Jak bojovat plíseň v bytě

Jak bojovat plíseň v bytě

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak se zbavit plísně na stěnách v bytě: příčiny. Jak odstranit plíseň na stěnách v bytě?

K dnešnímu dni neexistuje žádný jednotlivec nebo moderní stavební materiál, který by se nespustí plísní.

Všude jsou mikrospor, který po pádu na příznivé životní prostředí, okamžitě začnou množit.

To vytváří riziko, že tyto tmavé a zelené tečky jsou schopny vyprovokovat obrovské množství chorob, protože jsou velmi silné alergeny.

Tato houba může šířit po povrchu při vysoké rychlosti, tak, jak se zbavit plísně na stěnách v bytě potřebujeme co nejdříve.

Plíseň na stěnách v bytě: jako důvod ji definovat

Než začnete bojovat proti tento nepříjemný problém, budete muset zjistit, co je to všechno o, proč je v černé barvě a jak s ní bojovat.

Mold - skupina mikroorganismů, jako Strachybotrus Chartarun a Strachybotys Bcmpa, což může způsobit osoba, která má velké zdravotní problémy. To se může objevit v každém rohu vašeho domova, včetně stropních desek, dřeva (který je impregnovaný s vlhkostí), stěn, podlahy a koberce. Pokud máte problém s kanalizací a je zde i drobná netěsnost, může to vést ke vzniku a šíření plísní, jak nejlépe cítí, že je ve vlhkém prostředí. Například, pokud váš koberec dostal mokré a ne zcela vyschla, to se může stát plíseň, která pak začne šířit po celém bytě.

Dotknete-li se do formy skvrny s rukou v rukavici, můžete cítit, že je velmi slizký. Nejčastěji se tato forma je černá, ale někdy může mít zelené a žluté odstíny. To tak se stane, že se objeví v „mertvyh9raquo; pro lidské oko místech, a to ani tušit. Ale pokud se náhle stal těžko dýchat a došlo k alergické reakce - pečlivě kontrolovat bytu, možná v důsledku výskytu plísní.

Forma - toxický houba, která je schopna stejně dobře šířit dřeva, kamene a cihel povrch. V případě dřeva houby může být odstraněn pouze řezání povrchu infikované části. To musí být provedeno co nejdříve, protože houba je pouze jeden rok zcela zničit dřevo.

Tam, kde se to vzalo? Definujme hlavní příčiny plísní v místnosti.

1. Zmrazení vnější stěny. V případě, že omítka není správně v záběru s povrchem stěny, začne mrznout a syret. Forma je v tomto případě se začíná objevovat v kloubech v rozích a vypadá velmi podobně jako černý povlak.

2. špatná ventilace. Tento faktor se nejvíce projevuje ve zdravém prostředí, kuchyně a koupelny, to znamená, že místnosti, v nichž vlhkost je stále zvýšená. Žádný klimatizační systém, nedostatečné větrání, těsné okna, a, jako výsledek, v rozích stěn houby začíná objevovat.

3. vlhké nečistoty. Je-li horizontální izolace instalován nesprávně, plíseň může objevit na křižovatce stěn a podlah.

4. Vadný přívod vody. Pokud je váš problém instalatérské a tam začal proudit trubicí, plíseň začíná šířit vysokou rychlostí. Pokud nechcete tento problém řešit v počátečních fázích, může se stát vlastníky vážné opravy.

5. únik střecha. Pokud je teplo, ale tento faktor není tak strašné, ale první hlavní srážky mohou tvořit rozsáhlé pruhy, které po určité době staly černá plíseň. Winter takový únik riziko, že zmrzlá voda může zůstat v omítce.

6. Nedostatek vytápění v místnosti. Pokud je váš byt či jednotlivé místnosti v něm špatně nebo vůbec ne zahřeje, začne projevovat syret a plísně.

Každá z výše uvedených důvodů pro vzhled formy je důsledkem zvýšené vlhkosti. Podívejme se, jak se ho zbavit.

