Jak demontovat konzolu

Jak demontovat konzolu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak demontovat dálkového ovladače televizoru?

Jak demontovat dálkového ovladače televizoru?

Jakékoli konzole ucpávají dálkového ovládání a ke změně programu nebo vypnutí televizoru po delší dobu, je nutné stisknout příslušné tlačítko. Na tom není nic zvláštního na tom, že konzola je ucpaný. Nečistoty, které se postupně hromadí na čipu, není správně stisknutím tlačítka. Jako výsledek, můžete přemýšlet o koupi nové konzole, nebo rozebrat zařízení přivést ji zpět k životu.

Potřebujeme malého šroubováku. Za prvé, vytáhněte baterie z dálkového ovladače. U některých modelů konzol v prostoru pro baterie najdete šroubky, které jsou odpovědné za stanovování horní a dolní části těla. Pokud je vaše konzola se vztahuje právě k tomu, že je nutné vyzbrojit pomocí šroubováku a vyjměte šrouby. Pokud tyto nejsou k dispozici, znamená to, že tělo má západku.

Vložte šroubovák do místa, kde se připojí k trupu. Poddenem šroubovák nahoře nebo dole a rozebrat konzole. Tímto způsobem můžeme vidět, že uvnitř tří hlavních částí: • pouzdro; • IC; • Gumové těsnění

Podívejte se na čipu. Jako jeden z hlavních důvodů pro poruchy lze nazvat konzolí časté používání, a tím vymazání vodivé rozprašování na knoflíky nebo čipu. Pokud bylo zjištěno, že non-vymazány postřik se objevil pod bahnem, dálkový ovladač může být přivedeni zpět k životu.

Vezměte čisticí roztok a otřete čip. Odstraňování nečistot na panelu karoserie a gumové těsnění. V případě, že dálkový ovladač je příliš špinavá (jako je tomu u mnoha letech jeho použití v celofánu), pak pečlivě vymýt vodou, každou část, samozřejmě s výjimkou čipy. Hlavní věc je, že předtím, než budete sbírat dálkový ovladač, budete muset vyschnout i jeho částí. V opačném případě může být vyvolána procesy oxidace.

Jak demontovat konzoli?

Každý dům má zařízení, které funguje pomocí dálkového ovládání. V průběhu doby, konzola může dojít z různých důvodů. A aby se opravit nebo vyčistit přístroj bude muset rozebrat.

Chcete-li provést tento postup, budete potřebovat pouze malý šroubovák nebo kuchyňský nůž (nejlépe tupý).

 1. Než začnete, vyjměte z něj baterie nebo akumulátory, přístroj otevření zadního krytu.
 2. Pokud se přihrádka baterie blokovací spojovací prostředky jsou - tak vzdálené rozebrán jejich vyšroubování. Stačí odšroubovat šrouby nebo šrouby rozebírat skříňku. Alternativně, horní a spodní části skříně jsou propojeny vnitřními prvky uchopení.
 3. Vložte šroubovák do křižovatky částí těla a opatrně nadzvedněte jeden z nich, zároveň uvedení dost úsilí.
 • Nevýhodou této metody spočívá v tom, že existuje riziko poškrábání panelu karoserie nebo dokonce rozbít patentky. Proto, pokud nechcete kazit estetický vzhled přístroje, použijte nástroj plastový nebo gumový;
 • Před demontáží zařízení, lůžka bílý list papíru, aby se zabránilo ztrátě malých částí;
 • V přítomnosti spojovacích pamatovat jejich umístění, jak může být potíže v průběhu další montáže;
 • Pokud jsou baterie v oxidovaném stavu, že je třeba, aby je nahradili. Pokud je to možné, použít dobíjecí baterie (nejsou přístupné k oxidaci a mají dlouhou životnost). Pro správnou funkci panelu také nutné vyčistit kontakty a odstranění nečistot;
 • Pokud víko prostoru pro baterie je rozbité, to je nejlepší, aby jej nahradit;
 • Buďte opatrní s malými díly a čipy.
 1. Vyjměte baterii nebo baterie z prostoru pro baterii a demontáž zařízení podle výše uvedeného schématu.
 2. Demontovat zařízení sestává z tělesa, a mikroobvod pryžového těsnění s tlačítky pro ovládání. Všechny prvky je třeba pečlivě vyčistit.
 3. Opatrně odstraňte nečistoty z čipu pomocí měkkým hadříkem s čisticím roztokem (můžete použít malé množství šamponu, mytí nádobí nebo obyčejné mýdlo). V žádném případě nepoužívejte tvrdé kartáče a houby, protože by mohlo dojít k poškození čipu postřik, který ovlivňuje výkonnost na dálkovém ovladači. V krajním případě je možné vyčistit okruh ručně. Pro dosažení nejlepších výsledků je mycí prostředek může být nahrazen alkoholem (Kolín, vodka a jiné kapaliny obsahující alkohol nezapadá). Při práci neplatili příliš mnoho zalévání. Po zákroku, důkladně vysušte schéma (s fénem).
 4. Gumové těsnění a pouzdro může být čištěn nečistot a mastnot pomocí mycí prostředek pod tekoucí teplou vodou. Psaní součásti důkladně vysušit, aby se zabránilo rychlé oxidaci vnitřních kontaktů dálkové nebo nesprávné provozování zařízením (vysoušeč vlasů nebo suchou část baterie).
 5. Poté shromáždí dálkový ovladač, vložte baterie a zkontrolovat účinnost zařízení.
 6. Pokud některé z tlačítek nefungují, pak problém není v blátě. V tomto případě je potřeba vyměnit vadné klíče. Pro vyřešení tohoto problému musíte koupit sadu na opravu (můžete koupit v oddělení domácích potřeb). Sada obsahuje nová tlačítka a silikonového lepidla. Přilepit na tlačítko nahradit staré na gumové těsnění a nechte zaschnout.

