Interiér ložnice 12 m²

Interiér ložnice 12 m²

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Nápady ložnice 12 m² (60 + obrázky)

 • Mnozí sní o útulné ložnici, která by mohla nabrat síly na příští den a vždy „dostat ven z pravé nohy.“ Ale v malogabaritok muset umístit všechny objekty ve vesmíru spíše skromné ​​náměstí, připomínající estetiku na poslední chvíli. Budeme se snažit rozptýlit mýtus o zbytečnosti malých prostorech, popisující různá provedení a tajemství designu ložnice 12 m²

  Moderní design zahrnuje modifikaci přísných kanonických stylů na potřeby prostoru při zachování hlavních charakteristických rysů, formativní principy a image. Hlavní věc - představivost a pochopení, že je vhodný pro místnosti ve vaší konkrétní situaci.

  Ložnice 12 m² v moderním stylu

  Nejpopulárnější varianta, která odpovídá potřebám doby: méně dílů a „krása na kráse“, více funkcí, komfortu. Ložnice 12 m² v moderním stylu mohou být vyplněny s minimální sadou objektů, tvořící čáry přes estetiku, světlo, prostor a materiálů.

  V takovém interiéru často používají modulární nábytek, který vám umožní vytvořit si vlastní originální design, přizpůsobí designu. Ložnice, která by měla být místem odpočinku a klidu, toto rozhodnutí je dobré, protože to pomáhá vytvořit vhodné podmínky pro to.

  Ložnice 12 m² v klasickém stylu

  Pokud preferujete klasiku, pak je také možné vstoupit do prostoru 12 m² Ale je lepší obětovat množství pro kvalitu: místo velkou manželskou postel s vyřezávanými zpět a vzorovaných textilií, malé dřevěné komody, noční stolky, stejně jako k dekoraci interiéru malby, sofistikované příslušenství a světelných závor.

  Je to harmonické kombinace složek vytvořit kompletní píseň, může přinést pocit útulnosti a pohodlí ve své tradiční interpretaci.

  Ložnice 12 m² ve stylu Provence

  Provence k nám přišel z francouzských vesnic, okamžitě získal lásku, díky své jednoduché kouzlo. Tento styl je schopen vytvořit měkké atmosféru, je spojen s poklidnou rytmu života v provincii - není ideální pro ložnice 12 metrů čtverečních? Pravidla registrace nejsou o moc: pastelové barvy, květinové motivy, starožitný nábytek, především přírodní materiály a bohatý dekor.

  Ale navzdory své zdánlivé jednoduchosti je časově náročná varianta docela. Pokud si nechcete utrácet hodně peněz na starožitnosti, budete muset chodit kolem bleší trhy, stejně jako připojit trochu zručnosti, navíc zdobený nábytek či věku. Ale výsledek stojí za to všechno úsilí!

  Módní řešení, které přinese trochu brutality a smělost v interiéru. Ale to není jednostranný styl! Při správném provedení může být, a naopak -, aby se prodej více příjemný a teplý vzhled.

  Loft miluje kontrasty, jako kombinace výběrových předmětů s moderními spotřebiči, skříně rámu s luxusními postelemi, opouštějících dopředu elektroinstalace uměleckých děl. Náhodné objekty získají znamenat tu a variabilita vyplnění prostoru holých cihlové zdi umožňuje představivost volně běhat, a to i v oblasti 12 m²

  Ložnice 12 m² skandinávský styl

  Ne ztrácí půdu pod nohama, a skandinávský styl získává popularitu v zemích SNS. Přes jeho „drsnou“ původu, stejně jako skromný sadu nástrojů pro vyjádření, že vypadá velmi pohodlné, lehké a vzdušné, průchodem těchto kvalit, dokonce i malý prostor.

  Optimální varianta: převážně bílý povrch, ve středu kompozice - postel malých rozměrů se závojem z přírodních textilií, minimální sadu dřevěného nábytku, rostliny a kontrastními detaily.

