Interiér ložnice v moderním stylu

Interiér ložnice v moderním stylu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Interiér ložnice v moderním stylu. Foto ložnice designu

V ložnici je intimní místnosti, a proto vstup do outsidery nejsou přijaty do něj. V ložnici, člověk se snaží být sám, se uklidnit a relaxovat na konci pracovního dne. Z tohoto důvodu je tato místnost by měla být stejně pohodlně a uvolněně.

V takovém případě, pokud chcete opravit nebo nedávno koupil byt, ale nemůže určovat volbu, pak s největší pravděpodobností budete chtít interiér ložnice v moderním stylu.

Design ložnice v moderním stylu

Hlavní pravidlo - nemusíte zatěžovat ložnici v moderním stylu dekorativních prvků a nábytku. Když už mluvíme o směrech moderního designu, můžeme rozlišit tři hlavní styly: klasický, minimalismus a high-tech.

Pro high-tech styl se vyznačuje dokonale hladkými stěnami, které mohou být malované v písku, světle šedá, béžová, nebo jen světlé barvy.

Většinou v hi-tech stylu nepoužívá tapety a malovat stěny. Stěny mohou být zdobené abstraktních obrazů a fotografií, a okno se nejlépe hodí vertikální nebo horizontální žaluzie, které se mohou přidat neprůhledné, ale ne příliš tlusté závěsy. Ale použití záclon by mělo být zrušeno.

Pro osvětlení, můžete použít vestavěných svítidel s přišroubovaných do nich halogenovými žárovkami. Ale musíme si uvědomit, že světlo v ložnici by mělo být pohodlné a uklidňující, jako by se chtěl ujistit, že multi-level, s možností snížení jasu, bude to ještě lepší.

V tomto pokoji není nutné umístit velké množství nábytku. Z masivního dřeva by neměla být příliš pomocí nábytek s nejjednodušší tvary s prvky z plastu a skla.

Ale nejdůležitějším prvkem, samozřejmě, je postel. V blízkosti je možné umístit noční stolky, a celý zbytek prostoru může být vyhrazeno pro multi-položky. Ale nezapomeňte, že to není nepřetěžujte prostor.

Rozpoznat v moderním interiéru klasiky může být primárně pravidelného geometrického tvaru, jako je nábytek a samotné místnosti. Stěny mohou čalounění tkanina, barvy nebo vložit přes hladké tapety. Podlaha může být parketových podlah, parkety nebo laminát, pokud chcete ušetřit. Strop by měl být jednoduchý a hladký, to může být zdobené štukem nebo barvy. Moderní styl nevylučuje použití podhledy se zabudovaným podsvícení.

Nábytek může být zdobené různými vložkami nebo se závitem, a čalouněného nábytku by nutně mít hladké rohy a drahé čalounění. Volba barvy závisí zcela na vašich preferencích. Velmi dobrý to bude vypadat bílý nábytek, čalouněný pastel nebo tmavý nábytek s lehkou čalounění.

Osvětlení by mělo být ústředním pouze. Nejlepší variantou by byl křišťálový lustr. Na stěnách si můžete umístit fotografie, umístěné v nádherných snímků.

Hlavním rysem minimalistického moderního stylu je nedostatek velkého množství doplňků, dekoračních prvků a nábytku. Musíte velmi pečlivě zvážit návrh ložnici, která by měla poskytnout ukrývání systémů pro ukládání dat, například na podium se zásuvkami nebo vestavěné skříně. Stěny mohou být malované nebo lepidlo na tapety přes jednobarevný, ve kterém by měl být žádné obrazy, květiny a ozdoby.

Co se týče barev, je doporučeno použít pastelové odstín spárovaný s bílou barvou a je možné kombinovat několik neutrální barvy, s použitím ne více než tři.

Mimochodem, nábytek může mít stejnou barvu jako podlaha, ale to by mělo být malé, bez malování, řezbářství a jiných dekorací. Nejlepší volbou je považován za šatní skříň se zrcadly a průsvitných fasády. Podhled a závěsné skříňky je lepší nepoužívat.

Docela zodpovědný měli přistupovat k výběru barev pro vaší ložnici. Návrháři se doporučuje zvolit dvě barvy.

