Interiér malý podkrovní bytový fotka

Interiér malý podkrovní bytový fotka

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Interiérový design studio

Ti, kteří žijí v bytech jedné místnosti, jsou již dlouhou dobu zvyklí na to, že za každý centimetr volného třeba přistupovat zvážit a použít ji na sto procent. K tomu, abyste mohli začít, je seznámit se s vnitřkem fotoateliéru a vybrat ten správný. Ne každý si může řádně zvážit interiéru, tak to je docela obrátit na profesionální architekty a projektanty Zanko designu.

Konec konců, vytvořit příjemné a funkční interiér v malém prostoru, začít je třeba vytvořit projekt. V malém bytě a potřebné místo k relaxaci, a místo, kde děti budou hrát, a navíc, kde se můžete setkat s hosty u stolu, kde si můžete v klidu pracovat.

Ale s tím vším nemůžeme zapomenout na volného místa, takže na první pohled to není snadný úkol. Ale existuje několik tipů, které budou řádně vybavit malý byt, takže potěší nejen vás, ale vaše hosty.

Tento styl je ideální pro malé prostory. Nepotřebuje mnoho nábytku zde potřebují transformátorů. Sofa z http://mebelsherm.ru/shop/m/uglovoy/ může mít vestavěný desky stolu a tabulka na noc, můžete přeměnit na postel, křeslo promění v pražci.

Designérské studio je, aby se vzdušný prostor, je to provedeno pomocí zrcadlové plochy. Je-li místnost je potřeba oddíly, aby se jim pomocí tenké, lehce transparentní textilie nebo matné bezpečnostní sklo.

Zónování malý byt potřebné k nápravě. Namísto příček pro zónování lze použít povrchových materiálů, jako jsou kuchyňské podlaze chodby a zdobí dlažba, plovoucí ubytovnu oblast) představují malý spací prostor koberec. V místnosti může být také rozdělena do zón a osvětlení. Jak to bude vypadat? Toto může být viděno ve fotoateliéru interiéru.

Pokud se chystáte provádět opravy, pak si uvědomit, že tmavé nebo příliš světlé barvy pro obecné použití není vhodné zde. S těmito barvami můžete provést několik akcenty. Mimořádná bude vypadat tmavý strop a bílé stěny a podlahy. Dobrý a tradiční přístup, pokud je použit pro stropní světlých odstínech a tmavou podlahou.

V případě, že byt má stěny, které jsou povoleny nést, tak to udělej. Výsledkem je, že můžete získat pokoj s velkou plochou, a pokud je v pořádku umístit užitečné předměty, které opticky prostor bude vypadat skvěle. Design studio 35 čtverečních správně vytvořený, opticky proměnit v obrovský podkrovní byt. Navíc, pokud máte skříň, přeměnit ji na skříni.

Použitím naše tabulka kombinace trendových barev, můžete vytvořit útulné harmonii ve vaší domácnosti:

Další možností je zvýšit postele na podlahu, obvykle pod postel je silný argument, nábytek je nařízeno ze schválených výrobců nábytku.

Rady, které stojí za to, a co ne v designérském studiu?

Nepokládejte žádné předměty v různých soch, okna příslušné záclony, římské rolety nebo omezeno. V malém bytě dobře hodí žaluzie. Zapomeňte na celkovém techniky dát přednost mobilním telefonu. Televizor na držáku, umístěte reproduktory na stropě.

Nabídka viz foto layout garsonku:

Design studio 35 m²

Byt o této velikosti je důležitější - integrity. Tam není mnoho dveří, a to je plus, takže v tomto pokoji věnovat pozornost na barevných kombinací a uspořádání nábytku. Za prvé, zjistit, kde se bude jednat o oblékání, pro její potřebu dveřního kupé. V případě, že požadovaný oddíl, se sklo, a to i za použití zrcadel, zejména v přední části světelného zdroje. Pokoj může být pásmový a tkaniny záclony. Chcete-li použít sádrokartonové konstrukce, aby byly jemné, vložit je do osvětlení, police, nechat otevřené.

