Jak dát zástěru dlaždice v kuchyni

Jak dát zástěru dlaždice v kuchyni

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kuchyňská zástěra keramických obkladů a dlažeb s rukama

Práce kuchyňský kout - místo, které je více než ostatní v bytě, je předmětem různých typů kontaminace. Na stěně v blízkosti kamen, dřez a řezací stůl trvale uloženy tuku a saze pádu vodní paprsky. Pro udržení čistoty a komfort v kuchyni, musí být pravidelně čištěny, ale ne každý materiál bude tento test vydržely. To je důvod, proč je oblast s produkty obvykle čalounění dlažba. Pokud jste jen bude tato práce, náš podrobný návod k instalaci kuchyňské zástěry vám pomůže vypořádat se s ním odpovídajícím způsobem.

Keramické obklady: výběr a výpočet materiálu

Zástěry obklady - dekorativní prvek, který hraje důležitou praktickou funkci v kuchyni. Poskytuje v povlaku odolného pracovní zóny, která se nebojí vody, těžkých nečistot a vysokým teplotám. Vyložit kuchyňské zástěry můžete vlastnit, musí mít minimálně stavebních dovedností, mají potřebné nástroje a materiály. Musíme začít s výběrem keramických obkladů a výpočet jejich požadované částky.

Velikosti a barvy může být libovolná. V blízkosti dlaždice není vhodné použít v kuchyni to bude vypadat docela vhodné. Ideální rozměry -. 10x10 cm Jsou snadno se dá složit a vypadají velmi atraktivní. Barva je vybrán na základě společného stylu kuchyně - to by mělo harmonicky zapadají do interiéru, nedráždí oči a nebuďte příliš snadno znečištěn. Můžete kombinovat několik barev, dělat vložku s obrázky a tak dále.

Věnovat pozornost faktura Deska - je to lepší, že to bude hladké, prosklené. Vzhledem k tomu, nečistot a mastnoty nemůže jíst do nátěru, a vyčistit to bude mnohem jednodušší.

Na dnešním trhu najdete kartičku, která se objevuje v 3D-obraz. Tato zástěra vypadá velmi působivé, ale nejsou vhodné pro všechny styly interiéru.

Určit typ materiálu by měla vypočítat potřebné množství. Chcete-li to provést, je nutné pochopit, co bude plocha kuchyňské zástěry.

Vezměme si metriky:

 • výška desky - v průměru 50-80 cm (když můžete vyložit celou cestu do pracovního prostoru podlahy);
 • Panely by měly přesahovat desku stolu alespoň 15-20 cm - tím se zabrání hromadění nečistot a mastnoty v kloubech materiálů;
 • Délka sukně bude odpovídat velikosti pracovní plochy horizontálně - můžete ozdobit pouze část zdi, která sousedí sporák a dřez, nebo jej zcela kachlová.

Na základě těchto parametrů se vypočítá a celkovou plochou zástěrky pro definování požadovaného množství materiálu na základě velikosti zvoleného dlaždice. Zakoupení se doporučuje s marží přibližně 10%.

Poté, co udělal všechny výpočty a zakoupit požadovaný počet dlaždic, měli byste se starat o přípravu nástrojů a dalších materiálů, které pracují s. Potřebují při přípravě povrchu stěn - odstranit staré nátěry, jakož i přímo v procesu, kterým se zástěru.

Chcete-li pracovat potřeba:

 • Skla válečkové fréza - pro přesné řezání dlaždic, je-li to nutné;
 • rulety, na úrovni budovy a dálkové kříže;
 • stěrky - Čisticí švy (úzký) a těsnění (guma);
 • elektrická vrtačka s lopatkové míchačky - je vhodné, aby se roztok promíchal;
 • stěrkou pro aplikaci roztoku a následně srovnal to plavat.

Kromě nástroje potřebné na nákup pomocných stavebních materiálů. Patří mezi ně:

 • nátěr na stěnu - k zajištění kvalitní přilnavost k povrchu dlaždice;
 • kvalitní lepidlo;
 • vodotěsná malta.