Jak se zbavit plísně na stěnách v bytě: lidové léky

V případě, že plíseň v bytě je v rané fázi vývoje nutné používat chemické látky, můžete tak učinit lidových prostředků.

Tea tree oil - jeden z nejúčinnějších způsobů, jak bojovat proti plísní. Má poměrně ostrou chuť, ale že se nemusí obávat, velmi brzy opustí. Tento olej má vynikající antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, a navíc k ničení naprosto všechny druhy plísní, ale také pomáhá léčit vši, lupy a plísně na nehtech. Z tohoto důvodu musí být přítomen u vás doma láhev oleje. Jak se zbavit plísně použít následující recept: Vezměte 1 lžička .. oleje a 1 hodinu. litrů vody, směs se nalije do rozprašovače, rozrušený a nastříká na zamořených místech.

To je také velmi účinný při jednání s plísní na zdech je obyčejný ocet. Neobsahuje toxiny, a to může být nazýváno bezpečnou alternativou chemie. Jak vyplývá z nedávné studie, dokonce 5% roztok octa stačit k odstranění 99% bakterií a 80% virů. Tak, aby spreji a nalít ji do 5% octa a. Při prvních příznacích vzniku plísně na stěnách okamžitě sprej infikované oblasti. Pokud jste se obávají zápachu z může přidat několik kapek esenciálního oleje, nebo ještě lépe - levandulový olej.

Další exotické, ale o nic méně účinný způsob, jak bojovat s plísní je extrakt z grapefruitových semen. Můžete si je koupit on-line nebo v prodejnách zdravé výživy. Pro přípravu roztoku, je třeba míchat 20 kapek extraktu a 2 šálky studené vody. Smíchejte ingredience v spreji a nastříkejte na infikovaných místech.

Jak se zbavit plísně na stěnách v bytě: chemie

V případě, že plíseň v bytě se šíří velmi rychle, a není nic, co nemůžete udělat, můžete použít chemické prostředky. Každá z níže uvedených metod, je velmi toxická, takže jejich použití velmi opatrně, některé z nich mohou poškodit nejen povlak, ale i člověka samotného.

1. bělidlo. Vezměte 1 šálek chlorového bělidla a zředí v 1 litru vody. Bleach čistí všechny povrchy s výjimkou porézních materiálů. Další nevýhodou tohoto způsobu je agresivní chemickou reakcí bělidla, může zničit koberec zbarvení, takže to toxické výpary.

2. borax. Tato možnost čistí tvrdé povrchy, kromě toho, že nevypouští žádné toxické plyny, ale je zcela neúčinné na měkké povrchy, jako je koberec.

3. amoniak. Připraví se roztok sestávající z amoniaku a vody v poměru 1: 1. Tento roztok se neruší s bělidlem, jak bude zřejmé z tohoto toxických zplodin. Naplňte roztok do rozprašovače a postřik je na infikované oblasti. Po nastříkání roztoku by měl být ponechán na povrchu po dobu několika hodin, poté se opláchne.

4. peroxid vodíku. Naplňte 3% peroxidu vodíku v mlýnu, sprej na infikované oblasti a nechá se po dobu 10-15 minut, pak se smyje. Navzdory skutečnosti, že toto provedení je považována za alternativní bělení, ale také může zhoršit některé povrchy.

