italský interiér

italský interiér

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Italském stylu v interiéru - moderní design pro byty a domy

Chcete-li své oblíbené byty, nejpohodlnější místo na světě, je nutné ji správně vydat, s chutí. K tomu, že je jedinečný, elegantní italský styl. Z tohoto důvodu bude každá hnízdo bude estetický a uživatelsky přívětivé. Interiéry v italském stylu jsou klasický způsob, protože je to klasika, budou Italové vždy správně a přesně popsat. Jsou to milovníci umění, umělců, skvělé mods. Všechna tato fakta dokazují, že jejich vize o tom, co by měla vypadat vnitřek zůstává populární k tomuto dni. Zemí po celém světě uznávají, italský styl je velmi dobrá, praktický a luxusní. Všechny detaily, které dělají to tak, zejména nábytku, výroba materiálů, vzorů, barev a osvětlení, nejlépe spojí dohromady. To je důvod, proč mnozí lidé chtějí zařídit svůj byt jen tak. Neobvyklý italském stylu v interiéru bytů bude vždy v módě. Vše, co potřebujete, je být řádně informováni o tomto stylu a spoléhat na své vlastní chuti.

Tento klasický typ konstrukce známý díky několika speciálními funkcemi, které to popisuje takto:

 1. Nábytek. Je vyrobena z přírodního dřeva, může být borovice nebo dub. Téměř vždy se s nimi zachází s lakem. Toto je děláno s cílem navrhnout interiér vypadal elegantně a stylově. Často se používá starožitný nábytek, který dává pocit bohatství.
 2. Materiálů. Všechny detaily, které dělají z bytu v italském stylu, vyrobené z vysoce kvalitních přírodních materiálů. Podlaha může být kamenné dlažby, mramor nebo žula. Stěny zdobí benátského štuku. Všechny interiérové ​​dekorace jsou také vyrobeny ze dřeva, keramiky a textilu.
 3. Ozdoby. Interiér zdobí otvory ve tvaru oblouků, obraz namaloval na zeď nebo strop, různé freskami pilířů police. Pro dekorativní použití různých vázy, květináče jíl, malby, ozdobné kuchyňské náčiní, vinobraní příslušenství.
 4. Barvy. Klasický styl, v Itálii se vyznačuje jemnými, měkké, světlé odstíny. To tóny béžové, zlata, bílé, šedé, zelené a oranžové. Pouze některé návrhy mohou být světlé barvy.

Velmi důležité! Jakýkoli návrh projektu bude vypadat dobře, pokud jsou správně kombinované barvy.

Barokní prvky, rokoko a Říše

Směry baroko, rokoko, Říše jsou variace na klasickém stylu. Proto je interiér bytu je vyrobeno z italského typu s určitými prvky těchto oblastech. Připojení faktory s baroka:

 • Nábytek se zakřivenými liniemi nebo antique;
 • Malba na stěnách, na stropě;
 • Zdobené stěny mramorem a freskami;
 • Tvorba patro mramorovou mozaiku nebo kámen.

Tento interiér dává pocit a bohatost šik. Barvy, které ovládají tento tyrkysové, béžová, zlato. Zobrazit italské interiér rokokové prvky popsat následující parametry:

 • Přítomnost více světelných zdrojů;
 • Nástěnná malba nebo malování;
 • Jednoduchost o dekorační ozdoby;
 • Jednoduchý design nábytku;
 • Přítomnost jemných, světlých odstínů.

Takový styl vhodný pro malé prostory a pokoje. Barvy na tomto interiéru je béžová, bílá, světle modrá, fialová. Pro klasickou italskou stylu interiéru s prvky říše, jsou následující:

 • Designové podlahy kámen vzory;
 • Přísný, vážný druh designu;
 • Barvy stěn, podlahy, stropní ornamenty.

Taková vnitřní potřebuje pána s výrazným charakterem. Stěny a strop jsou bílé a stříbrné barvy.

