Jak dát nůž na mlýnek na maso fotka

Jak dát nůž na mlýnek na maso fotka

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak sbírat ruční mlýnek snadno a rychle

Stále více se v domě jsou různé elektrické spotřebiče, ale takový jednoduchý mechanismus, jako je například ruční mlýnek, je v každém domě. A v některých případech to může pomoci, aby svou práci rychleji a lépe. Například, to je velmi užitečné, pokud potřebujete, aby brousit malé množství masa, nebo chcete-li použít jinou trysku. Tak čtěte zde - jak sestavit ruční mlýnek. Krok za krokem fotografií, aby byl proces jednoduchý a přímočarý.

Abychom pochopili, jak sbírat ruční mlýnek, pojďme se podívat na podrobnosti o tom, co to je. To je důležité, aby se pak nelze zaměňovat.

To znamená, že celé zařízení - kovový rám (pažnice) a a sada dílů různých velikostí.

V horní části je výstupní zásobník v tom, načteme všechny produkty pro zpracování. Z našich polotovaru misky spadá do trubky, která je umístěna na šnekového hřídele (pro větší pohodlí, budeme nazývat jednoduše šroub), dává maso s noži, a brousit do mletého hovězího masa. Dále přes malé mřížkové otvory (to má pohon na místě) dostane drcené náplně do mísy.

Aby se proces, musíte ručně zapnout šroub. Vyrábíme ji pomocí rukojeti umístěné na zadní straně.

Nyní se podíváme na to, jak sestavit ruční mlýnek. Foto postupně napomoci tomu, aby shromáždění. Je to snadné.

Spuštění sestavy lepší umístění položky na pracovní ploše stolu, takže to bude mnohem pohodlnější. Pouze tehdy, když jsme plně shromažďovat, lze přišroubovat k desce.

Nejprve musíte vložit šroub v mlýnku bydlení. Pouzdro (recall) - to je největší část mlýnku, který je připojen k desce stolu. Vložte šroub z přední strany ve velké díry. Musí-li se hřídel procházet úzkým otvorem na druhé straně pouzdra. Tady to bude stanovena pomocí šroubu, je speciální vlákno pro to (ale šroub my nedotýkají). Abychom pochopili, jak dát dohromady ruční mlýnek, fotky pozorně dívat.

Zatímco shromažďování mlýnek je dost jednoduché, ale existuje celá řada bodů, které je třeba znát, že mechanismus pracoval v pořádku, a maso se rozemele rychle a bez námahy.

V oblasti otvoru pro šroub v širokých potrubí je třeba dát nože (které jsou vzájemně propojeny a tvoří jediný celý systém). Mělo by to být velmi opatrní: pokud se nože šířit špatné, náš mechanismus fungovat, ale jeho produktivita je roven nule. On je velmi špatně a dlouho brousí mleté ​​maso a stále ucpané. Je proto důležité vědět, jak sestavit ruční mlýnek, hlavní věc - správně vložit nože. Podívejte se na fotky níže: nůž by měl těsně přiléhat k síti, takže rovnou stranou to musí vypadat ven.

Jak můžete vidět, uvnitř pouzdra by měl dostat párty, na kterém neexistuje žádný druh kapely (kulatá a hladká) a do sítě - s páskem.

Nyní musíme dát mříž. Byli mezi nimi málo, a velikost buněk bude záviset na tom, jak jemně můžeme směle masa. Čím více buněk, větší kusy.

Vezměte prosím na vědomí, že mřížka má vybrání - to by mělo dostat do výstupku na krytu. Pokud tak neučiníte, můžete zkazit nejen hovězí, ale také gril, a dokonce i mechanismus. Projekce budou odpadávat od úsilí a mřížka je volně namontováno na lopatky. To způsobí snížení výkonu mechanismu.

Pokud se to udělá správně, bude mřížka velmi těsně kolem krytu a nevyčnívá.

Zbývá jen šroubového pohonu. Je třeba otočit až na doraz. Správně sestaveno, tato část by měla vypadat.

Chcete-li dokončit sestavení mlýnku, je nutné přišroubovat kliku. Upevňuje se pomocí speciálním šroubem, jehož závit má zpětné vazby (úzký) strany pouzdra. Šroub chcete točit, dokud se nezastaví.

