Interiér v anglickém stylu

Interiér v anglickém stylu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Anglický styl v interiéru bytů a domů (35 photos)

Výběrem té či oné styl domu, je důležité vzít v úvahu aspekty, které jsou charakteristické pro směr. Jeden z klasickým interiérem a je považován anglický styl. To je široce rozšířen v celém světě, a má své právoplatné místo v kultuře. Máte-li zájem o tom, jak maximalizovat dosah a zprostředkovat všechny nuance a momenty z této oblasti ve svém bytě, my teď víme.

Anglický styl v interiéru

Tak, aby vyhovovaly stylu interiéru anglický?

První ze všech lidí, kteří mají malé byty. V tradičním prostředí tohoto trendu budeme potřebovat trochu prostoru. Mimochodem, ty, kteří milují velké místnosti mohl teoreticky porazit v anglickém stylu, ale předpokládá se, že charakteristický je stále malý prostor pro něj. Ti, kteří nemají rádi přeplněné, že není nutné, aby zvážila tuto destinaci pro sebe.

Klasického anglického stylu v interiéru

Fanoušci klasického stylu, kteří mají rádi eleganci a přesnost ve všech vhodným směrem anglickou interiéru. Není divu, že znamenají „zdrženlivost a noblesu“ pod. Ti, kteří mají rádi komfort konzervativní, ocení všechny prvky a příslušenství, které patří do této oblasti. Stoupenci „staromódní“ tam nebude místo.

Domy ve stylu směru anglického se vyznačuje množstvím nábytku. Ti, kteří jsou spokojeni, aby se vešly na minimum, prostě nemůže pochopit styl obecně.

Bibliofilů - anglický styl vytvořen právě pro vás! Kombinace knihovny s mnoha zajímavých knih, útulným krbem a houpacího křesla. To je obrázek, který je inherentní v atmosféře Anglie, a váš čas strávený na knihy je prostě fantastické. Mimochodem, je důležité vědět, že není nutné, aby to skutečný krb. Vzhledem k tomu, že ne všichni mají možnost instalace, je analog elektrického krbu nebo bio-krbu. Můžete si je koupit jako dekoraci na celkovou atmosféru místnosti, a s funkcí tepelného výkonu. Budou vás zahřeje v chladném období.

Stejně jako je možné dosáhnout anglický interiér v domě?

Samozřejmě, nemůžete jít do Anglie a koupit tam nábytek a položky výzdoby, a nemusíte se striktně dodržovat starověké britské tradice. Stačí přidat některé z nejdůležitějších prvků, bez kterého to je prostě nemožné si představit vnitřní život Brity.

Vnitřní povrchová úprava London příchutí

První věc, kterou si uvědomit, je, že anglický styl - je svým způsobem jasné a přísné klasiky. V souladu s tím, že není nutné se uchýlit k zbytečných detailů, křivek a zakřivených linií. Podlahy nejvhodnější variantu bude přírodní parkety, nebo v extrémních případech, plovoucí podlaha s velkou obrazu nebo vzoru, který podobalo parkety.

Vnitřní obložení v interiéru

Zdící různé materiály mohou být použity v principu. Může to být barva, tapety, atd. Zde je hlavním úkolem bude eliminovat poutavé vzory nebo světlé barvy. Vše by mělo být docela harmonicky a v klidu. Nejvhodnější monotónní uklidňující barvy. Pokud skutečně chceme něco dynamičtější - teoreticky mají možnost zvolit tapetu s pruhy nebo jemným vertikálním vzorem. Ale stále by neměly být křičí a přitáhnout příliš mnoho pozornosti.

Barevnost anglickém stylu

Jak již bylo zmíněno, je nejlepší zvednout monotónní barvu. To může být paleta zázvoru barvy, barva mahagon, hnědý, velbloudu, zlato. Je to barevná paleta je nejvíce spojován s anglickým stylem.

Častěji používají bílé nebo smaragdově zelenou barvu. Již nyní je možné experimentovat, co je důležitější zachovat právo použít přírodní a přirozené odstíny.