  Barevná paleta pro ložnice 12 m²

  Při výběru barevného schématu prostory by měly vycházet z několika hledisek. Za prvé, jaký styl si vyberete? Například, bude loft diktovat bílé nebo cihlové zdi, a Provence - paleta pastelové.

  Za druhé, jaký efekt chcete dosáhnout? Navrhnout ložnice 12 čtverečních metrů nejlépe hodí světlé barvy, které opticky přidat pár „čtverců“, nebo alespoň jim umožní ušetřit. Klid barvy lepší dát přednost i praktických důvodů - budou vytvořit uklidňující atmosféru, která přispěje k zdravý spánek.

  Ale to neznamená, že budete muset mít strach z hlubšího rozsahu. Tmavá paleta přináší pocit intimity do prostoru, který také vypadá dobře. V tomto případě je lepší se zaměřit na přírodních odstínech.

  Za třetí, kde se okna v místnosti? Pokud zde málokdy vypadá slunce kompenzovat nedostatek Pomůže teplé odstíny, a versa vice - studená vyvážit „Teplota“ v místnosti.

  Při výběru povrchové úpravy, je třeba si uvědomit, že to není klíčovým prvkem interiéru, jako druh rámu, ve kterém chcete zadat konkrétní skladbu. V zájmu zachování rovnováhy mezi tupé a barevným designem, nechoďte do těchto extrémů, je nutné dodržovat jednoduchý princip: světlé akcenty lze vytvořit pouze několik prvků, ale ne všechny. Například, velmi zdobené nábytek je dáno tlumené úpravou, a naopak.

  Ložnice - místo, kde se člověk musí cítit, jak pohodlné je to možné. A lamináty perfektně vyrovnat se s touto funkcí. Čím více přírodní krytina - tím lépe, protože to je pro něj mnohem častěji chodit naboso. Podlaha v ložnici 12 m² Mělo by být jasné, ale světlejší než stěny.

  Pro stěny v ložnici 12 m² Vhodné konvenční papír, netkané textilie nebo tapety, které jsou prodyšné a šetrné k životnímu prostředí.

  Také se podíváme na plochu harmonicky na jedné ze stěn - obvykle ten, do kterého náboj postel. Nicméně, ostatní strany by měly být neutrální, „dávat“ veškerá pozornost je ústřední postavou.

  Dobře se hodí do interiéru, a stěna namalovaný v jasných barvách. Ale tam by měl být zodpovědný přístup k přípravě povrchu - musí být dokonale rovný.

  obyčejný stropní svítidlo je vhodný pro malé prostory. Všimněte si, že upevnění a další typy jsou používány pro moderní styl; zatímco Provence, půdní vestavby a Scandinavian - rád jednoduchost a přirozenost.

  Dekor a prádlo pro ložnice 12 m²

  Vyplnění detailů interiéru v závislosti na zvoleném stylu. Když současný styl je lepší dělat minimální výzdobou, upřednostnění moderních uměleckých děl, fotografií, stejně jako krásné praktické předměty. Provence navrhne barevné malované figurky, vzorované textil a vinobraní. moderní umělecké předměty vhodné pro podkroví.

  Ponecháme-li stranou stylistické pravidla, v ložnici 12 m² lepší být omezeno pouze na nezbytnou souboru objektů - to vám ušetří prostor a vytváří pohodlné prostředí pro spánek. Pokud je místnost má fungovat prostor, to je nejlepší, aby vizuálně odlišit od odpočívadla.

  Záclony nemůžeme vám jen schovávat před zvědavýma očima a zdobí prostor, ale také opticky zvětšit výšku stěn: pro montáž dostatek stropní římsy a textilie rozšířit na podlahu. Ložnice potřeba zatemňovací závěsy nebo kombinace lehkého tylu s okenicemi.

  Na uspořádání nábytku v ložnici 12 m² ovlivňuje rozložení, počet lidí, kteří žijí v něm a úkoly, které je třeba provést. Room je prostě místo k odpočinku nebo předpokládá existenci pracovního prostoru, úložišť a televizní pásmo? Samozřejmě, že nejlepší volbou - jedna velká postel, noční stolky a malá šatna. Ale nezapomeňte, že často hraje několik rolí v malogabaritki ložnici.

