Jak hezky se oblékat vánoční strom

Jak hezky se oblékat vánoční strom

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak se zdobí vánoční stromeček (foto 40): neobvyklé a tradiční design

Takže jste přemýšlel, jak se zdobí vánoční strom a hledat pro styl, ve kterém je organicky zapadá do interiéru. V současné době existuje velký počet různých způsobů, jak vyzdobit, které umožňují vytvořit nevšední dekor. Toho lze využít pro jakýkoliv materiál od hraček vyrobených z papíru, ze strany svých dětí, a konče značkových hraček vyrobených z drahých materiálů, zdobené kamínky. Stačí si vybrat styl, který se vám líbí. Důležitou roli hraje, a vnitřek domu, protože do značné míry určuje styl dovolenou a je založen na vkusu majitele.

Dřevěné obyčejné vánoční ozdoby na vánoční stromeček

Krásná výzdoba vánoční strom

Modré prvky výzdoby vánočního stromu na Nový rok v mořském stylu

Nejčastěji si myslíme, že o tom, jak se zdobí vánoční strom v klasickém stylu. Dekor, který lze vidět na starých pohlednic a filmy zdobit interiér a dát dovolenou vážnost. Myšlenky na toto téma mohou být velmi odlišné. Identické hračky, obvykle stříbro nebo zlato, zdobeny červenými stužkami, míčky a hole karamelu, zakřivené jako hák, nařezaných z čísel papírové lepenky, včetně bílé postavy baletka nebo anděla, a samozřejmě, větví, zdobené s girlandami. Strom zároveň může být libovolný, v klasickém stylu, který můžete ozdobit krásu velkých rozměrů, která může být umístěna v obývacím pokoji a malou vánoční stromek, který bude místo na stole nebo prádelník. Nezapomeňte použít klasickou špičatý korunu v klasickém provedení nemá místo v sovětské Rudé hvězdy.

Klasický design vánočního stromu na Nový rok

Chcete-li zachovat klasický styl, ale nechtějí dekor byl příliš přísný, je možné zachovat tradici a získat staré hračky. V tomto případě můžete ozdobit vánoční strom imaginace a dekorace dodá déšť a světlé papírové lucerny. Oni, mimochodem, můžete vyzdobit vaše stěny a pověste je ve dveřích. Chcete-li strom nevypadá přetížena, nepokládejte hračky příliš blízko a na pozlátko a jiné dekorace dát na různých úrovních. Ujistěte se, že zdobí strom girlandy vánoční. A tady je rudá hvězda na vrcholu to může být velmi důležité.

Klasický design strom míčky Vánoční

Klasický zlatý strom výzdoba

Klasický výzdoba vánočního stromu a obývací pokoj

Spektakulární Vánoční strom výzdoba

Krásný design vánoční strom na Nový rok v tradičním stylu

Bílé Vánoce strom dekorace na Nový rok

Interiérové ​​dekorace do značné míry určuje strom, takže design v hi-tech stylu je těžko tradiční řešení jsou vhodná. Nevíš, jak se zdobí vánoční strom ve stylu minimalismu? Za prvé, zvolit správný tvar stromu, použijte ji pro výzdobu neutrální hračky, jako kuliček stejné barvy a různé velikosti. Nepoužívejte papírové ozdoby, které vypadají docela naivní. Tvorba pozlátko také není tou nejlepší volbou. Návrháři každý rok nabízejí módní nápady, jak to udělat, aniž by tento strom, nahrazovat jeho technologický design, podobný tvar. Možná, že tato volba a vyzdobit váš interiér.

Moderní rainbow vánoční strom

Chcete-li používat neobvyklé materiály, to je zajímavé podívat se strom z papíru, a nejlepší ze všech, lepenkové. Stylové vánoční strom z plastu, kompozitní materiály - módní nápady neomezují svou volbu. Možná, že vaše rodina má své vlastní tradice neobvyklé, co by měl být strom, se neodchylují od nich. Nechte interiér domu udává tón a náladu ve dnech nového roku. Dnes, návrháři nabízejí celou řadu těch neobvyklých vánočních stromků, včetně těch, vyrobené z recyklovaných materiálů, plastové lahve, hliníkové plechovky a dalších materiálů, které jsou zdánlivě není vhodný pro sváteční dekorace. Jen se nebojte se vyjádřit svou individualitu a vytvořit jedinečný strom, který je schopen odrážet váš styl.