Ložnice s fototapet, navržený v moderním stylu

Zdůraznit a oživit interiér ložnice v moderním stylu s nápovědou tapet. Moderní styl vítá nejen paletu krajin, ale i květinovou výzdobu. Při výběru obrázku, pokusit se dát přednost ilustracím, které mají jak popředí a pozadí, protože díky tomu můžete opticky rozšířit ložnici.

Nástěnná malba může vybrat téměř každý interiér, takže se nemusíte bát, aby jejich použití. Například, tapety s hvězdami, planet a kosmických lodí jsou ideální pro high-tech styl a dospívající pokoj zařízený v námořním stylu, můžete ozdobit fototapet s ostrovy a lodě.

Pokud se rozhodnete koupit tapety, si uvědomit, že mohou být rozděleny do několika typů:

  1. Tapety s barevnými skvrnami, abstraktní, malých snímků. Tyto tapety se nejlépe hodí pro malé ložnice, protože tyto vzory pomáhají vizuálně, aby se prostor více.
  2. Prakticky bude vypadat dobře pruhované tapety v každém interiéru. Budou schopni vizuálně zvýšení stropu a zvětšit prostor.
  3. Monotónní tapety a tapety bez vzoru můžete vyzdobit váš interiér, pokud se budete držet je na rovné a hladké stěny.
  4. Tapety s velkými vizuálních prvků vytvoří pohodu v obývacím pokoji, ale jejich použití v ložnici není nutné, protože opticky snižovat prostor.
  5. Pro hromadné vkládání tapety nesedí s kontrastními skvrnami a kreseb, takže tato možnost může být použita pro zvýraznění konkrétních oblastí nebo pro vkládání jakéhokoli jednu stěnu.

Jak si vybrat celkové barevné schéma?

K relaxaci, odpočinek a odpočinout si v ložnici, musíte zvolit správnou barvu.

jsou považovány za klasické barvy pro ložnice:

  • Green, včetně bahenní, oliv a vápna;
  • bílá;
  • žlutá, včetně zlata a jantaru medu;
  • modři, včetně tyrkysové a modré;
  • všechny odstíny šedé.

Můžete také použít více extrémní možnosti:

Zvolené barvy musí být plně v souladu s povahou hostitele.

Zajímavý vizuální barevné schéma je pro použití v konstrukci moderního interiéru v bílé barvě spolu s černou nebo tmavě hnědou. Také to vypadá velmi Tmavá podlaha se světlými stěnami. Nezapomeňte na dekorativní prvky zdi, které mohou zahrnovat malou sérii obrazů, visel nad postelí, nebo různé fotky. Velmi dobrý to bude vypadat abstraktní a jednoduché příběhy.

Moderní ložnice musí mít světlé akcenty, takže můžete zkusit přidat do ložnice červené skvrny - polštář nebo přikrývku.

V interiéru ložnice v moderním stylu, všechny prvky by měly být spojeny nejen ve velkém stylu, ale také v barvě.

Bez ohledu na to, co designu jste si vybrali k výzdobě svého pokoje, v hlavní roli je stále kladen na nábytek. V ložnici, postel by měla být jisti, které umístit noční stolky. Kromě toho můžete nastavit toaletním stolku a malé zrcátko. Také v ložnici, můžete nainstalovat skříň, a ještě lépe šatní skříň se zrcadlem fasádou. Pokud není k dispozici místo pro instalaci, můžete si koupit postel, která bude předložen šatny, kde si můžete ukládat ložní prádlo. Dokonce v moderní ložnici může být laptop nebo počítač, takže byste měli pro takovou techniku ​​uspořádat zvláštní pracovní plochu.

Masivní pevném lůžku a odpovídající křesla již nejsou relevantní, nyní nábytek by měl být málo, a v ložnici by mělo být ponecháno volné místo.

Postel je hlavním prvkem v ložnici, a je možné ozdobit neobvyklé čelo nebo baldachýn, který musí obsahovat hlavní dekorativní zátěž. Stoly a stolky mohou být vyrobeny ze dřeva nebo skla a má neobvyklý tvar. Nenechte se špatně v ložnici je malý elegantní mat, pomocí kterého můžete vyzdobit místnosti.