U některých modelů, pro utěsnění použít speciální plastové distanční vložky. Musí být vložen z vnějšku do úzkého otvoru před utáhnout šroub. Ale pozor: jsou to jen uvnitř některých modelů.

Tak jsme přišli na to, jak sbírat ruční mlýnek. Nyní musíme zjistit, jestli jsme udělali všechno správně.

Zkontrolujte správnou montáž a instalaci

Pro kontrolu správné montáže, musíte nejdříve nastavit své kolo na stole. Za tímto účelem je dno má zvláštní nástroj: čtvercovou kovovou destičku nebo speciální patku pro opření a spodní šroub.

Při instalaci se deska musí zůstat na vrcholu, a šroub se stisknutím jej rovině stolní stáje. Vědět, jak sbírat ruční mlýnek a Balíčkové ji, je třeba zkontrolovat správnou montáž. Chcete-li to, vzít trochu masa a zpracovávat ji. V případě, že práce jde rychle - když je vše nastaveno správně.

Aby bylo možné udělat domácí klobásy potřebují ke špičce. Instalace to je trochu jiný, než montáž mlýnek s noži. Dále se podívejme, jak sestavit ruční mlýnek na maso s přílohou.

Za tímto účelem vložení do krytu šroubu, dodáme jakmile speciální mřížky (to je v našich fotografiích). Nože nebude vložit. Pak se přidá speciální trysku (který může být dodáván více než jeden). Nezapomeňte, že tam může být také zkosení (projekce) pro přidržování trysky na místě. Potom upevněte jednotku.

Všechny naše chopper vaření klobásy je připraven.

Dodat, že aby se domácí klobásy uspět pouze v případě, že je speciálně připravený tlustého střeva (ona staví na trysce a vystrčí ruku).

Montáží mechanických a elektrických mlýnku

Jeden z nejoblíbenějších kuchyňských spotřebičů vrtulník považován nemohla vytlačit kuchyni všechny moderní procesory a mixéry. S mlýnek může být provedeno nejen nádivkou a koláče, to se používá pro výrobu domácích párky v rohlíku a uzenin, džusů extrakce ricer originálních sušenek a těstovin. To vše bude k dispozici pro všechny hostitelku, ale za to, že je třeba vědět, jak správně sestavit brusku, aby nedošlo k volání pro svého manžela v kuchyni, když naléhavá potřeba mlít masa a zmáčknout šťávu.

Před nasazováním mlýnku, je nutné zkoumat strukturu. Od dob Sovětského svazu byla dobře známe staré, ale velmi spolehlivý sovětské konstrukce - možnost ručního která pomáhá uživatelům dnes v kuchyni. Pak se začaly objevovat své protějšky, ale pouze s elektrickým pohonem, tytéž základní složky zůstávají stejné.

 1. Jednodílné těleso z šedé litiny, pak přepne do různých slitin na bázi lehkého a odolného hliníku. V horní části je krku myasopriemnika, která stanoví objemy zpracované produkce.
 2. šroub - speciálně tvarované hřídel, která se otáčí na podporu výrobků na výstupu ze zařízení.
 3. Na jejím konci je kladen nůž, což drcení - to může být disk nebo křídla.
 4. gril reguluje stupeň drcení výrobků, místo vložené v wringer tvaru zařízení s těsta.
 5. kulatý tvar talířek, s jehož pomocí jste spolehlivá fixace všech prvků v těle. Udělal speciální úchyty pro upevnění pohodlí.
 6. Na zadní straně hřídele je upevněn speciálním šroubovým jehněčím rukojeť pro otáčení celý mechanismus.

Bruska sada základních částí je totožná, je třeba sbírat stejným způsobem, jediný rozdíl v pohonu a pouzdrem, který je vyroben z pevného plastu. Správa takového zařízení s použitím klíče, jsou ve speciálním panelu, a provádí otáčení elektromotoru.

Důležité! Ruční varianta produkty instalované na okraji stolu a stanovené zvláštním závitovou zařízení. Pod kovovou základnou je nutné přiložit materiál, aby se zabránilo pohybu zboží na stole.

Jak sestavit mechanický mlýnek? Chcete-li to správně, je třeba postupovat podle návodu, který je připojen ke každému produktu. Pokud tomu tak není, pak se vám ukáže krok za krokem způsobem montáže.

