Jak k tomu v kuchyni

Jak k tomu v kuchyni

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak nakreslit svůj vlastní kuchyňský online: přehled volných programů

Přestože moderní kuchyně je dnes velmi liší od areálu a které obsahovaly stejný název od našich babiček, ale stále zůstává doménou žen. Zvlášť, jak dobře to není rozvinutý a je vybaven s odhodlaným přístupem k vaší kuchyně. Moderní technologie umožňují čerpat vlastní kuchyň s pomocí programu. A s pomocí on-line návrháře jakýkoliv domácnosti snadno a zdarma nakreslit svůj projekt.

Online program vám pomůže nejen zvolit vhodnou barvu, ale také, aby skicu na uspořádání nábytku.

Využívat on-line návrháře, nemusíte se točil, pokaždé, když chcete změnit uspořádání nábytku, přidat nebo upravit položku kontaktovat designéra, je k dispozici zdarma a rychle provést v kterékoli fázi projektu. A výsledek se vytiskne a přehodnotit své rozhodnutí. a zdarma můžete udělat několik projektů, a nejlepší možnost vybrat si rodinnou radu. Protože tento přístup vám minimální pravděpodobnost, že vaše nová kuchyňská linka zklame.

Co je online značkové kuchyně

Tento softwarový nástroj, který byl vytvořen pro lidi s minimální počítačové znalosti. I bez konstrukčních schopností, můžete snadno demontovat ve funkcích programu. Vzhledem k tomu, on-line návrhář využívá nejmodernější technologie a je schopen uspokojit veškeré požadavky moderní kupující. Navzdory snadné použití, tento program má vysoký stupeň 3D vizualizace. Projekt může připravit a provést výpočet, aniž by museli opustit domov. A nevyžaduje instalaci žádného softwaru na počítači.

Designer Online poskytuje klientovi s funkcemi, jako je:

 1. Určete velikost místnosti
 2. zařídit nábytkem
 3. Vyberte si nábytek požadované velikosti
 4. vybrat barvy
 5. Vyberte typ materiálu a fasády
 6. Uložit projekt
 7. Podělte se o své budoucí řešení kuchyně se svými přáteli prostřednictvím sociálních. síť

Začít vytvářet ještě dnes a skončí, když vás inspirací navštívit znovu. Jak si vytvořit projekt program vytvoří seznam výrobků, které používáte, a je výstavba trojrozměrných obrazů nábytku a dalších předmětů.

To, co je třeba zvážit při navrhování kuchyně sami?

Kuchyňské linky pro dobré hospodyňky je vážná puzzle. Aby bylo pohodlné a komfortní vařit ve vlastní konstrukci, zvažte následující možnosti v rámci projektu:

V kuchyni musí být schopen pojmout nejen základní spotřebiče (lednice, sporák, mikrovlnná trouba), ale technika se nám to často používáte všechny druhy mixery, toustovače. Ve skutečnosti, použití high-tech vybavení je schopen osvobodit člověka od zátěže domácností. Při projektování kuchyňského nábytku je snadné vzít v úvahu další prostor pro nejrůznější maličkosti.

Dodržováním několika pravidel v návrhu, může zlepšit pohodlí vaší kuchyně:

Pravidlo 1: V rámci projektu, zvažte své návyky (například pokud máte rádi vařit v troubě vám bude snazší, pokud je umístěn na přední straně hrudníku)

pravidlo 2: Zvažte počet lidí, kteří budou používat v kuchyni závisí na počtu míst a velikosti stolu.

Pravidlo 3: Hlavním pravidlem uspořádání kuchyňského nábytku, sanitárních a funkčních oblastech je „dílo trojúhelník“. Výpočet je, že hostitelka by žádné překážky, za cenu co možná nejmenší snahu přesunout z chladničky na desku a od desky k dřezu. Vzhledem k tomu, že umožní hosteska snížit fyzickou námahu a zvýšit produktivitu a funkčnost kuchyně.

