v interiéru. Fotografie ložnice, kuchyně, obývacího pokoje a dalších místností v neoklasicistickém stylu

Neoklasicismus v interiéru se stal velmi oblíbeným stylem v procesu uspořádání domu. Stylový klasický design, který nikdy nevyjde ze stylu, je velmi zajímavý v kombinaci s inovativními přístupy k vytvoření pohodlného a funkčního bydlení.

Moderní neoklasika v interiéru osloví lidi, kteří milují klasický luxus ve věcech a moderní v jejich praktické aplikaci.

Neoklasicismus v interiéru vás nebude stát levný, protože každý prvek designu v tomto stylu má odstíny elegance.

Nicméně interiér v neoklasicistním stylu netoleruje nadbytek. Všechno se děje co nejpřesněji a co nejpřesněji.

Neoklasicismus je interiérový design, který vítá mírné množství nábytku a výzdoby, vhodnou přírodní barevnou paletu, použití klasických vzorů, štukových výlisků, zrcadel.

Neoklasicismus v interiéru je vhodný pro velké místnosti s vysokými stropy a velkými okny, neoklasicismus vyžaduje spoustu místa.

Nábytek v neoklasicistním stylu je umístěn symetricky, pokoj má spoustu světla, přírodní povrchové materiály, klasické textury.

U podlahy parkety nebo parketové desky a stěny mohou být zalepeny nástěnným papírem nebo nátěrem.

Chcete-li vytvořit strop, použijte štuky, barva stropu je dokonale bílá.

Neoklasicismus v interiéru miluje elegantní nábytek ze světlého nebo červeného dřeva, drahé přírodní tkaniny, přítomnost krbu ve stejném stylistickém designu je také vítána.

Přes lesk a eleganci nábytku by nemělo přetížit interiér, to znamená, že v interiéru neoklasicisty není nadbytek nábytku - to, co je potřeba a vhodné.

Neoklasicistní interiér dělá místnost vážnou a jasné osvětlení a zrcadlové prvky vytvářejí vizuálně další prostor.

Design ve stylu neoklasicisty lze prezentovat v modrých, zlatých, šedých, béžových, bílých, stříbrných, smetanových, dřevových, čokoládových odstínech a jejich kombinacích.

Interiérní design v neoklasicistním stylu vypadá solidní, estetický, stylový a nekonvenční.

Pokud budeme mluvit o interiéru, neoklasicismus milují elegantní lustry, elegantní neo-klasické stojací lampy, stolní lampy a originální lampy, obrazy a panely, závěsy na podlaze s závěs, malý, moderní koberce s jasným nebo rozmazaný vzor, ​​ornament a zajímavé.

Můžeme mluvit hodně o neoklasicismu. Ale podívejme se lépe. Nabízíme Vám fotografii interiérů v neoklasicistním stylu. Kuchyně, ložnice, obývací pokoj, neoklasicistní koupelna - nový moderní klasický design vašeho domu.

Neoklasicismus v interiéru: myšlenka designových bytů

Dokonce i během renesance začala harmonie mezi architektonickými částmi, dekor, drapérií a nábytkem. V 17. století se stalo obyčejným domem ve Francii, Anglii a Holandsku.

První knihy se vzorkami rytiny, ornamentu, architektonického stylu se začaly objevovat v 16. století. Hlavní pozornost byla věnována takovým architektonickým detailům, jako jsou např. Mantelové desky nebo zdobené stropy, ale později se stále více začalo psát o nábytku.

Na začátku XVII. Století byli pozváni do všech evropských zemí slavní architekti a designéři Itálie, kteří se ozdobili rafinovanými italskými ozdobnými detaily. Koncem XVII. Století získalo Francie přední místo jak v umění, tak v umění. Nejvíce se to odrazilo ve velkoleposti Versailles. Během osmnáctého století Francie nadále vyvíjela nejvíce vliv na návrh interiéru.

