Jak aktualizovat staré dveře s rukama nad hlavou

Jak aktualizovat staré dveře s rukama nad hlavou

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak aktualizovat dřevěné dveře - nápady, tipy a triky

Fotografie z webu DveriKom

Problém stárnutí vchodové a interiérové ​​dřevěné dveře, každý z nás zná z první ruky. Jsou instalovány do všech bytů, rodinné domy a chaty. V průběhu doby, všechny věkové kategorie a rozkládá, takže pravidelně aktualizuje interiéry svých domovů - dělá opravy, lepení nové tapety, Belim stropy. Příznaky stárnutí ovlivňují a dveře. Jsou bezva, začne skřípat, ztrácí reprezentativní vzhled. Pouze zde je měnit za nové je mnohem dražší, než stejné tapety. Pokud je finanční otázka se stává prioritou, chci zachránit, existuje naléhavá otázka: „Jak aktualizovat staré dřevěné dveře s vlastníma rukama doma“ V tomto článku se budeme říct, a poradí vám ukázat širokou škálu technik a metod obnovy.

Jak aktualizovat dřevěné interiérové ​​dveře

Takže, je třeba obnovit dřevěné dveře. Důvody mohou být velmi odlišné - jsou zastaralé, unavení nebo nesedí nový interiér vašeho pokoje. Kde začít? Za prvé je potřeba připravit povrch dřevěné lopatky.

Příprava dřevěný rám

Všechny dveře jsou různé - jedna lakovaná, druhá - barva, a jiní - hadrem. Pod kabátů je často dobré dřevo, které mohou sloužit svým majitelům po mnoho let. S cílem obnovit nebo aktualizovat dveřní křídlo, jeho povrch musí být zbaven veškeré nadbytečné.

Odvedl jsi dobrou práci s tím, pokud máte alespoň minimální zkušenosti s prací se dřevem, jakož i potřebné nástroje: stěrky, kartáče, budování vysoušeč vlasů, bruska a kůže různých drtí. Možná budete potřebovat další stavební materiál, jako jsou omítky, barvy, lněný olej a moření dřeva. Vyzbrojeni vším, můžete začít proces.

Převzít odpovědnost za přípravu dveřního křídla - na kvalitě tmelu a broušení bude do značné míry záviset na vzhledu hotových obnovených dveří.

Jak lze aktualizovat dveře, pokryté lakem? Za prvé, musí být odstraněny z pantů, takže to bylo snazší pracovat. Odstranit veškeré příslušenství: závěsy, kliky a zámky. Budou bránit vás jen. Pokud se závěsy vrzání špatně nebo vůbec ne zastaralý, můžete je nahradit novými. Připravte si dvě stoličky, dát je na dveřích do vodorovné polohy. Vyjměte skla, pokud není k jeho poškození a neporušují.

Odstranit starý lak nebo lak v několika způsoby:

 • Heat fén konstrukce povrchu dveřního křídla, lak okamžitě změkl. Odstraňte ji hadrem. Pokud jsou dveře pokrytý barvou, odstraňte ji špachtlí potřeba. Dávejte pozor na rysů sušičky budovy. Je schopen zahřát nátěrových až 400-600 stupňů. S tímto nástrojem budete muset jet na povrchu dveří rovnoměrně, aniž by přetrvávající na jednom místě, jinak lak nebo lak může vznítit, vydávat toxické a nebezpečné pro dvojici lidského zdraví. Ujistěte se, že větrání místnosti. Roztavený inkoust střílet pozor, aby nedošlo k poškrábání povrchu dřevěné čepele.
 • Barva a lak mohou být čištěny pomocí univerzálního mytí, který odstraňuje všechny druhy laků.
 • Použijte brusný papír, aby se odstranily poslední zbytky drobné opravy.

Fotografie z webu o-dveryah.ru

Dodržovat bezpečnostní pokyny pro stavbu fén. Neber si to udržet dlouho na jednom místě, barva může být roztaven mnoho. Ujistěte se, že větrání místnosti každých 15 minut.

Dalším krokem je odstranit všechny mezery a trhliny, které se objevily v průběhu let služby až do domu. Pokrýt jejich případná plniva, tužka retuše či nábytek vosk nezbytné pro vás barvu. Vosk je nutno mírně roztavit, aby se zmírnil, aby zakrýt všechny trhliny a štěrbiny, po ochlazení, aby se odstranil přebytek s brusným papírem.

Je tu ještě jeden nástroj - tmel, vařené sami. Budete potřebovat dřevěný prach, dostanete jej v mlecí ploše dveřního křídla. Druhá složka se bude jednat o lak, který se plánuje na pokrytí renovace dveří. Tyto dvě složky se smísí, získaná směs k pokrytí štěrbinu. Další provedení tmelu - směs písku, cementu a sádry. Toto zařízení musí mít ne osypetsya a nepraská v průběhu času.