Barevné schéma v anglickém stylu

Pokud bychom se obrátit na samém obraz Anglie má vždy vyznačovaly určitou pedantství a dostatečně vysoké poptávky po všech věcí a nábytku stejně. V podstatě to bylo důkladně a měkké, vyrobené z vysoce kvalitního dřeva (například, mahagon, dub nebo). Ne všichni lidé mohou dovolit bude dělat věci, právě proto, že tento typ materiálu, takže jsou nahrazeny nižších tříd.

Pohovky v anglickém interiéru

V každém případě, jaký materiál by neměl být výroba nábytku, je třeba dodržovat určitá pravidla v oblasti designu, takže můžete znovu vytvořit anglický styl.

Nábytek v anglickém interiéru

První věc, kterou se zaměřit při výběru nábytku pro interiér v této oblasti - je to jejich nohy. Navzdory skutečnosti, že všechny věci dodržovat přísné přímek, nohy by měla být mírně zakřivené, připomínající podmíněně uvozovky. Tento prvek bude dávat určitý šarm a eleganci.

Stojí za to zdůraznit barvu čalounění a nábytku. Vzhledem k tomu, jeden z charakteristik stylu je luxus, nevyplatí šetřit na další příslušenství. Ideálním cílem by bylo čalouněný nábytek, který bude pokryt sametem, kůže a damašku.

Další příslušenství a akcenty London stylu

Je nemožné si představit, nedostatek ohně v anglickém interiéru. To je jeden z nejdůležitějších složek stylu obecně. Instalace tohoto nebo umělého krbu je nutné k dosažení konečného cíle.

Ohniště doma

Jednoduše nainstalovat krb - to je jen polovina příběhu. Je důležité, aby zvláštní hodnotu jeho výzdobě. Fasáda musí být zdobené vyřezávané nebo mramor nad krbem se doporučuje visí zrcadlo ve zlatém rámu. Často se namísto zrcadla viset tematické obrazy. Cesta na úkor zlacení - je také důležitým prvkem v interiéru, který musí být zdobené vázy, lustry, stojací lampy nebo sošky.

Dalším důležitým detailem, bez kterých je obtížné si představit, tento styl - je použití britské vlajky v interiéru - perfektní způsob, jak přistupovat London zbarvení. Lze jej vybavit anglickou vlajkou, obrazy, koberce, polštáře, a mnohem více - v tomto článku odkaz ještě více příkladů.

9 klíčové body britském stylu

V zásadě můžeme rozlišit 9 nejdůležitější body, které je třeba zvážit a provádět s cílem získat skutečný anglický styl v interiéru.

 1. Chesterfield pohovka. Samozřejmě, můžete použít i jiné sedací soupravy, ale je považován za hlavní, která svým způsobem jako „vizitka“ v anglickém stylu. Tato sedačka má prostě neuvěřitelně širokou popularitu po celém světě. Různé charakteristické prošívané prvky a formy. Perfektní přízvuk v místnosti, a to zejména v případě, vyrobené z tmavé pleti. Chesterfield pohovka
 2. Ohniště. Význam tohoto tématu v interiéru je vysvětleno dříve. Může pouze doplnit kus, že s ohledem na moderní svět a zvyky, namísto zrcadla nad krbem a obrazy mohou být zavěšeny plazmy. Krb v anglickém interiéru
 3. Knihovnu. Dalším ukazatelem stylu, protože žádný dům v Anglii je kompletní bez přítomnosti knih a dokonce i mini, ale do knihovny. To může být uváděn v samostatném vyhrazené místnosti, nebo jednoduše za přítomnosti stojanu nebo do knihovny. S výhodou provést polici nebo skříň z přírodního dřeva. Skvělý doplněk k čtení knih na světě bude stojací lampa, pohodlné křeslo a konferenční stolek. knihovna
 4. Schodiště. Ne-li nejdůležitější ukazatel, ale pokud máte doma je schodiště, ale také mohou být vyrobeny v anglickém stylu. Toho lze dosáhnout tím, že všechny ze dřeva a maloval rámeček mezi schody a zábradlí sám, v bílé barvě. Schodiště v interiéru
 5. Křeslo. Musí být vyrobeny z masivního dřeva a potažená kůží. Často jsou vyrobeny masivní vzhled, a navíc dát pohovku ve stejném stylu.

