Jak dát do kamen

Jak dát do kamen

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak dát do trouby

Pro mnoho lidí, kteří mají rádi vytvořit s rukama složenýma cihel topné zařízení, stává záležitostí hrdosti, a to není náhoda, protože ne každý ví, jak dát troubu, a ne každý se odváží vzít na takovou časově náročná záležitost a.

Nejdůležitější věc, kterou v této práci, řádné organizaci a plánování. Za prvé, musíte se rozhodnout, jaký druh trouby budete potřebovat, a jaké cíle jsou sledovány. Okamžitě určit, že výrobek nebude psát o kov topnými prostředky, protože pro všechny jeho zdánlivě efektivnosti a hospodárnosti, „burzhuyki9raquo; a „chugunki9raquo; docela škodlivé pro zdraví a nevytvářejí nejpohodlnější teplo, které může poskytnout cihla troubě. (Viz také :. Brick rošt s rukama)

Zděný topná tělesa jsou klasifikovány na:

Topné kamna se používají pouze pro vytápění. To je notoricky známý „gollandki9raquo;. V Rusku se vrátili do 17. století, vypadalo bohatě protože obloženy dlaždicemi. „Gollandka9raquo; Jedná se o obdélník, postavený z cihel a má širokou funkčnost.

Kotel-topné pece vyznačuje vysokou funkčností a jsou používány pro vytápění a vaření. Brick trouba s varnou deskou a troubou s názvem „shvedkoy9raquo;. Předpokládá se, že takzvaný ocelový kotel topení, zděné budovy, po švédských mistrů za Petra I., továrna byla založena, produkovat dlaždice, které jsou lemovány s těmito topnými tělesy.

Ruský - tzv pece, se v podstatě neliší od vytápění a vaření, ale funkční. Pokud vezmeme v úvahu možnost, že se ruské kamen, můžete si být jisti, že to je opravdu jedinečné národní vynález umožňuje nejen k vytápění místnosti a přípravu jídel. Pomáhá vyschnout, nezpracovaný. Ve stejné době, která zabírá velkou plochu, je kus nábytku. Tou nejlepší volbou pro venkovské obyvatele je jednotka s nižším předehřev. (. Viz také: adobe trouba vlastníma rukama)

Saunová kamna jsou nedílnou součástí obou ruských Koupele, sauny a finština. Tyto pece mají jiný název - ohřívač. Mají místo, kde si položil kameny rozžhavený. Tohoto efektu lze dosáhnout pouze tehdy, když požár prochází kameny. Kamenka musí pracovat při vysoké vlhkosti vzduchu a vysokých tepelných podmínkách. Z tohoto důvodu jsou složité a drahé produkty.

Krby jsou pravděpodobně nejpopulárnější topná tělesa cihel. Navzdory ultra-high popularitě, krby jsou vytápěcí jednotky s nejnižší účinností. Popularita krbů se stala předpokladem pro vznik napodobeniny, které představují pouze detail interiéru, a nic víc. Skutečný krb je jen otevřený krb cihla, i když to není upraven. Ohniště by mělo být osvětlen, a nechat trochu, ale poskytnout teplo. Nicméně, módní trendy z něj činí drahé spotřební zboží.

Technické požadavky na konstrukci pecí výrazně liší od zdicích prvků budovy, takže i ty nejzkušenější hrnčíři před vámi začít dávat troubu z cihel, položen první řádek suché, bez malty. Pokud je to nutné cihly rožeň pro maximální hustotu. (. Viz také: omítání pecí s rukama nad hlavou)

Taková karta umožňuje provést následující:

 • ověřit, že úhlopříčky základny budoucnosti vytápění znamená. Takové měření se provádí každé 3-4 řádků;

 • správnou velikost, ale také bere v úvahu švy;

 • rovnoměrnost uspořádání cihel horizontálně.

  Jednalo se o první série je základem a předpokladem pro správné položení další sérii, takže není nutné, aby ušetřit čas na vyrovnání malých chyb v první řadě. To vás zbaví z potíží, které mohou nastat, pokud nechcete bude léčit vážně proces.