Khruschovka

Když přijde do interiéru ložnice v moderním stylu, který se nachází v Chruščova, stylu hi-tech a minimalistické perfektně hodí pro ni. Místnost, která má rozlohu 8-12 metrů čtverečních, omezen výběrem nejrůznějších doplňků a nábytku. V takovém ložnici můžete umístit postel, dva stoly a zrcadlovou skříň, mající plastové nebo průhledné fasády pomoci vizuálně zvětšit místnost.

V malé ložnici, zdobené v moderním stylu, stěny dosahují lepších výsledků ve studené nebo teplé, světlé barvy. Ale z velkých výkresech by měly být upuštěno.

Velmi dobře na světlými stěnami bude vypadat obrazy, fotografie a kresby z tmy. Můžete si také vytvořit podhled, který může být jak lesklé a matné. Z návrhů sádrokartonu je dát, protože jsou schopny snížit plochu již malé místnosti. Pro osvětlení v místnosti je třeba zvolit nástěnná svítidla a lustry tečka malé rozměry.

Teenager ložnice, zařízený v moderním stylu, samozřejmě, se výrazně liší od obvyklých dětského pokoje jako teenager je téměř dospělá a ve své ložnici by měla odrážet jeho preference, zájmy a charakter. Mladý člověk musí vybrat barvy a designu na svém pokoji. V této místnosti, stěny mohou být malovány v několika barvách najednou. Mohou viset fotografie, obrazy a vývěsku. Nábytek by měl být zvolen pouze jako funkční a pohodlný jak je to možné.

V ložnici je zařízen v moderním stylu a je navržen pro dívky, je třeba provést v teplých a světlých barvách.

Chcete-li tento pokoj se nebere příliš nudný a jednoduchý, je nutné ředit své světlé prvky, které mohou zahrnovat záclony, přehozy a polštáře. Nábytek se doporučuje volit zakulacenou a měkké tvary. Nevolte postel ve stylu hi-tech, tak nezatěžovat místnost vážně. Ale osvětlení je lepší, aby kombinace.

Interiér ložnice v moderním stylu určená pro chlapa, neobsahuje prvky jasných barev, stejně jako nepřesné a hladké linie.

Mladí muži častěji preferují černá, béžová, hnědá, šedá a modrá. Pro ložnice si můžete vybrat styl hi-tech nebo přinést ve svých interiérových prvků klasického stylu. Obě tyto možnosti je možno zředit zvířaty a etnických tisků.

Celá rodina během pokusu o opravu, jak ušetřit peníze a mají zájem o to, co můžete udělat sami?

Nejjednodušší věc, kterou můžete udělat sami - to platí tapety a malovat strop, podlahu a stěny.

Složitější práce, která zahrnuje škrábání a kterým podlahy, výměna elektroinstalace, multi-level stropy a přestavbu pokojů, bude vyžadovat vám nějaké znalosti a zkušenosti, takže se nedoporučuje samostatně vykonávat takovou práci. Je lepší, aby jej svěřit profesionálům.

Mnoho lidí má pocit, že jejich dům by mohl dělat naprosto cokoliv chtějí. Samozřejmě.

Nyní mnoho lidí má možnost pracovat doma, takže si domácí kancelář - to je.

Téměř všechny byty staré plánování plochy chodbě vyniká dost.

Když se opravy v bytě je téměř dokončena, náhle zjistil, že rodinu.

Úspěšné provedení dětského pokoje je do značné míry závislá na jeho velikosti. Bohužel, pod normou.

interiér kuchyně v duchu minimalismu mají obdivovatelů objednávku na duši všechny rozumné.

Dobrý nápad vytvořit harmonický prostor

Zanechte svůj komentář zrušení odpovědi

Pokud uděláte skříň s rukama, to může být právem považován za funkční.

Bungalov postavený vlastníma rukama na místě před výstavbou domu. Jeho hlavní funkcí.

S rozvojem moderních stavebních technologií, celou řadu možností stropu.

Když dívka dosáhne puberty, rodiče uvažují o změně interiéru.

Rozhodli jste se postavit dům vlastníma rukama a vybral tento pěnový blok nebo gazoblok. Výborně! Opravdu.

Více nedávno, idea volného elektřiny zdálo fantastické. Nicméně, technologie.

Koupí tekuté tapety, které jsou v podstatě druh omítky.