Aspirace bohatých a nejmódnějších tendencí podporovala rychlé šíření takových směrů jako neoklasicismus, baroko a rokoko. Dokud tyto styly nepoužívaly pouze kruhy vyšší aristokracie, bylo mezi nimi jen málo národních rozdílů. Zatím, když dosáhl méně bohatých tříd, styl začal být doplněn národními rozdíly a pak místními.

Styl neoklasicismu v Německu

Majitelé nábytku v Německu bez nadšení přijali přísné linie neoklasicismu. V některých objektech stylu 1770s, vedle rococo ohybů jsou zužující se nohy, obdélníkové formy kostry. Někdy se na staré formy aplikoval neoklasický ornament. Avšak koncem 18. století se klasické přímé linie a ozdobné motivy staly všeobecně uznávanými v interiéru nábytku.

Neoklasicismus v Rusku získal stejně velkolepé formy. Slavní architekti, zástupci neoklasicismu, pracují pro mnoho královských rezidencí, vytvářejí dekorativní dekorace, nábytek.

Ruské nábytkové mistři vyrábějí nábytek za použití prvků francouzského i anglického stylu. Prakticky veškerý nábytek z poloviny XIX. Století je nerozlišitelný od evropských vzorků - rozdíl byl pouze v použití domácích materiálů, například karelské břízy.

Velký efekt byl způsoben použitím druhů lehkého a tmavého dřeva. V některých slavných domech byl nábytek často malován.

Charakteristickým znakem neoklasicismu jsou obdélníkové formy interiéru, minimální ozdobné povrchy, černobílé, klidné barevné odstíny, jediný prostor se samostatnými zónami, jehož ústředním složením je obývací pokoj.

V obývacím pokoji by neměl být náročný, chytlavý luxus. Výjimečně přísný design, klidné barvy, čisté linie. I když je přípustné použít vynikající chic v zařízení. Vyjadřují se drahé čalouněné materiály a klasické formy křesel, pohovky, poufí, komody, příborníky. Žádné šatní skříně, všechny předměty by měly být vizuálně světlé, elegantní.

Hlavní myšlenkou, která charakterizuje neoklasicistní styl obývacího pokoje, je jasné centrum místnosti, hladké symetrické linie vnitřních objektů, které doplňují a posilují tento pocit.

 • nejobvyklejší barva stěn je krémová, krémová, béžová, světle šedá barvy, úspěšně zdůrazněná štukovou bílou barvou a soklem;
 • pokud se rozhodnete vytvořit spodní část stěny tmavou, pak horní část může být zarámována klasickým bílým štukem, ve středu stěna může být ozdobena dřevěnými panely;
 • sloupce se mohou dobře promítnout do stojanů, područek, stojanů a konců skříní.

 • s cílem zdůraznit difúzní, matně osvětlení, které budou distribuovány rovnoměrně po celé ploše místnosti, to je nejlepší použít velké množství lamp, zapuštěných reflektorů a závěsných svítidel instalovaných na různých úrovních. lampy také dobře fungují v podobě svíček a lamp abazhurnye pastelové, světlé barvy;
 • Počet světelných zdrojů, které jste nastavili v místnosti, je přímo souvisí s velikostí vašeho pokoje. U velkého obývacího pokoje na stropu bude k dispozici dostatek 2 nebo 3 identických lustrů, a pokud je místnost malá - jedna lampa uprostřed místnosti a dvě svícny, které se mohou nacházet například na obou stranách zrcadla.
 • bude to vypadat dobře v rafinovaných barvách z tmavého dřeva nebo čokolády, je to vhodné a lehké čalounění vyrobené z kůže, které bude dobře kombinováno s dřevěným dekorem.

 • Použijte záclony s několika vrstvami elegantního závěsu. Barva by měla být vybrána na základě převládající barvy nábytku, například na základě tónu čalounění pohovky nebo křesel;
 • pokud je to možné, vyměňte dveře za obloukové otvory.
 • design vždy znamená přítomnost vysokých stropů a prostoru;

Chcete-li přidat výšku a hloubku do místnosti skromné ​​velikosti s nízkým stropem, vyberte si roztažený design zavěšeného stropu se světlem odstínem s lesklým efektem. To vytvoří iluzi volného prostoru.