Také, přemýšlet předem, jak budete vyložit zástěra. Nejekonomičtější a nejjednodušší možnost - standardní zdivo v koupelně nebo v šachovnicovém vzoru (střídavý barev). Cihla nebo diagonální - časově náročný proces, který je velmi obtížné, aby se sami.

před jak dát dlaždice, je třeba pečlivě připravit povrch stěn - pro odstranění starých nátěrů, opravil veškeré nesrovnalosti. Naneste tmel. Je vhodné vyčlenit pro tyto procedury denně, a během této doby nebude spěchu, aby se všechny přípravy.

To zahrnuje následující kroky:

 1. Škrábání stěny - odstraňování starých povrchových materiálů:
 • Tapety odstraní špachtlí s jejich zvlhčení vodou;
 • dlaždice rozebíratelný kladivo;
 • barva může být odstraněn pomocí speciálního rozpouštědla nebo improvizovaných prostředků (teplo sušičku a odstranit špachtlí).
 1. Eliminace nesrovnalostí díry, hrboly - ujistit, že omítka jinde nebude rozpadat, a kabát stěny rovnoměrně tmel pomocí úzkého špachtle.
 2. Podívejte se na rohy, které se budou podílet na instalaci zástěru - musí být dokonale rovná.
 3. Po vysušení putty, aby zářezy na zdi - to přispěje k lepší přilnavostí drapáku.

Bezprostředně před pokládkou zástěra dlaždice - pár hodin do práce, dát na stěnách speciální pronikající základní nátěr.

Také se ujistěte, dělat značení na zeď:

 • zkontrolujte dolní a horní hranice budoucího zástěry;
 • opravit jim proužky (ploché kusy dřeva), horní by měla být mírně nad hranici - rozpětí na švu.

Zvlášť důležité označit spodní hranici, a zajistit, že se nepohybuje ven, jinak se celý zástěru zhatí nebo nefunguje.

Po dokončení všech přípravných prací se může začít master - pro přípravu roztoku lepidla a místo dlaždice.

Provoz začíná přípravou roztoku lepidla. Je-li odbavovací ploše velký, je lepší mix části, aby se zabránilo vysychání.

Uvidíme, jak se připravuje:

 • Nalít do čisté kbelíku s vodou a nalít suché směsi - důkladně promíchejte, aby hrudek téměř pryč;
 • se vrták lopatkové míchačky a přivést lepicí hmoty, k homogenitě;
 • roztok stát po dobu 15 minut a opět se promíchá.

Nezapomeňte, že kuchař lepkavá roztok bezprostředně před pokládkou dlaždic.

zvážit, jak dát zástěru dlaždice v kuchyni nezávisle na sobě. Chcete-li to provést, postupujte určitou technologii a musí splňovat určité nuance, vyznačených.

 1. Definujeme výchozí bod. Položení dlažby Může začít od rohu - pokud je kuchyňský kout nebo centrum - v případě, že rohy jsou pokryty kuchyňský set. Direction - zdola nahoru.
 2. Naneste roztok lepidla na stěnu zubovou stěrkou nahoru.
 3. Podobně, lepidlo se nanáší na samotné dlaždice a distribuci jeho ozubenou stěrkou pro vytvoření drážky.
 4. Dáváme dlaždici na zdi tak, aby jeho okraj byl směrován do profilu a poté sladit - jako první po ruce, pak úrovně budovy. My upevnit dlaždice s gumovou paličkou - je nutné srážet mírně lepidlo.
 5. Nainstalovat vzdálené kříže do mezer mezi dlaždicemi - oni potřebují dostat stejné šířky spáry. Takže si nenechte přehradu nebo šíření sérii.
 6. Pravidelně přestat s houbou k odstranění přebytečné lepidlo z povrchu dlažby - Po dokončení by to bylo problematické.
 7. Nezapomeňte zkontrolovat, zda spojky vyklouzla - to se provádí pomocí vodováhy. Pokud je to nutné, opravte ji, dokud lepidlo neměl čas zcela vyschnout.

Poslední řada tašek otočí téměř vždy mimo neúplný, a proto vyžaduje ořezávání dlažby. Řez materiál by měl být pouze na zadní straně dlaždice nebo skla řezačky.

když kuchyňské zástěry dlaždice připraveni, nechte jej zcela vyschnout a nakonec zapadl. Bude to trvat asi jeden den. Poté můžete začít konečný vzhled - injektáže.