Obvykle v malých bytech i malou kuchyňkou. Kuchyňská linka podle distribuovat 2nd stěny a vyberte parapetu pod stůl. Klademe troubu v úrovni očí, mikrovlnnou troubou nad ním a pod můžete dokonale přizpůsobit dva vozy - pračku a myčku. Pokud k tomu položí koupelna je lepší, aby kombinovat. Místo toho, koupit vany sprchový kout.

Jeden pokoj - tento pokoj a postel, a pracovní prostor. Neboť je nutné najít kompaktní nábytek transformátor. No, když je pohovka, gauč, křesla má úložný prostor.

Než si koupíte nábytek jasně představit, jak se vejde do dostupného prostoru. Zakupte si pohodlný a funkční nábytek do svého bytu pro vás, aby se stal útulné hnízdo.

TOP-100 foto studio Design

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

© 2018. Všechna práva vyhrazena.

Kopírování je povoleno pouze s použitím aktivním odkazem na tomto místě.

Interiér pokojový byt

Omezený rozlohou obytné plochy vytváří určité obtíže ve věci výběru a umístění nábytku. Proto je důležité, aby se navrhování sami nebo vyhledat odbornou pomoc. Smart plánování prostoru umožní vytvořit i garsoniéra v harmonickém interiéru.

Bez ohledu na oblast jednopokojový byt, musí obsahovat několik důležitých oblastí. Priorit je do značné míry určuje věku a složení bydlení. To je jedna věc navrhnout interiér pro mládence, velmi odlišné pohledy příbytku páry. Třetí možnost - přítomnost jednoho či dvou dětí, protože ne každá jednotka společnosti má možnost změnit jednopokojový byt na prostorné ubytování.

Ve většině případů, prostor je rozdělen na recepci a nabízí místo k odpočinku v noci. Někdy se tyto funkce spojují pohovku. Mít děti, vyžaduje péči nejen o postelích, ale také místo pro hry. Školák, student nebo na volné noze pracující doma, potřebuje pracovní prostor. Každý má jiné potřeby, které tedy mají velkou škálu možností designu.

Dalším aspektem, který ovlivňuje vnitřní konstrukce garsonku, její uspořádání. Patří mezi ně:

 • čtvercový nebo obdélníkový prostor;
 • entry místě;
 • přítomnost balkony, terasy nebo závěsných;
 • výška stropu;
 • počet a charakteristika vnitřní stěny (nosičů nebo pomocných látek).

Při navrhování interiéru všechny faktory vzaty v úvahu, pomůže maximalizovat využití každý centimetr Užitná plocha jedné místnosti bytu. Harmonické interiéry „odnushek9raquo; prezentovány na fotografii:

Metody pro zvětšení prostoru

Existují dva základní přístupy ke zvýšení životní prostor jednopokojový byt: praktické, pokud je to možné, čistý vnitřní stěny a vizuální. Zvážit všechny možné způsoby.

Nejoblíbenější možnost - obrátit jeden byt ve studiu. Vnitřek takového rozhodnutí by prospělo.

Actuate plocha lodžie - další varianta nárůstu vnitřního obytného prostoru. Samozřejmě, že by to znamenalo dodatečné náklady na zateplení, ale nové měřicí přístroje budou hodit v interiéru. Používat stejným způsobem balkon není vždy možné. Proto je lepší, aby zvážila vyslání jednotlivých položek jsou zřídka používány v každodenním životě a nepřehledná vnitřek jednopokojovém bytě.

V případě, že otázka odstranění oddíl mezi kuchyní a koupelnou má pozitivní řešení, je možné kombinovat koupelnu a pohybem stěny dále zvětšit prostor. Kompaktní hygiena místnosti vana nahrazena sprchovým koutem. Možná, že to vše je možné praktické metody zvětšení prostoru v interiéru garsoniéra.

Vizuální řešení ještě více. První z nich - je volba stylu do interiéru omezeného prostoru. Přednost se dává minimalistické linie. Může se jednat o tradiční minimalismus, avantgardní high-tech nebo stále populární východní tradice - japonský a čínský styl. Charakteristické rysy minimalismus - jednoduchý funkční nábytek, nedostatek nadbytečných prvků v interiérech, více světla a prostoru. Všechny komponenty vypadat v detailu. Obrázky dá představu o dobře zvolené interiéru kompaktním bytě.

