Jak demontovat pračky Samsung videa

Jak demontovat pračky Samsung videa

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Demontáž praček

Dobrý den, milí čtenáři. V tomto článku najdete návod na vlastní demontáži pračky. Mnoho modelů praček od různých výrobců mají podobnou strukturu. A po přečtení tohoto článku se dozvíte, jak rozeznat s rukama stroje s frontální nakládkou (Hansa, Indesit, Sumsung, LG, Simens, atd.).

Samozřejmě, některé modely budou mít své vlastní charakteristické rysy. V některých z nich bude používat jiné upevňovací prvky nebo vzhled částí nebo jiné drobné předměty. Ale obecně jejich struktura je podobná, takže s využitím těchto tipů, můžete provádět demontáž pračky.

Rozebrat pračku, potřebujeme nástroj. Většina nástrojů potřebných téměř v každé domácnosti. Pokud najednou, každý nástroj chybí, pak si můžete koupit v obchodě, nebo požádat souseda, na chvíli.

 • Phillips a plochý šroubovák.
 • Sada klíčů různých velikostí.
 • Hammer.
 • jednoduché kleště, ohnuté kleště, kleště, kleště, případně kleště. Všechny tyto nástroje by měly být izolovány.

Než začnete s demontáží doporučujeme shromáždit všechny potřebné nástroje. A jen aby se ujistil, že jsme odříznuti náš stroj z vody a elektřiny.

Plánujete-li pak vyzvednout auto zpět, můžete vyfotit zvlášť komplikovaným místě upevnění, spojovací dráty a dalších částí. To vám pomůže v sestavě.

Odstraňte přední stěnu pračky

Root rozebírání zařízení musí být z horní části krytu. To znamená, že s víkem. Je připevněna pomocí dvou šroubů vzadu. Nasadit uvolňování • křížový šroubovák. Jakmile uvolněné šrouby, musíme tlačit víčko z lícové straně vozu v jeho zadní stěně. Poté, co jsme jej odstranit.

Dále odstraňte dávkovač. Většina značek praček, jak to udělat, musíme kliknout na bod ve středu plastového zásobníku a vytáhněte ji směrem k sobě.

Pak musíme odstranit šrouby upevňující ovládací panel.

A jemně oddělit a dát ho na horní část pračky tak, že to není v rozporu s námi. Některé modely mají servisní hák, kterým jsme ho můžete pověsit na horní části boční stěny.

Nyní odstraňte spodní panel. K tomu je třeba odstranit šrouby upevňující jej. Dále se postupuje, aby se odstranily poklop pryžové manžety. Chcete-li to provést, otevřete dvířka a vyjměte příchytku. Chcete-li jej odstranit, musíme kleště, šroubovák nebo kleště (v závislosti na typu klipu).

Jakmile je svěrka byla odstraněna, odstraníme límec z přední stěny stroje. Pak můžeme vyšroubovat dva šrouby, které upevňují zámek poklop.

Teď už jen doleva, aby se odstranily zbývající uzamykací prvky. Poté se můžeme odstranit přední stěnu pračky.

Poté můžete odstranit přívodní hadici, který se hodí do nádrže. K tomu je třeba odebrat pomocí kleští pojistný kroužek. Potom hadici, která nemá již mají, a mohou být odstraněny. Dále odstraňte hadici tlakového spínače. K tomu opět nutné odstranit pre-jho.

Dále odstraňte vnitřní svorku, která stanoví pryžovou manžetu na zásobníku stroje. A odstranit co nejvíce manžetu. Dále odstraňte zadní část jednotky. To je upevněn pomocí šroubů. Ty jsme hladce srolovat šroubovák a odstranit.

Příští odstraní protizávaží. Mohou být umístěn jak v přední části stroje a vzadu. Vzhledu, představují něco podobného na betonové bloky. Jsou nezbytné pro to, aby pračka není nadměrně vibrovat během odstřeďování a jiných podmínek praní. Obvykle jsou umístěny na dlouhých šroubů. kroutit šrouby. Odstraňte protizávaží.