Skládací židle - ideální pro rybolov, rekreaci. To je nezbytné.

Více nedávno, tapety na dveřích byly považovány za zastaralé techniky zdobení místnosti.

Velmi často se stává, pro jejich potřeby pro domácnost získáme transparentní lepidlo s názvem „Tsianopan“.

Interiér ložnice v moderním stylu

Ložnice - intimní místnosti tady neměli vstoupit cizinci. Bylo to v ložnici chce být sám, odpočívat, relaxovat, odpočinout si po náročném pracovním dni. Proto je výběr stylu moderní ložnice zvláštní požadavky. Jedno provedení takového moderního designu - na fotce.

Pokud zjistíte, že je obtížné rozhodnout se stylem, ale opravdu chcete dělat v této místnosti, opravy, transformovat jeho vnitřek, vyberte si moderní styl. Základním pravidlem interiérového designu v této oblasti je minimální počet kusů nábytku. Moderní styl odmítá zahlcení nábytek, různé předměty. Existují tři základní styly moderního designu ložnic:

Pro tento styl je charakterizován hladkými stěnami, lakovaných v béžové, písku, šedých odstínech. Tento moderní trend týká především aplikace není tapeta a barva nebo texturou omítky na stěnách.

Okna v ložnici zdobí horizontálních nebo vertikálních žaluzií, v kombinaci s hustým jednoduché závěsy. U stylu „hi - tech“ nezapadá závěsy s krásnými třásněmi nebo závěs. Při přemýšlení přes vnitřní osvětlení v místnosti, můžete zvážit možnost vestavěných svítidel, které jsou přišroubovány nebo vyšroubovat halogenové žárovky.

Návrháři nabízejí multi-level stropy, aby některé volby osvětlení: svítidlo, LED pásek na stropě obvodu několik bod halogenovými žárovkami. Každá z těchto světelných zdrojů, které mají být zapnuty samostatně, ideální cíl je dostupnost pro řízení výkonu světelného toku. Na snímku - Příklad ložnice ve stylu „Hi - tech“.

Nábytku v této místnosti by mělo být minimální počet. Je lepší, aby okamžitě opustit těžký a masivní přírodní dřevo, je lepší zvolit nábytek s nejjednodušších formách, například, kombinace skla a plastových dílů.

Hlavním prvkem v interiéru ložnice je postel. To může být doplněna s nočními stolky, stěny skleněných konstrukcí. Všechno ostatní v ložnici návrhářů nabízet k odchodu do jiných funkčních objektů.

Je-li pravidelný geometrický tvar a stěny jsou čalouněna látkou nebo potažené tapety, podlaha je položena plovoucí podlaha, to je klasický styl s moderním interiérem salonků. Fotka - verze klasické ložnice.

V takovém interiéru příslušné jednoduché a hladké strop zdobí původní štukovou nebo natřeny bílou barvou.

Nábytek v místnosti, jako si můžete vybrat ze dřeva. Povolené jeho vyřezávané zdobení a skleněné vložky, zrcadla, lesklé fasády. Sada čalouněného nábytku by mělo být hladké formy, drahé čalounění. Volba barvy v tomto stylu je určen pouze chuťových preferencí majitele ložnice.

Zajímavým řešením pro vnitřek je bílý nábytek, který je čalouněný v pastelových barvách.

Osvětlení v této místnosti je povoleno pouze centrum, ideální volbou by byl křišťálový lustr. Stejně jako dalších prvků v interiéru si můžete prohlédnout obrázky na zdi, umístěné v krásném rámu.

Charakteristické rysy tohoto interiéru, bereme na vědomí malé množství různých doplňků, nábytku, dekorativních předmětů. Před tím, než k návrhu sovey ložnice v tomto stylu, je důležité, aby pečlivě přemýšlet o nejmenších detailů. Vzhledem k tomu, v interiéru bude malý počet kusů musí být ve skladu prostor pro lůžkoviny, osobní věci.