Klíčovým pravidlem pro všechny interiéry malých jedno-ložnicových apartmánů - nebyly tmavé plochy při dokončování. Přednost se dává světlé odstíny teplé a studené gama není vítán. Pro montáž na stěnu konstrukce optimálně využít následující palety:

 • krémové odstíny (pěna cappuccino krém Brulee);
 • vanilky a krém;
 • karamel;
 • béžová;
 • světle hnědá.

Dojde-li k touha, aby se zapojily za jednopokojový byt jasnými barvami, musí to být malá část accentual.

Strop jedné místnosti bydlení je ponechán bílý, nebo provést dva odstíny světlejší než stěny. Na podlahách jsou také potaženy jasný obraz. Laminovaná deska - nejpraktičtější verze povrchu podlahy.

Další populární metoda pro vizuální zvýšení omezeného vnitřního prostoru - využití zrcadlových ploch:

 • Je-li apartmán s kombinovaným kuchyně - fasády pro výběr lesklý sluchátka.
 • komora kabinet dveře jsou také lepší instalovat zrcadlový efekt.
 • Podobný postup se vztahuje na materiál pro úsek stropu. vzory multi-level jsou přijatelné v interiérech s vysokou apartmánů.
 • Zrcadlo je lepší instalovat před světelných bodů.

Zajímavý design interiéru ve studiu bytě je znázorněno na fotografii:

Jednopokojový apartmán nutně rozdělena do zón, nebo ochránit požadovaný prostor možných různých metod. Nejdůležitější je rozdíl mezi interiérem kuchyní a obývacím pokojem. Nejčastěji se používá pro tyto účely jinou podlahovou krytinu: skvrna vaření a jídle ozdobné dlaždice, obytná plocha vypracuje laminátovou desku. Nastavení laťku příliš, vypadá v interiéru efektivně a úspěšně vypořádat s oddělením funkcí.

Příčky - další způsob, jak vymezit vnitřní prostor. Umístění jejich instalace je odlišné: mezi obývacím pokojem a kuchyňským koutem, oplocením spacího prostoru nebo pracovním koutem. Hlavní věc je vizuální lehkost a vzdušnost konstrukce. Možnosti návrhu:

 • pokud je sádrokarton, pak musí být dělení špatného geometrického tvaru, je-li to možné, otevření;
 • matné bezpečnostní sklo;
 • pro interiér v japonském stylu, instalace obrazovky se vzorem orientálních témat opravdu zní;
 • Atraktivní vzhled v záclonových záclonech s jednou ložnicí.

Interiér je jedinečný, kde osvětlení slouží k zónování jednopokojového bytu. Umístění jeho instalace je jiné - přechod mezi kuchyňou a obývacím pokojem, postele nebo pracoviště. Následující fotky ukazují zajímavé způsoby, jak rozdělit jeden byt do jednoho pokoje:

Po rozhodování o barvě a materiálu povrchů si promyslete přes vhodný design nábytku pro jednopokojový byt. Tíživé skříně zde jsou nevhodné, ale bez šatny ve vnitřku nemůže dělat. Proto využijte možnost instalace prostorného šatníku. Jak si vzpomínáte, jeho dveře by měly být lesklé nebo zrcadlené.

Vydání lůžka je řešeno individuálně. Pokud existuje místo pro instalaci manželského gauče pro bezdětného páru, pak přítomnost potomků bude s největší pravděpodobností donucovat použití gaučového transformátoru. Obecně platí, že transformační nábytek design - nález pro interiéry bytů s omezenou plochou. Existuje mnoho možností, ale nejpraktičtější je lůžko, které se skládá do skříňky.

Ušetřete užitečné vnitřní metry pomůže postele umístěné na druhém stupni. První se obvykle používá jako roh ke studiu nebo studiu. Dětské modely jsou navíc vybaveny funkčními krabicemi pro oděvy a další předměty pro domácnost.