Pak vyjměte topného prvku (ohřívače). Ve většině zařízení je umístěn na zadní straně ve spodní části nádrže. U některých modelů je na frontě, stejně jako v dolní části nádrže. Pro jeho demontáž, kroutit pojistnou matici. Je umístěn ve středu. Poté klikněte na vyčnívající kolík. Ten, se kterým otočil matici. Je třeba tlačit dovnitř. Pokud toto není možné provést ručně, můžete jemně poklepáním kladivem. Vedle poddevat TEN něco plochá a jemně ho rozbalit.

Pak vyjměte hnací řemen. Chodí od motoru na řemenici stroje, který je namontován na nádrži. Jen odstranit dráty, které mohou být umístěny na nádrži a motorem. Odstraňte zajišťovací prvky motoru a odstranit ji.

Nyní, naše nádrže je zavěšen na pružinách zespodu a pevných tlumičů níže. Tlumiče, kroutit, jaro pomalu odstranit. A extrahovat nádrž. Pokud potřebujete demontovat nádrž se děje není nijak složité. Zpočátku, kroutit šroub zajišťující řemenici. Odstraňte řemenici. Val dent do nádrže. Pak rozdělovaly nádrž na dvě poloviny pro to, že je nutné odstranit svorku.

Mimochodem, některé modely zahrnují nestlačitelné - na jedno použití tanků. Někteří řemeslníci je řezání s pilkou. A pak spojeny dohromady pomocí šroubů a vodotěsný tmel.

Montážní stroj v opačném pořadí. Jen proto, aby vám pomohl obrázky, pokud tak učiníte do procesu demontáže. Na základě těchto doporučujeme zachytit umístění různých komponent, stejně jako způsoby jejich upevnění a drátů, které jsou pro něj vhodné. Při pohledu na datové snímky můžete snadno vybírat pračku.

Jen pro přehlednost, doporučujeme sledovat video. Toto video bude výměna ložisek, během kterého celý stroj chápe. Psaní v angličtině, ale bez překladu, budete moci rozebrat stroj, jednoduše opakováním kroků průvodce.

Jak rozebrat pračku - Video

Přečtěte si naše webové stránky a úspěšné demontáži!

5 Komentáře čtenářů

Není nic jednoduššího analyzovat .da více takových tipů!

Úcta k autorovi pro dobrou prezentaci materiálu

Autor, řekni mi, jak vyšroubovat příčku z bubnu stiralki Samsung? Prasklo jedno oko a buben kupředu krájení vnější nádrž, nyní je třeba změnit do zámezí. Ztratíte-li strana psát v PM: Georg-SMT (pes) mail.ru

Není v ruštině. Ale všechno je jasné, na videu. Děkuju.

Olejového těsnění mazivo zapomenuta západku na nádrži zlomil ve zbytečných a gumovým kladívkem ložisek může porazit den. A tak se také stalo.

Self-demontáž pračky Samsung

V případě poruchy je třeba vědět, jak rozebrat pračku Samsung s vlastníma rukama. S nástrojem, minimální znalosti v instalatérství a elektrotechnice, aby se opravy sami docela schopný každému.

Rozebírat pračka není tak složité, jak se zdá na první pohled. Za prvé, je třeba přesně určit povahu poškození. Není-li to možné - demontáž nevyhnutelné. Nejprve je třeba se připravit na nadcházející opravy. K tomu, provádíme řadu opatření:

 • de-posílit naše jednotka;
 • Vypustit všechnu vodu, pokud je tam jeden;
 • ready nástroje;
 • Určíme místo, kde budeme rozebírat stroj.

Pro opravu potřebují prostorné, dobře osvětlené místo. Některé podrobnosti a mechanismy jsou poměrně velké a těžké, takže se z technika bude prostě nemožné v malém stísněném rohu.