Například, můžete si vybrat postel se speciálním pódiem, za kterých budou umístěny vestavěné zásuvky. Je-li místnost je menší strop, myslet na uspořádání šatníku. Možnost vytvořit interiér ložnice v minimalistickém stylu, a další konstrukční možnosti pro moderní prostor na spaní a odpočinek, viz video úryvek

Pro zdobení stěn můžete využít k malování tapety, prostý tapety, které se nepředpokládá květinové ornamenty či obrázky. Profesionálové se doporučuje dát přednost pastelových odstínů, „razbavlyaya9raquo; Jejich barva bílá. kombinace několika neutrálních odstínech, můžete vyzkoušet, zda si budete přát.

Při výběru nábytku, můžete si vybrat náhlavní souprava má stejnou barvu jako podlahové krytiny. No řezbářství, malování, pompézní dekorace na kusy nábytku v minimalismu není povoleno. Zajímavým řešením je výběr skříně - komory, která má poloprůhlednou fasád a velká zrcadla. Ale ze skříňky, strop by měl být opuštěný.

Do této fázi je důležité přistupovat vážně a zodpovědně. Profesionálové doporučují použít při zdobení prostor pro zdravý spánek jen dvě nebo jednu hlavní barvu a odstín 1-2. Aby ložnice je vyroben v moderním stylu, „ozhivilas9raquo, můžete zvolit fotoboi. Style vítá květinovou výzdobu, barevné krajiny.

Je-li vybrán snímek, přednost byla dána ilustracemi, které mají popředí a pozadí, bude to rozšířit prostor v místnosti vizuálně. Nástěnná malba můžete vybrat téměř každý interiér bez obav z dekorativního prvku. Pro stylu hi - tech oblek tapety s kosmické lodě, hvězdy. Námořní téma photowall zdobí místnost teenager.

Pro malé ložnice jsou optimální tapety s malými výkresy, abstraktní, různobarevné skvrny. S jejich pomocí bude místnost vypadat prostornější a širší. Pruhované tapety jsou vhodné pro každého interiéru. S jejich pomocí stropů „pripodnimayutsya9raquo, vizuálně zvětší plochu místnosti.

Tajemství z celkového výběru barev

Pouze správná volba barev pro ložnice, v tomto pokoji mohou odpočinout a soukromí.

Mezi klasické barvy použité v konstrukci moderního ložnice: zelená a všechny její odstíny žluté s zlatou, modrou, tyrkysové, šedé paletě.

Fanoušci jasných barev můžete vybrat, a další extrémní verze: červená, fialová, oranžová.

Stále více, majitelé městských bytů a venkovských chalup dávají své preference na kombinaci černé a bílé nebo béžové a hnědé odstíny. Esteticky vypadá místnost s tmavými podlahou a světlými stěnami. Malý počet lůžek ve stejné barvě jako nábytek, visí nad postelí, černá - bílá rodinné fotografie jsou skvělým doplňkem k vytváření obrazů.

Tak moderní styl zahrnuje jasný akcent, že je možné, aby deku na postel, polštáře na pohovce.

Bylo to v ložnici, je důležité vzít v úvahu i ty nejmenší detaily, jinak to bude těžké relaxovat, užít si domácí pohodlí a klid. Když uděláte malou místnost v moderním stylu, je žádoucí, aby se vzdal velké postavy, které omezují teplé nebo studené tóny. Je vhodné v takové místnosti zavěšeným stropem vyrobené z lesklého nebo matného PVC fólie v jednom nebo několika úrovních. Stavba ze sádrokartonu výrazně snížit prostor tak malé ložnici, takže je žádoucí, aby jim dát. Malé stropní svítidla nebo nástěnná svítidla mohou být vybrána jako osvětlení v malých místnostech.

V závislosti na tom, kdo je vlastníkem ložnice, by měly být definice detailů. Pro dospívající místnosti nechá malovat stěny v různých barvách, vyberte je povinen sám teenager. Ložnice mladé dívky optimální světlé barvy a teplé odstíny.

Str. Most Dorogomilovskaya 10

Dmitrov Shosse. 163 a budování 1, patro -1

Design ložnice: aby se s rukama

Moderní trendy v designu interiéru a dekorace ložnice, včetně - nedostatek zbytečných věcí. Situace vytváří záměrné a stručné, po umístění nábytku a doplňků je volný prostor. Je to dobrý nápad - není tam žádný pocit, že máte něco, lisování, která podporuje řádné odpočinek. Je-li návrh ložnice vyvinout odpověď na tento trend by měl získat dobrou představu v každém případě. Pokud v průběhu času, budete cítit, že jste něco opravdu nestačí, můžete vždy přidat chybějící prvek.