  V místnosti s obdélníkovou geometrii bude vypadat dokonale další píseň: postel nejblíže k oknu, a vedle dveří - šatník. Interiér vypadá symetrické a vyvážené.

  Když čtverec geometrie - postel by měla být umístěna ve středu náboje a stěnou. Před ní: zbytku sady nábytku, včetně skříně, úzké polici nebo pracovní stanici s TV.

  Ve stejné době, v obou případech, v blízkosti okna, můžete umístit křeslo, stolek a židle, šetří místo na začátku místnosti.

  Design ložnice 12 m² s balkonem

  V případě, že 12-ti metrů ložnice má balkon - věří, máte velké štěstí! Tím, že kombinuje ji s koupelnou, je možné zvýšit užitnou plochu, udržování rozdělení do zón.

  Demontáž oddíl a vyplňování prostor vytvořený v jednom stylu, může být použit jako pracovní plochy, úložného prostoru či odpočinek. Absence stěny zvýší množství přirozeného světla v interiéru.

  Je důležité dodržovat veškerá přípravná opatření - izolovat okna balkon a změnit v případě potřeby.

  Design ložnice 12 m² v Chruščova

  Pokud váš malý pokoj 12 m² Chruščov je, že lze očekávat, že tyto podmínky byly ještě horší: nízké stropy, malá okna a nevyhovující rozložení. Takový prostor vyžaduje zvláštní přístup v designu.

  Parapet může být použit jako pracoviště, předtím ji zvýšit. Zóna okna vhodné, aby byl umístěn, kde je postel, čímž se uvolní prostor pro další položky. V tomto případě je lepší se raději trochu světské nábytku - to je vizuálně zvýšení stropu.

  Stále více, návrháři používají postel na malém pódiu, který působí jako úložiště pro předměty nebo oblečení. Velmi radikální varianta - nábytek transformátor. To zbavuje ložnice tradiční pohodlí, ale dává mu další funkce. V každém případě, Chruščov - není trest.

  V ložnici je 12 m² Můžete použít několik úrovní osvětlení: lustry, stojací lampy a lampy na noční stolky. Je-li pokoj má pracovní plochu a pak na stole chcete umístit další zdroj světla.

  Nedoporučuje se „rozbít“ prostor reflektory. Místnost, určená ke spánku, světlo hraje tak důležitou roli, ale spíše slouží jako součást komfortu a pohody.

  Interiérový design ložnice 12 m² - foto

  Dokonce i ložnice 12 m² To může vypadat stylově a útulně. Přesvědčit vás o to, inspirovat nové nápady, jsme udělali výběr fotek s krásnými interiéry nápady. Šťastné prohlížení!

  Interiér ložnice 12 m² M (50 fotek)

  Kdo z nás nemá snil mít obrovský útulnou ložnici s velkou a pohodlnou postel, noční stolek, různé lampy a okna ve stěně, a je žádoucí, s balkonem a elegantní přístup k ní. Často však v běžných městských apartmánech plocha místnosti přidělená do ložnice nepřesahuje 12 m2. A co s tím mám dělat? Hlavní věc není zoufalství. Trochu vaše představivosti a několik našich tipů vám pomůže přeměnit malou ložnici na útulné rodinné hnízdo.

  Dvě hlavní aspekty, které je třeba vzít v úvahu při plánování ložnice 12 čtverečních. m - je volba stylu místnosti a dostupnost finančních příležitostí.

  Chcete-li vybrat tento nebo ten předmět pro ložnici mohou pouze jeho majitelé. Vše závisí na jejich chuti a preferencích. Při výběru by se však mělo pamatovat na to, že samotná místnost je malá a přeplněná s volnými a objemnými předměty nemá smysl. Při vytváření interiéru ložnice 12 čtverců. metrů je lepší vybrat jednoduché a nenápadné styly: klasický, hi-tach, minimalismus. Provence, secese. Tyto styly nejsou těžkopádné, ale existuje mnoho malých detailů, které oddělují pozornost od velikosti místnosti.