  Suchý cihla je porézní materiál, takže se může absorbovat mnoho vlhkosti z roztoku. To negativně ovlivňuje vlastnosti spojky roztoku. Proto zkušení řemeslníci, kteří si cení své jméno, než začnete, kterým se cihly z pece krátce namočenou. Šamotové cihly má vysoce porézní strukturu, takže se smáčí pouze k odstranění prachu. (Viz také :. Jak uložit kachlová kamna)

  Při přípravě materiálů pro stavbu pece, je nutné zakoupit několik typů cihel. Zednické také hraje důležitou roli. Je-li ochranná cihla tvář s vysokou hustotou, pak je pokládka této linie je vedena do topeniště. Tam je vysoká teplota a hustá strana odolnější a mohou se obrátit na oheň. V případě, že exteriér je ošklivý, pak je s ním zacházeno a dát atraktivní vzhled. Není-li žádná touha, aby se zapojily do zpracování cihly, šamotové cihly topeniště obkladyvayut, že má všechny plochy mají stejnou hustotu.

  Protože většina z pece je umístěn z různých cihel, které se používají a různých řešení. Cihla, který přehodil topeniště, v žádném případě nemají svazovat s keramickým červenou nebo v jakémkoliv jiném cihel, který dal stavbu samotnou. Mezi nimi zůstává suchý šicí několik mm. Tak to je nezbytné z důvodu rozdílných cihel jiný koeficient roztažnosti vlivem tepelné energie.

  Chcete-li získat rovné řádky, vytáhněte nit z jednoho konce na druhý, můžete také nastavit počet dlouhodobě úrovni cihel. Hliněné peci nebo speciální roztok se umístí pomocí zednické lžíce, i když někteří zkušení Potters provádět takové operace, jednoduše v ruce. Pravák řešení vzít v levé ruce drží mokré cihly, potřísněné sodného připravené místo pro cihly. sám Cihla také zcela potaženy roztokem, ale horní „posteli9raquo;. Také se roztok nanese na okraj sousední cihly, cihly, a vložku, pravá ruka se zatlačí do zdiva. Přebytečný roztok lze řezat zednickou lžící. (Viz také:. Jaká je teplota v peci)

  Když je trouba dal jejich ruce je třeba zvážit a vzít v úvahu práva požívají zkušenými hrnčíři.

 • Před zahájením prací pečlivě třídit cihel při pokládce bylo snadné vyzvednout navzájem. Všechny potřebné cihly koupil jednou stranou.

 • Hustota a množství roztoku by měla být taková, aby se zcela vyplní spáry mezi cihlami, a to jak horizontální a vertikální.

 • Kromě skutečnosti, že se zdivo spoje by měly být rovnoměrné, musí být tenké, ne více než 0,5 cm, zatímco pro žáruvzdorný materiál (refrakterní) a méně.

 • Pokud cihly hromadí nerovnoměrně, nemůže být přesunut, je třeba odstranit, odebrat řešení, nové mazivo, a teprve potom znovu připojit na svém místě.

 • Když jste uvedení do komína a topeniště: údaje požadované pro dokonalou hladkost a plochost, řešení bude muset kopírovat ruku, bude se cítit nerovnosti a odstranění pevných částic.

  V závislosti na konstrukci, švy jsou rovné, konvexní a konkávní. Konkávní a konvexní jsou uvedeny na speciální nářadí.

  Někdy je konstrukce vyžaduje omítky. Pokud se plánovaná omítka pole v budoucnu, švy nejsou vyrovnány, takže tak, jak jsou - prázdné.

  V dnešní venkovské domácí trouba udržuje svoji funkci, se používá pro vytápění a vaření, a to udržel svou funkci v chatách, kde není ústřední topení. Krby, moderní chata, kde je ústřední topení, spíše prvky interiéru a jsou centrem rekreační oblasti v domě. Níže jsou uvedeny některé interiéry jsou vhodná zařízení, lemované dlaždicemi, ale dlaždice jsou poměrně drahé a dejte do trouby dlaždice mohou pouze pána, který má vysokou kvalifikaci.

  Pokud jste se rozhodli vybudovat teplárnu vlastníma rukama, je to lepší důkladně prozkoumat všechny detaily a nuance této práce. Budete muset naučit se číst systém, který je ukázán poryadovaya zdivo pec. Pokud dříve postavené zařízení na kanál systému zemního plynu, moderní mistři raději dát účinnější zvonovité struktury, v nichž kouř zneužívání dochází poněkud jinak. Mnozí majitelé raději dát kombinovaného designu s krbem a varnou část. Tento krok je nutný podle módních trendů a větší funkčnost těchto hybridů.