Tento nástroj se používá pro nejobyčejnější - sadu šroubováků, kleští, kladiva, vedoucí setu. Ujistěte se, že pro přípravu čistý hadr, WD-40 kapaliny pro namáčení ořechy, maziva a těsnicí CV kloubů. Hezké mít fotoaparát po ruce, a to zejména v případě, že demolice je prováděna poprvé. Snímkování každou operaci, budete mít mnohem snazší sbírat pak stroj. Jak se dostat do opravy, je žádoucí, aby na video k tomuto tématu.

Úspěch závisí na správném uspořádání pracoviště.

Při demontáži je třeba jednoduchý měřicí nástroje - pravítka, noniem. Ujistěte se, že při přípravě páječku.

Self demolice Samsung pračka vyžaduje přesné plnění všech kroků. Nejprve odstraňte horní kryt stroje. Odšroubování dvou šroubů na zadní straně pro to bude stačit. Na snímku umístění šroubů.

Dále se odstraní kryt je odstraněn, do strany, takže to není v rozporu s další práci. Po sejmutí krytu, uvidíte téměř celý vnitřní plničky. Pro kontrolu řemenici a hnací řemen, musí být o něco zpozdit protizávaží.

V další fázi demontáže - odstranění kontejneru pro pracích prášků. Je to dost, aby překonal svůj držák. Po tom, složitější a důležitá fáze demontáže - odstranění těsnění. Šroubovákem potkaly pojistným kroužkem a opatrně vyjměte z pouzdra. Zde je hlavní věc - nespěchejte. Manžeta trhat velmi snadno, a to je již zbytečné náklady. Nyní, oblečený s ní v autě, to není v rozporu.

Dále musíte odstranit kryt ze spodní části skříně. Urychluje západky a odpojte jeho velké problémy nepředstavuje. Vyjmutí obložení poskytuje přístup k nouzové vypouštěcí hadice a filtru. Na spodní části zařízení Samsung lze považovat za pochopení.

Zbývá odstranit elektronickou řídící jednotku. Tam jsou také velké potíže vzniknou. Odšroubování šrouby, a rozepnul západku, můžete přehledně oddělit přístroj z pouzdra. Takže to není v rozporu s další práci, umístěte ji na horní straně přístroje. Nyní přístupné odstranění předního panelu. Odšroubovat sedm šroubů upevnění, odnímatelný čelní panel.

Po provedení těchto prací, můžete začít odstranit nádrže a bicí automat. Proces vybrání nádrž - je velmi časově náročné, a proto se nedoporučuje provádět sama. Musím asistenta. Před zahájením odstranit nádrž, je nutné odpojit vedení od topného tělesa (teplonagrevatelnogo prvek), stejně jako vhodné k jeho potrubí. Poté odpojte vodiče od motoru.

Po dokončení těchto přípravných prací může začít střílet tank. K tomu, v první řadě dělat, je třeba odstranit protizávaží. Oni šroubované. Odstraněním protizávaží a jejich odstranění stranou, začnou odpojovat nádrže z tlumičů. Na konci tohoto procesu odpojení pružin, které jsou připojeny přímo k nádrži a dva lidé extrahovat nádrž. To zůstane oddělen od motoru. Než tak učiníte, budete muset odstranit hnací řemen. Pokud potřebujete změnit ložisko, je zapotřebí viz související videa.

Výměna ložisek je jedním z nejsložitějších typů oprav. Předtím, než začnete ji realizovat sami, budete muset pečlivě zvážit svou sílu jako opravář. All složitost je, že mycí nádrž stroj může být neoddělitelnými. Je nutné, aby viděl, a pak lepidlo předem utěsněna vzhledem k přístupu k ložisku. V případě, že nádrž bude skládací, opravit mnohem jednodušší. To stačí odšroubovat šroub nebo pro uvolnění polovin blokovací západky upevnění nádrže. Po oddělení nádrže k dispozici buben, jehož hřídel je odstraněn podshipnik.On kleště, nebo velmi opatrně vystupuje s kladivem.