Bílé a fialové vánoční strom

Tyrkysové a bílé vánoční strom

Fialové a zlaté vánoční strom dekorace na Nový rok

Červené a žluté vánoční ozdoby

Tvorba vánoční strom s hvězdou

Jak se zdobí umělý vánoční stromek

Decor zelené umělé vánoční stromky se příliš neliší od živého vánočního stromu dekorace. Nicméně, umělý vánoční strom zdobení jednodušší, protože má více rozvětvené větve, mohou mít požadovaný tvar, a dokonce strom vypadá svěží, vypadala dobře nějaké hračky. Bude to výrazně odlišné rozvržení, když zvolíte bílé vánoční stromeček. Všechny položky v něm by měla být kontrastní, bez stříbra a světlé hračky. Původně vypadá bílá strom s barevnými hračkami, které jsou uspořádány na něm v souladu s barvami duhy. Ale použití věncem na vánoční stromeček, je velmi obtížné, jsou ve větvích téměř neviditelné, když ve tmě to je docela zajímavé třpytit v záři bílá.

Zdobení umělý vánoční stromek

Nicméně, to není nutné respektovat tradici. Barva strom může být cokoliv, včetně barevné vánoční stromeček, který téměř nepotřebují k dekoraci. Je tak jasné, že může sloužit jako nezávislý výzdobu místnosti, a vánoční ozdoby mohou být použity v designu místnosti. Nápady, jako je černý strom, můžete také zvážit, zda chcete uspořádat večírek stylizované. Barevný vánoční strom může být provedeno nezávisle na sobě, jen překreslil obvyklé umělý vánoční stromek v požadované barvě. Bílý strom Nejjednodušší způsob, jak se stát základem pro takové experimenty, protože to může být malované a rychle s nízkou spotřebou inkoustu. Nicméně předtím, než se snaží svůj talent na velké furtrees, nezapomeňte provést experiment na malém krásu, aby se zabránilo fatální chyby.

Umělý vánoční strom dekorace zlaté hračky

Zdobení velký umělé vánoční stromky

Bílé a fialové umělý vánoční strom výzdoba

Výrobu umělých vánočních stromků

Dekor bílá vánoční strom na Nový rok

Krásné hračky pro vánoční strom dekorace

Jak vytvořit jedinečnou vánočního stromu

Chcete-li ozdobit vánoční strom je neobvyklé a nemají v plánu dodržovat tradici, to je možné pro tento účel použít jakýkoliv dekor. Můžete ozdobit vánoční strom s květinami, ovocem nebo dokonce svíčky, i když by to mělo být tak opatrný s nimi. Původně bude vypadat vánoční stromeček, zdobené pletené hračky. Existují i ​​jiné způsoby. Pro děti, můžete ozdobit vánoční stromeček s měkkých hraček, moderní hi-tech strom může být zdobené neobvykle starých gadgets a doplňků. Můžete ukázat, fantazii a vytvořit libovolný motivem vánoční stromek, nápady mohou být sbíráno z vašich koníčků.

Neobvyklé látkové koule ozdobit vánoční stromeček

Možná stylizovaný strom - to je nová tradice své rodiny, přemýšlet o tom, co by mělo být, a ujistěte se, že vyfotit výsledku. Je to také není nutné, aby ozdobit vánoční stromeček doma, na chalupě výzdobou je ideální ulice strom a interiér může být zdobené girlandami, nebo jen hračky. Přemýšlet o tom, jak dát některé stromy v každém z pokojů. Pak každý člen rodiny budou moci nabízet své původní verze. V tomto případě můžete také kombinovat přírodní a umělý vánoční stromek, bílé jedle a klasické zelená, strom, zdobené s hračkami a míčky, stejně jako ultra-moderní neobvyklý strom.

Barevné plátky stromu jako vánoční hračky

Originální vánoční ozdoby

Krásný design vánoční strom

Béžové a bílé vánoční ozdoby

Různé hračky ve výzdobě vánočního stromu do nového roku

Vánoční strom dekorace tkaniny a hračky

Zdobení vánočního stromu má určité kroky, které je důležité dodržovat, aby si stylovou výzdobou.