Anglický styl židle

Zvláštní pozornost je připojen k židli u krbu. Bude to trochu odlišný od všech ostatních v domě. Obvykle to obbivayut samet nebo žinylkové. To samo o sobě s vysokým opěradlem, a ujistěte se, že zakřivené nohy.

Vzhledem k tomu, moderní technologie, aby ji na jaře, ale polštář, zatímco měkčí, často kachna dolů nebo peří. Hlavní bar jsou měkké polštáře, područky.

Vzor a buněčné

Kreslení sám je často používán v tapety, závěsy, různé tiskoviny, atd.

Při použití tohoto bodu, uvědomte si, že pokud jste provedli určité kompozici „v poli“ v jedné z místností, by tak měly učinit v jiných zemích.

 • Přírodního dřeva. Jak již bylo zmíněno - tento prvek je důležitý a je základem pro přístup k věci. To je docela významný důraz, který naznačuje, luxus, kvalitu a kulturní tradice. Pokoj dřevěného materiálu
 • Míchačky. To je také údaj o stylu, a když mluvíme o směru angličtiny, musí být baterie také v souladu s tradičním stylu prezentace.

  Koupelna v anglickém stylu

  Vzhledem k tomu, za použití klasické, s charakteristickými zakřivenými rukojetí a kovové držáky na ručníky a další. Všechny položky by měly připomínat atmosféru klasického Anglie.

 • Angličtina interiéru interiéru

  Vypadá to takhle: ve středu krbu, který je doplněn o nábytek. Přítomnost knihovny nebo knihovny policemi, které zabírají jednu stěnu plné délky, šířky a výšky. V případě, že stropy jsou velmi vysoké, ale knihy jsou nahoře - po schodech, které musí být rovněž provedeno v charakteristickém stylu.

  Žijící v anglické interiéru jako

  Tlumené osvětlení, obvykle nepoužívají hlavní lampu, a dát přednost stojací lampy, stolní lampy nebo svítidla.

  Není pochyb o tom, že v této místnosti, největší důraz bude kladen postel. To je důvod, proč je prostě povinen splnit všechny představy o anglickém stylu: obrovská krásná záda, celá řada velkých i malých barevné polštáře, deky, aby nevisel jiný.

  Doplní noční stolek a houpací křeslo.

  Ložnice v anglickém interiéru jako

  Tato část domu by také měla vypadat staromódní a styl. Všechny moderní zařízení ukryté pod dřevěné (nejlépe rezblonnymi) panelů, a to až do chladničky.

  Kuchyň v anglickém interiéru takhle? Podíl na sociálních sítích!

  Anglický styl v interiéru - zejména designové pokoje designu

  Pro mnoho století, klasické konstrukce domu prošla mnoha změnami. Obnovit tradiční anglický interiér v moderním světě je nesmírně obtížné, ale vždy můžete použít základní prvky tohoto stylu okolí vypadat přirozeně, stylové a britský způsob, ušlechtilý.

  Interiérový design v anglickém stylu

  Pokud plánujete postavit novou budovu v britském návrhu, je třeba připomenout, že okna a dveře, všechny prostory domu by měly být umístěny symetricky. Vzhledem k povaze klima místnosti britské ne příliš velké, ale budovy byly postaveny ve dvou patrech s pohodlnými schody. Interiér domu v anglickém stylu, všechny druhy říká, že důkladně a navždy postaven, je schopen bezpečně ukládat historii své rodiny. Je vhodné, aby trávit čas, relaxovat, shromáždí u příbuzných na rodinné sešlosti.