Itálie - země, která ví hodně o dobré, kvalitní nábytek, to budou moci být vyrobeny z přírodních a nejkvalitnějších materiálů. Italský interiérový nábytek zaujímá velmi důležité místo. Jemné odrůdy jsou stále v centru pozornosti italského interiéru. Tento styl naznačuje přítomnost čalouněného nábytku je čalouněné sedací soupravy s lint nebo vzory, velkými křesly. Spojují v sobě dokonale s dřevěným nábytkem. Toto objemné, masivní skříně, velké postele, stůl a židle musí být pohodlné. Barva by měla vypadat dobře v kombinaci s stěn, podlahy a stropu. Protože jejich design používá světlé barvy barvy, nábytek by měl být tmavé barvy. K jeho výrobě, recyklovaného dřeva tmavého dřeva. Dekorace je ohnuté čáry nebo jednotlivé prvky do ní. Nábytek musí být řešena po dokončení interiéru, proto byste měli pečlivě přemýšlet o ideální kombinaci a nemají přetížení prostor.

Perfektní barva tvrdil pro nábytek - to je italský ořech, jedinečný odstín tmavě červené vlasy. Italské Interiér je krásně zařízené spolupracovník, že barva se světlými stěnami a podlahou. Dobrá kombinace barev italského ořechu, je považován za světle žluté nebo zelené zabarvení.

Tento původní barva nábytku je naprosto vhodný pro všechny lidi a pro všechny styly klasickým designem, tolik dát mu přednost. Takže to nebylo moc v interiéru, je třeba pečlivě o jaký druh nábytku bude v barvě myslí.

Italských vlašských tóny, často dveře. Vzhledem k vysoké kvalitě, zdobené vzory přírody, dřevo, ale dopadlo velmi krásné. Designové byty v italském stylu je šik a elegantní. Interiérové ​​dveře této barvy luxusní vzhled s dřevěnou podlahou, která je vyrobena ze světlého dřeva. Poptávka jasan a bříza.

Italský barva ořech, lze opravit schodiště a římsy. Ve spojení s ostatními barvami interiéru, vše bude vypadat věrohodně.

Atributy pro výzdobu interiérů

Ornamentiruya pokoj, všechny druhy změn k lepšímu. I ten nejmenší detail, dává jedinečnou, elegantní interiér různorodé styl. Mezi nejdůležitější atributy v italském stylu - it oblouky a trámy. Otvory ve tvaru oblouků, může být nereálné, jen maloval. Tento styl vám dává šanci, aby opticky zvětšit prostor, ale byt bude mít inteligentní, dobře vypadající vzhled. Dřevěné trámy na stropě činí interiér připomínající klasické, starém stylu. Připomínající retro. Mohou být vyrobeny z barvě ořechového dřeva.

Často můžete najít sádrových sošek, prvky, které zdobí dekor a doplňky ročníku. Stěny zdobí malby, obrazy, zrcadla s neobvyklými rámy zlata. Důležitým atributem dekorativním krbem. Perfektně se hodí do interiéru. Proutěné vázy, hliněné hrnce, ve kterém skutečné květiny rostou, je také populární.

Tento styl má svou vlastní chuť, a to je osvětlení. Italská verze - je použití mnoha přípravků, které jsou umístěny v několika oblastech. Svítí zároveň, nevytváří oslnění, což vždy obdivovat krásný výhled na pokoji.

podlahové konstrukce styl je velmi originální. Materiály, které ji tvoří je dřevo a kámen. Italská interiér využívá kamenné dlažby, dlaždice, mramorovou mozaiku nebo opracovaný kámen ve tvaru cihly. Z typu použitého dřeva dubu, borovice, bříza, jasan. Z nich se silný, vysoce kvalitní podlahy, která bude trvat dlouhou dobu. Může se jednat o parkety nebo laminát.