Mimochodem, správná funkce dálkového ovládání závisí na konfiguraci. Tipy pro automatické a ruční ladění hledat v našem článku Jak nastavit univerzální dálkový ovladač.

Pokud váš přístroj porouchá úplně a vyčistit to pomůže vrátit dálkové ovládání, nespěchejte na nákup nového stroje. Obvyklých improvizované znamená, že můžete vytvořit nové zařízení s rukama nad hlavou. Jak - přečtěte si článek Jak si dálkové ovládání.

Jak demontovat dálkovým ovladačem televizoru LG

To může být popsán jako příklad řadě případů, v důsledku čehož je dálkový ovladač televizoru budou muset opravit, ale spojuje je je jedním z faktorů pro start přístroje musí analyzovat a aby to nebylo tak jednoduché. Mnoho modelů konzol obecně shromažďovány bez použití šroubů, takže největší výzvou v procesu demontáže lze považovat za hledáním spojovacích prvků.

Zkoumejme krok za krokem, jak k otevření konzole od televizoru LG tak, aby nedošlo k poškození těla a nejdůležitější čip, protože v tomto případě je plně funkční a bude odmítají muset koupit novou.

konzola lg, Jak rozebrat: Návod

Za prvé, je třeba odebrat panel baterie, aby to nebude dělat velké úsilí, najdete je pod zadním krytem zařízení. Pod kapotou najdete šroubky, které je nutno odšroubovat. K tomuto účelu je nutné použít malý šroubovák. Poté by se měl pokusit oddělit dvě poloviny případu od sebe. V závislosti na konkrétním modelu dálkového ovládání se může lišit rovněž zahrnovat způsob odstranění v některých případech postačí k posunu nahoru a bude otevřena do konce návštěvy k dalšímu kroku.

Užitečné v případě, že vzdálený na TV lg šrouby nepřítomné. V tomto případě je část těla namontován na západku, která, pokud je otevřen, musí být jako čisté. Musím říci, že ruce tento postup jistý nefungují, budete muset použít speciální nástroj. Jako takový nástroj se hodí zaoblený, tupý nůž, s výhodou plast, kov sám o sobě může poškodit jak kryt dálkového ovládání, a západku, která je dále v blízkosti to už ne obrátit.

To je zajímavé: Master servisní střediska otevřel složitý ovládací panel modely kabiny pomocí mince, ale taková manipulace vyžaduje zručnost a zkušenost.

Jak demontovat panel z Televize LG zdá být vyřešeno, je dalším krokem je získat čipové zařízení. Obvykle tato část konzole není fixní, ale je pevně stanovena ve speciálních drážkách, takže obvod může být jednoduše odstraněn z nich. Nejdůležitější věc není dát čip na pevné a ještě znečištěný povrch, to by ji ublížit, je nejlepší položit speciálně připravenou tkaninu, aby se zabránilo nepříjemné následky.

Opravu dálkového ovladače televizoru lg vlastníma rukama

Hlavní část poruchy v dálkovém ovládání je připojen k nedbalosti uživatele, rozlil pití na zařízení, například, může mít vliv na provoz čipu. V takové situaci může pomoci čistící okruh s alkoholovém roztoku.

Nejlepší variantou rozhodnutí bude vztahovat na servisního střediska LG, kde většina přesně diagnostikovat problém a problém vyřešit.

K čištění ovládacího čipu dálkový, budete muset provést několik jednoduchých manipulací:

Chcete-li začít demontovat konzolu, postupujte podle pokynů od začátku tohoto přezkumu dal čip zařízení do bezpečné oblasti, vytažením ze skříně a oddělení gumovou část s tlačítky. Dalším krokem je čištění sám. Pro tento účel se čistý alkohol, nebo kapalinu s podstatným obsahem ní. Čistou utěrkou, otřete alkoholem a důkladně vysušte obvod.

Nyní můžete vybírat přístroj zpět a podívat se na to, všechno musí fungovat správně. Někdy self-interference může jen ublížit, takže pokud si nejste jisti, ve své schopnosti, neprodleně kontaktovat specializovanou opravnu.

Přidat komentář

 • 10. 2017 (13)
 • 09. 2017 (48)
 • 08. 2017 (56)
 • Července 2017 (3)
 • Jak stojí LG - Oct 08, 2017
 • Jak nastavit dálkový ovladač k televizoru LG - 06.10.2017
 • Jak odemknout dálkovým ovladačem televizoru LG - 06.10.2017
 • Jak nastavit čas na LG - 06.10.2017
 • Jak konfigurovat Home Media UPnP server DLNA TV LG - X 04, 2017

10% husky

informace

Obraťte se na servisní středisko společnosti LG pro opravárenské služby profesionálů, najdete adresy v kontaktech.

* Všechny názvy společností a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků a jsou použity na místě pouze za účelem přezkumu. Použití těchto materiálů, aniž by byly určeny jako zdroj odkaz na http://lg-helpers.ru/ zakázáno.

Informace na této stránce nepředstavuje veřejnou nabídku. Tato stránka je pouze pro informační účely a mohou obsahovat chyby

Leave a Comment

Your email address will not be published.

91 − = 90