  Na internetu je mnoho míst, kde se návštěvníci vyzváni, aby poryadovkoy pece. Vzhledem k tomu, některé z nich nejsou důvěryhodné, aby odborník dát tipy na instalaci pece a výpočet velikosti.

  Teprve po důkladné přípravě, budete moci vybudovat vytápění znamená, že se vám bude líbit pro nadcházející roky.

  Jak dát svůj vlastní troubu z cihel?

  Otázkou topení společnost byla vždy jedním z nejtěžších. U rodinných domků, mnoho rozhodnout stanovit cihlu pece a dlaždice, aby jí nebo dlaždice uložit pro vašeho domova či vany. V tomto provedení, mnoho výhod a jeden z nich je, že stavba může být provedena s vlastníma rukama.

  Samozřejmě, dát cihla troubě vlastníma rukama nováčka Pechnikov bude obtížné. Dobré hrnčíři jsou obvykle samouk, ale ceny za své služby, vůbec nejsou levné. Srovnatelná úroveň jejich příjmů a mezd sporák tvůrce, lidé dospěli k závěru, že je to jednodušší, že stejný trouba s vlastníma rukama, než zaplatit tolik peněz. Pojďme pochopit, jak dát do kamen z cihel s jejich rukama.

  Plánování, stanovit pec pro dům z cihel pro vanou nebo na zahradě, první věc, kterou musíte vzít v úvahu informace o cihly. Cihly mohou být různé, a odrůdy se liší nejen vzhledem, ale i svými vlastnostmi. Materiál, který je ideální pro zvedání stěny vany stane nezpůsobilé pokud máte v plánu postavit pec pro dům z cihel.

  Uvědomte si, že stavba pece umožňuje použití dvou typů cihel:

  Máte-li stavět cihla troubě na zahradě nebo na koupel, korpulentní potřeba keramických cihel (bez otvorů) Značka není nižší než 150 a ne vyšší než 250.

  Jak si vybrat cihel? Ohledu na to, co je kvalita cihel koupíte závisí na tom, jak dlouho složil cihla ruce pece pro poskytování nebo vanou.

  Než si koupíte cihlu, musí být nejprve měřena v geometrických rozměrech. Pokud bude budoucí kamna na koupeli nebo jiný pokoj postavena pod kůrou, rozměry cihel hrají hlavní roli. Je lepší strávit čas na výběru cihel než tehdy trpět, upravovat jednotlivé cihly ručním broušením. Cihla musí být celá a bez trhlin. Pokud narazíte do cihel s kladivem, zvuk by měl být zvukový. Nenasytý zvuk signalizuje, že je cihla nepoškozená.

  Pokud je cihlovou troubu postavena pro dům s vlastními rukama, pak kromě cihly, nástroje pro práci:

  • Úroveň vody
  • Mason kladivo
  • Bulharský s diamantovým řezacím kruhem
  • Pravidlo hliník nebo dřevo
  • Nůž
  • Plumb bob
  • Tesařský tesařství
  • Cord
  • Malka
  • Roh
  • Grindstone
  • Hrubý zářez

  Co dělá cihlovou troubu

  Před položením trouby byste měli pečlivě prozkoumat zařízení.

  Trouba se skládá z:

  Předtím, než kombinujete cihlovou troubu, musíte pro ni nezbytně připravit základnu. Domníváme se, že dokonce i relativně malá trouba na vanu má impozantní váhu, takže konstrukce základu je povinná.

  Základna pod kamnou je vyrobena ve vzdálenosti od sklepa domu nebo budovy lázně. To je způsobeno možným nerovnoměrným průvanem budovy a pece v budoucnu.

  Mezi sporákem a základem se vytváří hydroizolace dvou vrstev střešního materiálu na bitumenovém tmelu. Hloubka uložení podkladu pod pecím nemusí být v hloubce zamrznutí půdy.

  Ohniště může být vyrobeno z keramických cihel a šamotu. Je třeba upřednostnit šamotové cihly. Je trvanlivý než keramický, odolává vysokým teplotám spalování paliva, a proto se doporučuje použít šamotovou cihlu k zakrytí pece.