Stěny jsou vyrobeny z benátského štuku, tapety, obrázky na nich, mozaiky nebo zůstat stejným tónem. Stucco je velmi populární, protože stěna poskytuje krásný výhled díky vzory. Jeho barva se mění, je možné použít několik světlé odstíny najednou. Tapeta v italském stylu jsou používány ke stěnám jednoho tónu, ale měl chuť. To může být z korku a tekuté tapety. Docela často, stěny jsou vyzdobeny obrazy, může to být jednoduché vzory, obrázky nebo velká umělecká díla jako jakési oceánu západu slunce.

Strop je jen lehký tón používá bílé, žluté nebo zlaté barvy. Vhodnou volbou je roztáhnout nebo okrasné omítky, matový vzhled. Na stropě, osvětlení je vždy nastaven. Vzhledem k velkoleposti stropu je vždy na dohled.

Chcete-li správně vybavit různými pokojů v moderním italském stylu, je nutné mít představu o některé z následujících možností:

 1. Správné zařízení;
 2. Správné využití prostoru;
 3. Volba barvy;
 4. Rozměrů.

Obývací pokoj musí být pohodlné, přivítal všechny hosty a nevítané přátele. Je třeba přítomnost malého stolku, sedací souprava, skříně s otevřenými policemi, židle. To je vše, co potřebujete k vybudování a volí tak, že je dostatek místa v prostoru pro snadný pohyb.

V kuchyni je nejdůležitější místo v domě by měl mít velký jídelní stůl s dobrým osvětlením a židlí k občanské vybavenosti. Volného pohybu v průběhu vaření, to by nemělo být zabaleny nábytku nebo velké příslušenství. Masivní dřevěná kuchyňská linka musí mít dostatek prostoru pro kuchyňské náčiní a nádobí.

Koupelna by měla být lehká a pohodlná. Používá malé množství nábytku, může to být malá skříň nebo elegantní lavice. Koupel by měla být dostatečně velké a zdobené vyřezávanými nohami.

V ložnici by měla být masivní dřevo a pohodlná postel. To se nachází v přední části okna, a je ohnisko celého prostoru, ale to neznamená, že to všechno trvá. Stále potřebují velkou šatní skříň, toaletní stolek s velkým zrcadlem.

Byt a vhodný styl

Pouzdro může být různých velikostí, takže je třeba přesně zvolit správnou vůli. Italský styl v interiéru je celá řada možností pro každý vkus, a to i za jiných okolností. Pokud je místnost malé průměry, je třeba dodržet přesně navrhnout parametry pro daný typ. V tomto případě jsou světlé odstíny na stěnách, stropem a podlahou. Nábytek by měl být trochu okna by neměla být zdobené závěsy, to je nejlepší použít světla a transparentní tylu. Světlo má zrakové funkce zvýšení prostoru.

Velmi důležité! Nemusíte načítat výzdobu, doplňky a mnoho malých částí s cílem získat snadný a pohodlný, hezký interiér.

Pro prostorných pokojů, možnosti pro návrh tohoto stylu hodně. Je možné uspořádat velký objem intarzií barevný nábytek Tmavé barvy ořech nebo odstíny hnědé. Ideální fit ozdobné oblouky a trámy. Na stěnách bude vypadat dobře pro malování velkých rozměrů obrazy. Příslušenství pro ozdobu v podobě zrcadla, bude polštáře na pohovku nebo vázy doplnit prostor pouze pro svůj styl. U oken se vešly těžké závěsy a římsy. Popisují klasických stylů všech dob. Dekorativní krb bude dokonalým doplňkem dekor.

Italském stylu v interiéru (59 fotografií): Moderní a klasický design

Co je v italském stylu v interiéru? Jedná se o kombinaci klasické architektury a designu s jednoduchým rustikálním stylu. Jako příklad můžeme vzpomenout na dávné vily s různou dobu vzniku a ve své funkci místností a budov. Zde a podkroví, a země, a samozřejmě Provence.