 • styl je věrný živým i umělým barvám. Vytvořte světlý, elegantní kytici z vašich oblíbených květin a žádné další dekorace vašeho obývacího pokoje nebudou vyžadovat;
 • Nepřerušujte pokoj s dalšími dekoracemi. Nevhodné podlahové vázy v kombinaci se svěžími kyticemi, velkým počtem sloupů.

Obývací pokoj je místem pro příjemné setkání s příbuznými, rodinou, přáteli, protože by měl poskytnout pohodlí všem přítomným.

Zvláštností ložnice v tomto stylu je dekorace části stěny v blízkosti hlavy lůžka. Ozdobná štuková výplň z polyuretanu poskytne atmosféru romantismu a zdokonalení - to je vše, co neoklasicismus vyžaduje v interiéru.

 • Ideální paleta pastelových odstínů. K důrazu můžete použít nasycené tóny;
 • Chcete-li vytvořit atmosféru klidu, lehkosti, zdokonalení, použijte jemné polotóny. Vše, co potřebujete, je šikovně vybrat stín, dekorace, nábytek.

 • nejlepší nápad je zakoupit náhlavní soupravu, která nebude narušovat soulad stylu. Nejvhodnější interiérové ​​předměty s zakřivenými nebo přímými linkami;
 • cenné lesy přinášejí nejen luxus, ale dodávají ložnici pohodu a teplo.
 • Sprcha by měla být poskytována co nejvíce s jasnými paprsky denního světla, stejně jako umělé světlo.

 • okouzlující a luxusní budou vypadat: štukatura, sloupy, zlacené vázy, oblouky, malba;
 • Ložnice musí být vyrobena z hedvábí, sametu, bavlny;
 • střed místnosti bude dokonale zdůrazněn monofonními nebo vzorovanými koberci s dlouhým napnutím.
 • vynikajícím nápadem budou zrcadlové nebo skleněné stěny zdobené rostlinami a starožitnými ozdobami;
 • mramorová podlaha, stěny nebo strop budou ziskové a luxusně zdůrazní dekoraci místnosti. Přírodní kámen dodá nepřekonatelný lesk, stejně jako luxusní lesk. Dobrou volbou je použití benátské omítky.

Interiér kuchyně v neoklasicistním stylu nikdy neztratí svou důležitost. Koneckonců, fasády kuchyně, vyrobené z přírodních materiálů, nevycházejí z módy. Ve výzdobě kuchyně v neoklasicismu se používají materiály:

Při návrhu kuchyně je žádoucí používat přírodní barvy světlých barev. Bude vypadat dobře bílá kuchyně.

Je třeba předem zařídit nábytek a vyzvednout domácí spotřebiče, aby se vše do kuchyňské linky přizpůsobilo designu kuchyně.

Kuchyně-jídelna kombinovaná s obývacím pokojem

Interiér ve stylu amerického neoklasicismu

Americkém stylu neo-klasické, je nejpopulárnější. Ve Spojených státech, tento styl je nejběžnější, to je často používán k dekoraci budov, interiérů bytů nebo domů. To je důvod, proč v jiných zemích, to je známé jako „americký“ neoklasicismu.

Tento typ úpravy nejideálnější pro velké místnosti, vysoké stropy, širokými okny. Interiér bytu ve stylu neoklasicismu zahrnuje minimalistické řešení, využívání moderních materiálů, které poskytují klasický, tradiční formy elegance a lehkosti. Může být použit pro prostory s velkou plochou, tak i pro malé byty.

Tento styl je inherentní elegance, harmonie, láska lehkých polotónů, zejména bílé, romantické detaily.