Ložnice navrhnout své vlastní ruce - hlavní věc zvolit schéma styl a barevné

Do ložnice interiér vypadal, které mají být dodrženy při navrhování jednoho stylu. Je jednodušší definovat paletu barev, vyberte nábytek, textilie a doplňky. Vlastně ložnice design může být cokoliv, jen nejpopulárnější v okamžiku, výstižnější: moderní a moderní, minimalistické, high-tech a orientální nebo Japonci. a má vůli v jednom z těchto klíčů vybere mládí. Všechny z nich se vyznačují čistými liniemi, barevné schéma - často expresivní, postavené na kontrastních barev. Ctihodní lidé mají tendenci být více uvolněnější a pohodlný interiér. Tato atmosféra je vytvořena pomocí klasický styl, stejně jako Provence nebo skandinávský. Kreativní lidé preferují více extravagantní - podkroví, ve stylu art deco.

Základním pravidlem moderní - jednoduchých tvarů, opakují v různých předmětech. Vzhledem ke změnám v této podobě v nábytkovém designu stěn, doplňků, vytvořit dynamický a zároveň, elegantní design. Druhé pravidlo - čisté linie a hladké, bez nadměrných daří a ozdob. Nábytek - pouze nezbytné, vše, co je možné - se odstraní z oka. S tímto úkolem dokonale zvládnout vestavěných skříní nebo skříních kupé.

Pouze potřebné nábytek, designové objekty a několik lakonický barvy

Výzdoba stěn v ložnici moderní styl většinou jednobarevných nebo s mírně výrazným grafickým vzorem. Obecně platí, že pravidlo je stejný: stručnost. Jeden dominantní barvu, jeden nebo dva nejvýše - tři pro zdůraznění. Kromě toho jsou dominantní barvy jsou vybrány jasný, dim. Tento „blednutí“ ředí jasnými akcenty.

Stěny v ložnicích moderního stylu hladké nebo s grafickým vzorem

Jedním z nejnovějších trendů - stěna světlejší barvu, někdy - kontrastní, někdy - ve stejné barvě, ale světlé odstíny. V ložnici je obvykle zdůrazňují, nebo zeď, vedle kterého stojí postel, nebo naopak. Při pohledu na to, co chcete věnovat pozornost.

Důraz na jedné ze stěn - jedním z nejnovějších trendů pro vytváření interiérů

Accent stěna se nachází v čelo

Další směr - svislé pruhy jinou barevnou společníka. Někdy se místo s důrazem na barvu stěny, což způsobuje nějaké grafické znázornění často - tisk. Předměty zvolena příliš moderní, obzvláště populární fotografie město v noci, nebo jakýkoli jiný. Pak všechny ostatní položky zakoupené ve stejném rozsahu jako tapety.

Art Nouveau - není nutně za studena, s mužská „charakter.“ Existují varianty velmi měkkou interiéru ložnic

Moderní styl může mít představu, která odráží pohled na svět majitele, jeho zvyky a zájmy. Například některé z dotváří případných etnických oblastí - východní, skandinávský nebo jakékoliv jiné formy, námořní téma, les ... ano některý, který je přizpůsobivý k aktuálnímu stavu. Ale pak je třeba zvolit barevné schéma jejich vlastní řady, nebo aby bylo neutrální.

Ložnice v moderním stylu je často více než muži. Nedostatek „vyznamenání“ a náhradních dílů - je to, že jako silný polovinu, a také skutečnost, že v takové místnosti jednodušší udržovat pořádek.

Pánská ložnice zdá se mnoho lidí v moderním stylu, to je ještě v minimalistickém designu

Design ložnice v moderním stylu může být zaveden i na malých plochách: nedostatek náhradních dílů a jednoduchých linií vytváří dojem dodatečný objem, který ale nemůže radovat.

Tento směr v provedení se vyznačuje tím, tužšího kampaně množství nábytku. Docela dost detailů, jen to, co budete potřebovat.

Minimalismus v designu ložnic

Také, přísnější přístup k výběru barev: Téměř všechna zařízení a příslušenství jsou provedeny v jedné barvě, a že design není nudná jednotvárnost prolomit různé textury a textury. Například, stěny - střídavě pruhy lesklé a matné jedné barvy textilií, které mají zajímavou strukturu, atd.