 • Je lepší začít s girlandami, protože poté, co zdobí vánoční stromeček věnec dekorace bude velmi obtížné.
 • Skvělý start do zdobí vánoční strom hračky je lepší odshora až dolů, takže méně rizikové, že je budete zlomit. Nicméně, pokud si servítky papírové hračky, můžete začít z obou konců.
 • Ozdoby z papíru mohou být zavěšeny na poslední chvíli, protože je jednodušší ztratit ve hmotě.
 • Dekorace mohou být doplněny pozlátko a umělým zasněžováním.
 • Můžete vytvořit malý složení čísel, které jsou dokonale zdobí interiér. Tato dlouhá tradice zdobení vnitřní prostor domu a před ním může být relevantní i dnes.

Minimalistický dekor strom

Pokud jste přemýšlel, jak se zdobí vánoční strom v novém roce, což znamená, že jste se rozhodli strávit dovolenou doma se svou rodinou. Takže není tak důležité, jaké představy máte přivést k životu, jaký bude interiér a nabídku na novoroční stůl. Mnohem důležitější je, aby respektoval tradice trávit dovolenou s nejbližší. A možnosti designu a dekor jistě vyzve stávajícího domu hraček a dekorací.

Vánoční strom se zlatými míčky

Zdobení vánočního stromu věnec a fotky

Zdobení vánočního stromu na Nový rok květin a hraček

Strom na dveře hraček a girlandy

Červené a bílé vánoční strom design na Silvestra

Světlé hračky pro vánoční strom dekorace

Velkolepé design vánočního stromku v obývacím pokoji

Světlý nový rok hračky

2. Vyplňte ve všech oblastech, a budeme říkat objasnit všechny nuance!

Jak zdobí vánoční strom pro nový 2018 - tipy a příklady

Dovolená se blíží a je třeba učinit rozhodnutí o tom, jak se zdobí vánoční strom na Nový rok na pohádky a magie vyplnil prostor, čas a lidské vědomí. S úkolem vypořádat se nikomu bažení dovolenou, je-li vedeno nepsaná pravidla, osvědčené více než jednu generaci.

Kroky k dosažení požadovaných výsledků

Zdobení vánočního stromu v předvečer novoročních oslav v sobě přináší radost. Ale proto, že nechtějí, aby „mazat“ pre-rekreační náladu a očekávání o zázrak zmatku ohledně umístění těch či jiné vánoční doplňky, by měl kurz promyšlené průběhu akce:

 1. Prvním krokem směrem k dlouho očekávaný efekt je krásné dekorace zelené girlandy. Priority umístění objemné položky na větvích výrazně usnadňuje následné úkol.
 2. S ohledem na křehkost vánoční strom hračky, se doporučuje začít jejich umístění na vrcholu. Tento přístup je zvláště důležité při výběru vysokého stromu.
 3. Používání jako vánoční ozdoby výrobky z papíru, je lepší rozdělit mezi jehličí na poslední chvíli. Vzhledem k tomu, tyto hračky nejsou nijak zvlášť prominentní mezi třpytivou vánoční pozlátko, budou hrát roli přidělenu pouze na pozadí obrazu je zcela dokončena.
 4. Konečný akord v dekorace hudba strom ornament je umělý sníh, déšť, atd.
 5. Vynikající doplněk slavnostní interiéru může být tento nebo toto číslo, spojené mini-kompozice. Spoléhání se na tuto metodu, je možné dýchat kouzlo a jeho okolí.

Pokácel strom začne žít úplně jiný život v důsledku manipulace s zdobení. K tomu je třeba použít jakýkoli vhodný způsob příslušenství ubytování:

 1. Chaotické obsazení třpytivé koule, jsou spojeny s kruhovým Pořadí aplikace řetězce.
 2. Místo spirálovitě jako girlandy, a hraček (v závislosti na velikosti a druhu). Tak na stromě tvořen několika spirály různých barev a charakteru.
 3. Podélný směr věnců a hraček, výběrový podle barev. Speciální efekt dává pozlátko, luky vázané na svislých čar mezi hračkami.
 4. Přívrženci klasického stylu, je doporučeno kruhu uspořádané hraček a girlandami. Kromě toho se blíží dolní části stromu, ozdoby velikosti částic zvyšuje.