Jak se zbavit plísně na stěnách v bytě, aby se zabránilo jeho výskytu

Nezapomeňte, že se zabránilo vzniku plísně na stěnách, je mnohem jednodušší, než s ní bojovat. Chcete-li to provést, je třeba dodržovat několik jednoduchých pravidel:

tak často, jak je to možné větrat všechny místnosti, včetně kuchyně a koupelny;

prádlo k sušení na balkoně nebo venku, ale v žádném případě ne v koupelně;

Ujistěte se, že vypouštěcí a baterie bude vždy v dobrém stavu;

nezapomeňte den otevřít závěsy ve všech pokojích;

Instalace větrání v koupelně a kuchyni;

trávit vytápění všechny místnosti, aby se zabránilo nadměrnému stěny;

Dveře do koupelny, měli byste vždy nechat otevřené;

Není pěstovat muškáty a fialky, v těchto barvách je velmi rád rostliny a houby množí;

nepokládejte nábytek příliš blízko ke stěnám, takže vzduch může volně cirkulovat;

Během oprav, použijte odolný proti vlhkosti materiálů.

Mold - velmi nebezpečný a špatný nepřítel, ale zabývat se to může a měla by být, a čím dříve začnete, jak to udělat, tím snazší bude, jak se zbavit plísně na stěnách.

© 2012-2018 „Dámské názor.“ Při kopírování materiálů - odkaz na zdroj je povinná!

Šéfredaktor portálu Ekaterina Danilova

E-mail: [email protected]

Kontaktujte nás na adrese: +7 (965) 405 64 18

Jak odstranit plíseň na stěnách v bytě navždy

Čistotu v domě - tato osoba je hostitelka. Každá žena je dělat velké úsilí, aby její byt byl svěží a pohodlné. Zvláštní pozornost by měla být věnována bezpečnosti v domácnosti. Chcete-li to provést, je třeba se postarat o zabránit vzniku nebo ničení hmyzu a mikroorganismů, které jsou nebezpečné pro zdraví. Jedním z nejčastějších problémů na cestě do čisté formy. Jak odstranit plíseň na stěnách v bytě? Mnozí budou mít zájem znát odpověď na tuto otázku. Více informací bude ještě naléhavější, jak se zbavit plísně na stěnách v bytě trvale. K tomu, že jsou spolehlivé a ověřené metody, ale nechat vše v pořádku.

Škola biologie Samozřejmě víme, že plíseň - zvláštní formu houbového mycelia s větvení bez plodnic. V prosté řeči nazýváme plak plíseň objeví na potravinářské výrobky, když jdou špatně. Houba může být vytvořena přímo na stěnách v místnostech s vysokou vlhkostí: suterénu, šatna, koupelna. V ulici je snadné vidět plíseň na shnilých pařezy, kmeny stromů a jen na zemi. Dokonce i ve vzduchu představí své argumenty, i když nejsou vidět.

Vědci volat sebe plísně odolné a otužilé forma života na naší planetě. To může být z různých typů, tvarů a barev. Užitečné vlastnosti formy používá v medicíně, potravinářství, vinařství, ale zároveň nekončí boj s nebezpečnými důsledky své činnosti. Otázka, co je víc - výhoda nebo újma z formy, stále zůstává nezodpovězena.

Nebezpečí plísní v budově

Prastaré knihy říkají, že pokud váš dům je zasažen do formy, je třeba ho spálit všechny jeho obsah, a dostat se z tohoto místa. To se stává zajímavější, co je to tak hrozné?

 • kazí Mold estetický vzhled místnosti (jen velmi málo lidí, jako je černá plaku, vztekat nové tapety).
 • Nevratně zničí povrch, na kterém se usazuje (knihy, dřevěné panely).
 • Mold toxická látka a může být mnoho nemocí (zánět horních cest dýchacích, astma, průjem, zánět vedlejších nosních dutin) mohou symptomaticky se projevující nevolnost, zvracení, bolesti hlavy.
 • Nebezpečný pro lidi s alergií, sezónní alergie způsobit zhoršení nebo může být samo o sobě alergen.

Po přečtení těchto informací, mnoho okamžitě vyvolává otázku, jak odstranit plíseň na stěnách v bytě.