Barvu a styl je první věc, kterou musíte rozhodnout, co při navrhování své vlastní kuchyni. Správně vybraný návrh bude klíčem k dobré náladě, a to nejen v domácnosti, ale i všichni rodinní příslušníci. Program vás vyzve vybrat z různých stylů:

 • klasický
 • moderní
 • země
 • retro
 • Hi-Tech
 • minimalismus
 • eklektismus
 • skandinávský
 • viktoriánský
 • Provence
 • podkroví
 • koloniální

Jakýkoliv i velmi náročná milenka může vybrat ten správný styl. Vyberte si styl, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu.

Není snadný úkol, a stojí volba barevného řešení. Při výběru barvy na prvním místě mějte na paměti, velikost místnosti. V malých kuchyních přivlastnit světlé pastelové barvy. Vzhledem k tomu, tmavé a příliš světlé barvy sníží jeho velikost namáhá oči a mysl utlačovat. Ve velkých kuchyních použít sytější tmavé barvy, ale zředěný jejich světlejší tóny. V opačném případě, v kuchyni bude podobný nebytových prostor nepříjemné.

A to hlavní a neúprosný pravidlo: Když budete mít na jako návrhář kuchyní v první řadě vytvořit útulné prostředí pro sebe a není předmětem obdivu pro ostatní.

Krok za krokem průvodce o tom, jak navrhnout vlastní kuchyni v plánovači

Váš internetový změna repost 🙂

Designer je navržen speciálně pro ty, kteří chtějí vlastnit podrobného plánu svou kuchyni dříve, než jít do obchodu s nábytkem.

V našem článku se budeme říkat o fázích návrhu na projektanta. Rozhraní je jednoduché, každý může pochopit a vytvořit kuchyňskou projektu v počítači, aniž by museli opustit domov.

Chcete-li pracovat správně, program je lepší používat Google Chrome a Internet Explorer (verze 11).

V Safari, Firefox a Operaprogramma funguje, ale může vrátit chyby.

Sled operací v konstruktoru on-line

1. Přejděte do části „Pomeschenie9raquo;.

2. Dále, vyberte sloupec „rozměry prostor“ a udává pořadí, ve skutečné velikosti našeho pokoje v milimetrech (šířka, výška, hloubka). Chcete-li se vrátit do sekce „Pomeschenie9raquo; kliknutím na šipku, jak je znázorněno na obrázku.

3. Tlačítko „Dekory9raquo, zvolte design místnosti (odstíny a materiály pro podlahy, stěny). Tlačítko „Nazad9raquo; To vás zavede na stránku „Pomeschenie9raquo, pro nastavení dalších parametrů.

4. V části „stěny a sloupy“, můžete si vybrat designové prvky, které chybějí v malované místnosti - sloupy, stěny, nosníky. Izolovaný objekt, který chcete přesunout pomocí myši, dříve držení levého tlačítka. Kliknutím na objekt, můžete změnit svou pozici ve vesmíru, správné velikosti a vyberte požadovanou barvu.

5. „Tyto dveře a okna.“ Zde si můžete vybrat vhodný model, a přetáhněte je do otvorů oken a dveří. Rozměry prvků lze nastavit stisknutím tlačítka.

6. „Kommunikatsii9raquo;. V této části je možné si vybrat plynové a vodovodní potrubí, kotle, čítače, mříže pro vzduchové kanály a výpusti. Prvky lze pohybovat a otáčet stisknutím a ke změně geometrických parametrů, pokud je to žádoucí.

1. Chcete-li vytvořit skříňku, vyberte ikonu „Katalog9raquo; (To je ve vertikální liště menu v levé části projektanta).

2. Mezi moduly, vyberte možnost, která je potřebná (první tvoří spodní vrstvu jídel). Přetáhněte požadovaný objekt v místnosti s pomocí upínacího levého tlačítka myši počítače.