  Dekorace stěn, podlahy a stropu

  Stěny, stropy a podlahy v místnosti s malou rozlohou jsou nejlépe zdobené ve světlých barvách, protože vizuálně zvyšují prostor. Nicméně neřízněte vše pod čistou bílou barvou. Čistě bílá, můžete provést pouze strop a stěny a podlahy mohou být navrženy v béžové nebo pastelových barvách, s odstínem, než na podlaze, je žádoucí, aby se tón či dva tmavší než stěny. Samostatnou stěnu lze určit pomocí nějaké kresby. Tím získáte objem a texturu místnosti.

  Nábytek a výzdoba ložnice 12 m2 M

  Nábytek v tak malé ložnici by neměl být moc. Je lepší, když se provádí v tichých, "ne křičících" tónech. Měla by být omezena na lůžko nebo pohovku, noční stolky, malou komoda nebo toaletní stolek. Zdobení by mělo být věnována zvláštní pozornost. Musí vizuálně udělat pokoj světlo, vzdušné a objemné. K tomu můžete použít všechny možné lehké tkaniny pro zdobení oken a lůžek (organza, hedvábí atd.). Musí být spousta světla. Proto kromě centrálního lustru můžete použít různé bodové osvětlení, které vizuálně zpříjemní prostor.

  Poslechněte si několik tipů a vaše malá ložnice se změní, stane se pohodlnější a útulnější.

  Návrh ložnic 12 m2. - 50 fotografií interiéru

  Interiér ložnice je první věcí, kterou člověk vidí každý den po probuzení. To je jen jeden z mnoha důvodů, pro to, aby vaše ložnice útulná a stylová. Bohužel ve většině bytů není jeho plocha příliš velká. Ale design v ložnici o rozloze 12 m² může rájem majitelů ráno, hlavně je správně uspořádat.

  Moderní návrháři nabízejí velké množství jednoduchých řešení, díky nimž je tento pokoj nejen skvělým místem pro noční odpočinek, ale také funkční součástí stylového moderního bytu. Jak zvětšit vizuálně prostor a dosáhnout maximálního pohodlí?

  Tam jsou nespočetné styly interiéru, ale ne všechny jsou schopné vysoce kvalitní zpřesnění ložnice.

  Hlavní styly tohoto místa jsou:

  • Klasické. Bezstarostný styl, kombinuje pomp a lásku ke drahým materiálům, se zdrženlivostí a symetrickými tvary.
  • High-tech. Je charakterizován množstvím moderních technologií, sklem a chromem ve vnitřku ložnice. Drahé ve stylu designu vyžaduje neustálou aktualizaci elektronických zařízení na nejnovějších modelech.
  • Země. Jedná se o styl venkovského komfortu, přírodní tóny a mnoho prvků interiéru. Ve venkovském stylu se používají přírodní materiály.
  • Moderní styl. Minimalismus, funkčnost, přímé formy - o tom můžete říci.
  • Pop art. Jasný styl, jehož cílem je zdůraznit individualitu majitelů a přeměnit každodenní věci na dekorativní prvky.

  Výběr barvy pro každou místnost je velmi důležitým rozhodnutím. U malé ložnice o rozloze 12 metrů čtverečních se může stát zcela smrtelná. Nad jakýmikoli módními trendy stojí za to nastavit svůj vlastní vkus: ložnice je soukromý prostor, kde cizinci zřídka pronikají. Poté, co jste si oblíbili jako hlavní barvu, musíte bojovat s ním hodnou kombinací. Ale od jasných barev byste se měli stále zdržet. Tato místnost je určena k odpočinku a odpočinek s křiknými zdmi nebude fungovat velmi dobře.

  Vhodným barevným roztokem může být:

  • béžové tóny;
  • modrá námořní téma, nabídka tyrkysová;
  • kombinace bílé a černé;
  • zelené barvy;
  • odstíny šedé s fialovou a fialovou;
  • žlutá.