Vliv získané výběrem stylu

Jak se dostat do zdobení vánočního stromu na Nový rok je naším cílem: potěšit sebe a své blízké. V tomto ohledu omezit pouze na vaší fantazii. Existují dobré všechny metody:

 • nákup značkových hraček;
 • Použití příslušenství v předchozích letech;
 • šikovná likvidace okolní objekty a životní prostředí;
 • výroba předmětů ručně.

Nejdůležitější věc - vybrat si styl, který dokonale zapadá do okolní interiér a bude apelovat na lidi, kteří mají v úmyslu oslavit Nový rok právě v této větvi.

Slavnost v klasickém stylu, vytváří pocit, že krásný okamžik zastavil, jako by se s vlnou nevysvětlitelné magie. Dekorace ve stylu, aby pomohl lidem všech věkových kategorií, aby znovu ponořit do atmosféry minulých let. Jako příklad, můžete použít kousky starých filmů nebo pohlednic.

Hlavní atributy klasických dekoračních stromů, jsou následující:

 • Hračka ve stříbrné a zlaté tóny;
 • Přítomnost červené stužky a dalších jasných akcenty;
 • Koule a tyčinky karamelového typu;
 • hračky, zakřivené ve tvaru háku;
 • andělé, baletky, a jiné předměty vyrobené z papíru nebo lepenky;
 • girlandy různého druhu;
 • použijte špičatý korunu.

Preferují vysokou jedli, je lepší dát do středu místnosti. Zelená krása menší, a bude vypadat dobře na stole nebo prádelník. Harmonicky zapadají do novoroční výzdobu v klasickém stylu starých hraček, které si pamatují dětství babičky. Déšť a papírové ozdoby mohou nejen viset na stromě, ale ve dveřích mezi nábytkem a zdí.

Dekorace na Nový rok v moderním stylu

Každá poznámka v interiéru melodií musí být v souladu s celkovým stylem. Potřeba ozdobit vánoční stromeček v místnosti, která je vybavena high-tech, minimalistickou nebo jiná rozhodnutí našeho času, požaduje výběr jehličnatých krás přísně správné formy. V podmínky hraček by měly být uchovávány na kurzu předmětů neutrálních druhů, tady koule mají podobnou barvu, ale liší ve velikosti. Ozdoby z papíru, v tomto případě je zcela nevhodné, protože budou vyčnívat z celkového počtu - a kazí dojem naivity druhů. Neměli byste se příliš zapojen a vánoční pozlátko.

Předat moderní stoupence moderním stylu v interiéru, že by bylo hezké, aby se seznámili s módními nápady od návrháře naší doby. Toto může být reprezentován jako procesní konstrukce, tvar velmi podobný stromu:

 • Vánoční krása šikovně vystřižené z papíru nebo lepenky;
 • produkt z kompozitních materiálů;
 • imitace jedl plastu;
 • složení recyklovaného (plastové lahve, hliníkové plechovky, atd.)

Veden samostatně stojící na vlastní nálady a okolní interiér. Nejdůležitější věc - zdůraznit individualitu a výhodné prezentovat vybraný styl.

Nuance zdobení umělých stromů

Obloha s umělým vánočním stromečkem je mnohem jednodušší než analogové, odebraného z přírodního prostředí. Trik je v tom, že výrobce dopravníků jít produkty s větvemi jediný správný tvar. Jak se dostat do dekorace, není třeba používat žádné speciální hračky, protože můžete použít jakýkoli. Hlavní omezení mohou být spojeny pouze s barvou výrobku. Například: touha kontrastuje s hračkami na bílém smrk, požaduje vyloučit předměty, malované světlo a stříbrné barvy. Skvělé řešení se považuje za zdobené barevnými hračkami. Zvláštní účinek je pozorován v souladu se sekvencí, jako duha barev. Ale záře věnce může být rád jen ve tmě, protože osvětlené místnosti je téměř není vidět.

Tam jsou některé nuance a zdobené barevnými umělými jedlí. Tyto položky jsou tak dobré, že může dobře jít bez hraček. V těchto případech je výzdoba by měla být použita pouze ve výzdobě životní prostředí. Pokud je to nutné, pobočka umělého původu není obtížné překreslit jeho vlastní.