Moderní italská výzdoba, a to především spojena s pohodlí, klid a velkou přátelské rodině.

Pro italském stylu velkých prostorů vhodných pro více než jen přítomnost velkých oken s výhledem dobře denní světlo. To může být tak venkovském domě, a obvyklou výškové bytu. Kromě toho vlastnosti italském stylu se nachází v minimálním množství textilií a dekorací.

Poznámka: dům projektů v italském stylu jsou k dispozici téměř všechny: existují možnosti, jako hospodářství a luxus.

obývací pokoj

V tomto případě je v popředí zeď, nebo spíše jejich výzdoba, v blízkosti venkovském stylu. Nejlepší volbou - tapeta s velkým vzorem a štukování. Také, žijící v italském stylu zahrnuje přítomnost obrazů s typické italské krajiny. V jednom rohu místnosti pojme velký závod v hliněné nádobě. Ale zdobení místnosti je příliš velký dekor není žádoucí.

Navíc, moderní italský styl - je použití nábytek jako hlavní příslušenství .. pohovkou, sedací soupravy, nízká komoda, a podobně jsou uváděny jako řada masivních objektů, žijící v italském stylu by neměla být přetížen drobné příslušenství. To bude stačit na výzdobu sálu, jako je například umělé květiny italské objektů nebo nízké váze z tmavého skla na konferenčním stolku. Dobrý bude vypadat do tohoto případu a vyřezávanými dveřmi v teplých barvách.

V ložnici v italském stylu - světlým kostkované nebo světlý dekor záclony visící z okraje pohovku nebo postel, stěny světlé barvy a velké množství ozdobných polštářů, různých barev a velikostí. Vybrat polštáře, které odrážejí gradace barev dveří, strop, postel, stěny, nebo naopak, v ostrém kontrastu s nimi. Postel, často zabírají středu místnosti.

Kompletní interiér v italském stylu, můžete ozdobit okna ložnice záclony organza (vhodné pro všechny styly: Loft, Provence, atd.). Záclony v italském stylu, stejně jako jiných textilií, se často používá k izolaci stěn dekorace, jako jsou obrazy nebo zrcadla, a někdy použít k rámu postele.

Ale kuchyně v italském stylu - je to tak jednoduché, jak dekor: masivní stůl ve středu místnosti, otevřené skříně s nádobím, vzorované záclony, jednoduché tapety a dveře, dřevěné židle, pohovky a drobné příslušenství. Je také dobré vědět, že kuchyně v italském stylu by neměl být provedeno v příliš jasných barvách (a pokoji): diskrétní stěn, stropu a podlahy. Design kuchyně v italském stylu - minimalismus!

Udělat chodbu italského stylu je velmi jednoduchá: veškeré chodby zdobí složení tkáně nebo velký obraz vchodových dveří, svícen nebo světlé hadr na stole na klíče, vzorované tapety a stěny ramínka.

Stejně jako chodba, koupelna potřebuje aby se ušetřilo místo. Hlavními hlavní prvky by měly být umístěny na stěnách, takže nezabírají mnoho místa. Ale v tomto případě, v italském stylu umožňuje trochu více drobných předmětů než například na chodbě.

Kromě toho, v koupelně je použita čalouněného nábytku ve stylu Provence, či země původu: poufs, malé sedací soupravy, čalouněné židle, a tak dále ..

Koupelna v italském stylu - budoáru, tj byty místnosti, určené nejen pro úpravu vody.

Pokud se v domě se nachází balkon, kde si můžete také vytvořit interiér v italském stylu: tepaného železa plot, vany květin, atd. Ale balkon skla v tomto případě není žádoucí.

Poznámka: balkon v Itálii je často používán jako botanická zahrada, ale v našich podmínkách pro toto nejsou zcela vhodné klima.