  Volba mezi teplými a chladnými tóny závisí zcela na konkrétní místnosti. Pokud je přirozené světlo v místnosti nadměrné, celkový obraz je lépe doplněn studeným světlem a nepřítomnost slunečního světla je lépe kompenzována teplou barvou povrchu.

  Typ budovy, ve kterém je design ložnice 12 náměstí. metrů, je také důležitá při vytváření estetického interiéru místnosti.

  K dispozici jsou 3 společné možnosti:

  1. Ložnice je v Chrushchevce. Pokud dům není z cihel, pak v ložnici chybí teplo. Zelené plantáže kolem takových domů mají tendenci zavírat okna bytů a zablokovat cestu k paprskům slunce. Vycházíme z toho, že pro Chruščova bude vhodné používat teplé světelné tóny zdí, které jim vybere ten nejfunkčnější a praktičtější nábytek.

  1. Panelový dům. Ve srovnání s Chruščovem je nejen přirozenější osvětlení, ale i vyšší strop. Dodatečné pokušení použít víceúrovňové roztažitelné stropy klesá. Tak proč by neměl jít? Tento design bude vypadat dobře s vysokými stropy a také otevře další možnosti pro zabudované osvětlení.

  1. Soukromý dům. Majitelé soukromých domů mají největší volnost při výběru návrhu. Podstatným rozdílem ložnice může být nejen barva, styl, interiér, ale i samotná podoba místnosti, vyrobená podle zvláštního projektu. Je běžné použít pokoj jako ložnice-obývací pokoj nebo dokonce ložnice-jídelna.

  Dokončení je etapa opravy, která určuje konstrukci libovolné místnosti. V závislosti na zvoleném stylu lze použít různé materiály a techniky. Zvažte konec každého povrchu zvlášť.

  Dokončení místnosti začíná od stropu. Až donedávna byla stropní část ložnice lemována a bílá. Takové stropy jsou pro nás známé a jednoduché. Oříznutí stropu je v tomto případě snadné pomocí vlastních rukou. Ale myšlenka ložnice 12 m². metry mohou být získávány z mnoha zdrojů a omezeny na jednoduché malování nestojí za to.

  Barvení vyžaduje dokonale rovný povrch: pokud si nejste jisti, je lepší pozvat profesionála.

  Moderním řešením bude použití zavěšené nebo zavěšené konstrukce stropu. Výrobci nabízejí nejširší výběr barev pro každou chuť. Vysoké stropy umožňují použití několika úrovní, které navíc budou mít rozdíl v barvách a osvětlení.

  Jako výzdobu stropu lze použít vkládací tapety, desky z expandovaného polystyrenu, dokončovací práce s plastovými panely nebo deskami ze sádrokartonu s dokončovací omítkou.

  Ve většině bytů jsou stěny pokryty tapetami. To je dobrá volba pro ložnici o rozloze 12 čtverečních metrů: široký sortiment různých barev a textur vám umožní vybrat tapety v jakémkoli stylu a vytvořit požadovaný efekt. Dává se přednost malému obrazu - vizuálně "odděluje" stěny místnosti a rozšiřuje prostor. Velké části sníží již malý prostor.

  Módní trend v podobě zdi bez dokončení "holé" cihly nebo betonu - není velmi dobré řešení pro ložnici. Takový detail, zahrnutý v interiéru ložnice 12 čtverečních metrů, se příliš nevejde s teplo a pohodlí, které musí být vlastní v této místnosti. Ale i tento design může být poražen.

  Ale přízvuk stěna v čele postele - úspěšný a velmi populární trend moderního designu. Dosažení takového účinku není obtížné. Pokud jsou ostatní stěny namalovány v černobílé barvě, pak pro zdůrazněnou stěnu bude vyhovovat tapeta s originálním potiskem. Navíc upozorněte a dejte obličejovou plochu. Vynikající dřevěné panely, zejména pro soukromý dům.

  Vzhledem k specifickým podmínkám místnosti budou vypadat skoro všechny podlahové kryty v ložnici. Volba je omezena pouze představivostí nájemce a požadovaným rozpočtem cíle. Jediná věc, která se v ložnici nepoužívá, je dlažba. Zde absolutně nic nepotřebuje.