Jedinečný design - dokonalé řešení pro lidi s fantazií

Tvorba novoročním zázrak není vázán žádnými limity. Lidé s neomezenou fantazii a tvůrčí myšlenky, může přijmout jedinečný design:

 • květin nebo ovoce;
 • Používat svíčky (za předpokladu povinného dodržování požární prevenci);
 • opt háčkované;
 • realizace tématických nápadů přes staré gadgetů nebo příslušenství, atd

Jestliže každý z obyvatel domu, mají své vlastní představy o tom, vánoční ozdoby, nikdo zraněný používat některé vánoční stromky, umístěných v různých místnostech. V takovém případě si můžete vybrat, jak žít krásu a umělé varianty libovolné barvy. Je přijatelné, některé z možností nejmodernější pro kreativní typu.

Velkou roli ve výzdobě vánočního stromu na Nový rok, je volba barvy převahou:

 1. Carský kombinace, pokud jde o barvy a převaha červené a zlaté ozdoby. Aby nedošlo k zkazit obrázek, je důležité, aby odolávaly a neoslabily červenou a zlatou škálu jiných barev.
 2. Čerstvé roztoky prosím rozhodnout pro bílé červené tóny. Ale to by mělo být tady mít na paměti, nudnou podobu věnce výhradně bílé. V těchto barvách, elegantní vypadají koule.
 3. Noble kompozice překvapující kombinace hnědé a zlaté odstíny. Není to zbytečné přidat určité množství podrobností, malované v červených tónech.
 4. Kouzlo žluté, hnědé a zelené barvy jen lepší v kombinaci s červenými a růžovými dekoracemi.
 5. Harmonie bílé, zelené a stříbrné, nebude kazí některé detaily v tmavých barvách.
 6. Imitace zimní náladu, inspirovaný výhledem na lesknoucí se sníh a led, může být použití hraček modré, fialové a stříbrné. To pomůže zvýšit účinek namodralého světla. Zahrnutí žluté nebo červené nejsou vítány.
 7. Je-li jednoduché a čisté světlo, barvy vypadat skvěle kovů (zlato, stříbro, bronz, atd.)

Zdobení vánočního stromu může být považována za dokončenou až po špičky zdobí rekreační stromu. V této funkci lze použít celou řadu postav:

 • velké hvězdy;
 • Ježíš figurky nebo Santa Claus;
 • svěží luk světlé barvy;
 • hračka, kámen;
 • Dekorace v podobě deště nebo girlandami svěží;
 • vločka vhodnou velikost;
 • špičatý hrot tradiční formy.

Kromě všeobecné harmonie by bylo hezké pozorovat shodu s registrací barvy, tvaru a stylu jiných šperků.

Vliv výběru téma nebo určitý druh šperku

Otázka, jak se zdobí vánoční strom na Nový rok, se odstraní sama, je-li předem definovaný rozsah témat. Jehličnatý Beauty je vnímán jako jeden subjekt, je-li její pobočky umístit:

 • vločky různých velikostí a typů;
 • zdobí jedle anděly a další biblické postavy;
 • použijte louskáček;
 • znovu příběh mezi jehlami nějaké pohádky;
 • vymyslet na téma zimních a novoročních svátků.

Základem pro výzdobu vánočního stromu může sloužit koule shromážděné není po dobu jednoho roku. Kromě hraček z dávných dob, vždy můžete přidávat nové možnosti získání či zvláště cenné, návrhář šperků. Experimentování s určitou barvou, můžete dát přednost matný, lesklé předměty nebo použít jejich kombinaci. Musíte být obzvláště opatrní s velikostí volby, protože rozmanitost v této oblasti může negativně ovlivnit konečný výsledek. A ve výzdobě rekreačních věnce novoročních s využitím speciální milost poskytovat produkty s malými světly, což vám umožní soustředit veškerou pozornost na stromě.

Tale vánoční dekorace s vlastníma rukama

Pokud nemáte dostatek peněz, nebo velmi časté potřebě spojit rodinnou zábavu, je to stojí za to, aby se pokusila vytvořit vlastní vánoční ozdoby. V této funkci by měl být v pořádku:

 • vločky z papíru, plastu, tkaniny nebo kartonu, bohatě zdobené korálky, lesklý lak, výšivky, světlé zbarvení;
 • přírodní kužely, zdobené flitry, korálky, umělým zasněžováním a barvou;
 • Sněhuláci z plstěné vlny, pěny, vlny;
 • jelen, tučňáci, řetězová kola, atd řezby plastové lahve .;
 • přeměna starých hraček jasným vláknům decoupage, rozbité sklo, korálky a flitry.

