Jak jsou sluchátka

Jak jsou sluchátka

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak opravit Sluchátka

Každá osoba, která má sluchátka a není sám. Zakoupeny pro různé účely, doma nebo na cestách v metru bolestné, drahé nebo levné, mají jednu nevýhodu - přestávky. Obeznámen se situací, kdy drát Frays jedno sluchátko nefunguje, tam jsou chrastítka a hluk. Problém opravdu vyřešit. Tento článek vám poradí, jak opravit sluchátka s jejich vlastních rukou, zatímco prodlužuje jejich životnost.

Sluchátka Opravy s rukama

Pokud jsou sluchátka přivádí zvuk zmizí nebo změní, nespěchejte do servisního střediska. Opravit své ruce, je zcela reálná. Nejprve je nutné zjistit, proč sluchátka nefungují. Rozbití obvykle dochází v důsledku skutečnosti, že dráty jsou ohnuté a rozbité svých vodivých jader. To je možné v sluchátka Nokia. Pak budete muset snížit drát, pás a pájky. Koupit pájku a cín z obchodu.

Připravte si kleště a drátová řezačka pro sluchátka zpracování drátu. Chcete-li zvonit za škodu, budete potřebovat multimetr. Budete muset koupit svíčku nebo konektor, pokud máte podezření, že je třeba vyměnit, nebo pokud roztrhané sluchátek. Užitečné a lepidlo s nůžkami. Lepidlo je vhodné vybrat pro pružný zástrčky a rychlé schnutí. Pokud jedna ze sluchátek, nebo oba se objeví zvuky, a pak se ztratí všechny zvuky, znamená to, že vnitřní otevřených drátových pramenů.

Existují i ​​další důvody, proč sluchátka nefungují. V kapiček uzavřený akustický typu může dojít k ucpání kanálu. V takových zařízeních, membrána a kanál rozdělen kovové pletivo, který je schopen být kontaminovány. Znamení takové škody bude žádný zvuk, pokud je bezpečnostní drát. Sluchátka rozebrat a vyčistit s alkoholem. Pokud vidíte odraz, znamená to, že k poškození membrány. Otevřete přístroj a zkontrolujte ji. Je-li membrána poškozená nebo zmačkaný, pokuste se jej narovnat. Je-li špína - mytí s alkoholem.

Jak opravit sluchátka bez pájení? Bez ní nelze vytvořit dobrý kontakt. Twist dráty, uděláte sluchátka do práce, ale bez pájení tyto opravy by bylo nespolehlivé a brzy oblíbeným doplňkem přestane pracovat znovu, která vás bude nutit utrácet peníze na koupi nového.

Předpokládá se, že Pro sluchátka Koss Porta je obtížné self-opravy, ale je možné, pokud budete postupovat podle jasné instrukce. Jak opravit sluchátka od Apple? S eliminací problémů zde bude snazší. Sluchátka jsou připojeny do lepidla. Odstraňte šedý gumový pásek z sluchátka hlavy nebo skovyrnite švů lepením. Nalezení poškození, střih, poškození stripování drát pájky na místo.

Pro opravy velkých sluchátek bude muset použít šroubováku odstraňte šrouby. Střední sluchátka jsou dobře skryté západky. „Kapačka“ sluchátka, obvykle jen lepené. Rozebírat jim vlastně pomocí nože nebo mírně stlačení sluchátka do svěráku, v tomto případě bude celá zátěž padne na linky lepení.

K poškození zástrčky na druhém konci sluchátka - společný problém. To vede k tomu, že příslušenství bude hluku, praskání a praskání, signalizaci, která přerušila vodivé jádro. Chcete-li opravit konektor sluchátek, zvážit některé body. To může být potaženy jednodílné plastové skořepiny nebo mohou být odlity tuhý tvar, pokryté pryžovým krytem, ​​který na základě smlouvy na opravu nebo pečlivě odříznuty.

Rozbít odlévání, bude třeba použít nůžky na drát, pak to bude přístupná k čepu svorky. Zkontrolujte, zda vodiče, najít místo mezery a pečlivě pájet. Vzhledem k tomu, že je nutné odstranit plastové díly, může být prázdné prostory, které jsou nejlépe zaplnit rychle vytvrzení epoxidové lepidlo. Navrhnout sám zabalit syntetická vlákna pro větší pevnost. Všimněte si, že problémy často vznikají v plug AKG sluchátka.