  Podlahová krytina ložnice může sloužit jako:

  • Parkety. Užívá si čestné první místo v popularitě díky své ceně, šetrnosti k životnímu prostředí, jednoduchosti péče a vzhledu.
  • Korkový kryt. Stává se stále dostupnější. Kombinuje všechny výhody parkety a koberce, má vlastnosti tepelné a zvukové izolace.
  • Vinyl. Nenáročný a snadno ovladatelný materiál.
  • Laminátové podlahy. Dokonale napodobuje drahé dřevěné kryty, má všechny potřebné vlastnosti pro ložnici.

  Podlahová krytina ložnice je často pokryta kobercem. Stojí za to přemýšlet při výběru dokončovacího materiálu. Pokud jde o obrázek obálky, je nejlepší překonat prostor o rozloze 12 metrů čtverečních. měřiče mohou diagonálně kreslit.

  Prvky interiéru ložnice

  Návrh malé ložnice 12 m². měřiče by neměly být přetíženy detaily. Nezapomeňte, že jeho hlavní funkcí je rekreační oblast. Před zvážením možností plánování spální je třeba určit její hlavní prvky.

  • Dvojlůžko. Hlavní část místnosti, ústřední prvek, kolem kterého je postavena celá ložnice.
  • Skříň. Samostatná šatna je velmi pohodlná. Ale ne každý domov má místo pro to. V takovém případě bude vhodné umístit do ložnice skříň pro uložení oděvů, prádla atd.

  • Zásuvkové skříně. Díky tomuto prvku bude v ložnici možné najít místo nejen pro oblečení, ale i pro velké množství drobností. Včetně dámských doplňků.
  • Noční stolky nebo konferenční stolek. Velmi pohodlný objekt, kde jsou v noci připraveny gadgety a další drobnosti.
  • Oblévací stůl. Lze kombinovat s komodou. Je žádoucí, aby se spací část místnosti neodrazila v zrcadle - což může způsobit nepohodlí.
  • TV. Nachází se naproti posteli.

  V závislosti na počtu požadovaných prvků místnosti, umístění dveří a oken je několik základních rozvržení ložnice 12 m2. metry:

  • S klasickým uspořádáním je postel ve středu místnosti. Jedna z bočních stěn je prázdná, v ní je okno. Na druhé straně je skříň, vedle ní je vchod.
  • Když jsou dveře ve stěně naproti posteli, je racionální používat vestavěný nábytek podél celé boční stěny. Minus je asymetrické uspořádání prvků ve stěně s dveřmi.
  • Symetrické uspořádání vypadá takto: na bocích postele, jako hlavní část, jsou malé noční stolky, a na opačné stěně, televizor, na každé straně úložného prostoru (skříně nebo komody zásuvek).

  • Minimalismus je vhodný pro možnost, když ložnice vykonává pouze svou primární funkci. Ve vnitřku pokoje je pouze postel se dvěma nočními stolky.
  • Pokud se obě dveře a okno nacházejí na stejné stěně, zajímavým řešením bude položení postele před okno. Nebylo by skvělé podívat se na oblohu namísto televizní obrazovky? Vestavěný nábytek je umístěn na boku.

  Hlavním nábytkem v ložnici bude manželská postel. Šířka standardního lůžka může být od 160 centimetrů. S ložnicí o rozloze 12 metrů čtverečních bude volba postele o více než 200 cm chybná. Kromě dobře vybíraných rozměrů musí odpovídat stylu místnosti a být pohodlné.

  Moderní výrobci nabízejí široký výběr postelí. Konstrukce obdélníkové ložnice o rozloze 12 m2 kvalitativně zdokonaluje původní zadní část postele na její hlavě.

  Rám postele musí být pevný a odolný. Nejlepší možností je dřevěná, kovaná a kovová konstrukce. Jako výplň by se měla upřednostňovat hypoalergenní materiály.