Dobrým doplňkem k výzdobě vánočního stromu může být jiný dobroty, jako jsou koláče, sušenky, ovoce, čokolády a jiných sladkostí, zabalené v krásném dárkovém papíru.

Nejdůležitější při návrhu novoroční kráse a okolí - sjednotit své milované, aby jim užívat si života a svátky.

Jak zdobí vánoční strom na Nový rok? Nejlepší „oblečení“ v roce 2018!

Co víme o umění zdobení vánočního stromku? Zdobit to není tak jednoduché, jak se zdá na první pohled! Vánoční stromky jsou něco jiného, ​​proto oblečení závisí na nejkrásnější.

Každá holka zvedne novoroční šaty, které zvýrazňují její důstojnost. Vánoční strom v tom jako každý rozmarné „princezna“. Musí to tak být ozdobit, že hračky přitahují pozornost, příjemné na pohled, který se nazývá magický vánoční nálada. Pojďme seznámit obecně s aktuálními trendy vánoční oblečení.

Umístění na kožešinových ozdob

Pokud chcete, aby krása jiskřila a třpytila, pak spustit svůj dekorace s girlandami. Mají své „hlavní meridiány.“ Tj svítilny zdůrazňují „geometrii šperků.“ Ale to může být jakákoliv. Vypadá to krásný spirálovitého uspořádání hraček stejného typu. Například kuličky - různé barvy a velikosti. Tento „architektura“ zdůraznil pozlátko, girlandy, které se opakuje linku.

Může být umístěn podél podélné čáry hraček. Pak mám věnec nepodvádí na vánoční stromeček, a trvat i několik a vytáhnout z horní podél větve k zemi. Tato konstrukce je vyrobena s pozlátko. Ne nutně pověsit všechny dekorativní prvky na řádky. Pozlátko můžete svázat obrovské luky a umístěn mezi „linek“.

Obdobně si můžete zvolit polohu „Ring“ metoda hračky. Ve stejné ozdoby visí na stejné úrovni. Bude existovat původní vzhled monotónní hračky (např koule), rostoucí velikostí spodní části vánoční stromeček. Nemůžete spoléhat na „vedení“ a mají šperky v náhodném pořadí. Je důležitější, aby se držet určitého stylu zdobení vánočního stromku.

Šik a elegance je dosaženo, někdy jednoduché metody. Takže, výběr dekorů barev vytvořit určitou náladu. Kromě toho se doporučuje zvolit rozsah barev založený na nadcházející 2018. Ground Pes má tendenci žloutnout a všech jejích odstínech. Byla příjemná a oranžová, hnědá. Světlé přírodní barvy zelené a modré oblohy také budou nadšeni s paní roku.

Pro splnění 2018 Psi jsou doporučeny všechny odstíny zlata:

 • zlatá a bílá;
 • zlaté a hnědé;
 • zlaté a modré;
 • zlatá a zelená;
 • a žluté odstíny;
 • Světlé a pestré barvy lesních loukách.

Jediná barva, že pes nemá rád - to je jasně červená. Jí připomíná nebezpečné ohně. Nicméně, malé množství červeného není zakázáno.

Ale pokud nechcete věřit v horoskopy, pak ozdobit vánoční stromeček jako hrdlo ráčí!

Tradiční styl vánočního stromu kostým

Pokud si nechcete kandidovat na exkluzivní hračky, to je docela možné přijít s originálním oblečení pro krásu toho, co již existuje. Tradiční styl zahrnuje obvyklé ozdoby. Nechť všichni třpytí a jiskří! Polský jeho obraz může být s několika luky dárkové stuhy nebo vydat samého špiček jehel lesklý lak. Pokusit se zdobí strom pohlednice nebo obrázky Vánoce, které jsou vhodné pro sváteční hostinu.

Všichni stále více populární umělá dekorace. To je všechny druhy pletených výrobků (ponožky, rukavice, čepice, a tak dále); šila vlastních rukou kabelku nebo víly. Musíte vybrat možnost v předstihu. Pokud chcete, aby se vánoční strom nevypadá jako „skládka myšlenek“, pak se zastaví na jednu věc. Například, bude pokuta vypadat miniaturní Santa boty doplněné dvojicí deštěm a - ostatní sněhuláků.