Klasický italský design dům nebo byt nabízí k nábytku (v jakýchkoli prostor, ať už pokoj, předsíň nebo vstupní hale) z tmavého dřeva s měkkými vlnitými kadeřemi a vzorech: otevřených skříněk, masivní stůl s tenkými nízkými nohama, měkké s vysokými opěradly židle, gauč a pohovky se zakulaceným čelem postele.

Chcete-li správně zařídit místnost je důležité správně zvednout nábytek v italském stylu: čalounění a barvy. Bytový textil mohou působit jako hlavní prvek v barevných tmavě béžové teplých barvách.

Nejčastěji se v italském stylu (předsíň, ložnice, předsíň, atd.) Vyžaduje přítomnost svícnu s kované železné prvky a závěsná svítidla. Tvářené měděné lustry nebo žluté, kulovité difuzory nebo malé dekorace ve formě kovaných listů břečťanu, hrozen a podobně. D.

Zdůrazňují interiér bytu na pomoc lustry bílých kovů (country styl), lampy s eliptickým odstínech.

Při použití základní a dodatečné osvětlení, je důležité, aby lampy nebo lustry byly vyrobeny v jednom stylu: konstrukce s použitím hlavní osvětlovací lampy a přání - například dvě stolní lampy, které se nacházejí na opačných koncích místnosti. Kromě toho, další osvětlení mohou být poskytnuty ve formě olejové lampy. také často používán lustry a svítidla z neobvyklých tvarů.

stěny

Classic dekorační materiál v italském designu - Omítky benátské. Za prvé, může vám pomoci dostat neopatrný, v blízkosti stylu země, a za druhé, k doplnění interiéru individualitu texturu, což je typické pro antickém stylu.

Také stěny jsou často trim korek tapety světlé barvy. To je nejlepší kombinovat tapetu s masivními prvky.

Aktivní oblasti v italském vnitrozemí (požár, pracovní plocha, takže čelo. D.) je izolován ozdobné fresky nebo mozaiky. Zvolíte-li druhou, hlavní věc - jasný dodržování barevného gamutu, který definuje styl Itálie. Kromě toho, aby se zachovala estetické tendence by se měly vyhnout příliš velké a hranaté tvary.

Classic dekorativní malba se děje s akrylovými barvami. V grafu obrazů jsou vždy přítomny zaoblené detaily a dekorační kroutí (směr Provence).

Obkladový materiál pro strop v italském designu může být téměř jakýkoliv (pokud samozřejmě, to není styl půdní): krémová, bílé nebo béžové stropy, konvenční barvení strop povrch, kapalina tapety, stropní desky, atd.

A samozřejmě, kompletní odbavení bytů v italském stylu (zda je či Provence Country) podlahy. Klasický italský design varianta podlaha dělají totéž ve všech oblastech a regionech. Tradiční podlahy pro Itálii - betonová dlažba hrubý textura nebo parkety. Barvu tkaniny je také vybrána v souladu s obecným stylem místnosti (Provence, země, podkroví, atd.)

Italském stylu v interiéru

Mezi množstvím evropských stylů zvláštní místo vzorů, horká a vášnivá na jih. Italském stylu v interiéru Absorboval nejlepší tradice evropského Středomoří. Tato konstrukce úspěšně kombinuje praktičnost etnické stylu a uměleckých tradic v Itálii. Jak se chytit na naší drsné severní půdě tento expresivní obraz interiéru, a jaké praktické metody mohou dát pokoj nebo apartmán skutečný jižní evropský rozměr?

Italském stylu v interiéru: Minulost a současnost

Moderní verze italského stylu má svého předchůdce. Byl to právě on zná nás je povinen navrhnout mnoho základních vlastností, které jsou tak miloval širokou škálu publika.