Američan neo-klasický styl - směs jednoduchým nábytkem, se silným jednobarevné a masivní. Nejlepší barvy pro toto je bílá, olivová, modrá, modrá. Barvy, které se vytvářejí zaostření v bílém prostoru. Pro tento styl umožňují jak drahé přírodní materiály a syntetické nebo jejich kombinace.

Světlé a měkké barvy dát bytové dekorace něhu, snadnost, a použití zlacení na tkaniny, dokončí, rámy, atd zdůraznilo bohatství, prosperity.

Stres spojení se starými nápovědy detaily, jako jsou oblouky, sloupy, sochy, výlisků, vázy Podlahové zlatem, s předměty starověku vzorem odráží v luxusních rámů elegantní lustry, lampy nebo svíčky. Nicméně, nezapomeňte na smysl pro proporce - není přetížení space zbytečnými detaily. Samozřejmě, že by to mělo být vše s mírou. V souvislosti s minimalismem těchto prvků je zvláště silná upozornit.

Koupelna design v bílé v neoklasicistním stylu Interiér sálu v neoklasicistním stylu v domě

Zvlášť neoklasicistním stylu jako obdivovatele minimalismu, protože prostor v světlé barvy opticky zvětšuje plochu jakéhokoli prostoru.

Hlavní podmínkou pro konzistenci ve stylu neoklasicismu je symetrická kompozice interiér každého pokoje a elegantním nábytkem ve stylu napoleonské Říše, řecko-římské sloupy, pilastry, vlysy, svícny a lustry.

Vyberte si teplé a studené barvy, ale dávejte pozor, aby nedošlo k porušení harmonie. Pokud je interiér z hlavních kusy nábytku, dokončování podlahy, stěny použít teplé barvy, odstíny, barvy by měly akcenty studené barvy. Například v případě, že nábytek a podlahy hnědé tóny, zeď nebo použít karamelové odstíny šedé. Bude to především dobrá pro malé místnosti na severní straně domu.

Důležité! V žádném případě nepoužívejte citron, zelené, růžové, štiplavý zářivě žluté tóny. To by mělo omezit na 2-3 odstínů.

Koloniální motivy - jako předpoklad většiny založen v anglickém stylu domů. Tradice, pocházející ze středověku, nutně implikuje existenci velkého požáru domu, kamna nebo krb, který vytvoří zvláštní teplo a pohodlí. V moderních podmínkách apartmánech můžete nastavit umělý krb, zdobení, například ze speciálně ve věku cihla nebo proužky.

Každý kus nábytku by měly harmonicky doplňovat navzájem luxus. Je důležité, aby nedošlo k porušení harmonie stylu.

Rozhodnete-li se dát přednost v neoklasicistním stylu, ne šetřit na detailech. Tento styl není přístupný rozmarům módy a luxusních materiálů pro výzdobu a nábytek bude sloužit několik desítek let.

Neoklasicismus: inspirující styl v interiéru a 80 nejlepších designové vtělení

neoklasicismus učinil ve stylu bydlení bude ztělesněním ušlechtilého luxus v domě

Pokud je obtížné si vybrat mezi sofistikované klasickým designem a moderním komfortem, neoklasicistním stylu v interiéru - přesně to, co potřebujete. Spojuje v sobě zdrženlivost, luxus, seriózní klasiku s stručnost jednoduchostí a funkčností, takže hodnoty moderního člověka. Interiéry bytů v neoklasicistním stylu se nacházejí dnes stále častěji se stávají symbolem vkusu a postavení svého majitele, prokázat svou touhu po kráse, ale bez ozdůbky. Diskrétní tvary a odvážné akcenty, elegantní linie a elegance, luxusní povrchové úpravy, spolu s využitím pokročilých materiálů - neoklasicismus vyžaduje pozornost k detailu, a dokonce netoleruje chyby.