Vysušené desky by měla vyčistit prach a nečistoty. K utěsnění spár mezi dlaždicemi pomocí speciální nepromokavé napájení float prostředky. Tato suchá směs, která se ředí vodou na pastu. Použijte ji s gumovou stěrkou boční pohyb a podélný vyrovnán. Po nějaké době, po vysušení malty (20 minut), by měly být pečlivě uhladí vlhkou houbou.

Po vysušení na odbavovací povrchu může zůstat „křída“ patiny. Odstranit to může první tuhou houbu, měkký hadřík a pak několik hodin po injektáži.

Kachlová kuchyňský pracovní plocha vypadá hezky, elegantní a čisté. Vzhledem k tomu, tento materiál je přirozené, že se vztahuje na stěnách může „dýchat“, a tím i vlhkosti a vlhkost se nebojí. Obrovská škála keramických dlaždic vám umožní zvolit možnost, tu správnou velikost, barvu a texturu jakéhokoliv kuchyňského interiéru. A navrhli jsme pokyny na pomoc efektivně a bez problémů položit kuchyňské zástěry, bez pomoci odborníků.

Udělejte si kuchyňskou zástěru dlaždice

Kuchyňskou zástěru, je možné a nutné experimentovat. Ten může být ozdobou místnosti, a musí být v souladu s ostatními prvky, a naopak, stala nezbytnou zázemí pro náhlavní soupravu. Keramická dlažba je spolehlivý, odolný a snadno nahradit část prostoru.

Pracovní povrch stěny a vedle ní při vaření potravin jsou vystaveny působení vody, oleje, páry. To vše se může rychle zkazit vzhled obrazovky a její vnitřní strukturu. Tak se postarat o řádnou ochranu povrchu.

používat plastové desky, umělý kámen, sklo pro výrobu zástěry. Tyto materiály, samozřejmě, pro jejich vlastní dobro, ale také různé nevýhody. Plastový jí tuk a může roztavit, desce panel zvedne hodně místa, kámen je drahá a poměrně těžký, sklo vyžaduje neustálou péči a může zlomit.

Zástěra dlaždice je schopna chránit zeď a za ní je mnohem snazší údržbu.

Keramika bude praktické a odolné obložení

 • síla;
 • spolehlivá ochrana;
 • trvanlivost;
 • nebojí vody, tepla, páry;
 • šetrnost k životnímu prostředí;
 • požární bezpečnost - nehořlavý a může omezit požár;
 • dekorativní;
 • Je směsí dobře s ostatními prvky interiéru a orientace;
 • řada řešení, jedinečnost;
 • vyhlídka dělat všechno s jejich vlastních rukou;
 • široký cenové rozpětí;
 • snadná údržba;
 • povrchová oprava (může být úhledně nahrazen prasknutí nové dlaždice).

Zástěra shift aniž by to ovlivnilo zbývající část obložení

 • chirurgické údery nebezpečné pro desky, protože vedou ke vzniku trhlin a čipy;
 • zůstat na lesklé povrchové škrábance z drsné abrazivní při čištění;
 • v kloubech mohou hromadit nečistoty, mastnotu a bakterie rostou houby;
 • Na leštěných dlaždic viditelných spreje, a na hrubé nečistoty hromadí, což je obtížné vymazány.

Předtím, než si vytvořit svůj vlastní zástěru, v kuchyni dlažba, je třeba se postarat o výběru optimálně vhodného materiálu.

Parametry, které nutně by měla věnovat pozornost:

 1. Technické údaje. Panely by měly poskytovat ochranu před znečištěním, ale to není velký mechanické zatížení, takže nemusí být nutně vybrat drahé dlaždice MPE. Ale dopad bude jistě obrovské plus, protože může dojít k poškození nádobí při vaření.
 2. Typ materiálu. Jmenovitě konkrétní podobu tašek: dlaždice, teraso, slínku, atd V tomto případě je důležitým faktorem je zejména údržba a čištění ...
 3. Barvu. Vizuální vjem povrchu. Vybrat dlaždice, které potřebujete, aby se organicky v kombinaci se všemi detaily v interiéru z headsetu a stěn, podlahy a dokončovací práce s malými ornamenty.
 4. Druh povrchu. Zde si můžete vybrat, co budete potřebovat: estetika, použitelnost nebo najednou. Lesklá dlažba vypadá moderně, ale vyžaduje neustálou jemnou péči. Matné povlaky skrývají znečištění, ale jsou hůře čistí. Stylový vzhled s texturou vlnitý dlaždice, ale stojí za to, že časté vaření je potažena vrstvou tuku hluboce zakořeněné.
 5. Velikost. V závislosti na rozměrech prvků mohou jak rozšířit prostor, odložit na zeď, a naopak zdůraznit nedostatek místa. Čím menší kuchyně, tím menší by měla být trim.