Než začnete bojovat proti této nebezpečné a vytrvalý houba, je nutné seznámit se s důvody, pro které by se mohlo zdát:

 • Stavební a dokončovací materiály, které se používají při stavbě a opravách budov. Nyní je velmi často používán sádrokartonové desky, která za určitých podmínek může stát prostředí přispívající k rozvoji plísní.
 • Druhým důvodem může být volána špatné cirkulace vzduchu. Staré budovy nejsou vždy představovat potřebnou ventilační systém objektu, a v naší době, je tento problém často opomíjen. V důsledku toho - stagnace vzduchu se všemi nepříjemnými následky.
 • Dalším důvodem pro výskyt černá plíseň - to vlhkost. Může to být způsobeno častým použitím zvlhčovače, velké množství pokojových rostlin, pravidelné sušení prádla v interiéru.

V případě, že výskyt plísní ve vaší domácnosti byl způsoben jedním z výše uvedených faktorů, je nutné jej odstranit, a pak přemýšlet o tom, jak odstranit plíseň na stěnách v bytě. V opačném případě po úspěšném zbavit plísně riskujete v blízké budoucnosti setkávat se s tímto problémem.

Prevence plísní v průběhu opravy

Nyní ve specializovaných prodejnách stavebních spolu s povrchových materiálů, lze zakoupit i speciální antimikrobiální látky. S jejich pomocí je možné se chránit před výskytem plísní, a to i během údržby. Vy se ptáte, jak?

 • Odstranit plíseň na stěnách v bytě, když se objevila před opravami. Je možné, aby se tuhý kartáčem nebo škrabkou. V případě, že forma jedl hluboko do vrstvy omítky, musí být odstraněny.
 • Důkladně vysušte povrch.
 • Aplikovat antiseptický nátěr podle pokynů.
 • Pokračovat až do konce stěny (tmel, natírání, tapetování).

Metody nakládání s plísní v obývacím pokoji

V případě, že problém s plísní se objevily, a přemístit stále nechtějí a nemají v úmyslu opravit zůstává jednu možnost - bojovat. Na západ je přijat v takových případech, příčinu odborníků, kteří používají chemikálie a speciální zařízení k vyřešení problému plísní. Tento postup vyžaduje, aby finanční náklady a časově náročné. Nájemníci v tomto období ponechat po dobu jednoho týdne, aby nasákly slunce na pláži, nebo zůstat u příbuzných.

Naši lidé jsou zvyklí chápat tyto otázky samy o sobě, bez vnější pomoci. Většina žen v domácnosti, jimž čelí nejméně jednou s podobným problémem, si bude pamatovat, jak odstranit plíseň na stěnách v bytě lidových prostředků.

Ve skutečnosti, že metody boje proti hub moc. Ne všechny z nich jsou stejně účinné, ale mnoho z nich mohou pomoci v tomto úkolu.

Jak odstranit plíseň na stěnách v bytě furatsilinom

Mnoho volání furatsilin elixír, pomáhá v boji proti plísní. Částečně proto, že je. S cílem získat pozitivní výsledek z furatsilina, musíte správně aplikovat.

Obvyklým řešením prodává v lékárnách, bude účinná pro lékařské účely, ale to nemůže vyrovnat s plísní. Z tohoto důvodu je nutné koupit další furatsilina tablety a jejich rozpuštěním buď v roztoku, aby se zvýšila jeho koncentraci, nebo ve vodě. Pro získání účinnou nápravu ve sklenici vody se 10 tablet drcené. Dále, za použití předem promytý houbu purifikován z houbové povrch plaků a poté vysušením stejné řešení znovu rozprašovaný (rozprašovač lze použít).

Podle hodnocení, bude tato metoda pomůže zapomenout na formy pro 1-2 roky. Také doporučujeme pravidelné preventivní čištění 5 litrů vody, aby se rozpustil 1 tabletu furatsilina, který se používá k mytí parapety, podlahy a další povrchy.