Z transformujícího se nábytku bude užitečný konferenční stolek, který se přeměňuje na jídelnu. Prakticky vybírejte nábytek v kuchyni se zasouvatelným stolem a sedadly nebo jen ušetříte místo sklápěcím stolem. Dále fotka jednopokojového bytu s praktickým nábytkem:

A nakonec několik užitečných doporučení:

 • Každá zóna jednopokojového bytu musí mít individuální osvětlení. Spotová světla na stropě, stropní svítidla, stolní lampy, osvětlení nábytku - všechny možnosti budou mít pobyt v interiéru malého bytu pohodlné a útulné.
 • Okno je lepší, aby nebyla přeplněná komplexní textilní dekorací s těžkými závěsy. Světlý tyl, jednoduché závěsy nebo funkční římské záclony - nejlepší volba pro jednopokojový apartmán.
 • Maximální přístup k přirozenému světlu je možný při umisťování krytých květin na stěny. Nemusíte blokovat parapet.
 • Zanechte četné dekorace ve formě figurín, polštářů, fotografií a obrázků. Ponechte malé množství potřebného příslušenství.
 • Televizní panel lze zavěsit na stěnu pomocí držáku, reproduktory domácího kina jsou umístěny vedle sebe. Podlahová plocha jednopokojového bytu zůstává volná pro pohyb.

Dodržování jednoduché rady, může být interiér každého jednopokojového bytu funkční se zachováním přitažlivosti a pohodlí.

ul. Bolshaya Dorogomilovskaya, 10

Dmitrovská dálnice, 163a, budova 1, -1 poschodí

Interiér jednopokojového bytu: fotky a špičkové nápady

Zvyk myšlení je kategorie, která interiér jednopokojového bytu nutně nudné, jednoduché, v němž se musíte dávno vzdát a ujistěte se, že se zdá, že to je věc minulosti. Předpokládejme, že když byly příklady interiéru bytového studia populární, bylo doporučeno demolovat stěny, vytvořit něco nepředstavitelného v našich apartmánech, ale dnes je spousta nápadů a technických způsobů, jak zjednodušit zónování bydlení. Takže v moderním plánování se může pohodlně ubytovat nejen jedna osoba nebo mladý manželský pár, ale také rodina s jedním nebo dvěma dětmi. Jako důkaz tohoto prohlášení - fotky skvělých projektů, které jsme pro Vás sjednotili v jakési špičce nejlepších nápadů.

Interiér bytu jednoho bytu

Každý vzorek bytový design studio, že uvidíte dnes v našem článku, to je neobvyklé, ať už dobře zvolené barvy, různé textury trendové nebo techniky rozšířit a optimální rozvoj malého prostoru. V každém případě budeme věnovat pozornost vlastnostem, které umožnily, aby tento konkrétní interiér bytu dostal na náš krátký seznam. Také si musíte vzít na vědomí obecnou vlastnost všech projektů, kromě toho, že všichni mají moderní funkční a praktický styl. Tato společná vlastnost je jediný koncept, stylový a funkční, který se používá v celé domácnosti. Pokud jde o malé a záběry z jedné místnosti, koupelna a kuchyň, plus maximálně balkon nebo lodžie, to uděláte, nebudete těžké, ale celý prostor od takového rozhodnutí by prospělo. Budiž budou různé příslušenství, tapety, dokonce i barva stěn v různých funkčních oblastí, ale mají něco společného stylisticky a měly by společné prvky, které toto vše bude rodák, vzájemně propojeny.

První příklad je vynikajícím ztělesněním moderního designového motta "méně nábytku - více pohodlí". Přes skutečnost, že celkový záznam prostor je malý, nábytek je uspořádán tak, aby bylo co nejvíce volného prostoru. V rámci tohoto projektu bychom chtěli nakreslit úspěšné barevné schéma, které je ideální pro severních zeměpisných šířkách na dlouhé zimě, bude teplé odstíny béžové zdí a zelenými akcenty pomůže překonat jakoukoli depresi.