 • Základem pro konstrukci byl v italském stylu, který se nazývá toskánské. A jeho jméno dostalo Toskánsku ve střední Itálii, a že vstal z objektivních historických a ekonomických historických procesů.
 • V první polovině minulého století, Itálie vykázaly růst lavinové měst a městské obyvatelstvo. Vesničané šli do práce, jejich stanoviště vyprázdní. Ve městě neměli ani bydlení, ani místa pro její výstavbu, a pak občané postupně začali usazovat v příštích předměstí, opuštěných bývalých obyvatel.
 • To bylo možné s rozvojem železniční a silniční. Obyvatelé měst, samotné nedávné vesničané, tavené obyvatelné opuštěné budovy, zařízený je podle svých představ. Domy v Toskánsku jsou tradičně postavené z kamene a hlíny, často aranžování terasy a terasy s oblouky podporované sloupy.

 • Většina z těchto staveb nebyly různé výšky stropu, ale byl prostorný. Noví nájemníci zásobovala dům se silnými žaluziemi a dubovými dveřmi do ostatních osadníků nechtěl dělat přerozdělování majetku. Většina oken byla nízká a relativně malé, často zvedl nad podhledem.
 • Takže jsem tvořil slavnou toskánské architektury, která je na půli cesty mezi opevněné a klášterní typické středomořské domu se závaznými Patio, oblouky a sloupy.
 • Charakteristické rysy stylu stala archaický jednoduchost a praktičnost, použití přírodních materiálů, z nichž na prvním místě je zde kámen, hlína a keramika.

 • Natural italský živost mysli a touhy po kráse pomohl k dekoraci interiéru vzorku malby v duchu starých mistrů, vzorky sochařství tradičních italských freskami na mokré nebo suché omítky.
 • Toskánském stylu vyznačuje stručnosti a dokonce i závažnosti. Samozřejmě, že v průběhu let se změnila, měkčené, zdobené. To se stalo mnohem dřevěné předměty a nábytek, protože Italové - slavní mistři výrobu nábytku.
 • Dokončení doplněn řadou keramických dlaždic, která se stala jasnější a nasycený. Objevil a mozaiky, včetně skla. Je doplněna na barevné sklo, barevné sklo a sklo.
 • Moderní italský styl si zachoval mnoho ze základních rysů. Především architektonické jednoduchost a stručnost, což je jasně vidět symetrie antických modelů. Nejoblíbenější architektonický tvar pro italský styl - oblouk. Tato forma může být vyrobena okna, dveře, interiérové ​​příčky, výklenky v místnosti a jednoduše dekorativní prvky zdobí prostor.

 • Jednoduchost a praktičnost jsou pokračování v procesu dokončování. Na stěny často vybraných texturou omítky a barvy, které se snadno používají, vypadat dobře a v případě potřeby rychle aktualizovány. Můžete si vybrat, rustikální, dokonce drsný povrch nebo vytvořit zeď dokonale hladký. Sádra a výhodně matný lak absorbovat světlo.
 • Aktivní způsob, jak zapojit v italském stylu keramická dlažba. Může ležet na zemi v podobě starých kamenných desek, kreslit spodní třetinu stěny nebo lézt na sloupy v rozích místnosti. Na rozdíl od našich tradic, italská dlažba používán v obytných oblastech, aniž by omezovaly jeho oblast distribuce kuchyní a sociálním zařízením.
 • Často vybrané dlaždice s spletitý orientálními vzory, jako je arabským písmem. Tam byl ovlivněn maurském slohu, ale slova písně nelze vymazat, tím spíše, že tyto styly oblasti Středozemního moře jsou příbuzné, a často vykazují obdobnou půjček.