  Kouř a komín jsou vyrobeny z keramických cihel (viz článek "Keramické komínové trubky: vynikající řešení pro soukromý dům"). Jak je vidět na fotografii, ohnisko je vyrobeno ze šamotových cihel. Rošt v ohništi je instalován s mezerou.

  Tip: všechny kovové předměty se při zahřátí rozšiřují, takže všechny kovové pece a krby jsou instalovány s mezerou.

  Ohniště s roštem

  U různých druhů paliva existují různé druhy paliva, protože v každodenním životě se používají různé druhy paliva:

  Při výběru konstrukce pece je proto třeba dbát na druh paliva, na který je pec určena.

  Když řešíte otázku, jak si troubu položit vlastními silami, potřebujete nejen koupit vhodnou cihlu, ale také připravit "správné" řešení. Obvyklá malta cementu a písku v tomto případě není vhodná, zařízení pece zahrnuje použití roztoku na bázi jílu.

  Mnoho lidí se zajímá, zda je možné postavit kamen s vanou nebo domem a připravit řešení z jílů, které jsou na dosah ruky? V zásadě je to možné, ale taková hlína bude vyžadovat přípravnou přípravu.

  Řešení pro uložení pece je vyrobeno z hlíny a písku. Hlinka optimálního složení je velmi malá. Proto musí být roztok připraven sám. K tomu se mastná hlína smísí s čistým pískem. Dobré řešení můžete dosáhnout pouze experimenty. Pre-hlinka by měla být ponořena do vody na několik dní. Některé kamny tříští hlínu sítem, aby se zbavili malých kamenů a trosky.

  Kvalita řešení závisí na tom, jak dobře funguje skládaná cihla a jak dlouho bude trvat. K tomu, aby se ukládala trouba doma nebo v koupelně, se nestala zkouškou pro nervový systém, řešení musí být pečlivě připraveno.

  Upozornění: nezapomeňte, že roztok musí být plynotěsný - v peci se spaluje palivo a vytváří se oxid uhelnatý, což je smrtelné.

  Máte-li projekt pece na ruce, můžete začít s realizací zdiva sami. Jak postavit troubu bez chyb? Především musí mít trouba správný geometrický tvar, to znamená, že všechny úhly by měly být rovné a samotná pec - vertikální. V obdélníku nebo čtverci jsou úhlopříčky navzájem rovné, aby bylo možné zkontrolovat úhly, měřit diagonály. Aby pec byla vertikální, existují takové zařízení, jako je hladina vody a olověná linka.

  Jak položit troubu s vlastními rukama s vodorovnými řadami bez velkých odchylek? Co se týče horizontální povahy řad pece a kontroly tloušťky švů, bratrství pecí vynalezlo vlastní metodu kontroly. Chcete-li tak učinit, vezměte osm klouzavých bruskovský úsek 50h50 mm nebo jiné části (podle výběru kamny). Zhotovují si poznámky o všech řadách trouby ao tloušťce švů. To se provádí současně na všech osmi sloupcích pomocí čtverce. Tyto tyče jsou instalovány dva na každé straně pece, zarovnány.

  Chcete-li neustále nepoužívat hladinu vody do trouby a nekontrolovat svislost, je třeba najít bod na stropě, který odpovídá rohu trouby, a vložit do hloubky hřebík. Není zde žádná zvláštní přesnost. Po čtyřech hřebech se vnese do stropu nad rohy trouby, pohněte 4 nehty do rohů trouby někde na druhé řadě zdiva. Vázáme lano na nehty v rozích trouby a na nehty na stropě. Ohnutím nehtů ve směru, které potřebujeme, dosáheme vertikality lan ve všech čtyřech rozích. Toto jednoduché zařízení usnadňuje práci.

  Existuje další dobrý způsob, jak ovládat tloušťku kloubů. Chcete-li to udělat, musíte vytvořit jednoduché zařízení: zhotovte drát o tloušťce 3-5 mm (samozřejmě dokonale plochý) a vložte jej mezi řady cihel během zdiva. To umožňuje srážení cihel vyfukováním kyanki proti zastávce v drátu, vytlačováním roztoku pod cihel. Po instalaci řádu je vodič vytažen. Rozsah bude dokonale hladký.