Úspěšná barevná schéma se vyznačuje také následujícím designem jednopokojového bytu, ve kterém myšlenka na zlepšení skandinávského stylu pomocí několika atypických odstínů našla své brilantní ztělesnění. Dávejte pozor, s výjimkou stěn, na vynikající řešení pro vytvoření úložného prostoru, může to být skutečný problém interiér jednopokojového bytu o rozloze 40 m2. m. Problém je řešen pomocí systému vestavěných skříní, které rozkládají pohovku v kuchyni a malou pohovku na chodbě. Překvapivě se tato technika, která se opakuje dvakrát ve stejném prostoru, neztrácí svou novinku a význam. Koneckonců, v kuchyni a na chodbě je mnoho úložných prostor vždy užitečné, kromě toho, příjem může vytvořit jiný výsledek, stojí za to experimentovat s zády takových výklenků. Vnitřek může být jako měkké čalounění a napodobování cihlové zdi.

Moderní interiér jednopokojového bytu

Inženýrské řešení našich vzorků hrají v době, kdy hrají důležitou úlohu jako designové triky s barvami, osvětlením nebo strukturou. V malém interiéru jednopokojového bytu o rozloze 30-40 m². je obtížné dát vše, co potřebujeme, a zároveň to všechno bylo pohodlné a vypadalo stylově. Následující dva příklady jsou jen o nápady na vybavení, které vám mohou ušetřit místo a učinit váš domov kompletní.

První myšlenka, že chci, aby zvážila je zástupcem všech populárních zatahovacími, modulární, modulární systémy, které tak šetří náš prostor, a tak zjednodušit svůj život. V obývacím pokoji, který je v tomto případě je hlavní místnost v domě, namontované speciální dřevěné pódium, na kterém je namontován pohovkou a tašky fazole, to je v moderním stylu. Tajemství tohoto pódia je jednoduchý - uvnitř je vysunovací lůžko, že ve večerních hodinách právě vylezli ze svých útrob a byla pokryta. A ráno se znovu vyčistí. Hodnota této postele umožňuje získat pohodlný spánek na kvalitní matraci, nikoli rozkládací pohovkou nebo podobného systému. Jak můžete vidět, příjemně posedět s takovým návrhem bytě s rukama tam, kde je: to je sedací souprava s křesly, díky podsvícení, se stávají ideálním místem pro večerní posezení nebo hobby, stejně jako malá pohovka na parapetu v kuchyni.

Druhé zajímavé řešení, které se více zajímá nejen o úsporu místa, ale o krásný vzhled místnosti, se týká použití rámu pro místo na spaní. Taková řešení jsou také stále častěji běžná a již před několika lety již nepředstavují báječné peníze. V tomto případě se pro postel vytvoří stěny s posuvnými dveřmi, jejichž vnější povrch je zrcadlově se vzorem. V uzavřeném stavu se tento design nebude lišit od moderního šatníku. To je dobré pro ty, kteří rádi přijmou hosty, protože nějaké nádherné interiéry by mohly zničit postele, neměly by být viditelné na první pohled.

Interiér moderního jednopokojového bytu: fotografie

Zónování pro malý pokoj je hlavní úkol, který musí být dodržován za každou cenu. To je důvod, proč následující příklady interiér moderního jednopokojového bytu, foto které uvidíte níže, jsou právě vybrány podle principu úspěšné implementace principu zónování a nikoliv vizuální, ale fyzické. Toto rozdělení je užitečné i když žijete sám a zdá se, že taková akutní potřeba oddělit obývací pokoj od ložnice, ne. Ve skutečnosti, z psychologického hlediska je tento plán bude vnímán mnohem lépe, budete mít pocit, že několik vysoce kvalitních pokojů, v ložnici budete pohodlně spát, pohodlně sledovat televizi v „obývacím pokoji“ prostoru a studovny určitě nastavit si na pravé základy.