 • Toskánský styl není příliš byl vliv starověku spíše první housle hraje rolnické pevnost a praktičnost. Následně však v druhé polovině 20. století se v italském stylu se stal aktivně zavádět prvky připomínající slavné minulosti Apenin.
 • Mnoho funkcí je možné vidět v moderní verzi italského stylu, nás zavede zpět do dávných modelů. Tato symetrie designu prostoru, a další dekorace v podobě antické sloupy a arkádami pilastry a štukovou výzdobou a sochařskými prvky. Starověku začal tíhnout sám Dispozice interiérů, s jasným centrování. Ačkoliv Tuscan interiér přítomnost výraznou centra byla právě volitelná funkce.
 • Milovníci italského designu mohou svobodně zvolit náladu, že chtějí, aby se do interiéru. Výběr praktičtější, pevný a drsný styl, inklinovat k původnímu toskánském stylu dekor, je možné získat útulný, i když poněkud brutálním způsobem. Ten přispěje k šetrnosti k životnímu prostředí a odstraňuje z prostředí všechny povrchní, zbytečné a dávají pocit pohodlí a bezpečí každého obyvatele domu.

 • Přidání sofistikovanějším způsobem formě složité vzory, náladový nábytek ze dřeva - samozřejmě, že italské výroby - některé staré obrázky ve starých rámů, můžete získat solidní a slušný styl s jasnou narážkou na aristokracie.
 • Moderní trendy minimalismu a konstruktivismu může být uložena také na tradičních italských základních principů. Výsledkem je low-key, ale přesto expresivní interiér, s důrazem na přírodní materiály a mají funkční nábytek, zdobené původními klenutými otevřených dveří a keramické dekorace.

Italském stylu v interiéru: hlavní rysy

Přirozená jižané emoce se odráží v interiéru prostředcích jimi vytvořených.

 • Italský styl je teplé barevné schéma. Ve svém základu - barva země, slunce, zeleň a oblohu. Základní barvy jsou všechny odstíny hnědé - od tmavého kůrou, dokud měkké a zářící jantaru. Doplňovat své béžové a krémové barvy.
 • Aktivně používají v italském stylu barvě hlíny, rašeliny, hliněné odstíny. Nejvíc ze všeho, jsou charakteristické pro textilu a čalouněného nábytku. Pottery má zvláštní červenohnědé barvy nasycené, což je také velmi populární ve španělském vnitrozemí.
 • Moderní možnosti stylu se mohou objevit iv jiných obrazů. Například pro ty, kteří mají rádi klid a světlý interiér nabízí velmi populární v posledních dvou sezónách bělené nazelenalý tón, který připomíná stínu staré měděné vyjasněny.

 • Italská interiér se vyznačuje šířky záběru. Doufal pro více domů, v nichž žije mnoho rodin, které sestávají z několika generací. Proto tradiční italský design, má mnoho částí, detaily, příslušenství. To je zvláště dobře ilustruje kuchyni.
 • Italská kuchyně má spoustu skříní a úložných ploch, s pocitem, že vykonávají čistě dekorativní roli, protože vše je uloženo v paměti.
 • Těžké hrnce a měděné pánve, lahve oleje a sušených bylin, zeleniny, koření, nože a sekáčky na řezání masa a zeleniny, mechanický mlýnek, sběračky, chňapky, košíky z čerstvé zeleniny, keramické nádobí - to vše je kladen na displeji. Důvod je jednoduchý a triviální. Italská kuchyně je připravena a hodně inspirace, a tento proces je v praxi nezastaví. Takže by mělo být vše po ruce.

 • Italský styl v interiéru je nejen vysoká úroveň detailů, ale důkladně. Dokonce i elegantní, náladový nábytek je odolný a spolehlivý, ale takový návrh není příliš v souladu s pravidly italského interiéru. Mnohem vhodnější bude vypadat pevné stoly a židle, masivní skříně a skříně, velké a prostorné postele. Nízké stolky a squat vzpřímeně židle doplňují obraz.
 • Italové milují malířství a sochařství. Proto, obrazy, nástěnné, stropní malby a v moderní verzi - fotografie obrazy a plakáty často zdobí interiér. Pokud jste si vybrali reálný obraz nebo reprodukci, musí být vybavena rámem, s výhodou vyrobeny ze dřeva. V závislosti na snímku v místnosti, takže rám může být vyřezávané a zlacené dokonce, nebo naopak, zdůraznil jednoduché, ale lepší - v retro stylu.
 • Italský Interiér je velmi šetrný k historii, předky, dědictví. Proto retro prvky jsou zcela relevantní v designu místnosti. Nejčastěji se objevují v antické - povrchová úprava barvy a omítky, obklady nebo podlahových desek, které, jak se zdá, lze studovat Světové dějiny, okna a dveře ve stejném stylu retro. To všechno jsou řádnými členy italského interiéru.