Neoklasicismus - klasický, přizpůsobit moderním stylu

Při vytváření prostor ve stylu neoklasicismu je třeba vzít v úvahu všechny detaily

Krásná neoklasicistní design koupelny

Luxusní ložnice s vysokými stropy a kontrastních textilií

Neoklasicismus: Interiér ve stylu a charakteristiky

Neoklasicistní styl je velmi náročná. Miluje prostor a objem, takže návrháři často vytvořit takové interiéry pro země domy nebo byty velké plochy, vysoké stropy jsou výhodou. Ale i typický městský byt o menší velikosti by mohl snadno vyzkoušet na neoklasicistní design, ale bude vyžadovat pečlivé zvážení a studium do nejmenšího detailu.

Vzhledem k velké ploše místnosti není žádný pocit přetížení nábytku

Neoklasicistní v malém bytě - studio

Mezi hlavní rysy neoklasicismu v interiéru:

 • Symetrie, rovné a čisté linie, množství obdélníkových tvarů, správné proporce.
 • Přísnost, omezování osobní svobody a klidu, ale zároveň luxusní prostředí.
 • Použití drahých a vysoce kvalitních materiálů pro dokončovací práce.
 • Hojnost v pořádku, ale neupřesnil dekorativních prvků. Barokní nádhera místa, je nahrazena minimalistických textury, zhuštěné podobě.

Kontrastní barvy dává ložnici ještě sofistikovanější luxus

 • Hra kontrastů - barva, tvar, textura.
 • Použití základních barev, spolu se zlatem, bronzových.
 • Jednota prostoru.

Jídelna s malým toaletního stolku v luxusním řezaných nohách ve zlatě

Tip! Interiérový design ve stylu neoklasicismu vyžadovat značné finanční náklady. V žádném případě ne šetřit na povrch, a životního prostředí, v opačném případě bude návrh dizgarmonichnym není úplný.

Masivní velur pohovka v obývací pokoj

Interiérový design ve stylu neoklasicismu je třeba pečlivě přemýšlet. Fotografie a hotový mezi design projektů snadno zjistit základní techniky, které jsou používány pro dekoraci v tomto stylu.

Harmonický a snadno styl aplikován ve výzdobě jídelny

V neoclassics styl stěny by měly zvýšit prostor vizuálně, takže se dokončí se s výhodou používá světelný pastelových barvách gama (písčitá béžová, růžové a zlaté tóny studené modré, světle olivový).

Elegantní neoklasicistním stylu nenechává lhostejným

Je vhodné použít pro montáž na stěnu dekor hladký dekorativní omítky benátského typu, malovat s hedvábnou lesklým nebo matným textury. Tapety může být i self-barevné (pro malování), a s neutrálním nebo klasickým ornament v širokém pásu. Ta nejenže vypadá stylově a ušlechtilý, ale také vizuálně zvedne strop, který nebude zbytečné vytvářet harmonický neo-klasický interiér.

Classic světlé tapety do obývacího pokoje

Kromě toho, v dokončení stěn je možno přiřadit k jejich spodní části. Pro tento účel, jakékoliv temnější tapety, často s velkými květinovými vzory nebo texturou omítky nebo dřevěné panely nebo napodobování. Dřevo může být dokončena s místnosti, ale celková výška, v tomto případě se dává přednost tvarovaných panelů střední odstíny nasycení.

Lišty na stěnách a štuku se zlatým povrchem

Tip! Výběrem strop nebo podlahu lišt, upřednostňovat na vysoké (15 cm) s tvarovaným možností profilu v antickém stylu. Tento rámeček, aby v místnosti více elegantní, rafinovaná. Pokud jde o materiál, je ideální pro použití polyuretanu, který je snadno ovladatelný, s finální verze vypadá drahý, ušlechtilý.

Jednobarevné stěny mohou být vybaveny moderním uměleckých děl

Jak může být přítomen jako další dekorativní prvky na stěnách:

 • Výklenky, někdy s ozdobnými sloupoví.
 • Pilastry nebo sloupec.
 • Arch.