Příklad, který vidíte výše, není příkladem designu bytového domu, ale vše, co potřebujete, je tam. A pomáhá s takovým pocitem malá zeď, která je postavena uprostřed velké místnosti. Provádíme plánování takto: Měříme velikost požadovaného lůžka spolu s malými mezerami pro pohodlný přístup k němu. Na této lince, plánovat falešné stěny, jehož výška musí činit asi metr, bude tato výška stačit, aby ležel na posteli jste nemohli vidět zbytek této oblasti. Ve druhé polovině nastavení sedací souprava, zadní falešné zdi, a vedle ní si můžete docela dovolit šatník, a to i s elektrickým krbem, otevřených policích nebo prostor pro uložení knižního fondu. Jen v přední části pohovky, můžete umístit na televizi, ale pokud budete chtít usnout na televizní vysílání nebo filmu, pak pověsit to dost vysoko, takže můžete dívat z postele.

mnoho apartmány s jednou ložnicí, interiérový design foto které jsou v naší nabídce jsou vybavena pro potřeby mladé rodiny, takže je zcela logické, že územní by mělo být nejen vizuální, ale i fyzický, takže nejsou v rozporu s sebou nebo dítěte, které mohou „usadit“ v druhé polovině velké místnosti. Half-míra se může stát takový průhledný oddíl, který prochází mnoho slunečního světla, ale zároveň nám umožňuje oddělit vzdáleném rohu místnosti od souseda. Vydáte-li se trochu dále v praktičnosti, je možné používat rolety nebo posuvné těsný obrazovku, která bude doplňovat oddíl. Taková konstrukce je vybaven jedno-ložnicových apartmánů, jako touha po pohodlí všech svých obyvatel, je nutno považovat jako první.

Posledním opatřením, která umožní úplně oddělit jednu oblast od druhé - to je sanace, a pokud budeme stáhl stěny ateliéru, ale teď, s hledáním minimalistický nábytek, můžeme si dovolit rozdělit velký prostor pro pohodlné a praktické malé plochy. Prvním z nich bude sedačka a nezavěšujte televizor, ale hustým stěny lože bude nacházet. Tato přestavba se vztahují k legitimizaci obecný postup, ale od nosné stěny, nebude stavět, a problémy se získáním povolení, nebudete.

Interiérové ​​studio: fotografie

Zajímavý nám také ukázal další Interiérové ​​studio, foto který můžete vidět níže. Zde použit poměrně častou pomoc výběr lesklých textur pro vizuální zvýšení prostoru. Ale často jsou tyto čela kabinetu a spousta zrcadel, aby se prostor více jako módní butik, než pohodlné ubytování pro rodiny s dětmi.

V tomto případě se však, že je velmi dobře vyvážený a zrcadlový lesk fasádní textury s měkkou nábytku, který odvádí hodně pozornosti kvůli naplněné, světlé barvy. Pohovky v kuchyni a v místnosti jsou ve vzájemné harmonii, které se liší pouze barvou, je-li v místnosti ticho, budeme přistupovat k gama, kuchyni potřebný více syté barvy, tady to zvládá s oranžovým zvýrazňující stěnou a oranžové pohovce v tónu k ní.

Styly v interiéru studio: foto

Design bytů o 40 čtverečních metrů je nejčastějším problémem pro jejich majitele, těchto typů rozložení, s velkou koupelnou, středně velké kuchyně a koupelna není příliš velký, často v kombinaci. Naštěstí existují univerzální tipy a plánování již vyvinuté v různých styly v interiéru s jednou ložnicí (foto zveřejněny níže) Abychom vám usnadnili výběr nábytku mouky, stěnách a různými metodami územního plánování.

Bílá palety zředěný tmavě modrá, ušlechtilý odstín, určitě najde své příznivce. Ve velkém souboru Postel u okna, pohovkou v blízkosti předních dveří a protilehlé stěny. Velké rozměry kuchyně vám umožní dát tam malou měkkou pohovku, která zmírní některé jeho funkčního tvaru.

Nicméně, všichni interiéry jedno-ložnicových apartmánů, 40 čtvereční fotografii. m. které vidíte v této sekci, tvrdíme, že bychom se neměli bát změn a oprav ve svých bytech, a to i malé. Koneckonců, s pomocí moderního designu, můžete dokonce obrátit malý byt do reálného objektu své vlastní hrdosti a pohodlné bydlení pro každého člena rodiny.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

50 − = 40