  Důležitou součástí postele je zásuvka. Tento detail není jen vhodným místem pro ukládání, ale má také přímou hodnotu pro interiér místnosti a vykládá je z nepotřebných detailů. Bez zásuvky vedle podlahy může být konstrukce lehčí a vzdušnější.

  Osvětlení ložnice závisí na výšce a druhu stropů. Ale bez ohledu na to, jaká možnost je zvažována, ložnice nepatří k jedinému zdroji světla. Přinejmenším by mělo být centrální svítidlo na stropě a noční osvětlení nočního nočního stolku. Je vhodné jej umístit na vedlejší stůl vedle něj.

  Pokud má pokoj křeslo, je dobré umístit světelný zdroj blízko: pro pohodlné čtení knihy nebo časopisu. V této funkci můžete použít stojací lampu nebo běžnou lampu namontovanou na nejbližší stěnu.

  Je vhodné, když je možné změnit jas osvětlení. Za tímto účelem existují speciální regulátory. V ložnici bude tato funkce místem.

  Pokud se použije design stropních stropů - reflektory podél obvodu vizuálně rozšiřují prostor. A pokud přidáte do tohoto stropu lampy různých barev, můžete v místnosti vytvořit jedinečnou romantickou atmosféru.

  Pohled, že malá ložnice 12 čtverečních. metrů nepotřebuje dodatečnou chybu dekorace. Správně vybrané části mohou zázračně přeměnit interiér, a to nejen "těžké", ale vizuálně "vykládat".

  Dekor začíná centrálním objektem - lůžkem. Lůžko by mělo být zvoleno podle stylu místnosti. Můžete doplnit hlavní motiv, nebo můžete udělat opak - vytvořit kontrast v důsledku tisku nebo textury. Pro zdobení postele je vhodné použít dekorační polštáře.

  Záclony - neméně důležité detaily. Výběr krásných závěsů je celé umění. Ideální volbou bude okenní tkaniny na zakázku speciálně pro návrh moderní ložnice o rozloze 12 m² metrů. Dlouhé těžké záclony by měly být používány velmi úhledně, kvůli malé ploše místnosti. Mohou vzít velké množství přirozeného světla a tím snížit prostor.

  Hlava postele je považována za přízvuk stěny ložnice. Pokud nebyla během fáze dokončení vyzdvižena, je čas to udělat nyní. Chcete-li zdůraznit styl místnosti mohou být obrazy, neobvyklé návrhy, instalace nebo ozdobné předměty omítky.

  Čerstvá místnost doplní poznámky o ekologickém stylu jako čerstvé květiny na okenním parapetu nebo v jeho blízkosti. To platí zejména při výběru brutálního nebo přísného designu ložnic 12kv.m: zelené pomáhají trochu změkčit, zaměří se na spojení s přírodou.

  Ložnice s balkonem nebo balkonem

  Návrh ložnic 12 m2. m s balkonem - to je dobrá příležitost k rozšíření malého prostoru místnosti. Nevýhodou jsou náklady na demontáž stěny. Kromě toho je demolice podlahy velmi špinavá a prašná práce. Musí se provést v počátečních fázích oprav, před vyrovnáním povrchů.

  Balkon se může stát samostatnou funkční částí ložnice, ve které je vhodné například uspořádat pohodlný prostor pro čtení, šatní skříň nebo mini kancelář. Další možností je úplně zničit dělicí stěnu a pokračovat v prostoru spánku.

  Pro lepší efekt, při sjednocení ložnice 12 m2. metry s balkonem, nechte pár centimetrů na obvodu bývalé zdi a vytvořte tak obloukový efekt.

  Loggia zóna by měla být ve stylu hlavní části místnosti. Je také nutné jej vybavit dodatečným osvětlením, protože oblouk se stane překážkou přímých paprsků z centrální lampy ložnice.

  Pokud chcete a rozšiřte prostor ložnice a udržujte samostatný balkon s kabinou, pak dobrou volbou bude glazura překrytí mezi pokoji. To dodatečně dodává do ložnice s lodžií přirozeného denního světla.

  Přepracování místnosti by mělo probíhat v souladu s ubytovacími a komunálními službami.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  11 − = 8