3. Pro transformaci velikosti modulu, vyberte požadovaný objekt a upravit specifické sloupce (výška, šířka nebo délka).

- Můžete otáčet na zvoleném modulu, nebo proti směru hodinových ručiček

- Pro změnu směru otvoru fasády, stisknutím tlačítka odpovídající. v krabici (výška, šířka nebo délka).

4. Vyhledejte a přetáhnout modul v troubě - lze nalézt v „spodních částí“.

5. přidejte varné desky pohybem speciální páčky na jídelním lístku.

6. Aby bylo možno stanovit materiál dveří a kliky, jít na speciální sekci „fasády, pera“ a opravit data.

7. V případě, že horní a spodní skříňky, kterou chcete použít jiný materiál, stiskněte tlačítko, které je uvedeno na obrázku.

8. Chcete-li změnit materiál a styl uzávěru, těla nebo desky, klikněte na tlačítko „oddíl desce.“ Zde si můžete vybrat skleněný panel s tisk fotografií pro zástěry oblastech.

Chcete-li uložit projekt a pokračovat později, aktivujte ikonu s disketou nebo pomocí klávesové zkratky Ctrl + S.

Po registraci uložit návrhu projektu a nezbytných zlepšení, můžete dotaz hodnotu budoucí kuchyně.

Dále bude projekt obdrží společnost a návrhář určí náklady na headsetu.

Dávejte pozor při vyplňování kontaktních údajů. Ujistěte se, že e-maily a telefonní číslo, které jste zadali, je správné. Specialista vás může kontaktovat pro další podrobnosti v procesu výpočtu nákladů.

Navrhujeme kuchyni sami: Jak kreslit tužkou skicu nebo dělat projekt na počítači

Nikdo nepotřebuje být přesvědčen o tom, že pokud jde o pre-vizualizace kuchyně usnadňuje opravy a re-plánování. Ale ne všichni jsou přesvědčeni, že na rameni v případě, že vlastní tvorba obrazu, která obsahuje všechny údaje o kuchyňském prostoru bude jasně ukázal. Nicméně, výběr vhodných nástrojů a používání na níže uvedenou akční plán pro vás příkladem mohou být jisti, že nakreslit náčrt kuchyně je docela schopný dokonce někdo, kdo nemá talent umělce.

Proč kreslit skica - cíl skicování ↑

Dokonce i jednoduchý náčrt tužkou je schopen uložit na papíře náhle přišli na myšlenku, že dále rozvíjí do celého konceptu. Co můžeme říci o náhledů interiéru projektu - s jeho pomocí můžete vyřešit několik problémů:

 • prostřednictvím racionální přidělování prostoru pro dosažení funkčnosti prostoru a pohodlí pro všechny domácnosti a hosty;
 • určit optimální umístění nábytku, elektrických, sanitárních a domácích spotřebičů v souladu s požadavky na bezpečnost a ergonomii;
 • objasnit rozměry prvků pracovní a jídelní kout, kuchyňský design, design kuchyně popisovat pro řezání;
 • vidět své návrhy v 3D formátu, vybrat ty správné barvy a materiály na výběr, které jsou upraveny tak, pokud je to nutné;
 • zvážit dekor prvky v souladu s kuchyňským stylu a porovnejte ji s designem celého domu či bytu;
 • konzultovat s odborníkem, naplánovat montáž a demontáž staveb, opravy souhlasit s umělci stráví dohled.

Jak můžete vidět, touha vidět na obrázku kuchyni v celé jeho budoucí slávy není nečinný, a snaha o vytvoření opakovaně odůvodněno úsporám času a peněz.

Design kuchyně může být na počítači a ručně

V uvedených výkresů, schémat vidět každý milimetr prostoru

Nezávislý předběžný projekt krok za krokem ↑

Pokud v důsledku skicování chcete získat nejen vývoj obecném pojetí interiéru, ale také podrobný plán kuchyně s nábytkem a velikostí, připravený na to, co budete potřebovat mnohem víc než výkresu. Na rozdíl od předběžného náčrtu (to je, mimochodem, se rovněž provádí v několika provedení), je nutné vytvořit zametací krycí, podlahy plán, umístění zásuvek a lampy.