Po odstranění ložiska je nutné vyčistit místo na hřídeli, pečlivě zkontrolujte ji a zkontrolujte opotřebení. Jsou-li zjištěny žádné abnormality, můžete vyměnit ložisko.

Analyzování stroj, je nutné zaznamenávat posloupnost operací a práci výměnou ložiska je nejlepší ponechat na profesionály.

Rozebrat pračku Samsung s jeho vlastních rukou není tak těžké. To vyžaduje nástroje a minimální znalosti v oboru elektro a vodoinstalace. No, a samozřejmě zkušenosti v opravách.

Hodnocené pračky na kvalitu a spolehlivost. Deset nejlepších samostatných modelů, jejich vlastnosti a důležitých technických parametrů. Výhody a nevýhody, cenová hladina.

Jak demontovat spotřebič sami Tips

Většina z různých poruch v pračkách je možno odstranit sám.

Aby bylo možné přistupovat k součásti uvnitř zařízení, je nutné znát vlastnosti vašeho stroje demontáž, stejně jako jiné modely stiralok nahrává svislé a čelní typy a jejich specifika.

Co je potřeba k rozebírat podložku

 • Několik šroubováky (Phillips a drážkované vyžadováno).
 • Šroubovák.
 • Několik šestiúhelníky.
 • Kleště.
 • Hammer.

Některé druhy sloučenin shodou času jen „zaujmout silnou zálibu“.

Aby si můžete odšroubovat šroub tak staré, budete potřebovat speciální kapalinu, která je k dispozici téměř ve všech motoristů - WD-4O.

Kromě toho, budete nikdy neublížil malé pánve vypustit zbytkovou vodu z hadice a některé hadry, se kterou je možné čistit vnitřní části, utřít ruce a rychle vylil shromáždit mimo vodní nádrž.

Schéma mytí demontáž mashiny

Zařízení libovolného výrobce, jako je Ariston Indezita nebo jiné stroje jsou podobné mezi strukturou a zásady demontáže. Mohou být přítomny pouze drobné rozdíly v detailech, které budeme diskutovat později.

Základní schémata jsou předurčeny především s výhledem na množství prádla.

Musíte nejprve odpojte zařízení, odstranit jeho vypouštěcí hadici a vypnout přívod vody k ní.

Tak ušetříte čas a námahu.

 • Snížená kvalita praní, vysoká hladina hluku při odstřeďování a špatně lisované prádlo signalizuje problém v čerpadle, nebo vlaku je to jen ucpané hadice. Za účelem odstranění tohoto typu selhání demontovat zařízení ze dna, nebo vlakem jen odstranit přední panel.
 • Pokud si všimnete, že voda se neohřívá, je pravděpodobné, že k poškození PETN. Umístění položky, které můžete dozvědět čtením instrukcí. Zpravidla je třeba odstranit zadní stěnu, ale v některých modelů mycích prostředků, tato položka může být zepředu.
 • Dojde-li k vyprázdnění po dobu delší, než je obvyklé, je problém v tlakového spínače nebo čerpadla. na konstruktivní konstrukci pračky na bázi položka může být umístěna buď za postranním panelu, nebo v horní části.
 • Pokud to je problém s bubnem nebo ložiska, budete muset kompletně rozebrat stroj.

Podrobný průvodce pračka demontáž

Jeho držení v poloze několik šroubů (vyrovnat se s nimi Phillips šroubováku) v horní části zadního panelu. Když se odšroubovat víčko měla vyvíjet tlak na přední straně, a pak ho vzbudí.

 • Lotochek pracího prostředku.

Chcete-li odstranit položku, je nutné cítit speciálního tlačítka vyrobený z plastu, který je obvykle umístěn v centru zásobníků, a po kliknutí na tento vytáhněte prvku samotného a dávkovač pro gelů a prášků.

 • Vyjmutí stiralki ovládacího panelu.