Po vysušení tmel dveřní panel je třeba přebrousit. Využijte speciální brusky, můžete jet velmi opatrně jej na povrchu dveří, netlačte příliš silně, aby nedošlo k opustit odsazené kapel. Můžete také použít jemnozrnný nazhdachku. Po leštění dveře by měly důkladně opláchněte.

Fotografie z webu o-dveryah.ru

Závěrečná fáze přípravného procesu nanášení laku nebo skvrna, které plní dvojí funkci. Malují strom v pravém tónu a chrání před vlhkostí. Tyto materiály se aplikují pomocí speciálního atomizéru, pokud je to nutné, aby se dosáhlo rovnoměrnějšího tón, nebo o sobě známým způsobem - štětcem nebo válečkem.

Nyní pečlivě kontrolovat hladinu vašeho křídla. Pokud stopy barvy nebo laku není vidět, praskliny a trhliny rozmazaný, všechny leštěné a obroušeny těžce pokryta lněným olejem nebo skvrnou, pak můžete začít zábavnou část - zdobení.

Metody obnovu a oživení

Pečlivě zvážit myšlenku obnovení dveří - stylu, který vám vyhovuje nejlépe, jaké barvy, jak to bude možné kombinovat se všemi nábytkem a dekoracemi svého pokoje? Níže vysvětlíme, jak aktualizovat staré dřevěné dveře různými způsoby. Možná, že jeden z těch, které se vám líbí a chcete jej používat.

Toto je nejjednodušší metoda. Připravený povrch dveří, který již máte, stačí jen vybrat tu správnou barvu. Koupit s zásob a stejné strany. Pokud se náhle nemáte dost, pak se podívejte v bance článek koupit stejné. Další várka stejné barvy mohou být různé tón.

Obvykle se dveře nitro barva, alkyd nebo akryl smalt. Každý z nich má své výhody i nevýhody, takže je třeba, aby okamžitě zjistit, co je kritériem je pro vás prioritou - kvalita, cena, různé barvy, nebo pohodlí a bezpečnost jeho použití.

Velkou nevýhodou alkydové skloviny a nitropaint je jejich štiplavý zápach a škodlivé výpary při aplikaci na povrch. Používejte je pouze v opuštěném doma, nebo venku. Použití takového nátěru může způsobit vážnou újmu na zdraví alergií, mějte na paměti.

Akryl smalt - nejdražší. Má velkou škálu barev, vůní, dodává matný povrch. Takový nátěr vyžaduje nanesení druhé vrstvy akrylovým lakem, což dále zvyšuje náklady na tento materiál.

Foto z Guru Barvy

Nejčastěji štětce dveře, ale můžete použít váleček. Kartáče vyžadují trochu cviku. Musí být česaná odstranit slabé, aby strniště, a pak namočte po dobu několika hodin. Před lakováním na dřevěný rám povrchu je nutné dát nátěr tak, aby odpovídala vybrané sklovinu. To se provádí z několika důvodů - barva na dveřích je uzpůsoben tak, aby šel do postele snadno, rovnoměrně a bez pruhů, které tvoří pevnou vrstvu.

Malbou, my jsme vyřešili, jak aktualizovat a dřevěné interiérové ​​dveře, lakované? Stejně jako nátěrové hmoty, laky přicházejí v několika provedeních, takže je třeba nejprve definováno s možností výběru.

K dispozici jsou alkydové, akrylátové, polyuretanové a nitrovarnishes. Liší odstíny pevnostní hodnoty, rychlost sušení, stupeň toxicity. Po prostudování charakteristik každého typu, určitě si vybrat pro sebe tu nejlepší možnost.

Kvalitní lak bude do značné míry záviset na úrovni broušení povrchu dveří a praskliny tmelem. Pečlivá práce z nich byly provedeny, tím hladší pád laku na připravené dřevo. Před aplikací kompozice na povrch dveří se zvláštním kapaliny určené ke zpracovávání, aby byly chráněny před hmyzem, vlhkost a plísně, stejně jako základní nátěr. Sam lak se aplikuje válečkem nebo štětcem ve směru Crossover a rychle, aby přechod neviditelné. Všechny skvrny jsou odstraněny smirkový papír. Poslední, třetí vrstva nelze brousit.

Jak aktualizovat dřevěné dveře s rukama nad hlavou, kromě používání barev a laků? Můžete si vybrat jednu z tvůrčích způsoby - samolepící pásky, obaly, etikety, tapety, vitráže nebo látkové čalounění.

Nyní hezky popořádku.