  Anglický styl v interiéru obývacího pokoje

  V domech bohatých Angličanů často existují současně dvě obytné místnosti - hlavní a menší. Velký pokoj slouží k přijímání hostů, a tam byla malá knihovna, zde pracoval a odpočíval vlastníky. Anglický styl v interiéru bytu se projevuje ve významném detailu. Skříně, police, skříňky zakoupené z masivního dřeva, s vysokým opěradlem a typické „uši“. Čalounění je kostkovaný, květinové nebo „Scottish“ print. Ujistěte se, že tam jsou suvenýry z exotického etnickém stylu ve východních zemích.

  V kuchyni v anglickém stylu

  Nábytek a sanitární výrobky musí být robustní, nejlépe z přírodních materiálů. Britové používali dřez keramický, pevná masivní nábytek má vyřezávané ozdoby, kamenné nebo dřevěné desky,. Kuchyně interiér bytu v anglickém klasickém stylu netoleruje blízkost. Charakteristické prvky situace - volně stojící sporák s troubou a masovým hořáky, digestoří, rozměr stůl, bufet s velkým počtem zásuvek a polic plněné nádobím a doplňky.

  Anglický styl v interiéru ložnice

  Dřevěné obložení v ložnici je povinné. Z něj jsou vyrobeny panely, nábytek a doplňky. Sex je lepší dělat parkety nebo simulovat potahovou laminát. Textil je třeba zvolit přírodní tkaniny vysoce kvalitních závěsy s pick-up a třásněmi. Interiérový design ložnice v anglickém stylu v přísném moderování, elegantní. Často vedle postele, z tmavého dřeva stoly a komody v pokoji je krb, který se nachází hned vedle stylový krb židli.

  Interiér chodby v anglickém stylu

  Hall v tomto provedení má mnoho prvků nalezených v klasickém prostředí - oblouková otvory zdobí výklenky, sloupy. Nábytek je vhodné zvolit obložené s výlisky, mořeného dubu nebo mahagon. Vypadá skvěle na chodbě na světlém pozadí. Anglický styl v interiéru soukromého domu může být viděn ve výzdobě stěn s dřevěným obložením a tapetami v kleci, nebo pás. Vstupní hala je obložena dlaždicemi s geometrickými vzory, složitost vzoru závisí na velikosti místnosti.

  Anglický styl v interiéru dítěte

  dívky pokoj je vyroben v jasných barvách pro děti nátěrem zvolen zábavu. Preferují teplé barvy (hnědá, červená, vínová, cihlová barva), zředěný barvy britské vlajky státu. Vytvoření vnitřní prostor v anglickém stylu, se starožitným nábytkem a obnoven. V současné době tiskne tapeta s obrazem kreslených postav, zvířat, heraldické symboly, populárních symbolů Londýna.

  Anglický styl v interiéru koupelny

  Stěny v místnosti přejímaného se dřevem, prošel předběžné impregnace ochranných konstrukcí. Teď to může být nahrazen moderním imitací pomocí kvalitního plastu a laminátu. Vnitřek anglickém venkovském stylu je velká matné nebo vitrážová okna do stropu a masivní dveře. Bath vyroben mramoru a porcelán, z tepaného železa nohy a zakřivené. Jeřáby nainstalován mědi a pozlacené s úchyty starožitných. Nábytek koupil impozantní celkově, je-li prostor je malý, že je možné být omezena na jedné malé skříňce.

  Rysy anglickém stylu v interiéru

  Hlavními rysy tradiční britské atmosféře vznikaly již v viktoriánských časech. To by mělo být středně silný, konzervativní, aristokratický, elegantní. Anglický styl v interiérovém designu lze snadno rozlišit několik charakteristických rysů.