  Ačkoli s instalací vertikálních a vodorovných průvodců je spousta povzbuzování, stále stojí za to. Zvláště pro ty, kteří se právě začínají stavět.

  • Při pokládání trouby je nutné dodržet obvaz kloubů
  • Je nutné neustále řídit tloušťku švu
  • Cihla před položením do vody
  • Cihla je řezána bulharským s diamantovým kruhem
  • Před položením řady cihel musí být nastaveny tak, aby se vešly "na suché"
  • Roztok musí být umístěn v takovém množství, aby při nanášení cihel úplně zakrýval podkladové cihly. Jakékoliv shpatlevanie švů povede k odlupování roztoku.
  • Z vnitřních kanálů je nutné odstranit přebytečné roztoky

  Nábytek pro pece a krby je velice rozmanitý. Různé tvary dveří umožňují navrhnout troubu podle vlastní chuti. Jediná věc, kterou začátečník potřebuje vědět, je, že veškerý nábytek má rozměry, které jsou násobkem velikosti cihel.

  Stoke dveře slouží k nakládání cihel. Musí mít dobře frézované povrchy při spojení dveří a rámu. Dveře jsou upevněny speciálními "ušima" vyrobenými z plechu nebo drátu.

  Poloviční dveře mohou mít různé velikosti. Prostřednictvím dveří je vzduch regulován a popel je odstraněn. Někdy se řada cihel a rozměry dveří nebo polovičních dveří neodpovídají. V tomto případě je nutné vzít do rukou bulharské a diamantové oddělovací kolo.

  Palivo hoří na roštu. Jsou vyrobeny z litiny. Existují různé velikosti.

  Kouřové ventily a pohledy na pec

  Pece a ventily pece regulují průvan v peci. Na konci pece jsou pohledy zavřené.

  Desky jsou vyrobeny z litiny s jedním nebo dvěma hořáky. K dispozici jsou desky a bez hořáků.

  Někdy jsou dveře pecí polkruhové nebo pec je polokruhová podle návrhu. To je obzvláště obvyklé při pokládání krbů. V tomto případě je nutné v peci vytvořit oblouk pece. Jak položit oblouk kamen? V každém případě bude poloměr klenby rozdílný. Aby nedošlo k chybám, je nutné vyrobit štít z jakéhokoliv listového materiálu nebo desek a na něm v měřítku 1: 1, aby se nakreslil klenba a místo každé cihly. Všechno by mělo být symetrické.

  Během výstavby pece je nutné instalovat dveře, poloviční dveře, popelník apod. Aby je bylo možné určit v určité poloze, jsou tam malé triky. Jak sestavit troubu bez pomoci? Jak je vidět na fotografii, pomocí jednoduchých zařízení se stoveman podařilo zamknout dveře v požadované poloze.

  Chcete-li kamna vypadat atraktivnější, může být pokryta obkladačkou nebo keramickou dlažbou, můžete překrýt kamna a další materiály, které odolávají vysokým teplotám. Jedná se o nejjednodušší fázi práce, není obtížné překrývat troubu s obkladovým materiálem, než zdobit stěny koupelny dlažbou. Hlavním předpokladem úspěchu je přesnost práce.

 • Všechny otázky a návrhy, které můžete poslat našim kontaktům

  Zvažujeme, jak v chalupě položit cihlovou troubu

  Cihlový sporák u dacha dává příležitost prodloužit sezónu majitelů na dacha a déle si užijete dovolenou na venkově. Umožňuje nejen zahřát dům v deštivém, chladném podzimním počasí, ale také připravit jídlo, teplo a vysušit ovoce. Proto, před těmi, kteří si zvolí možnost bydlet v přírodě, často vzniká otázka, jak u chaty postavit cihlovou troubu.

  Jak postavit troubu sami

  Tepelné pece jsou zdaleka nejhospodárnějším topným zařízením, které nemá žádnou analogii z hlediska tepelné kapacity. Vezmou své kořeny z tradiční ruské trouby. Tepelné pece z cihel se zabudovanou varnou plochou jsou v závislosti na konstrukčních vlastnostech rozděleny do tří typů:

  • Mají vysokou účinnost při získávání tepla.
  • Příznivý účinek na lidské zdraví.
  • Mají multifunkční aplikaci.
  • Pracují v intenzivním a úsporném režimu spalování.
  • Umožňují vytápění několika místností.
  • Může být postavena na jednotlivých náčrtech, což jim dává vysoké dekorativní vlastnosti.
  • Propagujte protahování proudů vzduchu, pachy a odvzdušnění místnosti.