 • Jak provést upgrade starých interiérové ​​dveře rychle a rozpočet? Obkleyte jeho samolepicí fólie. Rozsah tohoto materiálu měnit. Můžete snadno vyzvednout zajímavý obraz, správný tón s matným nebo lesklým textury. Chcete-li pracovat s filmem je velmi pohodlné. To má vysokou pružnost, snadno ohýbat, opakování smyčky dveře, všechny jeho výstupky. Spustit lepení na vrchol, postupně vyhlazování lepené část s gumovou stěrkou. Na povrchu dveří by měla být ponechána bubliny, takže se nemusíte spěchat, dělat všechno pomalu a opatrně. Pokud stále vidíte bublinu, probodne ji pomocí jehly, stiskněte toto místo, aby se odstranil vzduch. Ořezávání všechny přebytek, aby obyčejný nůž.
 • Jak mohu aktualizovat vnitřní dřevěné dveře s pomocí fototapet? Princip jejich použití je podobné filmu. Pouze povrch dveří je potřený lepidlem a nevyhlazují špachtlí a měkkým hadříkem od středu k okrajům. Po zaschnutí lepidla, pokrývají tapety budete potřebovat vrstvu laku, takže se vám vydrží déle.
 • plátěný trim - neobvyklý a originální způsob, jak aktualizovat dřevěné dveře. Budete muset zvednout segment materiálu a koupit oboustrannou lepicí páskou. Pokud jste restavriruete dveře do dětského pokoje, a pak zvolit nejlepší tkanina s představami o pohádkových postav, které se konají ve velké úctě ve vašem dítěti. Na samolepící lepidlo páskou řez, aby se vešly kus látky. Nespěchejte, dělat všechno pomalu, aby se zabránilo záhyby, které pak budou těžko napravit.
 • V případě, že dveře jsou sklo, protože je možné, aby se vitráže. Pro tento povrch nejprve promyje a odmastí, promyje se čistou vodou, a potom otřít do sucha látkou. Na připravený podklad se provádí s černou barvou obrázek skici. Po vysušení se buňka je naplněna lakované Barva na barevné sklo.
 • Jak aktualizovat dřevěné interiérové ​​dveře s rukama nad hlavou pomocí aplikace? Jako materiál se vešly všechny kamínky - těstoviny, rýže, hrách, fazole, kávová zrna. Použít korálky, mušle, kameny, kovové knoflíky. Má svou představu o tom, kreativity zakotvený v designu dveří.
 • Pokud máte umělecké schopnosti, můžete sami nakreslit krásný a jasný obraz, nebo použijte ready-made šablony.

Foto z Dveře

Jak upgradovat starý vchod dřevěné dveře

Technologie refresh vstupní dřevěné dveře podobná rekonstrukce spojovací.

Na připravené plátno aplikovaného na barvu nebo lak, lepicí páskou, je lemována laminátové či dřevěné dýhy, čalounění přírodní, umělé kůže nebo koženky. Druhá metoda je nejen aktualizovat interiérové ​​dveře, ale také izolovat ji. Klobouky nehty vybrat čalounění tak, aby odpovídala materiálu. Tento faktor bude navrhovat celá struktura efektivnější.

Fotografie z vodícího site dveřmi

Jak aktualizovat vstupní dřevěné dveře latě? Stačí si vybrat nejvhodnější varianty výlisků - vzorovaný dřevěného zábradlí nebo polyuretanové plastů. Oni jsou lakovány v barvě totožné s tónem dveří, nebo naopak, kontrastní. Hotové výlisky jsou přilepeny k dveřním křídlem.

Je na čase, aby shrnul náš rozhovor. jsme vám řekli o různých způsobech, jak aktualizovat vchodové a interiérové ​​dřevěné dveře s rukama. Na základě našich tipů, které můžete vyzkoušet na vlastní obnovit dveřního křídla poté, co si uvědomil, nejodvážnější kreativní nápady a koncepty. Buďte odvážní a budete uspět.

Staré dveře jsou nové!

Při navrhování prostor Dveře hrají důležitou roli. V obchodech existuje mnoho různých modelů, ale vysoce kvalitní stálo hodně peněz, ale o levné, a obvykle nechtějí dívat. Tam je dobrá volba - upgrade staré dveře s vlastníma rukama. Existuje celá řada technik, není to nejtěžší, které umožňují za málo peněz opravit situaci.

Ať už jste se rozhodli inovovat staré vnitřní dveře, budete muset držet sérii přípravných prací. Obvykle jdou na výzdobu Staré malované kopie. Nátěry se obvykle amatérský, aby nesrovnalosti, prohýbání a další drobné defekty je více než dostačující. Jediné, co je třeba sladit.

Odstraňte křídla dveří z pantů, položené na rovném povrchu. Je to možné - na krabici nebo v tabulce. Vezměte tmel na dřevo (i když jsou vyrobeny z dřevotřískové desky nebo překližky), a to přehlíží všechny díry, čipy a dutin. Po zaschnutí pokračujte do další fáze - broušení.