 • Nicméně, retro-akcenty nejsou nutné, a to zejména v případě, že v italském stylu se používá pro navrhování moderních městských prostorů, a je určena pouze lehce nastínit požadovanou atmosféru. V takovém případě získat pomoc nízkou kožený nábytek, skříně a úložný prostor s tmavého dřeva a drahých plemen, a také několik antických keramické ozdoby ve stylu antických lázní.
 • Přesto se vrací k tradičnímu obrazu italského designu interiéru, je třeba připomenout, že to je ideální pro výzdobu útulném rodinném hnízdě plný pozitivních emocí, hlučných rozhovorů a pravidelně se vyskytující onemocnění. V tomto případě je také prvkem vnitřní, protože velké rodiny, aby bylo dosaženo ideální shoda nemožné.
 • Ideální pořadí není příliš vlastní jižního temperamentu, takže italský interiér se vyznačuje určitou dezorganizaci. Dodává pohodlí a dokonce i myšlení, zvláště patrný na pozadí sterilních minimalistických interiérů.

Italském stylu v interiéru: fotografie nápady

Nejčastěji se používá pro italský design, design kuchyně, jídelna, obývací pokoj.

 • Kuchyň téma jsme již dotkl, ale je třeba dodat, že základní rysy typické italské místnosti bude důkladné a nábytek z masivu, strop, výmluvně zdobené pomocí dřevěné trámy ošetřené hrubě. Charakteristickým rysem je použití keramických obkladů, to může týkat nejen podlahu a pracovní zdi, ale jít po celém obvodu v kuchyni zvedání rohů ve formě sloupců, a dokonce zdobí povrch stolu.
 • Centrem italského designu kuchyně se jistě stane tabulky nebo ostrov headsetu s barem nebo horní skládací stůl. V tradiční verzi dekoraci jídelního stolu musí být silný, těžký, důkladná. On je doprovázen vysokými opěradly křesel, a nad ní všechno přijde až paprsku lampy stropu na řetězu.

 • Living být nutně vypočtena nejméně 4-6 v italském stylu. Tam musí být místo, a obyvatele domu a rodinnými přáteli. Proto povinný prvek italské obývacím pokoji bude stanovena s malým posezením a půl židle. Více zdrojů světla může pomoci úspěšně pásmová prostor. Často v takovém bydlení dal konferenční stolek a další servírovací stolek na kolečkách bavit mnoho hostům kávu.
 • Italském stylu zdobený kamenný nebo cihelného zdiva, může se připravit na stěnu nebo samostatný kus. Pokud povolíte velikost místnosti, v obývacím pokoji je krb je možné nastavit do kamene nebo cihel rámu.
 • Hojnost přírodních materiálů: kůže, dřeva, keramiky a kamene dát do obývacího pokoje s pravou italskou příchuť. Jako dekorace, můžete nainstalovat sochu v antickém stylu, několik jednoduchých keramické vázy ctihodný věkem a historii, starožitných pendlovky, maleb v klasickém stylu malby.

Italském stylu v interiéru zůstává originální a populární díky své přirozené kouzlo života, emocionální obsah a schopnost vytvořit celou řadu obrazů prostoru od rustikální do rafinovaného důkladné aristokratický. Tato konstrukce je vhodná pro většinu obytných prostor, je organicky v kombinaci s jinými historickými a etnických stylech. To vše poskytuje poptávky italský interiér příjmu v mnoha zemích.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 10 = 16