Za prvé, zvažte nastavení barev. Klasiky žánru - univerzální bílé dlaždice.

Obvykle kuchyňské zástěry vyzvednout, se zaměřením na prodejní pult, fasády nebo protější stěně.

Pokud je výkon jedné barvy si myslíte, nuda, přidejte jasné akcenty. Původně vypadá kombinace několika barev, to dopadá jakousi duhu. Na neutrálním pozadí, aby se kontrastní vložky nebo přidávat dekorativní prvky. Chcete-li ozdobit zeď obraz, vybrat dlaždice s obrázkem nebo provést Fotoprint s příjemným obrazem.

S ohledem na rozložení, je třeba se zaměřit na velikosti zdi. Pokud je plocha umožňuje, že je možné omezit konvenční jeden.

Módní trendy také vliv na design kuchyně - moderní interpretaci prostoru designu

Chcete-li maximalizovat prostor, použijte následující postupy:

 • stohování obdélníkové fragmenty horizontálně;
 • vertikální poloze pro rozšiřování zástěry na výšku;
 • obvod předpětí.

Lepit malé obdélníčky na principu cihlové zdi. Neobvyklé a stylový vzhled zástěra, skládající se z různých velikostí a barvou fragmentů, uspořádané v určitém pořadí, čímž se vytvoří zajímavý vzor nebo ornament.

Pokládání obkladů a dlažeb na odbavovací ploše - komplex prací na plánování, výběr materiálů, nástrojů a povrchů. Poté, co jste si koupili vše, co potřebujete, začít připravovat zdi.

Všimněte si, že by pravidla celého procesu se provádí před instalací nábytku.

Za prvé, vyjměte starou podšívku. Po tom, aby všechnu špinavou práci: v případě, že je potřeba vyměnit elektroinstalace, výstupní zásuvky a vypínače. Dále pokračujte vyrovnání povrchu. Wall omítnuté a nátěrem. V případě vážných nedostatků, kromě začátku a konce použití tmel odolávající vlhkosti a sádrokartonové desky. Úhly tvořeny kovovými částmi a mřížky.

Protilehlé vyžadují přípravu a úpravu povrchu

Dále pokračujte rozvržení zástěra. Zpočátku, dolní mez je určena, jeho poloha je závislá na výšce desky, ale standard je považován za 70 cm od podlahy. Na horním řádku se koná na 70 cm nad první značkou. V místě umístění varné desky a napínání musí měřit směrem vzhůru kolem 80 cm a přidá se 5 cm na každé straně. Všechny linky by měly být zobrazeny v úrovni. Před čelí obkládaček je třeba dále zpracovávat antiseptické impregnované a nátěrem.

Jak položit dlaždice v kuchyni, aby hladký čistý zástěru:

 1. Spusťte instalaci ze spodního úhlu, což je nejvýraznější.
 2. Změřte přibližnou polohu regulačních dlaždic a provést příslušnou značku.
 3. Připraví se lepidlo nebo cement. Musí být aplikován na zdi, vyrovnávací vrstvy přibližně 8-12 mm zubovou stěrkou. Nepoužívejte jen hodně směsi, jak to rychle tvrdne.
 4. Zahájit pokládku dlaždice v závislosti na zvoleném režimu. Mezery mezi prvky, by měla být 2-4 mm. Být stejná po celé ploše zástěry, pomocí karet-kříže.
 5. Zpočátku se vešly celé kusy. Sledovat hladiny.
 6. K utěsnění spojky prostuchite dlaždic gumovou paličkou.

Zařízení zástěra tašek vyrobených tradiční technologií

Buďte si vědomi toho, jak konstrukci kloubů. Pro zpracování použity alabastru nebo speciální malty. Univerzální provedení - bílá, ale můžete najít i tmel s vhodným odstínem barevného schématu.