 1. Hlavní hřídel nebo šroub, které mají být vloženy do těla, montážní poloha rukojeti by mělo jít na opačné straně, a tenký konec nastavit další podrobnosti.

 • Při instalaci možnost pevný disk je také ostří vždy směřuje proti mříže. Tento moment je velmi důležité - to vše závisí na tom, jak správně nainstalovat brusku nůž na produkty se staly mělké a nenaléhal je.
 • Nyní přišla řada na mřížku správně nastavené - to má žlábek, která musí být vložena do výstupku na hlavním těle. Mřížka by měl těsně přiléhat k řezným nástrojem.

  Bylo nám řečeno, v detailu, jak já sestavit ruční mlýnek je hlavním úkolem zároveň - právo stanovit nůž a gril, jinak se výrobek nebude fungovat. Jak dát výrobek do práce, je znázorněno na fotografii níže.

  Jak sestavit ruční mlýnek, chápeme, že je nyní ponecháno na přijít na to nuance a odlišnosti v sestavě jeho elektrické analogové, což je princip činnosti je mnohem složitější, ale proces sestavování hlavního tělesa jsou identické.

  Sestavit elektrický mlýnek na maso, například, nejvíce populární a rozšířená značka Moulinex, je třeba vzít v úvahu některé z jeho funkcí.

  1. Montáž výrobku musí být provedena stejným způsobem, jak tomu bylo v montážní ruční mlýnek na maso. Potom se tělo se všemi hlavními složkami, které mají být připojeny k elektrické části. Chcete-li to provést, vložte hexagon šroub štěrbina a otáčet v proti směru hodinových ručiček, dokud nezapadne.
  2. Pak jsme vytvořili speciální pohár nebo načíst produkty zásobníku do zdířky umístěné na vrcholu - vrtulník je připraven k použití.

  Při montáži různé modely mohou být menší rozdíly, takže oni zjistí, že je nutné konzultovat manuál. Pro přehlednost je zde videa, kde se celý proces kroku za krokem a jasně prokázat:

  Připravit domácí klobásy nebo klobásy, existují Speciální trysky kuželový tvar, a místo mřížky a nože je nutné vložit speciální disk (viz. foto). Shromáždit všechny podrobnosti stejným způsobem: tryska má identickou mřížkovou drážku, pak všechny pevné upínací zařízení. Zužující se část může být vyrobena ze stejného slitiny jako u všech vnitřních součástí. Pokud je vyrobena z plastické hmoty, potom upevněn maticí homogenního materiálu.

  Je třeba připomenout, že pro salámy, párky a jiné podobné výrobky potřebují speciální obálku, která je vyrobena ze střev velkých zvířat, uvařit jim nebude fungovat bez něj.

  Trysky pro klobás

  Poté, co pochopil, jak vytvořit elektrický mlýnek, nyní je třeba najít správnou proces demontáž, protože všechny vnitřní mechanické jednotky je třeba vyčistit od zbytků po broušení. Demontáž se provádí v opačném pořadí:

  • nejprve odebrat pohár, a pak stiskněte tlačítko pro zamknutí otáčení v horní části hlavního tělesa a odpojit mechanickou část;
  • Nyní můžete odšroubovat upínací matici tak, že nedochází k prokluzu v ruce (použijte čistý hadřík);
  • se odstraní a vnitřní části se očistí od zbytků drcených produktů;
  • Nyní můžete umýt všechny části s teplou vodou se saponátem;
  • Po opláchnutí díly jsou umístěny na ručník zcela vyschnout.

  ruční demontáž analogový neliší od výše popsaného demontáž mechanické části elektrického spotřebiče. Mnoho částí jsou uloženy po vysušení zařízení sestavený před budoucí použití. Specialisté doporučeno, aby všechny podrobnosti v nesmontovaném stavu a během montáže před použitím naolejované šroubu. Taková péče, jako pravidlo, prodlužuje životnost výrobku.

  Jak sestavit mlýnku 5 komponentů

  Abychom pochopili, jak sbírat ruční mlýnek, musíte pochopit podrobnosti o tom, co se skládá sbírat ruční mlýnek na maso je poměrně snadné, bez ohledu na model, protože mají prakticky stejný princip činnosti, a všechny jejich části jsou také stejné. Výrobci jsou zlepšení bydlení, změnit typ připojení k pohodlnější a funkční, ale vnitřek přístroje zůstává nezměněn.