Vykupujeme dřevo tmel

Vezměte brusný papír s velkým zrnem a pokuty. Zvládnout, dosažení rovného povrchu. Pokud pracují ručně, času a úsilí jde váhu. S ruční brusky práce se pohybuje rychleji. Pokud máte v plánu pokračovat v malování, snaží dosáhnout maximální rovný povrch. Pokud chcete ozdobit tapetou, textilie, samolepící fólie, nemůže vést k ideálu, ale i přesto by měla být.

Ruka leštění je časově náročné

Dále, odstranění prachu, vymývání vodou zbytky se zředí na mytí nádobí. Usuší. Další kroky jsou závislé na zvoleném způsobu opravování. Pokud se látka nebo lepidlem na tapety jakéhokoli druhu může být naplněn povrch (lepidlo tekuté zředěné nebo speciální primer), po vysušení lepit půdy může být zvolen druh zdobení nebo přetíratelný. Mimochodem, pokud se chystáte malovat dveře, barva musí být zvolen stejný typ, který byl použit, jinak budete muset střílet všechny čistá báze, která je - velmi obtížné.

Nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak staré dveře atraktivní - použít tapetu. Oni nejsou nutně být v tónu stěn, i když tato možnost není vyloučena. Za prvé, připravit plátno jak vyprávěný výše, a pak si můžete od začátku do konce.

Pořadí tapetování dveře takto:

 • plemeno lepidlo na tapety na pokyny na obalu;
 • kladen na dveřním křídle;
 • lepidlem na tapety, pečlivě sleduje odstranění bublinek (s gumovým válečkem nebo plastovou špachtlí);
 • podříznutí hrany pomocí tapety nůž a hladký kovový pás (módní použití velkého špachtle);
 • Počkáme, až sušící tapetu.

Vložit přes staré dveře tapety - dobrý způsob, jak dostat ven ze starých - nová

Poté můžete pokračovat zdobení již přes tapetu nebo odejít, jak je. Některé možnosti, jak můžete upgradovat své staré dveře s pomocí různých druhů tapet popsat níže.

Moderní tisk umožňuje přenášet trojrozměrné obrazy na papíře. Dostáváme velmi pěkné. A můžete vytisknout libovolný obrázek dle vlastního výběru. Obecně platí, že existuje. Obvykle se zabývá fotografického tisku reklamních agentur, někdy - tisk. Obraťte se jim vysvětlovat, že je třeba (nést USB flash disk s vybraným vzorkem a přesných rozměrů plátna na který se bude tisknout obraz). Po získání požadované přetrvání obrazu ke dveřím postupu. je popsáno výše.

Existují tři varianty fotografie dveře tapet

-Li prostý tapety pasty nebo pěny polyuretanové lišty, rozety, stylu zcela změnil. Tento typ dveří přijde na klasický interiér nebo prostor, pomocí barevné pozadí a jiné formy tvarování (s křivkami) mohou být uspořádány ve stylu Provence.

Práce se neliší od sekvence stanovené výše. Vezměte připravené dveře s linkovaný povrch potřete lepidlem, lepení tapet.

Aktualizace staré dveře s pomocí tapet

Vyrovnání stírací hadr není obtížné dosáhnout dobrých výsledků, ale pro celou řadu malých vzduchových bublinek zůstanou. K jejich odstranění, se plastovou stěrkou (v každém železářství že jsou), a od středu k okrajům vzduchu je zcela odstraněn. Také tato špachtle se žehlit švu tapety, pokud existuje. Je možné zajistit, aby šev nebude vidět.

Vyloučí zbytky vzduchu po vysušení na dveře trčí dekorativní prvky

Řez okraje tapety tapetování nožem. To by mělo být provedeno, dokud tapeta není změkčená lepidlem, jinak pak mohou „vytáhnout“ z čepele a roztržení. Nechte zaschnout. Po 12 hodinách, nebo jeden den - to závisí na teplotě a vlhkosti vzduchu v místnosti - je možné pokračovat ve staré dveře dekorace.

Opatrně klademe jednoduché tužkou. Když je vše vypracován, metr požadovanou délku tvářecích kusů. Řez Hrany zapilivaem úhel 45 °. Pak se vhodné lepidlo (k dispozici PVA) a opatrně rozmazání na zadní plochu řezného orgánu, lepení je na označení, s výhradou uschnout.

Stylové nové dveře starý

Podle stejného principu upgrade staré dveře, jak je to možné, aby se styl se budou lišit. Několik příkladů ve fotogalerii.

Profesionálně zdobená staré dveře

Máte-li zájem o značkové oblečení, můžete se pokusit proměnit uměleckého předmětu. Dobrou zprávou je, že není nutné vařit: hrboly a uzlíky zmizí za design.

To je to, co dveře byly a co mohou udělat,

Proces zdobení výrobní papírová hmota. Vezměte zásobníky vajec, sypané vodou, hníst pěstí a snažil se uhladit povrch. V rámci tohoto procesu budou roztrhané, to je normální, a dokonce i dobře - musíme malé kousky. Tyto téměř plochý fragmenty do kapaliny pomocí hřebíků nebo lepicí pistole, lepení na povrch v náhodném pořadí.