Jiné populární metody nakládání s plísní

Síran měďnatý - populární nástroj v boji s plísní. Zbavit se plísně na stěnách bytu s jeho pomocí? Mělo by se 100 g síranu měďnatého v suché formě a rozpustí se v 10 litrech vody. Umýt zasažené plísní. Nevýhodou tohoto způsobu je to, že prostředek může dodat modravý nádech plochy.

„White“ - prostředky rozšířené, přístupného a každodenního života je každá dobrá hospodyňka. Chlór přítomné v kompozici, je schopen odstranit, který se objeví na povrchu formy, a po určitou dobu, aby se zabránilo tvorbě nových ložisek houby. Jak odstranit plíseň na stěnách v bytě „bílý“? Tam je dokonce žádný nepotřebuje recepty. Jednoduše řečeno to ve své čisté podobě starou houbu a pokrývají oblast, která má vyčistit. Po chvíli se „bílé“ začne korodovat houbu, o pět minut později se rozjasní. Po tom, opět pomocí houby k očištění povrchu.

Pokud se jedná o „bělosti“ Je nezbytné zajistit dobré větrání místnosti a chrání pokožku před kontaktem s látkou.

V některých případech se počáteční fáze vzniku plísní a při nízkém výskytu, je možné použít roztok mýdla nebo tea tree olej.

Zvláštní dezinfekce v boji proti plísním

Kdy tradiční metody nedávají požadovaného výsledku, aby nedošlo ke zhoršení situace, je lepší přejít bez odkladu na více agresivní opatření k boji proti houba. Zapomeňte na černé plísně na stěnách pomohou speciální přípravky.

 • Anlas mykos - profesionální anti-houbové činidlo, lze použít v interiéru i exteriéru. Snadno čistí i staré, napaden houbových rozkvete, povrchu.
 • Profilux - antiseptické, určené speciálně pro dřevěné povrchy. To může být použit, aby se zabránilo vzhled houby, stejně jako se s tím vypořádat. Dřevěné konstrukce po ošetření s tímto prostředkem může mírně změnit barvu.
 • ANTISEPT - používá se během opravy a stavební práce na základovou vrstvu. To proniká hluboko do povrchu a kromě antiseptickým funkce zlepšuje přilnavost stavebních materiálů.
 • Schimmel Vernichter - používá jako dezinfekční prostředek a čisticím prostředkem pro domácnost. Dobře absorbován a účinně bojuje proti plísní na různých površích.

Poslední krok: jak se zbavit zápachu plísní

Nyní víme, že mnoho účinných způsobů, jak odstranit plíseň na stěnách v bytě. Jedním z nich je určitě být užitečné pro vás, a pomůže řešit problém houby. Ale může se stát, že po úspěšném boji bude mít opačný účinek. Některé plochy jsou tak dobře, „pamatovat“ přítomnost plísní, a to i po odstranění nepříjemného černého létání na dlouhou dobu vyzařují nepříjemný zápach hniloby.

Chcete-li jej odstranit, stěny, které se vztahoval plísní, je nutné, aby limonádu. Pár hodin - ji odstranit pomocí vysavače. Může být užitečné v tomto případě, a uhlíkové filtry na čištění vzduchu, účinně bojuje nejen s pachem plísně, ale také s jinými nežádoucími příchutěmi v bytě.

Nejlepší boj - je prevence

Všichni se shodneme, že udržet čisté a suché, provést čištění pravidelnou údržbu ploch je mnohem jednodušší, než k odstranění plísně na stěnách v bytě.

To, co můžeme udělat, abychom zabránili vzniku plísní? Primárním úkolem je pravidelné větrání. V zimním období může být snížena, ale ne tento postup zcela opustit. Čištění za mokra v bytě, neumožňují voda hromadí v kloubech dlaždic nebo parketových trhlin. Snažte se zaneřádit stěny nábytku a koberců, blokuje přístup k nim čerstvý vzduch.

A co je nejdůležitější - zahájit boj s plísní potřebné ihned při prvních příznacích jeho vzhledu, ale ne, když to cítí plnou občana vašeho bytu.