Jeden gama. Výjimka - tapeta

Do interiéru nebyla příliš řádné a přísné, můžete přidat několik tahů, zředí monotónnost. Na snímku nahoře - to tapety, neobvykle tvarované židle, texturované textilie - koberec a přehoz. Na fotografii v dolní části palety grafiky přivést na stěnu, stolky a zajímavých rostlin s choboty neobvyklého tvaru.

V ložnici ve stylu minimalismu

Jak vidíte, je zde také, jak v moderní, může představovat určitou představu. Je to a dělá jednotlivé funkce v poměrně chladném „čisté“ stylu. Například ve fotografii níže díky závazné charakteristiky ke dveřím skříně je v návrhu ložnici je náznak orientální kultury.

Making ložnici v minimalistickém stylu - žádné nepotřebné části: ryze mužské verze

Další styl, který je snadno zařídit prostor pro muže a trochu obtížnější - pro ženy, ale je dobře zavedena v malé ložnici, protože na rozdíl od postele, může být přítomno pouze šatní skříň a pár nočních stolků. Všechno ostatní je skryté nebo vyrobený do dalších místností. Výsledkem je, že i malá plocha místnosti vypadat prostornější.

Tento styl je považován za nepříliš vhodné pro ložnici: to předpokládá existenci jasných barev, lesklých povrchů, kovových částí. Souhlasíte s tím, opravdu není nejvhodnější prostředí pro relaxaci. Ale když se mladí lidé zastavit v přední části těchto argumentů: velmi dynamický změní interiér, který apeluje na aktivní části společnosti.

High-tech styl designu ložnice

Jako takové záclony často používají interiéry římský nebo kulatá. Oni jsou nejvíce ladí se základními myšlenkami stylu. Barva - převážně v bílé, šedé a hnědé tóny. Je velmi důležité, hojnost světla. Jen to musí být hodně.

ložnice mládež ve stylu hi-tech

Ale lesklé povrchy v designu ložnice těžko hodit i v tomto stylu. Pokud ano, v podstatě - na stropě, může být v některých prvcích dekorace to. Budeme-li předpokládat směs stylů, může to dopadnout zajímavou symbiózu, jako na níže uvedeném snímku.

Ložnice styl s high-tech prvků, nevypadá tak chladná

Více „soft“ volba

Design ložnice v klasickém stylu

Chceš elegantní interiér ložnice? Musíte dávat pozor na klasickém stylu. Pro mladé lidi je to příliš pompézní a zralých lidí, jako kvůli atmosféře pohodlí a pohodu. Zde se již používají chytré tkaniny, závěsy, nábytek a pozlacené curlicues. Všechny klasické atributy probíhají.

Příkladem z ložnice v klasickém stylu

Charakteristickým rysem zařízení jsou vysoké čelo s bohatou výzdobou. Mohou být vyrobeny ze dřeva nebo čalouněný tkaniny, kůže. Na úpatí může stát ve stejném stylu vyrobený lavici nebo malou pohovku.

Jedním z méně pompézní možností

Gamma, když uděláte ložnice v klasickém stylu zůstává stejná převážně low-key: přidat pouze zlaté tóny a tradiční ozdoby na stěnách. Zde, v tomto případě vhodnější, květinové motivy, ale vysoce stylizované. Například, jak je na fotografii výše.

Na strop a stěny mohou být přítomny lišty: různé lišty, sloupky, rámy, pilastry. Všechny tyto prvky vypadat dobře v prostorných pokojích s vysokými stropy, stejně jako hojnost závěsy na oknech.

Jedním z charakteristických znaků klasickém stylu - štuk

Závěsy pěkné prostorné pokoje

Pro skromnější velikosti doporučujeme použít mírnější závěsy (záclony, co do ložnice tam jsou a jak si vybrat, čtěte zde).

Stručná verze zdobené ložnice v klasickém stylu

Tento styl je typičtější pro ložnice žen. V Provence, v textilním a na stěnách se často používají květinové vzory, volánky. To vše je typické pro krásné poloviny lidstva. Barvy - modrá, růžová, fialová, někdy - odstíny zelené. Tento styl je pro romantické osob: je velmi jemná a emocionální.