Vytvořte dekorativní prvky pro dveře

Dále, lepení odpadky se zajímavou strukturou, neobvyklé nebo obvyklé formě. V našem případě jsme zjistili, že starou pletenou síťovku. To byl rozřezán na malé kousky a také vložen.

Lepení dekorace na staré dveře

V kurzu jsou čepice, kroužky, malá lahvička parfému, malé non-pracovní počítačové myši, zbytky mozaiky, vše, co přijde do cesty. Trash bude mít hodně, můžete vybírat v předstihu.

Proces zdobení staré dveře uprostřed

Když velká část povrchu „zdobí“, bereme stříbrné akrylové barvy v plechovkách (2 kusy nutná) a dobrou skvrn dekor. Při výběru barvy, je lepší vzít na cestu, zejména německá, takže to není pak pokapané.

kování efekt, zajímavou možností

Zdobení dveře decoupage technika

Romantická či „veselé“ konstrukce dveří může být provedeno s decoupage. Chcete-li pracovat potřeby:

 • ubrousek s vhodným vzorem;
 • PVA lepidla (asi 200 ml);
 • kartáč s přírodními štětinami;
 • akrylový lak.

Skončil textilie, jak bylo vysvětleno dříve. Gruntuem a barva v příslušné barvě. Po vysušení přistoupit k dekoraci. Pak se líbil ubrousků balení, vyměnitelný horní vrstvu, která je vzorovaný.

Samostatné horní vrstva vzorované ubrousky, roztržení podél dvou částí

Ubrousky s slzného vzorem podél třech pásmech. Že slza, nepřerušuje. Potřebujeme trochu nerovný okraj. Dva pruhy na jedné straně se ukazuje hladké hrany, které jsou uloženy ve stejném směru. Střední část trhliny do čtverců. Nejlepší volba, pokud jsou s osobou 3-4 cm.

Vezměte lepidla štětce malou kapacitu. To PVA mísit s vodou ve stejném poměru.

Ředí se vodou lepidlem

Dále pokračujte k dekoraci dveří s vlastníma rukama. Pak se pás s hladkým ostřím, požádat o zdobené plochu (v tomto případě je střed dveřního křídla). Kartáč ponoří do lepidla, to začalo v různých směrech na hladké fragment. Vrásky jsou vytvořeny, ale to není špatné - získat více působivou povrchovou úpravu, takže sladit není nijak zvlášť nutné. Vlhčené ubrousky jsou velmi měkké a pružné, při práci pamatovat, postupovat opatrně.

Jemně pracovat štětcem namočeným v PVA

Postupně jak rám s hladkým okrajem. Druhý otočí nedbale roztrhané.

Udělejte si ubrousek z rámu ke dveřím

Dále vyplnit středu čtverce. Technika je stejná.

Vyplnit uprostřed „rámec“

Nezávislý dekor dveří téměř dokončena

Když se naplní celý povrch, necháme na jeden den - počkat, až suché PVA. Vedle vezmeme akrylové barvy a kryt s měkkým kartáčkem náš dekor. Že neměl cítit, vzít lak na bázi vody. Je to o něco dražší, ale má bolesti hlavy.

To je to, co se stane po zaschnutí laku

All decoupage krása je, že skromné ​​náklady je krásná věc.

Výzdoba dveří samolepící fólie

Je to asi nejjednodušší způsob, jak - upgrade své staré dveře pomocí samolepicí. Vše, co je třeba:

 • Film sám o sobě,
 • přičemž rozprašovač je s mýdlem a vodou;
 • plastovou stěrkou nebo měkkou tkaninou;
 • ostrý nůž (k dispozici tapety).

Tento film je, různými způsoby - tam monophonic matný nebo lesklý, tam je monochromatický s holografickým vzorem, dřeva, tam je i speciální lepení dveře s aplikovaným tisk fotografií.

Součástí řady samolepících fólií

Bez ohledu na typ filmu přilepený k ní stejným způsobem. V takovém případě aktualizujte staré dveře se rozhodli použít možnost pro fotografický tisk. Ještě jedna věc: Před vložením odstraňte kliky, zámky a jiné doplňky dveří.

Aby výzdoba byla kvalita, se dveře musí být čistý, rovný a hladký. Máte-li se léčí před ním bruska, zkuste vložit malý kousek filmu. Pokud by se lepí dobře, všechno je v pořádku. V případě, že „non-sticky“, je třeba připravit se dveře, a pak malovat nebo lak - vytvořit hladký povrch.

Pak se spreji a rovnoměrně zvlhčený povrch dveří.

Bray fólie odstranit jeden z rohů ochranné vrstvy, to je také sypané. Tak, smáčení, je oddělitelná od horní části ochranného papíru přes celou šířku fólie.