  Klíčové vlastnosti anglického designu:

  1. Nutně přítomnost v domácím krbu.
  2. V kuchyních používají krbová kamna kamenné prvky zdobené řezbami.
  3. Okna v Anglii otevřel a zdobené bohatými závěsy.
  4. Víceúrovňové povrch stěny. Dno je uzavřen dřevěnými panely, a střední část je pokryta tapety a gobelíny.
  5. V závislosti na zařízení, Zemědělská tapety s heraldickým motivem hladká tkanina s lesklými vzory se střídají pruhy s květinami.
  6. Nábytek používá tmavý, drahé, s původními charakteristickými zakřivené nohy.
  7. V pokojích jsou knihovny, židle „s ušima“, klasický styl pohovky v viktoriánských časech.
  8. Mnoho vnitřních zlacení, měď, křišťál, obrazy a zrcadla v drahých rámech.

  Modern English styl v interiéru

  Dokonce i v Anglii je ztuhlost z módy a životního prostředí naplněné módních prvků, elektroniky, domácích spotřebičů. Čalounění nábytku vintage vypadající zdobí moderní tisky - se vzory zvířecí, etikety, hvězdy, portréty. Výběrem textilií je třeba brát vážně, to je ještě široce používán teplé deky, dekorační polštáře, krásný závěs.

  Namísto skutečného krbu, který je základním rysem návrhu, nepoužívejte realistickou simulaci vzniku požáru portálu. Tapeta v anglickém stylu v interiéru se hodně změnili v průběhu času. Na stěně je často aplikován na původní obrázky, tapety na upevnil s britskými omnibusů, telefonních budek, druhá charakteristika britských obrázků.

  Anglický venkov styl v interiéru

  V britské provincii je plná domů před postavené staletími, konzervativní majitelé se snaží zachránit situaci vinobraní Victorian. Starožitnosti, staromódní židle, pohovka, klasické prádlo, beze změny krb v interiéru anglický styl, přispívají k tvorbě požadované atmosféry. Provinční budovy často mají několik individuálních výstupů na vnější stranu, kde obyvatelé svobodně jít v krásné zahradě.

  Slunce proniká do obývacího pokoje přes více okenních otvorů, takže v místnosti vzdušné a světlo. Pohodlné sedačky, čalouněné plátnem, který stál u krbu, pro pohodlný pobyt v zimních večerů. Kuchyň ve venkovské angličtině doma příjemné, tam je velký stůl, nástěnný krb, snack bar v tradičním stylu, malované dřevěné skříně. V ložnici může být umístěn v podkroví. Pod šikmou stropu přímo nad postelí, zabezpečit staré obrazy a fotografie, které zdůrazňují retro styl.

  Starý anglický styl v interiéru

  Zpočátku situace ve středověku britského panství byl koktejl gotiky, rokoka, klasiky prvků. Později se vše, co je vytvořen v harmonickém gruzínské stylu, zapůjčení nejlepší části svých předchůdců. Interiér vesnického domu v anglickém stylu je praktická a elegantní, to je punc luxusního třívrstvé výzdoby stěn. Sokl z nich obložení, uzavřené soklů. Prostřední část byla pokryta tapety, tapisérie, drahými látkami. Třetí část se skládá z římsy a senzace vlysu.

  Ujistěte se, že prezentovat podobný vnitřní krb s nákladnými úpravami. Dřevěný nábytek byla instalována podél stěn, plněné sedadla a zadní kryty byly zdobeny týkového dřeva, zdobené polštáře s luky. Dokončila výzdobu pokojů s obrazů a zrcadel v nóbl rámů se zlatem, drahými lustry s svícny, misky a dekoracemi v orientálním stylu stříbra a porcelánu.

  Styl v interiéru anglických klasiků

  Konečná podoba, sláva a rozšířený klasický anglický styl v interiéru získal v době Queen Victoria je slavný. To je ovládáno smetanou, fialové, zlaté, hořčicí a hnědé odstíny, terakotové obložení prvků a slonoviny. Část zdi vytapetovaný tapetou, zatímco druhá část je do pochvy u stromu. Vždy použijte podlahové lišty, lišty, pilastry, římsy a jiné dekorace. V britských domácnostech jsou široce používány obrazy, portréty, tapisérie, obrazy předků.