Jste již přišel na to, jak opravit sluchátka, nicméně, tam jsou problémy s konektorem? Návrat do posledního pracovního stavu bude vyžadovat některé detaily, což je lepší, aby zachránil. Ačkoli tam jsou globální standardy, jejich připevnění k desce s plošnými spoji může výrazně lišit. Společný přívod je 3,5 mm. To je nalezené ve většině moderních hudebních přehrávačů, mobilních telefonů, notebooků, počítačů. V případě konektoru průrazného má šanci jej koupit ve specializovaných prodejnách rádiu a nahradit.

Vyžaduje opravu dráty? Pak najít místo, kde došlo k prasknutí. Někdy se nepodaří okamžitě všimnete. V takovém případě je třeba zapnout zvuk zapnout a ohnout drát v různých místech, aby se pochopit, kde se problém vyskytl. Pak budete muset odříznout poškozenou část až do zástrčky. Strip konce na vodiči, které mají být spojeny s poškozením dát na konci jednoho z nich, „potrubí“. Zkroucené a zaludit by je svařovat. Pokud se obnoví zvuk, posuňte „tubing“ a podplavte na obou stranách, chrání spoje. Stejný postup, v případě rozbití dráty.

Kabel může dojít k poškození a v blízkosti sluchátek samotných. V tomto případě, jeden z nich přestane fungovat, nebo změnit hlasitost. Tam je šance, že přestane pracovat, jakmile oba reproduktory. Pokud se tak stane, je drát je řez v blízkosti těla, ukazují, pamatovat distribuce dráty, pásy, pomocí sidecutters nebo brusným papírem, pájky. Před zavřením sluchátka, zkontrolujte zvuk, dokonce i malé porušení kontaktu nebo křehké pájení může vést k šumu třesku.

Všechny sluchátka mají stejnou strukturu, jen s tím rozdílem, že se přidává některé nebo ovládání hlasitosti mikrofonu. Problémy, které mohou vzniknout z nich, jsou stejné jako u běžných zařízení. Drát může být poškozen, naklánět, pak je třeba zjistit, kde se to stalo. Někdy je drát protáhl, pak je třeba jej kontrolovat pro snížení tloušťky.

Drát by pak měly být řez a čisté, kde byla poškozena. Ostrý nůž opatrně provést řez kolem drátu. Sami jako vodivé dráty, které mají být zbavit laku jejich držení nad plamenem. Na drát se doporučuje umístit malý kousek „batist“ pro následné vytvoření dodatečné ochrany. Pak si jemně cín a pájecí dráty.

Aby se zabránilo jejich kontaktu, použijte trochu elektrické pásky. Po tom, přesunout „hadice“ a zaplavte. Je-li kvalita zhoršila nahrávání mikrofonu, bylo šum nebo interference, může to znamenat, že je mikrofon hlava ucpaná, že mohl dostat prach. Smáčení s alkoholem bavlny a rub mikrofonu jemně stírací nečistoty. Ujistěte se, že není ponecháno na textilních vláken.

V případě porušení kontaktu přímo s konektorem nebo dynamiky ani nemusíte znovu pás drátu. Po přezkoumání případu, aby získali přístup k reproduktoru nebo odhalující plášť zátky by měla pájka zranění. Je-li problém způsoben fyzické poškození reproduktorů, což má za následek porušení membrány, je třeba hledat novou stejné a dal ji na místo neúspěšný. Zjistit, kolik to stojí, a učinit reproduktor v servisních střediscích, nebo hledat na internetu prostor.

Oprava provedena výměnou budov. Opatrně rozebrat jednotku, aby nedošlo k poškození membrány, připravit nový shell. Utáhnout vodiče do uzlů, proužek, zabývat. Zahřejte je páječka odstranit starý lak. Pokud se rozhodnete využít dynamiku různých párů sluchátek, doporučuje se měřit jejich odpor, aby se zabránilo nepříjemné rozdíly ve zvuku a jeho objemu. Pájky dráty, případ uzavřít, pak připravila těšit se z hudby.

Video: Jak opravit sluchátka

Tyto příběhy vám říct, jak opravit oblíbené příslušenství a jak rozebrat sluchátka Beats, v případě, že jsou poškozeny, nemohou být opraveny, a zjistit, co je uvnitř, že by bylo žádoucí. Budete mít možnost se pobavit a zjistit původní Monstrum Beats Už jste si koupili, nebo falešný, a dokonce i ubytovat malé reproduktory mini reproduktory. Koneckonců, je to škoda vyhodit, pokud je to možné i po něčem vyhovět věc.