Tento kus je připojen k dvojici šroubů. Jedním z nich je umístěn v zásobnících pro prášek, a druhý - na opačné straně panelu. Nezapomeňte, že je třeba zacházet s co nejvyšší opatrností, protože to bude lepší, když si ji na horní straně přístroje, nebo se na háku.

Je to nutné pro poskytování služeb a získat malé předměty, které náhodně spadl do nádrže během pracího procesu, takže odstranění snazší nikde - stiskněte dvě západky na bocích a na třetí, který je ve středu.

Nejprve je nutné odstranit gumový kroužek, umístěný na spouštěcím poklopu. To udrží malý pramen, chcete zastrčit.

Dále je třeba vytáhnout manžetu kolem kruhu (které vám pomohou kleště a šroubovák). Pokud kryt překáží, můžete jej odstranit odšroubováním několik šroubů, ale pokud to nezabrání, nemůžete dotknout.

Next, podívejte se na všechny klipy, které drží přední panel.

Na rozdíl od nich v panelu ještě háčky a k jejich odstranění, musí být položka mírně zvýšil.

Pro napájení je konektor odstraněn ze zařízení zamknout dveře, a teď panel je zcela k dispozici.

 • Zadní panel.

Tady je všechno mnohem jednodušší, protože odstranění stěny stačí odšroubovat pouze zajišťovací šrouby po obvodu (což může být docela dost).

jednotka musí být odpojen od kanalizace, elektřiny a vody.

Úhledně, pomocí šroubováku, aby háček horní ovládací panel ze všech stran. Vytáhněte ji a pak směrem k zadní stěně, a pak ji naklonit k pohodlnému pozorovacím úhlem pro vás, takže si můžete volně pracovat s dráty. Ujistěte se, že vyfotit umístění drátů ve stavu rozebrání „TO“. Dále, všechny zkroucené a demontován. PCB jsou všechny prvky, které lze odšroubovat, aby dále oddělit montážní modul.

 • Boční stěny. K odstranění bočních panelů Twist všechny šrouby, spodní okraj se odchyluje směrem k sobě a vytáhněte ji dolů.
 • Přední stěna. Její nástavec můžete odstranit až po demontáž bočních panelů.
 • Jak rozebrat stiralki různých značek

  Jak rozebrat pračku Samsung

  V pračkách pro načtení výrobce detergentu, Samsung zásobník je připojen ke dvěma samořeznými šrouby.

  Ohřívač na psacím stroji Samsung umístěná pod předním krytem stiralki pod nakládací nádrže.

  Jak rozebrat pračku Ariston

  Největší problém, který může pochopit výrobce pračka Ariston - rozpis těsnění a ložisek. Výrobce dělal, co mohl, aby se ujistil, že tyto části nemohly být opraveny, i když máte zlaté ruce - a pak to není překážkou.

  Tanky mají stroje Ariston celé společnosti, takže budete muset vyměnit těsnění zcela razvaltsevat nádrže, nebo jednoduše řečeno, aby to viděl.

  Jak rozebrat pračku Atlant

  Bicí automat v Atlantě je velmi výhodné se dostat přes horní poklop, nezapomeňte předem odstranit protizávaží a demontovat horní ovládací panel. Drum v tomto modelu je rozdělen do dvou polovin, které jsou v provozuschopném stavu utaženy šrouby. Takový model, pokud jde o opravu nádrže je velmi praktické.

  Jak demontovat pračky Electrolux

  Čelní stěna Electrolux mohou být odstraněny, a také poskytuje přístup do všech hlavních míst.

  „Chcete-li nahradit (opravit) z ložiska a těsnění nemusí demontovat celý tank, protože tyto části jsou umístěny na odnímatelnou podporu.“

  Chcete-li odebrat přední stěnu pračky v LG, budete muset odšroubovat víko průlezu a vytáhněte spatra. Je držitelem svorku, která bude na stejném místě se šroubem.

  Tento šroub lze nalézt, pokud zvedněte pomocí šroubováku a svěrací okraj bude kontrolovat všechny pohybující se v kruhu.