Epoxidy - to je ideální ochrana.

Poté, co jste vložili obklady, opláchněte čisticí prostředek. Dále pomocí gumové stěrky pečlivě aplikovat pastu na švech. Pro ochranu před vlhkostí zacházet s jejich speciální odpuzující kapalinu.

Po malta je zcela suchý, vyzbrojený houbou a lehce odstranit zbytky tmelu a jiných nečistot. V případě, že povrch je lesklý, není těžké. Hrubý dlaždice těsnění maskovací pás podél obrysů švech v kroku aplikací směsi.

Do kuchyňské zástěry dlaždice sloužil více než jeden rok, je třeba se postarat o něj po celou dobu provozu.

 • Utírat dlažbu po každém vaření na sporáku, zatímco tuk není zmrazena a není zakořeněn.
 • Péče používají želatinové čistící prostředky a spreje.
 • To není doporučeno umýt lesklý povrch štětcem, houbičkou, a to pouze měkkým hadříkem.
 • Pravidelně aktualizovat a křoviny švy zálivka vrstvu. Kromě toho můžete provést přepracování antiseptikum.
 • Snažte se nedotýkat zástěru ostré tvrdé předměty, aby nedošlo k poškození povrchu.

V souladu se všemi doporučeními, budete spokojeni s prací, a stěna bude chráněna před působením vody a tuku. Pravidelné čištění a pečlivé zacházení se prodlouží životnost materiálu.

Dlouho jsem přemýšlel o tom, co dělat zástěru a nakonec se rozhodl, že deska je nejlepší. To může být promyt a v případě, že.

Materiály kopírování stránek je povoleno pouze v případě, aktivní odkaz na zdroj.

Jak položit dlažbu v kuchyni zástěry

Aby oprava nezpůsobuje negativní emoce, že je lepší, aby jej svěřit do sebe. Zvlášť se to týká v kuchyni, kde je obzvláště důležité, přesnost a spolehlivost. Keramická kuchyně zástěru s vlastníma rukama, není tak složité, jak by se mohlo zdát na první pohled. Pro co nejlepší výsledek je nutné brát v úvahu nuance každé pracovní fáze. Kde případně být profesionální. Dodržování určitých pravidel, pak se může pyšnit konečného výsledku.

Aby bylo možné správně umístit kuchyňskou zástěru, je důležité, aby rozhodly o jeho velikosti a designu. To umožní, aby interiér jedinečný a vizuálně zvětšit prostor místnosti. Volbě materiálu je třeba vzít v úvahu celkovou výšku zdiva. Chcete-li to provést, můžete provést předběžné skici, které činí všechny nuance designu, rozmístění dlaždic z důvodu své velikosti a designu.

Výška blikání závisí na konstrukci. Pracovní plocha často přichází na zem a zpoza stolu půjde minimálně 20 cm.

Pokud máte schopnosti a znalosti programování softwaru, můžete použít počítačové programy (Corel, Draw) a vytvořit jedinečný design. Po vymezení množství materiálu založeného na ploše zástěry lze spustit.

Deska, která je vyrobena z desky, je dnes nejpopulárnější materiál pro zástěru. Jedná se o univerzální a je odolný vůči nečistotám, vlhkosti, vysokým teplotám. Pokud je to docela snadno se udržuje. A díky rozmanitosti palety barev a barvy se dokonale hodí do každého kuchyňského interiéru.

Dlaždice se vyrábějí v různých tvarech. S cílem vytvořit atmosféru pohodlí a harmonie při výběru barev je lepší dát přednost pastelových odstínech skupiny.

Při výběru dlaždic je důležité vzít v úvahu jeho velikost. Navzdory tomu, že velká část práce méně, nejkrásnější vzhled je zástěra dlaždice malé velikosti. Kromě toho, tyto rozměry umožňují zástěra dekorovat různé vzory, mozaiky a jejich kombinace. Optimální Cílem je dnes velikost dlaždice čtvercového tvaru žebra 10 - 15 cm.

Aby bylo možné pečovat o zástěru byl tak jednoduché, jak je to možné, je lepší zvolit materiál s hladkou povrchovou strukturou. To umožňuje bez námahy znečištění natáčení, vrací zástěra reprezentativní vzhled.