Oddělení horní roh papírového substrátu, zvlhčující film s vodou

By měl dostat šířku pásma 15-20 cm. Nestřílejte na film z přilepení k čepeli. Unglued část aplikuje na horní hraně dveřního křídla (nebo může být zdobené oblast), to rychle přilne. Pokusit se okamžitě připojit hladce, ale situace může být opraveno - nás a namočí povrch, takže se můžete pohybovat film. Je-li táhnout, se postupně posunul.

Uvedení fólie na horní hrany dveřního křídla a vyhlazuje odstraněním vzduchu

Ujistěte se, že web je stanoven hladce, se plastovou stěrkou (na pozadí) a vyhlazuje povrch, od středu k okrajům. Úkol - odstranit všechen vzduch. Vzhledem k tomu, povrch je mokrý, to není těžké - voda vytlačuje vzduch.

Pak je vše jednoduché. Roletová ochranný proužek papíru otkleivaya, lepidla, a tak - na spodní části dveří. Pokud jste dlouho vložený horní část, spodní může vyschnout, protože pravidelně kontrolovat, aby zjistil, zda se dveře sušené, v případě potřeby znovu nastříkat.

Poté, co vložili celý film ostrým nožem odřízněte přebytek kolem okrajů. Vše, co zůstane po tomto - instalace doplňků.

Takže můžete aktualizovat staré dveře s pomocí fólie s tisk fotografií

Staré dveře lze rozšířit pomocí užité grafiky. Jediná škoda je, že umělecký talent není posedlý vše. Ale v tomto případě, je problém vyřešen pomocí šablon. Mohou čerpat z jejich vlastní, a lze je nalézt líbil obrázek vytisknout na silný papír, ostrý nůž snížit vzor, ​​takže mosty v některých místech. Zde je připraven k vzorníku.

Nedostatek vzorníku papíru - to postrádá chvíli. Pokud potřebujete „long-playing“ přesunout je nutné vyčistit hustý film. Pro více informací vzorníku řezací technologii pro dekor dveří znázorněných na videu.

Vzor může být jakýkoliv. Jako geometrické a zeleniny, populární stylizované obrazy zvířat, ptáků, kreslené postavičky.

Zde je několik možností pro malé šablony

Ale mohou být také celá oblast dveřního křídla. To vše závisí na styl designu místnosti a vaše touhy.

Stejná technika může ozdobit i dveře se sklem. Mnohé ze starých dveří mají krabičku obyčejné sklo. Aby nedošlo k utrácet peníze na vzorované, může být aplikován na vzorek sami.

Vzorníku na skleněné dveře

Jak vyrobit staré dveře Novinka - Fotografie nápady

Jednou z možností, na dveře photowall

s holografickým efektem výkresy

Tyto barvy mohou být „veselý“

Kombinace tenkých a tlustých pásů poskytuje objemovou efekt

Volba pro ty, kteří jsou schopni čerpat z -rospis dveří

Místo toho, tapety, můžete použít mapy

Dva-barevné diamanty - nejsou tupé, že dvířka

Možnost dveře dekor klasický interiér

Děkuju. Skvělý článek. Mnohé z nápadů, které jsem se chtějí realizovat)

Krásně. Ale je jasné, že dveře se nepoužívá staré a velmi nové. Sjednotit starý vystřelilo vzhůru, s pruhy barvou, poškrábané dveře, máte hodně práce, a tak krásný opravdu staré dveře nebude.

Jak aktualizovat dveře s rukama nad hlavou

Jakákoliv, i nejdražší a vysoce kvalitní interiér dveře mohou přijít v podobě nepoužitelný. Dveřní křídlo může slábnout, crack, nebo prostě nudit. V každém případě, dnes nemělo být obtížné nahradit staré dveře do zcela nového. Ale ne vždy to může být opravdu vhodné a nezbytné. Existují případy, kdy nemohou být nahrazeny nebo bude problematické, například na dveře nestandardních rozměrů nebo chybí potřebné finanční prostředky na nákup nové dveře. Mimochodem, tam je vždy alternativou, protože existuje mnoho způsobů, jak můžete aktualizovat všechny dveře s vlastníma rukama.

Existuje mnoho způsobů obnovy, ale bez ohledu na volby, musíte nejprve připravit nástroje, které budou zapotřebí v průběhu práce.

Na samotný by měla být:

Zpracování dveře a odstraňování starých nátěrů

Chcete-li se dozvědět, jak správně, můžete aktualizovat své staré interiérové ​​dveře, by měli být obeznámeni s fází práce.

V první fázi, se zpracováním dveře a jeho odstraňování starých nátěrů. Bude to muset udělat bez ohledu na to, jaký typ úpravy, které mají být použity v budoucnosti.

Chcete-li začít, odstraňte dveře z pantů a položil ji na speciálně připravené pro toto místo. Místo pro obnovu by měly být pohodlné, dobře osvětlené a větrané. Je velmi důležité zajistit komfort při práci a dodržování bezpečnostních opatření.