  Foto: jak správně vybírat ruční mlýnek na maso

  Žádoucí udržovat brusku unassembled k dodávané ocelové nože mřížka nejsou pokryty rzí. Chcete-li nastavit v kuchyni je zařízení, ujistěte se, že znát základní princip své práce a že o tom, co přesně se skládá z částí.

  Sbírání mlýnek na maso, dávejte pozor na čistotu a suchu všech složek. Nedodržení těchto jednoduchých pravidel může vést ke snížení účinnosti mechanismu

  Pouzdro bruska má tři otvory, a to:

  • Myasopriemnik, ve které jsou produkty naloženy pro zpracování;
  • Zadní výstupní hřídel šroubu, který je určen ke zpracování;
  • Přední výstup, kde je nůž a pevnou síť.

  Zvládnout pevně držel a nemohl sklouznout během provozu, výrobce dokončí speciální matici. Ve spodní části skříňové jednotky doplněné o mlýnek, který je pevně připojený ke stolu o dílo. Díky speciálnímu upevnění vrtulníku bude stát velmi pevně na stole, a nebude pohybovat během provozu.

  Než začnete dávat ruční mlýnek krok za krokem, je třeba se naučit v přístroji, který se skládá z:

  • Šroub hřídele;
  • Nůž, vyrobený ve tvaru kotouče nebo vrtule;
  • mříž;
  • Upínací matice;
  • Kliky.

  Sestavit mechanický mlýnek na počátku je třeba, aby všechny údaje na stole. Nejprve se kovový kryt a vložte šnekovou hřídel tak, aby jeho okraj přišel více do úzkého otvoru brusky. To připevněte kliku a pevně utáhněte matici. V případě, že matice není úplná, musí být rukojeť instalován jako poslední možnost.

  Na spodní straně šroubu musí být umístěn v širokém kruhového otvoru. To je dost dlouhá a bude stanovena ze dvou částí. Zpočátku budete muset nosit nůž.

  Je považován za jeden z nejdůležitějších etap v sestavě z mlýnku na maso, protože je nutné vědět, na které straně vložit nůž, jinak mlýnek maso nebude fungovat.

  Na jedné straně, nůž má plochou část, a druhý poněkud konvexní. Nastavení by mělo být tak, že plochá strana s přední části brusky, a dobrý výhled, a konvexní - nachází v šroubu. Nůž vytvořen jako kotouč, je uložen tak, že jeho vnější břity jsou uspořádány. Je důležité používat pouze ty nože, které byly dodány s kompletní mlýnek na maso, jako jiní, nemusí být vhodné pro jeho parametry.

  Pak se na konci šroubu opotřebení mřížky, ve kterých jsou vícenásobné antény, a široké díře tělesa mlýnek na prohlubně, které musí být spojeny navzájem. Poté, co všechny sítě je sestaven, montáž upínací matice a utáhnout je. Montáž se provádí tak, že matice představuje hladinu a pevně zakotven ve vlákně. Řidičské designové fáze montáže drtiče pomůže určit, jak sestavit zařízení a připravit pro provoz.

  Elektrický model: jak správně vybírat mlýnku na maso

  Navzdory skutečnosti, že došlo zpracovatelé potravin a jiné technologie, vrtulník stále velmi populární zařízení. Nicméně, k získání vysoce kvalitní domácí nádivka, je nutné sledovat sestavu mlýnku sekvence a vzít v úvahu strukturu zařízení. Mlýnky na rozsah je dostatečně velký, nicméně, oni jsou od sebe odděleny pouze dva typy: ruční i elektrické.

  Je pozoruhodné, že před shromážděním elektrický mlýnek, je třeba mít na paměti zásady montáže mechanických přístrojů a jejich komponentů

  Velké množství lopatek a trysek činí tento multifunkční zařízení, protože tam je možnost nejen brousit hovězí maso, ale také připravit:

  Mnoho lidí dává přednost použití brusku, protože je univerzální a jednoduché stačí použít. Při použití to nepotřebují vyvíjet fyzickou námahu, stačí dát maso nebo jiné produkty v myasopriemnik a klikněte.

  Důležité! Mechanické zařízení je poměrně jednoduché na použití a je charakterizován tím, že má množství trysek a rychlostí. Schematické chopper umožňuje kontrolovat stupeň mletí a nádivkou rychlosti frézování.