Tímto způsobem nejsou k dispozici žádné další omezení, s výjimkou výběru předmětů. A je dobře, že všechny tyto „kouzla“, aby se hezky s jeho vlastní. Pletařky rádi, aby háčkované sněhové vločky a koule. Ti, kteří mají rádi šít - vyřezávat vesty nebo sukně. Malé tašky nebo batohy může dát malé poznámky s ohledem na každou dovolenou party. Obecně platí, že prostor pro kreativitu není omezen!

Je získává popularitu jinou představu o sestavování vánoční oblečení. Eco-style dekor zahrnuje výrobu přírodních materiálů a látek. Mezi ně patří sušené ovoce, dřevěné řemesla, šišky a perník, vlastní výroby. Samozřejmě, že sušené ovoce by měly být připraveny pro takové čestný funkce. Chcete-li to provést, můžete zakrýt lakem, speciální nátěrové hmoty; vložit korálky nebo flitry.

Eco styl a země jsou užitečné, pokud jsou přítomny děti. Pak se připravit na nový rok může začít i v létě. Sea - vyzvednout oblázky a mušle v lese - nárazy a neobvyklých uzlů. Možno sušit několik neobvyklých rostlin, naučit se šít a plést dohromady. Práce budou trvat celý rok. A poučení to bude zajímavé, spojovací, rodnyaschim všechny členy rodiny.

Zdobit vánoční strom ve stylu „sovětské éry“

Je-li dům stojí zapomenutý kufr s hračkami sovětských časů, se doporučuje využít této příznivé okolnosti. Udělej si retro vánoční stromeček! Pěkný a kupodivu moderní. Předpokládá se, že tyto ozdoby sovětské Vánoční vliv na nejvnitřnější „dětství“ vzpomínky ve středním věku 🙂

Dekorace Vánoční strom může být druh sebevyjádření, demonstrace základní myšlenku. Tak, v kancelářích velkých společností rozhodl vypracovat symbol výrobku New Year tohoto podniku. Samozřejmě, že vrtná plošina na vánoční stromeček není připojen, ale hračky mohou být vhodně zvoleny. Knihovna je zdoben stylizovaným znění nebo „Tomiki“ v kavárně - cukrárně, a tak dále. Zde jsou fotky z těch neobvyklých vánočních stromků.

V domě můžete udělat totéž. Například, už jste udělal plán na rok? Jsme si vědomi toho, co můžete očekávat od budoucnosti? Tak proč ne odrážet jeho myšlenky Vánoční hračky? Je-li sen o jižní moře, pak vyzvednout hračky v podobě plaveckého zařízení, ploutve, kruhy, exotického ovoce. Byste chtěli nový byt? I v tomto případě je tu něco snít. Tento strom je naprosto výjimečný a plný hlubokého významu.

Chcete-li oslavit Nový rok Feng Shui, že je třeba vycházet z místa, kde je strom. Strom by měl být přirozený. Vybavit by mělo dojít k hřejivý pocit. K posílení lásky a přátelství pomocí spárované dekorace, získat peníze - mince, harmonizovat prostor - obraz Paní 2018.

Ve skutečnosti, příprava pro novoročních svátků - to je vzrušující, kreativní, a dokonce i rozvíjet. Není nutné ji léčit, „nedbale“. Pak hodně štěstí bude vždy tam. Miluje kreativní, statečný, nepředvídatelné lidí.

Silvestr a nic víc: dekor ve stylu minimalismu

Dekor v okouzlujícím stylu: třpytí Vánoční nápady

Novoroční výzdoba ve stylu Chebbi-chic: 60 nápady na fotografii

Jak zdobí prostor pro Nový rok: zázrak s vlastníma rukama

Vánoční strom Apple návrháři v hale hotelu Claridge

Vánočních ozdob na fotostudiích - 70 foto nápady

Stejně jako neobvyklý strom s velkými luky s přechodem. Very nice!

Velmi krásné vánoční stromky. Ale nejsem poprvé, co jsem se koupit stromek v květináči)) Je to tak krásné a pohodlné. Vánoční strom v hrnci - to je nejlepší nápad pro dovolenou.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

56 + = 60