Jak mohu odstranit plíseň ze stěny v bytě

Plíseň - houba, která reprodukuje při vysoké vlhkosti a nedostatečné větrání. Nejčastěji lze nalézt v koupelně a v rozích stropu. Vypořádat se s fenoménem není snadné, protože spóry množit vysokou rychlostí. Tato houba může způsobit rozvoj závažných onemocnění, takže boj s plísní na stěnách v bytě by měla být provedena drastická opatření ihned po objevení podezřelých míst šedé, černé nebo bílé.

Nebezpečí plísně na stěnách v bytě?

Houba je nejen kazí vzhled objektu, ale také nebezpečné pro vaše zdraví. houbové buňky Důležitá za vzniku oxidu uhličitého, toxiny a miliony spor. Získání na mokrém povrchu, spory vyklíčí.

Nemoci, které způsobují plísně:

 • Bronchiální astma;
 • zánět vedlejších nosních dutin;
 • Chronická rýma;
 • alergie;
 • Vyrážka na kůži (dermatitida, ekzém);
 • bolest hlavy;
 • Onemocnění zažívacího traktu.

Zvláště nebezpečné je forma pro děti a starší osoby. Protože jejich tělo je slabé a nestabilní vůči chorobám. Nejezte potraviny, které jsou plesnivé. Někteří lidé řez chleba produkt nebo jiné postižené oblasti a využití produktů v potravinách. Takže nebuďte, protože jídlo je obvykle kryta žluté formy - nejvíce nebezpečné pro lidské houby. To se hromadí v těle, otravy jej. Po určité době, může způsobit krvácení do žaludku. Někdy se vyvine cirhóza. spóry plísní jsou otrávení ledviny a může vyvolat artritidy a revmatismu. Dermatitida způsobená kontaktu s formou, špatně zacházeno. Taková onemocnění jsou odolné vůči hormonální masti a antibakteriálních látek. Možné několik let trpí lupénka a ekzémy v důsledku plísní.

Příčiny Mold:

 • Použití specifických materiálů pro stěny a stropy. Například, sádrokartonové desky - příznivé prostředí pro reprodukci a růst houby;
 • Nadměrná vlhkost. Často přichází do koupelny a WC. Zkuste, zatímco, jak čerpat vodu do koupelny, otevřel dveře a zapnout ventilátor (pokud je přítomen). Snažte se zasadit rostliny v bytě, které vyžadují časté zalévání a vysoké vlhkosti. Použijte zvlhčovač vzduchu správně, nezahrnují ji v noci před tvorbou mlhy v místnosti. To je velmi špatné;
 • Nedostatečná ventilace. Instalovat digestoř v kuchyni a v koupelně. Často větrat místnosti. Během vaření otevřít okno na větrání i v zimě. Při styku s kondenzačním skla za studena pro páry, která se stává příčinou výskytu plísní na těsnících skleněných dásní a svahů.

Je důležité, aby odstranění plísní bez zlepšení odvětrávání a snižování hladiny vlhkosti v bytě zbytečné utrácení. Je nutné vytvořit dobrou koupelnu větrání. V případě, že plíseň na stěnu nebo na strop v ložnici nebo v obývacím pokoji, více otevřených oken a větrání místnosti. Houba roste v rozích, v těchto místech jsou umístěna přepážka švy, které jsou špatně záplatované. Vzhledem k pronikání vlhkosti, stěna začíná „květ“. Chcete-li se zbavit plísní, je nutné přerušit tapety a vyčistit strop vápna. Tyto aktivity jsou prováděny je k ničemu, ani léčbu praskliny ve zdi venku.