Před nakreslit návrh budoucí kuchyni, byste měli pečlivě změřit prostor. Podle této fázi v místnosti musí být dokončen pro dokončení opravy: zarovnat stěny, vyrobené betonové mazaniny, se odstraní stavební suti. To zaručí, že budete mít volný přístup do všech koutů místnosti a jeho komunikaci, a proto, aby nejpřesnější měření.

Vyzbrojeni svinovací metr, tužku, gumou a list milimetrového papíru (můžete nahradit notebook list A4), zjistit všechny potřebné rozměry a vzdálenosti:

 • šířka, délka a výška místnosti;
 • okenní otvory velikosti, dveře nebo oblouky;
 • Dostupné velikosti výstupky a prohlubně.

Pozor - do rozměru musí všechny klíčové body ventilačního potrubí, kotle, plynové kotelny, pulty, parapety, trubky utilit, topení radiátor, atd. Navíc k jejich velikosti, je také nutné, vzdálenost od nich, aby konvenční linie, u nichž obvyklé .. přijata na podlahu a jeden z rohů místnosti.

Vzorek pro měření kuchyně

Velké vzdálenosti, jako je například délka stěn, doporučuje se měřit ve třech bodech:

1) v dolní části, téměř v blízkosti podlahy;

2) střední - na úrovni pultu (800 - 850 mm);

3) v horní části, ve výšce člověka.

Takže byste se ujistit, že zakřivení stěn bylo napraveno, nebo budou schopni rychle identifikovat slabá místa a vzít v úvahu, přičemž nejmenší velikost jako správné. Všechny přijaté zámek měření v tabulce nebo ve schematickém vyobrazení. Pro přesně tak, jak jsou jednotky převezmou milimetrů nikoli centimetrů, a ujistěte se, že všechny rozměry byly zaznamenány pouze u nich.

Skica kuchyňského prostoru - pohled shora ↑

Po měření je třeba zadat do role projektant. Přesně odrážet skutečnou velikost papíru, je důležité zvolit optimální váhu, protože je příliš velký výkres nevhodné k použití, a malé - není informativní. Pro tyto účely, většinou ve strojírenských a stavebních výkresů, je redukční poměr 1:10 nebo 1:20, ale je lepší se rozhodnout nezávisle na základě vaší kuchyně.

kuchyně pohled shora na stupnici

Vzhledem k měřítko souřadnici rozložení na milimetrový papír nakreslit náčrt tužkou kuchyně je poměrně jednoduché, zvláště pokud budete postupovat jednoduchý algoritmus:

 1. S odkazem na velikost, převést na kuchyní list papíru v půdorysu.
 2. Označte umístění oken, dveří, všechny vyčnívající předměty.
 3. Všimněte si, kde odvodnění, větrací poklop, chladič, vedení množství odsazení z nich ke zdi.

Nachází se přímo v kuchyni, můžete zkontrolovat, zda jsou objekty přesunuty do plánu, a pokud je to nutné, aby něco objasnit nebo jinou vzdálenost.

Sweep stěny - vnější pohled ↑

Do kuchyně interiér obraz byl nejužitečnější, druhá skica, musíte být ve formě stěny zametat. Jedná se o rozsáhlý obraz povrchu stěny, které máte v plánu dát do kuchyně a / nebo jídelní skupinu. Skenování - velmi užitečný nástroj pro polohování police, skříně, skříňky, stejně jako domácí spotřebiče, osvětlení a výzdoba.

Profesionální skenování kuchyňské stěny

Profesionální designéři, aby skenování ve speciálních programů - ArchiCAD a Revit a jejich práce pro nezasvěcené se zdají být velmi spletitý. Vy, jako člověk, který nemá v plánu spojit svou budoucnost s architekturou a designem, ale chce jen správně navrhnout kuchyň s rukama, výkresy a schématy s komplexními nuance nepotřebují.