V práci je důležité vzít v úvahu dodávky materiálu. Často dlaždice mohou mít manželství. Ořezáním nelze vyloučit, čipy, a proto se materiál obvykle přijímají s rozpětím 10% požadovaného množství.

Materiály a nástroje pro práci

Než začnete, budete muset připravit potřebné materiály a nástroje. U základních složek patří:

 1. Primer. S tím zajišťuje bezpečné uchopení povrch vložený dlaždicemi. Tou nejlepší volbou, že odborníci doporučují, je považován za základní nátěr hlubokého proniknutí.
 2. Lepidlo. To musí být vysoce kvalitní s datem rezerv. Do práce nemusel přizpůsobovat, je nutné zakoupit lepidlo osvědčených firem (Ceresit, Eunice, Bolars). Pro větší pevnost, můžete přidat PVA lepidla.
 3. Lžíce směsi by měl být vodotěsný a švy nutné uvést krásný jednotnou tloušťku a objem. Vzhledem k barevným malty můžete vyzvednout směs v jedné barvě s dlaždice.
 4. Zubovou stěrkou (distribuce lepidla).
 5. Úzká špachtle (sada lepidlo).
 6. Ruleta.
 7. Skla válečkové fréza (snížit požadovanou velikost) nebo dlaždice.

Sekundární zařízení zahrnují:

 1. Centruje na maximální přesnost shody se vzorem a vzdálenosti mezi dlaždicemi.
 2. Elektrické vrtačky (hnětení řešení).
 3. level budovy.
 4. Pěnové houby (k odstranění přebytečného lepidla na obklady).
 5. Pěnový váleček.

Primární fáze práce je připravit povrch. Za prvé, které jsou nezbytné k úplnému odstranění starých nátěrů. Typicky je to provedeno pomocí razníku, pak pískované ke stěně omítkové vrstvě.

Potom se stěna je aplikován mělké zářez pro maximální přilnavost lepidla s povrchem. Počet nadsechek je asi 200 kusů. 1 meter čtvereční.

Dalším krokem v přípravě stěny je zpracování potřebného prostoru se speciálním nátěrem. Pro jednotné uplatňování primeru ke zdi, můžete použít pěnový váleček. Po zpracování má stěna vyschnout.

Před tím, než přímá pokládka kuchyňské zástěry musí platit značení, které Označte horní a dolní meze, fixační popruhy na nich. Horní pásek je stanovena na 0,5 - 1 cm nad cílovou hranici. Tato rezerva je nezbytná pro horní šev.

Zvlášť přesně je třeba posílit spodní lištu. To je způsobeno tím, že v průběhu kterým se dlaždice není sklouzl a měl jasné a přesné hranice. O tom, jak správně položit první řadě bude záviset na veškerou práci. Jestli je to nejkrásnější a hladké, bude zástěra vypadat, jako kdyby dělal na vysoké úrovni profesionální. Jakýkoli posun nebo posun mohou narušit celý druh.

 • Vzhledem k tomu, lepidlo je omezena na životním cyklu, musí být připravena bezprostředně před uvedením nějaké zástěru.
 • Aby se získala homogenní hmota, nádoby musí být čisté. Hotové suchá směs se smíchá s vodou v poměrech uvedených pro lepidla balení.
 • Chcete-li získat homogenní pasta bez hrudek, můžete použít vrtačku se speciální tryskou.
 • Po míchání roztoku musí stát po dobu asi 10 minut, načež se znovu míchá. Nyní můžete vyložit obklady.

Tento proces je zvláště důležité a je prováděna s přihlédnutím k určité nuance. Začíná se na nejvhodnějším úhlu zespoda. Za prvé, nanese lepidlo na stěnu špachtlí a sladit úzký tloušťka vrstvy ozubený nástroj. V tomto případě jsou vytvořeny drážky.

Není nutné aplikovat lepidlo po celém obvodu zástěry. Pokud vložili přes rozlehlou oblast, lepidlo vyschnout a dlaždice nejsou přilepeny k němu.