Jak opravit sluchátka

Jak opravit sluchátka

Dříve nebo později se to stane každému - zlomit své oblíbené sluchátka a zastavit přehrávání nebo sípání, a oni pravidelně zvuk zmizí. Jsou-li dostupné sluchátka, které lze snadno změnit na novou, ale pokud drahé a kvalitní, a problémy s financemi, můžete se pokusit opravit sami.

Prvním krokem je zjistit příčinu problému - jde o přerušení vodiče nebo porucha sluchátek reproduktoru. Určovat závada může být příznaky. V případě, že zvuk zmizí a objeví se pravidelně, nebo pokud jeden „ucho“ nehraje vůbec - pravděpodobně zlomený drát. Jestliže jedna ze sluchátek začala hrát tiše nebo si hrát s pískoty - Závada dynamiky. Nicméně, někdy vadný reproduktor nemusí přehrávat vůbec.

Trvat opravit sluchátek je pouze v případě přerušení vodiče. V případě, že dynamika selhání - je to špatná práce. Nicméně, rozbití dynamiky coil - záruční případ, takže pokud máte sluchátka ještě v záruce, měli byste se pokusit dát do servisního střediska pro výměnu.

Pokud jste si jisti, že k poruše vinným přestávka Kabel sluchátek, pak tento problém může být eliminován. V případě, že zvuk zmizí a objeví se čas od času, najít místo nejsnazší skály - zapnutí přehrávače a začít prst krok za krokem, tahat, ohýbat a narovnat drát po celé délce. V místě, kde ohýbání drátu vede k vymizení zvuku a uloženého požadovaného „trysky“ (vypínací poloha). Dále budeme potřebovat pouze snížit vadný kus a spojení konců k sobě navzájem. V takovém případě, pokud je zvuk chybí a nezdá vůbec, můžete jít na náhodné a snaží se odříznout konec drátu ke konektoru (obvykle drátěné přestávky se nachází v blízkosti zástrčky). Pro kontrolu zbývající drát je výhodnější použít multimetr do režimu měření odporu. Pokud jsou skvělé sluchátka, tam vodič obvykle mají své vlastní izolaci. V tomto případě je nutno očistit před kontrolou 2-3 mm izolace z každého drátu nožem. Pokud kapsy na sluchátka, pak jako izolace drátu je obvykle lakované s nožem a skřípání to není tak jednoduché, pak budeme Zapalovač - jen singe konce drátů a jemně seškrábat nožem. Po tom, multimetru měření odporu mezi vodiči lze chápat, kdybychom odříznout skalní místo, nebo ještě ne. Pokud nechcete mít multimetr, a ustoupit od opravy sluchátka, vy nebudete, můžete si vzít obyčejnou baterku nebo mizinchikovuyu baterie 1,5 voltů. Když jej připojíte ke koncům drátů v nashnike by měla být slyšet cvaknutí.

Poté, co jsme odříznout poškozenou část drátu, úkolem je připojit k zásuvce pro sluchátka před námi. Obvykle se používá konektor s názvem 3.5 „mini-jack. To lze snadno nalézt v prodejnách radioamatérské produkty. Další (snad jednodušší verze) - Nakupte levného čínského sluchátek ne více než 100 rublů, a vyříznout kus drátu z konektoru na ně. Dále stačí spojovat dráty a izolovat je. Pokud víte, jak letovat - pájet jim bude spolehlivější. Pro izolaci můžete použít elektrickou páskou, smršťovací trubice, dobře, nebo v nejhorším případě dokonce běžnou páskou.

Pokud máte zlomené sluchátka s mikrofonem (to znamená, že náhlavní souprava), a je nutné je, způsob opravy obecně podobné opravit. Jediný čas, který tam bude více drátů.

Doufáme, že tyto tipy vám pomohou při opravě sluchátka, protože v této akci nic složitého není to hlavní, co rukama rostly v případě potřeby.

Sluchátka - nejen pohodlný způsob, jak poslouchat svou oblíbenou hudbu, ale i simulátor rozmotat být uzly!

Zajímavé video na toto téma: Jak opravit sluchátka?