  Starší lidé říkají, že díky kameně dýchá dům.

  Co dělá cihlovou troubu

  Klasická varianta cihlové topné pece se skládá z:

  • Ohniště, které je srdcem jakékoliv pece, kde dochází k spalování paliva.
  • Litinová deska, na které se připravuje jídlo nebo voda se zahřeje na čaj.
  • Cihelný rám, uvnitř kterého prochází komínový systém, se zahřívá s následným uvolněním tepla.

  Kromě těchto základních prvků, pec může vybavit troubou, potrubí horké vody nebo vybrání pro sušení ovoce, hub, ovoce, lupínky a mnoho dalších.

  Takové trouby jsou k dispozici v zemi ležel Pechnikov profesionální. To bude bezpečně a efektivně. Nicméně, náklady na jeho práce budou velmi vysoké. Z tohoto důvodu, mnozí mají stavební dovednosti, může dělat svou práci po ruce.

  Odhodlán umístit kamna v zemi cihel s rukama, je třeba, aby zásobili potřebné nástroje a materiály. Sada by měla zahrnovat povinný nástroje:

  • zednická lžíce;
  • dřevěné hrábě;
  • pec kladivo;
  • nůž;
  • šňůra;
  • level budovy;
  • rašple;
  • tužka;
  • čtverec;
  • svinovací metr ocel;
  • klesnou;
  • směšovací roztoku;
  • Bulharský s diamantovým kotoučem.

  Brick pec

  Z materiálů potřebných pro práci:

  • Žáruvzdorný šamot a keramických cihel.
  • Zdivo speciální suché směsi.
  • Ocelové pásky a kovové roh.
  • Dveře do topeniště a popelníku.
  • Sekce square tyče 5 mm.
  • Dva ventily na komíně.
  • Litina varný povrch.
  • Litinový rošt tyče.

  Dobrý nápad dělat práci s vlastníma rukama někdy se opírá o zvláštních detailů, které může říci jen zkušení řemeslníci zabývající podnikání pec na mnoho let. S cílem usnadnit práci začínajícím zemědělcům, vyzve několik tajemství.

  Provádět vysoce kvalitní cihly čelí řadě a není neustále sledovat přední prostor sahající od řešení švy, je nutné vložit přes každé kladení keramických cihel maskování šířku pásky 6 centimetrů. Poté, kdy se roztok chytit, páska odstraněna a zednické začištění tvrdým štětcem.

  Speciální modré hlíny a říční písek pro přípravu roztoku se již dnes používají. Potters používá pro své pracovní pohodlné suché pece směsi, které lze zakoupit v každém supermarketu budovy. Option 25 kg - nejpraktičtější.

  Konstrukce základny pece

  Za účelem izolovat přední části zdiva spalovací komory, které jsou rozloženy ze žáruvzdorné cihly a udržet jeho vzhled, použít čedičovou lepenku 5 mm tloušťky. Vzhledem k tomu, žáruvzdorného šamotu vydržely tepelné zatížení 1200 stupňů, a keramická lícová - jen 650.

  Pro nastavení propojky úrovni, „nadpechya“ a další designové prvky, aby vypadaly dokonale, můžete použít kovovou plochu o šířce 50 mm police. To by mělo být umístěno tak, že je zabalené cihly na obou stranách, ale mimo to nebylo vidět. Délka roh musí být v rozmezí 75 ─ 80cm. Ve větší délku, může „prohnout“ topení.

  Na přední straně trouby použití kovových částí je vysoce nežádoucí a nebezpečné, protože mohou způsobit popáleniny.

  Příslušenství ve formě klapek, dveří, bude rošt ležet spolehlivěji do drážky shodné s jejich tloušťkou, přičemž pece vydrží mnohem déle. Chcete-li šev, kterým dokonale plochá, je nutné použít dvě 5 mm čtverečních kovové tyče na metr délky. Za tímto účelem, řada cihel umístěny dvě kovové tyče, nad nimiž je nad sebou roztok, a pak novou řadu cihel. Poté, co položil v nové sérii poslední cihly, tyče jsou odstraněny. Aby tyče jsou dobře z roztoku, jsou mazány motorového oleje lze zdokonalovat.