Romantický design - Provence

Dávejte pozor na zajímavou myšlenku v konstrukci stropu. Na malované bílé dřevěné stropní aplikovat květin. Ty se opakují na stěně

Ale ve stejném duchu může být provedena více strohý interiér, i když to jistě je ve stejném stylu.

Více diskrétní verze

Stejný styl může být více rustikální, a to nejen ve městech, kde lidé žijí. Perfektně zapadá do interiéru dřevěného domu: v tomto návrhu jsou vítanými trámy, dřevěné stěny jsou tónovaná ve světlých odstínech.

Skvělá volba pro dřevěné domy nebo místností mansardy

Jedním z nejvýraznějších kultur - Japan atraktivní. Na těsnost ostrovů slyšel všechno, protože všechny tradiční věci stručné. Barva - šedá, hnědá, bílá, červená. Dominující obvykle světlejší odstíny šedé, bílé, někdy - béžová, vše ostatní - pro zvýraznění v menších množstvích.

Japonský styl v moderním pojetí

Velmi často můžete vidět simulaci tradičních bariér rýže a bambusu tkaniny - jen velmi málo lidí může postavit dům ze dřeva: nejenže je to drahé, tyto oddíly zabírají mnoho místa. Vzhledem k tomu, lehké příčky vymezují prostor místnosti. V naší realitě, jsou transformovány na dekorativní prvek: tak zdobí dveře skříní, stropů a dekorativních panelů.

Věnovat pozornost tvaru lůžek. oni jsou obvykle velmi nízká, a ze dřeva. Základem je malován, obvykle v tmavé barvě, velikost tom slušně širší a delší než matrace položené na něm. Dalším charakteristickým rysem - no čelo. Ale ne každý je vhodným řešením. Na fotografii níže ukazuje myšlenku: jak se dostat z této situace, aby hlavu a nic rušit styl.

Je možné, aby se čelo stylizovaný: jsme zvyklí spoléhat na zeď

Interiér ložnice různých stylů ve fotografii

Aby zajistil jejich vlastní ložnici, budete muset najít jeden nebo více snímků, které se více než kterýkoli jiný splnit své touhy. Pak je všechno jednoduché: buď nést jednu z nejoblíbenějších možností nezměněných (jak je to možné), nebo vytvořit mix: spojují myšlenky se vám líbí, vytvořit svůj vlastní, jedinečný ložnici. Níže jsou fotografie interiér ložnice, kde jsou zajímavé nápady. Styly jsou odlišné, proto si z toho, co bude.

Vrcholem interiéru - dobře zvolené barvy a živé rostliny

Černé a bílé ložnice - pro stylové a tučným písmem. Hlavní věc - spousta světla a nepřehánějte to s černou ...

Novinkou v návrhu ložnic - „prošívaný“ zeď

Pokoj s krbem. Perla na stěnách a stropu na fotce nevypadá, ale v reálném životě je prostě fascinující

Dobré mít velkou plochu ... Krásný interiér

Zajímavým řešením: skříň ve zdi, a to upozornila na pracoviště

Neobvyklá postel - dominanta interiéru

Zelený pokoj - Je třeba dbát, aby nebyly „štípnutí“ s bylinkami

Zajímavou možností pro malé plochy: kotviště na vysoké pódium, který se používá jako šatna. To je skutečný interiér „Khrushchev“

Ložnice v dřevěném domě s orientálními prvky stylu

Japonský styl ve zvuku ženském

Další verze černo-bílé ložnice s malým přídavkem zlatavě béžové

Vyberete možnost tapety, nábytek a textil vybrán ve stejném rozmezí

Do interiéru „znělo“ musí správně zvoleny osvětlení

Správná geometrie prostoru je možné pomocí obrázku, který je označen na dvou sousedních stěnách: to zastře čára

Jen pár dotkne oživit obraz

Velmi zajímavá kombinace osvětlení a neobvyklé barvy

Stylový design, komfortní ložnice, uhodli jste - moderní styl

Romantická ložnice pro dívky v růžové květy na zeď

Krásná myšlenka: vzory na zeď a dvířka skříněk

Leave a Comment

Your email address will not be published.

63 − 59 =