Prostředky z plísně na stěnách v bytě:

 • Lime. Musíte vzít pálené vápno a zřeďte ji vodou. Po ukončení divokosti, aplikovat roztok na hadřík a otřete zasaženou oblast. Zkuste před použitím prostředků k seškrabujte nebo smýt skvrny ze stěn pomocí mýdlový roztok;
 • Peroxid vodíku. Je to bezpečná alternativa k vápno. Mělo by se nalije do rozprašovače 5% roztoku peroxidu a léčit v suchu, purifikován z povrchu formy;
 • Amoniak. Vezměte čpavek a aplikovat je na zdi pokryté plísní. Opustí po dobu 3 hodin. Opláchněte vodou.

Tyto metody nejsou bezpečné pro zdraví, takže než si odstranit plíseň ze stěny v bytě, nasadil ochranné rukavice (pryž) a respirátoru. To bude chránit kůži a dýchací cesty.

Pokud jste přívrženec přírodního pracího prostředku, ale nevím, co k odstranění plísní ze zdí v bytě může být použit k boji proti houba tea tree olej a ocet. Před použitím nástroje potřebné k opláchnutí plíseň z povrchu a nechat uschnout. Open, zakryjte celý nábytek filmu. Mějte na paměti, když škrábání plísně sušit její póry rozptýlí po celém bytě. Musíte po odstranění zeď nebo strop otřít 5% roztoku octa všechny povrchy a umýt podlahu s přídavkem tea tree oil.

Všechny tyto metody jsou účinné pouze v přítomnosti malých skvrn houby, které se objevily v záplavě nebo nedostatečným větráním. V případě, že plíseň zasáhla velkou část zeď nebo strop, je nutné odstranit povrchovou úpravu a provést důkladné ošetření povrchu. Za prvé, se snaží odstranit příčiny, které vyprovokovaly růst houby. Z tohoto Izolovat mimo bytu, jít hydroizolace a zlepšují větrání domu. Pokud žijete v prvním patře, má smysl pro instalaci podlahového vytápění.

Před odstraněním černé a šedé skvrny nepokračujte opravit. Plísně se znovu objeví na nové tapety. Musíte umýt stěny s mýdlem a vodou a nechte uschnout. Potom se povrch aplikuje antifungální primeru. Po vysušení první vrstvy, nanést druhou. Pak se přidá v trochu plniva síranu měďnatého a utěsnění trhlin ve stěně, pokud existuje.

Radikální metody pro boj s plísní v bytě

zaplavila jste sousedy nebo tekla střechu? V tomto případě, poté, co formy slz tapety, odstraňte obložení ze stropu. Sádrokarton muset vytrhnout a vyhodit. Po tom, suchým štětcem nebo špachtlí seškrábat houba ze stěny nebo stropu. Nezapomeňte si chránit tělo a dýchací cesty. Potom se povrch vyčistí pomocí mýdlem a vodou. Některé ženy v domácnosti na čištění stěn použití Domestos nebo bílé. Ano, to jsou účinné, ale jsou vysoce toxické a mohou způsobit otravu. Kromě toho mohou kapalné údaje nejsou schopny pronikat do porézního povrchu. Po promytí a vysušení stěny, použít jeden z prostředků:

Po jednom dni, dát na stěnách a stropu nátěr hlubokého proniknutí. To znamená, že Euro Primer (Tikkurila), Tiefgrund LF (DUFA) a hostující "Arm Mix". O několik dní později, opakujte postup. Teprve po úplném zaschnutí nátěru přistoupit k omítání ploch. Pokusit zvládnout stěny nepoužívají váleček a štětec. Je dobře proniká do pórů a snižuje riziko opětovného růstu houby.

Při vkládání stěny tapetou, použijte vodoodpudivou lepidlo s antibakteriální přísady.

Používáte-li tapetu pro malování, v konečné fázi, použijte vlhkosti odolné povlak. Minimální trvanlivost do oprav pro izolaci zdi venku.

Jak můžete vidět, metody pro boj s plísní je dostačující, ale je jednodušší, aby se zabránilo vzhled houby, než s ní bojovat. Udržovat byt čisté a suché, a pak se neobjeví žádná plíseň na stěnách.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

22 − = 13