  Než začnete, kterým novou řadu původních cihel je upravena pro velikost „suchý“ a pak namočené ve vodě všechny cihly tak dlouho, dokud doraz voda vyjde vzduchové bubliny. Při pokládání cihly mají být monitorovány přilnavost obvazy, úhlů a zobrazení tloušťky švů. Pro kterou se množství roztoku by měla být použita v průběhu depozice cihel je zcela pokryjí základní cihly. Všechen přebytečný roztok z vnitřních kanálů, by měly být odstraněny.

  Na vykladyvanii komín, sklopná neměla přesáhnout 5 stupňů, je nutné použít malý trik. Poté položil základní trubici, na střeše je třeba nalézt pomocí kolmého bod, ke kterému je trubka a upevňují se první šroub by měla být zaměřena. Stejným způsobem vykazoval tři následné úhel trubky. Potom se šrouby v rozích spodní části trubky natažené jasné vlákno, které je nutné k udržení spojku.

  Umístění základové uspořádání pece a

  Ohřívací pece cihel

  Plánovat umístění cihlové peci je nezbytný k tomu, že není v rozporu s volným pohybem v místnosti. No, pokud je nastaven v poměru k hřebeni dělat délek komínu. Nemůžete dát ji mezi okny nebo v blízkosti vnějších stěn, aby nedocházelo ke kondenzaci nebo snížit trakci.

  Profesionální hrnčíři ve své práci vždy následovat obecné pravidlo ve vztahu k založení. Musí se vypořádat samo o sobě není v kontaktu s nadací domu. Úroveň penetrace základem cihlové pece ve vlhké půdě může být až 80 cm, suché ─ 50 cm. Vzdálenost mezi stěnou pece a základovou domu nesmí být menší než šířka jedné cihly.

  Nejspolehlivější design - pevný základ. Její horní konec úrovně podlahy k velikosti dvou cihel.

  Hlavním principem způsobu, kterým chatu cihla pec

  Zvolení požadované volby trouba dát nejprve je třeba mít po ruce návrh systému a položení poryadovoy dát své vlastní ruce. Začínáme je třeba jasně pochopit, že nemůžeme dělat chyby. Trouba musí mít pravidelný geometrický tvar. Každý řádek - odpovídat vodorovné úrovně. Všechny úhly a diagonálně do boxů, musí být kontrolovány hranaté dřevěné šablony a pravítka.

  Nyní se zaměřují na hlavní body a pořadí operací.

  Zpočátku, hydroizolační vrstva na horní straně základu se nalije cm vrstva písku a opatrně položen první řádek. Z geometrického přizpůsobení záleží na stavu celé pece. V přední části druhé řadě se usadí ventilátoru dveře. Popelník začnou tvořit ze třetí řady cihel a dokončena ve čtvrtém řádku. Pátý řádek je lišta pro uspořádání roštu.

  • Od 5 do 15 minut při sériového obvodu, vytvořených ze zóny pece, která je vyrobena ze žáruvzdorného Žáruvzdorné cihly a spojuje řešení.
  • Od 6. do 8. řádek stanovené kouřových dveří komory.
  • Od 9. do 12. sérii vybavuje topeniště, se všemi cihel také spojit s žáruvzdorným maltou.
  • Od 13 do 15 minut v rozmezí forma set topeniště. Aby se ujistili, že její horní část zavřená 16th poblíž cihly.

  Pak pokračovat do konvektoru. To vybaví v řadě 17 a 18. Před položením řadu ze dne 20. je třeba věnovat zvláštní pozornost hladkost vytvářeného zdi.

  Pak se usadil na komín. To může být z cihel nebo použití k tomuto účelu trubice s vhodnou izolací.

  V moderních podmínek vaření, ohřívací pec z cihel, které jsou usazovací mnoho chalupy, prokázal svou účinnost a životaschopnost. Jeho malé rozměry a multifunkční schopnosti přitahují stále více příznivců v posledních letech. Jakékoli cihla topení a sporák, zvláště, vyložený s rukama, bude vytvářet větší pohodlí a barvy v domě na venkově.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  30 − = 25