Malba na zdi - jeden z atributů neoklasicistním stylu

Tyto neoklasicistním stylu nejlepších interiérových řešení bude hladký strop je bílý odstín, který odpovídá tónu stěn. Pro dekorativní použití:

 • Dekorativní dřevěný panel vydělením stropu do stejných obdélníků.
 • Štukové - široký stropní lišty, římsy, rozety v klasickém nebo minimalistickém stylu.

Dobře zvolené elegantní lustr klasické štukový strop

Tip! Strop může být matný nebo lesklý, takže bezpečně používat tahové struktury, který materiál se dokonale hodí v neoklasicistním interiéru.

Hladké stropy jsou ideální pro neoklasicismus bytu

Pro neoklasicistní charakteristiku využívání vzácných, drahých materiálů, takže podlaha je optimálně vhodný strom, který vyplňuje komfort v místnosti, vytváří příjemné prostředí. To může být:

 • Klasické parkety, zejména sazbu.
 • Kvalitní plovoucí podlaha nebo široký, imitující cenné dřeviny.
 • Keramická dlažba nebo PVC s imitací dřeva.

Dřevěná deska z měkkého dřeva v prostorném obývacím pokoji

Tip! Dřevěná podlaha vypadá luxusní a slušný, a neoklasicistní, je povinen být dokonalý, proto použijte jemný dřevo nebo imitace, jako je dub, mahagon, palisandr.

Šachovnice podlaha z keramického granitu

Alternativou k dřevěnou podlahu může být:

 • Mramor nebo jiný hladký, leštěný kámen, žula. Taková podlaha, kuchyňských interiérů, jídelna, lobby či chodby, málokdy žijí.
 • Koberec, ale vždy kvalitní s nádherným ornament. Takové krytí doplní interiér ložnice a útulný obývací pokoj, kancelář.

Koberec s hromádku vhodné pro ložnici

Světlo v neoklasicistním interiéru hraje důležitou roli, měla by být měkké, rozptýlené, s různými zdroji. Matt světla optimálně zdůrazňuje všechny požitky z designu kombinuje své hladké všechny prvky do koherentního celku.

Baterky na dlouhý řetěz výhodného vypadat v místnostech s vysokými stropy

Neméně důležité je správné nastavení pro osvětlení. Ideální zapadají do neoklasicistní velkého křišťálového lustru, dost tvrdě, se spoustou závěsů. Nedávná účinně lámou světlo, s důrazem na luxusní dekorace a krásu místnosti. Tento držák se vejde harmonicky do interiéru obývacího pokoje nebo jídelny, označte střed místnosti. Ložnice nebo kanceláře, je lepší vybrat závěsná svítidla menší, ale stejný styl.

Jako dodatečný světlo může být instalován několik vestavěných lampy, stojací lampy, stejně jako na různých úrovních svícnů vyrobených ve stejném stylu jako lustr.

Tradiční křišťálový lustr v jídelně

Situace v neoklasicistním stylu být zároveň přísný, ale luxusní. Na nábytek a dekorační předměty se používají především:

 • Pravá kůže.
 • Drahé kovy (rámování kusy nábytku, záclonové garnýže, ozdobné předměty).
 • Kování (nohy nábytek, lampy, rámečky).
 • Vážení textil (těžké hedvábí, samet, šifon).

Těžké závěsy luxusní ušlechtilé odstíny panoramatického okna

Tento prostor pro kreativitu - výběr nábytku v neoklasicistním stylu. Hlavní pravidlo: nesmí přetěžovat prostor, takže mají výhodu jednoduché, elegantní možností ve světlých barvách, s oblými tvary, měkké linie, ale rozhodně klasické, vznešených siluety.

Krásné starožitné postele v ložnici světla neoklasicistní

Tip! Pro neoklasicistní ideální nábytek v elegantním antickém stylu.