  Pro snadnější vytahování bubnu, aby se odstranily z ní váhového horní začátek.

  Jak rozebrat pračku Indesit

  Zadní panel stiralki Indesit - malý velký oválný stěna, která je připevněna pomocí šesti šroubů. Horní kryt se vloží do drážek, a to odstranit, budete muset odšroubovat dva šrouby, a pak pochopit detaily, aniž by k jeho zvedání.

  Ohřívač umístěn pod vanou a přístup k volně otevírá skrze zadní straně přístroje.

  Váhové zatížení stroje firmy je v horní a dolní části nádrže.

  Jak rozebrat pračku Bosch

  V základní konfiguraci na pračku a Bosch je speciální klíč, který se nachází ve spodním panelu. Za ní najdete a vypouštěcí čerpadlo, které budou mírně doleva.

  Demontáž pračky a jeho následné opravy

  Zjistit, co to je, že je rozbité, můžete pomoci chybových kódů, které se objeví mnoho mycí zařízení.

  Řekněme, že mu rozumí, což předurčuje ocelové ložiska strusky, otevřít dveře dveří a zvedněte buben ručně. Pokud existuje odpor - proto, že problém je opravdu v ložiscích.

  Zde jsou některé běžné chyby a způsoby, jak je řešit.

  Podívejme se na to, jak se k ohřevu vody prvky vyměnit.

  1. V případě, že voda není teplá, vyměňte ohřívač. Koupit položky, který vyhovuje k počítači, pak se podívejte na určitý typ systému stroje. Platí pravidlo, že to pomůže snadná demontáž zadního panelu stiralki.
  2. Pod nádrží uvidíte na konci topného tělesa a terminálem. Jejich umístění lépe zachytit, takže obraz na vašem telefonu.
  3. Vodiče a svorky by měly být odpojeny, uvolnit středový šroub. Dále, pomocí šroubováku, vložka ohřívač k okraji a pokusit se podkopat ze strany na stranu mírně při popíjení sám.
  4. Udělat čištění uvnitř místě opravy.
  5. Nainstalovat nový prvek, utáhnout šroub a připojte všechny fotografované vzoru.

  Poměrně často to je problém v odvodňovacího systému (voda nebo přestane sloučit, nebo následuje, ale velmi pomalu). Za prvé, měli byste zkontrolovat filtr, který je umístěn za hadic servis panelu a soklu, které přicházejí z ní k čerpadlu a zad. To bylo během tohoto intervalu je blokáda, která je poměrně snadno odstranit.

  „Pro testování účinnosti čerpadla může být vyjmuta ze zařízení“

  Někdy se také stává, že cizí předměty by mohly poškodit mycí stroj oběžného kola. V takových případech, čerpadlo bude muset být nahrazen.

  Pokud jste rozebrání fotografoval vše, co potřebujete, poté to bude stačit vykonávat veškerou práci, ale jen v opačném pořadí.

  obtížné je dost, a nastavit na svém místě přídržná pružina. Pro větší pohodlí, připevněte drát v horní části, a vytáhněte proti směru hodinových ručiček.

  Provádět opravy, vyčistit nebo vyměnit položku v pračce nádrž stroje je možné, že zkušenosti z mnoha domácích mistrů.

  Nejlepší obchody Pračky a domácí spotřebiče:
  • mvideo.ru/ - železářství, velký katalog praček
  • mediamarkt.ru/ - Shop domácích spotřebičů a elektroniky
  • holodilnik.ru - Levná železářství.
  • techport.ru - ziskové moderní internetové železářství
  • citilink.ru - Moderní Internetový obchod domácích spotřebičů a elektroniky, levnější, offline obchody!
  • ru.aliexpress.com- Náhradní díly pro pračky

  Přidat k oblíbeným

  Kopírování materiálů je možné v případě přímého hypertextový odkaz na našich webových stránkách.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  76 + = 81