Pak musí být odstraněny ze dveří všechny kliky, zámky, závory. Máte-li skleněné vložky, potom opatrně odstraňte je stejně. Teprve poté, co odstraní všechny zbytečné, můžete začít odstraněním starého krytu dveří.

Snadno odstranit starou vrstvou barvy, povrch dveří řádně zahřeje vlasů stavby. A pouze v případě, že změkčí nátěru čistou špachtle. Po vyčištění dveře starých nátěrů, můžete je rozdělit do vkládání výsledné trhliny a škrábance. Pro tyto účely existují speciální barvy a tmely na dřevo nebo konvenční omítky.

Po dveřní křídlo je dobře vysychá, je třeba sádry a písku. Získá se pravý povrch odstín a chránit jej před vlhkostí, může být dveřní křídlo potaženy lakem. Poté, co všechny tyto postupy mohou být vloženy sklo (pokud existuje) a pokračovat v další upgrade webu.

Lakované dveře vyžadují zvláštní pozornost. Počáteční využití je stejné, jako je popsáno výše, s výjimkou jednoho bodu. Je třeba pečlivě přistupovat k nákupu tmelem. Vzhledem k tomu, lak je transparentní, bude vidět vše pod ním. Barva vnitřní dveře lze měnit pomocí barvy nebo skvrny.

Interiér laminované nebo dýhované dveře nemohou být malované. Pro obnovu jejich použití zcela odlišné metody.

Dveře s čalouněním lze snadno přivedeni zpět k životu pomocí speciální voskovou tužku. To se nejprve zahřeje a pak všechny trhliny a škrábance léčit. Nejdůležitější věc - vyzvednout tón barvy dveří tužkou, pokud to budete dělat správně, po vyleštění ošetřeného prostoru tužky barvy bude vyčnívat a stát prakticky neviditelné.

Jiné způsoby, jak aktualizovat dveře sami, ne. Každý restaurování, částečné nebo úplné, na základě výše popsaných způsobů. Pokud se to udělá správně a přesně budou všechny staré dveře žít nový život.

Druhým krokem je rozhodnout, jaký typ výzdoby, které mají být použity v budoucnosti.

Nejjednodušší možností, jak aktualizovat staré dveře je jeho jednobarevná barvení. Než začnete malovat, musíte nejprve utěsnit sklo ve dveřích, aby molární páskové šance nemají se zašpiní. Dveřní křídlo je malován ve dvou vrstvách, a je-li rozpočet dovolí, je nejlépe použít latexové nebo akrylové barvy. Jsou dražší než běžné nátěrové hmoty, ale je to mnohem výhodnější používat. Jejich výhodou je, že nemají žádný zápach, rychle schne a je snadno omýt z kůže.

Aby byl výraznější interiérové ​​dveře, tam je speciální technika pro izolaci reliéfní obrysy. Izolovat okruhy mohou použít různé barvy, pokud jsou kombinovány s sebou a to sluší.

Můžete jít dopředu a malovat dveře v několika barevných provedeních, takže kompozice geometrických tvarů nebo pruhů.

Pro ty, kteří nemají speciální dovednosti umělce, je vynikající volbou, jak aktualizovat interiérové ​​dveře. To spočívá v použití hotové šablony papíru. Ale musíme si uvědomit, že pro tento typ dekorace je vhodná pouze dveře bez úlevy. V obchodech pro kutily mají obrovský výběr šablon, každý může najít něco podle svého vkusu.

Práce s papírovou zástěnu velmi snadno. To nevyžaduje žádné - nebo odborné znalosti. Stačí jen stisknout připravenou šablonu pevně do dveřního křídla a dát barvu na to. Nátěr se nanáší válečkem nebo spreji.

Tento druh výzdoby je jedním z nejvíce jednoduché a levné.

Na rozdíl od možností jak aktualizovat interiérové ​​dveře výše naznačeno, tento typ výzdoby je vhodný není pro zájemce. A to všechno kvůli tomu, že musí být alespoň minimálně schopen sestavit krásně a ovládal kartáče. Bez takových dovedností může zkazit jen všechno dělat směšné číslo.

Krásné umění malby vždycky vypadá luxusně. Chcete-li, aby vaše dveře stylový a originální potřebovat pouze sadu barev a dobrou představivost. Kresba může být docela cokoliv, bez omezení, barva je také vybrána podle chuti, a, samozřejmě, že je nutné, aby to bylo v kombinaci se zbytkem interiéru.

Máte-li děti a vy restaurování dětského pokoje, pak můžete jednoduše nabídnout dítěti dělat výzdobu svých dveří. Svěřit tuto důležitou záležitost může být přímo na obou stranách nebo přede dveřmi malovat na vlastní pěst. V každém případě, dětské fantazie dělat svou práci rychle. Výsledkem této práce získala krásný obraz dětský který potěší žádný dospělý.