Situace se provádí pomocí nábytku ze dřeva, často s kovářských prvků. S výhodou použít pro čalounění sametu nebo veluru kůže, semiše, hedvábí, kožešiny krátkým vlasem. Vzor může být přítomen, což převaha faktura materiálu, nebo může být poměrně neutrální (rostlinného nebo květinový vzor, ​​pás).

Samet a kožené čalounění v obývacím pokoji

Interiér musí být přítomny všechny typy skříní s prosklenými dveřmi, elegantní konferenční stolky, komody, stoly, které se používají k uskladnění.

Malé starožitné komody a vitráže vytvořit atmosféru renesance

Interiéry bytů jsou nápadné neoklasické hojnost příslušenství. Nejčastěji se používá:

 1. Sochy, busty, reliéfy, podlahové vázy v antickém stylu, rozhraní se štukovými stěnami nebo čalounění.
 2. Podlahové nebo nástěnné hodiny, často starožitnost.
 3. Obrazy nebo tapisérie v těžkých rámech. Pro obývací pokoj bude vyhovovat všechny druhy krajiny, do kuchyně - zátiší a ložnici nebo studie - vodovky s starožitný tématikou.
 4. Zrcadla. Měly by být tak velké, těžké rám ze dřeva nebo kovu. Taková zrcadla, aby v místnosti prostornější, zlepšit osvětlení, dává ušlechtilý vzhled.
 5. Skladování a tváření základny. Mohou být umístěny květiny, které jsou nezbytné maličkosti a dekorativních předmětů, kromě toho jsou tyto dráhy jsou mnohem vhodnější pro neoklasický než standardní police.

Masivní zrcadlo v zlaceném rámu

Mnoho dekorační předměty zdůrazňují stylistické rozhodnutí místnosti

Vhodně vybraný textil vyplnit neoklasicistní vnitřní pohodlí, bude sloužit jako velkolepé kromě nábytku a dekorací stěn.

Povinné prvkem designu jsou husté, často těžké závěsy. Pro ně lepší vybrat jednu barvu tkaniny je drahé, například pololesklém hedvábí. Záclony jsou obvykle šité na vzoru snadno v visel stavu, jsou volně padat dolů v měkkých záhybech k podlaze. Někdy záclony doplňují lambrekýnů půlkruhové tvar, závěsy nebo sestavy.

Zatemňovací závěsy na panoramatických oken v tónu barvy obývací pokoj

Tip! barva záclony by měly být v souladu s jakýmkoliv odstínem stěn, nebo se opakovat na dalších ozdobných prvků.

Barevná kompozice textilií a nábytku

V neoklasicistním stylu, můžete si sjednat všechny domy i soukromé pokoje. Nejčastěji, lze nalézt v interiéru obývacího pokoje, jídelny a kuchyně, ložnice.

Neoklasicistní interiér pokoj udává tón pro zbytek bytu. V tomto pokoji se stává centrem, hlavní místnost v domě. Living by měl být tak velký, pravidelný tvar. Neinstalujte další oddíly, jejich role úspěšně vyrovnat sloupce nebo pilastry, efektivní územní prostor.

Neoklasicismus: styl v interiéru bílé obývacího pokoje

Tip! Je-li prostor dovolí, pak v přední části obývacího pokoje je prostor izolovat lobby, která bude klást důraz na prostor stavu.

Oslňující prostorná hala ve stylu neoklasicismu

Obývací stěna účinně doplňovat zrcadlo, reliéfů, výklenky, ve kterých jsou umístěny sochy nebo vázy. Ne více než v obývacím pokoji je krb s klasickým lakonický úpravou. To může být nahrazen umělou napodobeninou modelů nebo umístěním do dekorativní nika velkolepé sochy.

Podlaha je lepší zvolit lesklého parketovou podlahu nebo leštěný kámen. Povlak může být monotónní nebo ornament, potrubí, vzor střed prostory.

Stěny v obývacím pokoji, zdobené štuky a freskami

Tip! obývací pokoj strop může být bílá, ale to bude vypadat nádherné bohaté výlisky nebo dekorativní malby.