Chcete-li to provést, stačí kliknout na ikonu své oblíbené webové stránky:

8 komentářů k „Jak opravit sluchátka na“

Děkuju. Je to opravdu užitečné informace!

Díky za info) pomohl!)

Nemohl jsem najít místo poruchy ((((

Líbí se mi sluchátka v tomto videu .. Díky za info

Já děkuji za velmi dobrou lekci

Třída! Prostě nechtějí měnit zástrčku

Chystáte se koupit levné sluchátka a letovat to Edifier mu ucho. Nyní jsme deshevіe sluchátka v hodnotě až 100 UAH a mých nejoblíbenějších polštářky 750 UAH.

Jak opravit sluchátka doma? Podrobný návod

Každý, kdo je obeznámen nepříjemné situace, když po nějaké době, jeden z sluchátek zvuk špatných startů, ostré poznámky problém, ne-li, aby byla umlčena. A co je horší, že tato situace je stále možné, aby dražších modelů a levné. To vše závisí na intenzitě používání zvukových zařízení a elegance hostitelů.

Nákup nového dobré „uši“ - to je levné, a to není vždy nutné spustit střemhlav do obchodu. Musíte jen nebát a pokusit se opravit sluchátka s vlastníma rukama. A jak jsme se popsat v tomto článku.

Takže v první řadě, čtyři hlavní potenciální problémy, které vznikají:

 • zlomený drát v blízkosti konektoru;
 • zlomený drát v blízkosti sluchátka;
 • ucpání kanálu;
 • poškození membrány;

Jedním z nejčastějších případů poškození sluchátek, a to zejména v případě, že zátka je vyrobena není příliš bezpečné. Existují dva typy konektorů 2,5 ‚a 3,5‘, ale zlomit a ty ostatní se stejným úspěchem.

Chcete-li tento poškození stačí jen trochu hlouběji do teorie a po dobu 20 minut k tomu v praxi. Tato teorie je jednoduchý: dozvědět zásuvné jednotky a jmenování drátů, které jsou v řetězci.

No, kromě toho, samozřejmě, existují tři dráty na sluchátka kabel, který je také zodpovědný za levé, pravé a společných kanálech.

 • Pájení a jeho přátelé (cín a přírodní pryskyřice);
 • Papírnictví nůž;
 • lepidlo;
 • zapalovač;
 • spojky;
 • smršťovací hadičky.

a) První fáze je odříznut od konektoru kabelu mírně nad bodem, ve kterém se vyskytuje zlomenina;

b) za použití papírnictví nůž uvolní konektor z přebytku plastu (jako jedna z možností - koupit nový konektor);

c) čistíme drátu asi 2 cm (obvykle ve třech drátových žil, které odpovídají sluchátkových kanálů);

g) loterie fázi, kde je třeba odhadnout, jaký druh drátu z jakéhokoliv kanálu. Obvykle toto je děláno jednoduše metodou pokusu a omylu: připojit dva vodiče, dokud se zvuk v jednom z reproduktorů (drátu v páru lze změnit). Po zjištění, znějící dvojici, například doprava, zbývající drát bude odkazovat na levý kanál. Chcete-li zjistit, který z těchto dvou drátů v páru pravého celkem, budete potřebovat obrátit pouze, aby každý z nich do levého kanálu: ten, který zazní na levé straně - celkem. Hlavní věc je, aby zapomenout na skladbu v přehrávači.

d) předposlední krok, při kterém musí být výsledky připájeny k vodičům odpovídající kanály. Před pájení konce vodičů a konzervované s kanály je to žádoucí. Třetí vodič je připájen ke společnému kanálu 1. - vlevo, 2. - na pravé straně. Preferovaný to bude dělat v případě, že zásuvka je zajištěna ve svěráku. Také nepřehřejte zátky, aby nedošlo k roztavení plastu, který je uvnitř zástrčky.

e) poslední krok k ochraně adhezí a zušlechtění vzhledu:

- provést ochranu proti přerušení vodiče ze zástrčky - nylonovým vláknem lepidlem k zástrčce, který byl ve vedení;

- skrýt před zvědavými pohledy přímé hroty a obnažené dráty. Chcete-li to provést, použijte smršťovací hadičky: snížit požadovanou délku hadice, máme zavedeny hroty a jemně hřeje ho nad ohněm. Pokud je to nutné, a větší ochranu (využitelnosti), mohou být použity více potrubí;

- nadměrná délka batist remove kancelář nůž.