Takže se nemusíte spěchat, aby upustila od vytvoření skenování zdi a hledat jednodušší způsob kreslení:

 1. Čerpat z milimetrový papír obdélník, který má výšku a délku nejvýznamnější ve vnitřních stěnách.
 2. Měření ze základny (podlahové a kuchyňským koutem) vybraný dříve požadovaná vzdálenost, označit polohu na stěnu nebo okenního otvoru dveří, baterií a ostatních stacionárních objektů.
 3. Určit jako skenování typu A, B, C nebo D a opakujte postup pro další stěny.

Příklad smést čtyři stěny a jejich označení

Pomocí skenování: umístění zásuvek a vypínačů

Optimálně, pokud jsou všechny výkresy připraveny stejným kuchyňské váze, ale někdy nejpodrobnější studie je povoleno používat ve větším měřítku, je důležité určit hodnotu v příslušném obrazu.

Jak zařídit nábytkem - techniku ​​plánování osnovy ↑

Takže držíte obsahuje jednu či více náčrtky, který ukazuje vaši kuchyň v několika ohledech. Dalším krokem spočívá v jeho virtuální personální nábytkem a spotřebiči. Než začnete kreslit kuchyň s rukama, výkresy a diagramy kopírovat na kopírce - má dostatečný počet fotokopií, můžete ušetřit od museli opakovat svědomité práci, pokud některý z možností by bylo neúspěšné.

Dispoziční řešení kuchyně z kartonu

Zpočátku pracují s umístěním velké kusy nábytku. Chcete-li to, vzít kopii plánu z vrcholu a umístěte ho předem připravených modelů lepenky. Jejich výrobu vám pomůže standardní velikosti kuchyňské linky:

 • vnitřní hloubka horních skříněk - ne více než 300 mm;
 • vnitřní hloubka spodních skříněk - ne menší než 460 mm;
 • šířka Zásuvka pod mikrovlnné trouby a - 600 mm;
 • šířka skříňky pod dřezem - 550 mm;
 • Hloubka pracovní deska - ne menší než 600 mm.

Nezapomeňte také o velkých domácích spotřebičů. Pokud je plánováno pouze akvizici, geometrické parametry hlavních nástrojů nalezen v žádném internetovém obchodě. Pokud žádná omezení velikosti spojena s rysy místnosti, dát přednost modely se standardními vlastnostmi.

Kompaktně umístěn na náčrt kuchyně rozvržení a sluchátka přístroje, můžete určit s pravítkem a reverzní škálování stolem a židlemi velikosti lze umístit bez kompromisů v oblasti komfortu, a jestliže zbývá prostor, například na pohovku nebo na baru. Pokud je to žádoucí, lze dokonce rozložení lidské postavy, a tak odhadnout míru komfortu vybraná rozložení.

plánovat kuchyň - pohled shora

Nákres s rozměry rohovou kuchyň s barovým pultem

Pravidla pro přidělování prostor ↑

Takže se nic zapomenuto při navrhování kuchyně, stačí rozdělit na zóny - pracovní, jídelní a skladovací oblasti zásob a nádobím. Celkové objekty nachází daleko od okna tak, že nejsou v rozporu s přirozeným světlem v místnosti. Existuje několik rad, které vám pomohou správně nakládat s prostorem:

 • Při výběru plán, vzít v úvahu typ plochy a uspořádání kuchyňského: pro malé kuchyně doporučuje lineární nebo úhlové dispozice nábytku, pro středně - poloostrovní nebo dvouřadá, pro velké - ostrovní a U-tvaru.
 • Se snaží udržet ergonomické pravidlo trojúhelník, podle kterého je mytí deska a chladničky musí být nainstalován ve vrcholech trojúhelníku se stranami podmíněných není větší než 2,5 m. Tak v domácnosti může pracovat, aby minimální počet zbytečných pohybů.
 • Rozvržení zařízení nutně místo umožňující umístění inženýrských sítí - více bude stát dřezu ze stoupacího potrubí nebo varné desky z plynového potrubí, tím více problémů můžete vytvořit sami v jejich instalace a provozu.
 • Nedělají menší průchody 90-120 mm, nebo volnost pohybu v kuchyni bude obtížné, stejně jako otevírání dveří a rozšíření bednu.