  Paul English dřevěné hnědé nebo tmavě červenou barvu, kvalitní dlažba teplých odstínech. Jakékoli prázdný prostor je vyplněn suvenýrů, maleb, vázy. Klasický nábytek v jejich domovech je omezena formu, je vyroben výhradně z pevného nebo dýhy. Použité Chesterfield sedací soupravy, židle, křesla ohniště s vysokými opěradly a zakřivené nohy. Jednoduché nebo prošívané čalounění z kůže nebo těžkých kvalitními látkami.

  Atmosféra typického britského domu vyzařuje pevnostní, zdrženlivost a noblesu, se zmiňovat o vysoké postavení majitele. Ráda sběratele starožitností a suvenýrů, bibliofilů, obdivovatelé kvalitního nábytku ze dřeva a přírodních materiálů. Anglický klasický styl ocení lidi s zálibou v harmonii v interiéru symetrie. Nejsou žádné další díly nebo levné napodobeniny, se zmiňovat exponenciální luxus. Implementovat tento design není jednoduché, ale jako výsledek dostanete domů Super atmosféru.

  Kopírování informací je povoleno pouze s přímým a indexované odvoláním na zdroj

  Jak vyrobit v anglickém stylu interiéru různé prostory?

  Při výběru styl pro váš domov, mnoho lidí procházet časopisy, studovat odbornou literaturu, ponořit do Internetu. A někdy, když sledoval nějaký film vidět, jak se vybavit dům hlavního hrdiny, člověk si uvědomí, že chce mít také vybavenou bydlení. Vzpomeňte si na staré anglické filmy? Co krásný útulný dům tito Angličané! Jak ušlechtilé a zdrženlivý vypadá ploché hlavní postava! Tady to je - aristokratický Anglický styl v interiéru!

  Foto: Dětský pokoj v anglickém stylu

  1. Angličtina rafinovaný design - harmonická směs viktoriánské a gruzínských směrech v tomto oboru, aby se prostory. Pro první charakteristické bohatou paletou barev a bohatými nábytkem. Za druhé - starobylé architektury strohá, decentní barevné palety, kluzné stěny, symetrické vedení.
  2. Ušlechtilého dřeva - nepostradatelným prvkem tohoto stylu (nejčastěji je to mahagon, kouřový dub, ořech). Desky z ní do pochvy stěny, místnost rozhodně vybavit dřevěný nábytek, lišty a dveře by měly být ze dřeva; Klasický tapety s pruhy - častým atributem interiéru.
  3. Fotografie, portréty, dědictví, zdobí stěny a police, ukazují pietní postoj Britů k rodinné tradici, historii své země.

  Anglický styl v interiéru vznikla před mnoha staletími, kdy došlo žádné spotřebiče. Proto je skryta ve zvláštních případech, aby nedošlo k narušení harmonie stylu.

  Místnost opravdu kořeněné v tomto stylu, najednou a nelze říci, kdy to byl vyzdoben včera nebo před několika staletími?

  Návrháři doporučujeme čerpat takže v místnosti na následující kategorie osob:

  • majitelé malých bytů (byty v tradičním anglickém domě neliší velké velikosti)
  • ty, kteří chtějí navrhovat konzervativní útulný domov (to je diskrétní a aristokratický styl)
  • kolektory vázy, porcelánové figurky, ubrousky, všechny ty, kteří mají rádi obsadit všechny dostupné centimetr psacího stolu některých druhů věcí,
  • Milovníci domů, bohatě zdobený nábytek (askety-minimalisty v interiéru tohoto stylu je kontraindikován)
  • bibliofilů (rozsáhlá knihovna, krb a židle - charakteristický rys interiéru).

  Čtení a sbírání knih ocení anglický design.

  Výzdoba stěn v anglickém stylu

  Pro zdobení stěn pomocí dřevěných panelů, barvy, tapety.

  Jsou-li stěny malované v jasných barvách, nábytek by měl být tiché tóny a naopak.