Zde je to, co byste měli mít:

V tomto případě je způsob provozu je stejná. Prořezávat těsně nad místem zlomeniny, rozebírat poháry ušní, určíme příslušné kanály a žíly kabelů a vodičů špice. Problémy mohou nastat pouze při demontáži malé sluchátka typu „kapky“, při kterém tělo nemůže být připojeny k západky nebo šrouby, stejně jako velký monitor, ale jednoduše slepené. V tomto případě se snažit, aby se tělo s nožem muset pečlivěji, aby se zabránilo poškození.

Tento typ závady lze nalézt pouze v sluchátkových-roubíky. V těchto zvukovodu je oddělen od membrány velmi jemné kovové síťoviny, který nakonec ucpala ušního mazu. Exit z této situace je jednoduchá - umýt alkoholu rybářská síť, ale rozebírat headset neunikl znovu.

Pokud vaše Track list písně mají často setkat s aktivním havárii nebo čisté nerovnováha objemu levého a pravého kanálu, je pravděpodobné, že membrána je jedním ze sluchátek je poškozen. Opravu poruchy demontáží může být také sluchátko a mechanické rovnání membrána. Dost to netrvalo dlouho, ale čas vrátí radost z poslechu hudby.

PS: No, opravil? Je-li mimo - máme nyní Michael Nyman - časová prodleva. Pokud tomu tak není - zkuste to udělat totéž znovu a znovu vše nyní Shocking Blue - Long A Lonesome Road.

TOP 8 poškození pračky.

 • Top 9 nejvíce nespolehlivé chytrých telefonů v roce 2016.

 • Cartridge doplňování a opravy tiskáren.

  11 myšlenky na téma „Jak opravit sluchátka doma? Podrobný návod "

  Zatím bylo nutné dodat, že při oblékání batist - kontrolovat výkon sluchátek. Co by to znovu později. A dobrý článek. Ale osobně jsem nepracoval s výjimkou kromě zkrácení specifického kabelu. Z tohoto důvodu si odplivl jsem a šel si koupil nový za $ 9.

  Velmi dobrý článek. Moji přátelé a já, stále poměrně často potýkají s takovými problémy, a nevěděl, co dělat, prostě házení drahé sluchátka do koše. A opět musím peníze za nový, ale díky tomuto článku, jsem se naučil na opravu sluchátka sám (a nemusíte utrácet peníze za nové) Díky autora.

  Ruce mého manžela rostou z správném místě. Sám vždy opravy a metody uvedené v tomto článku použitý, a pár jeho vynalezen. Článek užitečný, ale ne pro mě. I obvykle dávají její manžel všechno udělá. Všechno, co v domě je vždy běží)))

  Byl jsem velmi rozrušený, když moje Shenhayzery začal praskat. Omlouvám se za sluchátka, a koupit zase tak drahé není žádoucí. Hledal jsem Morfeo internetu a zjistil, o stejný jako je popsáno v tomto článku, na útesu na vidlici. I když s páječkou ne přátelé, ale vše dopadlo hned napoprvé. Další takové užitečné předměty.

  Zajímavý léčba roztrhané sluchátka. A pro hudbu děkuji, a to zejména za sekundu. Vzhledem k tomu, že problémy nejsou zatím zkušenosti se sluchátky na uších, pak uložit do oblíbených, a pak se může stát cokoliv. Autor díky za snahu. Další takové předměty.

  To je opravdu velmi slušné článek. V poslední době jsem letěl velmi pohodlná sluchátka s mikrofonem pro mobilní telefon, pomyslela si bude muset vyhodit. Ale teď se snažím jim opravit sám, protože ostatní nepotřebujete sluchátka, můj moře. Děkuji)

  Děkuji! Zpočátku nemohl opravit as elektroinstalace byly pokryty barvou, pak zapálil zapalovač a pájení, a nyní vše funguje jako předtím

  Užitečné infra ale hadice nejlepší nový konektor pájka. budou žít déle.

  I smršťovací s taveniny + horkým to tak daleko !!

  Děkuji moc .Blin mi jen 15 let a já jsem holka. Táta vzal pájku a dávala staré sluchátka, které nefungovaly kvůli zlomené zástrčky. Neočekává se, že bude přijat. Zatraceně Jsem tak šťastná.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 63 = 68