Nováčci lepší namontovat zástěra poryadnym cestu. Spodní okraj dlaždice by měly být směrovány na spodní liště (profil). Položil několik rukou, které chcete zarovnat, a pak kontrolovat pomocí vodováhy. Při kontrole správné chybu. Stack polotovarů rovnoměrně lisování na dlaždice. To umožní lepidlo obléhat a pevně jej zajistěte dlaždicemi.

V případě, že dlaždice leží šikmo, až lepidlo zaschne, může být odstraněna, odstraňte lepicí vrstvu a uložené.

Po skončení první série mu dát šanci vyschnout. Pokud tak neučiníte, velké riziko převrácení v další sérii.

Pro maximální přesností vzdálenost mezi dlaždicemi jsou nastaveny v odlehlých křížů. Mohou mít různé velikosti a jsou zvoleny v závislosti na větší velikosti dlaždic. Optimální velikost křížů, což ve švech identity je 2 mm.

Po uvedení několika dlaždice, s jejich zbytkem povrchu lepidla musí být odstraněny. Pokud si to po zaschnutí lepidla, mohou zůstat. Lepidlo by mělo být odstraněno pečlivě a nepohybuje zároveň položené řady.

Periodicky, je důležité zkontrolovat funkčnost pomocí vodováhy. Kromě toho, lepidlo musí být dobře promíchány a ne ho nechat vyschnout. Kříže jsou vloženy mezi dlaždicemi, kterým křižovatka švy. Takový přístup bude fungovat jako přesné. Tloušťka švu má stejnou délku a šířka.

Po skončení dlaždice musí být zcela suché. Tento proces obvykle netrvá déle než jeden den. Pak je to konečná fáze - tření švy.

Švy jsou považována za zranitelná část odbavovací plochy. Proto je pro maximální odolnost a příjemný vzhled kuchyně zástěře nutné zvolit výrobce k produktu důvěryhodný. To se nedoporučuje, aby přepsat svou bílou spárovací hmoty. Na bílém pozadí znečištění z vaření může být nejlépe vidět.

Směs se zředí vodou na konzistenci uvedených pokynů. Před zpracováním otřete spár mezi dlaždicemi před prachem, které zbyly po instalaci.

Chcete-li provést tento úkol, je lepší použít gumovou stěrkou. Směs se vtírá ve směru podél a kolmé na jednotnou injektáže. Tato fáze je velmi důkladná a vyžaduje méně péče a přesnost. Jinak švy se bude lišit, a typ zástěry ztratí přitažlivost.

Typicky švy sucha po dobu jedné hodiny. Poté, co že je můžete zkrátit špachtlí a otřít suchým nebo vlhkým hadříkem.

Pro více lesku a spolehlivost může být pokryta švy se speciálním lakem. Tím se značně zjednoduší péči o pracovním prostoru, a klouby si již zachovávají svůj původní vzhled. Zvláštní vlastnosti laku zabrání pronikání vlhkosti a tuku kloubů.

Odstranění původní nátěr, je třeba nahlížet na povrch. Je-li zjištěno, plísně či plísně, před pokládkou nové dlaždice, které mají být zpracovány fungitsitom zdi. Má anti-korozivní vlastnosti a nedovolí houba šíří.

V případě, že zástěra přesune na další zdi, to je důležité sladit roh. Potom můžete naplánovat zářez, co nejblíže k pomoci připojit kloubů.

Nejjednodušší a nejpohodlnější použít materiál bude tvořit čtvercový okraj s ne více než 15 cm.

Chcete-li oříznout obklady, by mělo být provedeno na zadní straně obrobku. Máte-li provést tento postup na přední straně, dlaždice může prasknout kdekoliv. Proveďte potřebné otvory a vyvrtejte ze zadní strany.

Instalace každého zástěra závisí na jeho konstrukci. Je-li deska umístěna na středu výpalků budou umístěny na okrajích. V tomto případě musí být stejné velikosti. V případě provedení s úhlem je třeba, aby ji přes okraj. V tomto případě budou přířezy být umístěn v rohu, kde jsou méně viditelné.

Papír nelze použít lepidlo vyschla, protože nemůže být zředěna vodou, a jeho adhezní vlastnosti jsou ztraceny.

Všechna práva vyhrazena, 14+

Kopírování materiálů stránek je možné pouze v případě instalace aktivní odkaz na našich webových stránkách.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 5