Účinně doplnit interiér všech druhů skleněných nebo zrcadlových ploch. Okenní rámy zvýrazňují vazby, jakož i barevné sklo (také to může být opakován na interiérové ​​dveře, skříně).

Tradiční uspořádání nábytku v obývacím pokoji neoklasicistní

Ve středu obývacího pokoje by měla položit koberec s velkým luxusním vzorem nebo barvou. V tomto případě jsou všechny ostatní zařízení by měly být umístěny po obvodu. Jedním z hlavních prvků - měkký sofa. Úhlové modely by měly odmítnout, raději velkou pohovku s monochromatickým čalounění, velkými polštáři.

Tip! obývací pokoj dekorace se mohou mírně lišit od běžných pravidel, a to zejména situace nemusí být symetrické, dovolil umístit různé tvary, čalounění křesla nebo pohovky.

Accent velur pohovka v zářivě interiéru

Nábytek by měl být elegantní, netyazhelovesnoy, poměrně kompaktní. No podívejte se židle, stoly, křesla s kuželovitými nohy odshora až dolů

Interiér ložnice v neoklasicistním stylu, by měla být symetrická, což je jeho hlavní funkce. Ústředním prvkem bude lustr, koberce a postele, aby mohly být vystaveny párů zbývajících vnitřních objektů: stoly, židle nebo křesla, lampy. Asymetrie je povoleno, ale to by mělo vyvážit na druhou stranu. Například, to je dost, aby jeden na toaletním stolku místnosti se zrcadlem, a v druhém místě skříň, komoda, obrazu nebo lampu.

Reflexní čelo rozšířit prostor a vytvořit interiéru světlo a vzdušný

Postel by měla být dostatečně masivní, vysoké čelo ze dřeva nebo měkké čalouněného sametu.

Barvy v designu ložnice může být i utlumený a nasycen. V případě, že stěny jsou světlé, je možné přidat pokojů světlé textilie. Nasycené odstíny stěn ředit průsvitné bílé závěsy, světelný koberec, dostatek prosklených ploch.

Lampy je lepší zvolit s množstvím skleněných přívěsků. Noční lampičky může být jednobarevný textilní rolety i rozptyl světla.

Uspořádala atmosféru v ložnici kvůli malátný pokrytí v kombinaci s pozlacenými ornamenty nábytku a doplňků

Interiéry kuchyní a jídelnou v neoklasicistním stylu, vyznačuje hojností přírodních materiálů, používání porcelánové nádobí, částečně fantaskní dekor.

Prostor by měl být jasně pásmový pro pracovní a jídelní částí, při zachování absolutní stylové jednoty.

Podlaha je ideální pro leštěný mramor nebo žula, účinně kontrastní (šachy) úprava bude vypadat. Materiál podlahy se může opakovat na stole, mírně liší ve stínu.

Neoklasicistní kuchyňský set je velmi podobný tradiční, ale neobvyklé kombinace jsou povoleny

Techniky nezbytné pro výběr styl starý, s držadly nebo sklon k drahých kovů. Moderní spotřebiče doplňují vyřezávané dřevěné fasády headsetu, měkké integrovaným osvětlením.

Jídelní skupina z masivního dřeva, bude čalouněné židle být doplněna lustr visí ve středu.

Neoklasicistní kuchyň, jídelna je nemyslitelná bez ozdobných detailů. Může to být krásný porcelán s obrazy, vystavoval v bufetu, všechny druhy váz, soch, lampy s křišťálovými ověsy naplnit místnost s vynikajícím komfortem.

Původní chrome židle vhodné pro neo-klasický kuchyni

Jako styl v interiéru, neoklasicismu je jedinečná, to vám umožní dotknout rafinovaný luxus, aniž by se pohodlí domova. Tento design je relaxační, udržovat slušnost, otevřeně ukazuje dokonalý vkus majitele, uzavřený v jednoduchém, ale elegantním provedením.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 1 =