  Elektrický mlýnek sbírat jen dost, zvláště pokud jste předtím byla zvládnuta montážního návodu k zařízení. Redukce spojené se šroubem na konci šroubu umístěného v plastovém převodovky drážky a malé rolování v opačném směru, až zapadne. Všechny položky by měly být instalovány pevně. Na opačném konci šroubu a dal se na ostří barů. Projekce musí být striktně spadnout do díry. Pojistná matice díly, instalovat zásobník zaváděcí a můžete začít pracovat.

  Stojí za zmínku, že Grinder, bez ohledu na výrobce, je vyroben z odolného plastu. Jedním z nejpopulárnějších možností, zvýraznit společnost Moulinex brusku, Scarlett, Bosch, protože všechny navrhované modely jsou vysoké kvality, spolehlivosti a funkčnosti.

  V případě takového zařízení je startování motoru a začít, stačí stisknout tlačítko. Téměř všechny modely elektrických brusek myasopriemnik odnímatelná, která je důvod, proč, než začnete, ujistěte se, že dát. Souprava má speciální posunovač pro lepší a rychlé propagace výrobků na nůž.

  Povrch nože má speciální konvexní, což přispívá k lepšímu rozmělňování produktů.

  Návod: Jak zkompilovat ruční mlýnek na maso

  Musíte vědět nejen to, jak sbírat starý sovětský ruční mlýnek, ale také, jak rozebrat jednotku po použití. Po použití tohoto přístroje musí být důkladně vyčištěny od zbytků potravin. Kvalitativně umýt všechny podrobnosti, je nutné ji rozebrat, jak umýt poskládaný je přísně zakázáno.

  Od správnost montáže závisí na kvalitě mletí masa a jídlo připravuje,

  Zpočátku je nutné odšroubovat upínací matici, poté:

  • Vyjměte sítko a nůž;
  • Vyšroubovat šroubek a vyjměte úchyt;
  • Vytáhněte šroub z pouzdra.

  Všechny prvky jsou dobře promyje teplou vodou, může být doplněna o prostředek na nádobí a rozkládají je zaschnout. Nože nežádoucím omýt teplou vodou, protože to snižuje jejich ostrost. Mřížka může být očištěny od zbytků mletého masa s párátkem nebo zápasy. Pouzdro po čištění, je třeba důkladně omýt teplou vodou a otřete ručníkem.

  Po nějaké době se sestava ruční mlýnek na maso může to snadno, protože celý proces je pro automatismus. Poprvé, můžete použít podle pokynů, které byly dodány se zařízením, protože to bude určovat správnou instalaci dalších prvků.

  Tipy a fotografie: jak dát nůž v mlýnku na maso

  Navzdory skutečnosti, že proces montáže mlýnek je poměrně jednoduché, nicméně, to je důležité vědět, jak dát nůž, aby bylo možné pracovat se zařízením bez jakýchkoliv problémů.

  Navzdory jednoduchosti drtiče jednotky, na otázku „jak správně nainstalovat brusič nožů“ je velmi populární

  Nůž má poměrně jednoduchou strukturu a skládá se z:

  • Konvexní povrch;
  • Plochá část s břity;
  • Centrální otvor vytvořen ve tvaru šroubového hrotu.

  Při montáži ruční mlýnek na maso, je třeba si uvědomit, že nůž je vždy kladen na plochou stranou ven. V opačném případě se vrtulník bude jen dát tlak na maso, ale to není rozdrtit. Je-li vrtulník vybaven rotačním nožem, jeho instalace by také neměl způsobit potíže, protože jeho břity jsou velmi viditelné, a také musí jít ven. Pokud existují problémy s brusným výrobkem, musíte otevřít brusku a zajistit správnou instalaci nože a ostatních částí zařízení.

  Elektrické sofistikované modely mají trochu jiný algoritmus pro montáž, neboť jejich je dodáván se dvěma noži. Původ reverzibilní nůž je uložen na šroubu, následuje mřížky a poté druhý nůž je opotřebován, pak mřížky s menšími otvory a pouze po tom, že prstencový záchytný prvek je nosí.

  Jak sestavit ruční mlýnek (video)

  Montáž mechanického a elektrického mlýnku je poměrně jednoduché, což je nejdůležitější Provádíme veškeré krok za krokem, pomalu, pevně zabezpečit všechny používané předměty.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 1 = 1