Poté definovány raspolozheniemvseh kuchyňské předměty bezpečně připevnit své modely přijít na horní rovinu, nebo jen kroužit jim jemně ostrou tužku. Změřte klíčovou čarou, je vynásobí hodnotou stupnice a vyznačit rozměry na papíře - to je to, jak jste skončili s vlastníma rukama vytvořené schéma kuchyně (kresby a fotografie přiložené k ní později).

Projekty vpřed a rohová kuchyňská linka s rozměry:

direct projekt potraviny

Plánování kuchyňského koutu

Algoritmus konstrukce kuchyňské linky ↑

Vzhledem k tomu, vy nezávislý návrh kuchyně, hřích se tam zastavit a nesnaží navrhnout kuchyň. Vzhledem k tomu, nejčastější z nich je rozložení rohová kuchyňská linka, je citován jako příklad detailu. Chcete-li pracovat, budete potřebovat kopii čisté nádobí ve formě skici nahoře a skenovat příslušné stěny.

Stavební plány kuchyňského nábytku ↑

Nakreslit nábytek, udělat řadu opatření, současně s odkazem na ilustrativní příklady fotografii:

 1. Vzhledem k tomu, standardní délky (3050, nebo 4200 mm) a hloubku desku (600 nebo 800 mm) zpracovává jeho vnější obrysy.
 1. Čárkované čáry označují linii spodních skříněk, pro tento zářez 50 mm (podle stupnice) a stěnami fasády, jakož i 30 mm, z čítače a potrubí.
 1. Nakreslit nábytek remizoval dimenzovány a konfigurovány do míst pokrmů - rohová skříňka (jeho šířka by měla být alespoň 800 mm), varná plocha pod digestoř, dřez v blízkosti odpadních vod, atd ...
 2. Volný prostor je funkčně rozdělen mezi skříňky se zásuvkami nebo otočnými dveřmi a policemi, nákladu.

V této fázi je „kostra“ z dolní části kuchyňský kout lze považovat za hotové. Dále se stejným vzorem v kontrastní barevné tužky budete muset nakreslit plán umístění horních skříněk:

 1. V rohu obrázku lichoběžníkový velikost kabinet 600x600 mm. Ve vzdálenosti 300 mm od stěn horních nádobí přejetím fasády linku.
 1. Přejděte skříně připojené ke standardní velikosti - s ozdobnými policích skříní (300 mm), zásuvky pod kapotou a kotlem (v závislosti na jejich velikosti).
 1. Zvážit racionální rozložení nábytku namontovat na zbývající volné místo.

Všechny velikosti získané, převést na čelní obraz stěny - takže můžete vytvořit náčrtek headsetu v bočním pohledu. Takto získané dvě geometrické plány kuchyňský kout s velikostí dost předložit je ke specialistovi při výrobě kuchyňského nábytku nebo do detailů a výrobu své vlastní nábytek.

Popisovat sluchátka pod řezem ↑

Pro výpočet velikosti a počtu všech prvků v počtu kreslení kuchyňské linky jsou všechny kombinující identické velikosti a tvaru modelu do skupin se stejnými čísly. Po této studii postup pro výpočet jeden z nejběžnějších konfigurací kabinetu. Například v případě nižších kuchyňských skříněk s policí ve středu to vypadá takto:

 1. Celková výška se vypočte jako rozdíl mezi celkovou výškou spodní vrstvy (na standard - 850 mm) a tloušťce pracovní desky (38 mm). Při těchto rozměrech je 812 mm.
 2. Výška stran lze nalézt odečtením výšky spodní délce podpůrných ramen skříně (100 mm). Celková výška podstavce je roven 712 mm.
 3. Šířka strany v hloubce 600 mm normy pultu rovnající se 500 mm, ale v přítomnosti výstupků nábytku, čítače, potrubí, je nutné snížit jejich velikost.
 4. Hloubka spodní části skříně je rovna standardní šířka boční (500 mm) a jeho šířka je vypočtena jako rozdíl mezi šířkou skříně a dvěma tloušťkami fasádního materiálu (dřevotřískové desky, se rovná 16 mm).
 5. Šířka horních lamel, které slouží jako výztuhy, je 80-100 mm a jejich délka se rovná šířce dna.

Režim outdoor cabinet 300h500

Skici pro výpočet podlahové rohové skříňky a kámen pod vestavěnou troubou:

Tak, pro výrobu velikosti základny kabinetu 300h500 potřebovat:

 • Boční stěny 500h712 - 2 děti;.
 • Spodní 500h268 - 1 děti,.
 • 500h268 pluk - 1 dítě,.
 • Žebra 80h268 - 2 děti.

Podle stejné logiky lze vypočítat všechny zbývající policové skříně kuchyňské linky.

Skici a 3D modely v počítačovém programu ↑

Výrazně urychlit a usnadnit práci, pokuste se nakreslit čáru náčrtu v kuchyni s příslušným softwarem. Podobné produkty, existuje mnoho - 3D Sweethome, Pro100, ModernlineFurniture, Stolplit, KitchenDraw. Téměř všechny z nich jsou určeny pro neodborníky, takže nebude těžké jim porozumět.

Objemový model kuchyňský kout

Předtím, než si navrhnout kuchyň v počítači v jednom z těchto programů, je třeba jej stáhnout, nebo se zaregistrovat na web pro vývojáře pro práci v on-line verzi. Po otevření nástroje, je třeba postupovat krok za krokem, které vypadají takto:

 1. Otevřete část „prostor“ (to může být označeno jinak) a určit skutečné rozměry vaší kuchyni, budete muset uchityvatedinitsy měření prováděná na základě údajů softwaru.
 2. V části „okna a dveře“ a „sdělení“ vyberte potřebné položky a počítačové myši přetáhnout do místnosti snímku současně změnou geometrických parametrů.
 3. Stiskněte ikonu „katalog“ a zvolte možnosti nábytku, takže jejich rozměry v příslušných oblastech a otáčení kolem osy ve správném směru.
 4. Určují styl, materiál, strukturu a barvu fasády, nastavit směr otevírání dveří.
 5. Uložení projektu trojrozměrný model aktivací ikonu jednotky nebo stiskem klávesové zkratky Ctrl + S.

Virtual validace kuchyně ergonomie

Po těchto manipulací můžeme vidět, jak mnohem jednodušší na počítači k tomu v kuchyni navrhnout své vlastní ruce - kresby, měření, fotografie vytváří sám. Tak, máte možnost okamžitě zhodnotit proveditelnost svých myšlenek, s výhradou konzultovat o nich s odborníkem a téměř získat zdarma individuální zpracování kuchyňského interiéru.

Video: Ukázka vývoje a realizace projektu kuchyňského ↑

Měření a design kuchyně:

Úprava realizovaného projektu:

Každý hospodyňka ví, že čím více je kuchyňský kout, pohodlné a funkční místnosti bude. Ale, bohužel, malé kuchyně se často nacházejí v bytech.

Jak vyrobit malou kuchyň pohodlné a krásné: fotografie interiérový design

Nelze vytvořit harmonický interiér, aniž by dobře zvolené osvětlení, která by měla odpovídat na specifika, zaměření a obecně.

Budiž světlo: jak používat osvětlení, aby se v kuchyni pohodlnější a funkční

Domy postavené v 30. letech - brzy 60-tých let minulého století, známý jako „Stalinka“, byly vždy považovány za nejlepší volbou při výběru bydlení na sekundárním trhu. ,

Leave a Comment

Your email address will not be published.

33 − = 24