  Prostorné pokoje mohou být kompletně self-barevný povrch s dřevěným obložením. Stojí za to takový návrh je drahá: často používají panely, které napodobují strukturu a barvu dřeva. Původní lišty kolem spínače a zásuvky ožije interiér.

  Stěny jsou nejen barvy, a to i za použití tradičních tapety barev (dvě tuny brokát s zlatým vzorem na hladkém matném pozadí s květinami do široké tmavě zelené nebo tmavě červené pruhy, střídají tenké a tlusté proužky). Pruhované tapety - tradiční jev za staré dobré Anglie.

  Rada: Použijte tapetu na horní polovinu stěny, spodní část obložené dřevem, to vypadá dost v angličtině.

  Fotografie: dokončovací spodní části stěny s dřevěným obložením zdůraznit rysy anglickém stylu

  Foto: Krb v interiéru ložnice

  Foto: Tapeta pruhy jsou tradiční jev pro pro anglický styl

  Povrchová úprava podlah v anglickém interiéru

  Jako podlahová krytina v obývacím pokoji slouží parkety, na kterých je koberec dát jemný vzor zeleninový krém nebo krémové barvy s tmavým odstínem lemování a květin v jasných barvách mezi nimi.

  Pro haly, kuchyňské a koupelnové obklady - nejlepší řešení.

  Rada: vizuálně vylepšit malý prostor s malými dlaždicemi stanovených diagonálně.

  Velká koupelna zdobené velkými náměstími a vana kované nohy bude vrcholem interiéru této místnosti.

  Pokud máte v úmyslu instalovat v koupelně je sprchový kout, moderní duch této místnosti je možné snížit pomocí vyrytým dveře a luxusními obklady stěn.

  Foto: Vana na nohy kované bude vrcholem interiéru

  Foto: Dokončit velkou keramickou dlažbu

  Dřevěný nábytek z klasických mírných forem - předpoklad anglického interiéru. Dokonale zapadá do designu obývacího pokoje soubor tabulek s různými výškami, které mohou být odstraněny od jednoho k druhému.

  Modern English styl v interiéru - to je spousta pohovek, potažené kostkovanou látkou, velké množství polštářů, stolička se zakřivenými nohy, vykonávající funkci konferenčním stolkem.

  Ohniště vyřezávané kamene nebo tmavého dřeva s kachlovými vložkami, konzole, tmavé dřevo, knihovny, židle s „uši“ - to je klasické konstrukce z obývacího pokoje v anglickém stylu.

  Rada: nainstalovat moderní elektrický krb, to perfektně hodí do interiéru obývacího pokoje.

  Pro ložnice, můžete si vybrat jednu ze tří lůžek ve tvaru člunu s zakřivení páteře, tepané postel nebo luxusního zboží vyrobené ze dřeva s baldachýnem, který se opírá o čtyři dřevěné sloupky. Tmavé dřevěné šatní skříň, noční stolek a lampy v podobě lustrů doplní interiér.

  Foto: ohniště s tmavého dřeva v obývacím pokoji interiéru

  Osvětlení a příslušenství pro anglický interiér

  Klasická anglická konstrukce nemá rád jasné světlo. Stojací lampy s jejich tlumeném světle, stolní lampu, takže rozptýlené světlo, oblečený v textilních odstíny lampy - to je tou nejlepší volbou pro anglickou místnosti.

  V bytě je udržováno v tomto stylu by měla být jen hemží různými drobnostmi: porcelánové figurky, fotografiemi z rodinných příslušníků, oblíbená zvířata, ubrousky, polštáře, všechny ty, které vlastník považuje za vhodné na odiv.

  Možná, že někdo tento styl může zdát staromódní, ale ne milovníky klasických interiérů, předpokládá se, že je stále přítomen, a který si přeje mít svůj byt vypadal stylové a útulné.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

  Intererro © 2018. Všechna práva vyhrazena.

  Kopírování je povoleno pouze s použitím aktivním odkazem na tomto místě.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  59 − = 51