Další původní verze, jak aktualizovat staré dveře je vytvořit její neobvyklou strukturu. Příkladem by mohl být pro vytvoření dřevěného povrchu nebo získat starožitný efekt. K dosažení tohoto efektu je velmi snadné, stačí koupit ve speciálním obchodě připravené k malování, který bude opakovat povrch dřeva, plátna nebo břidlice. Od materiály také potřebovat houbu, může pomoci získat flekatá povrch a „drátěnku“.

Interiérové ​​dveře lze aktualizovat bez pomoci barev. Originální a krásné provedení bude nástěnná malba.

Mural schopni proměnit jakýkoli povrch na vnitřní dveře budou vypadat velmi pěkné a originální. Nejdůležitější věc - vybrat ten správný obraz a nebýt mylný s barvou.

Samozřejmě, že to je nejlepší koupit speciální tapety, které jsou určeny pro vkládání vnitřní dveře. Kresba na dveřích bude vypadat kompletní a vhodné, aby na webu. Je-li vhodné údaj nemůžete najít, můžete si objednat vlastní tapety s jakýmkoliv technického kreslení.

Důležitým nuance při vkládání je to, že povrch dveří musí být naprosto čisté a hladké. Jinak všechny nevýhody jednoduše být viděn po vložení. To je nejlepší používat PVA lepidlo, to je docela spolehlivé a léty prověřené.

Jedinou nevýhodou takové úpravy je jasný obraz, který bude vždy zřejmé, a proto mohou rychle nudit. Všechno ostatní, v neustálém kontaktu s rukama photowall povrchu může rychle zhoršovat povrch tím, že neatraktivní. Ale není to tak hrozné, protože pro změnu tapety nebude snadné.

Zdobení tapet

Jakmile je tato možnost obložení byl velmi populární. Teď také najít své fanoušky. Většina z nich v Evropě a Americe. V ideálním případě, samozřejmě, ne vložit dveře úplně. Nebude to vypadat velmi hezky, takže je třeba ukázat, fantazii a ozdobte s barvou dveří.

příprava povrchu nutno provést stejně jako v případě fototapet. Ale mějte na paměti, že se tapeta se rychle opotřebovávají a ztrácejí svůj vzhled, ale také mohou přijít odlepit na okrajích. Výhodou takové úpravy je jeho nízká cena.

Je velmi útulně a jemný druh čalounění dveří. Konečným výsledkem bude zajímavé a příjemné. Použijte ji dost často, ale má také své nevýhody. Tkanina může být jakýkoliv, co je nejdůležitější, že to není v pořádku, jinak to bude vidět skrz lepidlo. Také vybrány tkáň být dobře ošetřeny, aby nedošlo k dalším stoupá nití a ne zkazit celý vzhled dveří.

Za tímto účelem se tento druh oblékání, mělo by to být zajímavé dozvědět se o předběžné formulace náplastí. Pokud existují skla pasty, mohou zdobit záclony. Opraveno je na lince nebo malých hřebíčků.

Laminace pomáhá dát dveře svěží vzhled a vrátit se do své minulé výkonnosti. Pokud se pokusíte, můžete získat elegantní a krásné interiérové ​​dveře.

Laminace dveří v domácnosti spočívá v jeho samolepicí fólie vkládání. Ale to všechno není tak jednoduché: Než začnete dělat něco, měli byste se seznámit s pracemi technologií.

Nejprve je potřeba zacházet opatrně povrch dveřního křídla. Musí být bez trhlin, škrábanců a zbytků starých nátěrů. Celý povrch musí být rovný a hladký, jinak film bude jen opakovat všechny výtluků a jen všechno pokazit. To je důvod, proč čištění dvířka zvláštní pozornost.

Pokud je povrch má být čištěn a zpracuje se promyje prachu, odmaštěný a teprve potom přistoupit k laminování.

Práce s filmem by neměla být podceňována. Stick to rychle a tvrdě, takže není prostor pro chyby, jinak bude povrch bubliny a nerovnoměrné. Aby se tomu zabránilo, film nemůže být odstraněna od podkladového papíru úplně. Udělej to pomalu, postupně lepení kus a odstranění přebytečného vzduchu.

Úhly filmu po upevnění v žádném případě nemůže být okamžitě odříznuti. Pokud se tak stane, bude zhoršovat kvalitu povrchu, film začne loupat v čase. Aby se tomu zabránilo, v rozích tkaniny přeložením fólie a vyhřívané sušárně, a pak se jemně čistý přebytek.

Zcela zbavit bublinek nefunguje, nejmenší stále přetrvávají. Chcete-li je úplně odstranit, musíte všichni prorazit a vytlačit vzduch. Jedná se o proces poměrně časově náročné, ale obecně, laminace v domácnosti - není příliš obtížné dělat.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 38 = 42